Prosimy o zapoznanie się z prodedurami bezpieczeństwa COVID-19 PZP . Każdy uczestnik zawodów musi podpisać oświadczenie COVID i przekazać je trenerowi klubowemu.
Oryginał zbiorczego oświadczenia należy dostarczyć do biura zawodów przed ich rozpoczęciem oraz wysłać na adres zawody@swimart.pl
Potwierdzenia opłay startowej należy przesyłać na adres zawody@swimart.pl




Wstępna lista startowa. Ostateczna lista starowa zostanie opublikowana zgodnie z zapisami komunikatu zawodów.


Nr  1. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  10. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  1. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  10. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi


Arena Grand Prix Puchar Polski
Oświęcim, 24 - 25/10/2020


Konkurencja 1
24/10/2020
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Majerski Jakub
Wojdak Wojciech
Werner Paweł
Kraska Jakub
Hołub Jan
Zaborowski Filip
Kałużyński Antoni
Sieradzki Kamil

00
96
93
00
96
94
99
02
1:46.91
1:46.10
1:45.46
1:43.47
1:44.90
1:46.05
1:46.51
1:47.38
Seria 2 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Kosiński Filip
Komorowski Jan
Zieliński Konrad
Daszkiewicz Michał
Lech Filip
Chodulski Jakub
Koziejko Bartłomiej
Szczerba Adam

04
01
03
03
01
00
00
02
1:50.44
1:50.24
1:49.64
1:49.08
1:49.52
1:50.17
1:50.36
1:50.85
Seria 3 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Janiczuk Patryk
Białecki Jan
Więzik Jan
Butkiewicz Władysław
Grzegorczyk Wiktor
Zdybel Adam
Krulikowski Maciej
Skierski Radosław

02
02
03
00
02
05
99
00
1:52.90
1:52.50
1:51.90
1:51.12
1:51.64
1:52.26
1:52.73
1:53.06
Seria 4 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Matyjasek Maciej
Sobieszuk Kacper
Dudys Dominik
Kuczak Adam
Ciesielski Artur
Adamczyk Jan
Wodyński Bartosz
Szczygieł David

02
02
02
00
04
03
02
02
1:54.53
1:53.45
1:53.32
1:53.15
1:53.17
1:53.40
1:53.93
1:54.56
Seria 5 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Staniszewski Bartosz
Stefanowski Bartosz
Woźniak Maciej
Leśniak Maksymilian
Rychel Maksymilian
Chmielewski Krzysztof
Szarpak Marcin
Sławacki Wojciech

05
03
00
04
03
04
01
05
1:58.36
1:57.87
1:54.92
1:54.56
1:57.31
1:54.94
1:55.05
1:55.33
Seria 6 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Rodkiewicz Radosław
Oller Krzysztof
Walczysko Jakub
Mamcarz Mateusz
Chowaniec Mateusz
Sienkiewicz Aleksander
Piela Michał
Tomaszowski Michał



03
00
00
04
03
03
04
03
1:56.41
1:55.97
1:55.79
1:55.36
NT
1:55.85
1:59.95
1:56.74
<< TOP >>
Konkurencja 2
24/10/2020
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Lewandowska Natalia
Herasimowicz Zuzanna
Knop Aleksandra
Kossakowska Dominika
Polańska Aleksandra
Andrzejewska Kamila
Georges Daniela
Nogaj Paulina

01
02
03
01
00
99
97
98
2:01.96
2:00.72
1:58.67
1:56.23
1:56.95
2:00.12
2:01.31
2:02.51
Seria 2 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Piechota Paulina
Kulik Julia
Nowak Maja
Piepiórka Martyna
Nita Daria
Fiedkiewicz Kornelia
Malarz Maja
Zarembik Katarzyna

99
05
03
03
01
01
04
02
2:05.10
2:04.33
2:03.11
2:02.61
2:02.91
2:03.21
2:04.64
2:05.64
Seria 3 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Kossowska Julita
Cioch-Gradzik Wiktoria
Kowalska Klara
Kwiatkowska Zofia
Łuczak Dominika
Zmierczak Natalia
Szewczyk Zofia
Kraszewska Martyna

05
03
05
01
02
03
02
05
2:06.90
2:06.56
2:06.37
2:06.01
2:06.10
2:06.48
2:06.66
2:06.96
Seria 4 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Wrzesińska Wiktoria
Król Gabriela
Świstuń Julia
Rosińska Karolina
Skarwecka Wiktoria
Horova Oksana
Obajtek Aleksandra
Miłek Marcelina

04
06
00
02
02
02
03
02
2:09.13
2:08.61
2:08.46
2:07.40
2:08.26
2:08.55
2:08.90
2:09.14
Seria 5 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Gomułka Weronika
Wilczek Renata
Szuper Katarzyna
Wiktorowicz Patrycja
Bednarz Julia
Nowak Zuzanna
Sujkowska Roksana
Szkurat Martyna



06
04
04
04
04
02
05
03
2:10.65
2:10.90
2:09.44
2:09.16
2:09.38
2:09.54
2:10.60
2:11.55
<< TOP >>
Konkurencja 3
24/10/2020
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Krulikowski Maciej
Solak Łukasz
Beberok Filip
Stolarski Marcin
Roguski Bartłomiej
Romanowski Kamil
Wiekiera Dawid
Krystyniak Mateusz

99
99
00
96
93
97
02
00
1:00.84
1:00.53
59.88
59.43
59.63
1:00.51
1:00.56
1:00.99
Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Bubak Dawid
Jung Krzysztof
Cerlich Maksymilian
Michalczyk Andrzej
Bączkowski Bartosz
Lechowicz Filip
Zacharzyński Norbert
Wieciński Andrzej

02
99
00
00
97
97
03
01
1:03.16
1:01.98
1:01.43
1:01.05
1:01.16
1:01.89
1:02.72
1:03.56
Seria 3 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Komorowski Kacper
Olejnik Adam
Guzy Marcel
Krupa Mateusz
Szydłowski Erwin
Loter Bartosz
Gwóźdź Kacper
Sagan Jakub

03
03
01
03
03
05
03
02
1:04.47
1:04.42
1:03.99
1:03.68
1:03.83
1:04.33
1:04.45
1:04.60
Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Stańczyk Jarema
Gałuszka Bruno
Piekaruś Dawid
Szynawa Oskar
Władyka Marcin
Śliwka Jakub
Kijek Wiktor
Smolorz Dawid



02
02
02
00
02
04
02
02
1:05.51
1:05.38
1:05.34
1:04.72
1:05.06
1:05.38
1:05.51
1:05.70
<< TOP >>
Konkurencja 4
24/10/2020
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kempa Anna
Motyl Sara
Kobuszewska Karolina
Sztandera Dominika
Hallmann Weronika
Szopa Marta
Kocjan Victoria
Obajtek Aleksandra

01
03
96
97
00
00
00
03
1:11.45
1:10.83
1:09.37
1:05.41
1:06.74
1:10.41
1:10.89
1:11.88
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wilczek Renata
Domoradzka Aleksandra
Jarosz Helena
Buła Bianka
Piotrowicz Maja
Oleszak Maja
Biernat Oliwia
Pawłowska Julia

04
03
06
05
02
02
03
02
1:13.86
1:13.32
1:12.37
1:12.03
1:12.29
1:12.61
1:13.69
1:13.88
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Surmiak Klara
Bętkowska Zuzanna
Owerko Julia
Mosek Oliwia
Juda Aleksandra
Budzińska Paulina
Gwaj Julia
Dwojak Natalia

04
06
02
03
06
03
04
04
1:14.91
1:14.82
1:14.59
1:13.92
1:14.30
1:14.79
1:14.84
1:15.43
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalska Zuzanna
Dopart Marcelina
Panek Nikola
Więcek Weronika
Krętosz Maria
Wrona Ewa
Zięba Anastazja
Janecka Weronika



05
03
04
05
03
06
05
04
1:18.18
1:16.87
1:16.26
1:15.55
1:16.19
1:16.38
1:17.78
1:18.25
<< TOP >>
Konkurencja 5
24/10/2020
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Kapias Michał
Smoliński Paweł
Ogrodnik Wojciech
Majerski Jakub
Chowaniec Mateusz
Sieradzki Kamil
Popiela Karol
Białecki Jan

00
01
03
00
03
02
00
02
25.02
24.50
24.44
24.04
24.07
24.46
24.96
25.04
Seria 2 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Oleski Tomasz
Łoboda Jakub
Butkiewicz Władysław
Chmielewski Michał
Bidowaniec Kacper
Matyjasek Maciej
Romanowski Kamil
Chmielewski Krzysztof

03
02
00
04
03
02
97
04
25.65
25.36
25.33
25.20
25.27
25.35
25.53
25.68
Seria 3 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Rynkiewicz Jakub
Borsuk Łukasz
Stefanowski Bartosz
Kuś Aleksander
Wrabec Szymon
Oller Krzysztof
Dudys Dominik
Szczygieł David

05
01
03
04
04
00
02
02
25.96
25.85
25.79
25.73
25.78
25.81
25.91
25.99
Seria 4 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Zieliński Konrad
Skrzypek Filip
Trykacz Kacper
Sowa Łukasz
Kwiecień Paweł
Chojnowski Tomasz
Nosarzewski Kornel
Maksajda Kacper



03
03
05
03
04
02
03
06
26.58
26.27
26.17
26.12
26.15
26.19
26.52
26.71
<< TOP >>
Konkurencja 6
24/10/2020
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Gonta Oliwia
Piotrowska Wiktoria
Peda Paulina
Fiedkiewicz Kornelia
Naziębło Klaudia
Nogaj Paulina
Marek Amelia
Cieplak Aleksandra

98
03
98
01
93
98
05
01
27.94
27.21
26.49
26.06
26.48
26.67
27.59
28.07
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Gwaj Julia
Gawron Paula
Tłoczek Wiktoria
Świstuń Julia
Widurska Kinga
Solak Anna
Tasak Aleksandra
Świderska Joanna

04
04
05
00
02
00
03
05
29.11
28.64
28.49
28.13
28.19
28.52
28.91
29.12
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobuń Julia
Szuper Katarzyna
Burdyn Dominika
Szkurat Martyna
Wróbel Julia
Domżalska Wiktoria
Marczak Marta
Parol Olga

04
04
05
03
01
00
04
05
29.55
29.44
29.27
29.16
29.24
29.38
29.53
29.59
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kołodziejska Stefania
Kraszewska Martyna
Radek Wiktoria
Bubnowicz Waleria
Pawłowska Jessica
Jasik Nikola
Warchałowska Paulina
Kasprowicz Marta



06
05
05
06
03
06
05
03
30.45
30.26
29.87
29.61
29.81
30.25
30.34
30.47
<< TOP >>
Konkurencja 7
24/10/2020
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wanat Grzegorz
Suchański Przemysław
Sienkiewicz Aleksander
Miciul Michał
Kosiński Filip
Zając Mateusz
Siekaczyński Artur
Bartosiewicz Remigiusz

03
01
03
00
04
02
02
02
2:01.09
1:59.33
1:58.25
1:54.84
1:56.99
1:58.73
2:00.31
2:01.17
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalski Daniel
Brączek Kacper
Rząsa Jacek
Nowiczkow Jakub
Walter Jakub
Chmielewski Michał
Wołoszyn Roman
Miodoński Mateusz

03
03
03
01
04
04
01
03
2:07.22
2:05.89
2:05.42
2:01.24
2:03.07
2:05.71
2:06.70
2:07.75
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Sroka Błażej
Plaga Dawid
Koryciński Kamil
Geisner Kamil
Paszek Jakub
Kostanowicz Artur
Piela Michał
Pawłowski Eryk

05
05
03
05
04
98
04
02
2:13.74
2:12.50
2:08.14
2:07.76
2:08.01
2:09.10
2:12.71
2:14.68
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Koralewicz Jakub
Oczkowicz Mikołaj
Konkel Filip
Kapała Szymon
Nowacki Jacek
Lesiński Jakub
Kapała Bartosz
Piecha Kacper



04
06
06
03
05
05
06
05
2:23.08
2:22.48
2:18.24
2:16.06
2:17.43
2:19.17
2:23.02
2:28.10
<< TOP >>
Konkurencja 8
24/10/2020
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiśniewska Aleksandra
Piesko Martyna
Naziębło Klaudia
Herasimowicz Zuzanna
Peda Paulina
Bernat Laura
Modrzejewska Magdalena
Palicka Wiktoria

04
03
93
02
98
05
02
05
2:15.28
2:10.47
2:06.96
2:04.86
2:06.24
2:07.71
2:12.88
2:15.99
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wodecka Roksana
Kozdęba Karolina
Wieczorek Zuzanna
Wygnał Maja
Smurzyńska Julia
Gomułka Weronika
Pinkowicz Alicja
Klimek Marta

03
03
05
03
06
06
04
03
2:21.79
2:19.53
2:19.31
2:16.88
2:17.44
2:19.46
2:20.05
2:21.95
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Morciszek Weronika
Szargiej Aleksandra
Gawron Paula
Dwojak Wiktoria
Strużyk Karolina
Sioma Zuzanna
Blachura Julia
Sobuń Julia

04
06
04
04
04
04
02
04
2:24.84
2:24.15
2:22.71
2:22.30
2:22.69
2:23.19
2:24.64
2:24.91
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Tchórzewska Sabina
Słomińska Anna
Skwara Oliwia
Górska Natalia
Dembowska Weronika
Radek Wiktoria
Janik Julia
Skalska Zofia



05
05
03
05
03
05
06
05
2:30.85
2:27.83
2:26.18
2:25.23
2:25.29
2:26.93
2:29.16
2:30.89
<< TOP >>
Konkurencja 9
24/10/2020
Mężczyzn, 100m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Sagan Jakub
Kapias Michał
Lechowicz Filip
Wągrowski Marcel
Cerlich Maksymilian
Smoliński Paweł
Michalczyk Andrzej
Skierski Radosław

02
00
97
99
00
01
00
00
56.57
56.33
55.92
54.38
55.66
56.23
56.37
56.63
Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Sławacki Wojciech
Wieciński Andrzej
Michalak Jan
Woźniak Maciej
Solak Łukasz
Staniszewski Bartosz
Sowa Łukasz
Falarz Mateusz

05
01
03
00
99
05
03
05
59.59
59.42
59.36
56.87
58.00
59.41
59.47
59.72
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomaszowski Michał
Rychel Maksymilian
Chowaniec Mateusz
Wrabec Szymon
Sobieszuk Kacper
Gałuszka Bruno
Popiela Karol
Kwiecień Paweł

03
03
03
04
02
02
00
04
1:00.19
1:00.17
59.98
59.77
59.98
1:00.12
1:00.17
1:00.33
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Adamczyk Jan
Władyka Marcin
Guzy Marcel
Mamcarz Mateusz
Krystyński Aleksander
Kijek Wiktor
Komorowski Kacper
Trzcionka Maciej



03
02
01
04
04
02
03
03
1:01.59
1:01.25
1:00.93
1:00.56
1:00.65
1:01.09
1:01.35
1:01.86
<< TOP >>
Konkurencja 10
24/10/2020
Kobiet, 100m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Rosińska Karolina
Marek Amelia
Lewandowska Natalia
Naziębło Klaudia
Kossakowska Dominika
Famulok Zuzanna
Szopa Marta
Malarz Maja

02
05
01
93
01
03
00
04
1:04.60
1:03.69
1:03.41
1:01.18
1:02.78
1:03.54
1:03.71
1:05.12
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dwojak Natalia
Parol Olga
Piotrowska Wiktoria
Biernat Oliwia
Nowak Zuzanna
Gawron Paula
Król Gabriela
Domoradzka Aleksandra

04
05
03
03
02
04
06
03
1:06.95
1:05.84
1:05.48
1:05.34
1:05.35
1:05.53
1:05.89
1:07.34
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Miłek Marcelina
Lubińska Alicja
Palicka Wiktoria
Zakrzewska Marta
Jarosz Helena
Dekoninck Laura
Szuper Katarzyna
Budzińska Paulina

02
05
05
03
06
02
04
03
1:08.23
1:07.94
1:07.56
1:07.39
1:07.51
1:07.85
1:08.12
1:08.77
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kołodziejska Stefania
Kieraga Patrycja
Świderska Joanna
Gwaj Julia
Buła Bianka
Więcek Weronika
Zmierczak Natalia
Kaszuba Maja



06
04
05
04
05
05
03
06
1:10.53
1:09.87
1:09.55
1:08.87
1:08.91
1:09.59
1:10.05
1:10.81
<< TOP >>
Konkurencja 11
24/10/2020
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Klimek Marta
Łuczak Dominika
Polańska Aleksandra
Piechota Paulina
Nita Daria
Nowak Maja
Andrzejewska Kamila
Kulik Julia

03
02
00
99
01
03
99
05
8:58.56
8:56.98
8:49.89
8:25.75
8:42.84
8:55.59
8:58.29
9:03.34
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Szewczyk Zofia
Kowalska Klara
Wrzesińska Wiktoria
Cioch-Gradzik Wiktoria
Molenda Dominika
Skarwecka Wiktoria
Kossowska Julita
Sujkowska Roksana



02
05
04
03
03
02
05
05
9:10.93
9:07.25
9:04.54
9:03.80
9:04.26
9:05.39
9:07.59
9:13.52
<< TOP >>
Konkurencja 1
24/10/2020
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 17, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Majerski Jakub
Wojdak Wojciech
Werner Paweł
Kraska Jakub
Hołub Jan
Zaborowski Filip
Kałużyński Antoni
Sieradzki Kamil

00
96
93
00
96
94
99
02
1:46.91
1:46.10
1:45.46
1:43.47
1:44.90
1:46.05
1:46.51
1:47.38
Seria 2 z 17, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kosiński Filip
Komorowski Jan
Zieliński Konrad
Daszkiewicz Michał
Lech Filip
Chodulski Jakub
Koziejko Bartłomiej
Szczerba Adam

04
01
03
03
01
00
00
02
1:50.44
1:50.24
1:49.64
1:49.08
1:49.52
1:50.17
1:50.36
1:50.85
Seria 3 z 17, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Janiczuk Patryk
Białecki Jan
Więzik Jan
Butkiewicz Władysław
Grzegorczyk Wiktor
Zdybel Adam
Krulikowski Maciej
Skierski Radosław

02
02
03
00
02
05
99
00
1:52.90
1:52.50
1:51.90
1:51.12
1:51.64
1:52.26
1:52.73
1:53.06
Seria 4 z 17, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Matyjasek Maciej
Sobieszuk Kacper
Dudys Dominik
Kuczak Adam
Ciesielski Artur
Adamczyk Jan
Wodyński Bartosz
Szczygieł David

02
02
02
00
04
03
02
02
1:54.53
1:53.45
1:53.32
1:53.15
1:53.17
1:53.40
1:53.93
1:54.56
Seria 5 z 17, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Staniszewski Bartosz
Stefanowski Bartosz
Woźniak Maciej
Leśniak Maksymilian
Rychel Maksymilian
Chmielewski Krzysztof
Szarpak Marcin
Sławacki Wojciech

05
03
00
04
03
04
01
05
1:58.36
1:57.87
1:54.92
1:54.56
1:57.31
1:54.94
1:55.05
1:55.33
Seria 6 z 17, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Rodkiewicz Radosław
Oller Krzysztof
Walczysko Jakub
Mamcarz Mateusz
Chowaniec Mateusz
Sienkiewicz Aleksander
Piela Michał
Tomaszowski Michał

03
00
00
04
03
03
04
03
1:56.41
1:55.97
1:55.79
1:55.36
NT
1:55.85
1:59.95
1:56.74
Seria 7 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Synowiec Mikołaj
Danikiewicz Dawid
Filipiak Mikołaj
Gabryś Maciej
Blachura Oskar
Pruszyński Michał
Oszczak Norbert
Nosarzewski Kornel

02
03
06
04
02
04
04
03
1:55.31
1:55.01
1:57.66
1:56.87
1:54.57
1:57.83
1:57.96
1:58.41
Seria 8 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Luberda Wiktor
Syldatk Wiktor
Niedziałek Michał
Kowalczyk Michał
Płatek Maciej
Domalewski Bartłomiej
Swojnóg Igor
Gilżyński Szymon

04
03
03
02
02
05
03
02
1:59.31
1:59.00
1:58.70
1:58.59
1:58.60
1:58.93
1:59.06
1:59.63
Seria 9 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Krzysztyński Jan
Borsuk Łukasz
Kapała Szymon
Kłaput Maciej
Kruszewski Adrian
Kowolik Alex
Śliwka Jakub
Woźniak Piotr

02
01
03
04
04
04
04
05
2:00.41
2:00.29
1:56.31
1:59.71
1:59.79
2:00.19
2:00.32
2:00.47
Seria 10 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Popiołek Dawid
Kubiniec Mikołaj
Gorgosz Łukasz
Para Mikołaj
Nowacki Jacek
Dudkowiak Bartłomiej
Staroń Tymoteusz
Krystyński Aleksander

02
04
06
03
05
04
04
04
2:01.59
2:01.23
2:00.85
2:00.71
2:00.77
2:00.98
2:01.28
2:01.65
Seria 11 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Majewski Maksym
Kozłowski Konrad
Mróz Adam
Małkowski Hubert
Laryś Jerzy
Skalski Konrad
Plewka Przemysław
Ajtel Jakub

04
04
03
05
06
04
04
03
2:04.51
2:03.84
2:03.60
2:02.29
2:02.43
2:03.81
2:04.10
2:04.72
Seria 12 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczepanik Kacper
Giel Jakub
Kubsik Stanisław
Gołacki Sergiusz
Tyrka Igor
Skrzyszowski Bruno
Muzyka Igor
Strządała Jakub

05
02
03
04
05
03
05
04
2:06.48
2:05.10
2:04.85
2:04.74
2:04.82
2:04.93
2:06.26
2:06.57
Seria 13 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Mordzonek Mateusz
Regulski Maciej
Łabik Marcin
Sulkowski Oskar
Sosna Dominik
Osełkowski Mateusz
Krumplewski Gracjan
Ptaszyński Stanisław

01
04
04
05
03
05
05
05
2:08.12
2:07.35
2:07.15
2:06.82
2:07.08
2:07.31
2:07.82
2:09.45
Seria 14 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Chabowski Nathaniel
Daszkiewicz Mikołaj
Jarczewski Franciszek
Drabczyk Krystian
Kapała Bartosz
Pawłowski Jan
Staciwa Kamil
Mędrek Krzysztof

06
04
05
04
06
05
05
06
2:11.62
2:11.06
2:10.40
2:09.60
2:10.38
2:10.93
2:11.32
2:13.08
Seria 15 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Kochanowicz Karol
Głowala Bartłomiej
Plewnicki Jan
Wiski Adrian
Sobczak Mateusz
Kropornicki Michał
Wąsik Marek
Goździk Kamil

05
06
06
05
04
06
06
05
2:20.62
2:19.71
2:15.07
2:13.11
2:13.87
2:16.42
2:20.37
2:24.80
Seria 16 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Kosiński Bartosz
Kurdelski Filip
Oczkowicz Mikołaj
Zaremba Igor
Balcerzyk Michał
Wykręt Marcin
Bidowaniec Kacper
Bartosiewicz Remigiusz

05
04
06
05
06
04
03
02
NT
NT
NT
2:26.36
2:35.25
NT
NT
NT
Seria 17 z 17
3
4
5
Fedorowicz Fabian
Rowiński Dominik
Lewicki Filip



06
03
03
NT
NT
1:55.68
<< TOP >>
Konkurencja 2
24/10/2020
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 11, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Lewandowska Natalia
Herasimowicz Zuzanna
Knop Aleksandra
Kossakowska Dominika
Polańska Aleksandra
Andrzejewska Kamila
Georges Daniela
Nogaj Paulina

01
02
03
01
00
99
97
98
2:01.96
2:00.72
1:58.67
1:56.23
1:56.95
2:00.12
2:01.31
2:02.51
Seria 2 z 11, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Piechota Paulina
Kulik Julia
Nowak Maja
Piepiórka Martyna
Nita Daria
Fiedkiewicz Kornelia
Malarz Maja
Zarembik Katarzyna

99
05
03
03
01
01
04
02
2:05.10
2:04.33
2:03.11
2:02.61
2:02.91
2:03.21
2:04.64
2:05.64
Seria 3 z 11, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kossowska Julita
Cioch-Gradzik Wiktoria
Kowalska Klara
Kwiatkowska Zofia
Łuczak Dominika
Zmierczak Natalia
Szewczyk Zofia
Kraszewska Martyna

05
03
05
01
02
03
02
05
2:06.90
2:06.56
2:06.37
2:06.01
2:06.10
2:06.48
2:06.66
2:06.96
Seria 4 z 11, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Wrzesińska Wiktoria
Król Gabriela
Świstuń Julia
Rosińska Karolina
Skarwecka Wiktoria
Horova Oksana
Obajtek Aleksandra
Miłek Marcelina

04
06
00
02
02
02
03
02
2:09.13
2:08.61
2:08.46
2:07.40
2:08.26
2:08.55
2:08.90
2:09.14
Seria 5 z 11, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Gomułka Weronika
Wilczek Renata
Szuper Katarzyna
Wiktorowicz Patrycja
Bednarz Julia
Nowak Zuzanna
Sujkowska Roksana
Szkurat Martyna

06
04
04
04
04
02
05
03
2:10.65
2:10.90
2:09.44
2:09.16
2:09.38
2:09.54
2:10.60
2:11.55
Seria 6 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Malinoś Julia
Zięba Emilia
Siwko Natalia
Sczogiel Alicja
Lala Nadia
Żak Amelia
Rudomina Agnieszka
Szargiej Aleksandra

04
04
04
03
04
04
06
06
2:11.77
2:11.00
2:10.72
2:09.72
2:10.48
2:09.72
2:10.53
2:11.87
Seria 7 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Chmielewska Aleksandra
Karwowska Wiktoria
Kramkowska Dominika
Sikora Balbina
Miernik Wiktoria
Volkert Julia
Dadej Julia
Maciak Julia

06
04
04
04
04
05
05
06
2:13.37
2:12.63
2:12.58
2:12.24
2:12.30
2:12.62
2:12.68
2:13.68
Seria 8 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomsia Oliwia
Kieraga Patrycja
Burdyn Dominika
Siejak Patrycja
Bylińska Agnieszka
Lipowska Nadia
Ptaszyńska Weronika
Krupińska Lila

06
04
05
05
02
06
03
04
2:16.01
2:15.08
2:14.97
2:14.27
2:14.75
2:15.06
2:15.52
2:16.37
Seria 9 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Gdaniec Marta
Biszewska Gabriela
Dyduch Martyna
Wodecka Roksana
Maciejewska Beata
Puzoń Paulina
Smiczek Julia
Górska Natalia

03
05
04
03
03
03
05
05
2:20.47
2:17.47
2:16.54
2:16.49
2:16.50
2:17.22
2:20.18
2:20.64
Seria 10 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Wątroba Anna
Gomułka Natalia
Magierek Karolina
Grzegorczyk Maja
Klofczyńska Maja
Naklicka Izabela
Haładyn Kamila
Solak Anna

06
04
06
05
06
06
04
00
2:29.00
2:26.68
2:25.12
2:21.10
2:23.34
2:25.27
2:26.71
NT
Seria 11 z 11
2
3
4
5
6
7
Skalska Zofia
Bukowska Olga
Dembowska Weronika
Dekoninck Laura
Marczak Marta
Kowalska Julia



05
05
03
02
04
04
NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 3
24/10/2020
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 9, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Krulikowski Maciej
Solak Łukasz
Beberok Filip
Stolarski Marcin
Roguski Bartłomiej
Romanowski Kamil
Wiekiera Dawid
Krystyniak Mateusz

99
99
00
96
93
97
02
00
1:00.84
1:00.53
59.88
59.43
59.63
1:00.51
1:00.56
1:00.99
Seria 2 z 9, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Bubak Dawid
Jung Krzysztof
Cerlich Maksymilian
Michalczyk Andrzej
Bączkowski Bartosz
Lechowicz Filip
Zacharzyński Norbert
Wieciński Andrzej

02
99
00
00
97
97
03
01
1:03.16
1:01.98
1:01.43
1:01.05
1:01.16
1:01.89
1:02.72
1:03.56
Seria 3 z 9, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Komorowski Kacper
Olejnik Adam
Guzy Marcel
Krupa Mateusz
Szydłowski Erwin
Loter Bartosz
Gwóźdź Kacper
Sagan Jakub

03
03
01
03
03
05
03
02
1:04.47
1:04.42
1:03.99
1:03.68
1:03.83
1:04.33
1:04.45
1:04.60
Seria 4 z 9, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Stańczyk Jarema
Gałuszka Bruno
Piekaruś Dawid
Szynawa Oskar
Władyka Marcin
Śliwka Jakub
Kijek Wiktor
Smolorz Dawid

02
02
02
00
02
04
02
02
1:05.51
1:05.38
1:05.34
1:04.72
1:05.06
1:05.38
1:05.51
1:05.70
Seria 5 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Gohla Kamil
Nosal Miłosz
Michalak Jan
Bryg Bartosz
Maksajda Kacper
Plewka Przemysław
Drajewicz Jakub
Gohla Kamil

05
04
03
04
06
04
02
05
1:08.83
1:08.08
1:07.79
1:05.74
1:06.77
1:07.84
1:08.41
1:08.83
Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Majkowski Aleksander
Skierski Radosław
Sarnowicz Wiktor
Pietraszczyk Jakub
Skimina Kacper
Cierpiał Wiktor
Filipiak Maciej
Janczylik Aleksander

04
00
04
04
04
04
06
04
1:11.56
1:10.63
1:09.90
1:08.84
1:09.61
1:10.38
1:11.07
1:11.95
Seria 7 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Dzierwa Maciej
Adamiak Wiktor
Tomaszewski Piotr
Daszkiewicz Mikołaj
Kostański Gracjan
Piechowski Jakub
Gilewski Piotr
Starzycki Borys

04
05
05
04
05
05
05
05
1:16.05
1:13.60
1:13.52
1:12.51
1:12.77
1:13.58
1:14.92
1:16.07
Seria 8 z 9
2
3
4
5
6
7
Grzebinoga Franciszek
Bernacik Dawid
Machulak Kamil
Osełkowski Mateusz
Wąsik Marek
Guzik Mikołaj

06
06
06
05
06
06
1:24.56
1:17.55
1:16.22
1:16.39
1:22.21
NT
Seria 9 z 9
3
4
5
Poprawa - Jakubas Jakub
Bałabuch Krystian
Chałupczyński Bartosz



02
95
99
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 4
24/10/2020
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kempa Anna
Motyl Sara
Kobuszewska Karolina
Sztandera Dominika
Hallmann Weronika
Szopa Marta
Kocjan Victoria
Obajtek Aleksandra

01
03
96
97
00
00
00
03
1:11.45
1:10.83
1:09.37
1:05.41
1:06.74
1:10.41
1:10.89
1:11.88
Seria 2 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Wilczek Renata
Domoradzka Aleksandra
Jarosz Helena
Buła Bianka
Piotrowicz Maja
Oleszak Maja
Biernat Oliwia
Pawłowska Julia

04
03
06
05
02
02
03
02
1:13.86
1:13.32
1:12.37
1:12.03
1:12.29
1:12.61
1:13.69
1:13.88
Seria 3 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Surmiak Klara
Bętkowska Zuzanna
Owerko Julia
Mosek Oliwia
Juda Aleksandra
Budzińska Paulina
Gwaj Julia
Dwojak Natalia

04
06
02
03
06
03
04
04
1:14.91
1:14.82
1:14.59
1:13.92
1:14.30
1:14.79
1:14.84
1:15.43
Seria 4 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalska Zuzanna
Dopart Marcelina
Panek Nikola
Więcek Weronika
Krętosz Maria
Wrona Ewa
Zięba Anastazja
Janecka Weronika

05
03
04
05
03
06
05
04
1:18.18
1:16.87
1:16.26
1:15.55
1:16.19
1:16.38
1:17.78
1:18.25
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawełko Zuzanna
Sobek Iga
Pecio Anna
Brodewicz Zofia
Gomułka Natalia
Fic Bożena
Kupis Aleksandra
Urbańska Zofia

06
06
05
04
04
04
06
06
1:22.58
1:21.21
1:18.77
1:18.30
1:18.71
1:19.36
1:21.24
1:23.57
Seria 6 z 6
2
3
4
5
6
Miodońska Wiktoria
Piotrowska Wiktoria
Jasik Nikola
Smoręda Weronika
Chmielewska Julia



06
03
06
05
02
NT
NT
1:23.78
1:24.05
NT
<< TOP >>
Konkurencja 5
24/10/2020
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 11, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kapias Michał
Smoliński Paweł
Ogrodnik Wojciech
Majerski Jakub
Chowaniec Mateusz
Sieradzki Kamil
Popiela Karol
Białecki Jan

00
01
03
00
03
02
00
02
25.02
24.50
24.44
24.04
24.07
24.46
24.96
25.04
Seria 2 z 11, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Oleski Tomasz
Łoboda Jakub
Butkiewicz Władysław
Chmielewski Michał
Bidowaniec Kacper
Matyjasek Maciej
Romanowski Kamil
Chmielewski Krzysztof

03
02
00
04
03
02
97
04
25.65
25.36
25.33
25.20
25.27
25.35
25.53
25.68
Seria 3 z 11, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Rynkiewicz Jakub
Borsuk Łukasz
Stefanowski Bartosz
Kuś Aleksander
Wrabec Szymon
Oller Krzysztof
Dudys Dominik
Szczygieł David

05
01
03
04
04
00
02
02
25.96
25.85
25.79
25.73
25.78
25.81
25.91
25.99
Seria 4 z 11, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Zieliński Konrad
Skrzypek Filip
Trykacz Kacper
Sowa Łukasz
Kwiecień Paweł
Chojnowski Tomasz
Nosarzewski Kornel
Maksajda Kacper

03
03
05
03
04
02
03
06
26.58
26.27
26.17
26.12
26.15
26.19
26.52
26.71
Seria 5 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Oszczak Norbert
Strządała Jakub
Regulski Maciej
Kubsik Stanisław
Trzcionka Maciej
Paszkowski Błażej
Syldatk Wiktor
Gibuła Patryk

04
04
04
03
03
06
03
05
27.14
27.00
26.94
26.83
26.91
26.96
27.14
27.24
Seria 6 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Litwa Tomasz
Janiszewski Mateusz
Uryga Marcin
Leszczyński Maciej
Plaga Dawid
Muzyka Igor
Leśniak Maksymilian
Gilewski Piotr

06
06
05
05
05
05
04
05
27.88
27.70
27.51
27.35
27.43
27.59
27.80
28.05
Seria 7 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurdelski Filip
Rząsa Jacek
Lesiński Jakub
Jackiewicz Adam
Krzykawski Michał
Białas Bartosz
Rowiński Dominik
Soborski Igor

04
03
05
06
99
05
03
05
28.81
28.76
28.40
28.21
28.23
28.50
28.76
28.82
Seria 8 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Czuba Adrian
Majkowski Aleksander
Choma Maksym
Pacewicz Wiktor
Kropornicki Michał
Kałuża Mateusz
Mędrek Krzysztof
Niedziałek Michał

06
04
06
06
06
06
06
03
29.66
29.15
29.04
28.86
29.03
29.11
29.34
29.76
Seria 9 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Chabowski Nathaniel
Krumplewski Gracjan
Lipus Bartosz
Czerwik Krzysztof
Wioska-Kaganiec Wiktor
Przybyło Jan
Radziszewski Andrzej
Kurpis Maksymilian

06
05
06
06
06
06
05
06
31.15
30.99
30.75
30.54
30.73
30.91
30.99
31.21
Seria 10 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiski Adrian
Bigaj Gabriel
Kosiński Bartosz
Konkel Filip
Filipiak Maciej
Plewnicki Jan
Głowala Bartłomiej
Fedorowicz Fabian

05
05
05
06
06
06
06
06
32.83
31.86
31.50
31.30
31.49
31.62
32.25
32.97
Seria 11 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Skrzyszowski Bruno
Miciul Michał
Rożenek Patryk
Goździk Kamil
Janczylik Aleksander
Kowalski Daniel
Haspert Bartłomiej
Wągrowski Marcel



03
00
02
05
04
03
04
99
NT
NT
NT
36.07
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 6
24/10/2020
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Gonta Oliwia
Piotrowska Wiktoria
Peda Paulina
Fiedkiewicz Kornelia
Naziębło Klaudia
Nogaj Paulina
Marek Amelia
Cieplak Aleksandra

98
03
98
01
93
98
05
01
27.94
27.21
26.49
26.06
26.48
26.67
27.59
28.07
Seria 2 z 7, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Gwaj Julia
Gawron Paula
Tłoczek Wiktoria
Świstuń Julia
Widurska Kinga
Solak Anna
Tasak Aleksandra
Świderska Joanna

04
04
05
00
02
00
03
05
29.11
28.64
28.49
28.13
28.19
28.52
28.91
29.12
Seria 3 z 7, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobuń Julia
Szuper Katarzyna
Burdyn Dominika
Szkurat Martyna
Wróbel Julia
Domżalska Wiktoria
Marczak Marta
Parol Olga

04
04
05
03
01
00
04
05
29.55
29.44
29.27
29.16
29.24
29.38
29.53
29.59
Seria 4 z 7, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kołodziejska Stefania
Kraszewska Martyna
Radek Wiktoria
Bubnowicz Waleria
Pawłowska Jessica
Jasik Nikola
Warchałowska Paulina
Kasprowicz Marta

06
05
05
06
03
06
05
03
30.45
30.26
29.87
29.61
29.81
30.25
30.34
30.47
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Czerwińska Martyna
Janik Julia
Sioma Zuzanna
Pancerz Oliwia
Bylińska Agnieszka
Mikłos Julia
Przybylińska Julia
Kaszuba Maja

04
06
04
06
02
05
04
06
31.43
31.06
30.70
30.53
30.64
30.99
31.20
31.54
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kwiatkowska Zofia
Horova Oksana
Szczurek Julia
Fic Bożena
Koral Milena
Kowalska Julia
Schab Zuzanna
Gdaniec Marta

01
02
05
04
05
04
03
03
NT
NT
33.62
31.59
32.80
33.88
NT
NT
Seria 7 z 7
3
4
5
6
Georges Daniela
Haładyn Kamila
Naklicka Izabela
Sojka Oliwia



97
04
06
06
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 7
24/10/2020
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Wanat Grzegorz
Suchański Przemysław
Sienkiewicz Aleksander
Miciul Michał
Kosiński Filip
Zając Mateusz
Siekaczyński Artur
Bartosiewicz Remigiusz

03
01
03
00
04
02
02
02
2:01.09
1:59.33
1:58.25
1:54.84
1:56.99
1:58.73
2:00.31
2:01.17
Seria 2 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalski Daniel
Brączek Kacper
Rząsa Jacek
Nowiczkow Jakub
Walter Jakub
Chmielewski Michał
Wołoszyn Roman
Miodoński Mateusz

03
03
03
01
04
04
01
03
2:07.22
2:05.89
2:05.42
2:01.24
2:03.07
2:05.71
2:06.70
2:07.75
Seria 3 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Sroka Błażej
Plaga Dawid
Koryciński Kamil
Geisner Kamil
Paszek Jakub
Kostanowicz Artur
Piela Michał
Pawłowski Eryk

05
05
03
05
04
98
04
02
2:13.74
2:12.50
2:08.14
2:07.76
2:08.01
2:09.10
2:12.71
2:14.68
Seria 4 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Koralewicz Jakub
Oczkowicz Mikołaj
Konkel Filip
Kapała Szymon
Nowacki Jacek
Lesiński Jakub
Kapała Bartosz
Piecha Kacper

04
06
06
03
05
05
06
05
2:23.08
2:22.48
2:18.24
2:16.06
2:17.43
2:19.17
2:23.02
2:28.10
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Paszkowski Błażej
Bigaj Gabriel
Dubiel Wiktor
Krajewski Paweł
Woźnicki Dominik
Staciwa Jakub
Mleczko Jakub

06
05
06
04
06
05
06
NT
2:35.78
2:29.60
2:28.34
2:29.46
2:30.46
2:51.18
Seria 6 z 6
3
4
5
Mańka Filip
Pacewicz Wiktor
Walczysko Jakub



00
06
00
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 8
24/10/2020
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiśniewska Aleksandra
Piesko Martyna
Naziębło Klaudia
Herasimowicz Zuzanna
Peda Paulina
Bernat Laura
Modrzejewska Magdalena
Palicka Wiktoria

04
03
93
02
98
05
02
05
2:15.28
2:10.47
2:06.96
2:04.86
2:06.24
2:07.71
2:12.88
2:15.99
Seria 2 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Wodecka Roksana
Kozdęba Karolina
Wieczorek Zuzanna
Wygnał Maja
Smurzyńska Julia
Gomułka Weronika
Pinkowicz Alicja
Klimek Marta

03
03
05
03
06
06
04
03
2:21.79
2:19.53
2:19.31
2:16.88
2:17.44
2:19.46
2:20.05
2:21.95
Seria 3 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Morciszek Weronika
Szargiej Aleksandra
Gawron Paula
Dwojak Wiktoria
Strużyk Karolina
Sioma Zuzanna
Blachura Julia
Sobuń Julia

04
06
04
04
04
04
02
04
2:24.84
2:24.15
2:22.71
2:22.30
2:22.69
2:23.19
2:24.64
2:24.91
Seria 4 z 6, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Tchórzewska Sabina
Słomińska Anna
Skwara Oliwia
Górska Natalia
Dembowska Weronika
Radek Wiktoria
Janik Julia
Skalska Zofia

05
05
03
05
03
05
06
05
2:30.85
2:27.83
2:26.18
2:25.23
2:25.29
2:26.93
2:29.16
2:30.89
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Koral Milena
Kusion Judyta
Janik Anna
Paradowska Oliwia
Tunkiewicz Zuzanna
Sikora Balbina
Dziurnikowska Maria

05
06
05
06
05
04
06
NT
2:35.96
2:33.05
2:32.33
2:32.63
2:33.49
2:52.91
Seria 6 z 6
3
4
5
Hurda Justyna
Maciejewska Beata
Jarzewicz Klaudia



06
03
06
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 9
24/10/2020
Mężczyzn, 100m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 10, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Sagan Jakub
Kapias Michał
Lechowicz Filip
Wągrowski Marcel
Cerlich Maksymilian
Smoliński Paweł
Michalczyk Andrzej
Skierski Radosław

02
00
97
99
00
01
00
00
56.57
56.33
55.92
54.38
55.66
56.23
56.37
56.63
Seria 2 z 10, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Sławacki Wojciech
Wieciński Andrzej
Michalak Jan
Woźniak Maciej
Solak Łukasz
Staniszewski Bartosz
Sowa Łukasz
Falarz Mateusz

05
01
03
00
99
05
03
05
59.59
59.42
59.36
56.87
58.00
59.41
59.47
59.72
Seria 3 z 10, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomaszowski Michał
Rychel Maksymilian
Chowaniec Mateusz
Wrabec Szymon
Sobieszuk Kacper
Gałuszka Bruno
Popiela Karol
Kwiecień Paweł

03
03
03
04
02
02
00
04
1:00.19
1:00.17
59.98
59.77
59.98
1:00.12
1:00.17
1:00.33
Seria 4 z 10, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Adamczyk Jan
Władyka Marcin
Guzy Marcel
Mamcarz Mateusz
Krystyński Aleksander
Kijek Wiktor
Komorowski Kacper
Trzcionka Maciej

03
02
01
04
04
02
03
03
1:01.59
1:01.25
1:00.93
1:00.56
1:00.65
1:01.09
1:01.35
1:01.86
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Dudkowiak Bartłomiej
Rodkiewicz Radosław
Nosarzewski Kornel
Uryga Marcin
Gorgosz Łukasz
Bryg Bartosz
Kuś Aleksander
Leszczyński Maciej

04
03
03
05
06
04
04
05
1:03.32
1:03.10
1:02.76
1:02.47
1:02.70
1:02.93
1:03.13
1:03.39
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Trykacz Kacper
Jackiewicz Adam
Kapała Szymon
Litwa Tomasz
Sarnowicz Wiktor
Janiszewski Mateusz
Haspert Bartłomiej
Kostański Gracjan

05
06
03
06
04
06
04
05
1:05.95
1:04.74
1:04.26
1:04.04
1:04.19
1:04.64
1:05.39
1:06.97
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Woźniak Piotr
Machulak Kamil
Kania Kamil
Cierpiał Wiktor
Kałuża Mateusz
Laryś Jerzy
Choma Maksym
Jarczewski Franciszek

05
06
05
04
06
06
06
05
1:08.88
1:07.98
1:07.33
1:07.03
1:07.06
1:07.74
1:08.26
1:08.93
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Wioska-Kaganiec Wiktor
Adamiak Wiktor
Lipus Bartosz
Radziszewski Andrzej
Kurpis Maksymilian
Sobczak Mateusz
Ajtel Jakub
Grzebinoga Franciszek

06
05
06
05
06
04
03
06
1:14.05
1:12.16
1:10.23
1:09.94
1:10.20
1:10.41
1:12.53
1:17.35
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Chałupczyński Bartosz
Guzik Mikołaj
Mańka Filip
Balcerzyk Michał
Geisner Kamil
Gołacki Sergiusz
Bałabuch Krystian
Kropornicki Michał

99
06
00
06
05
04
95
06
NT
NT
NT
1:18.76
NT
NT
NT
NT
Seria 10 z 10
3
4
5
6
Szczepanik Kacper
Soborski Igor
Zaremba Igor
Kraska Jakub



05
05
05
00
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 10
24/10/2020
Kobiet, 100m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Rosińska Karolina
Marek Amelia
Lewandowska Natalia
Naziębło Klaudia
Kossakowska Dominika
Famulok Zuzanna
Szopa Marta
Malarz Maja

02
05
01
93
01
03
00
04
1:04.60
1:03.69
1:03.41
1:01.18
1:02.78
1:03.54
1:03.71
1:05.12
Seria 2 z 7, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Dwojak Natalia
Parol Olga
Piotrowska Wiktoria
Biernat Oliwia
Nowak Zuzanna
Gawron Paula
Król Gabriela
Domoradzka Aleksandra

04
05
03
03
02
04
06
03
1:06.95
1:05.84
1:05.48
1:05.34
1:05.35
1:05.53
1:05.89
1:07.34
Seria 3 z 7, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Miłek Marcelina
Lubińska Alicja
Palicka Wiktoria
Zakrzewska Marta
Jarosz Helena
Dekoninck Laura
Szuper Katarzyna
Budzińska Paulina

02
05
05
03
06
02
04
03
1:08.23
1:07.94
1:07.56
1:07.39
1:07.51
1:07.85
1:08.12
1:08.77
Seria 4 z 7, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kołodziejska Stefania
Kieraga Patrycja
Świderska Joanna
Gwaj Julia
Buła Bianka
Więcek Weronika
Zmierczak Natalia
Kaszuba Maja

06
04
05
04
05
05
03
06
1:10.53
1:09.87
1:09.55
1:08.87
1:08.91
1:09.59
1:10.05
1:10.81
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kupis Aleksandra
Przybylińska Julia
Tasak Aleksandra
Pecio Anna
Miodońska Wiktoria
Bubnowicz Waleria
Gawełko Zuzanna
Sojka Oliwia

06
04
03
05
06
06
06
06
1:13.64
1:12.07
1:11.20
1:11.08
1:11.16
1:11.47
1:13.58
1:14.34
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Szlezak Patrycja
Hodur Paulina
Urbańska Zofia
Grzegorczyk Maja
Czerwińska Martyna
Tunkiewicz Zuzanna
Schab Zuzanna
Sztandera Dominika

06
04
06
05
04
05
03
97
1:22.31
1:16.20
1:16.00
1:14.78
1:15.79
1:16.03
1:18.47
NT
Seria 7 z 7
2
3
4
5
6
7
Tłoczek Wiktoria
Chmielewska Julia
Pancerz Oliwia
Janecka Weronika
Wiśniewska Aleksandra
Knop Aleksandra



05
02
06
04
04
03
NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 11
24/10/2020
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Klimek Marta
Łuczak Dominika
Polańska Aleksandra
Piechota Paulina
Nita Daria
Nowak Maja
Andrzejewska Kamila
Kulik Julia

03
02
00
99
01
03
99
05
8:58.56
8:56.98
8:49.89
8:25.75
8:42.84
8:55.59
8:58.29
9:03.34
Seria 2 z 7, planowane w sesji 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Szewczyk Zofia
Kowalska Klara
Wrzesińska Wiktoria
Cioch-Gradzik Wiktoria
Molenda Dominika
Skarwecka Wiktoria
Kossowska Julita
Sujkowska Roksana

02
05
04
03
03
02
05
05
9:10.93
9:07.25
9:04.54
9:03.80
9:04.26
9:05.39
9:07.59
9:13.52
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Siejak Patrycja
Malinoś Julia
Dadej Julia
Bednarz Julia
Siwko Natalia
Lala Nadia
Miernik Wiktoria
Rudomina Agnieszka

05
04
05
04
04
04
04
06
9:32.93
9:22.55
9:21.31
9:16.96
9:20.71
9:21.48
9:24.91
9:36.68
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Ptaszyńska Weronika
Volkert Julia
Dyduch Martyna
Jakubik Julia
Żak Amelia
Cicha Aleksandra
Kusion Judyta
Zięba Emilia

03
05
04
05
04
05
06
04
9:41.20
9:40.79
9:38.23
9:37.45
9:37.48
9:39.93
9:41.17
9:41.22
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomsia Oliwia
Biszewska Gabriela
Chmielewska Aleksandra
Krupińska Lila
Maciak Julia
Tchórzewska Sabina
Matwin Julia
Lipowska Nadia

06
05
06
04
06
05
05
06
10:12.06
10:03.36
9:49.72
9:42.26
9:44.55
9:57.18
10:08.62
10:16.49
Seria 6 z 7
2
3
4
5
6
7
Maślej Iga
Bukowska Olga
Klofczyńska Maja
Kryza Maja
Surmiak Klara
Famulok Zuzanna

03
05
06
05
04
03
NT
NT
10:18.95
10:28.12
NT
NT
Seria 7 z 7
3
4
5
Naklicka Izabela
Smiczek Julia
Sczogiel Alicja



06
05
03
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 12
24/10/2020
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Maciejewska Beata
Biernat Oliwia
Famulok Zuzanna
Knop Aleksandra
Andrzejewska Kamila
Nowak Zuzanna
Bednarz Julia
Herasimowicz Zuzanna

03
03
03
03
99
02
04
02
4:57.51
4:54.02
4:45.69
4:35.65
4:43.84
4:51.98
4:56.70
NT
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Burdyn Dominika
Gomułka Weronika
Zmierczak Natalia
Mikołajczyk Maja
Lubińska Alicja
Sioma Zuzanna
Marczak Marta
Cicha Aleksandra



05
06
03
04
05
04
04
05
5:09.15
5:06.67
5:05.93
5:00.19
5:00.26
5:06.06
5:07.54
5:11.27
<< TOP >>
Konkurencja 13
24/10/2020
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Piela Michał
Popiołek Dawid
Mróz Adam
Suchański Przemysław
Kuczak Adam
Adamczyk Jan
Chmielewski Krzysztof
Guzy Marcel

04
02
03
01
00
03
04
01
4:28.03
4:25.90
4:25.30
4:16.57
4:17.44
4:25.46
4:26.39
4:29.48
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kapała Szymon
Gołacki Sergiusz
Sowa Łukasz
Blachura Oskar
Michalak Jan
Staniszewski Bartosz
Walczysko Jakub
Lechowicz Filip



03
04
03
02
03
05
00
97
4:36.88
4:32.67
4:32.27
4:30.02
4:30.08
4:32.54
4:32.75
4:37.86
<< TOP >>
Konkurencja 14
24/10/2020
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Sirignano Luigia
Piotrowska Wiktoria
Polańska Aleksandra
Fiedkiewicz Kornelia
Sztandera Dominika
Kossakowska Dominika
Lewandowska Natalia
Marek Amelia

96
03
00
01
97
01
01
05
25.87
25.86
25.35
24.63
24.95
25.54
25.86
25.96
Seria 2 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Kulik Julia
Domżalska Wiktoria
Piotrowicz Maja
Piesko Martyna
Horova Oksana
Świstuń Julia
Rosińska Karolina
Klimek Marta

05
00
02
03
02
00
02
03
26.45
26.33
26.24
26.01
26.16
26.25
26.39
26.55
Seria 3 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Malarz Maja
Wygnał Maja
Malinoś Julia
Gawron Paula
Kwiatkowska Zofia
Dekoninck Laura
Widurska Kinga
Wróbel Julia

04
03
04
04
01
02
02
01
26.88
26.80
26.70
26.60
26.65
26.75
26.81
26.93
Seria 4 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Szuper Katarzyna
Kraszewska Martyna
Piepiórka Martyna
Bubnowicz Waleria
Parol Olga
Dwojak Natalia
Król Gabriela
Piechota Paulina



04
05
03
06
05
04
06
99
27.44
27.25
27.16
26.94
27.04
27.18
27.38
27.53
<< TOP >>
Konkurencja 15
24/10/2020
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Lech Filip
Smoliński Paweł
Chowaniec Mateusz
Kraska Jakub
Polewka Tomasz
Hołub Jan
Werner Paweł
Kuś Aleksander

01
01
03
00
94
96
93
04
23.09
22.70
22.16
21.52
21.94
22.30
22.84
23.12
Seria 2 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Butkiewicz Władysław
Dudkowiak Bartłomiej
Solak Łukasz
Kosiński Filip
Michalczyk Andrzej
Szczerba Adam
Białecki Jan
Lechowicz Filip

00
04
99
04
00
02
02
97
23.52
23.42
23.26
23.14
23.23
23.34
23.44
23.52
Seria 3 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Janiczuk Patryk
Pruszyński Michał
Kapias Michał
Sławacki Wojciech
Dudys Dominik
Łoboda Jakub
Ogrodnik Wojciech
Staroń Tymoteusz

02
04
00
05
02
02
03
04
24.00
23.92
23.66
23.56
23.64
23.82
23.95
24.03
Seria 4 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Rodkiewicz Radosław
Kostanowicz Artur
Rynkiewicz Jakub
Wołoszyn Roman
Wanat Grzegorz
Gilżyński Szymon
Woźniak Maciej
Stefanowski Bartosz



03
98
05
01
03
02
00
03
24.64
24.44
24.28
24.17
24.21
24.40
24.61
24.72
<< TOP >>
Konkurencja 16
24/10/2020
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Jarosz Helena
Mosek Oliwia
Kempa Anna
Hallmann Weronika
Kobuszewska Karolina
Kocjan Victoria
Obajtek Aleksandra
Tłoczek Wiktoria

06
03
01
00
96
00
03
05
2:36.24
2:34.35
2:33.46
2:25.33
2:32.70
2:33.50
2:35.90
2:36.79
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Wilczek Renata
Pawłowska Julia
Szopa Marta
Bednarz Julia
Buła Bianka
Juda Aleksandra
Motyl Sara
Oleszak Maja

04
02
00
04
05
06
03
02
2:38.98
2:38.11
2:37.74
2:37.01
2:37.13
2:38.03
2:38.55
2:39.12
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Gomułka Weronika
Krętosz Maria
Bętkowska Zuzanna
Panek Nikola
Wrona Ewa
Budzińska Paulina
Domoradzka Aleksandra
Owerko Julia



06
03
06
04
06
03
03
02
2:45.99
2:43.81
2:42.17
2:41.95
2:42.14
2:43.15
2:45.80
2:46.96
<< TOP >>
Konkurencja 17
24/10/2020
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Jung Krzysztof
Krulikowski Maciej
Wiekiera Dawid
Roguski Bartłomiej
Bączkowski Bartosz
Romanowski Kamil
Zacharzyński Norbert
Bubak Dawid

99
99
02
93
97
97
03
02
2:14.92
2:11.91
2:10.94
2:07.82
2:10.51
2:11.25
2:14.63
2:17.11
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Cerlich Maksymilian
Olejnik Adam
Solak Łukasz
Guzy Marcel
Komorowski Kacper
Krupa Mateusz
Szydłowski Erwin
Bryg Bartosz

00
03
99
01
03
03
03
04
2:19.99
2:19.21
2:18.48
2:18.10
2:18.20
2:19.20
2:19.38
2:20.42
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Maksajda Kacper
Kwiecień Paweł
Śliwka Jakub
Beberok Filip
Piekaruś Dawid
Smolorz Dawid
Stańczyk Jarema
Gałuszka Bruno

06
04
04
00
02
02
02
02
2:24.51
2:21.86
2:21.39
2:20.69
2:21.12
2:21.82
2:23.54
2:26.76
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietraszczyk Jakub
Gwóźdź Kacper
Loter Bartosz
Plewka Przemysław
Nosal Miłosz
Drajewicz Jakub
Cierpiał Wiktor
Gohla Kamil



04
03
05
04
04
02
04
05
2:29.55
2:29.08
2:28.48
2:27.02
2:27.20
2:28.92
2:29.55
2:29.74
<< TOP >>
Konkurencja 18
24/10/2020
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Cieplak Aleksandra
Georges Daniela
Kossakowska Dominika
Nogaj Paulina
Peda Paulina
Fiedkiewicz Kornelia
Solak Anna
Marek Amelia

01
97
01
98
98
01
00
05
1:01.46
1:01.07
59.84
58.30
58.36
1:00.04
1:01.40
1:01.61
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Pinkowicz Alicja
Kowalska Klara
Tasak Aleksandra
Nowak Zuzanna
Gonta Oliwia
Sirignano Luigia
Warchałowska Paulina
Gwaj Julia

04
05
03
02
98
96
05
04
1:04.55
1:03.96
1:02.99
1:02.08
1:02.77
1:03.80
1:04.49
1:04.98
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Puzoń Paulina
Pawłowska Jessica
Świderska Joanna
Marczak Marta
Kasprowicz Marta
Burdyn Dominika
Król Gabriela
Miłek Marcelina

03
03
05
04
03
05
06
02
1:06.19
1:05.98
1:05.51
1:05.05
1:05.40
1:05.56
1:06.15
1:06.27
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Jasik Nikola
Kwiatkowska Zofia
Sioma Zuzanna
Kraszewska Martyna
Malarz Maja
Dembowska Weronika
Sobuń Julia
Fic Bożena



06
01
04
05
04
03
04
04
1:07.58
1:07.19
1:06.85
1:06.46
1:06.70
1:06.95
1:07.28
1:07.82
<< TOP >>
Konkurencja 19
24/10/2020
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Gilżyński Szymon
Wągrowski Marcel
Sieradzki Kamil
Majerski Jakub
Chowaniec Mateusz
Kosiński Filip
Popiela Karol
Miciul Michał

02
99
02
00
03
04
00
00
54.52
53.97
53.43
50.96
53.42
53.60
54.30
54.92
Seria 2 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Oleski Tomasz
Nosarzewski Kornel
Oller Krzysztof
Ogrodnik Wojciech
Matyjasek Maciej
Siekaczyński Artur
Sobieszuk Kacper
Chmielewski Michał

03
03
00
03
02
02
02
04
56.56
56.39
55.88
55.18
55.43
56.02
56.45
56.64
Seria 3 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Chojnowski Tomasz
Dudys Dominik
Łoboda Jakub
Stefanowski Bartosz
Szczygieł David
Mamcarz Mateusz
Trzcionka Maciej
Skrzypek Filip

02
02
02
03
02
04
03
03
57.73
57.56
57.39
56.66
56.97
57.55
57.62
57.74
Seria 4 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalczyk Michał
Mordarski Filip
Syldatk Wiktor
Borsuk Łukasz
Rynkiewicz Jakub
Poprawa - Jakubas Jakub
Trykacz Kacper
Uryga Marcin



02
05
03
01
05
02
05
05
58.99
58.70
58.47
57.79
58.02
58.68
58.90
59.01
<< TOP >>
Konkurencja 21
24/10/2020
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wanat Grzegorz
Kapias Michał
Kuś Aleksander
Polewka Tomasz
Rożenek Patryk
Zając Mateusz
Sienkiewicz Aleksander
Nowiczkow Jakub

03
00
04
94
02
02
03
01
25.76
25.49
25.34
23.49
25.33
25.45
25.58
25.81
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Brączek Kacper
Kostanowicz Artur
Chowaniec Mateusz
Sagan Jakub
Wołoszyn Roman
Walter Jakub
Bartosiewicz Remigiusz
Falarz Mateusz

03
98
03
02
01
04
02
05
26.83
26.65
26.50
25.90
26.09
26.56
26.73
27.04
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Plaga Dawid
Tomaszewski Piotr
Pawłowski Eryk
Rząsa Jacek
Szczerba Igor
Geisner Kamil
Koryciński Kamil
Lesiński Jakub

05
05
02
03
05
05
03
05
28.79
28.53
28.30
27.39
28.15
28.40
28.78
28.93
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowacki Jacek
Paszkowski Błażej
Koralewicz Jakub
Piecha Kacper
Sroka Błażej
Konkel Filip
Choma Maksym
Oczkowicz Mikołaj



05
06
04
05
05
06
06
06
30.67
30.25
29.62
29.38
29.39
29.94
30.50
30.84
<< TOP >>
Konkurencja 20
24/10/2020
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Smurzyńska Julia
Bernat Laura
Rosińska Karolina
Naziębło Klaudia
Piesko Martyna
Palicka Wiktoria
Wiśniewska Aleksandra
Biernat Oliwia

06
05
02
93
03
05
04
03
29.43
29.23
29.01
26.84
27.92
29.09
29.31
29.68
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawron Paula
Molenda Dominika
Skwara Oliwia
Parol Olga
Modrzejewska Magdalena
Pinkowicz Alicja
Strużyk Karolina
Dekoninck Laura

04
03
03
05
02
04
04
02
30.28
29.99
29.85
29.74
29.75
29.96
30.14
30.30
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Sioma Zuzanna
Wieczorek Zuzanna
Zakrzewska Marta
Sobuń Julia
Widurska Kinga
Dembowska Weronika
Wodecka Roksana
Piepiórka Martyna

04
05
03
04
02
03
03
03
31.02
30.78
30.59
30.52
30.58
30.66
30.86
31.05
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kozdęba Karolina
Koral Milena
Górska Natalia
Szuper Katarzyna
Janik Julia
Blachura Julia
Dwojak Wiktoria
Szargiej Aleksandra



03
05
05
04
06
02
04
06
31.90
31.80
31.44
31.19
31.32
31.51
31.84
32.11
<< TOP >>
Konkurencja 22
24/10/2020
Mężczyzn, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Chmielewski Krzysztof
Grzegorczyk Wiktor
Zaborowski Filip
Wojdak Wojciech
Koziejko Bartłomiej
Kałużyński Antoni
Komorowski Jan
Chodulski Jakub

04
02
94
96
00
99
01
00
8:06.34
8:03.97
7:51.47
7:43.16
7:48.99
7:58.59
8:05.81
8:10.70
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kalkan Jakub
Szarpak Marcin
Synowiec Mikołaj
Siekaczyński Artur
Więzik Jan
Zieliński Konrad
Wodyński Bartosz
Kapała Szymon



04
01
02
02
03
03
02
03
8:19.87
8:19.20
8:18.04
8:17.44
8:17.87
8:18.30
8:19.72
8:21.60
<< TOP >>
Konkurencja 12
24/10/2020
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Maciejewska Beata
Biernat Oliwia
Famulok Zuzanna
Knop Aleksandra
Andrzejewska Kamila
Nowak Zuzanna
Bednarz Julia
Herasimowicz Zuzanna

03
03
03
03
99
02
04
02
4:57.51
4:54.02
4:45.69
4:35.65
4:43.84
4:51.98
4:56.70
NT
Seria 2 z 4, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Burdyn Dominika
Gomułka Weronika
Zmierczak Natalia
Mikołajczyk Maja
Lubińska Alicja
Sioma Zuzanna
Marczak Marta
Cicha Aleksandra

05
06
03
04
05
04
04
05
5:09.15
5:06.67
5:05.93
5:00.19
5:00.26
5:06.06
5:07.54
5:11.27
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
Kowalska Julia
Bukowska Olga
Dyduch Martyna
Surmiak Klara
Koral Milena
Zięba Anastazja
Wrona Ewa

04
05
04
04
05
05
06
5:37.30
5:28.68
5:19.30
5:16.54
5:16.63
5:22.33
5:29.86
Seria 4 z 4
3
4
5
Kaszuba Maja
Lala Nadia
Kossowska Julita



06
04
05
NT
5:00.14
NT
<< TOP >>
Konkurencja 13
24/10/2020
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Piela Michał
Popiołek Dawid
Mróz Adam
Suchański Przemysław
Kuczak Adam
Adamczyk Jan
Chmielewski Krzysztof
Guzy Marcel

04
02
03
01
00
03
04
01
4:28.03
4:25.90
4:25.30
4:16.57
4:17.44
4:25.46
4:26.39
4:29.48
Seria 2 z 4, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kapała Szymon
Gołacki Sergiusz
Sowa Łukasz
Blachura Oskar
Michalak Jan
Staniszewski Bartosz
Walczysko Jakub
Lechowicz Filip

03
04
03
02
03
05
00
97
4:36.88
4:32.67
4:32.27
4:30.02
4:30.08
4:32.54
4:32.75
4:37.86
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Drabczyk Krystian
Woźniak Piotr
Krystyński Aleksander
Tomaszowski Michał
Skierski Radosław
Cierpiał Wiktor
Laryś Jerzy
Jarczewski Franciszek

04
05
04
03
00
04
06
05
4:52.03
4:47.75
4:45.29
4:40.54
4:41.40
4:46.78
4:50.88
4:54.36
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Sroka Błażej
Domalewski Bartłomiej
Tomaszewski Piotr
Gohla Kamil
Gohla Kamil
Kapała Bartosz
Bernacik Dawid
Mańka Filip



05
05
05
05
05
06
06
00
NT
5:09.64
5:04.62
4:54.62
4:54.62
5:07.66
5:39.70
NT
<< TOP >>
Konkurencja 14
24/10/2020
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 12, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Sirignano Luigia
Piotrowska Wiktoria
Polańska Aleksandra
Fiedkiewicz Kornelia
Sztandera Dominika
Kossakowska Dominika
Lewandowska Natalia
Marek Amelia

96
03
00
01
97
01
01
05
25.87
25.86
25.35
24.63
24.95
25.54
25.86
25.96
Seria 2 z 12, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kulik Julia
Domżalska Wiktoria
Piotrowicz Maja
Piesko Martyna
Horova Oksana
Świstuń Julia
Rosińska Karolina
Klimek Marta

05
00
02
03
02
00
02
03
26.45
26.33
26.24
26.01
26.16
26.25
26.39
26.55
Seria 3 z 12, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Malarz Maja
Wygnał Maja
Malinoś Julia
Gawron Paula
Kwiatkowska Zofia
Dekoninck Laura
Widurska Kinga
Wróbel Julia

04
03
04
04
01
02
02
01
26.88
26.80
26.70
26.60
26.65
26.75
26.81
26.93
Seria 4 z 12, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Szuper Katarzyna
Kraszewska Martyna
Piepiórka Martyna
Bubnowicz Waleria
Parol Olga
Dwojak Natalia
Król Gabriela
Piechota Paulina

04
05
03
06
05
04
06
99
27.44
27.25
27.16
26.94
27.04
27.18
27.38
27.53
Seria 5 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiktorowicz Patrycja
Solak Anna
Pawłowska Jessica
Sczogiel Alicja
Nowak Maja
Zakrzewska Marta
Zmierczak Natalia
Kozdęba Karolina

04
00
03
03
03
03
03
03
27.87
27.81
27.76
27.54
27.75
27.80
27.83
27.95
Seria 6 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Kieraga Patrycja
Górska Natalia
Kołodziejska Stefania
Gwaj Julia
Kocjan Victoria
Zarembik Katarzyna
Kramkowska Dominika
Karwowska Wiktoria

04
05
06
04
00
02
04
04
28.13
28.09
28.03
28.02
28.03
28.06
28.11
28.16
Seria 7 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Sikora Balbina
Pecio Anna
Owerko Julia
Wodecka Roksana
Chmielewska Aleksandra
Zięba Emilia
Miernik Wiktoria
Szkurat Martyna

04
05
02
03
06
04
04
03
28.55
28.41
28.31
28.18
28.29
28.37
28.47
28.60
Seria 8 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomsia Oliwia
Świderska Joanna
Jasik Nikola
Kowalska Zuzanna
Janik Julia
Paradowska Oliwia
Pancerz Oliwia
Biszewska Gabriela

06
05
06
05
06
06
06
05
29.27
29.02
28.90
28.73
28.75
28.96
29.19
29.35
Seria 9 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Siejak Patrycja
Szargiej Aleksandra
Lipowska Nadia
Grzegorczyk Maja
Rudomina Agnieszka
Haładyn Kamila
Przybylińska Julia
Naklicka Izabela

05
06
06
05
06
04
04
06
29.70
29.49
29.39
29.37
29.38
29.40
29.69
29.72
Seria 10 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Urbańska Zofia
Szczurek Julia
Hodur Paulina
Sujkowska Roksana
Maciak Julia
Sojka Oliwia
Gdaniec Marta
Klofczyńska Maja

06
05
04
05
06
06
03
06
30.68
30.04
30.02
29.85
29.95
30.03
30.06
30.99
Seria 11 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Skarwecka Wiktoria
Dopart Marcelina
Szopa Marta
Krupińska Lila
Magierek Karolina
Szlezak Patrycja
Skalska Zofia
Jarzewicz Klaudia

02
03
00
04
06
06
05
06
NT
NT
32.55
30.99
32.03
34.89
NT
NT
Seria 12 z 12
2
3
4
5
6
7
Chmielewska Julia
Siwko Natalia
Schab Zuzanna
Dziurnikowska Maria
Krętosz Maria
Hurda Justyna



02
04
03
06
03
06
NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 15
24/10/2020
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 15, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Lech Filip
Smoliński Paweł
Chowaniec Mateusz
Kraska Jakub
Polewka Tomasz
Hołub Jan
Werner Paweł
Kuś Aleksander

01
01
03
00
94
96
93
04
23.09
22.70
22.16
21.52
21.94
22.30
22.84
23.12
Seria 2 z 15, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Butkiewicz Władysław
Dudkowiak Bartłomiej
Solak Łukasz
Kosiński Filip
Michalczyk Andrzej
Szczerba Adam
Białecki Jan
Lechowicz Filip

00
04
99
04
00
02
02
97
23.52
23.42
23.26
23.14
23.23
23.34
23.44
23.52
Seria 3 z 15, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Janiczuk Patryk
Pruszyński Michał
Kapias Michał
Sławacki Wojciech
Dudys Dominik
Łoboda Jakub
Ogrodnik Wojciech
Staroń Tymoteusz

02
04
00
05
02
02
03
04
24.00
23.92
23.66
23.56
23.64
23.82
23.95
24.03
Seria 4 z 15, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Rodkiewicz Radosław
Kostanowicz Artur
Rynkiewicz Jakub
Wołoszyn Roman
Wanat Grzegorz
Gilżyński Szymon
Woźniak Maciej
Stefanowski Bartosz

03
98
05
01
03
02
00
03
24.64
24.44
24.28
24.17
24.21
24.40
24.61
24.72
Seria 5 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Leśniak Maksymilian
Chojnowski Tomasz
Trykacz Kacper
Leszczyński Maciej
Gorgosz Łukasz
Zdybel Adam
Wrabec Szymon
Gościński Jakub

04
02
05
05
06
05
04
05
25.11
24.86
24.75
24.72
24.72
24.78
25.08
25.14
Seria 6 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Skrzypek Filip
Oszczak Norbert
Krzykawski Michał
Miodoński Mateusz
Mordarski Filip
Skrzyszowski Bruno
Luberda Wiktor
Muzyka Igor

03
04
99
03
05
03
04
05
25.43
25.35
25.24
25.15
25.15
25.28
25.39
25.43
Seria 7 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Majewski Maksym
Litwa Tomasz
Gilewski Piotr
Kłaput Maciej
Stanek Kacper
Strządała Jakub
Uryga Marcin
Lesiński Jakub

04
06
05
04
04
04
05
05
25.65
25.61
25.50
25.47
25.49
25.50
25.62
25.68
Seria 8 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Jackiewicz Adam
Koralewicz Jakub
Łabik Marcin
Syldatk Wiktor
Haspert Bartłomiej
Giel Jakub
Plaga Dawid
Białas Bartosz

06
04
04
03
04
02
05
05
26.18
26.13
25.90
25.73
25.86
25.98
26.13
26.22
Seria 9 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Paszkowski Błażej
Pacewicz Wiktor
Koryciński Kamil
Janiszewski Mateusz
Sarnowicz Wiktor
Kubiniec Mikołaj
Ajtel Jakub
Kałuża Mateusz

06
06
03
06
04
04
03
06
26.60
26.56
26.44
26.25
26.37
26.55
26.57
26.61
Seria 10 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Kropornicki Michał
Kostański Gracjan
Osełkowski Mateusz
Mordzonek Mateusz
Krumplewski Gracjan
Kosiński Bartosz
Mędrek Krzysztof
Szczepanik Kacper

06
05
05
01
05
05
06
05
27.10
26.89
26.80
26.62
26.79
26.83
27.03
27.19
Seria 11 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Staciwa Kamil
Dzierwa Maciej
Piechowski Jakub
Tyrka Igor
Soborski Igor
Kurdelski Filip
Konkel Filip
Fedorowicz Fabian

05
04
05
05
05
04
06
06
27.59
27.39
27.26
27.21
27.26
27.29
27.50
27.60
Seria 12 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Oczkowicz Mikołaj
Czuba Adrian
Choma Maksym
Przybyło Jan
Rowiński Dominik
Cembala Karol
Nowacki Jacek
Plewnicki Jan

06
06
06
06
03
05
05
06
28.27
28.09
27.84
27.65
27.66
28.08
28.27
28.59
Seria 13 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Zaremba Igor
Kochanowicz Karol
Sobczak Mateusz
Głowala Bartłomiej
Wioska-Kaganiec Wiktor
Wiski Adrian
Goździk Kamil
Grzebinoga Franciszek

05
05
04
06
06
05
05
06
30.74
29.95
29.24
28.82
29.17
29.71
30.45
31.37
Seria 14 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurpis Maksymilian
Głogowski Michał
Lipus Bartosz
Balcerzyk Michał
Zieliński Konrad
Adamiak Wiktor
Lewicki Filip
Kowalczyk Michał

06
96
06
06
03
05
03
02
NT
NT
NT
31.79
NT
NT
NT
NT
Seria 15 z 15
2
3
4
5
6
Bałabuch Krystian
Rząsa Jacek
Maksajda Kacper
Guzik Mikołaj
Borsuk Łukasz



95
03
06
06
01
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 16
24/10/2020
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Jarosz Helena
Mosek Oliwia
Kempa Anna
Hallmann Weronika
Kobuszewska Karolina
Kocjan Victoria
Obajtek Aleksandra
Tłoczek Wiktoria

06
03
01
00
96
00
03
05
2:36.24
2:34.35
2:33.46
2:25.33
2:32.70
2:33.50
2:35.90
2:36.79
Seria 2 z 5, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wilczek Renata
Pawłowska Julia
Szopa Marta
Bednarz Julia
Buła Bianka
Juda Aleksandra
Motyl Sara
Oleszak Maja

04
02
00
04
05
06
03
02
2:38.98
2:38.11
2:37.74
2:37.01
2:37.13
2:38.03
2:38.55
2:39.12
Seria 3 z 5, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Gomułka Weronika
Krętosz Maria
Bętkowska Zuzanna
Panek Nikola
Wrona Ewa
Budzińska Paulina
Domoradzka Aleksandra
Owerko Julia

06
03
06
04
06
03
03
02
2:45.99
2:43.81
2:42.17
2:41.95
2:42.14
2:43.15
2:45.80
2:46.96
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobek Iga
Brodewicz Zofia
Janecka Weronika
Gomułka Natalia
Zięba Anastazja
Wrzesińska Wiktoria
Kupis Aleksandra
Smoręda Weronika

06
04
04
04
05
04
06
05
2:56.35
2:52.08
2:49.81
2:47.62
2:47.85
2:50.02
2:53.84
2:57.24
Seria 5 z 5
2
3
4
5
6
Wątroba Anna
Sztandera Dominika
Gawełko Zuzanna
Kryza Maja
Chmielewska Julia



06
97
06
05
02
NT
NT
2:58.38
3:04.56
NT
<< TOP >>
Konkurencja 17
24/10/2020
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Jung Krzysztof
Krulikowski Maciej
Wiekiera Dawid
Roguski Bartłomiej
Bączkowski Bartosz
Romanowski Kamil
Zacharzyński Norbert
Bubak Dawid

99
99
02
93
97
97
03
02
2:14.92
2:11.91
2:10.94
2:07.82
2:10.51
2:11.25
2:14.63
2:17.11
Seria 2 z 7, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Cerlich Maksymilian
Olejnik Adam
Solak Łukasz
Guzy Marcel
Komorowski Kacper
Krupa Mateusz
Szydłowski Erwin
Bryg Bartosz

00
03
99
01
03
03
03
04
2:19.99
2:19.21
2:18.48
2:18.10
2:18.20
2:19.20
2:19.38
2:20.42
Seria 3 z 7, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Maksajda Kacper
Kwiecień Paweł
Śliwka Jakub
Beberok Filip
Piekaruś Dawid
Smolorz Dawid
Stańczyk Jarema
Gałuszka Bruno

06
04
04
00
02
02
02
02
2:24.51
2:21.86
2:21.39
2:20.69
2:21.12
2:21.82
2:23.54
2:26.76
Seria 4 z 7, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietraszczyk Jakub
Gwóźdź Kacper
Loter Bartosz
Plewka Przemysław
Nosal Miłosz
Drajewicz Jakub
Cierpiał Wiktor
Gohla Kamil

04
03
05
04
04
02
04
05
2:29.55
2:29.08
2:28.48
2:27.02
2:27.20
2:28.92
2:29.55
2:29.74
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kuczak Adam
Majkowski Aleksander
Janczylik Aleksander
Gohla Kamil
Daszkiewicz Mikołaj
Skimina Kacper
Kania Kamil
Kostański Gracjan

00
04
04
05
04
04
05
05
2:38.34
2:35.33
2:33.32
2:29.74
2:30.60
2:34.97
2:35.53
2:40.36
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dubiel Wiktor
Filipiak Maciej
Adamiak Wiktor
Machulak Kamil
Starzycki Borys
Bernacik Dawid
Dzierwa Maciej
Wąsik Marek

06
06
05
06
05
06
04
06
2:50.18
2:46.77
2:44.26
2:42.03
2:43.48
2:44.37
2:49.68
2:56.44
Seria 7 z 7
3
4
5
6
Merta Miłosz
Grzebinoga Franciszek
Płoskonka Gracjan
Guzik Mikołaj



06
06
06
06
NT
3:04.29
3:07.06
NT
<< TOP >>
Konkurencja 18
24/10/2020
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Cieplak Aleksandra
Georges Daniela
Kossakowska Dominika
Nogaj Paulina
Peda Paulina
Fiedkiewicz Kornelia
Solak Anna
Marek Amelia

01
97
01
98
98
01
00
05
1:01.46
1:01.07
59.84
58.30
58.36
1:00.04
1:01.40
1:01.61
Seria 2 z 7, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Pinkowicz Alicja
Kowalska Klara
Tasak Aleksandra
Nowak Zuzanna
Gonta Oliwia
Sirignano Luigia
Warchałowska Paulina
Gwaj Julia

04
05
03
02
98
96
05
04
1:04.55
1:03.96
1:02.99
1:02.08
1:02.77
1:03.80
1:04.49
1:04.98
Seria 3 z 7, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Puzoń Paulina
Pawłowska Jessica
Świderska Joanna
Marczak Marta
Kasprowicz Marta
Burdyn Dominika
Król Gabriela
Miłek Marcelina

03
03
05
04
03
05
06
02
1:06.19
1:05.98
1:05.51
1:05.05
1:05.40
1:05.56
1:06.15
1:06.27
Seria 4 z 7, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Jasik Nikola
Kwiatkowska Zofia
Sioma Zuzanna
Kraszewska Martyna
Malarz Maja
Dembowska Weronika
Sobuń Julia
Fic Bożena

06
01
04
05
04
03
04
04
1:07.58
1:07.19
1:06.85
1:06.46
1:06.70
1:06.95
1:07.28
1:07.82
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kołodziejska Stefania
Kossowska Julita
Czerwińska Martyna
Bylińska Agnieszka
Szuper Katarzyna
Mikłos Julia
Maciak Julia
Kaszuba Maja

06
05
04
02
04
05
06
06
1:10.50
1:09.57
1:09.18
1:08.06
1:08.53
1:09.55
1:09.74
1:10.70
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Naklicka Izabela
Kowalska Julia
Maślej Iga
Haładyn Kamila
Biszewska Gabriela
Bukowska Olga
Matwin Julia
Kupis Aleksandra

06
04
03
04
05
05
05
06
1:15.52
1:13.23
1:11.72
1:11.43
1:11.48
1:11.91
1:15.04
1:17.17
Seria 7 z 7
3
4
5
Surmiak Klara
Krupińska Lila
Schab Zuzanna



04
04
03
NT
1:17.88
1:20.04
<< TOP >>
Konkurencja 19
24/10/2020
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 11, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Gilżyński Szymon
Wągrowski Marcel
Sieradzki Kamil
Majerski Jakub
Chowaniec Mateusz
Kosiński Filip
Popiela Karol
Miciul Michał

02
99
02
00
03
04
00
00
54.52
53.97
53.43
50.96
53.42
53.60
54.30
54.92
Seria 2 z 11, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Oleski Tomasz
Nosarzewski Kornel
Oller Krzysztof
Ogrodnik Wojciech
Matyjasek Maciej
Siekaczyński Artur
Sobieszuk Kacper
Chmielewski Michał

03
03
00
03
02
02
02
04
56.56
56.39
55.88
55.18
55.43
56.02
56.45
56.64
Seria 3 z 11, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Chojnowski Tomasz
Dudys Dominik
Łoboda Jakub
Stefanowski Bartosz
Szczygieł David
Mamcarz Mateusz
Trzcionka Maciej
Skrzypek Filip

02
02
02
03
02
04
03
03
57.73
57.56
57.39
56.66
56.97
57.55
57.62
57.74
Seria 4 z 11, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalczyk Michał
Mordarski Filip
Syldatk Wiktor
Borsuk Łukasz
Rynkiewicz Jakub
Poprawa - Jakubas Jakub
Trykacz Kacper
Uryga Marcin

02
05
03
01
05
02
05
05
58.99
58.70
58.47
57.79
58.02
58.68
58.90
59.01
Seria 5 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Leszczyński Maciej
Geisner Kamil
Swojnóg Igor
Zieliński Konrad
Gibuła Patryk
Dudkowiak Bartłomiej
Regulski Maciej
Kubsik Stanisław

05
05
03
03
05
04
04
03
1:00.25
59.73
59.40
59.04
59.33
59.56
1:00.21
1:00.33
Seria 6 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Litwa Tomasz
Paszkowski Błażej
Leśniak Maksymilian
Kowalski Daniel
Luberda Wiktor
Michalak Jan
Sosna Dominik
Małkowski Hubert

06
06
04
03
04
03
03
05
1:01.95
1:01.66
1:01.40
1:00.53
1:01.39
1:01.52
1:01.78
1:01.95
Seria 7 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Soborski Igor
Para Mikołaj
Skierski Radosław
Szczerba Igor
Janiszewski Mateusz
Strządała Jakub
Gilewski Piotr
Rowiński Dominik

05
03
00
05
06
04
05
03
1:03.86
1:03.05
1:02.41
1:02.06
1:02.07
1:02.70
1:03.57
1:04.45
Seria 8 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Kałuża Mateusz
Czuba Adrian
Pacewicz Wiktor
Janczylik Aleksander
Kurdelski Filip
Kozłowski Konrad
Czerwik Krzysztof
Muzyka Igor

06
06
06
04
04
04
06
05
1:07.80
1:06.62
1:05.38
1:04.63
1:04.69
1:05.62
1:07.65
1:07.95
Seria 9 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Bigaj Gabriel
Kropornicki Michał
Woźnicki Dominik
Radziszewski Andrzej
Lipus Bartosz
Fedorowicz Fabian
Wiski Adrian
Wioska-Kaganiec Wiktor

05
06
06
05
06
06
05
06
1:12.61
1:10.16
1:08.56
1:08.03
1:08.23
1:08.71
1:11.25
1:14.03
Seria 10 z 11
1
2
3
4
5
6
7
Białecki Jan
Skrzyszowski Bruno
Jackiewicz Adam
Woźniak Maciej
Kapała Bartosz
Walczysko Jakub
Jarczewski Franciszek

02
03
06
00
06
00
05
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 11 z 11
3
4
5
Krumplewski Gracjan
Tomaszowski Michał
Mańka Filip



05
03
00
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 20
24/10/2020
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Smurzyńska Julia
Bernat Laura
Rosińska Karolina
Naziębło Klaudia
Piesko Martyna
Palicka Wiktoria
Wiśniewska Aleksandra
Biernat Oliwia

06
05
02
93
03
05
04
03
29.43
29.23
29.01
26.84
27.92
29.09
29.31
29.68
Seria 2 z 8, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawron Paula
Molenda Dominika
Skwara Oliwia
Parol Olga
Modrzejewska Magdalena
Pinkowicz Alicja
Strużyk Karolina
Dekoninck Laura

04
03
03
05
02
04
04
02
30.28
29.99
29.85
29.74
29.75
29.96
30.14
30.30
Seria 3 z 8, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Sioma Zuzanna
Wieczorek Zuzanna
Zakrzewska Marta
Sobuń Julia
Widurska Kinga
Dembowska Weronika
Wodecka Roksana
Piepiórka Martyna

04
05
03
04
02
03
03
03
31.02
30.78
30.59
30.52
30.58
30.66
30.86
31.05
Seria 4 z 8, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kozdęba Karolina
Koral Milena
Górska Natalia
Szuper Katarzyna
Janik Julia
Blachura Julia
Dwojak Wiktoria
Szargiej Aleksandra

03
05
05
04
06
02
04
06
31.90
31.80
31.44
31.19
31.32
31.51
31.84
32.11
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Skalska Zofia
Janik Anna
Przybylińska Julia
Radek Wiktoria
Paradowska Oliwia
Słomińska Anna
Pecio Anna
Chmielewska Aleksandra

05
05
04
05
06
05
05
06
33.10
32.72
32.48
32.44
32.44
32.52
32.89
33.49
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Jarosz Helena
Wątroba Anna
Grzegorczyk Maja
Hodur Paulina
Tunkiewicz Zuzanna
Sujkowska Roksana
Dziurnikowska Maria
Klimek Marta

06
06
05
04
05
05
06
03
NT
35.44
34.29
33.51
33.76
34.90
37.51
NT
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomsia Oliwia
Lipowska Nadia
Sojka Oliwia
Jarzewicz Klaudia
Hurda Justyna
Gawełko Zuzanna
Szlezak Patrycja
Horova Oksana

06
06
06
06
06
06
06
02
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 8 z 8
3
4
5
Maciejewska Beata
Magierek Karolina
Urbańska Zofia



03
06
06
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 21
24/10/2020
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wanat Grzegorz
Kapias Michał
Kuś Aleksander
Polewka Tomasz
Rożenek Patryk
Zając Mateusz
Sienkiewicz Aleksander
Nowiczkow Jakub

03
00
04
94
02
02
03
01
25.76
25.49
25.34
23.49
25.33
25.45
25.58
25.81
Seria 2 z 6, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Brączek Kacper
Kostanowicz Artur
Chowaniec Mateusz
Sagan Jakub
Wołoszyn Roman
Walter Jakub
Bartosiewicz Remigiusz
Falarz Mateusz

03
98
03
02
01
04
02
05
26.83
26.65
26.50
25.90
26.09
26.56
26.73
27.04
Seria 3 z 6, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Plaga Dawid
Tomaszewski Piotr
Pawłowski Eryk
Rząsa Jacek
Szczerba Igor
Geisner Kamil
Koryciński Kamil
Lesiński Jakub

05
05
02
03
05
05
03
05
28.79
28.53
28.30
27.39
28.15
28.40
28.78
28.93
Seria 4 z 6, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowacki Jacek
Paszkowski Błażej
Koralewicz Jakub
Piecha Kacper
Sroka Błażej
Konkel Filip
Choma Maksym
Oczkowicz Mikołaj

05
06
04
05
05
06
06
06
30.67
30.25
29.62
29.38
29.39
29.94
30.50
30.84
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Przybyło Jan
Mędrek Krzysztof
Krajewski Paweł
Haspert Bartłomiej
Kurpis Maksymilian
Woźnicki Dominik
Staciwa Jakub
Bigaj Gabriel

06
06
04
04
06
06
05
05
33.19
32.37
31.80
31.32
31.76
32.24
32.40
34.81
Seria 6 z 6
2
3
4
5
6
7
Balcerzyk Michał
Radziszewski Andrzej
Goździk Kamil
Gorgosz Łukasz
Majerski Jakub
Ajtel Jakub



06
05
05
06
00
03
NT
NT
34.96
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 22
24/10/2020
Mężczyzn, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Chmielewski Krzysztof
Grzegorczyk Wiktor
Zaborowski Filip
Wojdak Wojciech
Koziejko Bartłomiej
Kałużyński Antoni
Komorowski Jan
Chodulski Jakub

04
02
94
96
00
99
01
00
8:06.34
8:03.97
7:51.47
7:43.16
7:48.99
7:58.59
8:05.81
8:10.70
Seria 2 z 7, planowane w sesji 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kalkan Jakub
Szarpak Marcin
Synowiec Mikołaj
Siekaczyński Artur
Więzik Jan
Zieliński Konrad
Wodyński Bartosz
Kapała Szymon

04
01
02
02
03
03
02
03
8:19.87
8:19.20
8:18.04
8:17.44
8:17.87
8:18.30
8:19.72
8:21.60
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowolik Alex
Krzysztyński Jan
Chmielewski Michał
Płatek Maciej
Daszkiewicz Michał
Niedziałek Michał
Rodkiewicz Radosław
Gołacki Sergiusz

04
02
04
02
03
03
03
04
8:32.51
8:28.78
8:25.56
8:22.89
8:24.43
8:26.74
8:29.88
8:34.12
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Domalewski Bartłomiej
Piela Michał
Walter Jakub
Popiołek Dawid
Rąpała Tomasz
Staniszewski Bartosz
Lewicki Filip
Danikiewicz Dawid

05
04
04
02
02
05
03
03
8:37.79
8:37.15
8:36.68
8:35.09
8:35.82
8:36.74
8:37.59
8:38.51
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kozłowski Konrad
Skalski Konrad
Laryś Jerzy
Zdybel Adam
Woźniak Piotr
Tomaszowski Michał
Nowacki Jacek
Drabczyk Krystian

04
04
06
05
05
03
05
04
8:55.77
8:53.54
8:41.82
8:38.63
8:38.83
8:48.44
8:54.75
8:59.42
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Cembala Karol
Szczepanik Kacper
Majewski Maksym
Kłaput Maciej
Kruszewski Adrian
Kubiniec Mikołaj
Kapała Bartosz
Chabowski Nathaniel

05
05
04
04
04
04
06
06
9:34.50
9:15.75
9:07.92
9:00.85
9:03.30
9:11.00
9:18.72
9:46.58
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Sulkowski Oskar
Filipiak Mikołaj
Zaremba Igor
Merta Miłosz
Mleczko Jakub
Oller Krzysztof
Geisner Kamil



05
06
05
06
06
00
05
NT
NT
NT
9:57.58
10:39.90
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 23
25/10/2020
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Horova Oksana
Świstuń Julia
Polańska Aleksandra
Fiedkiewicz Kornelia
Kossakowska Dominika
Sirignano Luigia
Kulik Julia
Piotrowska Wiktoria

02
00
00
01
01
96
05
03
57.70
56.94
54.72
53.50
54.00
56.47
57.15
57.78
Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawron Paula
Malarz Maja
Nita Daria
Kwiatkowska Zofia
Cieplak Aleksandra
Piepiórka Martyna
Marek Amelia
Bubnowicz Waleria

04
04
01
01
01
03
05
06
58.50
58.11
58.06
57.83
57.96
58.07
58.36
58.51
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Widurska Kinga
Wygnał Maja
Nowak Maja
Piotrowicz Maja
Dekoninck Laura
Król Gabriela
Łuczak Dominika
Malinoś Julia

02
03
03
02
02
06
02
04
59.12
58.91
58.69
58.60
58.66
58.90
58.97
59.12
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Szewczyk Zofia
Cioch-Gradzik Wiktoria
Zarembik Katarzyna
Kraszewska Martyna
Szuper Katarzyna
Sczogiel Alicja
Domżalska Wiktoria
Wiktorowicz Patrycja



02
03
02
05
04
03
00
04
1:00.04
59.50
59.36
59.28
59.35
59.46
59.70
1:00.08
<< TOP >>
Konkurencja 24
25/10/2020
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Kałużyński Antoni
Michalczyk Andrzej
Hołub Jan
Kraska Jakub
Werner Paweł
Chowaniec Mateusz
Lech Filip
Białecki Jan

99
00
96
00
93
03
01
02
50.78
50.45
49.54
47.14
49.33
49.81
50.69
50.88
Seria 2 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczerba Adam
Komorowski Jan
Dudys Dominik
Kuś Aleksander
Butkiewicz Władysław
Więzik Jan
Dudkowiak Bartłomiej
Krulikowski Maciej

02
01
02
04
00
03
04
99
51.89
51.80
51.54
50.95
51.19
51.73
51.87
51.92
Seria 3 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Bidowaniec Kacper
Pruszyński Michał
Sławacki Wojciech
Wołoszyn Roman
Mamcarz Mateusz
Janiczuk Patryk
Sobieszuk Kacper
Lechowicz Filip

03
04
05
01
04
02
02
97
52.31
52.27
52.09
51.97
52.07
52.15
52.29
52.33
Seria 4 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Staroń Tymoteusz
Sienkiewicz Aleksander
Gilżyński Szymon
Skierski Radosław
Zdybel Adam
Rodkiewicz Radosław
Chojnowski Tomasz
Gościński Jakub



04
03
02
00
05
03
02
05
53.36
53.06
52.85
52.41
52.54
52.88
53.33
53.76
<< TOP >>
Konkurencja 25
25/10/2020
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Obajtek Aleksandra
Piotrowicz Maja
Kobuszewska Karolina
Sztandera Dominika
Hallmann Weronika
Szopa Marta
Kocjan Victoria
Oleszak Maja

03
02
96
97
00
00
00
02
33.21
32.81
32.27
30.13
30.69
32.71
33.11
33.35
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawłowska Julia
Domoradzka Aleksandra
Horova Oksana
Dwojak Natalia
Kempa Anna
Jarosz Helena
Wilczek Renata
Owerko Julia

02
03
02
04
01
06
04
02
33.98
33.76
33.45
33.37
33.40
33.66
33.83
34.05
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Więcek Weronika
Krętosz Maria
Pecio Anna
Mosek Oliwia
Gwaj Julia
Dopart Marcelina
Bętkowska Zuzanna
Surmiak Klara

05
03
05
03
04
03
06
04
35.11
34.72
34.50
34.07
34.19
34.59
34.86
35.38
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawełko Zuzanna
Janecka Weronika
Brodewicz Zofia
Budzińska Paulina
Panek Nikola
Wrona Ewa
Kowalska Zuzanna
Koral Milena



06
04
04
03
04
06
05
05
37.22
36.05
35.80
35.43
35.52
35.87
36.11
37.52
<< TOP >>
Konkurencja 26
25/10/2020
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Michalczyk Andrzej
Roguski Bartłomiej
Solak Łukasz
Beberok Filip
Krystyniak Mateusz
Stolarski Marcin
Romanowski Kamil
Jung Krzysztof

00
93
99
00
00
96
97
99
28.00
27.76
27.73
27.58
27.63
27.76
27.88
28.25
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Bubak Dawid
Wieciński Andrzej
Smoliński Paweł
Wiekiera Dawid
Cerlich Maksymilian
Zacharzyński Norbert
Krulikowski Maciej
Olejnik Adam

02
01
01
02
00
03
99
03
29.19
28.76
28.54
28.34
28.38
28.60
29.08
29.23
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kijek Wiktor
Sagan Jakub
Krupa Mateusz
Gwóźdź Kacper
Szydłowski Erwin
Loter Bartosz
Szynawa Oskar
Sławacki Wojciech

02
02
03
03
03
05
00
05
30.03
29.68
29.58
29.26
29.52
29.63
29.83
30.07
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Nosal Miłosz
Sowa Łukasz
Michalak Jan
Poprawa - Jakubas Jakub
Bryg Bartosz
Skimina Kacper
Staroń Tymoteusz
Piekaruś Dawid



04
03
03
02
04
04
04
02
30.89
30.78
30.60
30.29
30.40
30.67
30.83
30.92
<< TOP >>
Konkurencja 27
25/10/2020
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Tasak Aleksandra
Kowalska Klara
Knop Aleksandra
Naziębło Klaudia
Nogaj Paulina
Nowak Zuzanna
Famulok Zuzanna
Mikołajczyk Maja

03
05
03
93
98
02
03
04
2:20.10
2:16.67
2:12.08
2:08.57
2:10.15
2:15.12
2:19.03
2:20.64
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Świderska Joanna
Kasprowicz Marta
Warchałowska Paulina
Solak Anna
Lubińska Alicja
Marczak Marta
Gomułka Weronika
Czerwińska Martyna



05
03
05
00
05
04
06
04
2:27.54
2:25.21
2:21.99
2:20.79
2:20.89
2:24.96
2:26.84
2:27.64
<< TOP >>
Konkurencja 28
25/10/2020
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Gabryś Maciej
Chmielewski Michał
Chmielewski Krzysztof
Majerski Jakub
Sieradzki Kamil
Oller Krzysztof
Kosiński Filip
Daszkiewicz Michał

04
04
04
00
02
00
04
03
2:01.36
2:00.78
1:58.88
1:54.59
1:58.13
1:59.94
2:01.00
2:01.96
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Nosarzewski Kornel
Gołacki Sergiusz
Siekaczyński Artur
Popiołek Dawid
Matyjasek Maciej
Mróz Adam
Stefanowski Bartosz
Ogrodnik Wojciech

03
04
02
02
02
03
03
03
2:06.41
2:05.39
2:03.71
2:02.01
2:02.32
2:04.95
2:05.84
2:06.81
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Uryga Marcin
Gibuła Patryk
Blachura Oskar
Kowolik Alex
Swojnóg Igor
Zdybel Adam
Trzcionka Maciej
Borsuk Łukasz



05
05
02
04
03
05
03
01
2:11.56
2:11.42
2:09.44
2:06.93
2:08.26
2:10.80
2:11.46
2:11.69
<< TOP >>
Konkurencja 29
25/10/2020
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Palicka Wiktoria
Modrzejewska Magdalena
Piesko Martyna
Peda Paulina
Herasimowicz Zuzanna
Bernat Laura
Rosińska Karolina
Wiśniewska Aleksandra

05
02
03
98
02
05
02
04
1:02.68
1:02.19
1:00.56
58.81
59.05
1:01.98
1:02.39
1:03.10
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobuń Julia
Wieczorek Zuzanna
Sioma Zuzanna
Pinkowicz Alicja
Smurzyńska Julia
Wygnał Maja
Molenda Dominika
Skwara Oliwia

04
05
04
04
06
03
03
03
1:05.45
1:05.02
1:04.25
1:03.81
1:03.89
1:04.39
1:05.21
1:05.62
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Dwojak Wiktoria
Blachura Julia
Dembowska Weronika
Morciszek Weronika
Kozdęba Karolina
Janik Julia
Szuper Katarzyna
Szargiej Aleksandra



04
02
03
04
03
06
04
06
1:07.76
1:07.05
1:06.89
1:06.28
1:06.47
1:06.98
1:07.25
1:07.77
<< TOP >>
Konkurencja 30
25/10/2020
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowiczkow Jakub
Sienkiewicz Aleksander
Rożenek Patryk
Polewka Tomasz
Majerski Jakub
Miciul Michał
Zając Mateusz
Bartosiewicz Remigiusz

01
03
02
94
00
00
02
02
55.18
54.21
53.87
52.46
52.96
54.08
54.62
55.92
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Pruszyński Michał
Brączek Kacper
Kostanowicz Artur
Wanat Grzegorz
Wołoszyn Roman
Walter Jakub
Rząsa Jacek
Sagan Jakub

04
03
98
03
01
04
03
02
57.77
57.48
57.15
55.94
57.15
57.23
57.61
58.05
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomaszewski Piotr
Plaga Dawid
Koryciński Kamil
Bidowaniec Kacper
Paszek Jakub
Szczerba Igor
Pawłowski Eryk
Sroka Błażej

05
05
03
03
04
05
02
05
1:01.13
1:00.57
59.52
58.56
58.99
59.89
1:00.86
1:01.62
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowacki Jacek
Konkel Filip
Lesiński Jakub
Paszkowski Błażej
Miodoński Mateusz
Piecha Kacper
Koralewicz Jakub
Oczkowicz Mikołaj



05
06
05
06
03
05
04
06
1:04.60
1:03.75
1:02.47
1:01.95
1:02.22
1:03.69
1:04.52
1:06.61
<< TOP >>
Konkurencja 31
25/10/2020
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Król Gabriela
Bednarz Julia
Malarz Maja
Naziębło Klaudia
Famulok Zuzanna
Biernat Oliwia
Marek Amelia
Bernat Laura

06
04
04
93
03
03
05
05
2:21.64
2:20.56
2:19.45
2:12.45
2:15.70
2:19.47
2:20.83
2:22.07
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Tłoczek Wiktoria
Piotrowicz Maja
Palicka Wiktoria
Parol Olga
Gawron Paula
Kempa Anna
Lubińska Alicja
Mikołajczyk Maja

05
02
05
05
04
01
05
04
2:24.23
2:23.95
2:23.15
2:22.21
2:22.30
2:23.74
2:23.95
2:24.52
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Juda Aleksandra
Rosińska Karolina
Marczak Marta
Maciejewska Beata
Miłek Marcelina
Sioma Zuzanna
Gomułka Weronika
Zmierczak Natalia

06
02
04
03
02
04
06
03
2:26.14
2:25.74
2:24.80
2:24.76
2:24.77
2:24.96
2:25.89
2:26.32
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Radek Wiktoria
Koral Milena
Jarosz Helena
Burdyn Dominika
Gwaj Julia
Surmiak Klara
Dwojak Natalia
Zięba Anastazja



05
05
06
05
04
04
04
05
2:31.21
2:29.96
2:26.63
2:26.50
2:26.61
2:28.50
2:30.28
2:32.74
<< TOP >>
Konkurencja 32
25/10/2020
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Piela Michał
Guzy Marcel
Bączkowski Bartosz
Wągrowski Marcel
Cerlich Maksymilian
Suchański Przemysław
Lechowicz Filip
Michalak Jan

04
01
97
99
00
01
97
03
2:04.83
2:02.20
2:00.29
1:57.70
2:00.15
2:02.10
2:04.28
2:04.86
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kuczak Adam
Walczysko Jakub
Adamczyk Jan
Szczygieł David
Skierski Radosław
Zacharzyński Norbert
Staniszewski Bartosz
Gałuszka Bruno

00
00
03
02
00
03
05
02
2:07.88
2:07.49
2:05.80
2:04.88
2:04.90
2:06.59
2:07.59
2:08.40
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Skrzypek Filip
Krystyński Aleksander
Wiekiera Dawid
Kwiecień Paweł
Poprawa - Jakubas Jakub
Blachura Oskar
Tomaszowski Michał
Sowa Łukasz

03
04
02
04
02
02
03
03
2:10.92
2:10.48
2:09.63
2:08.65
2:09.56
2:10.23
2:10.74
2:11.19
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Trzcionka Maciej
Chmielewski Michał
Wykręt Marcin
Rychel Maksymilian
Kijek Wiktor
Falarz Mateusz
Szczerba Igor
Krupa Mateusz



03
04
04
03
02
05
05
03
2:14.90
2:14.69
2:13.31
2:12.13
2:12.93
2:13.88
2:14.70
2:15.16
<< TOP >>
Konkurencja 33
25/10/2020
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kossakowska Dominika
Georges Daniela
Knop Aleksandra
Piechota Paulina
Polańska Aleksandra
Nita Daria
Andrzejewska Kamila
Klimek Marta

01
97
03
99
00
01
99
03
4:16.50
4:13.93
4:08.36
4:05.33
4:05.79
4:12.45
4:15.57
4:16.83
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Cioch-Gradzik Wiktoria
Łuczak Dominika
Piepiórka Martyna
Nowak Maja
Kulik Julia
Kowalska Klara
Szewczyk Zofia
Lewandowska Natalia

03
02
03
03
05
05
02
01
4:25.04
4:23.61
4:21.88
4:20.03
4:21.50
4:23.02
4:24.23
4:25.88
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Lala Nadia
Zmierczak Natalia
Zarembik Katarzyna
Molenda Dominika
Skarwecka Wiktoria
Wrzesińska Wiktoria
Kraszewska Martyna
Sujkowska Roksana



04
03
02
03
02
04
05
05
4:30.27
4:28.77
4:27.96
4:26.23
4:26.34
4:28.47
4:29.14
4:30.78
<< TOP >>
Konkurencja 34
25/10/2020
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzegorczyk Wiktor
Daszkiewicz Michał
Zaborowski Filip
Wojdak Wojciech
Koziejko Bartłomiej
Kałużyński Antoni
Werner Paweł
Zieliński Konrad

02
03
94
96
00
99
93
03
3:53.02
3:50.35
3:44.21
3:43.12
3:43.91
3:49.20
3:51.14
3:53.07
Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Więzik Jan
Kosiński Filip
Chodulski Jakub
Komorowski Jan
Chmielewski Krzysztof
Szczerba Adam
Kalkan Jakub
Szarpak Marcin

03
04
00
01
04
02
04
01
3:59.36
3:58.45
3:55.79
3:53.53
3:55.21
3:56.63
3:58.69
3:59.62
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowiczkow Jakub
Kapała Szymon
Sobieszuk Kacper
Synowiec Mikołaj
Zdybel Adam
Leśniak Maksymilian
Chowaniec Mateusz
Gołacki Sergiusz



01
03
02
02
05
04
03
04
4:02.68
4:02.16
4:01.78
4:00.08
4:00.25
4:01.85
4:02.48
4:02.93
<< TOP >>
Konkurencja 23
25/10/2020
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 10, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Horova Oksana
Świstuń Julia
Polańska Aleksandra
Fiedkiewicz Kornelia
Kossakowska Dominika
Sirignano Luigia
Kulik Julia
Piotrowska Wiktoria

02
00
00
01
01
96
05
03
57.70
56.94
54.72
53.50
54.00
56.47
57.15
57.78
Seria 2 z 10, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawron Paula
Malarz Maja
Nita Daria
Kwiatkowska Zofia
Cieplak Aleksandra
Piepiórka Martyna
Marek Amelia
Bubnowicz Waleria

04
04
01
01
01
03
05
06
58.50
58.11
58.06
57.83
57.96
58.07
58.36
58.51
Seria 3 z 10, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Widurska Kinga
Wygnał Maja
Nowak Maja
Piotrowicz Maja
Dekoninck Laura
Król Gabriela
Łuczak Dominika
Malinoś Julia

02
03
03
02
02
06
02
04
59.12
58.91
58.69
58.60
58.66
58.90
58.97
59.12
Seria 4 z 10, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Szewczyk Zofia
Cioch-Gradzik Wiktoria
Zarembik Katarzyna
Kraszewska Martyna
Szuper Katarzyna
Sczogiel Alicja
Domżalska Wiktoria
Wiktorowicz Patrycja

02
03
02
05
04
03
00
04
1:00.04
59.50
59.36
59.28
59.35
59.46
59.70
1:00.08
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawłowska Jessica
Solak Anna
Dopart Marcelina
Zmierczak Natalia
Zięba Emilia
Sobuń Julia
Siwko Natalia
Bednarz Julia

03
00
03
03
04
04
04
04
1:01.03
1:00.76
1:00.44
1:00.12
1:00.30
1:00.63
1:00.87
1:01.10
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Radek Wiktoria
Janik Julia
Karwowska Wiktoria
Kołodziejska Stefania
Lipowska Nadia
Rudomina Agnieszka
Chmielewska Aleksandra
Tomsia Oliwia

05
06
04
06
06
06
06
06
1:01.89
1:01.67
1:01.64
1:01.14
1:01.63
1:01.66
1:01.73
1:02.13
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalska Zuzanna
Biszewska Gabriela
Kozdęba Karolina
Kieraga Patrycja
Górska Natalia
Sikora Balbina
Sujkowska Roksana
Maciak Julia

05
05
03
04
05
04
05
06
1:02.79
1:02.60
1:02.40
1:02.20
1:02.23
1:02.43
1:02.71
1:03.22
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Krupińska Lila
Wrzesińska Wiktoria
Gdaniec Marta
Puzoń Paulina
Miodońska Wiktoria
Grzegorczyk Maja
Paradowska Oliwia
Pancerz Oliwia

04
04
03
03
06
05
06
06
1:04.75
1:04.15
1:04.02
1:03.29
1:03.67
1:04.07
1:04.49
1:04.79
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Dziurnikowska Maria
Naklicka Izabela
Hodur Paulina
Szczurek Julia
Siejak Patrycja
Krętosz Maria
Magierek Karolina
Szlezak Patrycja

06
06
04
05
05
03
06
06
1:08.62
1:06.90
1:06.60
1:05.15
1:05.86
1:06.87
1:06.94
1:15.04
Seria 10 z 10
2
3
4
5
6
7
Schab Zuzanna
Kocjan Victoria
Hurda Justyna
Świderska Joanna
Jarzewicz Klaudia
Skalska Zofia



03
00
06
05
06
05
NT
NT
1:33.90
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 24
25/10/2020
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 15, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kałużyński Antoni
Michalczyk Andrzej
Hołub Jan
Kraska Jakub
Werner Paweł
Chowaniec Mateusz
Lech Filip
Białecki Jan

99
00
96
00
93
03
01
02
50.78
50.45
49.54
47.14
49.33
49.81
50.69
50.88
Seria 2 z 15, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczerba Adam
Komorowski Jan
Dudys Dominik
Kuś Aleksander
Butkiewicz Władysław
Więzik Jan
Dudkowiak Bartłomiej
Krulikowski Maciej

02
01
02
04
00
03
04
99
51.89
51.80
51.54
50.95
51.19
51.73
51.87
51.92
Seria 3 z 15, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Bidowaniec Kacper
Pruszyński Michał
Sławacki Wojciech
Wołoszyn Roman
Mamcarz Mateusz
Janiczuk Patryk
Sobieszuk Kacper
Lechowicz Filip

03
04
05
01
04
02
02
97
52.31
52.27
52.09
51.97
52.07
52.15
52.29
52.33
Seria 4 z 15, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Staroń Tymoteusz
Sienkiewicz Aleksander
Gilżyński Szymon
Skierski Radosław
Zdybel Adam
Rodkiewicz Radosław
Chojnowski Tomasz
Gościński Jakub

04
03
02
00
05
03
02
05
53.36
53.06
52.85
52.41
52.54
52.88
53.33
53.76
Seria 5 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Rynkiewicz Jakub
Leśniak Maksymilian
Stefanowski Bartosz
Gorgosz Łukasz
Tomaszowski Michał
Krystyński Aleksander
Stanek Kacper
Rychel Maksymilian

05
04
03
06
03
04
04
03
54.26
54.10
54.05
53.89
53.98
54.09
54.21
54.28
Seria 6 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Plaga Dawid
Filipiak Mikołaj
Oszczak Norbert
Miodoński Mateusz
Brączek Kacper
Luberda Wiktor
Kłaput Maciej
Lewicki Filip

05
06
04
03
03
04
04
03
54.64
54.53
54.47
54.36
54.46
54.49
54.61
54.65
Seria 7 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Skrzypek Filip
Mordarski Filip
Łoboda Jakub
Smolorz Dawid
Trykacz Kacper
Kowalczyk Michał
Syldatk Wiktor
Leszczyński Maciej

03
05
02
02
05
02
03
05
55.26
55.08
55.02
54.91
55.02
55.06
55.08
55.29
Seria 8 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Trzcionka Maciej
Staniszewski Bartosz
Kubiniec Mikołaj
Kruszewski Adrian
Giel Jakub
Strządała Jakub
Gilewski Piotr
Skrzyszowski Bruno

03
05
04
04
02
04
05
03
55.85
55.76
55.75
55.36
55.71
55.75
55.85
56.73
Seria 9 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowacki Jacek
Krzykawski Michał
Krumplewski Gracjan
Muzyka Igor
Łabik Marcin
Geisner Kamil
Haspert Bartłomiej
Krzysztyński Jan

05
99
05
05
04
05
04
02
57.31
57.06
56.94
56.80
56.88
57.00
57.20
57.49
Seria 10 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Białas Bartosz
Mordzonek Mateusz
Lesiński Jakub
Ajtel Jakub
Tyrka Igor
Rowiński Dominik
Szydłowski Erwin
Zieliński Konrad

05
01
05
03
05
03
03
03
57.99
57.88
57.76
57.67
57.72
57.83
57.94
58.00
Seria 11 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Piechowski Jakub
Kania Kamil
Małkowski Hubert
Konkel Filip
Osełkowski Mateusz
Paszkowski Błażej
Sulkowski Oskar
Woźniak Piotr

05
05
05
06
05
06
05
05
59.30
59.04
58.21
58.12
58.19
58.64
59.07
59.52
Seria 12 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Mędrek Krzysztof
Staciwa Kamil
Szczepanik Kacper
Niedziałek Michał
Kosiński Bartosz
Kropornicki Michał
Soborski Igor
Kałuża Mateusz

06
05
05
03
05
06
05
06
1:00.37
1:00.22
1:00.03
59.55
59.56
1:00.07
1:00.24
1:00.48
Seria 13 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiski Adrian
Czuba Adrian
Przybyło Jan
Choma Maksym
Fedorowicz Fabian
Sroka Błażej
Plewnicki Jan
Lipus Bartosz

05
06
06
06
06
05
06
06
1:02.88
1:01.77
1:01.43
1:00.68
1:00.83
1:01.59
1:01.84
1:03.15
Seria 14 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Kostański Gracjan
Goździk Kamil
Wąsik Marek
Głowala Bartłomiej
Sobczak Mateusz
Kochanowicz Karol
Balcerzyk Michał
Majkowski Aleksander

05
05
06
06
04
05
06
04
NT
1:06.07
1:03.87
1:03.22
1:03.35
1:05.09
1:09.75
NT
Seria 15 z 15
2
3
4
5
6
7
Janiszewski Mateusz
Kubsik Stanisław
Matyjasek Maciej
Kurdelski Filip
Borsuk Łukasz
Komorowski Kacper



06
03
02
04
01
03
NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 25
25/10/2020
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Obajtek Aleksandra
Piotrowicz Maja
Kobuszewska Karolina
Sztandera Dominika
Hallmann Weronika
Szopa Marta
Kocjan Victoria
Oleszak Maja

03
02
96
97
00
00
00
02
33.21
32.81
32.27
30.13
30.69
32.71
33.11
33.35
Seria 2 z 5, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawłowska Julia
Domoradzka Aleksandra
Horova Oksana
Dwojak Natalia
Kempa Anna
Jarosz Helena
Wilczek Renata
Owerko Julia

02
03
02
04
01
06
04
02
33.98
33.76
33.45
33.37
33.40
33.66
33.83
34.05
Seria 3 z 5, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Więcek Weronika
Krętosz Maria
Pecio Anna
Mosek Oliwia
Gwaj Julia
Dopart Marcelina
Bętkowska Zuzanna
Surmiak Klara

05
03
05
03
04
03
06
04
35.11
34.72
34.50
34.07
34.19
34.59
34.86
35.38
Seria 4 z 5, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawełko Zuzanna
Janecka Weronika
Brodewicz Zofia
Budzińska Paulina
Panek Nikola
Wrona Ewa
Kowalska Zuzanna
Koral Milena

06
04
04
03
04
06
05
05
37.22
36.05
35.80
35.43
35.52
35.87
36.11
37.52
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
Chmielewska Julia
Smoręda Weronika
Sobek Iga
Kupis Aleksandra
Gomułka Natalia
Urbańska Zofia
Schab Zuzanna



02
05
06
06
04
06
03
NT
39.08
38.07
37.64
37.68
38.68
39.41
<< TOP >>
Konkurencja 26
25/10/2020
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Michalczyk Andrzej
Roguski Bartłomiej
Solak Łukasz
Beberok Filip
Krystyniak Mateusz
Stolarski Marcin
Romanowski Kamil
Jung Krzysztof

00
93
99
00
00
96
97
99
28.00
27.76
27.73
27.58
27.63
27.76
27.88
28.25
Seria 2 z 8, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Bubak Dawid
Wieciński Andrzej
Smoliński Paweł
Wiekiera Dawid
Cerlich Maksymilian
Zacharzyński Norbert
Krulikowski Maciej
Olejnik Adam

02
01
01
02
00
03
99
03
29.19
28.76
28.54
28.34
28.38
28.60
29.08
29.23
Seria 3 z 8, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kijek Wiktor
Sagan Jakub
Krupa Mateusz
Gwóźdź Kacper
Szydłowski Erwin
Loter Bartosz
Szynawa Oskar
Sławacki Wojciech

02
02
03
03
03
05
00
05
30.03
29.68
29.58
29.26
29.52
29.63
29.83
30.07
Seria 4 z 8, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Nosal Miłosz
Sowa Łukasz
Michalak Jan
Poprawa - Jakubas Jakub
Bryg Bartosz
Skimina Kacper
Staroń Tymoteusz
Piekaruś Dawid

04
03
03
02
04
04
04
02
30.89
30.78
30.60
30.29
30.40
30.67
30.83
30.92
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Drajewicz Jakub
Pietraszczyk Jakub
Gohla Kamil
Maksajda Kacper
Stańczyk Jarema
Gohla Kamil
Tomaszewski Piotr
Plewka Przemysław

02
04
05
06
02
05
05
04
31.68
31.38
31.19
31.03
31.04
31.19
31.46
31.95
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Machulak Kamil
Piechowski Jakub
Majkowski Aleksander
Jackiewicz Adam
Gilewski Piotr
Kostański Gracjan
Filipiak Maciej
Starzycki Borys

06
05
04
06
05
05
06
05
34.78
33.10
33.06
32.55
32.74
33.08
33.53
35.31
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Chałupczyński Bartosz
Grzebinoga Franciszek
Dubiel Wiktor
Adamiak Wiktor
Zaremba Igor
Fedorowicz Fabian
Balcerzyk Michał
Falarz Mateusz

99
06
06
05
05
06
06
05
NT
38.40
37.63
36.37
37.31
37.94
40.73
NT
Seria 8 z 8
2
3
4
5
6
Cierpiał Wiktor
Guzik Mikołaj
Bałabuch Krystian
Wioska-Kaganiec Wiktor
Bączkowski Bartosz



04
06
95
06
97
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 27
25/10/2020
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Tasak Aleksandra
Kowalska Klara
Knop Aleksandra
Naziębło Klaudia
Nogaj Paulina
Nowak Zuzanna
Famulok Zuzanna
Mikołajczyk Maja

03
05
03
93
98
02
03
04
2:20.10
2:16.67
2:12.08
2:08.57
2:10.15
2:15.12
2:19.03
2:20.64
Seria 2 z 3, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Świderska Joanna
Kasprowicz Marta
Warchałowska Paulina
Solak Anna
Lubińska Alicja
Marczak Marta
Gomułka Weronika
Czerwińska Martyna

05
03
05
00
05
04
06
04
2:27.54
2:25.21
2:21.99
2:20.79
2:20.89
2:24.96
2:26.84
2:27.64
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Bukowska Olga
Mikłos Julia
Haładyn Kamila
Cicha Aleksandra
Fic Bożena
Kowalska Julia
Jasik Nikola
Kaszuba Maja



05
05
04
05
04
04
06
06
2:45.39
2:37.56
2:33.18
2:30.75
2:31.71
2:36.88
2:38.01
NT
<< TOP >>
Konkurencja 28
25/10/2020
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Gabryś Maciej
Chmielewski Michał
Chmielewski Krzysztof
Majerski Jakub
Sieradzki Kamil
Oller Krzysztof
Kosiński Filip
Daszkiewicz Michał

04
04
04
00
02
00
04
03
2:01.36
2:00.78
1:58.88
1:54.59
1:58.13
1:59.94
2:01.00
2:01.96
Seria 2 z 7, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Nosarzewski Kornel
Gołacki Sergiusz
Siekaczyński Artur
Popiołek Dawid
Matyjasek Maciej
Mróz Adam
Stefanowski Bartosz
Ogrodnik Wojciech

03
04
02
02
02
03
03
03
2:06.41
2:05.39
2:03.71
2:02.01
2:02.32
2:04.95
2:05.84
2:06.81
Seria 3 z 7, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Uryga Marcin
Gibuła Patryk
Blachura Oskar
Kowolik Alex
Swojnóg Igor
Zdybel Adam
Trzcionka Maciej
Borsuk Łukasz

05
05
02
04
03
05
03
01
2:11.56
2:11.42
2:09.44
2:06.93
2:08.26
2:10.80
2:11.46
2:11.69
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Regulski Maciej
Laryś Jerzy
Mordarski Filip
Chojnowski Tomasz
Geisner Kamil
Wykręt Marcin
Kapała Szymon
Drabczyk Krystian

04
06
05
02
05
04
03
04
2:17.10
2:16.19
2:13.87
2:11.88
2:12.11
2:13.94
2:16.61
2:17.44
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Czerwik Krzysztof
Janczylik Aleksander
Kurdelski Filip
Janiszewski Mateusz
Woźniak Piotr
Kozłowski Konrad
Kapała Bartosz
Radziszewski Andrzej

06
04
04
06
05
04
06
05
2:30.77
2:23.29
2:19.59
2:17.71
2:18.47
2:19.91
2:25.84
2:33.10
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Walczysko Jakub
Jarczewski Franciszek
Bigaj Gabriel
Woźnicki Dominik
Sosna Dominik
Wiski Adrian
Dudkowiak Bartłomiej

00
05
05
06
03
05
04
NT
NT
2:39.11
2:33.42
2:33.84
2:44.11
NT
Seria 7 z 7
3
4
5
Chowaniec Mateusz
Kowalski Daniel
Wioska-Kaganiec Wiktor



03
03
06
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 29
25/10/2020
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Palicka Wiktoria
Modrzejewska Magdalena
Piesko Martyna
Peda Paulina
Herasimowicz Zuzanna
Bernat Laura
Rosińska Karolina
Wiśniewska Aleksandra

05
02
03
98
02
05
02
04
1:02.68
1:02.19
1:00.56
58.81
59.05
1:01.98
1:02.39
1:03.10
Seria 2 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobuń Julia
Wieczorek Zuzanna
Sioma Zuzanna
Pinkowicz Alicja
Smurzyńska Julia
Wygnał Maja
Molenda Dominika
Skwara Oliwia

04
05
04
04
06
03
03
03
1:05.45
1:05.02
1:04.25
1:03.81
1:03.89
1:04.39
1:05.21
1:05.62
Seria 3 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Dwojak Wiktoria
Blachura Julia
Dembowska Weronika
Morciszek Weronika
Kozdęba Karolina
Janik Julia
Szuper Katarzyna
Szargiej Aleksandra

04
02
03
04
03
06
04
06
1:07.76
1:07.05
1:06.89
1:06.28
1:06.47
1:06.98
1:07.25
1:07.77
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Tunkiewicz Zuzanna
Janik Anna
Słomińska Anna
Górska Natalia
Paradowska Oliwia
Skalska Zofia
Przybylińska Julia
Tomsia Oliwia

05
05
05
05
06
05
04
06
1:11.85
1:10.86
1:09.13
1:08.42
1:09.11
1:10.80
1:11.00
1:12.77
Seria 5 z 6
2
3
4
5
6
7
Dziurnikowska Maria
Pecio Anna
Tchórzewska Sabina
Hodur Paulina
Gawełko Zuzanna
Hurda Justyna

06
05
05
04
06
06
1:15.81
1:13.20
1:12.95
1:13.17
1:14.23
1:41.72
Seria 6 z 6
3
4
5
Maciejewska Beata
Miodońska Wiktoria
Jarzewicz Klaudia



03
06
06
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 30
25/10/2020
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowiczkow Jakub
Sienkiewicz Aleksander
Rożenek Patryk
Polewka Tomasz
Majerski Jakub
Miciul Michał
Zając Mateusz
Bartosiewicz Remigiusz

01
03
02
94
00
00
02
02
55.18
54.21
53.87
52.46
52.96
54.08
54.62
55.92
Seria 2 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Pruszyński Michał
Brączek Kacper
Kostanowicz Artur
Wanat Grzegorz
Wołoszyn Roman
Walter Jakub
Rząsa Jacek
Sagan Jakub

04
03
98
03
01
04
03
02
57.77
57.48
57.15
55.94
57.15
57.23
57.61
58.05
Seria 3 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomaszewski Piotr
Plaga Dawid
Koryciński Kamil
Bidowaniec Kacper
Paszek Jakub
Szczerba Igor
Pawłowski Eryk
Sroka Błażej

05
05
03
03
04
05
02
05
1:01.13
1:00.57
59.52
58.56
58.99
59.89
1:00.86
1:01.62
Seria 4 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowacki Jacek
Konkel Filip
Lesiński Jakub
Paszkowski Błażej
Miodoński Mateusz
Piecha Kacper
Koralewicz Jakub
Oczkowicz Mikołaj

05
06
05
06
03
05
04
06
1:04.60
1:03.75
1:02.47
1:01.95
1:02.22
1:03.69
1:04.52
1:06.61
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurpis Maksymilian
Choma Maksym
Dubiel Wiktor
Kałuża Mateusz
Krumplewski Gracjan
Krajewski Paweł
Staciwa Jakub
Mędrek Krzysztof

06
06
06
06
05
04
05
06
1:09.82
1:09.02
1:08.29
1:06.84
1:06.97
1:08.87
1:09.45
1:11.17
Seria 6 z 6
3
4
5
6
Haspert Bartłomiej
Lipus Bartosz
Soborski Igor
Goździk Kamil



04
06
05
05
NT
1:11.52
1:13.09
NT
<< TOP >>
Konkurencja 31
25/10/2020
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Król Gabriela
Bednarz Julia
Malarz Maja
Naziębło Klaudia
Famulok Zuzanna
Biernat Oliwia
Marek Amelia
Bernat Laura

06
04
04
93
03
03
05
05
2:21.64
2:20.56
2:19.45
2:12.45
2:15.70
2:19.47
2:20.83
2:22.07
Seria 2 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Tłoczek Wiktoria
Piotrowicz Maja
Palicka Wiktoria
Parol Olga
Gawron Paula
Kempa Anna
Lubińska Alicja
Mikołajczyk Maja

05
02
05
05
04
01
05
04
2:24.23
2:23.95
2:23.15
2:22.21
2:22.30
2:23.74
2:23.95
2:24.52
Seria 3 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Juda Aleksandra
Rosińska Karolina
Marczak Marta
Maciejewska Beata
Miłek Marcelina
Sioma Zuzanna
Gomułka Weronika
Zmierczak Natalia

06
02
04
03
02
04
06
03
2:26.14
2:25.74
2:24.80
2:24.76
2:24.77
2:24.96
2:25.89
2:26.32
Seria 4 z 6, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Radek Wiktoria
Koral Milena
Jarosz Helena
Burdyn Dominika
Gwaj Julia
Surmiak Klara
Dwojak Natalia
Zięba Anastazja

05
05
06
05
04
04
04
05
2:31.21
2:29.96
2:26.63
2:26.50
2:26.61
2:28.50
2:30.28
2:32.74
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Chmielewska Julia
Kryza Maja
Kupis Aleksandra
Siejak Patrycja
Bukowska Olga
Tunkiewicz Zuzanna
Urbańska Zofia

02
05
06
05
05
05
06
NT
2:42.12
2:37.46
2:34.33
2:36.51
2:40.36
NT
Seria 6 z 6
3
4
5
Sztandera Dominika
Bylińska Agnieszka
Sobek Iga



97
02
06
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 32
25/10/2020
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Piela Michał
Guzy Marcel
Bączkowski Bartosz
Wągrowski Marcel
Cerlich Maksymilian
Suchański Przemysław
Lechowicz Filip
Michalak Jan

04
01
97
99
00
01
97
03
2:04.83
2:02.20
2:00.29
1:57.70
2:00.15
2:02.10
2:04.28
2:04.86
Seria 2 z 7, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kuczak Adam
Walczysko Jakub
Adamczyk Jan
Szczygieł David
Skierski Radosław
Zacharzyński Norbert
Staniszewski Bartosz
Gałuszka Bruno

00
00
03
02
00
03
05
02
2:07.88
2:07.49
2:05.80
2:04.88
2:04.90
2:06.59
2:07.59
2:08.40
Seria 3 z 7, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Skrzypek Filip
Krystyński Aleksander
Wiekiera Dawid
Kwiecień Paweł
Poprawa - Jakubas Jakub
Blachura Oskar
Tomaszowski Michał
Sowa Łukasz

03
04
02
04
02
02
03
03
2:10.92
2:10.48
2:09.63
2:08.65
2:09.56
2:10.23
2:10.74
2:11.19
Seria 4 z 7, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Trzcionka Maciej
Chmielewski Michał
Wykręt Marcin
Rychel Maksymilian
Kijek Wiktor
Falarz Mateusz
Szczerba Igor
Krupa Mateusz

03
04
04
03
02
05
05
03
2:14.90
2:14.69
2:13.31
2:12.13
2:12.93
2:13.88
2:14.70
2:15.16
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Gorgosz Łukasz
Piekaruś Dawid
Plewka Przemysław
Maksajda Kacper
Bryg Bartosz
Kubsik Stanisław
Cierpiał Wiktor
Jarczewski Franciszek

06
02
04
06
04
03
04
05
2:20.65
2:20.17
2:18.87
2:16.02
2:17.80
2:20.17
2:20.54
2:21.00
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Radziszewski Andrzej
Domalewski Bartłomiej
Daszkiewicz Mikołaj
Gwóźdź Kacper
Osełkowski Mateusz
Małkowski Hubert
Machulak Kamil
Adamiak Wiktor

05
05
04
03
05
05
06
05
2:27.44
2:24.92
2:23.79
2:22.47
2:22.99
2:23.84
2:26.74
2:28.66
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Jackiewicz Adam
Guzik Mikołaj
Komorowski Kacper
Sobczak Mateusz
Płoskonka Gracjan
Grzebinoga Franciszek
Loter Bartosz
Bałabuch Krystian



06
06
03
04
06
06
05
95
NT
NT
NT
2:31.70
3:00.03
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 33
25/10/2020
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kossakowska Dominika
Georges Daniela
Knop Aleksandra
Piechota Paulina
Polańska Aleksandra
Nita Daria
Andrzejewska Kamila
Klimek Marta

01
97
03
99
00
01
99
03
4:16.50
4:13.93
4:08.36
4:05.33
4:05.79
4:12.45
4:15.57
4:16.83
Seria 2 z 8, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Cioch-Gradzik Wiktoria
Łuczak Dominika
Piepiórka Martyna
Nowak Maja
Kulik Julia
Kowalska Klara
Szewczyk Zofia
Lewandowska Natalia

03
02
03
03
05
05
02
01
4:25.04
4:23.61
4:21.88
4:20.03
4:21.50
4:23.02
4:24.23
4:25.88
Seria 3 z 8, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Lala Nadia
Zmierczak Natalia
Zarembik Katarzyna
Molenda Dominika
Skarwecka Wiktoria
Wrzesińska Wiktoria
Kraszewska Martyna
Sujkowska Roksana

04
03
02
03
02
04
05
05
4:30.27
4:28.77
4:27.96
4:26.23
4:26.34
4:28.47
4:29.14
4:30.78
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Rudomina Agnieszka
Maciak Julia
Malinoś Julia
Kwiatkowska Zofia
Siwko Natalia
Miernik Wiktoria
Dadej Julia
Zięba Emilia

06
06
04
01
04
04
05
04
4:38.32
4:37.29
4:34.44
4:32.07
4:32.16
4:35.14
4:37.46
4:38.57
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Cicha Aleksandra
Szkurat Martyna
Kusion Judyta
Volkert Julia
Dyduch Martyna
Siejak Patrycja
Jakubik Julia
Bętkowska Zuzanna

05
03
06
05
04
05
05
06
4:43.05
4:41.71
4:41.40
4:38.87
4:39.76
4:41.65
4:42.59
4:43.50
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Dwojak Wiktoria
Biszewska Gabriela
Krupińska Lila
Juda Aleksandra
Wilczek Renata
Chmielewska Aleksandra
Sczogiel Alicja
Sikora Balbina

04
05
04
06
04
06
03
04
4:46.02
4:45.37
4:44.59
4:44.15
4:44.41
4:44.85
4:45.68
4:46.34
Seria 7 z 8
2
3
4
5
6
7
Wątroba Anna
Matwin Julia
Smiczek Julia
Lipowska Nadia
Klofczyńska Maja
Bubnowicz Waleria

06
05
05
06
06
06
5:20.27
4:56.50
4:48.72
4:49.31
5:00.26
NT
Seria 8 z 8
3
4
5
Karwowska Wiktoria
Naklicka Izabela
Widurska Kinga



04
06
02
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 34
25/10/2020
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 10, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzegorczyk Wiktor
Daszkiewicz Michał
Zaborowski Filip
Wojdak Wojciech
Koziejko Bartłomiej
Kałużyński Antoni
Werner Paweł
Zieliński Konrad

02
03
94
96
00
99
93
03
3:53.02
3:50.35
3:44.21
3:43.12
3:43.91
3:49.20
3:51.14
3:53.07
Seria 2 z 10, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Więzik Jan
Kosiński Filip
Chodulski Jakub
Komorowski Jan
Chmielewski Krzysztof
Szczerba Adam
Kalkan Jakub
Szarpak Marcin

03
04
00
01
04
02
04
01
3:59.36
3:58.45
3:55.79
3:53.53
3:55.21
3:56.63
3:58.69
3:59.62
Seria 3 z 10, planowane w sesji 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowiczkow Jakub
Kapała Szymon
Sobieszuk Kacper
Synowiec Mikołaj
Zdybel Adam
Leśniak Maksymilian
Chowaniec Mateusz
Gołacki Sergiusz

01
03
02
02
05
04
03
04
4:02.68
4:02.16
4:01.78
4:00.08
4:00.25
4:01.85
4:02.48
4:02.93
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Filipiak Mikołaj
Danikiewicz Dawid
Mamcarz Mateusz
Rodkiewicz Radosław
Lewicki Filip
Niedziałek Michał
Stanek Kacper
Rynkiewicz Jakub

06
03
04
03
03
03
04
05
4:05.92
4:05.07
4:04.20
4:03.60
4:03.89
4:04.71
4:05.81
4:07.89
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Laryś Jerzy
Smolorz Dawid
Płatek Maciej
Kowolik Alex
Sławacki Wojciech
Tomaszowski Michał
Lech Filip
Domalewski Bartłomiej

06
02
02
04
05
03
01
05
4:10.42
4:09.12
4:08.45
4:08.31
4:08.40
4:08.48
4:09.36
4:10.46
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Oszczak Norbert
Woźniak Piotr
Kłaput Maciej
Krzysztyński Jan
Kruszewski Adrian
Skalski Konrad
Drabczyk Krystian
Mróz Adam

04
05
04
02
04
04
04
03
4:17.02
4:15.83
4:12.91
4:10.99
4:12.42
4:14.62
4:16.04
4:17.10
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Kubiniec Mikołaj
Majewski Maksym
Para Mikołaj
Nowacki Jacek
Kozłowski Konrad
Małkowski Hubert
Ajtel Jakub
Tyrka Igor

04
04
03
05
04
05
03
05
4:21.43
4:20.03
4:18.02
4:17.41
4:17.48
4:18.71
4:21.30
4:22.77
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Sulkowski Oskar
Kapała Bartosz
Skrzyszowski Bruno
Geisner Kamil
Muzyka Igor
Szczepanik Kacper
Filipiak Maciej
Osełkowski Mateusz

05
06
03
05
05
05
06
05
4:30.52
4:28.12
4:25.21
4:23.63
4:24.31
4:27.93
4:29.90
4:31.01
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Płoskonka Gracjan
Merta Miłosz
Daszkiewicz Mikołaj
Cembala Karol
Strządała Jakub
Oczkowicz Mikołaj
Chabowski Nathaniel
Mleczko Jakub

06
06
04
05
04
06
06
06
5:10.68
4:45.18
4:39.78
4:36.89
4:39.56
4:43.69
4:48.69
5:12.08
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
7
Piechowski Jakub
Kropornicki Michał
Stańczyk Jarema
Solak Łukasz
Oller Krzysztof
Luberda Wiktor
Zaremba Igor



05
06
02
99
00
04
05
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT