SPIS LICENCJI PZP » Kluby sportowe

 

Dolnośląski Okręgowy Związek Pływacki
Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki
Lubelski Okręgowy Związek Pływacki
Lubuski Związek Pływacki
Łódzki Okręgowy Związek Pływacki
Małopolski Okręgowy Związek Pływacki
Opolski Okręgowy Związek Pływacki
Podkarpacki Okręgowy Związek Pływacki
Podlaski Okręgowy Związek Pływacki
Pomorski Okręgowy Związek Pływacki
Śląski Okręgowy Związek Pływacki
Świętokrzyski Okręgowy Związek Pływacki
Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Pływacki
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki
Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki
Zachodniopomorski Okręgowy Związek Pływacki

STAN Z DNIA 06.06.2017r.

Dolnośląski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA Wrocław

ul. Borowska 1-3
50-529 Wrocław

001/01

2

Klub Sportowy AZS AWF we Wrocławiu

al. Paderewskiego 35
51-612 Wrocław

002/01

3

Młodzieżowy Klub Sportowy JEDENASTKA

ul. Ludowa 13
58-560 Jelenia Góra

003/01

4

Miejski Klub Sportowy ROKITA Brzeg Dolny

ul. Wilcza 8
56-120 Brzeg Dolny

004/01

5

Uczniowski Klub Sportowy „Energetyk-Zgorzelec”

ul. Maratońska 2

59-900 Zgorzelec

005/01

6

Wojskowy Klub Sportowy ŚLĄSK

ul. Oporowska 62
53-434 Wrocław

006/01

7

Międzyszkolny Klub Sportowy DZIEWIĄTKA Dzierżoniów

ul. Sienkiewicza 13
58-200 Dzierżoniów

007/01

8

Międzyszkolny Klub Sportowy PŁETVAL Polkowice

ul. Skalników 6
59-101 Polkowice

008/01

9

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy WODNY ŚWIAT

ul. Moniuszki 2A
57-350 Kudowa Zdrój

009/01

10

Uczniowski Klub Sportowy KORAL

ul. Obornicka 28
51-113 Wrocław

010/01

11

Uczniowski Klub Pływacki MANTA Jelcz-Laskowice

ul. Basenowa 5
55-230 Jelcz-Laskowice

011/01

12

Międzyszkolny Klub Sportowy PIAST Głogów

ul. Andromedy 62
67-200 Głogów

012/01

13

Uczniowski Klub Sportowy GIGANT Wrocław

ul. Zemska 16A
54-438 Wrocław

013/01

14

Jeleniogórskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – Klub Pływacki ORKA

ul. Wańkowicza 13
58-500 Jelenia Góra

014/01

15

Międzyszkolny Klub Sportowy PIRANIE

ul. Sybiraków 11
59-300 Lubin

015/01

16

Uczniowski Klub Sportowy MURENA

ul. Skalników 63/10
59-100 Polkowice

016/01

17

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy AQUARIUS Bielawa

ul. Gen. Grota-Roweckiego 8
58-260 Bielawa

017/01

18

Klub Pływacki MASTERS Bolesławiec

ul. Zygmunta Augusta 17/4
59-700 Bolesławiec

018/01

19

Uczniowski Klub Sportowy DELFIN

ul. Palisadowa 48
58-316 Wałbrzych

019/01

20

Klub Sportowy REKIN w Świebodzicach

ul. Mieszka Starego 4
58-160 Świebodzice

020/01

21

Uczniowski Klub Sportowy ORKA Lubań

ul. Różana 2
59-800 Lubań

021/01

22

Uczniowski Klub Sportowy SHARK Rudna

ul. Piaskowa 3a
59-305 Rudna

022/01

23

Stowarzyszenie REDECO Sport i Rekreacja

ul. Strzegomska 46-56
53-611 Wrocław

023/01

24

Miejski Klub Pływacki ATOL

ul. Przyjaźni 19
56-400 Oleśnica

024/01

25

Uczniowski Klub Sportowy SVIDA w Świdnicy

ul. Marcinkowskiego 4-6
58-105 Świdnica

025/01

26

Klub Sportowy „WANKAN”

ul. Gombrowicza 43/15
59-220 Legnica

026/01

27

TOP Bolesławiec

ul. Staszica 65
59-700 Bolesławiec

027/01

28

Klub Sportowy MASTERS Polkowice

ul. Myśliwska 21, Sobin
59-100 Polkowice

028/01

29

Miejski Klub Sportowy „Polonia” Świdnica

ul. Armii Krajowej 17
58-100 Świdnica

029/01

30

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Just Swim Jelenia Góra”

ul. Moniuszki 11
58-500 Jelenia Góra

030/01

31

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Aquarius – Pływanie Synchroniczne”

Oś. XXV-lecia PRL 20/50
58-250 Bielawa

031/01

32

Uczniowski Klub Sportowy „ZNICZ” Kłodzko

ul. Sienkiewicza 61
57-300 Kłodzko

032/01

33

Sekcja Pływacka „Barakuda” przy Klubie Sztuk Walki „SHODAN”

ul. Kwiatkowskiego 9/3
59-220 Legnica

033/01

34

Uczniowski Klub Sportowy PATOMSWIM w Bogatyni

ul. Chrobrego 20
59-920 Bogatynia

034/01

35

Uczniowski Klub Sportowy OXPRESS

ul. Tyrankiewiczów 22
59-700 Bolesławiec

035/01

36

Uczniowski Klub Pływacki TORPEDA Oleśnica

ul. Wileńska 29A/13
56-400 Oleśnica

036/01

37

Międzyszkolny Klub Sportowy „MARLIN 7” Lubin

ul. Odrodzenia 16
59-300 Lubin

037/01

38

Uczniowski Klub Sportowy „DELFINEK”

ul. Polarna 1
59-220 Legnica

038/01

39

Klub Sportowy „OsiR” Bielawa

ul. Gen. Grota-Roweckiego 8
58-260 Bielawa

039/01

40

Klub Sportowy „BALTI” Bielawa

ul. Gen. Grota-Roweckiego 8
58-260 Bielawa

040/01

41

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej – Legnicki Klub Sportowy „Trójka”

ul. Mazowiecka 3
59-220 Legnica

041/01

42

Klub Pływacki „Harpun”

ul. Lubańska 29B
59-724 Osiecznica

042/01

43

Stowarzyszenie Klub Sportowy „Aurora”

ul. Pienińska 5
55-045 Wrocław

043/01

44

Bielawski Klub Sportowy Swim Team Bielawa

ul. XXV Lecia PRL 35/2
58-260 Bielawa

044/01

45

Międzyszkolny Klub Sportowy „Swim Academy Termy Jakuba” Oława

ul. 1 Maja 33a
55-200 Oława

045/01

46

Uczniowski Klub Sportowy „Szafir”

ul. Dra. Sokołowskiego 75
58-309 Wałbrzych

046/01

47

Klub Hokeja Podwodnego „HYDRA”

ul. Leśna 5
55-100 Trzebnica

047/01

48

Uczniowski Klub Sportowy „SZÓSTKA KŁODZKO”

ul. Bohaterów Getta 22
57-300 Kłodzko

048/01

49

KS Neptun Świdnica

ul. Długa 33
58-100 Świdnica

049/01

50

UKS Synchro Wrocław

ul. Budziszyńska 116/22
54-436 Wrocław

050/01

51

Klub Sportowy CHAMPION SWIMMING LEGNICA

ul. Wrocławska 265
59-220 Legnica

051/01

52

Klub Sportowy Just Swim Jelenia Góra

Al. Wojska Polskiego 21
58 – 500 Jelenia Góra

052/01

53

Stowarzyszenie „Klub Sportowy 74”

ul. Forteczna 44/33
58-316 Wałbrzych

053/01

54

Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” Świdnica

ul. Marcinkowskiego 4-6
58-100 Świdnica

054/01

55

Uczniowski Klub Sportowy "HS"TEAM

Kryty Basen Kłodzko

ul. Wyspiańskiego 24F

57-300 Kłodzko

55/01

56

Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica

ul. Leśna 1

55-100 Kłodzko

56/01

 

 

 

 

