Nr  1. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  2. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  4. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  5. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  6. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  7. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  9. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  10. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  11. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  1. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  2. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  4. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  5. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  6. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  7. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  9. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  10. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  11. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  16. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  17. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  18. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  20. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  21. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  16. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  17. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  18. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  20. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  21. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  25. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  29. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  31. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  34. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  25. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  29. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  31. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  34. Mężczyzn, 400m dowolny  Open


ARENA GRAND PRIX PUCHAR POLSKI
Kozienice, 29.2. - 1.3.2020


Konkurencja 1
29.02.2020
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:41.62
1:42.76
1:43.99
1:44.64
1:46.94
1:48.55
1:51.15
MAJCHRZAK, Kacper
MAJCHRZAK, Kacper
KRASKA, Jakub
STOKOWSKI, Kacper
WERNER, Paweł
ORLICZ, Filip
MATUSZEWSKI, Krzysztof
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Berlin (GER)
Lublin
Lublin
Olsztyn
Gorzow Wielkopolski
Poznan
Olsztyn
07.08.2017
20.12.2015
19.03.2019
02.12.2016
29.11.2009
26.11.2017
14.12.2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.1251328.3931.2332.0532.45
2.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko2:05.8849128.6031.8432.9832.46
3.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka2:11.1043529.9633.8434.6832.62
4.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.2:13.9640829.1734.2635.8934.64
5.BĄK, Mikołaj06MKS Wodnik2:18.7536728.8334.3137.4538.16
6.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.2:23.2033432.2637.2137.1136.62

15 lat

1.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.1:59.0958028.1630.6930.9529.29
2.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.2:00.5156027.6130.1431.1931.57
3.WOŹNY, Maksym05MKS Juvenia Wrocław2:02.7753028.1530.7732.5431.31
4.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk2:04.8750328.4931.5532.9731.86
5.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko2:05.5649528.9031.3432.4932.83
6.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy2:06.2648728.7932.2733.3631.84
7.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:06.3448628.5232.5932.8432.39
8.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.5647228.5432.4333.9932.60
9.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:27.7530433.5037.261:16.99

16 lat

1.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:50.4472825.4428.0628.2628.68
2.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław2:00.1456527.1730.0831.6131.28
3.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń2:00.8355627.3230.2131.5931.71
4.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.2:02.8152927.9930.2930.4334.10
5.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław2:04.9850228.2231.6732.6232.47
6.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.2:07.1547728.4831.6233.0134.04
7.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg2:08.4246329.8432.7733.4032.41
8.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka2:11.1943429.0232.4034.9334.84
9.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.2:11.4943129.9333.4135.2032.95

17 - 18 lat

1.DUDKIEWICZ, Kacper02MKS Polonia Warszawa1:56.9761327.1729.3730.2730.16
2.SZYMCZAK, Szymon03MKS Juvenia Wrocław1:57.5660327.8529.9930.2929.43
3.WILK, Jakub02KS KSZO Ostrowiec Św.1:57.6860227.6429.3830.4630.20
4.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.0659627.2930.1230.9829.67
5.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.3459227.5429.6830.4230.70
6.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.1:59.5157427.7830.4330.8730.43
7.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice1:59.7257127.7229.6630.8631.48
8.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk2:00.5256027.1230.2731.8031.33
9.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.2:01.0855228.7830.8630.7530.69
10.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''2:02.1153828.0329.9631.5832.54
11.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.2:03.2652328.1931.3231.9731.78
12.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:04.0851327.9431.4132.5732.16
13.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.8850327.5930.8732.4333.99

Open

1.ŚWITKOWSKI, Jan94KU AZS UMCS Lublin1:46.2681725.5227.4227.0926.23
2.KRASKA, Jakub00AZS Łódź1:47.1579725.2027.7827.5226.65
3.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa1:47.1779725.7928.5225.5427.32
4.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa1:48.5576724.6626.8428.1428.91
5.ZABOROWSKI, Filip94MKP Szczecin1:48.8676025.9727.8227.9127.16
6.HOŁUB, Jan96KU AZS UMCS Lublin1:50.1973325.6528.1128.2328.20
7.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:50.4472825.4428.0628.2628.68
8.KOMOROWSKI, Jan01MKS Trójka Łódź1:52.6268626.4528.7928.5028.88
9.DUBIEL, Adam93AZS AWF Warszawa1:53.4767126.7428.6729.1328.93
10.DUDKIEWICZ, Kacper02MKS Polonia Warszawa1:56.9761327.1729.3730.2730.16
11.SZYMCZAK, Szymon03MKS Juvenia Wrocław1:57.5660327.8529.9930.2929.43
12.WILK, Jakub02KS KSZO Ostrowiec Św.1:57.6860227.6429.3830.4630.20
13.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.0659627.2930.1230.9829.67
14.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.3459227.5429.6830.4230.70
15.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa1:58.3959127.0930.0030.7430.56
16.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.1:59.0958028.1630.6930.9529.29
17.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.1:59.5157427.7830.4330.8730.43
18.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice1:59.7257127.7229.6630.8631.48
19.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław2:00.1456527.1730.0831.6131.28
20.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.2:00.5156027.6130.1431.1931.57
21.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk2:00.5256027.1230.2731.8031.33
22.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń2:00.8355627.3230.2131.5931.71
23.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.2:01.0855228.7830.8630.7530.69
24.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''2:02.1153828.0329.9631.5832.54
25.WOŹNY, Maksym05MKS Juvenia Wrocław2:02.7753028.1530.7732.5431.31
26.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.2:02.8152927.9930.2930.4334.10
27.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.2:03.2652328.1931.3231.9731.78
28.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:04.0851327.9431.4132.5732.16
29.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.1251328.3931.2332.0532.45
30.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk2:04.8750328.4931.5532.9731.86
31.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.8850327.5930.8732.4333.99
32.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław2:04.9850228.2231.6732.6232.47
33.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko2:05.5649528.9031.3432.4932.83
34.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko2:05.8849128.6031.8432.9832.46
35.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy2:06.2648728.7932.2733.3631.84
36.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:06.3448628.5232.5932.8432.39
37.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.2:07.1547728.4831.6233.0134.04
38.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.5647228.5432.4333.9932.60
39.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg2:08.4246329.8432.7733.4032.41
40.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka2:11.1043529.9633.8434.6832.62
41.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka2:11.1943429.0232.4034.9334.84
42.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.2:11.4943129.9333.4135.2032.95
43.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.2:13.9640829.1734.2635.8934.64
44.BĄK, Mikołaj06MKS Wodnik2:18.7536728.8334.3137.4538.16
45.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.2:23.2033432.2637.2137.1136.62
46.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:27.7530433.5037.261:16.99


<< TOP >>
Konkurencja 2
29.02.2020
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:54.39
1:54.39
1:56.68
1:56.68
1:58.06
1:58.06
1:59.20
JEDRZEJCZAK, Otylia
JEDRZEJCZAK, Otylia
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
SOKOŁOWSKA, Diana
SOKOŁOWSKA, Diana
KNOP, Aleksandra
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Poznań
Poznan
Łódź
10.12.2006
10.12.2006
29.11.2009
29.11.2009
17.12.2011
18.12.2011
22.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy2:08.6163329.5732.1233.3833.54
2.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin2:13.0257229.8633.6034.7834.78
3.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:13.3756731.7934.4234.1932.97
4.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice2:15.0654630.8334.5135.3934.33
5.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka2:18.3950831.3735.8236.5534.65
6.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka2:31.1139033.8038.0639.9439.31

15 lat

1.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.7764529.0731.6433.2833.78
2.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:10.8960029.3132.8834.5634.14
3.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.2353231.0234.4035.7935.02
4.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:17.4751832.2835.7836.2833.13
5.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice2:20.6448432.2936.4137.6634.28
6.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy2:20.9648029.7835.3237.3838.48
7.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy2:23.9445132.8736.8037.6936.58

16 lat

1.MACIUSZEK, Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław2:05.8167629.1631.3732.5632.72
2.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin2:17.4551831.0233.8936.0036.54
3.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:19.0350132.0835.3136.1035.54
4.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.4247632.2536.1436.8536.18
5.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa2:27.0242333.0537.2138.5138.25

17 - 18 lat

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:02.7472828.9231.1731.7930.86
2.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:08.9062830.0632.0633.1633.62
3.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.4459330.1532.7434.4034.15
4.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:16.76526
5.KURASIŃSKA, Oliwia02KS KSZO Ostrowiec Św.2:20.7748232.4835.3036.5236.47
6.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.3547632.7336.0138.0234.59

Open

1.GEORGES, Daniela97KU AZS UMCS Lublin2:01.3175428.3030.6130.9031.50
2.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:02.7472828.9231.1731.7930.86
3.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin2:03.0672229.1330.9431.4931.50
4.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa2:05.4568228.4132.1832.9331.93
5.MACIUSZEK, Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław2:05.8167629.1631.3732.5632.72
6.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.7764529.0731.6433.2833.78
7.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy2:08.6163329.5732.1233.3833.54
8.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:08.9062830.0632.0633.1633.62
9.CICHOWSKA, Julia01MKS Juvenia Wrocław2:09.1962429.4332.8833.7433.14
10.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:10.8960029.3132.8834.5634.14
11.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.4459330.1532.7434.4034.15
12.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin2:13.0257229.8633.6034.7834.78
13.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:13.3756731.7934.4234.1932.97
14.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice2:15.0654630.8334.5135.3934.33
15.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.2353231.0234.4035.7935.02
16.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:16.76526
17.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin2:17.4551831.0233.8936.0036.54
18.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:17.4751832.2835.7836.2833.13
19.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka2:18.3950831.3735.8236.5534.65
20.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:19.0350132.0835.3136.1035.54
21.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice2:20.6448432.2936.4137.6634.28
22.KURASIŃSKA, Oliwia02KS KSZO Ostrowiec Św.2:20.7748232.4835.3036.5236.47
23.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy2:20.9648029.7835.3237.3838.48
24.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.3547632.7336.0138.0234.59
25.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.4247632.2536.1436.8536.18
26.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy2:23.9445132.8736.8037.6936.58
27.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa2:27.0242333.0537.2138.5138.25
28.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka2:31.1139033.8038.0639.9439.31


<< TOP >>
Konkurencja 3
29.02.2020
Mężczyzn, 100m klasyczny

Open
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
58.33
58.33
58.33
59.51
1:00.32
1:01.51
1:03.32
KAŁUSOWSKI, Jan
KAŁUSOWSKI, Jan
KAŁUSOWSKI, Jan
SZABŁOWSKI, Hubert
MACHNIK, Mikołaj
SIEMIŃSKI, Piotr
KOBUS, Bartosz
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Lublin
Lublin
Łódź
Gorzow Wielkopolski
Lublin
Ostrowiec Św
19.12.2019
19.12.2019
19.12.2018
20.12.2017
27.11.2009
17.12.2015
07.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk1:08.3353932.0836.25
2.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.1:16.1538935.0841.07

15 lat

1.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.0756932.0435.03
2.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka1:10.9248232.8438.08
3.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.3841735.5338.85
4.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4141734.6739.74
5.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:14.8441034.6540.19
6.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:21.3331937.7843.55
7.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:22.1631038.1344.03

16 lat

1.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:06.2759030.6535.62
2.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.0854532.0036.08
3.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.9850132.9936.99
4.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko1:11.9846133.3038.68
5.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.2745534.2837.99
6.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.5143233.4740.04
7.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.8842634.7039.18

17 - 18 lat

1.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.8766030.3233.55
2.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk1:05.4061430.4834.92
3.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin1:07.9054931.8436.06
4.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria1:09.4051431.8937.51
5.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.1:10.8748333.5737.30

Open

1.ROGUSKI, Bartłomiej93AZS AWF Warszawa1:00.6876928.8631.82
2.KARNIK, Kacper01MKS Wodnik1:01.2174928.8332.38
3.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.2571228.9533.30
4.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.8766030.3233.55
5.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk1:05.4061430.4834.92
6.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:06.2759030.6535.62
7.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.0756932.0435.03
8.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin1:07.9054931.8436.06
9.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.0854532.0036.08
10.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk1:08.3353932.0836.25
11.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria1:09.4051431.8937.51
12.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.9850132.9936.99
13.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.1:10.8748333.5737.30
14.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka1:10.9248232.8438.08
15.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko1:11.9846133.3038.68
16.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.2745534.2837.99
17.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.5143233.4740.04
18.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.8842634.7039.18
19.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.3841735.5338.85
20.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4141734.6739.74
21.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:14.8441034.6540.19
22.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.1:16.1538935.0841.07
23.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:21.3331937.7843.55
24.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:22.1631038.1344.03


<< TOP >>
Konkurencja 4
29.02.2020
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:04.81
1:04.81
1:05.37
1:06.66
1:06.66
1:08.99
1:09.03
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
ZACHOSZCZ, Paulina
KRAWCZYK, Paulina
KRAMER, Aleksandra SZG
CHRZAN, Zofia
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Lublin
Lublin
Gorzów Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Łódź
Ostrowiec Sw
19.12.2018
19.12.2018
20.12.2015
29.11.2009
29.11.2009
21.12.2017
09.11.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.1:15.8455535.7040.14
2.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:17.5452037.1340.41
3.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy1:22.5843038.5244.06
4.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy1:26.0238040.2345.79
5.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.1:26.0538039.5146.54

15 lat

1.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:17.7851536.3141.47
2.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''1:24.5140139.5944.92
3.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice1:29.6633641.9947.67

16 lat

1.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.6963134.4538.24
2.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:13.3461434.2839.06
3.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.7058135.2239.48
4.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:14.8457835.2639.58
5.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.1:22.7642739.0643.70

17 - 18 lat

1.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:14.1859435.5838.60
2.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.0757335.4139.66
3.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.9253235.2841.64
4.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:21.7244438.2943.43
5.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:23.6941339.3744.32

Open

1.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa1:09.0573632.4936.56
2.KOBUSZEWSKA, Karolina96UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:09.7971332.7537.04
3.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.6963134.4538.24
4.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:13.3461434.2839.06
5.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:14.1859435.5838.60
6.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.7058135.2239.48
7.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:14.8457835.2639.58
8.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.0757335.4139.66
9.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.1:15.8455535.7040.14
10.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.9253235.2841.64
11.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:17.5452037.1340.41
12.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:17.7851536.3141.47
13.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:21.7244438.2943.43
14.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy1:22.5843038.5244.06
15.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.1:22.7642739.0643.70
16.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:23.6941339.3744.32
17.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''1:24.5140139.5944.92
18.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy1:26.0238040.2345.79
19.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.1:26.0538039.5146.54
20.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice1:29.6633641.9947.67


<< TOP >>
Konkurencja 5
29.02.2020
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
22.56
22.75
23.12
23.32
23.80
24.16
25.24
CIEŚLAK, Marcin
CHUDY, Michał
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
GORAJ, Marcin SK
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Glasgow
Kopenhaga (DEN)
Oswiecim
Lublin
Łódź
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
07.12.2019
16.12.2017
21.10.2017
12.03.2016
22.12.2017
21.12.2014
22.12.2013

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk26.71539
2.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko27.90473
3.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń28.21458
4.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka28.33452
5.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik30.11376
6.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.30.40366
WÓJCIK, Jan06UKS Aquator Kozienice30.40366
8.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk31.30335
9.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.36.25216

15 lat

1.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.27.21510
2.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.27.96470
3.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice29.01421
4.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''29.55398
5.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.29.99381
6.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko30.03379
7.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.31.39332
DYSKW.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy28.08
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

16 lat

1.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.25.73604
2.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.27.57490
3.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.27.59489
4.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.27.62488
5.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola27.98469
6.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.28.50444
7.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa28.92425
8.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko29.10417
9.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk29.39405
10.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka31.33334

17 - 18 lat

1.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.25.13648
2.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.26.11578
3.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.26.34563
4.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''26.36561
5.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice26.61546
6.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk27.14514
7.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''27.15514
8.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.27.45497
9.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''27.85476
10.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.28.14461
11.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria28.65437
12.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin29.32408
13.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.30.12376

Open

1.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa22.76872
2.ŚWITKOWSKI, Jan94KU AZS UMCS Lublin23.54788
3.POPRAWA, Michał94AZS AWF Katowice23.99745
4.HOŁUB, Jan96KU AZS UMCS Lublin25.01657
5.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.25.13648
6.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa25.39628
7.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.25.73604
8.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.26.11578
9.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.26.34563
10.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''26.36561
11.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice26.61546
12.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk26.71539
13.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk27.14514
14.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''27.15514
15.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.27.21510
16.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.27.45497
17.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.27.57490
CHRAPEK, Filip97UKS Aquator Kozienice27.57490
19.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.27.59489
20.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.27.62488
21.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''27.85476
22.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko27.90473
23.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.27.96470
24.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola27.98469
25.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.28.14461
26.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń28.21458
27.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka28.33452
28.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.28.50444
29.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria28.65437
30.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa28.92425
31.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice29.01421
32.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko29.10417
33.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin29.32408
34.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk29.39405
35.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''29.55398
36.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.29.99381
37.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko30.03379
38.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik30.11376
39.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.30.12376
40.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.30.40366
WÓJCIK, Jan06UKS Aquator Kozienice30.40366
42.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk31.30335
43.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka31.33334
44.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.31.39332
45.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.36.25216
DYSKW.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy28.08
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 6
29.02.2020
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
25.36
25.82
26.06
26.19
26.57
27.03
27.03
URBANCZYK, Aleksandra
DOWGIERT, Anna
FIEDKIEWICZ, Kornelia
URBANCZYK, Aleksandra
FIEDKIEWICZ, Kornelia
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Berlin (GER)
Istambuł (TUR)
Poznań
Oswiecim
Łódź
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Św
06.08.2017
13.12.2012
23.11.2019
27.11.2004
20.12.2017
07.12.2019
07.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy29.83545
2.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy30.44513
3.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.31.12480
4.SIEK, Zuzanna06MKS Wodnik31.85448
5.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka31.86448
6.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy33.25394
7.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa33.31392
8.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik34.92340
9.WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator Kozienice36.54297

15 lat

1.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''28.48627
2.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice30.22525
3.WARCHAŁOWSKA, Paulina05KU AZS UMCS Lublin30.84494
4.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''31.00486
5.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk31.36469
6.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''31.45465

16 lat

1.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA29.75550
2.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS Łódź30.62504

17 - 18 lat

1.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa28.45629
2.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''28.78607
3.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław29.28577
4.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin31.34470
5.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''32.18434
6.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.32.63417
7.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice33.73377

Open

1.PEDA, Paulina98AZS AWF Katowice27.62687
2.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa28.45629
3.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''28.48627
4.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''28.78607
5.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka28.88601
6.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław29.28577
7.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA29.75550
8.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice29.76549
9.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy29.83545
10.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice30.22525
11.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy30.44513
12.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS Łódź30.62504
13.WARCHAŁOWSKA, Paulina05KU AZS UMCS Lublin30.84494
14.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''31.00486
15.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.31.12480
16.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin31.34470
17.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk31.36469
18.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''31.45465
19.SIEK, Zuzanna06MKS Wodnik31.85448
20.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka31.86448
21.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''32.18434
22.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.32.63417
23.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy33.25394
24.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa33.31392
25.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice33.73377
26.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik34.92340
27.WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator Kozienice36.54297


<< TOP >>
Konkurencja 7
29.02.2020
Mężczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:47.38
1:47.38
1:48.73
1:51.76
1:55.56
1:56.99
1:59.53
KAWĘCKI, Radosław
KAWĘCKI, Radosław
KAWĘCKI, Radosław
STOKOWSKI, Kacper
WYSOCZYŃSKI, Mateusz
KOSIŃSKI, Filip
KOSIŃSKI, Filip
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Warsaw
Olsztyn
Gorzow Wielkopolski
Poznań
Olsztyn
07.12.2014
07.12.2014
18.12.2009
15.12.2016
26.11.2009
23.11.2019
14.12.2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:17.0445730.3635.1736.5234.99
2.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk2:18.2444632.4235.1836.1634.48
3.STANIAK, Mikołaj06MKS Wodnik2:41.3028036.6641.1942.0341.42
4.ZIĘBAKOWSKI, Marek06MKS Wodnik2:49.6224138.9642.7145.4042.55

15 lat

1.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk2:14.9847931.7533.8035.0034.43
2.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:23.4539933.6336.5736.9736.28
3.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice2:23.4939833.7436.6437.9935.12

16 lat

1.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:57.0673427.6129.0229.8930.54
2.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.2:13.1749930.9833.7234.5833.89
3.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.2:23.8639532.3536.0738.0537.39
4.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.2:31.9433634.7037.7439.8439.66

17 - 18 lat

1.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.2:08.6955329.2132.8934.2532.34

Open

1.KAWĘCKI, Radosław91AZS AWF Warszawa1:56.8073927.4129.2329.2730.89
2.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:57.0673427.6129.0229.8930.54
3.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.2:08.6955329.2132.8934.2532.34
4.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.2:13.1749930.9833.7234.5833.89
5.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk2:14.9847931.7533.8035.0034.43
6.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:17.0445730.3635.1736.5234.99
7.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk2:18.2444632.4235.1836.1634.48
8.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:23.4539933.6336.5736.9736.28
9.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice2:23.4939833.7436.6437.9935.12
10.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.2:23.8639532.3536.0738.0537.39
11.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.2:31.9433634.7037.7439.8439.66
12.STANIAK, Mikołaj06MKS Wodnik2:41.3028036.6641.1942.0341.42
13.ZIĘBAKOWSKI, Marek06MKS Wodnik2:49.6224138.9642.7145.4042.55


<< TOP >>
Konkurencja 8
29.02.2020
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:04.98
2:04.98
2:05.82
2:05.82
2:07.71
2:07.71
2:07.71
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
HERASIMOWICZ, Zuzanna
HERASIMOWICZ, Zuzanna
BERNAT, Laura
BERNAT, Laura
BERNAT, Laura
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Netanya (ISR)
Netanya (ISR)
Glasgow (GBR)
Glasgow (GBR)
Poznań
Poznań
Poznań
04.12.2015
04.12.2015
06.12.2019
06.12.2019
23.11.2019
23.11.2019
23.11.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.9551233.7837.6239.1538.40
2.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin2:32.8147535.1739.5639.8538.23
3.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin2:36.5844134.5638.8741.4641.69
4.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy2:38.4342637.1240.5241.6039.19

15 lat

1.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:22.5158532.6435.7137.7336.43
2.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''2:27.0453334.8437.6038.3536.25
3.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.2:27.9252334.6837.3538.6637.23
4.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice2:31.5348736.2138.6439.5737.11
5.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy2:34.9445535.8038.9940.5339.62

16 lat

1.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:33.3147035.4338.5039.8239.56
2.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa2:42.3139638.3941.1442.1740.61

17 - 18 lat

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:11.1175231.7734.1133.1432.09
2.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.7854733.4835.8738.3638.07
3.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:32.0248234.5338.7440.0838.67
4.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:33.9146436.3839.1840.0338.32

Open

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:11.1175231.7734.1133.1432.09
2.PEDA, Paulina98AZS AWF Katowice2:12.2473231.6234.0533.7932.78
3.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice2:20.3361333.1935.9835.9335.23
4.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:22.5158532.6435.7137.7336.43
5.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.7854733.4835.8738.3638.07
6.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''2:27.0453334.8437.6038.3536.25
7.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.2:27.9252334.6837.3538.6637.23
8.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.9551233.7837.6239.1538.40
9.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice2:31.5348736.2138.6439.5737.11
10.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:32.0248234.5338.7440.0838.67
11.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin2:32.8147535.1739.5639.8538.23
12.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:33.3147035.4338.5039.8239.56
13.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:33.9146436.3839.1840.0338.32
14.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy2:34.9445535.8038.9940.5339.62
15.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin2:36.5844134.5638.8741.4641.69
16.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy2:38.4342637.1240.5241.6039.19
17.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa2:42.3139638.3941.1442.1740.61


<< TOP >>
Konkurencja 9
29.02.2020
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
52.21
52.21
54.02
54.77
55.51
56.63
57.58
ŚWITKOWSKI, Jan
ŚWITKOWSKI, Jan
KAŹMIERCZAK, Kamil
ZAWADA, Mateusz
WĄGROWSKI, Marcel
URYNIUK, Paweł
KONARSKI, Maciej
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Łódź
Łódź
Poznan
Gorzow Wielkopolski
Lublin
Ostrowiec Sw
Olsztyn
22.12.2017
22.12.2017
26.11.2017
28.11.2009
19.12.2015
16.12.2018
16.12.2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń1:04.7446730.6234.12
2.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.5345131.4734.06
3.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko1:07.0342130.4136.62
4.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik1:08.0440331.3736.67
5.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.1:10.6236033.6336.99
6.STEFAŃSKI, Jakub06MKS Wodnik1:14.4730734.2040.27

15 lat

1.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.1345931.9233.21
2.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.1:07.7240831.7535.97
3.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.4939531.4637.03
4.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka1:08.6139334.7733.84
5.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:09.5337734.1035.43
6.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.5033335.0837.42
7.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:13.1032533.7939.31
8.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:14.8030335.0139.79
9.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:21.0023838.6142.39

16 lat

1.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:01.5254528.2433.28
2.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław1:04.8446530.4334.41
3.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:04.9246430.0834.84
4.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.0946030.3534.74
5.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk1:05.2545729.7335.52
6.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko1:05.6044930.5335.07
7.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.4741330.7836.69
8.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.9040532.2635.64
9.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.6139334.3634.25
DYSKW.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa1:07.3729.7437.63
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

17 - 18 lat

1.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.1:01.4954630.3531.14
2.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin1:02.9550829.8033.15
RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.9550828.2534.70
KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice1:02.9550829.9632.99
5.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.7846729.1535.63
6.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.8446530.4334.41
7.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.1:12.0833934.7937.29

Open

1.ŚWITKOWSKI, Jan94KU AZS UMCS Lublin54.7577325.2929.46
2.POPRAWA, Michał94AZS AWF Katowice56.36709
3.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.1:01.4954630.3531.14
4.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:01.5254528.2433.28
5.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin1:02.9550829.8033.15
RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.9550828.2534.70
KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice1:02.9550829.9632.99
8.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń1:04.7446730.6234.12
9.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.7846729.1535.63
10.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław1:04.8446530.4334.41
KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.8446530.4334.41
12.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:04.9246430.0834.84
13.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.0946030.3534.74
14.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.1345931.9233.21
15.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk1:05.2545729.7335.52
16.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.5345131.4734.06
17.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko1:05.6044930.5335.07
18.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko1:07.0342130.4136.62
19.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.4741330.7836.69
20.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.1:07.7240831.7535.97
21.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.9040532.2635.64
22.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik1:08.0440331.3736.67
23.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.4939531.4637.03
24.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.6139334.3634.25
BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka1:08.6139334.7733.84
26.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:09.5337734.1035.43
27.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.1:10.6236033.6336.99
28.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.1:12.0833934.7937.29
29.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.5033335.0837.42
30.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:13.1032533.7939.31
31.STEFAŃSKI, Jakub06MKS Wodnik1:14.4730734.2040.27
32.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:14.8030335.0139.79
33.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:21.0023838.6142.39
DYSKW.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa1:07.3729.7437.63
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 10
29.02.2020
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
58.41
59.29
1:00.75
1:00.75
1:01.82
1:01.82
1:02.16
URBANCZYK, Aleksandra
URBANCZYK, Aleksandra
URBANCZYK, Aleksandra
URBANCZYK, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Gorzów Wlkp
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Lublin
Lublin
Łódź
19.12.2015
19.12.2015
11.12.2004
11.12.2004
20.11.2018
20.12.2018
20.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.4053933.3136.09
2.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:10.7650933.4237.34
3.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy1:11.8648633.6938.17
4.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.0246333.3139.71
5.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin1:14.2644033.6140.65
6.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa1:15.4641935.2040.26
7.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa1:16.2740636.0640.21
8.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy1:17.8538238.3339.52
9.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.1:18.9436636.8742.07
10.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka1:19.2036336.7242.48
11.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy1:20.3134836.4843.83

15 lat

1.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.2762030.7935.48
2.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.3956431.3737.02
3.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:08.6055831.6736.93
4.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:10.8050832.5438.26
5.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.1:11.7948732.6939.10
6.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:13.5145433.5140.00
7.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.0244432.7941.23
8.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.1544234.2839.87
9.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.6838436.9440.74

16 lat

1.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.8760331.3335.54
2.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:08.6055832.8335.77
3.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.0954731.7137.38
4.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin1:10.7350932.3638.37

17 - 18 lat

1.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.3864529.9435.44
2.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław1:06.2762031.1635.11
3.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa1:08.4456229.5238.92
4.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.4951533.4037.09
5.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:10.6751132.8637.81
6.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:12.3047732.6439.66
7.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.5745332.5441.03
8.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4543734.4939.96
9.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice1:17.0939335.3741.72

Open

1.CICHOWSKA, Julia01MKS Juvenia Wrocław1:05.0765430.7734.30
2.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.3864529.9435.44
3.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław1:06.2762031.1635.11
KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.2762030.7935.48
5.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.8760331.3335.54
6.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.3956431.3737.02
7.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa1:08.4456229.5238.92
8.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:08.6055832.8335.77
PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:08.6055831.6736.93
10.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.0954731.7137.38
11.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.4053933.3136.09
12.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.4951533.4037.09
13.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:10.6751132.8637.81
14.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin1:10.7350932.3638.37
15.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:10.7650933.4237.34
16.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:10.8050832.5438.26
17.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.1:11.7948732.6939.10
18.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy1:11.8648633.6938.17
19.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:12.3047732.6439.66
20.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.0246333.3139.71
21.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:13.5145433.5140.00
22.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.5745332.5441.03
23.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.0244432.7941.23
24.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.1544234.2839.87
25.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin1:14.2644033.6140.65
26.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4543734.4939.96
27.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa1:15.4641935.2040.26
28.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa1:16.2740636.0640.21
29.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice1:17.0939335.3741.72
30.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.6838436.9440.74
31.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy1:17.8538238.3339.52
32.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.1:18.9436636.8742.07
33.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka1:19.2036336.7242.48
34.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy1:20.3134836.4843.83


<< TOP >>
Konkurencja 11
29.02.2020
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
8:25.32
8:25.32
8:25.70
8:27.87
8:30.63
8:31.44
8:39.63
PIECHOTA, Paulina
PIECHOTA, Paulina
KARPISZ, Milena
PIECHOTA, Paulina
PIECHOTA, Paulina
KILIJAŃSKA, Donata
KNOP, Aleksandra
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Lublin
Lublin
Olsztyn
Lublin
Szczecin
Łódź
18.12.2018
18.12.2018
17.12.2015
15.12.2016
17.12.2015
02.12.2010
19.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki9:49.72537
100m:
200m:
1:10.43
2:22.55
1:10.43
1:12.12
300m:
400m:
4:12.931:50.38500m:
600m:
6:05.90
7:21.88

1:15.98
700m:
800m:
8:37.16
9:49.72
1:15.28
1:12.56
2.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice10:16.49470
100m:
200m:
1:51.30
3:08.60
1:51.30
1:17.30
300m:
400m:
4:26.67
5:44.59
1:18.07
1:17.92
500m:
600m:
6:23.73
7:42.38
39.14
1:18.65
700m:
800m:
9:00.55
10:16.49
1:18.17
1:15.94

15 lat

1.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki10:03.36501
100m:
200m:
1:09.70
2:24.98
1:09.70
1:15.28
300m:
400m:
3:41.59
4:56.63
1:16.61
1:15.04
500m:
600m:
6:14.31
7:31.96
1:17.68
1:17.65
700m:
800m:
8:47.94
10:03.36
1:15.98
1:15.42
2.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy10:07.88490
100m:
200m:
1:12.57
2:29.70
1:12.57
1:17.13
300m:
400m:
3:47.74
5:05.23
1:18.04
1:17.49
500m:
600m:
6:22.12
7:39.08
1:16.89
1:16.96
700m:
800m:
8:55.79
10:07.88
1:16.71
1:12.09

16 lat

1.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki9:44.32552
100m:
200m:
1:07.74
2:21.08
1:07.74
1:13.34
300m:
400m:
3:35.42
4:49.54
1:14.34
1:14.12
500m:
600m:
6:04.02
7:18.35
1:14.48
1:14.33
700m:
800m:
8:32.16
9:44.32
1:13.81
1:12.16

17 - 18 lat

1.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin9:53.31527
100m:
200m:
1:08.53
2:23.29
1:08.53
1:14.76
300m:
400m:
3:38.45
4:54.02
1:15.16
1:15.57
500m:
600m:
6:09.57
7:25.18
1:15.55
1:15.61
700m:
800m:
8:40.92
9:53.31
1:15.74
1:12.39

Open

1.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin8:49.17743
100m:
200m:
1:05.05
2:12.80
1:05.05
1:07.75
300m:
400m:
3:19.30
4:25.86
1:06.50
1:06.56
500m:
600m:
5:31.49
6:37.86
1:05.63
1:06.37
700m:
800m:
7:44.53
8:49.17
1:06.67
1:04.64
2.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki9:44.32552
100m:
200m:
1:07.74
2:21.08
1:07.74
1:13.34
300m:
400m:
3:35.42
4:49.54
1:14.34
1:14.12
500m:
600m:
6:04.02
7:18.35
1:14.48
1:14.33
700m:
800m:
8:32.16
9:44.32
1:13.81
1:12.16
3.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki9:49.72537
100m:
200m:
1:10.43
2:22.55
1:10.43
1:12.12
300m:
400m:
4:12.931:50.38500m:
600m:
6:05.90
7:21.88

1:15.98
700m:
800m:
8:37.16
9:49.72
1:15.28
1:12.56
4.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin9:53.31527
100m:
200m:
1:08.53
2:23.29
1:08.53
1:14.76
300m:
400m:
3:38.45
4:54.02
1:15.16
1:15.57
500m:
600m:
6:09.57
7:25.18
1:15.55
1:15.61
700m:
800m:
8:40.92
9:53.31
1:15.74
1:12.39
5.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki10:03.36501
100m:
200m:
1:09.70
2:24.98
1:09.70
1:15.28
300m:
400m:
3:41.59
4:56.63
1:16.61
1:15.04
500m:
600m:
6:14.31
7:31.96
1:17.68
1:17.65
700m:
800m:
8:47.94
10:03.36
1:15.98
1:15.42
6.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy10:07.88490
100m:
200m:
1:12.57
2:29.70
1:12.57
1:17.13
300m:
400m:
3:47.74
5:05.23
1:18.04
1:17.49
500m:
600m:
6:22.12
7:39.08
1:16.89
1:16.96
700m:
800m:
8:55.79
10:07.88
1:16.71
1:12.09
7.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice10:16.49470
100m:
200m:
1:51.30
3:08.60
1:51.30
1:17.30
300m:
400m:
4:26.67
5:44.59
1:18.07
1:17.92
500m:
600m:
6:23.73
7:42.38
39.14
1:18.65
700m:
800m:
9:00.55
10:16.49
1:18.17
1:15.94


<< TOP >>
Konkurencja 1
29.02.2020
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:41.62
1:42.76
1:43.99
1:44.64
1:46.94
1:48.55
1:51.15
MAJCHRZAK, Kacper
MAJCHRZAK, Kacper
KRASKA, Jakub
STOKOWSKI, Kacper
WERNER, Paweł
ORLICZ, Filip
MATUSZEWSKI, Krzysztof
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Berlin (GER)
Lublin
Lublin
Olsztyn
Gorzow Wielkopolski
Poznan
Olsztyn
07.08.2017
20.12.2015
19.03.2019
02.12.2016
29.11.2009
26.11.2017
14.12.2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.1251328.3931.2332.0532.45
2.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko2:05.8849128.6031.8432.9832.46
3.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka2:11.1043529.9633.8434.6832.62
4.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.2:13.9640829.1734.2635.8934.64
5.BĄK, Mikołaj06MKS Wodnik2:18.7536728.8334.3137.4538.16
6.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.2:23.2033432.2637.2137.1136.62

15 lat

1.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.1:59.0958028.1630.6930.9529.29
2.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.2:00.5156027.6130.1431.1931.57
3.WOŹNY, Maksym05MKS Juvenia Wrocław2:02.7753028.1530.7732.5431.31
4.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk2:04.8750328.4931.5532.9731.86
5.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko2:05.5649528.9031.3432.4932.83
6.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy2:06.2648728.7932.2733.3631.84
7.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:06.3448628.5232.5932.8432.39
8.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.5647228.5432.4333.9932.60
9.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:27.7530433.5037.261:16.99

16 lat

1.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:50.4472825.4428.0628.2628.68
2.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław2:00.1456527.1730.0831.6131.28
3.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń2:00.8355627.3230.2131.5931.71
4.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.2:02.8152927.9930.2930.4334.10
5.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław2:04.9850228.2231.6732.6232.47
6.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.2:07.1547728.4831.6233.0134.04
7.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg2:08.4246329.8432.7733.4032.41
8.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka2:11.1943429.0232.4034.9334.84
9.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.2:11.4943129.9333.4135.2032.95

17 - 18 lat

1.DUDKIEWICZ, Kacper02MKS Polonia Warszawa1:56.9761327.1729.3730.2730.16
2.SZYMCZAK, Szymon03MKS Juvenia Wrocław1:57.5660327.8529.9930.2929.43
3.WILK, Jakub02KS KSZO Ostrowiec Św.1:57.6860227.6429.3830.4630.20
4.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.0659627.2930.1230.9829.67
5.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.3459227.5429.6830.4230.70
6.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.1:59.5157427.7830.4330.8730.43
7.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice1:59.7257127.7229.6630.8631.48
8.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk2:00.5256027.1230.2731.8031.33
9.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.2:01.0855228.7830.8630.7530.69
10.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''2:02.1153828.0329.9631.5832.54
11.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.2:03.2652328.1931.3231.9731.78
12.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:04.0851327.9431.4132.5732.16
13.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.8850327.5930.8732.4333.99

Open

1.ŚWITKOWSKI, Jan94KU AZS UMCS Lublin1:46.2681725.5227.4227.0926.23
2.KRASKA, Jakub00AZS Łódź1:47.1579725.2027.7827.5226.65
3.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa1:47.1779725.7928.5225.5427.32
4.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa1:48.5576724.6626.8428.1428.91
5.ZABOROWSKI, Filip94MKP Szczecin1:48.8676025.9727.8227.9127.16
6.HOŁUB, Jan96KU AZS UMCS Lublin1:50.1973325.6528.1128.2328.20
7.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:50.4472825.4428.0628.2628.68
8.KOMOROWSKI, Jan01MKS Trójka Łódź1:52.6268626.4528.7928.5028.88
9.DUBIEL, Adam93AZS AWF Warszawa1:53.4767126.7428.6729.1328.93
10.DUDKIEWICZ, Kacper02MKS Polonia Warszawa1:56.9761327.1729.3730.2730.16
11.SZYMCZAK, Szymon03MKS Juvenia Wrocław1:57.5660327.8529.9930.2929.43
12.WILK, Jakub02KS KSZO Ostrowiec Św.1:57.6860227.6429.3830.4630.20
13.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.0659627.2930.1230.9829.67
14.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.3459227.5429.6830.4230.70
15.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa1:58.3959127.0930.0030.7430.56
16.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.1:59.0958028.1630.6930.9529.29
17.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.1:59.5157427.7830.4330.8730.43
18.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice1:59.7257127.7229.6630.8631.48
19.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław2:00.1456527.1730.0831.6131.28
20.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.2:00.5156027.6130.1431.1931.57
21.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk2:00.5256027.1230.2731.8031.33
22.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń2:00.8355627.3230.2131.5931.71
23.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.2:01.0855228.7830.8630.7530.69
24.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''2:02.1153828.0329.9631.5832.54
25.WOŹNY, Maksym05MKS Juvenia Wrocław2:02.7753028.1530.7732.5431.31
26.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.2:02.8152927.9930.2930.4334.10
27.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.2:03.2652328.1931.3231.9731.78
28.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:04.0851327.9431.4132.5732.16
29.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.1251328.3931.2332.0532.45
30.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk2:04.8750328.4931.5532.9731.86
31.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.8850327.5930.8732.4333.99
32.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław2:04.9850228.2231.6732.6232.47
33.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko2:05.5649528.9031.3432.4932.83
34.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko2:05.8849128.6031.8432.9832.46
35.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy2:06.2648728.7932.2733.3631.84
36.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:06.3448628.5232.5932.8432.39
37.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.2:07.1547728.4831.6233.0134.04
38.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.5647228.5432.4333.9932.60
39.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg2:08.4246329.8432.7733.4032.41
40.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka2:11.1043529.9633.8434.6832.62
41.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka2:11.1943429.0232.4034.9334.84
42.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.2:11.4943129.9333.4135.2032.95
43.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.2:13.9640829.1734.2635.8934.64
44.BĄK, Mikołaj06MKS Wodnik2:18.7536728.8334.3137.4538.16
45.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.2:23.2033432.2637.2137.1136.62
46.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:27.7530433.5037.261:16.99


<< TOP >>
Konkurencja 2
29.02.2020
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:54.39
1:54.39
1:56.68
1:56.68
1:58.06
1:58.06
1:59.20
JEDRZEJCZAK, Otylia
JEDRZEJCZAK, Otylia
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
SOKOŁOWSKA, Diana
SOKOŁOWSKA, Diana
KNOP, Aleksandra
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Poznań
Poznan
Łódź
10.12.2006
10.12.2006
29.11.2009
29.11.2009
17.12.2011
18.12.2011
22.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy2:08.6163329.5732.1233.3833.54
2.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin2:13.0257229.8633.6034.7834.78
3.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:13.3756731.7934.4234.1932.97
4.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice2:15.0654630.8334.5135.3934.33
5.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka2:18.3950831.3735.8236.5534.65
6.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka2:31.1139033.8038.0639.9439.31

15 lat

1.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.7764529.0731.6433.2833.78
2.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:10.8960029.3132.8834.5634.14
3.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.2353231.0234.4035.7935.02
4.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:17.4751832.2835.7836.2833.13
5.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice2:20.6448432.2936.4137.6634.28
6.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy2:20.9648029.7835.3237.3838.48
7.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy2:23.9445132.8736.8037.6936.58

16 lat

1.MACIUSZEK, Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław2:05.8167629.1631.3732.5632.72
2.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin2:17.4551831.0233.8936.0036.54
3.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:19.0350132.0835.3136.1035.54
4.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.4247632.2536.1436.8536.18
5.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa2:27.0242333.0537.2138.5138.25