57

Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych ,,START''

ul. Noteckiego 12
54-128 Wrocław

57/01

58

Uczniowski Klub Sportowy „Krośnicka Przystań”

ul. Sanatoryjna 9
56-320 Krośnice

58/1

powrót do spisu

Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Uczniowski Klub Pływacki WODNIK

ul. Chopina 10
87-800 Włocławek

001/02

2

Międzyszkolny Klub Sportowy SP 63 Bydgoszcz

ul. Goszczyńskiego 3
85-134 Bydgoszcz

002/02

3

Grudziądzki Klub Pływacki ORKA

ul. Sobieskiego 12
86-300 Grudziądz

003/02

4

Uczniowski Klub Sportowy ÓSEMKA przy Zespole Szkół nr 8 w Toruniu

ul. Łyskowskiego 28
87-100 Toruń

004/02

5

Klub Pływacki DELFIN

ul. Chopina 10/12
87-800 Włocławek

005/02

6

Uczniowski Klub Sportowy SIÓDEMKA

ul. Matejki 5
87-300 Brodnica

006/02

7

Klub Sportowy START-ASTORIA

ul. Królowej Jadwigi 23
85-231 Bydgoszcz

007/02

8

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy PIĘTNASTKA

ul. Berlinga 13
85-796 Bydgoszcz

008/02

9

Międzyszkolny Toruński Klub Pływacki DELFIN

ul. Wyszyńskiego 1/5
87-100 Toruń

009/02

10

Międzyszkolny Klub Pływacki TORUŃCZYK

ul. Bażyńskich 9/17
87-100 Toruń

010/02

11

Uczniowski Klub Sportowy RUCH przy Szkole Podstawowej nr 21 w Grudziądzu

ul. Nauczycielska 19
86-300 Grudziądz

011/02

12

Klub Pływacki DELFIN Inowrocław

ul. Wierzbińskiego 11
88-100 Inowrocław

012/02

13

Uczniowski Klub Sportowy TYTAN-65 przy SP 65 w Bydgoszczy

ul. Duracza 7
85-792 Bydgoszcz

013/02

14

WYKREŚLONE Stowarzyszenie AZS WSG Astoria

ul. Garbary 2
85-229 Bydgoszcz

014/02

15

Uczniowski Klub Sportowy WODNIK Inowrocław

ul. M. Konopnickiej 15
88-100 Inowrocław

015/02

16

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy REKIN Bydgoszcz

ul. Glinki 117
85-861 Bydgoszcz

016/02

17

Uczniowski Klub Sportowy – ZS 27 „Osowa Góra” Bydgoszcz

ul. Sardynkowa 7
85-435 Bydgoszcz

017/02

18

Klub Sportowy Rekinteam Osielsko

ul. Leśna 42
86-031 Osielsko

018/02

19

Uczniowski Klub Sportowy „Dęby Osielsko”

ul. Centralna 7
86-031 Osielsko

019/02

20

Włocławski Klub Nurkowy Jacques

ul. Polna 97/101 m. 7
87-800 Włocławek

020/02

21

Uczniowski Klub Sportowy KURORT Ciechocinek

ul. Kopernika 1
87-720 Ciechocinek

021/02

22

Międzyszkolny Klub Sportowy ASTORIA Bydgoszcz

ul. J.H. Dąbrowskiego 3,

85-158 Bydgoszcz

022/02

23

Uczniowski Klub Sportowy „Orka”

ul. Dworcowa 9
88-300 Mogilno

023/02

24

Klub Sportowy Rekiny Osielsko

ul. Gronostajowa 7
86-031 Osielsko

024/02

25

Stowarzyszenie Sportowe „Sokół”

ul. Jakuba Wojciechowskiego 1A
88-190 Barcin

025/02

26

Toruń Multisport Team

ul. Sw. Józefa 72/50
87-100 Toruń

026/02

26

Rypiński Uczniowski Klub Pływacki „Sejwal”

ul. Dworcowa 11
87-500 Rypin

027/02

28

Toruński Uczniowski Klub Sportowy „Meduza”

ul. Wojska Polskiego 47 nr. Lok. 33 87-100 Toruń

028/02

29

Uczniowski Klub Sportowy „Krzywousty”

ul. Gimnazjalna 3
89-100 Nakło nad Notecią

029/02

30

Miejski Uczniowski Klub Pływacki „Przyjazne Wody”

ul. Matejki 2A
87-200 Wąbrzeźno

30/02

31

Stowarzyszenie Klub Pływacki „Olimpia” Świecie

ul. Wojska Polskiego 193

86-100 Świecie 031/02

31/02

32

Klub Sportowy Piranie Osielsko

ul. Zapłotek 8
86-031Warszawa

32/02

powrót do spisu

Lubelski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Uczniowski Klub Pływacki FALA przy MOSiR w Kraśniku

ul. Żwirki i Wigury 2
23-210 Kraśnik

001/03

2

Uczniowski Klub Sportowy ORKA Zamość

ul. Zamoyskiego 62a
22-400 Zamość

002/03

3

Stowarzyszenie Klub Pływacki AVIA Świdnik

ul. Fabryczna 3A
21-040 Świdnik

003/03

4

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER

ul. Połaniecka 10
22-100 Chełm

004/03

5

Uczniowskie Towarzystwo Sportowe ORLIK Lublin

ul. Rzeckiego 10
20-637 Lublin

005/03

6

Klub Sportowy WISŁA Puławy

ul. Hauke-Bossaka 1
24-100 Puławy

006/03

7

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy G3

ul. Nałkowskich 110
20-470 Lublin

007/03

8

Międzyrzecki Klub Sportowy HURAGAN

ul. Pszenna 3
21-560 Międzyrzec Podlaski

008/03

9

Międzyszkolny Klub Sportowy ŻAK

ul. Piłsudskiego 38
21-500 Biała Podlaska

009/03

10

Uczniowski Klub Sportowy SKARPA Lublin

ul. Radości 13
20-533 Lublin

010/03

11

Miejskie Towarzystwo Pływackie LUBLINIANKA

al. Zygmuntowskie 4
20-101 Lublin

011/03

12

Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA Puławy

ul. Legionu Puławskiego 8
24-100 Puławy

012/03

13

Międzyszkolny Klub Sportowy DELFINEK Łuków

ul. Browarna 63
21-400 Łuków

013/03

14

Klub Sportowy OLIMPIA Lublin

ul. Montażowa 16
20-214 Lublin

014/03

15

Uczniowski Klub Pływacki KRASZAK

ul. Kraszewskiego 1
21-500 Biała Podlaska

015/03

16

Uczniowski Klub Sportowy PIĄTKA Lublin

ul. Smyczkowa 3
20-844 Lublin

016/03

17

Rekreacyjno-Wypoczynkowy Klub Sportowy "Sparta"

ul. Sobieskiego 10
23-400 Biłgoraj

017/03

18

Uczniowski Klub Sportowy WODNIK

ul. Poniatowskiego 37
22-300 Krasnystaw

018/03

19

Stowarzyszenie Klub Pływacki OLIMPIJCZYK Świdnik

ul. Akacjowa 24/13
21-040 Świdnik

019/03

20

Uczniowski Klub Sportowy "51"

ul. Bursztynowa 22
20-576 Lublin

020/03

21

Lubelski Uczniowski Klub Sportowy "ORLIK"

ul. Rzeckiego 10
20-637 Lublin

021/03

22

Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska

ul. Akademicka 2
21-500 Biała Podlaska

022/03

23

Uczniowski Klub Sportowy 23 Lublin

ul. Podzamcze 9
20-126 Lublin

023/03

24

Klub Sportowy „MOSiR HURAGAN” Międzyrzec Podlaski

Zarówie 86
21-560 Międzyrzec Podlaski

024/03

25

Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 23

ul. Podzamcze 9
20-126 Lublin

025/03

26

Uczniowski Klub Sportowy ATAK Spiczyn

Spiczyn 8
21-077 Spiczyn

026/03

27

Uczniowski Klub Sportowy "Pionier"

ul. Sidorska 102
21-500 Biała Podlaska

027/03

28

Uczniowski Klub Sportowy "SWIM 10" Puławy

ul. 6-go Sierpnia 30
24-100 Puławy

028/03

29

Lubartowski Klub Pływacki "Skalar"

ul. Kościuszki 28c/4
21-100 Lubartów

029/03

30

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Eska"

ul. Ulanowska 5
23-300 Janów Lubelski

030/03

31

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej

ul. Mariana Langiewicza 22
20-032 Lublin

031/03

32

Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych

ul. Sikorskiego 15
21-300 Radzyń Podlaski

032/03

33

Uczniowski Klub Sportowy „AQUA” Ryki

ul. Juliusza Słowackiego 2
08-500 Ryki

033/03

34

Uczniowski Klub Sportowy „MASTERS TEAM”

ul. Orzechowa 44/31

21-500  Biała Podlaska

034/03

35

Stowarzyszenie Pływackie „MASTERS LUBLIN”

ul. Stanisława Lema 18

20-445 Lublin 

035/03

36

Wodniacki Uczniowski Klub Sportowy SP 30

ul. Nałkowskich 110
20-470 Lublin

036/03

37

Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Województwa Lubelskiego Oddział w Lublinie

ul. Głęboka 31
20-612 Lublin

037/03

powrót do spisu

Lubuski Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Miejski Klub Pływacki SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.

ul. Słowiańska 10
66-400 Gorzów Wlkp.

001/04

2

Gorzowski Klub Piłki Wodnej - 59

ul. Kobylogórska 38
66-400 Gorzów Wlkp.

002/04

3

Klub Sportowy "KORNER-NOVITA 10" w Zielonej Górze

ul. Wyspiańskiego 17
65-036 Zielona Góra

003/04

4

Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy

ul. prof. Szafrana 6
65-516 Zielona Góra

004/04

5

Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia "TOTIS VIRIBUS" - Klub pływacki "TOTIS VIRIBUS"

ul. Ogrodowa 12A/4
66-200 Świebodzin

005/04

6

Klub Sportowy "ALFA" Gorzów Wielkopolski

ul. Sikorskiego 106/5c
66-400 Gorzów Wlkp.

006/04

7

Klub Pływacki Stilon Gorzów Wielkopolski

ul. Słowiańska 1/42
66-400 Gorzów Wlkp.

007/04

8

Stowarzyszenie Pływackie "Żagańskie Boberki"

ul. Hebanowa 6
68-111 Stary Żagań

008/04

9

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju „HYAK”

ul. Sulechowska 4c/4

66-200 Świebodzin

009/04

powrót do spisu

Łódzki Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Szkolny Klub Sportowy 137-DELFIN

ul. Florecistów 3b
94-042 Łódź

001/05

2

Łódzkie Sportowe Towarzystwo Waterpolowe

ul. Sobolowa 1
92-321 Łódź

002/05

3

Uczniowski Klub Sportowy NAWA SKIERNIEWICE

ul. Tetmajera 7
96-100 Skierniewice

003/05

4

Energetyczny Klub Sportowy SKRA Bełchatów

ul. Czapliniecka 44/110
97-400 Bełchatów

004/05

5

Towarzystwo Pływackie OLIMPIJCZYK

ul. Bankowa 5
95-070 Aleksandrów Łódzki

005/05

6

Uczniowski Klub Sportowy SP 149

ul. Tatrzańska 69A
93-219 Łódź

006/05

7

Spółdzielczy Klub Sportowy START

ul. św. Teresy 56/58
91-348 Łódź

007/05

8

Sekcja Pływacka MEDUZA przy Powiatowej Pływalni w Pajęcznie

ul. Sienkiewicza 5
98-330 Pajęczno

008/05

9

Międzyszkolny Klub Sportowy TRÓJKA Łódź

ul. Sienkiewicza 46
90-009 Łódź

009/05

10

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy WIKING

ul. I. Mościckiego 3
97-200 Tomaszów Maz.

010/05

11

Międzyszkolny Klub Sportowy JEDYNKA Łódź

ul. Czajkowskiego 14
92-511 Łódź

011/05

12

Sekcja Pływacka Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim

al. 3-go Maja 6b
97-300 Piotrków Trybunalski

012/05

13

Uczniowski Klub Sportowy PIĄTKA

ul. Sadowa 5/7
95-050 Konstantynów Łódzki

013/05

14

Uczniowski Klub Sportowy WIKING

ul. św. Jadwigi Królowej 20
97-500 Radomsko

014/05

15

Uczniowski Klub Sportowy KAJMAN

ul. Leśmiana 1
95-100 Zgierz

015/05

16

Uczniowski Klub Sportowy UKS-190

ul. J. Malczewskiego 37/47
93-154 Łódź

016/05

17

Uczniowski Klub Sportowy DELFIN

ul. Próchnika 8/12
97-300 Piotrków Trybunalski

017/05

18

Zgiersko-Łęczyckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

ul. Lotnicza 1a
95-035 Ozorków

018/05

19

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy WODNIK

ul. Szkolna 2
98-100 Łask

019/05

20

Klub Pływacki MARLIN

ul. Lotnicza 1a
95-035 Ozorków

020/05

21

Ludowy Klub Sportowy OPOCZNIANKA

ul. Armii Krajowej 2B
26-300 Opoczno

021/05

22

Uczniowski Klub Sportowy "UKS SP 19" Łódź

ul. Balonowa 1
94-108 Łódź

022/05

23

Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa w Łodzi

ul. Lumumby 22/26
91-404 Łódź

023/05

24

Ludowy Klub Sportowy OMEGA

ul. Sportowa 3
97-410 Kleszczów

024/05

25

Sekcja Pływacka "Oceanik" przy MCSiW w Tuszynie

ul. Noworzgowska 20
95-080 Tuszyn

025/05

26

Stowarzyszenie Sportowe "Nautilus" w Brzezinach

ul. Kulczyńskiego 9
95-060 Brzeziny

026/05

27

Tomaszowskie Stowarzyszenie Pływackie "TS PŁYWAK"

ul. Edwarda 6
97-200 Tomasz Mazowiecki

027/05

28

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "MUKS" Zgierz

ul. Leśmiana 1
95-100 Zgierz

028/05

29

Uczniowski Klub Sportowy "NEPTUN"

ul. Zelwerowicza 48/50 m. 39
90-148 Łódź

029/05

30

Uczniowski Klub Sportowy "Delfinek" w Kutnie

ul. M. Konopnickiej 11
99-300 Kutno

030/05

31

UTW "Masters" Zgierz

ul. Łęczycka 24
95-100 Zgierz

031/05

32

Uczniowski Klub Sportowy "55"

ul. Mackiewicza 9
91-349 Łódź

032/05

33

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Oddział w Skierniewicach

ul. Kościuszki 2b
96-100 Skierniewice

033/05

34

Klub Sportowy "Triathlon Rawa" Rawa Mazowiecka

ul. Przemysłowa 3A, 
96-200 Rawa Mazowiecka

034/05

35

Uczniowski Klub Sportowy "AQUARIUS" przy Szkole Podstawowej nr 184 w Łodzi

ul. Syrenki 19A, 
91-496 Łódź

035/05

36

Klub Sportowy "MASTERS Łódź"

ul. Przędzalniana 106a/4, 
93-286 Łódź

036/05

37

Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

ul. Katowicka 20
96-200 Rawa Mazowiecka

037/05

powrót do spisu

Małopolski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Międzyszkolny Klub Sportowy JORDAN

os. Kolorowe 29
31-941 Kraków

001/06

2

Uczniowski Klub Sportowy SIEMASZKA

Piekary 2
32-060 Liszki

002/06

3

Klub Sportowy KORONA

ul. Kalwaryjska 9-15
30-504 Kraków

003/06

4

Uczniowski Klub Sportowy PIĄTKA

al. Kijowska 8
30-057 Kraków

004/06

5

Myślenickie Stowarzyszenie Pływackie AQUARIUS

ul. Ogrodowa 19
32-400 Myślenice

005/06

6

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11
32-050 Skawina

006/06

7

Uczniowski Klub Sportowy SP 8 Chrzanów

ul. Pogorska 8c
32-500 Chrzanów

007/06

8

Uczniowski Klub Sportowy ÓSEMKA przy Zespole Szkół nr 1 w Oświęcimiu

ul. Słowackiego 41
32-602 Oświęcim

008/06

9

Uczniowski Klub Pływacki KMITA Zabierzów

ul. Sportowa 2
32-080 Zabierzów

009/06

10

Uczniowski Klub Pływacki UNIA w Oświęcimiu

ul. Chemików 2
32-600 Oświęcim

010/06

11

Zakładowy Klub Sportowy UNIA Tarnów
Klub nieaktywny

ul. Traugutta 5A
33-101 Tarnów

011/06

12

Parafialny Uczniowski Klub Sportowy KAROL

ul. Jana Pawła II 1
34-100 Wadowice

012/06

13

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni - Sekcja Pływacka FOKA

ul. św. Leonarda 34
32-700 Bochnia

013/06

14

Sądeckie Towarzystwo Pływackie w Nowym Sączu

ul. Nadbrzeżna 34
33-300 Nowy Sącz

014/06

15

Klub Sportowy WIKING

ul. Wiejska 12
32-800 Brzesko

015/06

16

Akademicki Związek Sportowy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

ul. Piastowska 26a pok. 109
30-070 Kraków

016/06

17

Stowarzyszenie Miłośników Sportu SWIMART

os. 1000-lecia 9/24
32-400 Myślenice

017/06

18

KS TS Masters Wisła Kraków

ul. Reymonta 22
30-059 Kraków

018/06

19

Towarzystwo Sportowe PŁYWAK

ul. Dołuszycka 14
32-700 Bochnia

019/06

20

Klub Sportowy AQUA PARK Zakopane

ul. Jagiellońska 31
34-500 Zakopane

020/06

21

Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ

ul. Jordana 3
32-400 Myślenice

021/06

22

Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ w Kętach

ul. 3 Maja 20a
32-650 Kęty

022/06

23

Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA

ul. Piękna 9
38-300 Gorlice

023/06

24

Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA przy Miejskim Zespole Szkół nr 6 w Gorlicach

ul. Hallera 79
38-300 Gorlice

024/06

25

Uczniowski Klub Sportowy „Gabi” Proszówki

Proszówki 365
32-700 Bochnia

025/06

26

Miejsko-Ludowy Klub Sportowy DĄBROVIA w Dąbrowie Tarnowskiej

ul. Sportowa 4
33-200 Dąbrowa Tarnowska

026/06

27

Uczniowski Klub Sportowy JASIEŃ Sucha Beskidzka

ul. Płk. T. Semika 3
34-200 Sucha Beskidzka

027/06

28

Klub Sportowy FALA Niepołomice

ul. Pocišgów Pancernych 1
32-005 Niepołomice

028/06

29

Stowarzyszenie Szkolny Klub Sportu i Turystyki "GLOSATOR"

ul. Stradomska 10
31-058 Kraków

029/06

30

Uczniowski Klub Sportowy "START - Tarnów"

Wola Rędzińska 253 A
33-150 Wola Rędzińska

030/06

31

Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Sekcja Pływacka

ul. Wiejska 12
32-800 Brzesko

031/06

32

Klub Sportowy "Limanowa-swim"

Męcina 752
34-654 Męcina

032/06

33

Uczniowski Klub Sportowy "Omega"

ul. Kochanowskiego 2
32-300 Olkusz

033/06

34

Uczniowski Klub Sportowy "P.S. Salwator"

ul. Senatorska 39
30-106 Kraków

034/06

35

SOLNE MIASTO Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 15
32-020 Wieliczka

035/06

36

Uczniowski Klub Sportowy "SMS Galicja" Kraków

ul. Grochowska 20
31-521 Kraków

036/06

37

Stowarzyszenie Siemacha Akademia Sportu Progres

ul. Długa 42
31-146 Kraków

037/06

38

Uczniowski Klub Sportowy "Sokół-Mościce" przy Zespole Szkół Sportowych

ul. Zbylitowska 7
33-101 Tarnów

038/06

39

Uczniowski Klub Sportowy NIKA SPORT TEAM

ul. Strzelców 17a/31
31-422 Kraków

039/06

40

Centrum Kultury i Sportu w Miechowie

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów

040/06

41

Uczniowski Klub Sportowy DELFIN NOWY TARG

ul. Evry 3
34-400 Nowy Targ

041/06

42

Klub Sportowy Płetwal Zakopane

ul. Kasprusie 1/9
34-500 Zakopane

042/06

43

Uczniowski Klub Sportowy PRO-SWIM

Kryspinów 378
32-060 Liszki

043/06

powrót do spisu

Opolski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Międzyszkolny Klub Sportowy ZRYW Opole

ul. Mjr. Hubala 2
45-263 Opole

001/07

2

Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Kędzierzyn-Koźle

ul. Grunwaldzka 71
47-220 Kędzierzyn-Koźle

002/07

3

Uczniowski Klub Sportowy JUNIOR Kluczbork

ul. Konopnickiej 17a
46-203 Kluczbork

003/07

4

Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu Sekcja Pływacka VEGA

pl. Wolności 24
46-380 Dobrodzień

004/07

5

WYKREŚLONY Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy w Zdzieszowicach

ul. Nowa 3
47-330 Zdzieszowice

005/07

6

Towarzystwo Pływackie MASTERS OPOLE

ul. 1-go Maja 11
45-068 Opole

006/07

7

Miejski Klub Sportowy w Gogolinie

ul. Krapkowicka 6
47-320 Gogolin

007/07

8

Uczniowski Klub Sportowy "Gwiazda" w Oleśnie

Wielkie Przedmieście 51
46-300 Olesno

008/07

9

Uczniowski Klub Sportowy "5 plus 1 Opole"

ul. Majora Hubala 2
45-267 Opole

009/07

10

Uczniowski Klub Sportowy "Kusy" Strzelce Opolskie

ul. Sosnowa 3
47-100 Strzelce Opolskie

010/07

11

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "WINNER"

ul. Nowa 3
47-330 Zdzieszowice

011/07

12

Stowarzyszenie Hobby Sport

ul. Kościuszki 14 A/2
48-130 Kietrz

012/07

13

Uczniowski Klub Sportowy „Kronos”

ul. Wawrzyńca Świerzego 3
47-100 Strzelce Opolskie

013/07

powrót do spisu

Podkarpacki Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Klub Pływacki SOKÓŁ Rzeszów

ul. Pułaskiego 13A
35-011 Rzeszów

001/08

2

Klub Sportowy TEMPO

Cmolas 552
36-105 Cmolas

002/08

3

Międzyszkolny Klub Pływacki BOBRY

ul. Piłsudskiego 19
39-200 Dębica

003/08

4

Uczniowski Klub Sportowy DELFIN Tarnobrzeg

ul. Kochanowskiego 1
39-400 Tarnobrzeg

004/08

5

Międzyszkolny Klub Sportowy IKAR Mielec

ul. Solskiego 1
39-300 Mielec

005/08

6

MOSiR WODNIK Krosno

ul. Bursaki 41
38-400 Krosno

006/08

7

Międzyszkolny Uczniowski Klub Pływacki FALA Ropczyce

ul. Konarskiego 6
39-100 Ropczyce

007/08

8

Międzyszkolny Klub Sportowy SANOK

ul. Kiczury 31
38-500 Sanok

008/08

9

Sekcja Pływacka MOTYL przy MOSiR w Stalowej Woli

ul. Hutnicza 15
37-450 Stalowa Wola

009/08

10

Uczniowski Klub Sportowy ORLIK

ul. Misiągiewicza 10
37-200 Przeworsk

010/08

11

Klub Pływacki DELFIN

ul. Sanatoryjna 2
37-620 Horyniec Zdrój

011/08

12

Zakładowy Klub Sportowy STAL Rzeszów
Sekcja Skoków do Wody

ul. Hetmańska 69
35-078 Rzeszów

012/08

13

Uczniowski Klub Sportowy AKADEMIA SPORTU DZIECI

ul. Dąbrowskiego 25/46
35-036 Rzeszów

013/08

14

Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 14

ul. Borelowskiego 12
37-700 Przemyśl

014/08

15

WYKREŚLONY Miejski Klub Sportowy Wisłok Strzyżów

ul. 1 Maja 6
38-100 Strzyżów

015/08

16

Uczniowski Klub Sportowy - Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej SIÓDEMKA

ul. Rejtana 30
35-310 Rzeszów

016/08

17

Klub Sportowy SPEED

ul. Szajnochy 49/8
38-200 Jasło

017/08

18

Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie

ul. Polna 1
38-100 Strzyżów

018/08

19

Uczniowski Klub Sportowy "FOXBALL"

ul. ks. Jałowego 22
35-010 Rzeszów

019/08

20

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna

ul. Nad Nilem 6
36-100 Kolbuszowa

020/08

21

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Jarosławiu

ul. Czarnieckiego 16
37-500 Jarosław

021/08

22

Uczniowski Klub Sportowy "Delfinek"

ul. Gombrowicza 49
38-700 Ustrzyki Dolne

022/08

23

Uczniowski Klub Pływacki "GRYF" Dębica

ul. Piłsudskiego 19
39-200 Dębica

023/08

24

Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpiecznego Pobytu Twojego Dziecka Nad Wodą "ORKA" Przemyśl

ul. Herbutów 76
37-700 Przemyśl

024/08

25

Sekcja Pływacka "PIRANIE" SOSiR Nowa Dęba

ul. Rzeszowska 6
39-460 Nowa Dęba

025/08

26

Uczniowski Klub Sportowy „FREGATA” Kolbuszowa

ul. Jana Pawła II 10
36-100 Kolbuszowa

026/08

27

Klub Sportowy Swim2Win Krosno

ul. Piastowska 19
38-400 Krosno

027/08

28

Klub Pływacki Orlik Przeworsk

ul. Misiągiewicza 10

37-200 Przeworsk

028/08

29

Uczniowski Klub Sportowy Szkółka Pływacka AQUARIUS w Lesku

ul. Bieszczadzka 7

38-600  Lesko

029/08

30

Stowarzyszenie  FREGATA

ul. Krzysztofa Głowy 2
36-060 Głogów Małopolski

030/08

31

Stowarzyszenie Akademia Pływania AQUA Sport

Jazowa 29/3

35-326 Rzeszów

031/08

32

Stowarzyszenie Masters Ikar Mielec

Jazowa 29/3

35-326 Rzeszów

032/08

powrót do spisu

Podlaski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy OLIMPIJCZYK

ul. Antoniewicza 5
16-400 Suwałki

001/09

2

Augustowskie Towarzystwo Pływackie

ul. H. Sucharskiego 15
16-300 Augustów

002/09

3

Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA

ul. Kościelna 9
15-089 Białystok

003/09

4

Miejski Klub Pływacki WODNIK

ul. Kazimierzowska 3B
17-100 Bielsk Podlaski

004/09

5

Uczniowski Klub Sportowy BATORY w Sokółce

ul. Mariańska 31
16-100 Sokółka

005/09

6

Uczniowski Klub Sportowy ZIHART

ul. Mickiewicza 1
16-300 Augustów

006/09

7

Młodzieżowy Klub Sportowy "BARRACUDA" w Białymstoku

ul. Ciołkowskiego 29
15-264 Białystok

007/09

8

Uczniowski Klub Sportowy "OMEGA" w Sokółce

ul. Białostocka 28
16-100 Sokółka

008/09

9

Klub Sportowy "PUSZCZA" w Hajnówce

ul. Ks. Dziewiatowskiego 2
17-200 Hajnówka

009/09

10

Uczniowski Klub Sportowy "Butterfly"

ul. Rycerska 2/73
18-400 Łomża

010/09

11

Łomżyński Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "TĘCZA"

ul. Sadowa 12
18-400 Łomża

011/09

12

Sekcja pływacka "Na Fali" przy MOSiR w Michałowie

ul. Sienkiewicza 21A
16-050 Michałowo

012/09

13

Uczniowski Klub Sportowy "Pływacy" Augustów

ul. Sajenek 6
16-300 Augustów

013/09

14

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Neptun"

Al. Wojska Polskiego 42
19-101 Mońki

014/09

15

Stowarzyszenie Akademia Pływania Team Białystok

ul. Handlowa 2A

15-399 Białystok

015/09

powrót do spisu

Pomorski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Klub Sportowy AZS Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

ul. Czyżewskiego 29
80-336 Gdańsk

001/10

2

Wojskowy Klub Sportowy FLOTA Gdynia

ul. Śmidowicza 73
81-127 Gdynia

002/10

3

Malborskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

pl. Narutowicza 14
82-200 Malbork

003/10

4

Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe

ul. Mickiewicza 56B
82-500 Kwidzyn

004/10

5

Uczniowski Klub Sportowy DWÓJKA MORENA

ul. Marusarzówny 10
80-288 Gdańsk

005/10

6

Uczniowski Klub Pływacki TRÓJKA Wejherowo

ul. Nanicka 22
84-200 Wejherowo

006/10

7

Towarzystwo Pływackie SKALAR

ul. Szczecińska 99
76-200 Słupsk

007/10

8

Uczniowski Klub Sportowy MEWA przy SP nr 2 we Władysławowie

ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 2
84-120 Wadysławowo

008/10

9

Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA
Klub nieaktywny

ul. Kossaka 103
84-300 Lębork

009/10

10

Uczniowski Klub Sportowy SIÓDEMKA

ul. Haffnera 55
81-715 Sopot

010/10

11

Sekcja Pływacka MOSiR Sopot

ul. Armii Krajowej 76/82
81-844 Sopot

011/10

12

Międzyszkolny Klub Sportowy SAMBOR Tczew

ul. Wł. Jagiełły 8
83-110 Tczew

012/10

13

Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA Sekcja Pływania SOLEX

ul. I Armii WP 10
84-300 Lębork

013/10

14

Uczniowski Klub Sportowy ÓSEMKA

ul. Zblewska 18
83-200 Starogard Gdański

014/10

15

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe SZANSA-START GDAŃSK

ul. Wajdeloty 12/13
80-437 Gdańsk

015/10

16

Grupa Pływacka Gdynia Masters

al. Jana Pawła II 3
81-372 Gdynia

016/10

17

Uczniowski Klub Sportowy RAFA Gdynia
Klub nieaktywny

ul. Leśna 16F/1
81-549 Gdynia

017/10

18

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy OLIMP

ul. Piotra Skargi 52
84-300 Lębork

018/10

19

Klub Sportowy DELFIN Gdynia

ul. Wschodnia 1b/15a
81-575 Gdynia

019/10

20

Uczniowski Klub Sportowy TROPS

ul. Gen. Wybickiego 33
83-300 Kartuzy

020/10

21

Klub Sportowy OSiR

pl. Niepodległości 6
89-600 Chojnice

021/10

22

Grupa Pływacka SOPOT MASTERS

ul. Haffner 57
81-715 Sopot

022/10

23

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej Sekcja Pływania Synchronicznego

al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk

023/10

24

Malborski Klub Sportowy "Delfin"

ul. Plac Narutowicza 14
82-200 Malbork

024/10

25

Uczniowski Klub Sportowy "Żabianka" Gdańsk

ul. Subisława 22
80-354 Gdańsk

025/10

26

Młodzieżowy Międzyszkolny Klub Sportowy Gdańsk

al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk

026/10

27

Uczniowski Klub Sportowy "Ósemka" Chojnice

ul. Młodzieżowa 44
89-604 Chojnice

027/10

28

Uczniowski Klub Sportowy „Tri-Saucony” Rumia

ul. Tkacka 9
84-230 Rumia

028/10

29

Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Gdynia

ul. Stawna 4/6
81-629 Gdynia

029/10

30

Gminny Klub Sportowy "Gmina Kościerzyna"

ul. Szkolna 1
83-407 Łubiana

030/10

31

Klub Sportowy "AQUARIUS" Sp. z o.o.

ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

031/10

32

Młodzieżowy Klub Pływacki Gdańsk

ul. Rajska 4b/1
80-850 Gdańsk

032/10

33

Uczniowski Klub Sportowy „Lokomotywa”

ul. Obrońców Westerplatte17/1

81-706 Sopot

033/10

34

Uczniowski Klub Sportowy „Aquastacja Gdańsk”

ul. Warszawska 40/9

81-309 Gdynia

034/10

35

Centrum Sportów Wodnych "OPTY"

ul. Westerplatte 19B

76-270 Ustka

035/10

36

Stowarzyszenie Sportowe DELFIN

ul. Ludwika Braille’a 6
76-200 Słupsk

036/10

37

Uczniowski Klub Sportowy ZSS w Człuchowie

ul. Koszalińska 2b
77-300 Człuchów

037/10

38

Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Tczew

ul. Gdańska 2

83-110 Tczew

038/10

39

Gminny Klub Sportowy „Cartusia” w Kartuzach

ul. Gdańska 15

83-300 Kartuzy

Adres do korespondencji:
ul. Wybickiego 36 Kartuska Pływalnia NECZK

83-300 Kartuzy

039/10

40

Uczniowski Klub Sportowy „AZALIOWA”

ul. Azaliowa 18

80-177 Gdańsk
Adres do korespondencji:

ul. Bysewska 9
80-298 Gdańsk

040/10

powrót do spisu

Śląski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA

ul. Schillera 5
42-200 Częstochowa

001/11

2

Klub Sportowy „Górnik Radlin”

ul. Korfantego 17
44-310 Radlin

002/11

3

Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy

ul. Marii Konopnickiej 29
41-300 Dąbrowa Górnicza

003/11

4

Miejski Ośrodek Sportu Młodzieżowego

ul. Ch. De Gaulle’a 2
43-100 Tychy

004/11

5

Uczniowski Klub Sportowy „48” Częstochowa

ul. Schillera 5
42-224 Częstochowa

005/11

6

Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego AWF w Katowicach

ul. Mikołowska 72a
40-065 Katowice

006/11

7

Uczniowski Klub Sportowy AUERBACH TYCHY

ul. Edukacji 9
43-100 Tychy

007/11

8

Międzyszkolny Klub Sportowy „Pałac Młodzieży”

ul. Mikołowska 26
40-066 Katowice

008/11

9

Uczniowski Klub Sportowy HAJDUKI

ul. Kaliny 55
41-506 Chorzów

009/11

10

Międzyszkolny Klub Sportowy PARK WODNY Tarnowskie Góry

ul. Obwodnica 8
42-600 Tarnowskie Góry

010/11

11

Międzyszkolny Klub Sportowy MOS Katowice

ul. Paderewskiego 46A
40-282 Katowice

011/11

12

Uczniowski Klub Sportowy AQUATICA Pawłowice

ul. Szkolna 1B
43-250 Pawłowice

012/11

13

Międzyszkolny Klub Sportowy – Szkoły Mistrzostwa Sportowego VICTORIA

ul. Kozielska 19
47-400 Racibórz

013/11

14

Uczniowski Klub Sportowy KOCHŁOWICZANKA przy ZSO nr 3 i SP nr 18

ul. Oświęcimska 90
41-707 Ruda Śląska

014/11

15

Młodzieżowe Towarzystwo Pływackie DELFIN Cieszyn

pl. Wolności 7
43-400 Cieszyn

015/11

16

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy DORADO

ul. Kosynierów 40A
41-219 Sosnowiec

016/11

17

Uczniowski Klub Sportowy WODNIK przy Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich

ul. Mikołaja 3
41-106 Siemianowice Śląskie

017/11

18

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Mysłowice

ul. Ks. Norberta Bończyka 32z
41-400 Mysłowice

018/11

19

Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy

ul. Powstańców Śl. 40/42
44-200 Rybnik

019/11

20

Uczniowski Klub Sportowy ORKA

ul. Hołdunowska 13
43-143 Lędziny

020/11

21

Klub Sportowy GÓRNIK Sosnowiec

ul. Br. Mieroszewskich 91
41-219 Sosnowiec

021/11

22

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy GILUS

ul. Korfantego 38
43-227 Miedźna

022/11

23

WTS Polonia Bytom

ul. Parkowa 1
41-902 Bytom

023/11

24

Sekcja Pływacka H20 Jastrzębie

ul. Harcerska 12
44-335 Jastrzębie Zdrój

024/11

25

Uczniowski Klub Sportowy SPRINT

ul. Przyjazna 7a
40-467 Katowice

025/11

26

Towarzystwo Pływackie WETERAN Zabrze

ul. Św. Jana 4a/4
41-803 Zabrze

026/11

27

Centrum Sportu i Rekreacji – Miejski Ośrodek Sportu Dąbrowa Górnicza

ul. Konopnickiej 29
41-300 Dąbrowa Górnicza

027/11

28

Uczniowski Klub Sportowy SALMO ŻORY

oś. Księcia Władysława G-4
44-240 Żory

028/11

29

Beskidzkie Stowarzyszenie Pływackie

ul. Krasińskiego 11
43-300 Bielsko-Biała

029/11

30

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Jedynka Zabrze”

ul. Sportowa 5
41-800 Zabrze

030/11

31

Gliwickie Towarzystwo Sportu i Kultury „SiKReT

ul. Jagiellońska 21
44-100 Gliwice

031/11

32

Uczniowski Klub Sportowy HURAGAN przy Szkole Podstawowej nr 45 w Sosnowcu

ul. Czeladzka 58
41-214 Sosnowiec

032/11

33

Uczniowski Klub Sportowy WODNIK 29 Katowice

ul. K. Lepszego 2
40-750 Katowice

033/11

34

Uczniowski Klub Sportowy VICTORIA

pl. Ks. Karola Kochaja 1
43-340 Kozy

034/11

35

Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego

al. Niepodległości 20/22
42-200 Częstochowa

035/11

36

Klub Sportowy PIĄTKA Chorzów

ul. Ryszki 55
41-500 Chorzów

036/11

37

Uczniowski Klub Sportowy DELFINEK przy SP 54

ul. Reptowska 86
41-908 Bytom

037/11

38

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Szczygłowice”

ul. Sztygarska – Hala sportowa
44-193 Knurów 3

038/11

39

Organizacja Środowiskowa AZS w Katowicach – Klub Uczelniany AZS PWSZ Racibórz

ul. Słowackiego 55
47-400 Racibórz

039/11

40

Uczniowski Klub Sportowy „Atut” przy SP 36 w Częstochowie

ul. Kasztanowa 7/9
42-200 Częstochowa

040/11

41

Uczniowski Klub Sportowy „Delfinek”

ul. Niepodległości 20/22
42-200 Częstochowa

041/11

42

Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Klub Sportowy „Delfin” Gliwice

ul. Kościuszki 35
44-100 Gliwice

042/11

43

Uczniowski Klub Sportowy ALIGATOR Gorzyce

ul. Bogumińska 31
44-350 Gorzyce

043/11

44

Uczniowski Klub Sportowy „Ondraszek” w Bielsku-Białej

ul. Morskie Oko 2/13
43-300 Bielsko-Biała

044/11

45

Miejski Ludowy Klub Sportowy „Znicz” Delfin Kłobuck
Klub zakończył działalność

ul. Sportowa 14
42-100 Kłobuck

045/11

46

Klub Sportowy VICTORIA Zawiercie

ul. Paderewskiego 23a/30
42-400 Zawiercie

046/11

47

UKS „MANTA Kochłowice Ruda Śląska”

ul. Łukaszewicza 7
41-707 Ruda Śląska

047/11

48

Uczniowski Klub Sportowy „NOWY KLUB PŁYWACKI”

ul. Barska 10
43-300 Bielsko-Biała

048/11

49

Ludowy Klub Sportowy Jedność 32 Przyszowice

ul. Karola Miarki 1
44-178 Przyszowice

049/11

50

Klub Sportowy „Unia” Racibórz

ul. Srebrna 12
47-400 Racibórz

050/11

51

Klub Pływacki „Sukces” Chorzów

ul. Graniczna 92
41-506 Chorzów

051/11

52

Uczniowski Klub Sportowy „REKINY”

Al. Roździeńskiego 82
40-202 Katowice

052/11

53

Uczniowski Klub Sportowy przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myszkowie

ul. Miedziana 3
42-300 Myszków

053/11

54

Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”

ul. Szkolna 2
42-450 Łazy

054/11

55

Klub Sportowy „MARIOSPORT”

ul. Ks.Swieżego 5/1
43-400 Cieszyn

055/11

56

Stowarzyszenie Kłobucki Klub Pływacki „Delfin”

ul. Zamkowa 4
42-100 Kłobuck

056/11

57

Uczniowski Klub Sportowy SWIM TEAM

ul. Focha 19/21 lok. 46
42-200 Częstochowa

057/11

58

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Goczałkowice Zdrój

ul.Postańców Slaskich 6
43-230 Goczałkowice Zdrój

058/11

59

Uczniowski Klub Sportowy „Karlik”

ul. Witosa 23
40-832 Katowice

059/11

60

Uczniowski Klub Sportowy „ORKA” Częstochowa

ul. Mireckiego 26a lok. 12
42-208 Częstochowa

060/11

61

Miejski Klub Pływacki Zabrze

ul. Gagarina 2
41-818 Zabrze

061/11

62

Stowarzyszenie Miłośników Sportu EFEKT Częstochowa

Aleja Niepodległości 20/22
42-200 Częstochowa

062/11

63

Częstochowski Klub Pływacki „Pirania”

ul. Schillera 5
42-200 Częstochowa

063/11

64

Klub Sportowy „marbi-sport”

Al. Piłsudskiego 40

34-300 Żywiec

064/11

65

Uczniowski Klub Sportowy „Na Fali Bytom”

ul. Reptorska 86

41-908 Bytom

065/11

66

Młodzieżowy Klub Pływacki „Wodnik 29” Tychy

ul. Damrota 170
43-100 Tychy

066/11

67

Uczniowski Klub Sportowy „DRAGON”

ul. Władysława Broniewskiego 12
42-500  Będzin

067/11

powrót do spisu

Świętokrzyski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy FOKA SANDOMIERZ

ul. Zielna 6
27-600 Sandomierz

001/12

2

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „18 NEPTUN”

ul. Bolesława Chrobrego 105
25-623 Kielce

002/12

3

Sekcja Pływacka ORKA przy Pływalni Miejskiej w Jędrzejowie

ul. Przypkowskiego 43
28-300 Jędrzejów

003/12

4

Uczniowski Klub Sportowy WODNIK

ul. Warszawska 38
26-200 Końskie

004/12

5

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy UNIA przy Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju

ul. Grotta 3A
28-100 Busko-Zdrój

005/12

6

Klub Sportowy KSZO w Ostrowcu Św.

Ul. Świętokrzyska 11
27-400 Ostrowiec Św.

006/12

7

Ludowy Klub Sportowy DELFIN Połaniec

ul. Witosa 1
28-230 Połaniec

007/12

8

Kieleckie Towarzystwo Pływackie ARKA

ul. Krakowska 2
25-029 Kielce

008/12

9

Miejski Uczniowski Klub Pływacki KORONA-SWIM Kielce

ul. Jurajska 7
25-640 Kielce

009/12

10

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św.

Ul. Œwiętokrzyska 11
27-400 Ostrowiec Œwiętokrzyski

010/12

11

Stowarzyszenie Lokalne SALOS CORTILE Salezjańskiej Organizacji Sportowej

ul. 1 Maja 57
25-511 Kielce

011/12

12

Klub Płetwonurków Ligi Obrony Kraju „Kalmar”

ul. Szkolna 14B
27-200 Starachowice

012/12

13

Skarżyskie Towarzystwo Sportowe

ul. Spółdzielcza 19
26-110 Skarżysko-Kamienna

013/12

14

Starachowicki Klub Pływacki „Barakuda”

ul. Miodowa 25
27-200 Starachowice

014/12

15

Miejski Uczniowski Klub Pływacki „ORKA MOSiR”

ul. Kujawska 18
25-344 Kielce

015/12

15

Stowarzyszenie „Centrum” Sport i Rekreacja

ul. Oględowska 6
28-200 Staszów

016/12

powrót do spisu

Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Uczniowski Klub Sportowy DELFIN 2

ul. Mickiewicza 33/14
82-300 Elbląg

001/13

2

Miejskie Towarzystwo Pływackie „KORMORAN” Olsztyn

ul. Głowackiego 27
10-563 Olsztyn

002/13

3

Policyjny Klub Sportowy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

ul. Piłsudskiego 111
12-100 Szczytno

003/13

4

Uczniowski Klub Pływacki „JEDYNKA” Elbląg

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

004/13

5

Międzyszkolny Klub Sportowy ROŚ Pisz

ul. Kwiatowa 1
12-200 Pisz

005/13

6

Ełcki Klub Sportowy DELFIN

ul. Piłsudskiego 29
19-300 Ełk

006/13

7

Międzyszkolny Klub Sportowy „MEDYK” Giżycko

ul. Warszawska 39
11-500 Giżycko

007/13

8

Klub Sportowy ORZEŁ

ul. Karowa 1
82-300 Elbląg

008/13

9

Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku

ul. Grunwaldzka 10
19-300 Ełk

009/13

10

Klub Pływacki Victory Masters Elbląg

ul. Bema 42
82-300 Elbląg

010/13

11

Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

ul. Prawocheńskiego 7
10-720 Olsztyn

011/13

12

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Piorun” Gołdap

ul. Partyzantów 31A
19-500 Gołdap

012/13

13

Klub Sportowy „Płetwal” Szczytno

ul. Nauczycielska 17/43
12-100 Szczytno

013/13

14

Uczniowski Klub Sportowy „Pirat” Elbląg

ul. Szańcowa 2
82-300 Elbląg

014/13

15

Stowarzyszenie Szkoła Pływania „Orka”

ul. Chełmińska 1
14-200 Iława

015/13

powrót do spisu

Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa

ul. Marymoncka 34
01-813 Warszawa

001/14

2

SINNET TENNIS CLUB

ul. Gołkowska 2
02-905 Warszawa

002/14

3

Uczniowski Klub Sportowy NISKA

ul. Niska 5
00-179 Warszawa

003/14

4

Białołęcki Uczniowski Klub Sportowy

ul. Erazma z Zakroczymia 15
03-185 Warszawa

004/14

5

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Wodnej

ul. Rozbrat 26
00-429 Warszawa

005/14

6

Uczniowski Klub Sportowy REKIN

ul. Związku Walki Młodych 10
02-786 Warszawa

006/14

7

Uczniowski Klub Piłki Wodnej „KPWU 44 Warszawa”

ul. Mickiewicza 65 m. 46
01-650 Warszawa

007/14

8

Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pływania ORKA

ul. Olimpijska 3
96-500 Sochaczew

008/14

9

Miejski Klub Sportowy POLONIA Warszawa

ul. Konwiktorska 6
00-206 Warszawa

009/14

10

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy „1” Ożarów Mazowiecki

ul. Szkolna 2A
05-850 Ożarów Mazowiecki

010/14

11

Gminny Ośrodek Sportu w Raszynie

ul. Sportowa 30
05-090 Raszyn

011/14

12

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno

ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno

012/14

13

Uczniowski Klub Sportowy AQUATOR

ul. Kosciuszki 1
26-900 Kozienice

013/14

14

Uczniowski Klub Sportowy DELFIN Legionowo

ul. Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo

014/14

15

Międzyszkolny Pływacki Klub Sportowy ORKA Ciechanów

ul. 17 Stycznia 60B
06-400 Ciechanów

015/14

16

Pływacki Uczniowski Klub Sportowy WOLA

ul. Kasprzaka 1/3
01-211 Warszawa

016/14

17

Uczniowski Klub Sportowy W NOWEJ WSI

ul. Główna 96
05-806 Nowa Wieś

017/14

18

Uczniowski Klub Sportowy MEDUZA

ul. Rokosowska 10
02-348 Warszawa

018/14

19

Uczniowski Środowiskowy Klub Sportowy

ul. Piłsudskiego 6
07-400 Ostrołęka

019/14

20

Uczniowski Klub Sportowy SKALAR

ul. Pijarska 119
05-530 Góra Kalwaria

020/14

21

Miejski Klub Sportowy ORKAN

ul. Warszawska 80
96-500 Sochaczew

021/14

22

Uczniowski Klub Sportowy JAGIELLONKA

ul. Jagiellońska 7
03-721 Warszawa

022/14

23

Uczniowski Klub Sportowy ŻOLIBORZ

ul. Mścisławska 1
01-647 Warszawa

023/14

24

Uczniowski Klub Sportowy PIĄTKA

ul. Partyzantów 3
07-401 Ostrołęka

024/14

25

Klub Sportowy NEPTUN

ul. Bulwar 1
08-300 Sokołów Podlaski

025/14

26

Uczniowski Klub Sportowy – Pałac Młodzieży SYRENA

Plac Defilad 1
00-950 Warszawa

026/14

27

Pływacki Uczniowski Klub Sportowy PŁOŃSK

ul. Północna 11/5
09-100 Płońsk

027/14

28

Uczniowski Klub Sportowy POLONEZ Wyszków

ul. Geodetów 45
07-200 Wyszków

028/14

29

Uczniowski Klub Sportowy VICTORIA

ul. Długa 44
05-420 Józefów

029/14

30

Międzyszkolny Klub Sportowy WODNIK

ul. Długojowska 6
26-600 Radom

030/14

31

Uczniowski Klub Sportowy PINGWINY

ul. Oławska 3a
01-494 Warszawa

031/14

32

Uczniowski Klub Sportowy OLIMPIC Warka

ul. Zawadzkiego 5
05-660 Warka

032/14

33

Uczniowski Klub Sportowy SKALAR

ul. Sosnkowskiego 3
02-495 Warszawa

033/14

34

Sportowy Klub Pływacki DELFIN

ul. Głowaczowska 41
26-900 Kozienice

034/14

35

Uczniowski Klub Sportowy ÓSEMKA Siedlce

ul. Pescantina 2
08-110 Siedlce

035/14

36

Uczniowski Klub Sportowy Anprel-Armexim Pruszków

ul. Hubala 4
05-800 Pruszków

036/14

37

Szkolny Klub Sportowy KONSTANCIN

ul. Gąsiorowskiego 12/14
05-520 Konstancin Jeziorna

037/14

38

Środowiskowo-Lekarskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Sekcja Pływacka PERŁA RADOM

ul. Traugutta 61
26-600 Radom

038/14

39

Mokotowski Uczniowski Klub Pływacki „Warszawianka – Wodny Park”

ul. Piaseczyńska 114/116
00-765 Warszawa

039/14

40

Klub Pływacki MZOS Płock

pl. Dąbrowskiego 2A
09-402 Płock

040/14

41

Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy

ul. Świętokrzyska 32 lok. 145
00-116 Warszawa

041/14

42

Warsaw Masters Team

ul. Poniatowskiego 65
05-080 Izabelin

042/14

43

Klub Pływacki PŁETWAL Mława

ul. Narutowicza 19/8 m. 43
06-500 Mława

043/14

44

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Warszawie

ul. Koszykowa 24/12
00-553 Warszawa

044/14

45

Uczniowski Klub Sportowy TRZYSTASIÓDEMKA

ul. Barcelońska 8
02-762 Warszawa

045/14

46

Uczniowski Klub Sportowy OSTROBRAMSKA

ul. Ostrobramska 72
04-175 Warszawa

046/14

47

Uczniowski Klub Sportowy DELFIN SOCHACZEW

ul. Żeromskiego 37a/22
96-500 Sochaczew

047/14

48

Uczniowski Klub Sportowy SPARTA

ul. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki

048/14

49

Uczniowski Klub Sportowy PIRANIA-TARGÓWEK

ul. Św. Hieronima 2
03-243 Warszawa

049/14

50

Uczniowski Klub Sportowy WILANOWIA

ul. Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa

050/14

51

Uczniowski Klub Sportowy G8-Bielany

ul. Szegedyńska 11
01-957 Warszawa

051/14

52

Uczniowski Klub Sportowy Gim 92 Ursynów

ul. Koncertowa 4
02-787 Warszawa

052/14

53

Radomskie Towarzystwo Pływackie VICTORIA

ul. Tadeuszowska 3/1
26-600 Radom

053/14

54

Uczniowski Klub Sportowy FOKA

ul. Esperanto 5
01-049 Warszawa

054/14

55

Uczniowski Klub Sportowy „Szesnastka”

ul. Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa

055/14

56

Integracyjny Klub Sportowy „Muszelka”

ul. Balkonowa 2/4
03-329 Warszawa

056/14

57

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Delfin”

ul. 15 Stycznia 3
26-670 Pionki

057/14

58

Uczniowski Klub Sportowy MazowiaSynchro

Al. Stanów Zjednoczonych 72/198
04-036 Warszawa

058/14

59

Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Sochaczew

ul. Staszica 106
96-500 Sochaczew

059/14

60

Klub Pływacki „Zdrowa Młodzież”

ul. Słoneczna 4
06-100 Pułtusk

060/14

61

Klub Pływacki Shark Sierpc

ul. Mjr Henryka Sucharskiego 2
09-200 Sierpc

061/14

62

Międzyszkolny Klub Sportowy „Ochota”

ul. Geodetów 1
02-396 Warszawa

062/14

63

Uczniowski Klub Sportowy „Orka” Warszawa

ul. Grzybowska 35
00-855 Warszawa

063/14

64

Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno

ul. Geodetów 176
05-500 Piaseczno

064/14

65

Pływacki Uczniowski Klub Sportowy „Atlantis”

ul. Korsaka 4
05-200 Wołomin

065/14

66

Stowarzyszenie Klub Pływacki Legia Warszawa

Al. Solidarności 115/2
00-140 Warszawa

066/14

67

Stowarzyszenie Pływaków i Ratowników AQUA Żyrardów

ul. Jodłowskiego 25/27
96-300 Żyrardów

067/14

68

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Wojskowej Akademii Technicznej

ul. Kartezjusza 1
00-908 Warszawa

068/14

69

Płockie Stowarzyszenie Pływackie PSP SWIM

ul. Kolegialna 33/1
09-402 Płock

069/14

70

Pływacki Uczniowski Klub Sportowy „ORKA”

ul. Kościuszki 36
07-300 Ostrów Mazowiecka

070/14

71

Klub Sportowy „BARAKUDA”

ul. Wyszyńskiego 56
05-300 Mińsk Mazowiecki

071/14

72

Uczniowski Klub Sportowy „Posejdon” w Pułtusku

ul. New Britain 1
06-100 Pułtusk

072/14

73

Klub Pływacki Ciechanów

ul. Pułtuska 18E
06-400 Ciechanów

073/14

74

Uczniowski Klub Sportowy „Manta Warszawa Włochy”

ul. Gładka 18
02-172 Warszawa

074/14

75

Klub Sportowy Ostrołęckie Stowarzyszenie Pływackie „Squatina” Ostrołęka

ul. Łęczysk 10/14 m. 26
07-410 Ostrołęka

075/14

76

Uczniowski Klub Sportowy GOS Raszyn

ul. Sportowa 30
05-090 Raszyn

076/14

77

Uczniowski Klub Sportowy „V” Łomianki

ul. Staszica 2
05-092 Łomianki

077/14

78

Uczniowski Klub Sportowy MORS

pl. Wojska Polskiego 28
05-075 Warszawa

078/14

79

Stowarzyszenie Pływackie „SWIMMERS”

ul. Gładka 18
02-172 Warszawa

079/14

80

Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Sportowa 66
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

080/14

81

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Krakowskie Przedmieście 24
00-325 Warszawa

081/14

82

Uczniowski Klub Sportowy SPORTTEAM

ul. Gościniec 154/17 
05-077 Warszawa

082/14

83

Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Delfin”

ul. Olimpijska 5
08-400 Garwolin

083/14

84

Uczniowski Klub Sportowy Wawer Warszawa

ul. Axentowicza 7a
04-629 Warszawa

084/14

85

Uczniowski Klub Sportowy Wilanów

ul. Zakamarek 39D
02-998 Warszawa

085/14

86

Stowarzyszenie Społeczna Grójecka Inicjatywa „Novum”

ul. Zdrojowa 16E
05-600 Grójec

086/14

87

Uczniowski Klub Sportowy „Orion”

ul. Słowackiego 80A/9
05-600 Grójec

087/14

88

Stowarzyszenie „Pięciobój Polski” – CWKS Legia

ul. Waldorffa 8 A
01-494 Warszawa

088/14

89

Uczniowski Klub Sportowy Feniks Rembertów

ul. Gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa

089/14

90

Uczniowski Klub Sportowy Neptun

Komorowo, ul. Cegielniana 90B/26
07-310 Ostrów Mazowiecka

090/14

91

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Mazowsze” – Miętne

ul. Główna 49
04-400 Garwolin

091/14

92

Uczniowski Klub Sportowy „Synchronik”

ul. Kopernika 25/15
05-091 Ząbki

092/14

93

Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej Oddział Nr 2 w Warszawie

Plac Wojska Polskiego 28
05-075 Warszawa

093/14

94

UKS „Na Fali” Warszawa

ul. Esperanto 5
01-049 Warszawa

094/14

95

Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA

ul. Ciasna 13 00-232 Warszawa

095/14

96

Uczniowski Klub Sportowy „Bratek”

ul. Batalionu Czwartaków 4

07-401 Ostrołęka

096/14

97

Międzyszkolny Klub Sportowy „KORONA WILANÓW”

ul. Goplańska 29/49

02-954 Warszawa

097/14

98

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej

Klub Sportowy „Fenix Ożarów Mazowiecki”

ul. Szkolna 2,

05-850 Ożarów Mazowiecki

098/14

99

Uczniowski Klub Sportowy „FALA NIEPORĘT”

ul. Koncertowa 4, Stanisławów Pierwszy

05-126 Nieporęt

099/14

100

Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”

ul. Związku Walki Młodych 10
02-786 Warszawa

100/14

101

Uczniowski Klub Sportowy SWIM TEAM Wilanów

ul. Lentza 35/68

02-965 Warszawa

101/14

powrót do spisu

Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Klub Sportowy WARTA

ul. Droga Dębińska 12
61-555 Poznań

001/15

2

Towarzystwo Sportowe OLIMPIA

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

002/15

3

Klub Pływacki ASTROMAL - LESZNO

Aleja Jana Pawła II 10
64-100 Leszno

003/15

4

Klub Sportowy PIRANIA

ul. Sportowa 6
63-200 Jarocin

004/15

5

Klub Sportowy POSNANIA

ul. Słowiańska 78
61-664 Poznań

005/15

6

Poznańskie Środowiskowe Stowarzyszenie Aktywności Ruchowej w Wodzie FREGATA SWIMMING

oś. Piastowskie 53
61-154 Poznań

006/15

7

Klub Sportowy WODNIK Śrem

ul. Staszica 1A
63-100 Śrem

007/15

8

Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego

ul. Św. Rocha 9
61-135 Poznań

008/15

9

Uczniowski Klub Sportowy CZTERNASTKA

oś. Piastowskie 65
61-156 Poznań

009/15

10

Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA

ul. 20 października 2
63-000 Środa Wlkp.

010/15

11

Klub Sportowy KROTOSZ

ul. Młyńska 2B
63-700 Krotoszyn

011/15

12

Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA Oborniki

ul. Czarnkowska 57
64-600 Oborniki Wlkp.

012/15

13

Uczniowski Pływacki Klub Sportowy WODNIK w Rawiczu

ul. Spokojna 1A
63-900 Rawicz

013/15

14

Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA

os. Pod Lipami 106
61-638 Poznań

014/15

15

Klub Sportowy DELFIN Oborniki Wlkp.

ul. Czarnkowska 84
64-600 Oborniki Wlkp

015/15

16

Uczniowski Klub Sportowy DELFIN Kalisz

ul. H. Sawickiej 20A
62-800 Kalisz

016/15

17

Uczniowski Klub Sportowy DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz

ul. Żwirki i Wigury 13
62-800 Kalisz

017/15

18

Uczniowski Klub Sportowy WANDA

ul. Cegielskiego 1
61-682 Poznań

018/15

19

Uczniowski Klub Sportowy PIAST

ul. Jagiełły 4
63-700 Krotoszyn

019/15

20

Uczniowski Klub Sportowy DĄBRÓWKA-SYNCHRO

ul. Cegielskiego 1
61-682 Poznań

020/15

21

Wielkopolski Uczniowski Klub Sportowy WILCZKI

ul. Działyńskich 7/14
61-727 Poznań

021/15

22

Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA

os. Rusa 56
61-245 Poznań

022/15

23

Miejski Klub Pływacki SZUWAREK Piła

ul. Żeromskiego 90
64-920 Piła

023/15

24

Sportowe Stowarzyszenie Inwalidów START Grupa pływacka MASTERS

ul. Zacisze 2
60-831 Poznań

024/15

25

Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Poznaniu

ul. Noskowskiego 25
61-705 Poznań

025/15

26

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Niesłyszących

ul. Bydgoska 4a
61-127 Poznań

026/15

27

Uczniowski Klub Sportowy "Maratończyk" przy SP 11 w Ostrowie Wielkopolskim

ul. Batorego 2
63-400 Ostrów Wielkopolski

027/15

28

Uczniowski Klub Sportowy "Grot"

ul. Poznańska
62-028 Koziegłowy

028/15

29

Uczniowski Klub Sportowy "3 Wodnik Wolsztyn"

ul. Konopnickiej 1
64-200 Wolsztyn

029/15

30

Uczniowski Klub Sportowy "Fala" Swarzędz

ul. Lodowa 8
62-021 Paczkowo

030/15

31

Miejski Klub Sportowy "Lider"

Durowo 6A
62-100 Wągrowiec

031/15

32

Klub Sportowy "WATERPOLO POZNAŃ"

ul. Kazimierza Wielkiego 14a/8
61-863 Poznań

032/15

33

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu

ul. Zagajnikowa 9
61-602 Poznań

033/15

34

Uczniowski Klub Sportowy City Zen

ul. Droga Dębińska 10c
61-555 Poznań

034/15

35

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Młodzieżowy Klub Sportowy "Oceanik" Ostrzeszów

ul. Kąpielowa 4a
63-500 Ostrzeszów

035/15

36

Uczniowski Klub Sportowy OCTOPUS

ul. Szkolna 18
62-002 Suchy Las

036/15

37

Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka-Kórnik"

pl. Niepodległości 28
62-035 Kórnik

037/15

38

Pływacki Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy ORKA

ul. Szczuczyńska 5
64-500 Szamotuły

038/15

39

Uczniowski Klub Sportowy "Śmiały" przy Szkole Podstawowej nr 34 w Poznaniu

os. Bolesława Śmiałego 107
60-682 Poznań

039/15

40

Miejski Klub Sportowy Nielba Wągrowiec

ul. Kościuszki 59
62-102 Wągrowiec

040/15

41

Konińskie Towarzystwo Pływackie "Iskra"

ul. 3 Maja 1-3
62-500 Konin

041/15

42

Klub Pływacki Koziegłowy

Nowe Osiedle 16
62-004 Kicin

042/15

43

Uczniowski Klub Sportowy Kopernik Poznań

ul. Newtona 2
60-161 Poznań

043/15

44

Uczniowski Klub Sportowy Rekin Kalisz

ul. Spartańska 12
62-800 Kalisz

044/15

45

Młodzieżowy Klub Pływacki "Kontra" Gniezno

ul. Wełnicka 9
62-200 Gniezno

045/15

46

Klub Sportowy Przygoda

ul. Sosnowa 1
64-800 Chodzież

046/15

47

Wielkopolski Klub Sportowy

ul. Turkusowa 5/5
60-658 Poznań

047/15

48

048/15

49

Klub Sportowy Extreme Team Oborniki

ul. Czarnkowska 84
64-600 Oborniki

049/15

50

Klub Sportowy „Frajda”

ul. Wierzbięcice 50/1
61-548 Poznań

050/15

51

Klub Sportowy Czerwonak

ul. Gdyńska 107
62-004 Czerwonak

051/15

52

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Huragan” Koło

Ruszków Pierwszy ul. Brudzewska 3
62-604 Kościelec

052/15

53

Miejski Klub Pływacki „Wągrowiec”

ul. Straszewska 40
62-100 Wągrowiec

053/15

54

Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz

ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz

054/15

55

Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe „Diament”

ul. bł. Jolenty 5
62-200 Gniezno

055/15

56

Klub Pływacki KONKRET Gniezno

ul. Żeromskiego 16

62-200 Gniezno

056/15

57

Uczniowski Klub Sportowy ,,SPORTOWIEC'' Oborniki

ul. Czarnkowska 57

64-600 Oborniki

057/15

powrót do spisu

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Pływacki

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Numer licencji

1

Miejski Klub Pływacki w Szczecinie

ul. Wąska 16
71-415 Szczecin

001/16

2

Klub Sportowy ARKONIA

ul. Arkońska (stadion)
71-245 Szczecin

002/16

3

Integracyjny Uczniowski Klub Pływacki WODNIK Police

ul. Siedlecka 6
72-010 Police

003/16

4

Międzyszkolny Klub Sportowy ZNICZ Koszalin

ul. Zwycięstwa 117
75-601 Koszalin

004/16

5

Miejski Klub Pływacki Szczecinek

ul. Warszawska 2f/1
78-400 Szczecinek

005/16

6

Uczniowski Klub Sportowy BAŁTYK-MORSKA ODYSEJA Kołobrzeg

ul. Rodziewiczówny 1
78-100 Kołobrzeg

006/16

7

Miejski Klub Pływacki MYŚLIBÓRZ

ul. Armii Polskiej 24/1
74-300 Myślibórz

007/16

8

Międzyszkolny Klub Sportowy NEPTUN

os. Zachód B 15
73-110 Stargard Szczeciński

008/16

9

Uczniowski Klub Pływacki MARLIN

ul. Łużycka 91
74-100 Gryfino

009/16

10

Miejski Klub Pływacki KOŁOBRZEG

ul. Łopuskiego 38
78-100 Kołobrzeg

010/16

11

Pływacki Uczniowski Klub Sportowy NEON w Darłowie

ul. Zwycięstwa 1
76-153 Darłowo

011/16

12

Fundacja "AMICUS AQUE - RADOŚĆ Z ŻYCIA"

ul. Fabryczna 7
72-010 Police

012/16

13

Uczniowski Klub Sportowy "Trygław"

ul. Rydla 49
70-783 Szczecin

013/16

14

Uczniowski Klub Sportowy "Foka" w Choszcznie

ul. Bolesława Chrobrego 33
73-200 Choszczno

014/16

15

Młodzieżowy Klub Pływacki "H2O"

ul. Podgórna 11/4
75-320 Koszalin

015/16

16

Stowarzyszenie Sportowe "KS CKS-ORKA Szczecin"

ul. Miernicza 5/8
70-803 Szczecin

016/16

17

TOWARZYSTWO WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU Collegium Świnoujście

ul. Konstytucji 3 maja 48d/12
72-600 Świnoujście

017/16

18

Klub Sportowy CKS - SMS Szczecin

ul. Rydla 49
70-783 Szczecin

018/16

19

Uczniowski Klub Sportowy "Bałtyk Kołobrzeg"

ul. Namiotowa 20
78-132 Grzybowo

019/16

20

Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej

ul. Jedności 4

75-401 Koszalin

020/16

powrót do spisu