17 - 18 lat

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:02.7472828.9231.1731.7930.86
2.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:08.9062830.0632.0633.1633.62
3.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.4459330.1532.7434.4034.15
4.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:16.76526
5.KURASIŃSKA, Oliwia02KS KSZO Ostrowiec Św.2:20.7748232.4835.3036.5236.47
6.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.3547632.7336.0138.0234.59

Open

1.GEORGES, Daniela97KU AZS UMCS Lublin2:01.3175428.3030.6130.9031.50
2.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:02.7472828.9231.1731.7930.86
3.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin2:03.0672229.1330.9431.4931.50
4.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa2:05.4568228.4132.1832.9331.93
5.MACIUSZEK, Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław2:05.8167629.1631.3732.5632.72
6.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.7764529.0731.6433.2833.78
7.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy2:08.6163329.5732.1233.3833.54
8.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:08.9062830.0632.0633.1633.62
9.CICHOWSKA, Julia01MKS Juvenia Wrocław2:09.1962429.4332.8833.7433.14
10.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:10.8960029.3132.8834.5634.14
11.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.4459330.1532.7434.4034.15
12.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin2:13.0257229.8633.6034.7834.78
13.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:13.3756731.7934.4234.1932.97
14.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice2:15.0654630.8334.5135.3934.33
15.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.2353231.0234.4035.7935.02
16.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:16.76526
17.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin2:17.4551831.0233.8936.0036.54
18.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:17.4751832.2835.7836.2833.13
19.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka2:18.3950831.3735.8236.5534.65
20.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:19.0350132.0835.3136.1035.54
21.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice2:20.6448432.2936.4137.6634.28
22.KURASIŃSKA, Oliwia02KS KSZO Ostrowiec Św.2:20.7748232.4835.3036.5236.47
23.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy2:20.9648029.7835.3237.3838.48
24.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.3547632.7336.0138.0234.59
25.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.4247632.2536.1436.8536.18
26.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy2:23.9445132.8736.8037.6936.58
27.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa2:27.0242333.0537.2138.5138.25
28.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka2:31.1139033.8038.0639.9439.31


<< TOP >>
Konkurencja 3
29.02.2020
Mężczyzn, 100m klasyczny

Open
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
58.33
58.33
58.33
59.51
1:00.32
1:01.51
1:03.32
KAŁUSOWSKI, Jan
KAŁUSOWSKI, Jan
KAŁUSOWSKI, Jan
SZABŁOWSKI, Hubert
MACHNIK, Mikołaj
SIEMIŃSKI, Piotr
KOBUS, Bartosz
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Lublin
Lublin
Łódź
Gorzow Wielkopolski
Lublin
Ostrowiec Św
19.12.2019
19.12.2019
19.12.2018
20.12.2017
27.11.2009
17.12.2015
07.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk1:08.3353932.0836.25
2.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.1:16.1538935.0841.07

15 lat

1.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.0756932.0435.03
2.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka1:10.9248232.8438.08
3.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.3841735.5338.85
4.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4141734.6739.74
5.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:14.8441034.6540.19
6.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:21.3331937.7843.55
7.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:22.1631038.1344.03

16 lat

1.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:06.2759030.6535.62
2.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.0854532.0036.08
3.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.9850132.9936.99
4.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko1:11.9846133.3038.68
5.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.2745534.2837.99
6.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.5143233.4740.04
7.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.8842634.7039.18

17 - 18 lat

1.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.8766030.3233.55
2.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk1:05.4061430.4834.92
3.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin1:07.9054931.8436.06
4.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria1:09.4051431.8937.51
5.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.1:10.8748333.5737.30

Open

1.ROGUSKI, Bartłomiej93AZS AWF Warszawa1:00.6876928.8631.82
2.KARNIK, Kacper01MKS Wodnik1:01.2174928.8332.38
3.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.2571228.9533.30
4.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.8766030.3233.55
5.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk1:05.4061430.4834.92
6.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:06.2759030.6535.62
7.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.0756932.0435.03
8.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin1:07.9054931.8436.06
9.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.0854532.0036.08
10.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk1:08.3353932.0836.25
11.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria1:09.4051431.8937.51
12.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.9850132.9936.99
13.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.1:10.8748333.5737.30
14.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka1:10.9248232.8438.08
15.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko1:11.9846133.3038.68
16.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.2745534.2837.99
17.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.5143233.4740.04
18.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.8842634.7039.18
19.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.3841735.5338.85
20.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4141734.6739.74
21.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:14.8441034.6540.19
22.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.1:16.1538935.0841.07
23.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:21.3331937.7843.55
24.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:22.1631038.1344.03


<< TOP >>
Konkurencja 4
29.02.2020
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:04.81
1:04.81
1:05.37
1:06.66
1:06.66
1:08.99
1:09.03
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
ZACHOSZCZ, Paulina
KRAWCZYK, Paulina
KRAMER, Aleksandra SZG
CHRZAN, Zofia
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Lublin
Lublin
Gorzów Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Łódź
Ostrowiec Sw
19.12.2018
19.12.2018
20.12.2015
29.11.2009
29.11.2009
21.12.2017
09.11.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.1:15.8455535.7040.14
2.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:17.5452037.1340.41
3.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy1:22.5843038.5244.06
4.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy1:26.0238040.2345.79
5.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.1:26.0538039.5146.54

15 lat

1.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:17.7851536.3141.47
2.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''1:24.5140139.5944.92
3.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice1:29.6633641.9947.67

16 lat

1.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.6963134.4538.24
2.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:13.3461434.2839.06
3.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.7058135.2239.48
4.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:14.8457835.2639.58
5.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.1:22.7642739.0643.70

17 - 18 lat

1.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:14.1859435.5838.60
2.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.0757335.4139.66
3.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.9253235.2841.64
4.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:21.7244438.2943.43
5.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:23.6941339.3744.32

Open

1.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa1:09.0573632.4936.56
2.KOBUSZEWSKA, Karolina96UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:09.7971332.7537.04
3.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.6963134.4538.24
4.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:13.3461434.2839.06
5.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:14.1859435.5838.60
6.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.7058135.2239.48
7.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:14.8457835.2639.58
8.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.0757335.4139.66
9.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.1:15.8455535.7040.14
10.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.9253235.2841.64
11.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:17.5452037.1340.41
12.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:17.7851536.3141.47
13.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:21.7244438.2943.43
14.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy1:22.5843038.5244.06
15.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.1:22.7642739.0643.70
16.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:23.6941339.3744.32
17.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''1:24.5140139.5944.92
18.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy1:26.0238040.2345.79
19.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.1:26.0538039.5146.54
20.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice1:29.6633641.9947.67


<< TOP >>
Konkurencja 5
29.02.2020
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
22.56
22.75
23.12
23.32
23.80
24.16
25.24
CIEŚLAK, Marcin
CHUDY, Michał
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
GORAJ, Marcin SK
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Glasgow
Kopenhaga (DEN)
Oswiecim
Lublin
Łódź
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
07.12.2019
16.12.2017
21.10.2017
12.03.2016
22.12.2017
21.12.2014
22.12.2013

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk26.71539
2.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko27.90473
3.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń28.21458
4.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka28.33452
5.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik30.11376
6.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.30.40366
WÓJCIK, Jan06UKS Aquator Kozienice30.40366
8.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk31.30335
9.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.36.25216

15 lat

1.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.27.21510
2.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.27.96470
3.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice29.01421
4.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''29.55398
5.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.29.99381
6.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko30.03379
7.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.31.39332
DYSKW.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy28.08
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

16 lat

1.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.25.73604
2.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.27.57490
3.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.27.59489
4.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.27.62488
5.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola27.98469
6.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.28.50444
7.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa28.92425
8.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko29.10417
9.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk29.39405
10.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka31.33334

17 - 18 lat

1.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.25.13648
2.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.26.11578
3.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.26.34563
4.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''26.36561
5.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice26.61546
6.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk27.14514
7.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''27.15514
8.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.27.45497
9.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''27.85476
10.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.28.14461
11.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria28.65437
12.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin29.32408
13.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.30.12376

Open

1.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa22.76872
2.ŚWITKOWSKI, Jan94KU AZS UMCS Lublin23.54788
3.POPRAWA, Michał94AZS AWF Katowice23.99745
4.HOŁUB, Jan96KU AZS UMCS Lublin25.01657
5.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.25.13648
6.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa25.39628
7.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.25.73604
8.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.26.11578
9.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.26.34563
10.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''26.36561
11.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice26.61546
12.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk26.71539
13.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk27.14514
14.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''27.15514
15.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.27.21510
16.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.27.45497
17.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.27.57490
CHRAPEK, Filip97UKS Aquator Kozienice27.57490
19.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.27.59489
20.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.27.62488
21.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''27.85476
22.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko27.90473
23.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.27.96470
24.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola27.98469
25.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.28.14461
26.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń28.21458
27.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka28.33452
28.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.28.50444
29.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria28.65437
30.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa28.92425
31.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice29.01421
32.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko29.10417
33.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin29.32408
34.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk29.39405
35.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''29.55398
36.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.29.99381
37.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko30.03379
38.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik30.11376
39.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.30.12376
40.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.30.40366
WÓJCIK, Jan06UKS Aquator Kozienice30.40366
42.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk31.30335
43.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka31.33334
44.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.31.39332
45.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.36.25216
DYSKW.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy28.08
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 6
29.02.2020
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
25.36
25.82
26.06
26.19
26.57
27.03
27.03
URBANCZYK, Aleksandra
DOWGIERT, Anna
FIEDKIEWICZ, Kornelia
URBANCZYK, Aleksandra
FIEDKIEWICZ, Kornelia
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Berlin (GER)
Istambuł (TUR)
Poznań
Oswiecim
Łódź
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Św
06.08.2017
13.12.2012
23.11.2019
27.11.2004
20.12.2017
07.12.2019
07.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy29.83545
2.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy30.44513
3.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.31.12480
4.SIEK, Zuzanna06MKS Wodnik31.85448
5.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka31.86448
6.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy33.25394
7.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa33.31392
8.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik34.92340
9.WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator Kozienice36.54297

15 lat

1.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''28.48627
2.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice30.22525
3.WARCHAŁOWSKA, Paulina05KU AZS UMCS Lublin30.84494
4.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''31.00486
5.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk31.36469
6.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''31.45465

16 lat

1.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA29.75550
2.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS Łódź30.62504

17 - 18 lat

1.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa28.45629
2.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''28.78607
3.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław29.28577
4.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin31.34470
5.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''32.18434
6.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.32.63417
7.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice33.73377

Open

1.PEDA, Paulina98AZS AWF Katowice27.62687
2.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa28.45629
3.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''28.48627
4.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''28.78607
5.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka28.88601
6.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław29.28577
7.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA29.75550
8.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice29.76549
9.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy29.83545
10.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice30.22525
11.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy30.44513
12.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS Łódź30.62504
13.WARCHAŁOWSKA, Paulina05KU AZS UMCS Lublin30.84494
14.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''31.00486
15.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.31.12480
16.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin31.34470
17.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk31.36469
18.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''31.45465
19.SIEK, Zuzanna06MKS Wodnik31.85448
20.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka31.86448
21.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''32.18434
22.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.32.63417
23.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy33.25394
24.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa33.31392
25.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice33.73377
26.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik34.92340
27.WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator Kozienice36.54297


<< TOP >>
Konkurencja 7
29.02.2020
Mężczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:47.38
1:47.38
1:48.73
1:51.76
1:55.56
1:56.99
1:59.53
KAWĘCKI, Radosław
KAWĘCKI, Radosław
KAWĘCKI, Radosław
STOKOWSKI, Kacper
WYSOCZYŃSKI, Mateusz
KOSIŃSKI, Filip
KOSIŃSKI, Filip
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Warsaw
Olsztyn
Gorzow Wielkopolski
Poznań
Olsztyn
07.12.2014
07.12.2014
18.12.2009
15.12.2016
26.11.2009
23.11.2019
14.12.2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:17.0445730.3635.1736.5234.99
2.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk2:18.2444632.4235.1836.1634.48
3.STANIAK, Mikołaj06MKS Wodnik2:41.3028036.6641.1942.0341.42
4.ZIĘBAKOWSKI, Marek06MKS Wodnik2:49.6224138.9642.7145.4042.55

15 lat

1.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk2:14.9847931.7533.8035.0034.43
2.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:23.4539933.6336.5736.9736.28
3.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice2:23.4939833.7436.6437.9935.12

16 lat

1.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:57.0673427.6129.0229.8930.54
2.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.2:13.1749930.9833.7234.5833.89
3.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.2:23.8639532.3536.0738.0537.39
4.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.2:31.9433634.7037.7439.8439.66

17 - 18 lat

1.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.2:08.6955329.2132.8934.2532.34

Open

1.KAWĘCKI, Radosław91AZS AWF Warszawa1:56.8073927.4129.2329.2730.89
2.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:57.0673427.6129.0229.8930.54
3.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.2:08.6955329.2132.8934.2532.34
4.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.2:13.1749930.9833.7234.5833.89
5.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk2:14.9847931.7533.8035.0034.43
6.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:17.0445730.3635.1736.5234.99
7.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk2:18.2444632.4235.1836.1634.48
8.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:23.4539933.6336.5736.9736.28
9.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice2:23.4939833.7436.6437.9935.12
10.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.2:23.8639532.3536.0738.0537.39
11.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.2:31.9433634.7037.7439.8439.66
12.STANIAK, Mikołaj06MKS Wodnik2:41.3028036.6641.1942.0341.42
13.ZIĘBAKOWSKI, Marek06MKS Wodnik2:49.6224138.9642.7145.4042.55


<< TOP >>
Konkurencja 8
29.02.2020
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:04.98
2:04.98
2:05.82
2:05.82
2:07.71
2:07.71
2:07.71
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
HERASIMOWICZ, Zuzanna
HERASIMOWICZ, Zuzanna
BERNAT, Laura
BERNAT, Laura
BERNAT, Laura
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Netanya (ISR)
Netanya (ISR)
Glasgow (GBR)
Glasgow (GBR)
Poznań
Poznań
Poznań
04.12.2015
04.12.2015
06.12.2019
06.12.2019
23.11.2019
23.11.2019
23.11.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.9551233.7837.6239.1538.40
2.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin2:32.8147535.1739.5639.8538.23
3.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin2:36.5844134.5638.8741.4641.69
4.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy2:38.4342637.1240.5241.6039.19

15 lat

1.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:22.5158532.6435.7137.7336.43
2.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''2:27.0453334.8437.6038.3536.25
3.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.2:27.9252334.6837.3538.6637.23
4.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice2:31.5348736.2138.6439.5737.11
5.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy2:34.9445535.8038.9940.5339.62

16 lat

1.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:33.3147035.4338.5039.8239.56
2.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa2:42.3139638.3941.1442.1740.61

17 - 18 lat

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:11.1175231.7734.1133.1432.09
2.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.7854733.4835.8738.3638.07
3.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:32.0248234.5338.7440.0838.67
4.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:33.9146436.3839.1840.0338.32

Open

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:11.1175231.7734.1133.1432.09
2.PEDA, Paulina98AZS AWF Katowice2:12.2473231.6234.0533.7932.78
3.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice2:20.3361333.1935.9835.9335.23
4.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:22.5158532.6435.7137.7336.43
5.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.7854733.4835.8738.3638.07
6.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''2:27.0453334.8437.6038.3536.25
7.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.2:27.9252334.6837.3538.6637.23
8.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.9551233.7837.6239.1538.40
9.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice2:31.5348736.2138.6439.5737.11
10.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:32.0248234.5338.7440.0838.67
11.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin2:32.8147535.1739.5639.8538.23
12.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:33.3147035.4338.5039.8239.56
13.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:33.9146436.3839.1840.0338.32
14.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy2:34.9445535.8038.9940.5339.62
15.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin2:36.5844134.5638.8741.4641.69
16.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy2:38.4342637.1240.5241.6039.19
17.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa2:42.3139638.3941.1442.1740.61


<< TOP >>
Konkurencja 9
29.02.2020
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
52.21
52.21
54.02
54.77
55.51
56.63
57.58
ŚWITKOWSKI, Jan
ŚWITKOWSKI, Jan
KAŹMIERCZAK, Kamil
ZAWADA, Mateusz
WĄGROWSKI, Marcel
URYNIUK, Paweł
KONARSKI, Maciej
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Łódź
Łódź
Poznan
Gorzow Wielkopolski
Lublin
Ostrowiec Sw
Olsztyn
22.12.2017
22.12.2017
26.11.2017
28.11.2009
19.12.2015
16.12.2018
16.12.2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń1:04.7446730.6234.12
2.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.5345131.4734.06
3.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko1:07.0342130.4136.62
4.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik1:08.0440331.3736.67
5.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.1:10.6236033.6336.99
6.STEFAŃSKI, Jakub06MKS Wodnik1:14.4730734.2040.27

15 lat

1.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.1345931.9233.21
2.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.1:07.7240831.7535.97
3.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.4939531.4637.03
4.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka1:08.6139334.7733.84
5.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:09.5337734.1035.43
6.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.5033335.0837.42
7.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:13.1032533.7939.31
8.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:14.8030335.0139.79
9.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:21.0023838.6142.39

16 lat

1.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:01.5254528.2433.28
2.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław1:04.8446530.4334.41
3.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:04.9246430.0834.84
4.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.0946030.3534.74
5.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk1:05.2545729.7335.52
6.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko1:05.6044930.5335.07
7.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.4741330.7836.69
8.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.9040532.2635.64
9.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.6139334.3634.25
DYSKW.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa1:07.3729.7437.63
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

17 - 18 lat

1.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.1:01.4954630.3531.14
2.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin1:02.9550829.8033.15
RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.9550828.2534.70
KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice1:02.9550829.9632.99
5.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.7846729.1535.63
6.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.8446530.4334.41
7.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.1:12.0833934.7937.29

Open

1.ŚWITKOWSKI, Jan94KU AZS UMCS Lublin54.7577325.2929.46
2.POPRAWA, Michał94AZS AWF Katowice56.36709
3.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.1:01.4954630.3531.14
4.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:01.5254528.2433.28
5.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin1:02.9550829.8033.15
RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.9550828.2534.70
KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice1:02.9550829.9632.99
8.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń1:04.7446730.6234.12
9.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.7846729.1535.63
10.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław1:04.8446530.4334.41
KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.8446530.4334.41
12.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:04.9246430.0834.84
13.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.0946030.3534.74
14.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.1345931.9233.21
15.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk1:05.2545729.7335.52
16.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.5345131.4734.06
17.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko1:05.6044930.5335.07
18.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko1:07.0342130.4136.62
19.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.4741330.7836.69
20.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.1:07.7240831.7535.97
21.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.9040532.2635.64
22.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik1:08.0440331.3736.67
23.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.4939531.4637.03
24.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.6139334.3634.25
BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka1:08.6139334.7733.84
26.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:09.5337734.1035.43
27.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.1:10.6236033.6336.99
28.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.1:12.0833934.7937.29
29.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.5033335.0837.42
30.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:13.1032533.7939.31
31.STEFAŃSKI, Jakub06MKS Wodnik1:14.4730734.2040.27
32.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:14.8030335.0139.79
33.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:21.0023838.6142.39
DYSKW.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa1:07.3729.7437.63
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 10
29.02.2020
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
58.41
59.29
1:00.75
1:00.75
1:01.82
1:01.82
1:02.16
URBANCZYK, Aleksandra
URBANCZYK, Aleksandra
URBANCZYK, Aleksandra
URBANCZYK, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Gorzów Wlkp
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Lublin
Lublin
Łódź
19.12.2015
19.12.2015
11.12.2004
11.12.2004
20.11.2018
20.12.2018
20.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.4053933.3136.09
2.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:10.7650933.4237.34
3.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy1:11.8648633.6938.17
4.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.0246333.3139.71
5.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin1:14.2644033.6140.65
6.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa1:15.4641935.2040.26
7.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa1:16.2740636.0640.21
8.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy1:17.8538238.3339.52
9.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.1:18.9436636.8742.07
10.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka1:19.2036336.7242.48
11.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy1:20.3134836.4843.83

15 lat

1.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.2762030.7935.48
2.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.3956431.3737.02
3.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:08.6055831.6736.93
4.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:10.8050832.5438.26
5.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.1:11.7948732.6939.10
6.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:13.5145433.5140.00
7.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.0244432.7941.23
8.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.1544234.2839.87
9.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.6838436.9440.74

16 lat

1.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.8760331.3335.54
2.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:08.6055832.8335.77
3.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.0954731.7137.38
4.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin1:10.7350932.3638.37

17 - 18 lat

1.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.3864529.9435.44
2.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław1:06.2762031.1635.11
3.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa1:08.4456229.5238.92
4.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.4951533.4037.09
5.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:10.6751132.8637.81
6.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:12.3047732.6439.66
7.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.5745332.5441.03
8.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4543734.4939.96
9.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice1:17.0939335.3741.72

Open

1.CICHOWSKA, Julia01MKS Juvenia Wrocław1:05.0765430.7734.30
2.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.3864529.9435.44
3.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław1:06.2762031.1635.11
KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.2762030.7935.48
5.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.8760331.3335.54
6.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.3956431.3737.02
7.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa1:08.4456229.5238.92
8.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:08.6055832.8335.77
PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:08.6055831.6736.93
10.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.0954731.7137.38
11.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.4053933.3136.09
12.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.4951533.4037.09
13.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:10.6751132.8637.81
14.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin1:10.7350932.3638.37
15.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:10.7650933.4237.34
16.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:10.8050832.5438.26
17.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.1:11.7948732.6939.10
18.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy1:11.8648633.6938.17
19.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:12.3047732.6439.66
20.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.0246333.3139.71
21.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:13.5145433.5140.00
22.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.5745332.5441.03
23.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.0244432.7941.23
24.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.1544234.2839.87
25.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin1:14.2644033.6140.65
26.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4543734.4939.96
27.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa1:15.4641935.2040.26
28.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa1:16.2740636.0640.21
29.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice1:17.0939335.3741.72
30.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.6838436.9440.74
31.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy1:17.8538238.3339.52
32.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.1:18.9436636.8742.07
33.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka1:19.2036336.7242.48
34.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy1:20.3134836.4843.83


<< TOP >>
Konkurencja 11
29.02.2020
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
8:25.32
8:25.32
8:25.70
8:27.87
8:30.63
8:31.44
8:39.63
PIECHOTA, Paulina
PIECHOTA, Paulina
KARPISZ, Milena
PIECHOTA, Paulina
PIECHOTA, Paulina
KILIJAŃSKA, Donata
KNOP, Aleksandra
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Lublin
Lublin
Olsztyn
Lublin
Szczecin
Łódź
18.12.2018
18.12.2018
17.12.2015
15.12.2016
17.12.2015
02.12.2010
19.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki9:49.72537
100m:
200m:
1:10.43
2:22.55
1:10.43
1:12.12
300m:
400m:
4:12.931:50.38500m:
600m:
6:05.90
7:21.88

1:15.98
700m:
800m:
8:37.16
9:49.72
1:15.28
1:12.56
2.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice10:16.49470
100m:
200m:
1:51.30
3:08.60
1:51.30
1:17.30
300m:
400m:
4:26.67
5:44.59
1:18.07
1:17.92
500m:
600m:
6:23.73
7:42.38
39.14
1:18.65
700m:
800m:
9:00.55
10:16.49
1:18.17
1:15.94

15 lat

1.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki10:03.36501
100m:
200m:
1:09.70
2:24.98
1:09.70
1:15.28
300m:
400m:
3:41.59
4:56.63
1:16.61
1:15.04
500m:
600m:
6:14.31
7:31.96
1:17.68
1:17.65
700m:
800m:
8:47.94
10:03.36
1:15.98
1:15.42
2.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy10:07.88490
100m:
200m:
1:12.57
2:29.70
1:12.57
1:17.13
300m:
400m:
3:47.74
5:05.23
1:18.04
1:17.49
500m:
600m:
6:22.12
7:39.08
1:16.89
1:16.96
700m:
800m:
8:55.79
10:07.88
1:16.71
1:12.09

16 lat

1.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki9:44.32552
100m:
200m:
1:07.74
2:21.08
1:07.74
1:13.34
300m:
400m:
3:35.42
4:49.54
1:14.34
1:14.12
500m:
600m:
6:04.02
7:18.35
1:14.48
1:14.33
700m:
800m:
8:32.16
9:44.32
1:13.81
1:12.16

17 - 18 lat

1.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin9:53.31527
100m:
200m:
1:08.53
2:23.29
1:08.53
1:14.76
300m:
400m:
3:38.45
4:54.02
1:15.16
1:15.57
500m:
600m:
6:09.57
7:25.18
1:15.55
1:15.61
700m:
800m:
8:40.92
9:53.31
1:15.74
1:12.39

Open

1.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin8:49.17743
100m:
200m:
1:05.05
2:12.80
1:05.05
1:07.75
300m:
400m:
3:19.30
4:25.86
1:06.50
1:06.56
500m:
600m:
5:31.49
6:37.86
1:05.63
1:06.37
700m:
800m:
7:44.53
8:49.17
1:06.67
1:04.64
2.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki9:44.32552
100m:
200m:
1:07.74
2:21.08
1:07.74
1:13.34
300m:
400m:
3:35.42
4:49.54
1:14.34
1:14.12
500m:
600m:
6:04.02
7:18.35
1:14.48
1:14.33
700m:
800m:
8:32.16
9:44.32
1:13.81
1:12.16
3.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki9:49.72537
100m:
200m:
1:10.43
2:22.55
1:10.43
1:12.12
300m:
400m:
4:12.931:50.38500m:
600m:
6:05.90
7:21.88

1:15.98
700m:
800m:
8:37.16
9:49.72
1:15.28
1:12.56
4.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin9:53.31527
100m:
200m:
1:08.53
2:23.29
1:08.53
1:14.76
300m:
400m:
3:38.45
4:54.02
1:15.16
1:15.57
500m:
600m:
6:09.57
7:25.18
1:15.55
1:15.61
700m:
800m:
8:40.92
9:53.31
1:15.74
1:12.39
5.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki10:03.36501
100m:
200m:
1:09.70
2:24.98
1:09.70
1:15.28
300m:
400m:
3:41.59
4:56.63
1:16.61
1:15.04
500m:
600m:
6:14.31
7:31.96
1:17.68
1:17.65
700m:
800m:
8:47.94
10:03.36
1:15.98
1:15.42
6.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy10:07.88490
100m:
200m:
1:12.57
2:29.70
1:12.57
1:17.13
300m:
400m:
3:47.74
5:05.23
1:18.04
1:17.49
500m:
600m:
6:22.12
7:39.08
1:16.89
1:16.96
700m:
800m:
8:55.79
10:07.88
1:16.71
1:12.09
7.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice10:16.49470
100m:
200m:
1:51.30
3:08.60
1:51.30
1:17.30
300m:
400m:
4:26.67
5:44.59
1:18.07
1:17.92
500m:
600m:
6:23.73
7:42.38
39.14
1:18.65
700m:
800m:
9:00.55
10:16.49
1:18.17
1:15.94


<< TOP >>
Konkurencja 12
29.02.2020
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
4:31.89
4:31.89
4:33.70
4:38.72
4:38.89
4:38.89
4:43.77
BARANOWSKA, Katarzyna
BARANOWSKA, Katarzyna
BARANOWSKA, Katarzyna
SZCZEPANIAK, Karolina
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Debrecen (HUN)
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Lublin
Lublin
Łódź
16.12.2007
16.12.2007
11.12.2005
29.11.2009
18.12.2018
18.12.2018
22.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy5:20.52527
50m:
100m:
33.35
1:12.29
33.35
38.94
150m:
200m:
1:54.41
2:35.72
42.12
41.31
250m:
300m:
3:22.27
4:08.51
46.55
46.24
350m:
400m:
4:44.97
5:20.52
36.46
35.55
2.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''5:21.59522
50m:
100m:
34.64
1:14.48
34.64
39.84
150m:
200m:
1:54.51
2:34.52
40.03
40.01
250m:
300m:
3:23.26
4:10.35
48.74
47.09
350m:
400m:
4:47.54
5:21.59
37.19
34.05
3.MACIAK, Julia06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:22.28518
50m:
100m:
32.71
1:13.32
32.71
40.61
150m:
200m:
1:55.07
2:33.82
41.75
38.75
250m:
300m:
3:25.09
4:15.01
51.27
49.92
350m:
400m:
4:49.15
5:22.28
34.14
33.13

15 lat

1.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń5:22.33518
50m:
100m:
31.90
1:09.68
31.90
37.78
150m:
200m:
1:53.40
2:35.84
43.72
42.44
250m:
300m:
3:21.98
4:08.91
46.14
46.93
350m:
400m:
4:47.24
5:22.33
38.33
35.09

16 lat

1.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki5:09.26586
50m:
100m:
32.23
1:09.68
32.23
37.45
150m:
200m:
1:49.99
2:29.35
40.31
39.36
250m:
300m:
3:14.07
3:58.05
44.72
43.98
350m:
400m:
4:33.89
5:09.26
35.84
35.37

17 - 18 lat

1.KURASIŃSKA, Oliwia02KS KSZO Ostrowiec Św.5:22.99515
50m:
100m:
35.47
1:15.56
35.47
40.09
150m:
200m:

2:37.48
250m:
300m:
3:23.28
4:09.38
45.80
46.10
350m:
400m:
4:47.04
5:22.99
37.66
35.95

Open

1.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin4:47.25732
50m:
100m:
31.27
1:06.48
31.27
35.21
150m:
200m:
1:43.99
2:19.94
37.51
35.95
250m:
300m:
3:01.19
3:42.89
41.25
41.70
350m:
400m:
4:15.71
4:47.25
32.82
31.54
2.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki5:09.26586
50m:
100m:
32.23
1:09.68
32.23
37.45
150m:
200m:
1:49.99
2:29.35
40.31
39.36
250m:
300m:
3:14.07
3:58.05
44.72
43.98
350m:
400m:
4:33.89
5:09.26
35.84
35.37
3.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy5:20.52527
50m:
100m:
33.35
1:12.29
33.35
38.94
150m:
200m:
1:54.41
2:35.72
42.12
41.31
250m:
300m:
3:22.27
4:08.51
46.55
46.24
350m:
400m:
4:44.97
5:20.52
36.46
35.55
4.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''5:21.59522
50m:
100m:
34.64
1:14.48
34.64
39.84
150m:
200m:
1:54.51
2:34.52
40.03
40.01
250m:
300m:
3:23.26
4:10.35
48.74
47.09
350m:
400m:
4:47.54
5:21.59
37.19
34.05
5.MACIAK, Julia06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:22.28518
50m:
100m:
32.71
1:13.32
32.71
40.61
150m:
200m:
1:55.07
2:33.82
41.75
38.75
250m:
300m:
3:25.09
4:15.01
51.27
49.92
350m:
400m:
4:49.15
5:22.28
34.14
33.13
6.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń5:22.33518
50m:
100m:
31.90
1:09.68
31.90
37.78
150m:
200m:
1:53.40
2:35.84
43.72
42.44
250m:
300m:
3:21.98
4:08.91
46.14
46.93
350m:
400m:
4:47.24
5:22.33
38.33
35.09
7.KURASIŃSKA, Oliwia02KS KSZO Ostrowiec Św.5:22.99515
50m:
100m:
35.47
1:15.56
35.47
40.09
150m:
200m:

2:37.48
250m:
300m:
3:23.28
4:09.38
45.80
46.10
350m:
400m:
4:47.04
5:22.99
37.66
35.95


<< TOP >>
Konkurencja 13
29.02.2020
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
4:03.20
4:04.48
4:09.07
4:11.22
4:12.62
4:23.69
4:28.26
WOJT, Lukasz
MATCZAK, Mateusz
MATCZAK, Mateusz
WĄGROWSKI, Marcel
WĄGROWSKI, Marcel
KAŁUSOWSKI, Jan
URYNIUK, Paweł
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Berlin (GER)
Gorzów Wlkp.
Debrecen (HUN)
Olsztyn
Lublin
Lublin
Poznan
14.11.2009
27.11.2009
14.12.2007
16.12.2016
18.12.2015
18.12.2015
25.11.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk4:47.11551
50m:
100m:
29.66
1:05.28
29.66
35.62
150m:
200m:
1:44.55
2:23.21
39.27
38.66
250m:
300m:
3:02.41
3:41.85
39.20
39.44
350m:
400m:
4:15.35
4:47.11
33.50
31.76
2.LARYŚ, Jerzy06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:50.88530
50m:
100m:
31.17
1:06.44
31.17
35.27
150m:
200m:
1:44.36
2:21.10
37.92
36.74
250m:
300m:
3:03.31
3:47.04
42.21
43.73
350m:
400m:
4:19.48
4:50.88
32.44
31.40

15 lat

1.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''4:44.78565
50m:
100m:
29.76
1:04.06
29.76
34.30
150m:
200m:
1:45.42
2:25.23
41.36
39.81
250m:
300m:
3:02.91
3:40.15
37.68
37.24
350m:
400m:
4:13.62
4:44.78
33.47
31.16

16 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:27.81679
50m:
100m:
27.43
58.81
27.43
31.38
150m:
200m:
1:32.57
2:05.73
33.76
33.16
250m:
300m:
2:46.61
3:27.72
40.88
41.11
350m:
400m:
3:58.27
4:27.81
30.55
29.54
2.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:30.11662
50m:
100m:
27.37
59.12
27.37
31.75
150m:
200m:
1:32.25
2:04.06
33.13
31.81
250m:
300m:
2:45.31
3:26.65
41.25
41.34
350m:
400m:
3:59.32
4:30.11
32.67
30.79
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:35.72623
50m:
100m:
28.14
1:00.37
28.14
32.23
150m:
200m:
1:35.12
2:08.59
34.75
33.47
250m:
300m:
2:51.08
3:33.45
42.49
42.37
350m:
400m:
4:05.41
4:35.72
31.96
30.31

17 - 18 lat

1.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.4:34.80629
50m:
100m:
29.50
1:02.41
29.50
32.91
150m:
200m:
1:38.56
2:13.85
36.15
35.29
250m:
300m:
2:52.35
3:31.21
38.50
38.86
350m:
400m:
4:03.93
4:34.80
32.72
30.87
2.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice4:48.63543
50m:
100m:
30.66
1:06.21
30.66
35.55
150m:
200m:
1:44.27
2:21.44
38.06
37.17
250m:
300m:
3:02.15
3:42.95
40.71
40.80
350m:
400m:
4:16.68
4:48.63
33.73
31.95
3.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.4:50.39533
50m:
100m:
29.93
1:04.36
29.93
34.43
150m:
200m:
1:43.01
2:20.44
38.65
37.43
250m:
300m:
3:01.94
3:44.66
41.50
42.72
350m:
400m:
4:18.77
4:50.39
34.11
31.62
4.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''4:50.94530
50m:
100m:
29.62
1:03.73
29.62
34.11
150m:
200m:
1:41.66
2:19.27
37.93
37.61
250m:
300m:
3:01.67
3:45.63
42.40
43.96
350m:
400m:
4:18.58
4:50.94
32.95
32.36

Open

1.POPRAWA, Michał94AZS AWF Katowice4:23.65712
50m:
100m:
26.12
56.95
26.12
30.83
150m:
200m:
1:30.33
2:04.15
33.38
33.82
250m:
300m:
2:41.81
3:20.80
37.66
38.99
350m:
400m:
3:52.94
4:23.65
32.14
30.71
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:27.81679
50m:
100m:
27.43
58.81
27.43
31.38
150m:
200m:
1:32.57
2:05.73
33.76
33.16
250m:
300m:
2:46.61
3:27.72
40.88
41.11
350m:
400m:
3:58.27
4:27.81
30.55
29.54
3.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:30.11662
50m:
100m:
27.37
59.12
27.37
31.75
150m:
200m:
1:32.25
2:04.06
33.13
31.81
250m:
300m:
2:45.31
3:26.65
41.25
41.34
350m:
400m:
3:59.32
4:30.11
32.67
30.79
4.DUBIEL, Adam93AZS AWF Warszawa4:33.25640
50m:
100m:
28.63
1:01.94
28.63
33.31
150m:
200m:
1:36.44
2:10.65
34.50
34.21
250m:
300m:
2:50.49
3:30.71
39.84
40.22
350m:
400m:
4:02.62
4:33.25
31.91
30.63
5.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.4:34.80629
50m:
100m:
29.50
1:02.41
29.50
32.91
150m:
200m:
1:38.56
2:13.85
36.15
35.29
250m:
300m:
2:52.35
3:31.21
38.50
38.86
350m:
400m:
4:03.93
4:34.80
32.72
30.87
6.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:35.72623
50m:
100m:
28.14
1:00.37
28.14
32.23
150m:
200m:
1:35.12
2:08.59
34.75
33.47
250m:
300m:
2:51.08
3:33.45
42.49
42.37
350m:
400m:
4:05.41
4:35.72
31.96
30.31
7.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''4:44.78565
50m:
100m:
29.76
1:04.06
29.76
34.30
150m:
200m:
1:45.42
2:25.23
41.36
39.81
250m:
300m:
3:02.91
3:40.15
37.68
37.24
350m:
400m:
4:13.62
4:44.78
33.47
31.16
8.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk4:47.11551
50m:
100m:
29.66
1:05.28
29.66
35.62
150m:
200m:
1:44.55
2:23.21
39.27
38.66
250m:
300m:
3:02.41
3:41.85
39.20
39.44
350m:
400m:
4:15.35
4:47.11
33.50
31.76
9.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice4:48.63543
50m:
100m:
30.66
1:06.21
30.66
35.55
150m:
200m:
1:44.27
2:21.44
38.06
37.17
250m:
300m:
3:02.15
3:42.95
40.71
40.80
350m:
400m:
4:16.68
4:48.63
33.73
31.95
10.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.4:50.39533
50m:
100m:
29.93
1:04.36
29.93
34.43
150m:
200m:
1:43.01
2:20.44
38.65
37.43
250m:
300m:
3:01.94
3:44.66
41.50
42.72
350m:
400m:
4:18.77
4:50.39
34.11
31.62
11.LARYŚ, Jerzy06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:50.88530
50m:
100m:
31.17
1:06.44
31.17
35.27
150m:
200m:
1:44.36
2:21.10
37.92
36.74
250m:
300m:
3:03.31
3:47.04
42.21
43.73
350m:
400m:
4:19.48
4:50.88
32.44
31.40
12.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''4:50.94530
50m:
100m:
29.62
1:03.73
29.62
34.11
150m:
200m:
1:41.66
2:19.27
37.93
37.61
250m:
300m:
3:01.67
3:45.63
42.40
43.96
350m:
400m:
4:18.58
4:50.94
32.95
32.36


<< TOP >>
Konkurencja 14
29.02.2020
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
23.91
23.98
24.52
24.52
24.98
25.19
25.69
WASICK, Katarzyna
KORC, Agata
FIEDKIEWICZ, Kornelia
FIEDKIEWICZ, Kornelia
JURCZYK, Karolina
FIEDKIEWICZ, Kornelia
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Glasgow (GBR)
Gorzow Wielkopolski
Lublin
Lublin
Poznan
Olsztyn
Ostrowiec Św
08.12.2019
29.11.2009
18.12.2018
18.11.2019
25.11.2017
18.12.2016
06.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy27.38587
2.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki28.29532
3.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.28.31531
4.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.28.36528
5.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa29.05491
6.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa29.13487
7.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin29.21483
8.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice29.39474
9.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy29.70460
10.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka29.71459
11.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy29.72459
12.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin30.13440
13.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy30.91408
14.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka31.48386
15.WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator Kozienice31.82374
16.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik32.33356

15 lat

1.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''27.01611
2.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''27.71566
3.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy28.41525
4.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''28.51520
5.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice28.63513
6.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''28.83503
7.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice29.02493
8.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''29.06491
9.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.35476
10.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.29.58465
11.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy30.39429
12.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''30.84411
13.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice31.91371

16 lat

1.MACIUSZEK, Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław26.64637
2.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA28.07545
3.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin28.37528
4.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.28.78505
5.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA28.86501
6.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa30.56422

17 - 18 lat

1.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''26.99613
2.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa27.11605
3.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław27.17601
4.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa27.23597
5.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''27.32591
6.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu27.33590
7.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin28.58516
8.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''28.95496
9.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''29.05491
10.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''29.66462
11.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.29.77456
12.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''29.99446
13.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice30.87409

Open

1.MACIUSZEK, Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław26.64637
2.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''26.99613
3.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''27.01611
4.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa27.11605
5.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka27.14603
6.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław27.17601
7.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa27.23597
8.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''27.32591
9.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu27.33590
10.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy27.38587
11.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice27.69567
12.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''27.71566
13.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA28.07545
14.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki28.29532
15.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.28.31531
16.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.28.36528
17.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin28.37528
18.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy28.41525
19.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''28.51520
20.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin28.58516
21.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice28.63513
22.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.28.78505
23.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''28.83503
24.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA28.86501
25.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''28.95496
26.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice29.02493
27.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa29.05491
DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''29.05491
29.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''29.06491
30.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa29.13487
31.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin29.21483
32.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.35476
33.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice29.39474
34.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.29.58465
35.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''29.66462
36.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy29.70460
37.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka29.71459
38.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy29.72459
39.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.29.77456
40.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''29.99446
41.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin30.13440
42.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy30.39429
43.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa30.56422
44.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''30.84411
45.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice30.87409
46.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy30.91408
47.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka31.48386
48.WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator Kozienice31.82374
49.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice31.91371
50.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik32.33356


<< TOP >>
Konkurencja 15
29.02.2020
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
20.79
20.81
21.77
21.95
22.34
22.79
23.68
CZERNIAK, Konrad
JURASZEK, Paweł
STOKOWSKI, Kacper
HOŁUB, Jan
WERNER, Paweł
ORLICZ, Filip
SŁAWACKI, Wojciech
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Kopenhaga (DEN)
Łódź
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
Poznan
Ostrowiec Św
17.12.2015
15.12.2017
19.12.2017
19.12.2013
26.11.2009
25.11.2017
06.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''26.17463
2.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko26.48447
3.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń26.72435
4.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka27.30408
5.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.27.44402
6.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk27.50399
7.WÓJCIK, Jan06UKS Aquator Kozienice28.10374
8.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.29.49324
9.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.29.93310
10.ZIĘBAKOWSKI, Marek06MKS Wodnik30.32298
11.BARSZCZ, Mateusz06MKS Wodnik30.58290

15 lat

1.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.25.14523
2.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria25.71489
3.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice25.99473
4.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy26.00473
5.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''26.08468
6.WOŹNY, Maksym05MKS Juvenia Wrocław26.16464
7.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko26.21461
8.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''26.42450
9.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.26.62440
10.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów26.66438
11.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka26.96424
12.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice27.18414
13.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor27.33407
14.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.72316
15.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki30.89282
16.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.31.04278

16 lat

1.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław24.46568
2.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa25.43505
3.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.25.49502
4.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław25.71489
KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń25.71489
6.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin25.77485
7.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.25.81483
JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''25.81483
9.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.26.03471
10.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk26.17463
11.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola26.71436
12.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.26.91426
13.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko27.01422
14.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka27.21412

17 - 18 lat

1.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.24.16589
2.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.24.75548
3.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''24.83543
4.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa25.05529
5.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.25.23517
6.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice25.51500
7.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin26.08468
8.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.10467
9.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''26.17463

Open

1.KRASKA, Jakub00AZS Łódź22.25754
2.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa22.43736
3.ŚWITKOWSKI, Jan94KU AZS UMCS Lublin22.44735
4.HOŁUB, Jan96KU AZS UMCS Lublin22.64716
5.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa23.74621
6.MĘCZYŃSKI, Mateusz98KS AZS AWF Wrocław23.92607
7.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.24.16589
8.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław24.46568
9.KOMOROWSKI, Jan01MKS Trójka Łódź24.49566
10.WÓJCICKI, Maciej99UKS Aquator Kozienice24.52564
11.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.24.75548
12.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa24.80545
13.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''24.83543
14.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa25.05529
15.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.25.14523
16.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.25.23517
17.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa25.43505
18.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.25.49502
19.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice25.51500
20.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław25.71489
KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń25.71489
KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria25.71489
23.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin25.77485
24.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.25.81483
JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''25.81483
26.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice25.99473
27.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy26.00473
28.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.26.03471
29.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''26.08468
SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin26.08468
31.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.10467
32.WOŹNY, Maksym05MKS Juvenia Wrocław26.16464
33.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk26.17463
FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''26.17463
KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''26.17463
36.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko26.21461
37.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''26.42450
38.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko26.48447
39.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.26.62440
40.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów26.66438
41.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola26.71436
42.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń26.72435
43.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.26.91426
44.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka26.96424
45.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko27.01422
46.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice27.18414
47.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka27.21412
48.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka27.30408
49.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor27.33407
50.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.27.44402
51.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk27.50399
52.WÓJCIK, Jan06UKS Aquator Kozienice28.10374
53.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.29.49324
54.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.72316
55.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.29.93310
56.ZIĘBAKOWSKI, Marek06MKS Wodnik30.32298
57.BARSZCZ, Mateusz06MKS Wodnik30.58290
58.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki30.89282
59.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.31.04278


<< TOP >>
Konkurencja 16
29.02.2020
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:23.24
2:23.24
2:23.24
2:24.90
2:25.38
2:28.43
2:28.60
DULIAN, Katarzyna
DULIAN, Katarzyna
DULIAN, Katarzyna
PRĘDECKA, Iwona
KRAWCZYK, Paulina
WIKIEŁ, Angelika
OTREMBA, Justyna
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Trieste (ITA)
Triest (ITA)
Trieste (ITA)
Oswiecim
Szczecin
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
09.12.2005
09.12.2005
09.12.2005
28.01.2006
14.11.2009
20.12.2013
27.11.2009

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.2:40.8258536.0540.5341.9542.29
2.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin2:47.5651838.6642.8443.3242.74
3.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy2:58.3842939.3045.7547.0646.27
4.SIEK, Zuzanna06MKS Wodnik2:59.0442439.5044.8347.6747.04
5.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.3:02.2240239.8046.5048.4047.52

15 lat

1.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:48.3351037.0842.6844.3444.23
2.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:00.2741540.6946.4047.3245.86

16 lat

1.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.6762135.9639.0741.2341.41
2.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:40.1459336.2141.1341.8640.94
3.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:58.7342639.5744.8647.0547.25

17 - 18 lat

1.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:38.1261636.7540.2640.7040.41
2.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:40.5958837.1140.0341.4941.96
3.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa2:56.8344040.0344.5845.8646.36

Open

1.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa2:28.7274033.5637.8138.7038.65
2.KOBUSZEWSKA, Karolina96UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:32.7068434.1239.0539.0140.52
3.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.6762135.9639.0741.2341.41
4.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:38.1261636.7540.2640.7040.41
5.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:40.1459336.2141.1341.8640.94
6.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:40.5958837.1140.0341.4941.96
7.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.2:40.8258536.0540.5341.9542.29
8.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin2:47.5651838.6642.8443.3242.74
9.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:48.3351037.0842.6844.3444.23
10.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa2:56.8344040.0344.5845.8646.36
11.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy2:58.3842939.3045.7547.0646.27
12.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:58.7342639.5744.8647.0547.25
13.SIEK, Zuzanna06MKS Wodnik2:59.0442439.5044.8347.6747.04
14.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:00.2741540.6946.4047.3245.86
15.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.3:02.2240239.8046.5048.4047.52


<< TOP >>
Konkurencja 17
29.02.2020
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:06.25
2:06.61
2:06.61
2:07.92
2:11.75
2:12.63
2:16.82
ROGUSKI, Bartłomiej
KUCZKO, Sławomir
KUSTO, Rafał
KUSTO, Rafał
SIEMIŃSKI, Piotr
SIEMIŃSKI, Piotr
KOBUS, Bartosz
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Łódź
Helsinki (FIN)
Gorzow Wlkp
Olsztyn
Gliwice
Poznan
Ostrowiec Św
22.12.2017
10.12.2006
11.03.2017
18.12.2016
12.03.2016
21.11.2015
07.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk2:31.3250034.2540.0639.2037.81
2.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.6938836.4342.0343.0343.20
3.STEFAŃSKI, Jakub06MKS Wodnik2:54.8532438.8445.2946.0344.69

15 lat

1.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''2:27.1054534.8039.3837.2435.68
2.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice2:42.2640635.7942.1042.6141.76
3.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.5338237.5742.8643.1042.00
4.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''2:46.5437535.9041.9644.3444.34
5.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor2:46.9537237.1142.1843.7743.89
6.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:55.7431938.8144.1346.1246.68

16 lat

1.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:22.8159532.3436.1737.2537.05
2.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.2:28.1653333.7138.8138.8036.84
3.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.2:32.4049034.0938.0939.9040.32
4.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''2:33.9347534.1839.4139.0741.27
5.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.3342836.8340.9741.1140.42

17 - 18 lat

1.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.2:18.6665031.7035.1535.9435.87
2.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk2:21.2761532.2436.3936.3136.33
3.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin2:28.0653434.2839.0538.0336.70
4.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:31.5549834.4938.7239.5938.75
5.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:39.0043134.8241.9142.7939.48

Open

1.ROGUSKI, Bartłomiej93AZS AWF Warszawa2:11.5576230.7533.5033.4933.81
2.KARNIK, Kacper01MKS Wodnik2:16.2368631.0635.4935.3734.31
3.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.9367531.4733.7034.6837.08
4.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.2:18.6665031.7035.1535.9435.87
5.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk2:21.2761532.2436.3936.3136.33
6.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:22.8159532.3436.1737.2537.05
7.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''2:27.1054534.8039.3837.2435.68
8.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin2:28.0653434.2839.0538.0336.70
9.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.2:28.1653333.7138.8138.8036.84
10.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk2:31.3250034.2540.0639.2037.81
11.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:31.5549834.4938.7239.5938.75
12.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.2:32.4049034.0938.0939.9040.32
13.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''2:33.9347534.1839.4139.0741.27
14.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:39.0043134.8241.9142.7939.48
15.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.3342836.8340.9741.1140.42
16.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice2:42.2640635.7942.1042.6141.76
17.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.6938836.4342.0343.0343.20
18.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.5338237.5742.8643.1042.00
19.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''2:46.5437535.9041.9644.3444.34
20.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor2:46.9537237.1142.1843.7743.89
21.STEFAŃSKI, Jakub06MKS Wodnik2:54.8532438.8445.2946.0344.69
22.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:55.7431938.8144.1346.1246.68


<< TOP >>
Konkurencja 18
29.02.2020
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
57.54
58.16
58.69
58.69
58.85
59.46
59.46
JEDRZEJCZAK, Otylia
NOGAJ, Paulina
JĘDRZEJCZAK, Otylia
JEDRZEJCZAK, Otylia
URBANCZYK, Aleksandra
CIEPIAŁOWSKA, Paulina
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Debrecen (HUN)
Lublin
Łódź
Lodz
Leszno
Ostrowiec Św
Ostrowiec Św
15.12.2007
18.12.2018
01.12.2000
01.12.2000
28.11.2003
06.12.2019
06.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy1:06.1556231.0735.08
2.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy1:07.5852731.5935.99
3.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:09.5648332.7536.81
4.MACIAK, Julia06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:13.3241333.3240.00
5.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka1:13.3741233.2840.09
6.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice1:13.7840534.1739.61
7.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:16.4236434.4741.95
NIE UK.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin33.16

15 lat

1.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.0661929.9534.11
2.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.0759130.2334.84
3.WARCHAŁOWSKA, Paulina05KU AZS UMCS Lublin1:06.1356331.0035.13
4.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:09.0449432.3836.66
5.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.9247632.4237.50
6.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.3246832.2138.11
7.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:11.4844533.9337.55

16 lat

1.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:05.6757530.7334.94
2.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS Łódź1:06.7854631.1935.59
3.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:07.7052431.0436.66
4.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.5050632.2136.29

17 - 18 lat

1.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.6757530.4835.19
2.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.2841333.7739.51
3.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:14.4739433.0741.40
4.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.1:19.3032635.1444.16

Open

1.PEDA, Paulina98AZS AWF Katowice59.8875828.2131.67
2.GEORGES, Daniela97KU AZS UMCS Lublin1:01.0771528.3332.74
3.CICHOWSKA, Julia01MKS Juvenia Wrocław1:02.4266928.9733.45
4.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:03.2964229.3933.90
5.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.0661929.9534.11
6.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.0759130.2334.84
7.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:05.6757530.7334.94
GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.6757530.4835.19
9.WARCHAŁOWSKA, Paulina05KU AZS UMCS Lublin1:06.1356331.0035.13
10.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy1:06.1556231.0735.08
11.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS Łódź1:06.7854631.1935.59
12.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy1:07.5852731.5935.99
13.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:07.7052431.0436.66
14.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.5050632.2136.29
15.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:09.0449432.3836.66
16.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:09.5648332.7536.81
17.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.9247632.4237.50
18.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.3246832.2138.11
19.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:11.4844533.9337.55
20.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.2841333.7739.51
21.MACIAK, Julia06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:13.3241333.3240.00
22.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka1:13.3741233.2840.09
23.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice1:13.7840534.1739.61
24.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:14.4739433.0741.40
25.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:16.4236434.4741.95
26.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.1:19.3032635.1444.16
NIE UK.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin33.16


<< TOP >>
Konkurencja 19
29.02.2020
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
49.62
49.62
51.13
51.52
51.90
53.98
55.78
CZERNIAK, Konrad
CZERNIAK, Konrad
MAJERSKI, Jakub
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
GORAJ, Marcin
URYNIUK, Paweł
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Szczecin
Szczecin
Lublin
Olsztyn
Lublin
Olsztyn
Łódź
09.12.2011
09.12.2011
18.12.2018
02.12.2016
18.12.2015
15.12.2016
19.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka1:02.3445828.9733.37
2.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik1:06.3837930.8235.56
3.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.1:11.0431032.1338.91

15 lat

1.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.1:00.3250628.7031.62
2.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.7242928.5735.15
3.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk1:04.3041829.7134.59
4.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.1935031.7636.43
5.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.4030533.5137.89
6.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:20.8920937.1543.74

16 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa56.6361226.2030.43
2.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.57.3958826.9930.40
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa57.5458326.3831.16
4.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław59.8251928.0931.73
5.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław1:01.7947128.3733.42
6.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:01.8347029.7632.07
7.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.0146628.8833.13
8.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.7844928.6734.11
9.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.9244628.9533.97
10.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.1544128.8034.35
11.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.3341729.9934.34
12.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.4739631.5033.97
DYSKW.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.4530.8137.64
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

17 - 18 lat

1.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.56.6661126.2430.42
2.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.57.5658227.1230.44
3.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.58.2356226.9231.31
4.SZYMCZAK, Szymon03MKS Juvenia Wrocław58.3955827.3631.03
5.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''58.7854727.0231.76
6.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk59.4153027.1332.28
7.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice59.6352427.8831.75
8.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.59.6552328.3631.29
9.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.59.9751528.0931.88
10.DUDKIEWICZ, Kacper02MKS Polonia Warszawa1:00.2750728.0432.23
11.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.7649527.6733.09
12.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.9146828.0233.89
13.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:05.3339830.6234.71
14.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.1:06.5437730.7635.78
15.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.9835330.0137.97

Open

1.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa51.4181724.1527.26
2.ŚWITKOWSKI, Jan94KU AZS UMCS Lublin52.1478424.5827.56
3.POPRAWA, Michał94AZS AWF Katowice53.2473624.8328.41
4.HOŁUB, Jan96KU AZS UMCS Lublin55.7764025.6430.13
5.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa56.6361226.2030.43
6.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.56.6661126.2430.42
7.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.57.3958826.9930.40
8.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa57.5458326.3831.16
9.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.57.5658227.1230.44
10.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.58.2356226.9231.31
11.SZYMCZAK, Szymon03MKS Juvenia Wrocław58.3955827.3631.03
12.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''58.7854727.0231.76
13.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa59.2453426.3932.85
14.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk59.4153027.1332.28
15.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice59.6352427.8831.75
16.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.59.6552328.3631.29
17.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław59.8251928.0931.73
18.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.59.9751528.0931.88
19.DUDKIEWICZ, Kacper02MKS Polonia Warszawa1:00.2750728.0432.23
20.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.1:00.3250628.7031.62
21.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.7649527.6733.09
22.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław1:01.7947128.3733.42
23.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:01.8347029.7632.07
24.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.9146828.0233.89
25.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.0146628.8833.13
26.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka1:02.3445828.9733.37
27.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.7844928.6734.11
28.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.9244628.9533.97
29.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.1544128.8034.35
30.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.7242928.5735.15
31.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk1:04.3041829.7134.59
32.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.3341729.9934.34
33.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:05.3339830.6234.71
34.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.4739631.5033.97
35.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik1:06.3837930.8235.56
36.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.1:06.5437730.7635.78
37.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.9835330.0137.97
38.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.1935031.7636.43
39.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.1:11.0431032.1338.91
40.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.4030533.5137.89
41.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:20.8920937.1543.74
DYSKW.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.4530.8137.64
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 20
29.02.2020
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
26.03
26.69
27.44
27.44
27.65
28.17
28.17
URBANCZYK, Aleksandra
URBANCZYK-OLEJARCZYK, Aleksandra
NAZIĘBŁO, Klaudia
NAZIĘBŁO, Klaudia
NAZIĘBŁO, Klaudia
KEMPA, Kinga
KEMPA, Kinga
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Istambuł (TUR)
Szczecin
Szczecin
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Sw
19.12.2015
19.12.2009
03.12.2010
03.12.2010
28.11.2009
07.12.2019
07.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''31.89521
2.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin32.29502
3.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.33.88434
4.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa34.10426
5.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik36.31353
6.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka36.46349
7.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.36.74341
8.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy37.15329
9.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy37.64317

15 lat

1.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk30.36604
2.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''31.60536
3.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.31.78527
4.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice32.85477
5.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy32.89475
6.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy34.91397
7.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice36.14358

16 lat

1.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''31.61535
2.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.31.84524
3.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa34.40415

17 - 18 lat

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa29.20679
2.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''30.04623
3.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''30.97569
4.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu31.56538
5.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa31.65533
6.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''34.62407

Open

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa29.20679
2.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''30.04623
3.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk30.36604
4.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''30.97569
5.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu31.56538
6.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''31.60536
7.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''31.61535
8.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa31.65533
9.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.31.78527
10.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.31.84524
11.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''31.89521
12.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin32.29502
13.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice32.85477
14.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy32.89475
15.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.33.88434
16.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa34.10426
17.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa34.40415
18.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''34.62407
19.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy34.91397
20.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice36.14358
21.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik36.31353
22.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka36.46349
23.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.36.74341
24.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy37.15329
25.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy37.64317
DYSKW.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice30.75
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 21
29.02.2020
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
22.96
22.96
23.17
23.40
24.22
24.77
25.27
POLEWKA, Tomasz
POLEWKA, Tomasz
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
RADZISZEWSKI, Krzysztof
KOSIŃSKI, Filip
KOSIŃSKI, Filip
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Netanya (ISR)
Netanya (ISR)
Kopenhaga (DEN)
Olsztyn
Gorzów Wlkp
Łódź
Olsztyn
06.12.2015
06.12.2015
17.12.2017
16.12.2016
15.12.2018
09.11.2019
15.12.2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria28.05497
2.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk29.94408
3.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko30.55384
4.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń30.56384
5.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''31.36355
6.STANIAK, Mikołaj06MKS Wodnik34.18274
7.BARSZCZ, Mateusz06MKS Wodnik37.36210

15 lat

1.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.29.13443
2.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk29.79414
3.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice30.22397
4.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko30.65381
5.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów30.75377
6.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''31.22360
7.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor32.29325
MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy32.29325

16 lat

1.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.27.70516
2.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa30.27395
3.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.30.31393

17 - 18 lat

1.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.26.18611
2.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.29.09445
3.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin30.09402

Open

1.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa24.36758
2.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.26.18611
3.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa27.39533
4.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.27.70516
5.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria28.05497
6.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.29.09445
7.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.29.13443
8.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk29.79414
9.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk29.94408
10.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin30.09402
11.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice30.22397
12.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa30.27395
13.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.30.31393
14.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko30.55384
15.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń30.56384
16.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko30.65381
17.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów30.75377
18.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''31.22360
19.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''31.36355
20.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor32.29325
MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy32.29325
22.STANIAK, Mikołaj06MKS Wodnik34.18274
23.BARSZCZ, Mateusz06MKS Wodnik37.36210


<< TOP >>
Konkurencja 22
29.02.2020
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
7:33.60
7:33.60
7:38.17
7:44.59
7:53.26
8:03.14
8:09.41
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
ZONIUK, Maciej
ZONIUK, Maciej
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Lublin
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw.
Gorzow Wielkopolski
Nowa Ruda
19.12.2015
19.12.2015
20.12.2014
20.12.2013
20.12.2012
27.11.2009
12.12.2008

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.LARYŚ, Jerzy06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:41.82613
100m:
200m:
1:03.29
2:09.02
1:03.29
1:05.73
300m:
400m:
3:15.44
4:21.52
1:06.42
1:06.08
500m:
600m:
5:26.93
6:32.74
1:05.41
1:05.81
700m:
800m:
7:37.98
8:41.82
1:05.24
1:03.84

15 lat

1.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria9:24.43484
100m:
200m:
1:05.94
2:15.62
1:05.94
1:09.68
300m:
400m:
3:27.49
4:39.26
1:11.87
1:11.77
500m:
600m:
5:50.65
7:03.23
1:11.39
1:12.58
700m:
800m:
8:15.23
9:24.43
1:12.00
1:09.20
2.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki10:59.78303
100m:
200m:
1:14.03
2:35.66
1:14.03
1:21.63
300m:
400m:
3:59.54
5:24.21
1:23.88
1:24.67
500m:
600m:
6:49.06
8:14.06
1:24.85
1:25.00
700m:
800m:
9:38.31
10:59.78
1:24.25
1:21.47

16 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:06.34757
100m:
200m:
57.61
1:58.20
57.61
1:00.59
300m:
400m:
2:58.88
4:00.44
1:00.68
1:01.56
500m:
600m:
5:01.86
6:03.62
1:01.42
1:01.76
700m:
800m:
7:05.29
8:06.34
1:01.67
1:01.05
2.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki8:22.92685
100m:
200m:
58.68
1:59.57
58.68
1:00.89
300m:
400m:
3:01.88
4:04.46
1:02.31
1:02.58
500m:
600m:
5:08.74
6:14.65
1:04.28
1:05.91
700m:
800m:
7:19.79
8:22.92
1:05.14
1:03.13
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:25.56674
100m:
200m:
1:01.38
2:05.95
1:01.38
1:04.57
300m:
400m:
3:09.87
4:13.22
1:03.92
1:03.35
500m:
600m:
5:16.87
6:20.45
1:03.65
1:03.58
700m:
800m:
7:23.26
8:25.56
1:02.81
1:02.30
4.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń9:06.20535
100m:
200m:
1:02.16
2:10.06
1:02.16
1:07.90
300m:
400m:
3:17.74
4:26.54
1:07.68
1:08.80
500m:
600m:
5:36.08
6:46.26
1:09.54
1:10.18
700m:
800m:
7:56.44
9:06.20
1:10.18
1:09.76
5.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka9:56.42410
100m:
200m:
1:04.90
2:18.03
1:04.90
1:13.13
300m:
400m:
3:33.02
4:49.43
1:14.99
1:16.41
500m:
600m:
6:06.96
7:25.07
1:17.53
1:18.11
700m:
800m:
8:42.07
9:56.42
1:17.00
1:14.35

17 - 18 lat

1.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:29.88657
100m:
200m:
1:00.20
2:03.85
1:00.20
1:03.65
300m:
400m:
3:07.75
4:12.49
1:03.90
1:04.74
500m:
600m:
5:16.96
6:22.14
1:04.47
1:05.18
700m:
800m:
7:26.99
8:29.88
1:04.85
1:02.89

Open

1.ZABOROWSKI, Filip94MKP Szczecin7:59.18792
100m:
200m:
57.45
1:57.17
57.45
59.72
300m:
400m:
2:56.91
3:56.90
59.74
59.99
500m:
600m:
4:57.00
5:57.72
1:00.10
1:00.72
700m:
800m:
6:58.88
7:59.18
1:01.16
1:00.30
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:06.34757
100m:
200m:
57.61
1:58.20
57.61
1:00.59
300m:
400m:
2:58.88
4:00.44
1:00.68
1:01.56
500m:
600m:
5:01.86
6:03.62
1:01.42
1:01.76
700m:
800m:
7:05.29
8:06.34
1:01.67
1:01.05
3.KOMOROWSKI, Jan01MKS Trójka Łódź8:14.60720
100m:
200m:
57.84
1:58.72
57.84
1:00.88
300m:
400m:
2:59.91
4:01.81
1:01.19
1:01.90
500m:
600m:
5:03.82
6:06.82
1:02.01
1:03.00
700m:
800m:
7:10.63
8:14.60
1:03.81
1:03.97
4.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki8:22.92685
100m:
200m:
58.68
1:59.57
58.68
1:00.89
300m:
400m:
3:01.88
4:04.46
1:02.31
1:02.58
500m:
600m:
5:08.74
6:14.65
1:04.28
1:05.91
700m:
800m:
7:19.79
8:22.92
1:05.14
1:03.13
5.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:25.56674
100m:
200m:
1:01.38
2:05.95
1:01.38
1:04.57
300m:
400m:
3:09.87
4:13.22
1:03.92
1:03.35
500m:
600m:
5:16.87
6:20.45
1:03.65
1:03.58
700m:
800m:
7:23.26
8:25.56
1:02.81
1:02.30
6.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:29.88657
100m:
200m:
1:00.20
2:03.85
1:00.20
1:03.65
300m:
400m:
3:07.75
4:12.49
1:03.90
1:04.74
500m:
600m:
5:16.96
6:22.14
1:04.47
1:05.18
700m:
800m:
7:26.99
8:29.88
1:04.85
1:02.89
7.LARYŚ, Jerzy06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:41.82613
100m:
200m:
1:03.29
2:09.02
1:03.29
1:05.73
300m:
400m:
3:15.44
4:21.52
1:06.42
1:06.08
500m:
600m:
5:26.93
6:32.74
1:05.41
1:05.81
700m:
800m:
7:37.98
8:41.82
1:05.24
1:03.84
8.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń9:06.20535
100m:
200m:
1:02.16
2:10.06
1:02.16
1:07.90
300m:
400m:
3:17.74
4:26.54
1:07.68
1:08.80
500m:
600m:
5:36.08
6:46.26
1:09.54
1:10.18
700m:
800m:
7:56.44
9:06.20
1:10.18
1:09.76
9.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria9:24.43484
100m:
200m:
1:05.94
2:15.62
1:05.94
1:09.68
300m:
400m:
3:27.49
4:39.26
1:11.87
1:11.77
500m:
600m:
5:50.65
7:03.23
1:11.39
1:12.58
700m:
800m:
8:15.23
9:24.43
1:12.00
1:09.20
10.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka9:56.42410
100m:
200m:
1:04.90
2:18.03
1:04.90
1:13.13
300m:
400m:
3:33.02
4:49.43
1:14.99
1:16.41
500m:
600m:
6:06.96
7:25.07
1:17.53
1:18.11
700m:
800m:
8:42.07
9:56.42
1:17.00
1:14.35
11.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki10:59.78303
100m:
200m:
1:14.03
2:35.66
1:14.03
1:21.63
300m:
400m:
3:59.54
5:24.21
1:23.88
1:24.67
500m:
600m:
6:49.06
8:14.06
1:24.85
1:25.00
700m:
800m:
9:38.31
10:59.78
1:24.25
1:21.47


<< TOP >>
Konkurencja 12
29.02.2020
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
4:31.89
4:31.89
4:33.70
4:38.72
4:38.89
4:38.89
4:43.77
BARANOWSKA, Katarzyna
BARANOWSKA, Katarzyna
BARANOWSKA, Katarzyna
SZCZEPANIAK, Karolina
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Debrecen (HUN)
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Lublin
Lublin
Łódź
16.12.2007
16.12.2007
11.12.2005
29.11.2009
18.12.2018
18.12.2018
22.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy5:20.52527
50m:
100m:
33.35
1:12.29
33.35
38.94
150m:
200m:
1:54.41
2:35.72
42.12
41.31
250m:
300m:
3:22.27
4:08.51
46.55
46.24
350m:
400m:
4:44.97
5:20.52
36.46
35.55
2.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''5:21.59522
50m:
100m:
34.64
1:14.48
34.64
39.84
150m:
200m:
1:54.51
2:34.52
40.03
40.01
250m:
300m:
3:23.26
4:10.35
48.74
47.09
350m:
400m:
4:47.54
5:21.59
37.19
34.05
3.MACIAK, Julia06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:22.28518
50m:
100m:
32.71
1:13.32
32.71
40.61
150m:
200m:
1:55.07
2:33.82
41.75
38.75
250m:
300m:
3:25.09
4:15.01
51.27
49.92
350m:
400m:
4:49.15
5:22.28
34.14
33.13

15 lat

1.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń5:22.33518
50m:
100m:
31.90
1:09.68
31.90
37.78
150m:
200m:
1:53.40
2:35.84
43.72
42.44
250m:
300m:
3:21.98
4:08.91
46.14
46.93
350m:
400m:
4:47.24
5:22.33
38.33
35.09

16 lat

1.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki5:09.26586
50m:
100m:
32.23
1:09.68
32.23
37.45
150m:
200m:
1:49.99
2:29.35
40.31
39.36
250m:
300m:
3:14.07
3:58.05
44.72
43.98
350m:
400m:
4:33.89
5:09.26
35.84
35.37

17 - 18 lat

1.KURASIŃSKA, Oliwia02KS KSZO Ostrowiec Św.5:22.99515
50m:
100m:
35.47
1:15.56
35.47
40.09
150m:
200m:

2:37.48
250m:
300m:
3:23.28
4:09.38
45.80
46.10
350m:
400m:
4:47.04
5:22.99
37.66
35.95

Open

1.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin4:47.25732
50m:
100m:
31.27
1:06.48
31.27
35.21
150m:
200m:
1:43.99
2:19.94
37.51
35.95
250m:
300m:
3:01.19
3:42.89
41.25
41.70
350m:
400m:
4:15.71
4:47.25
32.82
31.54
2.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki5:09.26586
50m:
100m:
32.23
1:09.68
32.23
37.45
150m:
200m:
1:49.99
2:29.35
40.31
39.36
250m:
300m:
3:14.07
3:58.05
44.72
43.98
350m:
400m:
4:33.89
5:09.26
35.84
35.37
3.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy5:20.52527
50m:
100m:
33.35
1:12.29
33.35
38.94
150m:
200m:
1:54.41
2:35.72
42.12
41.31
250m:
300m:
3:22.27
4:08.51
46.55
46.24
350m:
400m:
4:44.97
5:20.52
36.46
35.55
4.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''5:21.59522
50m:
100m:
34.64
1:14.48
34.64
39.84
150m:
200m:
1:54.51
2:34.52
40.03
40.01
250m:
300m:
3:23.26
4:10.35
48.74
47.09
350m:
400m:
4:47.54
5:21.59
37.19
34.05
5.MACIAK, Julia06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:22.28518
50m:
100m:
32.71
1:13.32
32.71
40.61
150m:
200m:
1:55.07
2:33.82
41.75
38.75
250m:
300m:
3:25.09
4:15.01
51.27
49.92
350m:
400m:
4:49.15
5:22.28
34.14
33.13
6.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń5:22.33518
50m:
100m:
31.90
1:09.68
31.90
37.78
150m:
200m:
1:53.40
2:35.84
43.72
42.44
250m:
300m:
3:21.98
4:08.91
46.14
46.93
350m:
400m:
4:47.24
5:22.33
38.33
35.09
7.KURASIŃSKA, Oliwia02KS KSZO Ostrowiec Św.5:22.99515
50m:
100m:
35.47
1:15.56
35.47
40.09
150m:
200m:

2:37.48
250m:
300m:
3:23.28
4:09.38
45.80
46.10
350m:
400m:
4:47.04
5:22.99
37.66
35.95


<< TOP >>
Konkurencja 13
29.02.2020
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
4:03.20
4:04.48
4:09.07
4:11.22
4:12.62
4:23.69
4:28.26
WOJT, Lukasz
MATCZAK, Mateusz
MATCZAK, Mateusz
WĄGROWSKI, Marcel
WĄGROWSKI, Marcel
KAŁUSOWSKI, Jan
URYNIUK, Paweł
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Berlin (GER)
Gorzów Wlkp.
Debrecen (HUN)
Olsztyn
Lublin
Lublin
Poznan
14.11.2009
27.11.2009
14.12.2007
16.12.2016
18.12.2015
18.12.2015
25.11.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk4:47.11551
50m:
100m:
29.66
1:05.28
29.66
35.62
150m:
200m:
1:44.55
2:23.21
39.27
38.66
250m:
300m:
3:02.41
3:41.85
39.20
39.44
350m:
400m:
4:15.35
4:47.11
33.50
31.76
2.LARYŚ, Jerzy06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:50.88530
50m:
100m:
31.17
1:06.44
31.17
35.27
150m:
200m:
1:44.36
2:21.10
37.92
36.74
250m:
300m:
3:03.31
3:47.04
42.21
43.73
350m:
400m:
4:19.48
4:50.88
32.44
31.40

15 lat

1.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''4:44.78565
50m:
100m:
29.76
1:04.06
29.76
34.30
150m:
200m:
1:45.42
2:25.23
41.36
39.81
250m:
300m:
3:02.91
3:40.15
37.68
37.24
350m:
400m:
4:13.62
4:44.78
33.47
31.16

16 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:27.81679
50m:
100m:
27.43
58.81
27.43
31.38
150m:
200m:
1:32.57
2:05.73
33.76
33.16
250m:
300m:
2:46.61
3:27.72
40.88
41.11
350m:
400m:
3:58.27
4:27.81
30.55
29.54
2.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:30.11662
50m:
100m:
27.37
59.12
27.37
31.75
150m:
200m:
1:32.25
2:04.06
33.13
31.81
250m:
300m:
2:45.31
3:26.65
41.25
41.34
350m:
400m:
3:59.32
4:30.11
32.67
30.79
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:35.72623
50m:
100m:
28.14
1:00.37
28.14
32.23
150m:
200m:
1:35.12
2:08.59
34.75
33.47
250m:
300m:
2:51.08
3:33.45
42.49
42.37
350m:
400m:
4:05.41
4:35.72
31.96
30.31

17 - 18 lat

1.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.4:34.80629
50m:
100m:
29.50
1:02.41
29.50
32.91
150m:
200m:
1:38.56
2:13.85
36.15
35.29
250m:
300m:
2:52.35
3:31.21
38.50
38.86
350m:
400m:
4:03.93
4:34.80
32.72
30.87
2.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice4:48.63543
50m:
100m:
30.66
1:06.21
30.66
35.55
150m:
200m:
1:44.27
2:21.44
38.06
37.17
250m:
300m:
3:02.15
3:42.95
40.71
40.80
350m:
400m:
4:16.68
4:48.63
33.73
31.95
3.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.4:50.39533
50m:
100m:
29.93
1:04.36
29.93
34.43
150m:
200m:
1:43.01
2:20.44
38.65
37.43
250m:
300m:
3:01.94
3:44.66
41.50
42.72
350m:
400m:
4:18.77
4:50.39
34.11
31.62
4.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''4:50.94530
50m:
100m:
29.62
1:03.73
29.62
34.11
150m:
200m:
1:41.66
2:19.27
37.93
37.61
250m:
300m:
3:01.67
3:45.63
42.40
43.96
350m:
400m:
4:18.58
4:50.94
32.95
32.36

Open

1.POPRAWA, Michał94AZS AWF Katowice4:23.65712
50m:
100m:
26.12
56.95
26.12
30.83
150m:
200m:
1:30.33
2:04.15
33.38
33.82
250m:
300m:
2:41.81
3:20.80
37.66
38.99
350m:
400m:
3:52.94
4:23.65
32.14
30.71
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:27.81679
50m:
100m:
27.43
58.81
27.43
31.38
150m:
200m:
1:32.57
2:05.73
33.76
33.16
250m:
300m:
2:46.61
3:27.72
40.88
41.11
350m:
400m:
3:58.27
4:27.81
30.55
29.54
3.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:30.11662
50m:
100m:
27.37
59.12
27.37
31.75
150m:
200m:
1:32.25
2:04.06
33.13
31.81
250m:
300m:
2:45.31
3:26.65
41.25
41.34
350m:
400m:
3:59.32
4:30.11
32.67
30.79
4.DUBIEL, Adam93AZS AWF Warszawa4:33.25640
50m:
100m:
28.63
1:01.94
28.63
33.31
150m:
200m:
1:36.44
2:10.65
34.50
34.21
250m:
300m:
2:50.49
3:30.71
39.84
40.22
350m:
400m:
4:02.62
4:33.25
31.91
30.63
5.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.4:34.80629
50m:
100m:
29.50
1:02.41
29.50
32.91
150m:
200m:
1:38.56
2:13.85
36.15
35.29
250m:
300m:
2:52.35
3:31.21
38.50
38.86
350m:
400m:
4:03.93
4:34.80
32.72
30.87
6.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:35.72623
50m:
100m:
28.14
1:00.37
28.14
32.23
150m:
200m:
1:35.12
2:08.59
34.75
33.47
250m:
300m:
2:51.08
3:33.45
42.49
42.37
350m:
400m:
4:05.41
4:35.72
31.96
30.31
7.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''4:44.78565
50m:
100m:
29.76
1:04.06
29.76
34.30
150m:
200m:
1:45.42
2:25.23
41.36
39.81
250m:
300m:
3:02.91
3:40.15
37.68
37.24
350m:
400m:
4:13.62
4:44.78
33.47
31.16
8.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk4:47.11551
50m:
100m:
29.66
1:05.28
29.66
35.62
150m:
200m:
1:44.55
2:23.21
39.27
38.66
250m:
300m:
3:02.41
3:41.85
39.20
39.44
350m:
400m:
4:15.35
4:47.11
33.50
31.76
9.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice4:48.63543
50m:
100m:
30.66
1:06.21
30.66
35.55
150m:
200m:
1:44.27
2:21.44
38.06
37.17
250m:
300m:
3:02.15
3:42.95
40.71
40.80
350m:
400m:
4:16.68
4:48.63
33.73
31.95
10.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.4:50.39533
50m:
100m:
29.93
1:04.36
29.93
34.43
150m:
200m:
1:43.01
2:20.44
38.65
37.43
250m:
300m:
3:01.94
3:44.66
41.50
42.72
350m:
400m:
4:18.77
4:50.39
34.11
31.62
11.LARYŚ, Jerzy06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:50.88530
50m:
100m:
31.17
1:06.44
31.17
35.27
150m:
200m:
1:44.36
2:21.10
37.92
36.74
250m:
300m:
3:03.31
3:47.04
42.21
43.73
350m:
400m:
4:19.48
4:50.88
32.44
31.40
12.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''4:50.94530
50m:
100m:
29.62
1:03.73
29.62
34.11
150m:
200m:
1:41.66
2:19.27
37.93
37.61
250m:
300m:
3:01.67
3:45.63
42.40
43.96
350m:
400m:
4:18.58
4:50.94
32.95
32.36


<< TOP >>
Konkurencja 14
29.02.2020
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
23.91
23.98
24.52
24.52
24.98
25.19
25.69
WASICK, Katarzyna
KORC, Agata
FIEDKIEWICZ, Kornelia
FIEDKIEWICZ, Kornelia
JURCZYK, Karolina
FIEDKIEWICZ, Kornelia
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Glasgow (GBR)
Gorzow Wielkopolski
Lublin
Lublin
Poznan
Olsztyn
Ostrowiec Św
08.12.2019
29.11.2009
18.12.2018
18.11.2019
25.11.2017
18.12.2016
06.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy27.38587
2.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki28.29532
3.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.28.31531
4.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.28.36528
5.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa29.05491
6.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa29.13487
7.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin29.21483
8.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice29.39474
9.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy29.70460
10.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka29.71459
11.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy29.72459
12.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin30.13440
13.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy30.91408
14.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka31.48386
15.WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator Kozienice31.82374
16.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik32.33356

15 lat

1.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''27.01611
2.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''27.71566
3.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy28.41525
4.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''28.51520
5.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice28.63513
6.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''28.83503
7.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice29.02493
8.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''29.06491
9.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.35476
10.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.29.58465
11.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy30.39429
12.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''30.84411
13.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice31.91371

16 lat

1.MACIUSZEK, Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław26.64637
2.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA28.07545
3.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin28.37528
4.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.28.78505
5.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA28.86501
6.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa30.56422

17 - 18 lat

1.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''26.99613
2.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa27.11605
3.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław27.17601
4.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa27.23597
5.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''27.32591
6.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu27.33590
7.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin28.58516
8.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''28.95496
9.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''29.05491
10.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''29.66462
11.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.29.77456
12.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''29.99446
13.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice30.87409

Open

1.MACIUSZEK, Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław26.64637
2.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''26.99613
3.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''27.01611
4.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa27.11605
5.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka27.14603
6.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław27.17601
7.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa27.23597
8.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''27.32591
9.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu27.33590
10.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy27.38587
11.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice27.69567
12.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''27.71566
13.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA28.07545
14.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki28.29532
15.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.28.31531
16.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.28.36528
17.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin28.37528
18.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy28.41525
19.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''28.51520
20.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin28.58516
21.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice28.63513
22.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.28.78505
23.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''28.83503
24.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA28.86501
25.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''28.95496
26.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice29.02493
27.KOŚKO, Emilia06BUKS Warszawa29.05491
DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''29.05491
29.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''29.06491
30.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa29.13487
31.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin29.21483
32.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.35476
33.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice29.39474
34.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.29.58465
35.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''29.66462
36.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy29.70460
37.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka29.71459
38.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy29.72459
39.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.29.77456
40.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''29.99446
41.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin30.13440
42.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy30.39429
43.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa30.56422
44.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''30.84411
45.PETRYKOWSKA, Oliwia03UKS Aquator Kozienice30.87409
46.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy30.91408
47.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka31.48386
48.WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator Kozienice31.82374
49.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice31.91371
50.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik32.33356


<< TOP >>
Konkurencja 15
29.02.2020
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
20.79
20.81
21.77
21.95
22.34
22.79
23.68
CZERNIAK, Konrad
JURASZEK, Paweł
STOKOWSKI, Kacper
HOŁUB, Jan
WERNER, Paweł
ORLICZ, Filip
SŁAWACKI, Wojciech
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Kopenhaga (DEN)
Łódź
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
Poznan
Ostrowiec Św
17.12.2015
15.12.2017
19.12.2017
19.12.2013
26.11.2009
25.11.2017
06.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''26.17463
2.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko26.48447
3.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń26.72435
4.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka27.30408
5.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.27.44402
6.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk27.50399
7.WÓJCIK, Jan06UKS Aquator Kozienice28.10374
8.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.29.49324
9.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.29.93310
10.ZIĘBAKOWSKI, Marek06MKS Wodnik30.32298
11.BARSZCZ, Mateusz06MKS Wodnik30.58290

15 lat

1.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.25.14523
2.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria25.71489
3.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice25.99473
4.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy26.00473
5.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''26.08468
6.WOŹNY, Maksym05MKS Juvenia Wrocław26.16464
7.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko26.21461
8.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''26.42450
9.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.26.62440
10.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów26.66438
11.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka26.96424
12.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice27.18414
13.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor27.33407
14.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.72316
15.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki30.89282
16.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.31.04278

16 lat

1.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław24.46568
2.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa25.43505
3.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.25.49502
4.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław25.71489
KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń25.71489
6.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin25.77485
7.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.25.81483
JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''25.81483
9.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.26.03471
10.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk26.17463
11.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola26.71436
12.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.26.91426
13.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko27.01422
14.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka27.21412

17 - 18 lat

1.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.24.16589
2.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.24.75548
3.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''24.83543
4.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa25.05529
5.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.25.23517
6.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice25.51500
7.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin26.08468
8.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.10467
9.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''26.17463

Open

1.KRASKA, Jakub00AZS Łódź22.25754
2.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa22.43736
3.ŚWITKOWSKI, Jan94KU AZS UMCS Lublin22.44735
4.HOŁUB, Jan96KU AZS UMCS Lublin22.64716
5.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa23.74621
6.MĘCZYŃSKI, Mateusz98KS AZS AWF Wrocław23.92607
7.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.24.16589
8.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław24.46568
9.KOMOROWSKI, Jan01MKS Trójka Łódź24.49566
10.WÓJCICKI, Maciej99UKS Aquator Kozienice24.52564
11.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.24.75548
12.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa24.80545
13.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''24.83543
14.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa25.05529
15.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.25.14523
16.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.25.23517
17.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa25.43505
18.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.25.49502
19.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice25.51500
20.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław25.71489
KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń25.71489
KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria25.71489
23.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin25.77485
24.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.25.81483
JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''25.81483
26.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice25.99473
27.MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy26.00473
28.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.26.03471
29.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''26.08468
SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin26.08468
31.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.10467
32.WOŹNY, Maksym05MKS Juvenia Wrocław26.16464
33.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk26.17463
FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''26.17463
KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''26.17463
36.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko26.21461
37.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''26.42450
38.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko26.48447
39.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.26.62440
40.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów26.66438
41.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola26.71436
42.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń26.72435
43.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.26.91426
44.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka26.96424
45.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko27.01422
46.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice27.18414
47.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka27.21412
48.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka27.30408
49.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor27.33407
50.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.27.44402
51.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk27.50399
52.WÓJCIK, Jan06UKS Aquator Kozienice28.10374
53.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.29.49324
54.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.72316
55.WIEK, Miłosz06KS KSZO Ostrowiec Św.29.93310
56.ZIĘBAKOWSKI, Marek06MKS Wodnik30.32298
57.BARSZCZ, Mateusz06MKS Wodnik30.58290
58.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki30.89282
59.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.31.04278


<< TOP >>
Konkurencja 16
29.02.2020
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:23.24
2:23.24
2:23.24
2:24.90
2:25.38
2:28.43
2:28.60
DULIAN, Katarzyna
DULIAN, Katarzyna
DULIAN, Katarzyna
PRĘDECKA, Iwona
KRAWCZYK, Paulina
WIKIEŁ, Angelika
OTREMBA, Justyna
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Trieste (ITA)
Triest (ITA)
Trieste (ITA)
Oswiecim
Szczecin
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
09.12.2005
09.12.2005
09.12.2005
28.01.2006
14.11.2009
20.12.2013
27.11.2009

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.2:40.8258536.0540.5341.9542.29
2.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin2:47.5651838.6642.8443.3242.74
3.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy2:58.3842939.3045.7547.0646.27
4.SIEK, Zuzanna06MKS Wodnik2:59.0442439.5044.8347.6747.04
5.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.3:02.2240239.8046.5048.4047.52

15 lat

1.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:48.3351037.0842.6844.3444.23
2.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:00.2741540.6946.4047.3245.86

16 lat

1.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.6762135.9639.0741.2341.41
2.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:40.1459336.2141.1341.8640.94
3.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:58.7342639.5744.8647.0547.25

17 - 18 lat

1.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:38.1261636.7540.2640.7040.41
2.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:40.5958837.1140.0341.4941.96
3.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa2:56.8344040.0344.5845.8646.36

Open

1.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa2:28.7274033.5637.8138.7038.65
2.KOBUSZEWSKA, Karolina96UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:32.7068434.1239.0539.0140.52
3.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.6762135.9639.0741.2341.41
4.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:38.1261636.7540.2640.7040.41
5.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:40.1459336.2141.1341.8640.94
6.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:40.5958837.1140.0341.4941.96
7.KAMIŃSKA, Zuzanna06KS KSZO Ostrowiec Św.2:40.8258536.0540.5341.9542.29
8.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin2:47.5651838.6642.8443.3242.74
9.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:48.3351037.0842.6844.3444.23
10.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa2:56.8344040.0344.5845.8646.36
11.GAWEŁKO, Zuzanna06KS ,,Wisła'' Puławy2:58.3842939.3045.7547.0646.27
12.FALFUS, Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:58.7342639.5744.8647.0547.25
13.SIEK, Zuzanna06MKS Wodnik2:59.0442439.5044.8347.6747.04
14.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:00.2741540.6946.4047.3245.86
15.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.3:02.2240239.8046.5048.4047.52


<< TOP >>
Konkurencja 17
29.02.2020
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:06.25
2:06.61
2:06.61
2:07.92
2:11.75
2:12.63
2:16.82
ROGUSKI, Bartłomiej
KUCZKO, Sławomir
KUSTO, Rafał
KUSTO, Rafał
SIEMIŃSKI, Piotr
SIEMIŃSKI, Piotr
KOBUS, Bartosz
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Łódź
Helsinki (FIN)
Gorzow Wlkp
Olsztyn
Gliwice
Poznan
Ostrowiec Św
22.12.2017
10.12.2006
11.03.2017
18.12.2016
12.03.2016
21.11.2015
07.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk2:31.3250034.2540.0639.2037.81
2.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.6938836.4342.0343.0343.20
3.STEFAŃSKI, Jakub06MKS Wodnik2:54.8532438.8445.2946.0344.69

15 lat

1.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''2:27.1054534.8039.3837.2435.68
2.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice2:42.2640635.7942.1042.6141.76
3.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.5338237.5742.8643.1042.00
4.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''2:46.5437535.9041.9644.3444.34
5.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor2:46.9537237.1142.1843.7743.89
6.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:55.7431938.8144.1346.1246.68

16 lat

1.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:22.8159532.3436.1737.2537.05
2.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.2:28.1653333.7138.8138.8036.84
3.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.2:32.4049034.0938.0939.9040.32
4.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''2:33.9347534.1839.4139.0741.27
5.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.3342836.8340.9741.1140.42

17 - 18 lat

1.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.2:18.6665031.7035.1535.9435.87
2.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk2:21.2761532.2436.3936.3136.33
3.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin2:28.0653434.2839.0538.0336.70
4.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:31.5549834.4938.7239.5938.75
5.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:39.0043134.8241.9142.7939.48

Open

1.ROGUSKI, Bartłomiej93AZS AWF Warszawa2:11.5576230.7533.5033.4933.81
2.KARNIK, Kacper01MKS Wodnik2:16.2368631.0635.4935.3734.31
3.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.9367531.4733.7034.6837.08
4.KLIMAS, Michał02KS KSZO Ostrowiec Św.2:18.6665031.7035.1535.9435.87
5.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk2:21.2761532.2436.3936.3136.33
6.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:22.8159532.3436.1737.2537.05
7.KUCHARCZYK, Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''2:27.1054534.8039.3837.2435.68
8.SERGA, Andrzej03KS OLIMPIA Lublin2:28.0653434.2839.0538.0336.70
9.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.2:28.1653333.7138.8138.8036.84
10.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk2:31.3250034.2540.0639.2037.81
11.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:31.5549834.4938.7239.5938.75
12.SIEMBIDA, Adam04KS KSZO Ostrowiec Św.2:32.4049034.0938.0939.9040.32
13.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''2:33.9347534.1839.4139.0741.27
14.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:39.0043134.8241.9142.7939.48
15.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.3342836.8340.9741.1140.42
16.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice2:42.2640635.7942.1042.6141.76
17.MAZAN, Mikołaj06KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.6938836.4342.0343.0343.20
18.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.5338237.5742.8643.1042.00
19.BŁOŃSKI, Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''2:46.5437535.9041.9644.3444.34
20.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor2:46.9537237.1142.1843.7743.89
21.STEFAŃSKI, Jakub06MKS Wodnik2:54.8532438.8445.2946.0344.69
22.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:55.7431938.8144.1346.1246.68


<< TOP >>
Konkurencja 18
29.02.2020
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
57.54
58.16
58.69
58.69
58.85
59.46
59.46
JEDRZEJCZAK, Otylia
NOGAJ, Paulina
JĘDRZEJCZAK, Otylia
JEDRZEJCZAK, Otylia
URBANCZYK, Aleksandra
CIEPIAŁOWSKA, Paulina
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Debrecen (HUN)
Lublin
Łódź
Lodz
Leszno
Ostrowiec Św
Ostrowiec Św
15.12.2007
18.12.2018
01.12.2000
01.12.2000
28.11.2003
06.12.2019
06.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy1:06.1556231.0735.08
2.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy1:07.5852731.5935.99
3.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:09.5648332.7536.81
4.MACIAK, Julia06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:13.3241333.3240.00
5.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka1:13.3741233.2840.09
6.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice1:13.7840534.1739.61
7.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:16.4236434.4741.95
NIE UK.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin33.16

15 lat

1.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.0661929.9534.11
2.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.0759130.2334.84
3.WARCHAŁOWSKA, Paulina05KU AZS UMCS Lublin1:06.1356331.0035.13
4.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:09.0449432.3836.66
5.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.9247632.4237.50
6.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.3246832.2138.11
7.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:11.4844533.9337.55

16 lat

1.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:05.6757530.7334.94
2.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS Łódź1:06.7854631.1935.59
3.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:07.7052431.0436.66
4.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.5050632.2136.29

17 - 18 lat

1.GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.6757530.4835.19
2.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.2841333.7739.51
3.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:14.4739433.0741.40
4.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.1:19.3032635.1444.16

Open

1.PEDA, Paulina98AZS AWF Katowice59.8875828.2131.67
2.GEORGES, Daniela97KU AZS UMCS Lublin1:01.0771528.3332.74
3.CICHOWSKA, Julia01MKS Juvenia Wrocław1:02.4266928.9733.45
4.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:03.2964229.3933.90
5.APANAS, Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.0661929.9534.11
6.KLUSEK, Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.0759130.2334.84
7.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:05.6757530.7334.94
GRADEK, Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.6757530.4835.19
9.WARCHAŁOWSKA, Paulina05KU AZS UMCS Lublin1:06.1356331.0035.13
10.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy1:06.1556231.0735.08
11.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS Łódź1:06.7854631.1935.59
12.JASIK, Nikola06KS ,,Wisła'' Puławy1:07.5852731.5935.99
13.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA1:07.7052431.0436.66
14.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.5050632.2136.29
15.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:09.0449432.3836.66
16.GŁOWACKA, Weronika06IKS Konstancin1:09.5648332.7536.81
17.OZIMEK, Magda05UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.9247632.4237.50
18.TUPALSKA, Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.3246832.2138.11
19.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:11.4844533.9337.55
20.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.2841333.7739.51
21.MACIAK, Julia06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:13.3241333.3240.00
22.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka1:13.3741233.2840.09
23.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice1:13.7840534.1739.61
24.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:14.4739433.0741.40
25.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:16.4236434.4741.95
26.ŁABAJ, Zuzanna03KS KSZO Ostrowiec Św.1:19.3032635.1444.16
NIE UK.CZUBAK, Maria06IKS Konstancin33.16


<< TOP >>
Konkurencja 19
29.02.2020
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
49.62
49.62
51.13
51.52
51.90
53.98
55.78
CZERNIAK, Konrad
CZERNIAK, Konrad
MAJERSKI, Jakub
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
GORAJ, Marcin
URYNIUK, Paweł
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Szczecin
Szczecin
Lublin
Olsztyn
Lublin
Olsztyn
Łódź
09.12.2011
09.12.2011
18.12.2018
02.12.2016
18.12.2015
15.12.2016
19.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka1:02.3445828.9733.37
2.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik1:06.3837930.8235.56
3.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.1:11.0431032.1338.91

15 lat

1.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.1:00.3250628.7031.62
2.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.7242928.5735.15
3.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk1:04.3041829.7134.59
4.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.1935031.7636.43
5.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.4030533.5137.89
6.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:20.8920937.1543.74

16 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa56.6361226.2030.43
2.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.57.3958826.9930.40
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa57.5458326.3831.16
4.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław59.8251928.0931.73
5.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław1:01.7947128.3733.42
6.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:01.8347029.7632.07
7.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.0146628.8833.13
8.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.7844928.6734.11
9.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.9244628.9533.97
10.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.1544128.8034.35
11.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.3341729.9934.34
12.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.4739631.5033.97
DYSKW.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.4530.8137.64
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

17 - 18 lat

1.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.56.6661126.2430.42
2.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.57.5658227.1230.44
3.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.58.2356226.9231.31
4.SZYMCZAK, Szymon03MKS Juvenia Wrocław58.3955827.3631.03
5.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''58.7854727.0231.76
6.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk59.4153027.1332.28
7.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice59.6352427.8831.75
8.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.59.6552328.3631.29
9.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.59.9751528.0931.88
10.DUDKIEWICZ, Kacper02MKS Polonia Warszawa1:00.2750728.0432.23
11.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.7649527.6733.09
12.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.9146828.0233.89
13.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:05.3339830.6234.71
14.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.1:06.5437730.7635.78
15.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.9835330.0137.97

Open

1.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa51.4181724.1527.26
2.ŚWITKOWSKI, Jan94KU AZS UMCS Lublin52.1478424.5827.56
3.POPRAWA, Michał94AZS AWF Katowice53.2473624.8328.41
4.HOŁUB, Jan96KU AZS UMCS Lublin55.7764025.6430.13
5.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa56.6361226.2030.43
6.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.56.6661126.2430.42
7.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.57.3958826.9930.40
8.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa57.5458326.3831.16
9.BIELAWA, Dominik02KS KSZO Ostrowiec Św.57.5658227.1230.44
10.MAJSAK, Dawid02KS KSZO Ostrowiec Św.58.2356226.9231.31
11.SZYMCZAK, Szymon03MKS Juvenia Wrocław58.3955827.3631.03
12.GERA, Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''58.7854727.0231.76
13.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa59.2453426.3932.85
14.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk59.4153027.1332.28
15.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice59.6352427.8831.75
16.RAJCA, Wiktor02KS KSZO Ostrowiec Św.59.6552328.3631.29
17.JAWORSKI, Marcel04MKS Juvenia Wrocław59.8251928.0931.73
18.BOROWSKI, Kacper03KS KSZO Ostrowiec Św.59.9751528.0931.88
19.DUDKIEWICZ, Kacper02MKS Polonia Warszawa1:00.2750728.0432.23
20.MICHTA, Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.1:00.3250628.7031.62
21.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.7649527.6733.09
22.HATŁAS, Michał04MKS Juvenia Wrocław1:01.7947128.3733.42
23.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:01.8347029.7632.07
24.KRUTOWICZ, Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.9146828.0233.89
25.SKIERNIEWSKI, Filip04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.0146628.8833.13
26.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka1:02.3445828.9733.37
27.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.7844928.6734.11
28.LIS, Jan04KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.9244628.9533.97
29.WOLSKI, Kuba04KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.1544128.8034.35
30.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.7242928.5735.15
31.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk1:04.3041829.7134.59
32.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.3341729.9934.34
33.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:05.3339830.6234.71
34.LITEWSKI, Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.4739631.5033.97
35.SZYMAŃSKI, Igor06MKS Wodnik1:06.3837930.8235.56
36.ŚWIĄTEK, Bartosz02KS KSZO Ostrowiec Św.1:06.5437730.7635.78
37.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.9835330.0137.97
38.SOJDA, Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.1935031.7636.43
39.KOTWICA, Jakub06KS KSZO Ostrowiec Św.1:11.0431032.1338.91
40.JURASZEK, Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.4030533.5137.89
41.KARAŚ, Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:20.8920937.1543.74
DYSKW.KORONKIEWICZ, Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.4530.8137.64
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 20
29.02.2020
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
26.03
26.69
27.44
27.44
27.65
28.17
28.17
URBANCZYK, Aleksandra
URBANCZYK-OLEJARCZYK, Aleksandra
NAZIĘBŁO, Klaudia
NAZIĘBŁO, Klaudia
NAZIĘBŁO, Klaudia
KEMPA, Kinga
KEMPA, Kinga
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Istambuł (TUR)
Szczecin
Szczecin
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Sw
19.12.2015
19.12.2009
03.12.2010
03.12.2010
28.11.2009
07.12.2019
07.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''31.89521
2.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin32.29502
3.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.33.88434
4.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa34.10426
5.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik36.31353
6.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka36.46349
7.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.36.74341
8.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy37.15329
9.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy37.64317

15 lat

1.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk30.36604
2.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''31.60536
3.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.31.78527
4.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice32.85477
5.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy32.89475
6.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy34.91397
7.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice36.14358

16 lat

1.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''31.61535
2.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.31.84524
3.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa34.40415

17 - 18 lat

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa29.20679
2.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''30.04623
3.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''30.97569
4.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu31.56538
5.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa31.65533
6.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''34.62407

Open

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa29.20679
2.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''30.04623
3.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk30.36604
4.PICHOLA, Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''30.97569
5.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu31.56538
6.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''31.60536
7.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''31.61535
8.PIOTROWSKA, Wiktoria03AZS AWF Warszawa31.65533
9.PETRYKOWSKA, Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.31.78527
10.STEĆ, Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.31.84524
11.WILANOWSKA, Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''31.89521
12.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin32.29502
13.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice32.85477
14.PECIO, Anna05KS ,,Wisła'' Puławy32.89475
15.SADŁOS, Zofia06KS KSZO Ostrowiec Św.33.88434
16.BANAŚ, Dominika06BUKS Warszawa34.10426
17.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa34.40415
18.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''34.62407
19.SŁOTWIŃSKA, Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy34.91397
20.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice36.14358
21.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik36.31353
22.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka36.46349
23.GÓRNIAK, Gabriela06KS KSZO Ostrowiec Św.36.74341
24.KAPUSTA, Aleksandra06KS ,,Wisła'' Puławy37.15329
25.CIEPIELEWSKA, Oliwia06KS ,,Wisła'' Puławy37.64317
DYSKW.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice30.75
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 21
29.02.2020
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
22.96
22.96
23.17
23.40
24.22
24.77
25.27
POLEWKA, Tomasz
POLEWKA, Tomasz
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
RADZISZEWSKI, Krzysztof
KOSIŃSKI, Filip
KOSIŃSKI, Filip
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Netanya (ISR)
Netanya (ISR)
Kopenhaga (DEN)
Olsztyn
Gorzów Wlkp
Łódź
Olsztyn
06.12.2015
06.12.2015
17.12.2017
16.12.2016
15.12.2018
09.11.2019
15.12.2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria28.05497
2.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk29.94408
3.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko30.55384
4.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń30.56384
5.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''31.36355
6.STANIAK, Mikołaj06MKS Wodnik34.18274
7.BARSZCZ, Mateusz06MKS Wodnik37.36210

15 lat

1.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.29.13443
2.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk29.79414
3.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice30.22397
4.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko30.65381
5.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów30.75377
6.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''31.22360
7.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor32.29325
MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy32.29325

16 lat

1.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.27.70516
2.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa30.27395
3.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.30.31393

17 - 18 lat

1.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.26.18611
2.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.29.09445
3.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin30.09402

Open

1.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa24.36758
2.KRÓL, Jan02KS KSZO Ostrowiec Św.26.18611
3.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa27.39533
4.TOMASZEWSKI, Aleks04KS KSZO Ostrowiec Św.27.70516
5.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria28.05497
6.KESLER, Marcin02KS KSZO Ostrowiec Św.29.09445
7.RADKIEWICZ, Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.29.13443
8.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk29.79414
9.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk29.94408
10.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin30.09402
11.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice30.22397
12.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa30.27395
13.WYPCHŁO, Jakub04KS KSZO Ostrowiec Św.30.31393
14.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko30.55384
15.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń30.56384
16.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko30.65381
17.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów30.75377
18.KRUSZEWSKI, Jan05UKP ,,Polonia Warszawa''31.22360
19.FRONCZAK, Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''31.36355
20.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor32.29325
MUZYKA, Igor05KS ,,Wisła'' Puławy32.29325
22.STANIAK, Mikołaj06MKS Wodnik34.18274
23.BARSZCZ, Mateusz06MKS Wodnik37.36210


<< TOP >>
Konkurencja 22
29.02.2020
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
7:33.60
7:33.60
7:38.17
7:44.59
7:53.26
8:03.14
8:09.41
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
ZONIUK, Maciej
ZONIUK, Maciej
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Lublin
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw.
Gorzow Wielkopolski
Nowa Ruda
19.12.2015
19.12.2015
20.12.2014
20.12.2013
20.12.2012
27.11.2009
12.12.2008

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.LARYŚ, Jerzy06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:41.82613
100m:
200m:
1:03.29
2:09.02
1:03.29
1:05.73
300m:
400m:
3:15.44
4:21.52
1:06.42
1:06.08
500m:
600m:
5:26.93
6:32.74
1:05.41
1:05.81
700m:
800m:
7:37.98
8:41.82
1:05.24
1:03.84

15 lat

1.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria9:24.43484
100m:
200m:
1:05.94
2:15.62
1:05.94
1:09.68
300m:
400m:
3:27.49
4:39.26
1:11.87
1:11.77
500m:
600m:
5:50.65
7:03.23
1:11.39
1:12.58
700m:
800m:
8:15.23
9:24.43
1:12.00
1:09.20
2.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki10:59.78303
100m:
200m:
1:14.03
2:35.66
1:14.03
1:21.63
300m:
400m:
3:59.54
5:24.21
1:23.88
1:24.67
500m:
600m:
6:49.06
8:14.06
1:24.85
1:25.00
700m:
800m:
9:38.31
10:59.78
1:24.25
1:21.47

16 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:06.34757
100m:
200m:
57.61
1:58.20
57.61
1:00.59
300m:
400m:
2:58.88
4:00.44
1:00.68
1:01.56
500m:
600m:
5:01.86
6:03.62
1:01.42
1:01.76
700m:
800m:
7:05.29
8:06.34
1:01.67
1:01.05
2.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki8:22.92685
100m:
200m:
58.68
1:59.57
58.68
1:00.89
300m:
400m:
3:01.88
4:04.46
1:02.31
1:02.58
500m:
600m:
5:08.74
6:14.65
1:04.28
1:05.91
700m:
800m:
7:19.79
8:22.92
1:05.14
1:03.13
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:25.56674
100m:
200m:
1:01.38
2:05.95
1:01.38
1:04.57
300m:
400m:
3:09.87
4:13.22
1:03.92
1:03.35
500m:
600m:
5:16.87
6:20.45
1:03.65
1:03.58
700m:
800m:
7:23.26
8:25.56
1:02.81
1:02.30
4.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń9:06.20535
100m:
200m:
1:02.16
2:10.06
1:02.16
1:07.90
300m:
400m:
3:17.74
4:26.54
1:07.68
1:08.80
500m:
600m:
5:36.08
6:46.26
1:09.54
1:10.18
700m:
800m:
7:56.44
9:06.20
1:10.18
1:09.76
5.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka9:56.42410
100m:
200m:
1:04.90
2:18.03
1:04.90
1:13.13
300m:
400m:
3:33.02
4:49.43
1:14.99
1:16.41
500m:
600m:
6:06.96
7:25.07
1:17.53
1:18.11
700m:
800m:
8:42.07
9:56.42
1:17.00
1:14.35

17 - 18 lat

1.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:29.88657
100m:
200m:
1:00.20
2:03.85
1:00.20
1:03.65
300m:
400m:
3:07.75
4:12.49
1:03.90
1:04.74
500m:
600m:
5:16.96
6:22.14
1:04.47
1:05.18
700m:
800m:
7:26.99
8:29.88
1:04.85
1:02.89

Open

1.ZABOROWSKI, Filip94MKP Szczecin7:59.18792
100m:
200m:
57.45
1:57.17
57.45
59.72
300m:
400m:
2:56.91
3:56.90
59.74
59.99
500m:
600m:
4:57.00
5:57.72
1:00.10
1:00.72
700m:
800m:
6:58.88
7:59.18
1:01.16
1:00.30
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:06.34757
100m:
200m:
57.61
1:58.20
57.61
1:00.59
300m:
400m:
2:58.88
4:00.44
1:00.68
1:01.56
500m:
600m:
5:01.86
6:03.62
1:01.42
1:01.76
700m:
800m:
7:05.29
8:06.34
1:01.67
1:01.05
3.KOMOROWSKI, Jan01MKS Trójka Łódź8:14.60720
100m:
200m:
57.84
1:58.72
57.84
1:00.88
300m:
400m:
2:59.91
4:01.81
1:01.19
1:01.90
500m:
600m:
5:03.82
6:06.82
1:02.01
1:03.00
700m:
800m:
7:10.63
8:14.60
1:03.81
1:03.97
4.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki8:22.92685
100m:
200m:
58.68
1:59.57
58.68
1:00.89
300m:
400m:
3:01.88
4:04.46
1:02.31
1:02.58
500m:
600m:
5:08.74
6:14.65
1:04.28
1:05.91
700m:
800m:
7:19.79
8:22.92
1:05.14
1:03.13
5.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:25.56674
100m:
200m:
1:01.38
2:05.95
1:01.38
1:04.57
300m:
400m:
3:09.87
4:13.22
1:03.92
1:03.35
500m:
600m:
5:16.87
6:20.45
1:03.65
1:03.58
700m:
800m:
7:23.26
8:25.56
1:02.81
1:02.30
6.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:29.88657
100m:
200m:
1:00.20
2:03.85
1:00.20
1:03.65
300m:
400m:
3:07.75
4:12.49
1:03.90
1:04.74
500m:
600m:
5:16.96
6:22.14
1:04.47
1:05.18
700m:
800m:
7:26.99
8:29.88
1:04.85
1:02.89
7.LARYŚ, Jerzy06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:41.82613
100m:
200m:
1:03.29
2:09.02
1:03.29
1:05.73
300m:
400m:
3:15.44
4:21.52
1:06.42
1:06.08
500m:
600m:
5:26.93
6:32.74
1:05.41
1:05.81
700m:
800m:
7:37.98
8:41.82
1:05.24
1:03.84
8.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń9:06.20535
100m:
200m:
1:02.16
2:10.06
1:02.16
1:07.90
300m:
400m:
3:17.74
4:26.54
1:07.68
1:08.80
500m:
600m:
5:36.08
6:46.26
1:09.54
1:10.18
700m:
800m:
7:56.44
9:06.20
1:10.18
1:09.76
9.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria9:24.43484
100m:
200m:
1:05.94
2:15.62
1:05.94
1:09.68
300m:
400m:
3:27.49
4:39.26
1:11.87
1:11.77
500m:
600m:
5:50.65
7:03.23
1:11.39
1:12.58
700m:
800m:
8:15.23
9:24.43
1:12.00
1:09.20
10.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka9:56.42410
100m:
200m:
1:04.90
2:18.03
1:04.90
1:13.13
300m:
400m:
3:33.02
4:49.43
1:14.99
1:16.41
500m:
600m:
6:06.96
7:25.07
1:17.53
1:18.11
700m:
800m:
8:42.07
9:56.42
1:17.00
1:14.35
11.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki10:59.78303
100m:
200m:
1:14.03
2:35.66
1:14.03
1:21.63
300m:
400m:
3:59.54
5:24.21
1:23.88
1:24.67
500m:
600m:
6:49.06
8:14.06
1:24.85
1:25.00
700m:
800m:
9:38.31
10:59.78
1:24.25
1:21.47


<< TOP >>
Konkurencja 23
01.03.2020
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
52.54
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.70
WASICK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
SOKOŁOWSKA, Diana
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Glasgow (GBR)
Istambuł (TUR)
Istambuł (TUR)
Istanbul (TUR)
Gorzow Wlkp.
Poznan
Ostrowiec Św
06.12.2019
10.12.2009
10.12.2009
10.12.2009
28.11.2008
16.12.2011
08.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice1:01.6354229.4632.17
2.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:01.7353929.3332.40
3.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka1:08.9438732.6936.25

15 lat

1.BERNAT, Laura05KU AZS UMCS Lublin59.4560328.6630.79
2.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:02.6051730.5532.05
3.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice1:02.9450830.1332.81
4.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.1050529.9933.11
5.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice1:13.8531533.6440.21

16 lat

1.MACIUSZEK, Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław58.2064327.8630.34
2.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin1:02.2052729.0633.14
3.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa1:08.0140331.7236.29

Open

1.GEORGES, Daniela97KU AZS UMCS Lublin56.7469427.3629.38
2.MACIUSZEK, Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław58.2064327.8630.34
3.BERNAT, Laura05KU AZS UMCS Lublin59.4560328.6630.79
4.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice59.7859328.6631.12
CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka59.7859328.6131.17
6.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice1:01.6354229.4632.17
7.CHMIELEWSKA, Aleksandra06Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:01.7353929.3332.40
8.KIERAGA, Patrycja04KS OLIMPIA Lublin1:02.2052729.0633.14
9.BISZEWSKA, Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:02.6051730.5532.05
10.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice1:02.9450830.1332.81
11.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.1050529.9933.11
12.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa1:08.0140331.7236.29
13.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka1:08.9438732.6936.25
14.BARAN, Justyna05UKS Aquator Kozienice1:13.8531533.6440.21


<< TOP >>
Konkurencja 24
01.03.2020
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
46.19
46.63
47.36
47.87
48.71
49.53
51.36
MAJCHRZAK, Kacper
CZERNIAK, Konrad
KRASKA, Jakub
KRASKA, Jakub
KRASKA, Jakub
ORLICZ, Filip
ORLICZ, Filip
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Berlin (GER)
Gorzów Wlkp.
Lublin
Łódź
Olsztyn
Łódź
Olsztyn
06.08.2017
28.11.2009
21.12.2018
20.12.2017
17.12.2016
20.12.2017
03.12.2016

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko56.9349127.3429.59
2.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk1:00.2041628.6731.53
3.BĄK, Mikołaj06MKS Wodnik1:03.1536029.0334.12
4.ZIĘBAKOWSKI, Marek06MKS Wodnik1:08.1428632.0436.10
5.BARSZCZ, Mateusz06MKS Wodnik1:10.2426132.9837.26

15 lat

1.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria56.4850326.9129.57
2.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk56.7449627.2429.50
3.WOŹNY, Maksym05MKS Juvenia Wrocław57.2848227.8029.48
4.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice58.2745827.7130.56
5.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor58.6345027.9430.69
6.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko59.2143727.9131.30
7.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka59.2443628.4730.77
8.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów59.5143027.8831.63
9.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:05.2132731.0634.15
10.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:07.3529731.2536.10
11.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:08.7627933.0835.68

16 lat

1.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń56.4250526.7929.63
2.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk57.2248427.3529.87
3.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko58.9044427.7731.13
4.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg59.2443628.3830.86
5.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka59.7142628.3731.34

17 - 18 lat

1.DUDKIEWICZ, Kacper02MKS Polonia Warszawa53.9557726.0227.93
2.SZYMCZAK, Szymon03MKS Juvenia Wrocław54.6855526.5728.11
3.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa54.9154826.0528.86
4.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk55.0854326.4728.61
5.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice55.5652927.2128.35
6.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin57.5747528.0029.57

Open

1.KRASKA, Jakub00AZS Łódź48.4679723.4824.98
2.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa48.7078523.5025.20
3.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa48.7378424.3724.36
4.KOMOROWSKI, Jan01MKS Trójka Łódź52.5462525.1527.39
5.DUDKIEWICZ, Kacper02MKS Polonia Warszawa53.9557726.0227.93
6.MĘCZYŃSKI, Mateusz98KS AZS AWF Wrocław53.9757725.5728.40
7.SZYMCZAK, Szymon03MKS Juvenia Wrocław54.6855526.5728.11
8.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa54.9154826.0528.86
9.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa54.9454725.8429.10
10.SYLDATK, Wiktor03TP Skalar Słupsk55.0854326.4728.61
11.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice55.5652927.2128.35
12.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń56.4250526.7929.63
13.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Góra Kalwaria56.4850326.9129.57
14.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk56.7449627.2429.50
15.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko56.9349127.3429.59
16.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk57.2248427.3529.87
17.WOŹNY, Maksym05MKS Juvenia Wrocław57.2848227.8029.48
18.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin57.5747528.0029.57
19.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice58.2745827.7130.56
20.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor58.6345027.9430.69
21.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko58.9044427.7731.13
22.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko59.2143727.9131.30
23.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg59.2443628.3830.86
BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka59.2443628.4730.77
25.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów59.5143027.8831.63
26.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka59.7142628.3731.34
27.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk1:00.2041628.6731.53
28.BĄK, Mikołaj06MKS Wodnik1:03.1536029.0334.12
29.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:05.2132731.0634.15
30.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:07.3529731.2536.10
31.ZIĘBAKOWSKI, Marek06MKS Wodnik1:08.1428632.0436.10
32.WIELOCH, Igor05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:08.7627933.0835.68
33.BARSZCZ, Mateusz06MKS Wodnik1:10.2426132.9837.26


<< TOP >>
Konkurencja 25
01.03.2020
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
29.77
29.77
30.00
30.33
30.62
31.45
31.91
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
HALLMANN, Weronika
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Kopenhaga (DEN)
Kopenhaga (DEN)
Lublin
Łódź
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Sw.
Poznan
13.12.2017
13.12.2017
17.12.2015
19.12.2017
20.12.2013
19.12.2012
15.12.2011

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.SIEK, Zuzanna06MKS Wodnik37.19452
2.WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator Kozienice41.23332

15 lat

1.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk36.71470

16 lat

1.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA34.08588

17 - 18 lat

1.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław33.21636

Open

1.KOBUSZEWSKA, Karolina96UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu32.59673
2.KANIAK, Oliwia02MKS Juvenia Wrocław33.21636
3.OFMAN, Julia04Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA34.08588
4.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk36.71470
5.SIEK, Zuzanna06MKS Wodnik37.19452
6.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice37.85429
7.WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator Kozienice41.23332


<< TOP >>
Konkurencja 26
01.03.2020
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
26.19
26.53
27.00
27.38
28.09
28.43
29.54
PLUTECKI, Adam
TOKARSKI, Krzysztof
KAŁUSOWSKI, Jan
SZABŁOWSKI, Hubert
MICHALCZYK, Andrzej
SIEMIŃSKI, Piotr
KOBUS, Bartosz
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Gorzow Wielkopolski
Kopenhaga (DEN)
Lublin
Łódź
Olsztyn
Lublin
Ostrowiec Św
28.11.2009
13.12.2017
22.12.2018
21.12.2017
17.12.2016
19.12.2015
06.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk31.50515
2.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń32.85454

15 lat

1.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka33.07445
2.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice33.13442
3.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor35.17370
4.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki37.04316
5.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki38.79275

16 lat

1.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko33.47429
2.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk34.35397

17 - 18 lat

1.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk30.05593
2.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria31.79501
3.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice31.89496

Open

1.KARNIK, Kacper01MKS Wodnik27.96736
2.ROGUSKI, Bartłomiej93AZS AWF Warszawa28.43700
3.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa28.81673
4.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk30.05593
5.MĘCZYŃSKI, Mateusz98KS AZS AWF Wrocław30.14587
6.MAKSAJDA, Kacper06TP Skalar Słupsk31.50515
7.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria31.79501
8.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice31.89496
9.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń32.85454
10.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka33.07445
11.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice33.13442
12.KARWOWSKI, Maksymilian04UKS SP AQUARIUS Lesko33.47429
13.ŁABIK, Marcin04TP Skalar Słupsk34.35397
14.KODLEW, Jakub05UKP "Na Fali" Jawor35.17370
15.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki37.04316
16.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki38.79275


<< TOP >>
Konkurencja 27
01.03.2020
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:03.53
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:10.98
2:14.64
JEDRZEJCZAK, Otylia
OLCZAK, Mirella
OLCZAK, Mirela
OLCZAK, Mirela
OLCZAK, Mirela
OLCZAK, Mirela
TRAMBOWICZ, Zuzanna
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wlkp.
Olsztyn
13.12.2007
26.11.2009
26.11.2009
26.11.2009
26.11.2009
27.11.2008
15.12.2016

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.MACIAK, Julia06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:37.0544134.2840.4342.8239.52

15 lat

1.WARCHAŁOWSKA, Paulina05KU AZS UMCS Lublin2:26.6154333.1138.1138.0537.34
2.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice2:32.8547933.3039.0739.4841.00

16 lat

1.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS Łódź2:28.7751932.6438.1838.9339.02
2.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:32.0148732.7337.2540.1341.90

Open

1.CICHOWSKA, Julia01MKS Juvenia Wrocław2:16.7366930.3134.8235.8835.72
2.WARCHAŁOWSKA, Paulina05KU AZS UMCS Lublin2:26.6154333.1138.1138.0537.34
3.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS Łódź2:28.7751932.6438.1838.9339.02
4.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:32.0148732.7337.2540.1341.90
5.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice2:32.8547933.3039.0739.4841.00
6.MACIAK, Julia06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:37.0544134.2840.4342.8239.52


<< TOP >>
Konkurencja 28
01.03.2020
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:50.13
1:50.89
1:53.09
1:55.89
1:55.93
2:00.17
2:01.11
KORZENIOWSKI, Pawel
KORZENIOWSKI, Pawel
CIEŚLAK, Marcin
POPRAWA, Michał
CIEŚLAK, Marcin
ZUBIK, Jan
CHMIELEWSKI, Krzysztof
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Istanbul (TUR)
Triest (ITA)
Dubai (UAE)
Poznan
Gorzow Wlkp.
Ostrowiec Św.
Lublin
12.12.2009
10.12.2005
19.12.2010
17.12.2011
29.11.2008
16.12.2018
21.12.2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.LARYŚ, Jerzy06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:18.5847631.6934.6536.1336.11
2.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka2:24.5242030.5335.9837.9240.09
NIE UK.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko32.9337.90

15 lat

1.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko2:54.9723635.4242.2547.3949.91

16 lat

1.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:01.0071527.1730.8331.1231.88
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:02.4869026.8530.8132.2732.55
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:04.6765428.0232.4731.7232.46
4.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:19.1247031.1436.3736.5335.08

17 - 18 lat

1.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice2:16.4549929.8533.9935.7336.88
2.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk2:23.7942630.8536.9438.9037.10

Open

1.POPRAWA, Michał94AZS AWF Katowice1:59.4674326.3830.6231.2931.17
2.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:01.0071527.1730.8331.1231.88
3.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:02.4869026.8530.8132.2732.55
4.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:04.6765428.0232.4731.7232.46
5.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice2:16.4549929.8533.9935.7336.88
6.LARYŚ, Jerzy06IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:18.5847631.6934.6536.1336.11
7.PROCNAL, Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:19.1247031.1436.3736.5335.08
8.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk2:23.7942630.8536.9438.9037.10
9.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka2:24.5242030.5335.9837.9240.09
10.CHYCKI, Kamil05UKS SP AQUARIUS Lesko2:54.9723635.4242.2547.3949.91
NIE UK.NIEZNAŃSKI, Michał06UKS SP AQUARIUS Lesko32.9337.90


<< TOP >>
Konkurencja 29
01.03.2020
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
57.17
57.17
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:00.95
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
NAZIĘBŁO, Klaudia
NAZIĘBŁO, Klaudia
KARBOWNIK, Małgorzata
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Netanya (ISR)
Netanya (ISR)
Gorzów Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wlkp.
Ostrowiec Św
03.12.2015
03.12.2015
27.11.2009
27.11.2009
27.11.2009
28.11.2008
08.12.2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik1:22.8229339.3843.44

15 lat

1.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:05.4659431.6233.84
2.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.5451732.9735.57
3.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice1:10.8446834.8635.98
DYSKW.BERNAT, Laura05KU AZS UMCS Lublin1:02.6430.3632.28
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

16 lat

1.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa1:15.8138236.8338.98

17 - 18 lat

1.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:08.4451932.9235.52

Open

1.PEDA, Paulina98AZS AWF Katowice1:00.0776829.0531.02
2.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice1:03.8564030.6133.24
3.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:05.4659431.6233.84
4.SKWARA, Oliwia03UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:08.4451932.9235.52
5.KRAWCZYK, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.5451732.9735.57
6.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice1:10.8446834.8635.98
7.HODUR, Paulina04MKS Polonia Warszawa1:15.8138236.8338.98
8.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS Wodnik1:22.8229339.3843.44
DYSKW.BERNAT, Laura05KU AZS UMCS Lublin1:02.6430.3632.28
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 30
01.03.2020
Mężczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
49.23
49.69
49.69
50.53
52.45
52.56
54.73
KAWĘCKI, Radosław
KAWĘCKI, Radosław
KAWĘCKI, Radosław
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
KOSIŃSKI, Filip
KOSIŃSKI, Filip
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Istambuł (TUR)
Istanbul (TUR)
Olsztyn
Lublin
Poznańa
Olsztyn
20.12.2015
09.12.2009
12.12.2009
17.12.2016
19.12.2015
23.11.2019
16.12.2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria1:00.8151929.2831.53
2.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk1:04.8842731.5433.34
3.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń1:06.9438932.1134.83
DYSKW.STANIAK, Mikołaj06MKS Wodnik35.45
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie).

15 lat

1.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk1:03.3046031.0432.26
2.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice1:03.6345330.8532.78
3.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:17.5025038.0839.42

17 - 18 lat

1.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk1:06.3040031.8734.43
2.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:08.7036034.2034.50

Open

1.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa59.8354529.3230.51
2.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria1:00.8151929.2831.53
3.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk1:03.3046031.0432.26
4.LESIŃSKI, Jakub05UKS Nawa Skierniewice1:03.6345330.8532.78
5.KONKEL, Filip06TP Skalar Słupsk1:04.8842731.5433.34
6.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk1:06.3040031.8734.43
7.JACKIEWICZ, Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń1:06.9438932.1134.83
8.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:08.7036034.2034.50
9.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:17.5025038.0839.42
DYSKW.STANIAK, Mikołaj06MKS Wodnik35.45
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie).
DYSKW.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa27.48
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.


<< TOP >>
Konkurencja 31
01.03.2020
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:07.97
2:07.97
2:10.25
2:10.64
2:11.56
2:12.06
2:13.18
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
BARANOWSKA, Katarzyna
URBANCZYK, Aleksandra
URBANCZYK, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
Lublin
Lublin
Trieste (ITA)
Vienna (AUT)
Dublin (IRL)
Lublin
Łódź
17.12.2015
17.12.2015
08.12.2005
09.12.2004
11.12.2003
22.12.2018
19.12.2017

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
15 lat

1.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:32.0451433.1437.3446.3535.21
2.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:32.7450731.2940.0345.8035.62
3.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice2:32.8250732.7139.9945.5834.54

Open

1.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin2:29.0854631.7638.3843.8135.13
2.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:32.0451433.1437.3446.3535.21
3.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:32.7450731.2940.0345.8035.62
4.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS Nawa Skierniewice2:32.8250732.7139.9945.5834.54


<< TOP >>
Konkurencja 32
01.03.2020
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1: