Nr  1. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  1. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 4 x 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 4 x 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  35. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  36. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  37. Kobiet, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  38. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  35. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  36. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  37. Kobiet, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  38. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  39. Kobiet, 4 x 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  40. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  14 lat i starsi


2018 Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Łódź, 24. - 27.5.2018


Konkurencja 1
24.05.2018
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:05.61
2:05.61
2:07.81
2:07.81
2:08.72
2:11.36
2:16.27
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
POL
POL
00811
00114
00104
00104
00104
Montreal (CAN)
Montreal (CAN)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Rome (ITA)
Belgrade (SRB)
Drzonkow
28.07.2005
28.07.2005
19.08.2000
19.09.2000
29.07.2009
30.07.2008
08.07.2007

Minimum-ME Glasgow K Open: 2:10.11  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 2:16.03

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.TRAMBOWICZ Zuzanna16MKS SP 63 Bydgoszcz2:18.16685+0,6630.2934.7336.0437.10
2.ZIELIŃSKA Daria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.09657+0,4230.6635.6536.6037.18
3.URBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs2:21.2564130.9835.8436.3738.06
4.MUSIOŁ Wiktoria20AZS AWF Katowice2:21.4063930.6135.4137.1638.22
5.DĄBROWSKA Tatiana16UKS 190 Łódź2:21.8863230.6335.6837.3038.27
6.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra17WKS Śląsk Wrocław2:21.9463231.6836.1037.2036.96
7.ADAMCZYK Julia19KU AZS UMCS Lublin2:22.06630+0,5130.8936.6437.0837.45
8.ANDRZEJEWSKA Kamila19KU AZS UMCS Lublin2:22.15629+0,45
9.IŻYCKA Marta18UKS Wodnik Siemianowice Śląski2:23.33613
10.KRYPA Marta16UKS Manta Warszawa Włochy2:24.2660230.8936.1238.3838.87
11.RUTKOWSKA Wiktoria19MUKS ''Piętnastka''2:24.92593+0,4232.1536.4437.6938.64
12.GOTOWSKA Weronika18UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.2159032.1836.6337.4438.96
13.GANCARZ Julia15MKS ,,IKAR'' Mielec2:26.6857232.0736.4638.4339.72
14.BADZIAN Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:29.09545+0,4131.7237.2139.4440.72
15.OLEBA Małgorzata20MKP Szczecin2:30.2053332.5737.7739.6440.22
16.BYLIŃSKA Agnieszka16UKS Żabianka Gdańsk2:30.8352633.2037.9539.7539.93
17.HOLAK Marta17MUKS ''Piętnastka''2:31.2452232.6037.1740.2741.20
18.SZYMAŃSKA Julia15UKS 190 Łódź2:31.48519+0,4732.6938.1140.1240.56
19.FRĄCKIEWICZ Martyna15TP Zielona Góra2:31.5751932.0538.3239.8041.40
20.KUCHTA Maria16UKS ,,Dwójka'' Tczew2:31.6951732.1939.2839.4440.78
21.KOWALSKA Magda14UKS Piątka Ostrołęka2:31.8451633.4938.5640.3839.41
22.ZAREMBIK Katarzyna16MKS SMS Victoria Racibórz2:33.81496+0,4933.7938.2340.1141.68
23.TOMALA Aleksandra21MKS Zryw Opole2:34.04494+0,5733.0638.4939.8642.63
24.BARTCZAK Julia18KU AZS Politechniki Łódzkiej2:34.19493+0,4332.4737.5840.4143.73
25.BRZOSTEK Emilia15MKS SP 63 Bydgoszcz2:34.38491+0,4931.9338.0941.3942.97
26.POZNACHOWSKA Nadia14UKP ,,Polonia Warszawa''2:35.0648433.0540.5141.7639.74
27.ZARYCHTA Anita20Starachowicki Klub Pływacki BA2:39.96441+0,4134.4140.1542.0443.36
28.CZERWIŃSKA Martyna14UKS ,,Dwójka'' Tczew2:40.4243735.4440.6542.2942.04
29.STERNICZUK Weronika15UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:41.1443132.8140.5843.1244.63
30.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa2:44.7740433.4041.5144.9144.95


<< TOP >>
Konkurencja 2
24.05.2018
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:53.23
1:54.10
1:56.13
1:56.13
1:59.36
2:03.33
2:06.79
KORZENIOWSKI Pawel
ŚWITKOWSKI Jan
CIEŚLAK Marcin
CIEŚLAK Marcin
CIEŚLAK Marcin
ŁUCZAK Piotr
URYNIUK Paweł
00114
01003
03914
03914
03914
00611
05114
Rome (ITA)
Kazan (RUS)
Praga (CZE)
Prague (CZE)
Prague - Podoli (CZE)
Beograd (SRB)
Warsaw
29.07.2009
05.08.2015
10.07.2009
10.07.2009
07.12.2008
26.07.2007
01.12.2017

Minimum-ME Glasgow M Open: 1:57.02  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 2:02.17

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.CHRZANOWSKI Damian20WKS Śląsk Wrocław1:58.54832+0,4625.8530.0930.8831.72
2.ŚWITKOWSKI Jan24KU AZS UMCS Lublin2:00.13799+0,5526.8930.5531.1031.59
3.FIKS Krzysztof18UKS 190 Łódź2:02.67751+0,4727.4131.2631.8532.15
4.OPALSKI Marcin25Mokotowski UKP Warszawianka- W2:02.73750+0,5827.3031.3131.6532.47
5.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:03.56735+0,4827.4231.1532.1232.87
6.CIEŚLA Oskar17AZS AWF Katowice2:03.57734+0,5527.3931.0732.0433.07
CUKANOW Michał19TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:03.57734+0,5026.9131.0632.5133.09
8.MAJERSKI Jakub18UKS SMS Galicja Kraków2:04.12725+0,6027.7032.5732.1631.69
9.OLLER Krzysztof18MTP Kormoran Olsztyn2:04.56717+0,5728.9432.0831.7431.80
10.CIĘŻKOWSKI Dominik22AZS AWF Warszawa2:04.83712+0,5727.8332.9231.9532.13
11.BOCHEŃ Tomasz19MKS Juvenia Białystok2:05.26705+0,5327.5332.0931.8833.76
12.WARZOCHA Albert17Uks Cityzen2:05.43702+0,5827.7032.2732.7232.74
13.OSSES Arkadiusz23KS Warta Poznań2:05.55700+0,6828.2231.8632.3933.08
14.BLACHURA Patryk19UKP Unia Oświęcim2:05.58700+0,5127.7232.1632.6233.08
15.KRZYWNICKI Adrian17MPKS Orka Ciechanów2:06.70681+0,5828.0132.4832.6133.60
16.MAJOR Daniel17UKP Unia Oświęcim2:06.86679+0,4627.5431.6333.0234.67
17.SAWICKI Bartosz18AZS AWF Katowice2:07.01676+0,4527.7431.9233.2534.10
18.KACZMARSKI Marcin24AZS AWF Warszawa2:07.44669+0,5828.3332.0333.2933.79
19.BORKOWSKI Kacper18KU AZS UMCS Lublin2:07.69665+0,4628.4431.7233.0534.48
20.PACŁAWSKI Jakub18Akademia Aqua Sport2:07.7166528.1732.3233.9533.27
MAYERBERG Kacper18UKP Unia Oświęcim2:07.71665+0,4128.1532.6833.4333.45
22.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:07.7966427.7632.2633.5134.26
23.STEC Kacper19UKP Kmita Zabierzów2:07.85663+0,6228.2931.1833.1135.27
24.SZAL Mateusz18MKS Zryw Opole2:07.96661+0,4327.0332.0133.5335.39
25.KWAŚNY Jakub17AZS AWF Katowice2:08.1365928.5433.3933.9532.25
26.ĆWIEK Wiktor15BUKS Warszawa2:08.21657+0,4627.9433.4233.5933.26
27.ZDZIEBŁO Piotr16UKS Salmo Żory2:08.33656+0,5429.4033.1032.9232.91
28.KEMPA Mikołaj19MMKS Kędzierzyn-Koźle2:08.41654+0,6028.5632.9033.3133.64
29.TYLICKI Mateusz17MUKS ''Piętnastka''2:08.64651+0,4629.0932.0233.0734.46
30.ZAREMBA Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.70650+0,4928.3432.5633.5334.27
31.PURTAK Wiktor16MKS Jedynka Łódź2:09.1964328.8233.2033.3733.80
32.DĘBSKI Szymon19UKS Nawa Skierniewice2:09.46639+0,4828.0732.5933.6535.15
33.GOLENIEC Kamil19UKP Unia Oświęcim2:09.56637+0,5128.3132.6334.2734.35
34.KRULIKOWSKI Maciej19UKP Unia Oświęcim2:09.64636+0,5128.2232.0833.5435.80
35.CHMIELEWSKI Michał14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:09.7163528.4333.2134.2233.85
36.CHYCZEWSKI Oliwer18MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:09.9263228.9732.9033.9334.12
37.POWROŹNIK Konrad21WKS Śląsk Wrocław2:10.80619+0,6228.0532.5933.7036.46
38.GŁUSZKOWSKI Mateusz17Uks Cityzen2:11.09615+0,4529.2633.6333.8534.35
39.ZUBIK Jan15UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.31612+0,4328.8533.5034.2134.75
40.GAWRON Oskar19WKS Śląsk Wrocław2:12.90590+0,5328.6933.8134.5635.84
41.WOŹNIAK Kamil17KS ,,Wisła'' Puławy2:14.50569+0,5529.3834.7635.7734.59
42.CZECH Arkadiusz15KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:14.5656928.4033.5335.3137.32
43.WLAZŁOWSKI Kamil15UKP ,,Polonia Warszawa''2:14.59568+0,4729.3734.1235.0836.02
44.SADŁO Marcel17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:14.89564+0,5929.6934.3435.0735.79
45.DYBA Jakub20KS Posnania Poznań2:15.37558+0,4229.0034.2536.2135.91
46.BOBORYK Wojciech16KS Delfin Gdynia2:16.41546+0,5829.2934.8135.8136.50
47.WODYŃSKI Bartosz16KU AZS Politechniki Łódzkiej2:17.49533+0,5329.7135.2936.4436.05
48.GOŁACKI Sergiusz14UKS 190 Łódź2:17.61532+0,5730.7335.4835.5135.89
49.BŁASZCZYK Kacper18KU AZS Politechniki Łódzkiej2:17.95528+0,5929.0334.0836.5138.33
50.STEFANOWSKI Bartosz15UKS Nawa Skierniewice2:18.2352431.0035.2735.6436.32
51.ANTCZAK Bartosz15UKP ,,Polonia Warszawa''2:18.61520+0,4729.8234.8235.9937.98
52.OLESKI Tomasz15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:18.6552029.2935.1336.8137.42
53.TŁOMAK Andrzej17St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:18.86517+0,6029.0534.2637.3638.19
54.JASIŃSKI Jakub15MKS Jedynka Łódź2:18.94516+0,4931.5435.4636.1035.84
55.CIELECKI Kuba16WKS Śląsk Wrocław2:19.41511+0,5529.5933.5836.6339.61
56.BATOR Kacper18KU AZS AGH Kraków2:19.51510+0,5130.6135.0637.3236.52
57.BORSUK Łukasz17UKP Fala Kraśnik2:19.69508+0,5028.9934.3136.8139.58
58.LABICH Wiktor15MKS Trójka Łódź2:19.76507+0,6230.6435.7836.8236.52
59.OLCZAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:22.05483+0,4431.8037.0737.2135.97
60.BOROWSKI Kacper15KS KSZO Ostrowiec Św.2:22.17482+0,4132.0736.5537.7335.82
61.KĘDZIERSKI Tomasz15UKS 190 Łódź2:25.24452+0,4930.1235.6539.2440.23
62.KUCHARSKI Jan16UKS Kapry-Armexim Pruszków2:26.28442+0,4332.2737.7438.1338.14
63.GRECZAN Sebastian15MKS Juvenia Białystok2:27.55431+0,7132.2637.5138.7739.01
64.MŁYNARCZYK Mateusz14UKS 190 Łódź2:29.50414+0,5331.1837.5439.5241.26
65.GŁĄBIŃSKI Kamil14UKS Pirania Targówek2:32.6239032.4538.8240.9940.36
66.MAGDZIARZ Konrad22MKS CKS-SMS Szczecin2:32.8738829.8537.5741.0744.38
67.CIESIELSKI Artur14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:37.2635632.0737.1843.1144.90


<< TOP >>
Konkurencja 3
24.05.2018
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
25.01
25.14
25.31
25.31
25.54
25.84
26.53
URBANCZYK Aleksandra
KORC Agata
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
KORC Agata
KORC Agata
SOKOŁOWSKA Diana
02305
00114
00106
00106
POL
00201
00309
Barcelona (ESP)
Pekin (CHN)
Ostrowiec Św
Ostrowiec Sw.
Berlin (GER)
Valetta (MLT)
Gliwice
03.08.2013
15.08.2008
21.05.2009
21.05.2009
04.08.2002
08.07.2001
03.06.2010

Minimum-ME Glasgow K Open: 25.10  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 25.47

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.DOWGIERT Anna28KS Warta Poznań25.34815
2.JURCZYK Karolina17MKS Dziewiątka Dzierżoniów25.47802
Minimum-MEJ Helsinki
3.TCHÓRZ Alicja26MKS Juvenia Wrocław25.63787
4.FIEDKIEWICZ Kornelia17MKS Juvenia Wrocław25.65785
5.NOGAJ Paulina20MKS Wodnik Radom25.76775
6.POLAŃSKA Aleksandra18UKS GOS Raszyn25.92761
7.SZTANDERA Dominika21MKS Juvenia Wrocław25.97757
8.PEDA Paulina20AZS AWF Katowice26.11745
9.KAWECKA Anna26KU AZS AGH Kraków26.23734
10.ROGOWSKA Katarzyna18MKP Szczecin26.26732
11.RZOŃCA Patrycja19WKS Śląsk Wrocław26.45716
12.FRYCKOWSKA Natalia19MKP Szczecin26.47715
13.KOSSAKOWSKA Dominika17AZS AWF Katowice26.48714
14.DUDEK Aleksandra17MUKS ''Piętnastka''26.51711
15.SIRIGNANO Luigia22KU AZS AGH Kraków26.55708
16.GÓRNIAK Katarzyna23UKP Gryf Dębica26.59705
17.JABŁOŃSKA Martyna15MKS Piaseczno26.60704
18.CIEŚLAK Joanna22KS Warta Poznań26.61703
19.WOŹNIAK Zofia17UKS G-8 Bielany Warszawa26.69697
20.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź26.71695
21.KITA Katarzyna23UKS Shark Rudna26.82687
22.JAGODA Julia23AZS AWF Katowice26.84685
23.WRZOSEK Iga18St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.85685
24.POGORZELSKA Inez18UKS GOS Raszyn26.88682
25.DOMŻALSKA Wiktoria18UKP Jedynka Elbląg26.90681
26.SKRZYDŁO Sara25WKS Śląsk Wrocław26.92679
27.CIEPLAK Aleksandra17UKS Olimpic Warka26.95677
28.CZARNECKA Wiktoria19KU AZS UMCS Lublin27.00673
29.WALZ Kornelia18UKS Nawa Skierniewice27.07668
30.KOŁODZIEJ Katarzyna18UKP Unia Oświęcim27.08667
31.GONTA Oliwia20KP Totis Viribus Świebodzin27.09667
32.ROGOWSKA Paulina20St. Lok. SALOS Cortile Kielce27.10666
33.HOROVA Oksana16UKS SMS Galicja Kraków27.17661
34.ŚWISTUŃ Julia18UKS SMS Galicja Kraków27.19659
HELLAK Emilia15WKS Śląsk Wrocław27.19659
36.MAIK Julia15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.22657
SZCZOTKA Olga18MKS Juvenia Wrocław27.22657
38.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia17WKS Śląsk Wrocław27.23656
39.LEWANDOWSKA Natalia17UKP Unia Oświęcim27.24656
40.KOZŁOWSKA Anna22KU AZS AGH Kraków27.25655
41.ZABOROWICZ Julia17KS ,,Górnik'' Sosnowiec27.33649
JANKOWSKA Klaudia20UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.33649
43.KOWAL Emilia16UKS SMS Galicja Kraków27.34648
44.SZLĘK Katarzyna16TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód27.37646
KLIMEK Marta15UKP Unia Oświęcim27.37646
GUŚĆ Wiktoria14UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.37646
47.MAGIEROWSKA Julia16AZS AWF Katowice27.39645
48.AREKHAVA Anhelina19KS AZS AWF Biała Podlaska27.42643
49.SOLAK Anna18KP MZOS Płock27.44641
50.KIT Zuzanna21WKS Śląsk Wrocław27.47639
51.RYDYŃSKA Marianna14MUKS ''Piętnastka''27.48639
SKIBCZAK Natalia18UKS G-8 Bielany Warszawa27.48639
53.SIEŃCZYK Jowita21KS AZS AWF Biała Podlaska27.51636
54.MAZURKIEWICZ Barbara17MKS Piaseczno27.54634
MIELCZAREK Sandra16UKS G-8 Bielany Warszawa27.54634
56.RABINIAK Zuzanna17KU AZS UMCS Lublin27.55634
57.SZCZEPAŃSKA Maria15KS Warta Poznań27.59631
58.GRZEGORCZYK Izabella25KS Warta Poznań27.62629
59.BUJAK Klara16UKS G-8 Bielany Warszawa27.64628
60.PECIAK Katarzyna16UKS SMS Galicja Kraków27.66626
61.KRAMER Aleksandra16TP Zielona Góra27.70623
62.CELMER Wiktoria15KS Warta Poznań27.71623
WRÓBEL Julia17KU AZS Politechniki Łódzkiej27.71623
64.KLONOWSKA Julia18UKS G-8 Bielany Warszawa27.77619
65.SZOPA Marta18CSTiR Strzyżów27.84614
ROZBERG Adriana15UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.84614
67.PISARCZYK Amelia20AZS AWF Katowice27.87612
TOMKOWICZ Wiktoria18MUKS ''Piętnastka''27.87612
DĄBROWSKA Wiktoria15UKP ,,Polonia Warszawa''27.87612
70.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin27.88611
71.SERAFIN Magdalena17UKS SMS Galicja Kraków27.89611
72.NITA Daria17KS Korona Kraków27.90610
MICIAK Agata16MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.90610
74.ZROBEK Natalia19KU AZS Politechniki Łódzkiej27.96606
75.BORKOWSKA Małgorzata16UKS Olimpijczyk 2327.99604
76.SKIBIAK Klaudia16UKS 190 Łódź28.00604
77.SASIN Dominika24KS AZS AWF Wrocław28.01603
78.SKOWROŃSKA Wiktoria17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.03602
79.WĘCŁAWIAK Irena20UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.06600
80.GANCARZ Karolina17KU AZS UMCS Lublin28.13595
81.KWIATKOWSKA Zofia17KU AZS UMCS Lublin28.14595
82.WRÓBEL Julia15UKP ,,Polonia Warszawa''28.27586
83.TARASIEWICZ Klaudia14UKP ,,Polonia Warszawa''28.29585
84.PIECHOTA Paulina19UKS 190 Łódź28.30585
PIESKO Martyna15UKS Olimpijczyk 2328.30585
86.PATORA Maria16KU AZS Politechniki Łódzkiej28.32583
87.PIOTROWSKA Wiktoria15UKS Żabianka Gdańsk28.35582
88.ROMANIK Aleksandra18MKS Polonia Warszawa28.36581
89.BARYŁA Julia18MKP Szczecin28.37580
90.JASIORSKA Aleksandra16UKP ,,Polonia Warszawa''28.48574
MIGDAŁ Maria17UKS Żabianka Gdańsk28.48574
92.ZBROJEWSKA Zofia15MKS Trójka Łódź28.49573
MENDYK Adrianna20MKS Wodnik Radom28.49573
GAJDOWSKA Agnieszka23UKS Shark Rudna28.49573
95.SAJECKA Zofia20Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI28.50572
96.ZAWADZKA Anna18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy28.52571
JANIK Julia16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica28.52571
MIODEK Karolina17UKS Żabianka Gdańsk28.52571
99.KINDRAT Julia15"Sikret" Gliwice28.57568
WOJCIECHOWSKA Joanna20KU AZS UMCS Lublin28.57568
101.TRYBUCH Oliwia16UKP ,,Polonia Warszawa''28.59567
102.WIECZOREK Marika15KS OLIMPIA Lublin28.63565
103.BIEGAŁA Klaudia17MKS Trójka Łódź28.65563
104.PAWŁOWSKA Barbara16UKS 190 Łódź28.68562
105.MOLENDA Dominika15UKS Żabianka Gdańsk28.74558
106.MAJSZUTOWICZ Paulina20MKP Szczecin28.82554
107.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa28.86551
108.PISKORZ Aleksandra17WKS Śląsk Wrocław28.89549
109.MILER Oliwia20UKS G-8 Bielany Warszawa28.96546
110.JAWORSKA Maja16KP MZOS Płock28.98544
CZECHYRA Agata15KS Warta Poznań28.98544
112.CHMIELEWSKA Julia16Mokotowski UKP Warszawianka- W29.00543
113.LESIEWICZ Marika14MUKS Wiking Tomaszów Maz.29.01543
114.PROCHOWNIK Olimpia19KU AZS UMCS Lublin29.08539
115.KOZANECKA Katarzyna17KS Posnania Poznań29.10538
116.FASZCZEWSKA Karolina19MKS CKS-SMS Szczecin29.13536
117.WILGOCKA Wiktoria14MUKS ,,Lider''Chełm29.29527
118.NIEMIEC Aleksandra21MUKP Fala Ropczyce29.39522
119.FILOCHA Julia15MKS CKS-SMS Szczecin29.40521
120.DEMBOWSKA Weronika15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej29.41521
121.KEMPA Anna17MMKS Kędzierzyn-Koźle29.48517
122.MOTYL Sara15KU AZS Politechniki Łódzkiej29.54514
123.ZAJĄCZKOWSKA Ewa14MKS Trójka Łódź29.61510
124.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa29.65508
125.BOROWSKA Agnieszka18MKS Polonia Warszawa29.66508
126.SZKARŁAT Julia20AZS AWF Katowice29.69506
127.WOJTANEK Wiktoria17Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI29.71505
128.HAŁKA Wiktoria17KU AZS UMCS Lublin29.72505
129.KOLENDA Zofia20KS AZS AWF Biała Podlaska29.78502
ŁYSIO Julia14MKS Trójka Łódź29.78502
131.MAKSIM Matylda18AZS AWFiS Gdańsk29.83499
132.PIECHOTA Karolina17UKS 190 Łódź29.87497
133.RACZYŃSKA Wiktoria14KU AZS Politechniki Łódzkiej29.88497
134.WÓJTOWICZ Julia18Uks Skarpa Lublin29.98492
135.LIWOWSKA Maria15UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.03489
136.WIĘCKOWSKA Alicja15UKS Delfin Garwolin30.05488
137.PORĘBSKA Paulina15MKS Dziewiątka Dzierżoniów30.11485
138.FRĄCKIEWICZ Emilia15UKS Delfin Garwolin30.16483
139.CYGAN Julia14MUKS ''Piętnastka''30.20481
140.POTEMKA Justyna14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód30.23480
141.KULETA Julia15MKS Dziewiątka Dzierżoniów30.25479
142.CHMIELEWSKA Aneta18MKS Polonia Warszawa30.28477
143.WESOŁOWSKA Agata17KU AZS UMCS Lublin30.47468
144.GRĄZ Gabriela17KU AZS UMCS Lublin30.51466
145.JARZĄBEK Natalia17MKS Trójka Łódź30.59463+0,51
146.RUCIŃSKA Inga14UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.63461
147.SZUBSKA Oliwia15MKS Jedynka Łódź30.66460
148.KRÓL Patrycja17AZS AWFiS Gdańsk30.70458
DZIEDZIC Vanessa15MKS CKS-SMS Szczecin30.70458
150.KURZEPA Adrianna16UKS Pirania Targówek30.80453
151.DESZCZKA Laura17MKS Trójka Łódź31.13439
152.KLIMCZAK Julia14UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.23435
153.WITEK Aleksandra15UKS Żabianka Gdańsk31.30432+0,45
154.KARWOWSKA anna15MKS CKS-SMS Szczecin31.41427+0,42
155.POTOCKA Zofia16UKS Kapry-Armexim Pruszków31.75414
156.BUJNOWICZA Laura15UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.83411
157.JESSICA Kowalska14KS ,,HARPUN'' Osiecznica31.84410
158.WASYLISZYN Julia14KS ,,HARPUN'' Osiecznica32.31393
159.GOMUŁKA Natalia14UKS 190 Łódź32.63381
160.OSTROWSKA Maja15KS ,,HARPUN'' Osiecznica32.82375
161.RESZKIEWICZ Zuzanna15MKS CKS-SMS Szczecin32.98369
DAŁEK Zuzanna14SKS 137 Delfin Łódź32.98369
163.PETERA Patrycja14UKS Piątka Konstantynów Łódzki33.02368+0,43
164.KARPOWICZ Amelia14KS ,,HARPUN'' Osiecznica33.37356
165.KULAGA Dominika21UKP Gryf Dębica35.27302
NWURBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs


<< TOP >>
Konkurencja 4
24.05.2018
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
21.47
21.47
22.45
22.69
23.44
23.61
24.18
JURASZEK Paweł
JURASZEK Paweł
HOŁUB Jan
HOŁUB Jan
OSTROWSKI Karol
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
00701
00701
00601
00303
00116
05114
05114
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
Dordrecht (NED)
Dubai (UAE)
Hodmezovasarhely (HUN)
Warsaw
Sztokholm (SWE)
29.07.2017
29.07.2017
13.07.2014
28.08.2013
12.12.2015
01.12.2017
11.12.2016

Minimum-ME Glasgow M Open: 22.17  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 23.14

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.JURASZEK Paweł24MKS Dziewiątka Dzierżoniów21.45926
Minimum-ME Glasgow
2.CZERNIAK Konrad29KU AZS UMCS Lublin21.90870
Minimum-ME Glasgow
3.SENDYK Paweł21MKP Szczecin21.91869
Minimum-ME Glasgow
4.WYPYCH Filip27AZS Łódź22.14842
Minimum-ME Glasgow
5.HOŁUB Jan22WKS Śląsk Wrocław22.19836
6.KSIĄŻEK Jakub20MKP Szczecin22.31823
7.OSTROWSKI Karol19MKP Szczecin22.65786
8.MAJCHRZAK Kacper26KS Warta Poznań22.69782
9.LASSEK Bartłomiej24KU AZS Politechniki Łódzkiej22.78773
10.PISZCZOROWICZ Bartosz19UKS G-8 Bielany Warszawa22.79772
11.PYTLARCZYK Szymon18Mokotowski UKP Warszawianka- W22.82769
Minimum-MEJ Helsinki
12.KOLCZYŃSKI Stanisław21Stowarzyszenie Klub Pływacki L22.85766
13.GAWRYSIAK Przemysław26LKS ,,OMEGA'' Kleszczów22.87764
14.BUGDOL Rafał23AZS AWF Katowice22.91760
15.POLEWKA Tomasz24AZS AWF Katowice22.95756
16.KISZCZAK Jakub18WKS Śląsk Wrocław23.03748
Minimum-MEJ Helsinki, Minimum MEJ -Helsinki
17.PIOTROWSKI Kacper17UKS G-8 Bielany Warszawa23.08743
Minimum-MEJ Helsinki, Minimum MEJ -Helsinki
SŁOWIK Rafał18UKS G-8 Bielany Warszawa23.08743
Minimum-MEJ Helsinki, Minimum MEJ -Helsinki
19.MIKOŁAJCZYK Michał19WKS Śląsk Wrocław23.11740
20.ORLICZ Filip16UKS G-8 Bielany Warszawa23.19733
21.POPRAWA Michał24AZS AWF Katowice23.29723
22.KAŹMIERCZAK Wojciech21Mokotowski UKP Warszawianka- W23.41712
23.WERNER Paweł25MKS Juvenia Wrocław23.45708
24.BIEROŃSKI Michał19WKS Śląsk Wrocław23.46708
25.CHUDY Michał21KS Warta Poznań23.47707
26.NAKIELSKI Hubert18UKS Piątka Ostrołęka23.48706
27.JURA Maciej22WKS Śląsk Wrocław23.49705
28.SOLAK Łukasz19KP MZOS Płock23.50704
29.ADAMCZEWSKI Eryk18Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn23.56699
30.DEREŃ Kacper20MKS Dziewiątka Dzierżoniów23.59696
MICHALCZYK Andrzej18UKP Unia Oświęcim23.59696
32.ZBUTOWICZ Karol20Stowarzyszenie Klub Pływacki L23.61694
33.WINIATOWSKI Patryk19MUKS ''Piętnastka''23.63692
34.GOSIENIECKI Juliusz20MKP Astromal-Leszno23.66690
SMOLIŃSKI Jakub18St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz23.66690
36.NOWODWORSKI Dawid21CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej23.70686
37.KAŹMIERCZAK Bruno16UKS GOS Raszyn23.72685
38.PUK Dariusz23AZS AWF Katowice23.73684
39.LESZEGA Szymon17KS Delfin Gdynia23.75682
40.DOMAŃSKI Gracjan18MKP Szczecin23.77680
SADŁOWSKI Piotr18MTP Kormoran Olsztyn23.77680
42.GĘBKA Olaf18MKP Szczecin23.78679
43.KĘPA Cezary22MKS CKS-SMS Szczecin23.81677
44.SZCZUTKOWSKI Robert20KS AZS AWF Wrocław23.82676
45.MŁYNARCZYK Piotr19MKP Szczecin23.83675
46.SUSZEK Wojciech26KS AZS AWF Biała Podlaska23.86673
47.ANDREOSE Jan Luigi20KS AZS AWF Wrocław23.89670
48.DĄBROWSKI Patryk18WKS Śląsk Wrocław23.90669
49.JEMIELITA Oskar17MPKS Orka Ciechanów23.95665
RADZISZEWSKI Krzysztof16UKS G-8 Bielany Warszawa23.95665
51.ROMANOWSKI Kamil21AZS AWF Katowice23.96664
GORAJ Marcin17UKS SMS Galicja Kraków23.96664
53.PRZYBYŁA Kacper20AZS AWF Katowice24.06656
54.KURLETO Piotr18KU AZS AGH Kraków24.07655
OGORZAŁEK Kamil19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy24.07655
56.SMOLIŃSKI Paweł17UKS Junior Kluczbork24.10653
57.NAUMENKO Artem22KU AZS AGH Kraków24.13650
BARTOSIEWICZ Jakub23UKS G-8 Bielany Warszawa24.13650
59.WARDAWA Filip17UKS G-8 Bielany Warszawa24.15649
60.NOWAK Patryk23AZS AWF Katowice24.19645
61.CHMIELEWSKI Jakub19WKS Śląsk Wrocław24.20645
62.KOWALIK Damian24KU AZS UAM Poznań24.21644
KAŁUSOWSKI Jan18MKS Trójka Łódź24.21644
WOŹNIAK Maciej18UKS 190 Łódź24.21644
65.ZHURAVEL Nazar15WKS Śląsk Wrocław24.22643
66.BUCZKOWSKI Kamil22KU AZS AGH Kraków24.23642
PIWOWARSKI Konrad20KU AZS Politechniki Łódzkiej24.23642
68.LITWA Krzysztof22KU AZS AGH Kraków24.26640
69.WŁODARCZYK Maciej19Uks ,,Pingwiny''24.27639
70.JÓŹKÓW Cezary17WKS Śląsk Wrocław24.28638
71.CZECH Szymon21AZS AWF Katowice24.30637
72.WAWRZYNKIEWICZ Piotr20MKP Szczecin24.31636
73.GOLENIEC Łukasz21AZS AWF Katowice24.33634
74.GUZIOR Maciej18WKS Śląsk Wrocław24.34634
75.BRZOSTOWSKI Axel22AZS AWF Katowice24.35633
76.CZAJA Przemysław17UKS Alfa Bukowno24.37631
77.KUCA Przemysław24KS Warta Poznań24.39630
78.LECH Filip17KU AZS UMCS Lublin24.40629
79.KRZYKAŁA Emil17UKS SMS Galicja Kraków24.43627
80.SKIERSKI Radosław18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy24.44626
81.CERLICH Maksymilian18MKS ,,IKAR'' Mielec24.46624
82.NOWOTNY Dawid17UKS G-8 Bielany Warszawa24.47623
83.BIELSKI Jakub18MKS Dziewiątka Dzierżoniów24.48623
84.ROMANIEC Szymon18KS Delfin Gdynia24.51620
85.KOMOROWSKI Jan17MKS Trójka Łódź24.52620
86.WAŚKO Adam18St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz24.54618
87.ZDANOWSKI Filip16Uks ,,Pingwiny''24.55617
88.STANIELEWICZ Bartosz24TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód24.57616
89.DEREZIŃSKI Szymon17MKS Polonia Warszawa24.58615
ASTASHEV Bogdan17UKS SMS Galicja Kraków24.58615
91.KRASIŃSKI Kacper18MKS Dziewiątka Dzierżoniów24.59614
92.PUZAN Yauheni23AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk24.62612
93.MILBRANT Kacper17AZS AWF Katowice24.64611
94.RADOSŁAW Puzio17UKS ''ORKA'' Lubań24.65610
95.KACZOROWSKI Jakub21UKS G-8 Bielany Warszawa24.68608
96.PIERZYŃSKI Michał21KU AZS Politechniki Łódzkiej24.69607
97.KARNIK Kacper17MKS Wodnik Radom24.70606
98.PARTYKA Damian17KS Delfin Gdynia24.71605
CELIŃSKI Jakub16KS Narwal Międzyrzec Podl.24.71605
100.KOWALIK Piotr27KU AZS UAM Poznań24.72605
BUTKIEWICZ Władysław18UKP Unia Oświęcim24.72605
102.KOCZOROWSKI Kacper18MKP Astromal-Leszno24.73604
103.ZWOLIŃSKI Marcin21AZS AWF Katowice24.77601
STEFAŃSKI Patryk15KS KSZO Ostrowiec Św.24.77601
105.KAPIAS Michał18"Sikret" Gliwice24.80599
106.SAWCZUK Oskar20KU AZS Politechniki Łódzkiej24.81598
107.PINKOSZ Mateusz20KS AZS AWF Wrocław24.82597
108.SACHA Kamil17WKS Śląsk Wrocław24.83597
109.SORDYL Mateusz19ULKS Victoria Kozy24.85595
110.PACZYŃSKI Oliwer21KU AZS UMCS Lublin24.87594
111.URBAŃSKI Michał17KS Delfin Gdynia24.88593
WLAZŁOWSKI Damian19UKP ,,Polonia Warszawa''24.88593
113.RÓG Adrian17KP Sokół Rzeszów24.92590
114.WAŁCERZ Mateusz18Klub Pływacki STILON Gorzów Wl24.93590
115.GŁYK Wojciech26AZS AWF Katowice24.95588
116.MUSZYŃSKI Wiktor17Uks Cityzen24.96587
117.GRABOŃ Przemysław18CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej24.99585
ŻUKOWSKI Maciej25KS AZS AWF Wrocław24.99585
119.SZCZERBA Adam16KU AZS UMCS Lublin25.01584
120.MĘCZYŃSKI Mateusz20KS AZS AWF Wrocław25.04582
121.DUBAS Mateusz17AZS AWF Katowice25.05581
MITRUS Paweł18UKS G-8 Bielany Warszawa25.05581
123.SZCZECIŃSKI Robert18MKS Polonia Warszawa25.06580
124.SZUSTAK Hubert19UKS GOS Raszyn25.08579
125.JAWORSKI Norbert20KU AZS UMCS Lublin25.09578
GREBER Artur17UKS G-8 Bielany Warszawa25.09578
127.SUSZEK Piotr17KS AZS AWF Biała Podlaska25.12576
128.BARUSIŃSKI Kordian17UKS G-8 Bielany Warszawa25.13576
129.LIS Patryk20KP AVIA Świdnik25.14575
130.ROZMYSŁOWSKI Eryk16UKS GOS Raszyn25.17573
131.CZERNIAK Konrad20KU AZS UMCS Lublin25.18572
132.MIKOŁAJCZAK Błażej17MUKS ''Piętnastka''25.19571
133.REJNIAK Mateusz17MPKS Orka Ciechanów25.24568
134.ŁUKASZCZYK Mateusz18UKS ,,ORKA'' Zamość25.27566
135.RYTTER Igor17UKS G-8 Bielany Warszawa25.28565
136.STEC Kacper19UKP Kmita Zabierzów25.29565
137.GĄSTAŁ Jan15Mokotowski UKP Warszawianka- W25.30564
138.ROMANOWSKI Dawid15UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.32563
HANO Grzegorz18WKS Śląsk Wrocław25.32563
140.PABICH Bartosz17MKS Neptun Stargard Szczecińsk25.33562
141.CHYCZEWSKI Oliwer18MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.25.34561
SYNOWIEC Mikołaj16UKS SMS Galicja Kraków25.34561
143.BALICKI Michał18UKS SMS Galicja Kraków25.37559
144.JANICZUK Patryk16MUKS ,,Lider''Chełm25.40557
145.MISTRZAK Kacper16Stowarzyszenie Hobby Sport25.44555
146.PAKUŁA Mateusz18KU AZS Politechniki Łódzkiej25.45554
147.BŁAŃSKI Piotr17KS Delfin Gdynia25.46553
PIOTROWICZ Kamil18MKS Trójka Łódź25.46553
149.CHMIELOWIEC Łukasz18UKS Nawa Skierniewice25.48552
150.BACHLAJ Dorian19UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Bi25.50551
151.MYNARSKI Wojciech19KS JUST SWIM Jelenia Góra25.51550
152.DURAJCZYK Michał21AZS AWF Warszawa25.53549
MATUSZEWSKI Krzysztof14MUKS ''Piętnastka''25.53549
LEWKOWSKI Patryk19UKS Shark Rudna25.53549
155.BRODOWSKI Bartosz18UKS Nawa Skierniewice25.58546
156.PAWLACZYK Patryk18UKS 190 Łódź25.63543
157.PRUS Mateusz18MKP Astromal-Leszno25.64542
KŁAPUT Bartosz18UKS SMS Galicja Kraków25.64542
159.VOLODIN Hryhorii19Mokotowski UKP Warszawianka- W25.65541
160.MAŁYSKA Bartosz19KU AZS UMCS Lublin25.69539
DOMINIAK Kacper18WKS Śląsk Wrocław25.69539
162.BIELSKI Kacper17KS Delfin Gdynia25.71537
163.GUZY Marcel17DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob25.72537
RODKIEWICZ Radosław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa25.72537
165.DOBRZAŃSKI Krystian18MKS Dziewiątka Dzierżoniów25.73536
166.BIEG Oskar18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy25.78533
167.CZECH Arkadiusz15KS ,,Górnik'' Sosnowiec25.80532
168.WRÓBLEWSKI Kamil16KS ,,HARPUN'' Osiecznica25.81531
MISIARZ Adrian20Mokotowski UKP Warszawianka- W25.81531
170.NOWAKOWSKI Jakub17Okręgowe WOPR Rawa Maz.25.89526
171.SMEJA Sławomir24AZS AWF Katowice25.90526
172.SKÓRA Bartosz15UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.92524
173.BIEDKA Mikołaj15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn25.93524
STEFANOWSKI Bartosz15UKS Nawa Skierniewice25.93524
175.PODKOWA Arkadiusz18UKP Kmita Zabierzów25.94523
176.KADROW Konrad21KU AZS UMCS Lublin25.96522
177.SZELĄG Dawid15Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn25.97521
178.DĘBSKI Szymon19UKS Nawa Skierniewice25.98521
179.KLIMAS Michał16KS KSZO Ostrowiec Św.25.99520
WÓJCIK Mateusz17UKS ''ORKA'' Lubań25.99520
181.WIATR Wojciech17KS Warta Poznań26.00520
182.GRZYMSKI Mateusz20KS AZS AWF Wrocław26.01519
183.GALICKI Bartosz17BUKS Warszawa26.02518
184.BIELAWA Dominik16UKS Tri-Team Rumia26.04517
185.RACINOWSKI Jakub20Mokotowski UKP Warszawianka- W26.06516
186.MALEWSKI Bartłomiej17KU AZS Politechniki Łódzkiej26.10514
187.WIEKIERA Dawid16MOSM Tychy26.11513
GRABEK Oskar15UKS Olimpijczyk 2326.11513
189.KOTARSKI Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa26.14511
190.CHOJNOWSKI Tomasz16UKS ,,Skalar'' Warszawa26.16510
191.PÓŁTORAK Patryk16MUKS ,,Lider''Chełm26.18509
192.PIECHOWSKI Krzysztof15MKS Juvenia Białystok26.20508
193.RĄPAŁA Tomasz16UKS GOS Raszyn26.24506
194.NAZARUK piotr15MKS CKS-SMS Szczecin26.25505
ZIELIŃSKI Konrad15UKS 190 Łódź26.25505
196.ŁOCHIŃSKI Jan17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.26504
197.CICHOCKI Maciej18UKS Ostrobramska26.28503
198.KAMINIARZ Cezary19MKP Astromal-Leszno26.31501
199.SZCZEPANOWSKI Jakub16MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.34500
200.SZULIERZ Michał17KP AVIA Świdnik26.39497
201.OLCZAK Kacper14MKS Trójka Łódź26.40496
202.WLAZŁOWSKI Kamil15UKP ,,Polonia Warszawa''26.44494
203.KRZYŻANIAK Krystian18MKS Juvenia Białystok26.46493
204.SOKOŁOWSKI Fabian15Dwójka Morena Gdańsk26.48492
205.MIKOŚ Dawid16MKS Trójka Łódź26.52490
206.SHVETS Maksym19KU AZS Politechniki Łódzkiej26.57487
KULCZYCKI Patryk17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.57487
208.HRYNIEWICKI Krzysztof14MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.58486
209.KARPIEL Dominik17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej26.60485
210.SZEWCZYK Maciej14MKS Jedynka Łódź26.61485
211.SKRZYPEK Jan17TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód26.62484
212.WAWRZYNIAK Robert17AZS AWFiS Gdańsk26.64483
213.JASIŃSKI Bartłomiej15MKS Jedynka Łódź26.65483
214.GUMIŃSKI Igor16Dwójka Morena Gdańsk26.74478
215.HNATYK Damian15Dwójka Morena Gdańsk26.79475
216.SUSZCZENKO Iwan15KS ,,HARPUN'' Osiecznica26.81474
217.CAŁKIEWICZ Michał18MKS CKS-SMS Szczecin26.88470
218.MILISZKIEWICZ Jakub14KS JUST SWIM Jelenia Góra26.90469
219.MIKOŁAJCZYK Alan15KP MZOS Płock26.95467
220.PIEKARUŚ Dawid16KP AVIA Świdnik27.09459
221.ZUBRZYCKI Kacper14KS ,,Wisła'' Puławy27.14457
222.TUCHEWICZ Kacper17MKS Dziewiątka Dzierżoniów27.16456
223.ŻURAWSKI Marcel17UKS Żabianka Gdańsk27.18455
224.KRUPIŃSKI Wojciech15KS Posnania Poznań27.29449
225.KOZIEŃSKI Oliwier14KS ,,Wisła'' Puławy27.37445
226.DATA Mariusz18MKS ,,IKAR'' Mielec27.39444
TARKA Maciej15SSiR CENTRUM Staszów27.39444
228.BATOR Kacper18KU AZS AGH Kraków27.40444
PYCZOT Paweł16UKS Pirania Targówek27.40444
230.BOCHEŃ Tomasz19MKS Juvenia Białystok27.52438
231.KUCHARSKI Jan16UKS Kapry-Armexim Pruszków27.53438
232.LEŚNIEWSKI Patryk15UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.59435
233.PAWLAK Hubert15KU AZS Politechniki Łódzkiej27.60434
234.MIKSA Bartosz18KU AZS Politechniki Łódzkiej27.63433
235.MUSIAŁ Filip14UKS ''ORKA'' Lubań27.70430
236.LEWANDOWSKI Oliwier15KP MZOS Płock27.73428
237.LAMECKI Nikodem14MKS Trójka Łódź27.77426
238.BERKAN Piotr16TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód27.78426
239.LEŚNIAK Maksymilian14UKS 190 Łódź27.82424
240.SZLĘK Jan15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód27.89421
241.KILAR Patryk14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód27.90420
242.SITNIK Jakub15UKS Delfin Garwolin28.04414
243.KASPRZAK Wiktor16UKS Olimpic Warka28.13410
244.KAŁUSOWSKI Gracjan14MKS Trójka Łódź28.15409
245.NOREK Mateusz16MUKS Gilus Gilowice28.24405
246.ISKRA Szymon14UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.29403
247.GAŁECKI Krzysztof15MKS Trójka Łódź28.39399
248.MAŃKA Filip18UKS 190 Łódź28.50394
ŁOKAJ Michał14UKS Shark Rudna28.50394
250.WILANOWSKI Mateusz15MKS Jedynka Łódź28.51394
251.CIEŚLAK Marcel15Okręgowe WOPR Rawa Maz.28.70386
252.PIECHOTA Bartłomiej14UKS Piątka Konstantynów Łódzki29.04373
253.GOŁĘBIOWSKI Oliwer14Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI29.05372
MŁYNARCZYK Mateusz14UKS 190 Łódź29.05372
255.GŁĄBIŃSKI Kamil14UKS Pirania Targówek29.25365
256.RĘBACZ Maciej18UKS G-8 Bielany Warszawa29.52355
257.WIERCIŃSKI Kacper14UKS ,,Dwójka'' Tczew29.59352
258.PIETREWICZ Dominik15MKS Dziewiątka Dzierżoniów29.79345
259.MILCZARCZYK Oliwier14MKS Trójka Łódź30.09335
260.ZAJĄC Mikołaj14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód30.60319
261.LEWANDOWSKI Kacper14UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.62318
262.PUDLARZ Adam14SKS 137 Delfin Łódź30.95308
263.WALAS Jan14MKS Trójka Łódź31.47293
NWKOPACKI Wiktor20KS AZS AWF Wrocław
NWZAMOJSKI Kacper15MKS Trójka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 5
24.05.2018
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:12.36
2:14.24
2:16.83
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
LEFANOWICZ Iwona
00104
00101
00104
00104
00101
00101
01003
Rome (ITA)
Rzym (ITA)
Rzym (ITA)
Rome (ITA)
Ostrowiec Sw.
Gorzow Wlkp.
Ostrowiec
31.07.2009
31.07.2009
31.07.2009
31.07.2009
21.05.2009
11.07.2008
18.05.2006

Minimum-ME Glasgow K Open: 2:11.71  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 2:15.00

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.NAZIĘBŁO Klaudia25MKS Juvenia Wrocław2:16.2275531.1734.8035.2634.99
2.NASKRĘT Agata20MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:17.2173931.5434.4636.1335.08
3.KOLUCH Julia18UKS Kapry-Armexim Pruszków2:17.6473232.3335.5335.8433.94
4.HERASIMOWICZ Zuzanna16Dwójka Morena Gdańsk2:17.7873032.4734.4435.4835.39
5.GAWROŃSKA Zoe18MKP Szczecin2:18.3572131.5434.3935.7436.68
6.TRACZYK Justyna14WKS Śląsk Wrocław2:19.0471032.3234.9635.9335.83
7.POGORZELSKA Laura17UKS SMS Galicja Kraków2:19.1970831.9235.4235.6236.23
8.GÓRECKA Weronika18AZS AWF Warszawa2:19.9069732.6935.2035.9636.05
9.MODRZEJEWSKA Magdalena16MKS SMS Victoria Racibórz2:20.0569532.5235.5835.8936.06
10.WIŚNIEWSKA Oliwia17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:21.4967432.1835.5436.8036.97
WÓJTOWICZ Gabriela23KS AZS UWM Olsztyn2:21.4967432.8736.5736.4935.56
12.RYDYŃSKA Marianna14MUKS ''Piętnastka''2:21.9866733.0536.5536.8735.51
13.ULICKA Alicja17UKS Nawa Skierniewice2:22.3566132.8736.0136.9836.49
14.MALEC Wiktoria15MKS ,,IKAR'' Mielec2:22.4166133.0035.9437.0936.38
15.KOSIŃSKA Dominika17AZS AWF Katowice2:23.0965133.4136.4736.7636.45
16.PISKORSKA Adela15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:23.1865031.7936.4237.8337.14
17.SMYŁEK Karolina18KU AZS UMCS Lublin2:23.2464933.5137.0736.8135.85
18.PIESKO Martyna15UKS Olimpijczyk 232:24.5463231.7436.3038.3038.20
19.MAGNER Agata21MKS Jordan Kraków2:25.6061834.1736.4936.8238.12
20.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz2:26.6160533.4837.4038.0237.71
KRÓL Wiktoria16UKS SMS Galicja Kraków2:26.6160533.1936.4738.8138.14
22.HERBREDER Gabriela15UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:26.7960332.6637.7839.1137.24
23.CYNARSKA Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:26.9160233.3236.6838.3838.53
24.SUCHECKA Katarzyna19UKS Ostrobramska2:27.1659933.6337.1538.7137.67
25.BUJAK Klara16UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.2959733.6938.2337.9837.39
26.GÓRNICKA Aleksandra16MKP Szczecin2:27.3659634.4537.4437.8637.61
27.PICHOLA Weronika16MKS Piaseczno2:27.7059233.1937.4439.2937.78
28.MOLENDA Dominika15UKS Żabianka Gdańsk2:28.2758534.8938.3638.8736.15
29.DĄBROWSKA Wiktoria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.3458434.9737.1338.4437.80
30.RYCZAK Maja22KS Warta Poznań2:28.7258033.0537.7638.7439.17
31.SMĘTEK Wiktoria17MMKS Kędzierzyn-Koźle2:29.7656833.2537.8539.7538.91
32.MROŻEWSKA Anna15UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:30.6055933.4538.6139.6538.89
33.KOZIK Anna20AZS AWF Katowice2:30.6855834.1438.4940.0038.05
34.PIOTROWICZ Maja16Starachowicki Klub Pływacki BA2:30.8855533.9137.7340.0239.22
35.KACZANOWSKA Maria17UKS Żabianka Gdańsk2:30.9855433.8537.7839.1940.16
36.HAŁADYN Karolina15UKS 190 Łódź2:31.4954934.8938.4839.2038.92
37.ŚLIWA Maja17Stowarzyszenie Hobby Sport2:31.6954733.6938.0640.2139.73
38.FILOCHA Julia15MKS CKS-SMS Szczecin2:32.4453934.0838.7140.4039.25
39.CZECHYRA Agata15KS Warta Poznań2:32.46538+0,4835.1739.1139.4938.69
40.NADOLSKA Julia18MUKS ,,Lider''Chełm2:34.0452234.6539.0240.3540.02
41.BARTYZEL Aleksandra20KU AZS AGH Kraków2:35.5850734.7538.7340.5841.52
42.CYGAN Julia14MUKS ''Piętnastka''2:35.78505+0,5036.0339.6840.9039.17
43.WILGOCKA Wiktoria14MUKS ,,Lider''Chełm2:35.80504+0,4536.2240.3539.9339.30
44.AUGUŚCIAK Michalina16UKS Kapry-Armexim Pruszków2:36.1850134.3138.7241.0942.06
45.ZAJĄCZKOWSKA Ewa14MKS Trójka Łódź2:36.6949636.5339.3839.6441.14
46.ŁYSIO Julia14MKS Trójka Łódź2:39.69468+0,4336.4541.5540.5241.17
47.RUCIŃSKA Inga14UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:42.87441+0,4336.3542.0942.3342.10
48.KLIMCZAK Julia14UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:46.00417+0,7539.2142.1043.0441.65
49.DAŁEK Zuzanna14SKS 137 Delfin Łódź2:47.7440440.8342.9043.4940.52
50.FRĄCKIEWICZ Emilia15UKS Delfin Garwolin2:48.07402+0,5539.9342.5343.7341.88
51.BURBELKA Magda14UKS Kapry-Armexim Pruszków2:52.6837039.2943.7245.9143.76
52.PETERA Patrycja14UKS Piątka Konstantynów Łódzki3:03.53308+0,5342.0846.3548.1746.93


<< TOP >>
Konkurencja 6
24.05.2018
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:54.24
1:54.24
1:55.60
1:59.78
2:02.82
2:05.41
2:09.94
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
SKIERKA Jakub
KAWĘCKI Radosław
SKIERKA Jakub
SKIERKA Jakub
00304
00304
00304
02010
00304
02010
02010
Barcelona (ESP)
Barcelona (ESP)
Rome (ITA)
Baku (AZE)
Gorzow Wlkp.
Berlin (GER)
Berlin (GER)
02.08.2013
02.08.2013
31.07.2009
26.06.2015
29.11.2007
22.12.2013
16.12.2012

Minimum-ME Glasgow M Open: 1:59.05  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 2:03.59

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.KAWĘCKI Radosław27AZS AWF Warszawa2:01.06790+0,6128.2730.8831.9929.92
2.SKIERKA Jakub20TP Zielona Góra2:01.67778+0,6528.2630.3331.6431.44
3.NIEDZIAŁEK Dominik20KU AZS UMCS Lublin2:03.54743+0,5229.0731.3831.7531.34
4.MŁYNARCZYK Karol18UKS G-8 Bielany Warszawa2:03.69740+0,6129.6731.2231.5931.21
5.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa2:03.74739+0,8128.7331.3431.9331.74
6.BALCERAK Jakub18MKS Trójka Łódź2:03.98735+0,5629.1631.3531.7831.69
7.UNGEHEUER Mateusz22KU AZS AGH Kraków2:04.07734+0,7828.4631.1731.9832.46
8.MOŚCICKI Jakub17MTP Kormoran Olsztyn2:04.51726+0,6729.2131.4131.8632.03
9.MALEC Mikołaj17MKS Trójka Łódź2:04.60724+0,6529.3631.4632.3731.41
10.KĘDZIA Wiktor18MKP Szczecin2:04.83720+0,6429.3331.7332.2031.57
11.MORAWSKI Krzysztof24TP Zielona Góra2:05.22714+0,7529.4132.0732.0431.70
12.SZWEDZKI Dawid24WKS Śląsk Wrocław2:05.81704+0,7230.1531.9232.2931.45
13.MICIUL Michał18TP Zielona Góra2:06.11698+0,6530.2032.0032.2231.69
14.KUCZAK Adam18TP Zielona Góra2:06.71689+0,6329.9532.2532.3732.14
15.BRYŁA Kamil19KU AZS UMCS Lublin2:06.92685+0,6929.5032.5233.0231.88
16.BIEROŃSKI Michał19WKS Śląsk Wrocław2:07.00684+0,6630.1232.6532.7231.51
17.NOWICZKOW Jakub17KU AZS UMCS Lublin2:07.50676+0,6929.9532.2532.8732.43
18.SUCHAŃSKI Przemysław17UKP Unia Oświęcim2:08.60659+0,6729.5932.3933.6033.02
19.CIASTOŃ Sebastian19UKP Unia Oświęcim2:08.76656+0,6730.1032.5033.4932.67
20.BALICKI Michał18UKS SMS Galicja Kraków2:08.90654+0,6228.4031.8433.7434.92
21.GÓRKA Łukasz16"Sikret" Gliwice2:08.91654+0,7829.2132.7033.5333.47
22.RADZISZEWSKI Krzysztof16UKS G-8 Bielany Warszawa2:10.21635+0,7129.4632.4534.3933.91
23.ZAJĄC Mateusz16MKS SMS Victoria Racibórz2:10.54630+0,6730.1033.2533.7233.47
24.GUMIŃSKI Igor16Dwójka Morena Gdańsk2:12.90597+0,8331.6033.4633.9033.94
25.WALCZYSKO Jakub18KU AZS UMCS Lublin2:13.42590+0,6331.5134.0134.8633.04
26.GOTSZLING Dawid17Starachowicki Klub Pływacki BA2:13.47589+0,9330.6133.7234.7534.39
27.CEPUCHOWICZ Jakub16UKS ''ORKA'' Lubań2:14.09581+0,6130.5433.4035.0635.09
28.BLIŹNIEWSKI Franciszek16UKS SP-149 Łódź2:14.11581+0,7329.8432.9234.8036.55
29.ŻOŁĄDŹ Stanisław15UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.20580+0,6630.3933.7835.4534.58
30.COLEMAN Alan15MKS Jedynka Łódź2:14.25579+0,7131.6234.2534.9033.48
31.WIATR Wojciech17KS Warta Poznań2:14.71573+0,6931.5833.9035.3233.91
32.KAŹMIERCZAK Bruno16UKS GOS Raszyn2:15.48563+0,5831.5034.4535.2534.28
33.DOEDEL Alex17Uks Cityzen2:16.27554+0,7431.9433.9835.1335.22
34.ZUBIK Jan15UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.45551+0,7030.9334.1735.4335.92
35.WOŁOSZYN Roman17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:16.56550+0,6330.5934.5836.0535.34
36.CZERWIŃSKI Łukasz17UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.68549+0,6731.2734.4135.4335.57
37.KOŚCIELAK Jacek17MKS Zryw Opole2:17.55538+0,6729.9134.3436.0037.30
38.KOWALEWSKI Paweł15MKS Juvenia Białystok2:17.68537+0,6031.1734.6636.7635.09
39.SŁOWIKOWSKI Bartosz16UKS Kapry-Armexim Pruszków2:20.08510+0,6731.1935.5236.8436.53
40.SIENKIEWICZ Aleksander15KS ,,HARPUN'' Osiecznica2:21.27497+0,7332.1036.0837.3435.75
41.ZARYCHTA Marcel15KS OLIMPIA Lublin2:21.76492+0,7032.6436.3936.7336.00
42.SOBIECH Szymon15UKS SP-149 Łódź2:22.40485+0,8333.3735.6737.4835.88
43.SZEWCZYK Maciej14MKS Jedynka Łódź2:22.55483+0,6432.7635.4537.2737.07
44.SKIBIAK Hubert14UKS 190 Łódź2:22.93480+0,7334.1136.1137.0735.64
45.HNATYK Damian15Dwójka Morena Gdańsk2:25.45455+0,8035.2437.4937.1935.53
46.ŁYSONIEWSKI Oskar14MKS Trójka Łódź2:27.21439+0,7634.8537.2137.8837.27
47.ŁOKAJ Michał14UKS Shark Rudna2:27.73434+0,8133.6837.3538.6538.05
48.STRASZYŃSKI Kacper15MKS Trójka Łódź2:28.55427+0,6935.1637.9138.5936.89
49.TARKA Maciej15SSiR CENTRUM Staszów2:30.78408+0,7534.3238.5439.2638.66
50.AUGUŚCIŃSKI Mateusz15MKS Trójka Łódź2:31.16405+0,6135.1138.1239.3838.55
51.STĘPERSKI Oktawian15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:32.18397+0,7334.3038.2540.6538.98
52.ISKRA Szymon14UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:36.83363+0,6936.5640.3741.1338.77
53.SITNIK Jakub15UKS Delfin Garwolin2:41.46333+0,7237.4841.2942.1440.55
54.PIECHOTA Bartłomiej14UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:43.49320+0,8838.9141.7642.4040.42
55.LEWANDOWSKI Kacper14UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:50.05285+0,7739.1443.3444.8842.69


<< TOP >>
Konkurencja 7
24.05.2018
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
8:35.73
8:35.94
8:39.55
8:40.48
8:40.48
8:44.81
8:47.93
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
PIECHOTA Paulina
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
00114
00114
01605
00612
00612
00612
00612
Ostrowiec Sw.
Rijeka (CRO)
Lublin
Belgrad (SRB)
Belgrade (SRB)
Helsinki (FIN)
Ostrowiec Sw
17.05.2008
17.05.2008
18.05.2017
06.07.2011
06.07.2011
16.07.2010
12.12.2009

Minimum-ME Glasgow K Open: 8:35.76  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 9:00.54

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.PIECHOTA Paulina19UKS 190 Łódź8:41.95801+0,82
50m:
100m:
150m:
200m:
30.36
1:02.97
1:35.46
2:07.96
30.36
32.61
32.49
32.50
250m:
300m:
350m:
400m:
2:40.56
3:12.86
3:45.34
4:17.99
32.60
32.30
32.48
32.65
450m:
500m:
550m:
600m:
4:50.72
5:23.59
5:56.36
6:29.35
32.73
32.87
32.77
32.99
650m:
700m:
750m:
800m:
7:02.55
7:35.93
8:09.40
8:41.95
33.20
33.38
33.47
32.55
2.BURSKA Justyna23KS AZS UWM Olsztyn8:49.04769+0,56
50m:
100m:
150m:
200m:
30.90
1:03.48
1:36.32
2:09.04
30.90
32.58
32.84
32.72
250m:
300m:
350m:
400m:
2:41.86
3:14.48
3:47.53
4:20.60
32.82
32.62
33.05
33.07
450m:
500m:
550m:
600m:
4:53.82
5:27.09
6:00.60
6:34.08
33.22
33.27
33.51
33.48
650m:
700m:
750m:
800m:
7:07.83
7:41.98
8:16.29
8:49.04
33.75
34.15
34.31
32.75
3.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź8:49.30768+0,51
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
150m:
200m:
30.19
1:03.12
1:35.78
2:08.46
30.19
32.93
32.66
32.68
250m:
300m:
350m:
400m:
2:41.47
3:14.95
3:47.64
4:21.44
33.01
33.48
32.69
33.80
450m:
500m:
550m:
600m:
4:54.74
5:28.68
6:02.41
6:36.42
33.30
33.94
33.73
34.01
650m:
700m:
750m:
800m:
7:10.25
7:44.88
8:17.68
8:49.30
33.83
34.63
32.80
31.62
4.KARPISZ Milena21AZS Łódź8:52.13756+0,83
50m:
100m:
150m:
200m:
30.63
1:03.29
1:35.75
2:08.52
30.63
32.66
32.46
32.77
250m:
300m:
350m:
400m:
2:41.27
3:14.35
3:47.39
4:20.96
32.75
33.08
33.04
33.57
450m:
500m:
550m:
600m:
4:54.49
5:28.24
6:01.96
6:36.15
33.53
33.75
33.72
34.19
650m:
700m:
750m:
800m:
7:10.16
7:44.55
8:18.42
8:52.13
34.01
34.39
33.87
33.71
5.JASZCZUK Ewa16MTP Kormoran Olsztyn9:00.35722+0,68
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
150m:
200m:
31.01
1:03.87
1:37.21
2:10.60
31.01
32.86
33.34
33.39
250m:
300m:
350m:
400m:
2:44.46
3:18.23
3:52.59
4:26.58
33.86
33.77
34.36
33.99
450m:
500m:
550m:
600m:
5:00.62
5:35.00
6:09.39
6:43.73
34.04
34.38
34.39
34.34
650m:
700m:
750m:
800m:
7:18.15
7:52.64
8:27.19
9:00.35
34.42
34.49
34.55
33.16
6.ADAMCZYK Julia19KU AZS UMCS Lublin9:02.04715+0,78
50m:
100m:
150m:
200m:
31.51
1:05.27
1:39.42
2:13.70
31.51
33.76
34.15
34.28
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.01
3:22.41
3:56.59
4:30.87
34.31
34.40
34.18
34.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:05.00
5:39.32
6:13.61
6:47.88
34.13
34.32
34.29
34.27
650m:
700m:
750m:
800m:
7:22.05
7:56.01
8:29.73
9:02.04
34.17
33.96
33.72
32.31
7.PIECHOTA Karolina17UKS 190 Łódź9:03.81708+0,88
50m:
100m:
150m:
200m:
31.58
1:04.63
1:37.85
2:11.59
31.58
33.05
33.22
33.74
250m:
300m:
350m:
400m:
2:45.48
3:19.47
3:53.51
4:27.82
33.89
33.99
34.04
34.31
450m:
500m:
550m:
600m:
5:01.84
5:36.40
6:10.85
6:45.41
34.02
34.56
34.45
34.56
650m:
700m:
750m:
800m:
7:19.83
7:55.12
8:29.97
9:03.81
34.42
35.29
34.85
33.84
8.RAJCA Olivia16UKS 190 Łódź9:05.81700+0,60
50m:
100m:
150m:
200m:
32.09
1:06.44
1:41.07
2:15.65
32.09
34.35
34.63
34.58
250m:
300m:
350m:
400m:
2:50.17
3:24.48
3:58.80
4:33.19
34.52
34.31
34.32
34.39
450m:
500m:
550m:
600m:
5:07.33
5:41.52
6:15.83
6:50.22
34.14
34.19
34.31
34.39
650m:
700m:
750m:
800m:
7:24.42
7:58.83
8:32.69
9:05.81
34.20
34.41
33.86
33.12
9.MARGULA Weronika18MKP Szczecin9:10.23683
50m:
100m:
150m:
200m:
31.51
1:05.54
1:39.42
2:13.42
31.51
34.03
33.88
34.00
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.29
3:21.57
3:55.87
4:30.38
33.87
34.28
34.30
34.51
450m:
500m:
550m:
600m:
5:04.65
5:39.60
6:14.33
6:49.44
34.27
34.95
34.73
35.11
650m:
700m:
750m:
800m:
7:24.67
8:00.14
8:35.63
9:10.23
35.23
35.47
35.49
34.60
10.PISAREK Justyna18UKP Unia Oświęcim9:16.97659
50m:
100m:
150m:
200m:
31.54
1:05.73
1:40.65
2:15.82
31.54
34.19
34.92
35.17
250m:
300m:
350m:
400m:
2:50.79
3:25.81
4:00.72
4:35.76
34.97
35.02
34.91
35.04
450m:
500m:
550m:
600m:
5:10.41
5:45.60
6:20.45
6:55.82
34.65
35.19
34.85
35.37
650m:
700m:
750m:
800m:
7:31.28
8:07.10
8:42.43
9:16.97
35.46
35.82
35.33
34.54
11.CYNARSKA Weronika15UKP ,,Polonia Warszawa''9:20.16648+0,51
50m:
100m:
150m:
200m:
31.32
1:05.03
1:39.38
2:14.15
31.32
33.71
34.35
34.77
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.57
3:23.64
3:59.32
4:35.05
34.42
35.07
35.68
35.73
450m:
500m:
550m:
600m:
5:11.03
5:46.86
6:22.90
6:59.02
35.98
35.83
36.04
36.12
650m:
700m:
750m:
800m:
7:34.89
8:10.62
8:46.28
9:20.16
35.87
35.73
35.66
33.88
12.KAWKA Nina15UKS ,,GIM 92 Ursynów''9:21.76642
50m:
100m:
150m:
200m:
31.81
1:06.97
1:42.84
2:18.38
31.81
35.16
35.87
35.54
250m:
300m:
350m:
400m:
2:53.94
3:29.44
4:05.20
4:40.72
35.56
35.50
35.76
35.52
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.95
5:51.65
6:27.06
7:02.83
35.23
35.70
35.41
35.77
650m:
700m:
750m:
800m:
7:38.11
8:13.62
8:47.75
9:21.76
35.28
35.51
34.13
34.01
13.SZLĘK Katarzyna16TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód9:22.86638
50m:
100m:
150m:
200m:
31.54
1:06.19
1:41.02
2:16.11
31.54
34.65
34.83
35.09
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.07
3:26.22
4:01.69
4:37.23
34.96
35.15
35.47
35.54
450m:
500m:
550m:
600m:
5:12.36
5:48.39
6:23.74
6:59.91
35.13
36.03
35.35
36.17
650m:
700m:
750m:
800m:
7:35.86
8:12.17
8:47.97
9:22.86
35.95
36.31
35.80
34.89
14.NEUBAUER Paulina15UKS ,,Dwójka'' Tczew9:25.49630
50m:
100m:
150m:
200m:
31.95
1:06.40
1:41.92
2:17.03
31.95
34.45
35.52
35.11
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.79
3:28.27
4:03.76
4:39.77
35.76
35.48
35.49
36.01
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.75
5:51.66
6:27.98
7:03.78
35.98
35.91
36.32
35.80
650m:
700m:
750m:
800m:
7:39.24
8:15.23
8:50.60
9:25.49
35.46
35.99
35.37
34.89
15.ŁYSAKOWSKA Julia17KU AZS UMCS Lublin9:26.18627
50m:
100m:
150m:
200m:
32.16
1:06.80
1:41.90
2:17.22
32.16
34.64
35.10
35.32
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.75
3:28.74
4:04.33
4:40.20
35.53
35.99
35.59
35.87
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.77
5:51.79
6:27.41
7:03.19
35.57
36.02
35.62
35.78
650m:
700m:
750m:
800m:
7:39.08
8:15.16
8:51.20
9:26.18
35.89
36.08
36.04
34.98
16.MICIAK Agata16MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:27.46623
50m:
100m:
150m:
200m:
31.54
1:06.91
1:42.10
2:17.24
31.54
35.37
35.19
35.14
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.87
3:28.24
4:03.84
4:39.82
35.63
35.37
35.60
35.98
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.74
5:51.46
6:27.95
7:04.76
35.92
35.72
36.49
36.81
650m:
700m:
750m:
800m:
7:40.76
8:17.06
8:52.73
9:27.46
36.00
36.30
35.67
34.73
17.WRZESIŃSKA Wiktoria14UKS 190 Łódź9:31.55610
50m:
100m:
150m:
200m:
32.92
1:08.55
1:44.85
2:20.77
32.92
35.63
36.30
35.92
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.37
3:31.72
4:07.70
4:43.55
35.60
35.35
35.98
35.85
450m:
500m:
550m:
600m:
5:20.01
5:55.39
6:32.13
7:08.73
36.46
35.38
36.74
36.60
650m:
700m:
750m:
800m:
7:45.12
8:21.55
8:57.30
9:31.55
36.39
36.43
35.75
34.25
18.NITA Daria17KS Korona Kraków9:34.72600+0,72
50m:
100m:
150m:
200m:
31.49
1:05.85
1:41.17
2:17.31
31.49
34.36
35.32
36.14
250m:
300m:
350m:
400m:
2:53.62
3:30.01
4:06.73
4:43.21
36.31
36.39
36.72
36.48
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.75
5:56.62
6:33.33
7:10.33
36.54
36.87
36.71
37.00
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.84
8:23.41
8:59.67
9:34.72
36.51
36.57
36.26
35.05
19.BAKUNIAK Hanna22MKP Szczecin9:35.28598
50m:
100m:
150m:
200m:
32.30
1:06.89
1:42.09
2:16.95
32.30
34.59
35.20
34.86
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.14
3:28.09
4:03.85
4:40.33
35.19
35.95
35.76
36.48
450m:
500m:
550m:
600m:
5:16.53
5:53.27
6:30.12
7:07.74
36.20
36.74
36.85
37.62
650m:
700m:
750m:
800m:
7:45.06
8:22.70
8:59.71
9:35.28
37.32
37.64
37.01
35.57
20.BART Patrycja21MKS ,,Pałac Młodzieży''9:35.61597
50m:
100m:
150m:
200m:
32.13
1:07.49
1:43.03
2:18.72
32.13
35.36
35.54
35.69
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.76
3:30.95
4:07.07
4:43.42
36.04
36.19
36.12
36.35
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.78
5:56.06
6:32.16
7:08.53
36.36
36.28
36.10
36.37
650m:
700m:
750m:
800m:
7:45.21
8:21.99
8:59.06
9:35.61
36.68
36.78
37.07
36.55
21.WARDZIŃSKA Martyna20AZS AWF Warszawa9:35.69597
50m:
100m:
150m:
200m:
31.56
1:05.93
1:41.00
2:16.29
31.56
34.37
35.07
35.29
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.90
3:27.48
4:03.83
4:40.30
35.61
35.58
36.35
36.47
450m:
500m:
550m:
600m:
5:17.24
5:54.19
6:31.40
7:08.63
36.94
36.95
37.21
37.23
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.20
8:24.09
9:01.09
9:35.69
37.57
37.89
37.00
34.60
22.WŁODARCZYK Agnieszka17MUKS ''Piętnastka''9:36.12595
50m:
100m:
150m:
200m:
32.27
1:07.01
1:42.56
2:18.49
32.27
34.74
35.55
35.93
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.18
3:30.11
4:06.11
4:42.51
35.69
35.93
36.00
36.40
450m:
500m:
550m:
600m:
5:18.95
5:55.75
6:32.81
7:09.93
36.44
36.80
37.06
37.12
650m:
700m:
750m:
800m:
7:47.06
8:24.26
9:00.59
9:36.12
37.13
37.20
36.33
35.53
23.KOSTRZEWSKA Maria15UKS 190 Łódź9:38.81587
50m:
100m:
150m:
200m:
34.42
1:10.30
1:46.68
2:23.43
34.42
35.88
36.38
36.75
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.00
3:36.61
4:13.26
4:50.26
36.57
36.61
36.65
37.00
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.73
6:03.46
6:40.13
7:16.69
36.47
36.73
36.67
36.56
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.84
8:28.78
9:04.47
9:38.81
36.15
35.94
35.69
34.34
24.JUŹWICKA Zuzanna17MKS Trójka Łódź9:42.24577
50m:
100m:
150m:
200m:
32.64
1:08.50
1:44.68
2:20.94
32.64
35.86
36.18
36.26
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.43
3:33.48
4:10.02
4:46.64
36.49
36.05
36.54
36.62
450m:
500m:
550m:
600m:
5:22.92
5:59.25
6:36.31
7:13.49
36.28
36.33
37.06
37.18
650m:
700m:
750m:
800m:
7:51.12
8:28.22
9:05.61
9:42.24
37.63
37.10
37.39
36.63
25.SZYMAŃSKA Julia15UKS 190 Łódź9:44.33571
50m:
100m:
150m:
200m:
33.59
1:10.15
1:46.68
2:22.91
33.59
36.56
36.53
36.23
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.53
3:36.17
4:12.89
4:49.23
36.62
36.64
36.72
36.34
450m:
500m:
550m:
600m:
5:25.95
6:02.52
6:39.04
7:15.93
36.72
36.57
36.52
36.89
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.65
8:29.33
9:07.55
9:44.33
36.72
36.68
38.22
36.78
26.MIKOŁAJCZYK Maja14UKS SP-149 Łódź9:44.38570
50m:
100m:
150m:
200m:
32.89
1:09.12
1:45.69
2:22.52
32.89
36.23
36.57
36.83
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.85
3:35.89
4:12.64
4:49.90
36.33
37.04
36.75
37.26
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.79
6:04.30
6:41.09
7:18.52
36.89
37.51
36.79
37.43
650m:
700m:
750m:
800m:
7:55.65
8:33.10
9:08.75
9:44.38
37.13
37.45
35.65
35.63
27.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:44.47570
50m:
100m:
150m:
200m:
32.37
1:07.07
1:42.82
2:18.83
32.37
34.70
35.75
36.01
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.22
3:31.81
4:08.56
4:45.75
36.39
36.59
36.75
37.19
450m:
500m:
550m:
600m:
5:23.09
6:00.58
6:38.21
7:15.73
37.34
37.49
37.63
37.52
650m:
700m:
750m:
800m:
7:53.07
8:30.51
9:07.95
9:44.47
37.34
37.44
37.44
36.52
28.POGOŃ Milena15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej9:46.60564
50m:
100m:
150m:
200m:
32.95
1:08.08
1:43.76
2:19.63
32.95
35.13
35.68
35.87
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.67
3:31.78
4:08.68
4:45.50
36.04
36.11
36.90
36.82
450m:
500m:
550m:
600m:
5:23.06
6:00.81
6:38.64
7:16.28
37.56
37.75
37.83
37.64
650m:
700m:
750m:
800m:
7:54.67
8:32.21
9:09.83
9:46.60
38.39
37.54
37.62
36.77
29.BEDNAREK Aleksandra20UKS SP-149 Łódź9:48.25559
50m:
100m:
150m:
200m:
33.91
1:10.33
1:47.10
2:23.94
33.91
36.42
36.77
36.84
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.38
3:37.59
4:14.48
4:51.74
36.44
37.21
36.89
37.26
450m:
500m:
550m:
600m:
5:28.46
6:05.95
6:43.00
7:20.56
36.72
37.49
37.05
37.56
650m:
700m:
750m:
800m:
7:58.14
8:35.29
9:12.56
9:48.25
37.58
37.15
37.27
35.69
30.TOMOŃ Martyna18Uks Skarpa Lublin9:48.60558
50m:
100m:
150m:
200m:
33.92
1:10.33
1:47.15
2:23.74
33.92
36.41
36.82
36.59
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.59
3:37.15
4:13.78
4:50.55
36.85
36.56
36.63
36.77
450m:
500m:
550m:
600m:
5:27.79
6:04.85
6:42.12
7:19.49
37.24
37.06
37.27
37.37
650m:
700m:
750m:
800m:
7:56.75
8:34.02
9:11.36
9:48.60
37.26
37.27
37.34
37.24
31.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec9:49.38556
50m:
100m:
150m:
200m:
31.76
1:06.87
1:42.69
2:19.52
31.76
35.11
35.82
36.83
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.02
3:33.43
4:11.07
4:48.87
36.50
37.41
37.64
37.80
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.96
6:04.18
6:42.10
7:19.37
38.09
37.22
37.92
37.27
650m:
700m:
750m:
800m:
7:57.08
8:35.18
9:12.34
9:49.38
37.71
38.10
37.16
37.04
32.KURZEPA Adrianna16UKS Pirania Targówek10:06.35511
50m:
100m:
150m:
200m:
34.69
1:12.87
1:51.35
2:29.77
34.69
38.18
38.48
38.42
250m:
300m:
350m:
400m:
3:08.05
3:46.65
4:25.44
5:03.83
38.28
38.60
38.79
38.39
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.91
6:20.13
6:57.74
7:35.93
38.08
38.22
37.61
38.19
650m:
700m:
750m:
800m:
8:13.98
8:51.34
9:29.04
10:06.35
38.05
37.36
37.70
37.31
33.FUKS Aleksandra15MUKS Gilus Gilowice10:06.66510
50m:
100m:
150m:
200m:
33.08
1:09.17
1:46.29
2:24.22
33.08
36.09
37.12
37.93
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.03
3:41.49
4:20.33
4:59.81
38.81
38.46
38.84
39.48
450m:
500m:
550m:
600m:
5:39.10
6:18.43
6:57.40
7:36.56
39.29
39.33
38.97
39.16
650m:
700m:
750m:
800m:
8:13.80
8:51.78
9:32.10
10:06.66
37.24
37.98
40.32
34.56
34.WIĘCKOWSKA Alicja15UKS Delfin Garwolin10:34.32446
50m:
100m:
150m:
200m:
31.82
1:08.40
1:47.22
2:26.96
31.82
36.58
38.82
39.74
250m:
300m:
350m:
400m:
3:07.59
3:47.65
4:28.80
5:09.59
40.63
40.06
41.15
40.79
450m:
500m:
550m:
600m:
5:50.51
6:32.28
7:13.80
7:55.23
40.92
41.77
41.52
41.43
650m:
700m:
750m:
800m:
8:36.18
9:17.47
9:57.80
10:34.32
40.95
41.29
40.33
36.52
35.LIWOWSKA Maria15UKS Piątka Konstantynów Łódzki10:48.25418
50m:
100m:
150m:
200m:
34.03
1:12.61
1:53.30
2:34.33
34.03
38.58
40.69
41.03
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.37
3:57.02
4:38.72
5:20.40
41.04
41.65
41.70
41.68
450m:
500m:
550m:
600m:
6:02.16
6:43.23
7:24.39
8:05.83
41.76
41.07
41.16
41.44
650m:
700m:
750m:
800m:
8:46.40
9:27.92
10:08.50
10:48.25
40.57
41.52
40.58
39.75


<< TOP >>
Konkurencja 5
24.05.2018
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki Repasaże do eliminacji

Minimum-MEJ Helsinki
Minimum-MIO Buenos Aires
Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Minimum-ME Glasgow Open
Minimum-ME Glasgow - 18
2:15.00
2:17.64
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:12.36
2:14.24
2:16.83
2:11.71
2:13.03

KOLUCH Julia
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
LEFANOWICZ Iwona

03614
00104
00101
00104
00104
00101
00101
01003

Łódź
Rome (ITA)
Rzym (ITA)
Rzym (ITA)
Rome (ITA)
Ostrowiec Sw.
Gorzow Wlkp.
Ostrowiec

24.05.2018
31.07.2009
31.07.2009
31.07.2009
31.07.2009
21.05.2009
11.07.2008
18.05.2006

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz2:25.16624+0,7334.5537.2037.2636.15
2.KRÓL Wiktoria16UKS SMS Galicja Kraków2:28.04588+0,7434.7737.1238.2737.88


<< TOP >>
Konkurencja 8
24.05.2018
Mężczyzn, 1500m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
14:45.94
14:45.94
14:59.38
15:11.93
15:35.41
15:56.15
16:15.81
SAWRYMOWICZ Mateusz
SAWRYMOWICZ Mateusz
SAWRYMOWICZ Mateusz
HRENIAK Maciej
PIELOWSKI Krzysztof
BRUZDEWICZ Hubert
CHMIELEWSKI Kraysztof
00116
00116
POL
01102
00213
00213
05614
Melbourne (AUS)
Melbourne (AUS)
Montreal (CAN)
Palma de Mallorca (ESP)
Gorzow Wlkp.
Lublin
Olsztyn
01.04.2007
01.04.2007
31.07.2005
08.07.2006
02.12.2007
16.07.2017
20.05.2018

Minimum-ME Glasgow M Open: 15:05.50  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 15:45.13

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.WOJDAK Wojciech22BOSiR Brzesko15:13.87865+0,73
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.86
57.96
1:28.38
1:58.76
2:29.18
2:59.64
3:30.07
4:00.70
27.86
30.10
30.42
30.38
30.42
30.46
30.43
30.63
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:31.48
5:02.22
5:32.82
6:03.62
6:34.27
7:05.04
7:35.81
8:06.48
30.78
30.74
30.60
30.80
30.65
30.77
30.77
30.67
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:37.18
9:07.82
9:38.20
10:08.21
10:38.07
11:08.23
11:38.30
12:08.78
30.70
30.64
30.38
30.01
29.86
30.16
30.07
30.48
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:39.36
13:10.35
13:41.30
14:12.56
14:43.66
15:13.87
30.58
30.99
30.95
31.26
31.10
30.21
2.PIELOWSKI Krzysztof27KS AZS UWM Olsztyn15:18.46852+0,71
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.16
58.08
1:28.36
1:58.55
2:28.91
2:59.24
3:29.76
4:00.47
28.16
29.92
30.28
30.19
30.36
30.33
30.52
30.71
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:31.21
5:01.96
5:32.59
6:03.46
6:34.09
7:04.89
7:35.72
8:06.41
30.74
30.75
30.63
30.87
30.63
30.80
30.83
30.69
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:37.16
9:07.91
9:38.54
10:09.03
10:39.49
11:10.36
11:41.49
12:12.36
30.75
30.75
30.63
30.49
30.46
30.87
31.13
30.87
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:43.40
13:14.80
13:46.03
14:17.38
14:48.21
15:18.46
31.04
31.40
31.23
31.35
30.83
30.25
3.KAŁUŻYŃSKI Antoni19Mokotowski UKP Warszawianka- W15:25.75832+0,79
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.16
58.32
1:28.95
1:59.42
2:30.09
3:00.76
3:31.45
4:02.21
28.16
30.16
30.63
30.47
30.67
30.67
30.69
30.76
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:32.98
5:04.04
5:34.92
6:06.09
6:36.93
7:07.93
7:38.73
8:09.62
30.77
31.06
30.88
31.17
30.84
31.00
30.80
30.89
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:40.53
9:11.90
9:43.38
10:14.98
10:46.48
11:17.95
11:49.30
12:20.97
30.91
31.37
31.48
31.60
31.50
31.47
31.35
31.67
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:52.06
13:23.66
13:54.79
14:26.16
14:56.85
15:25.75
31.09
31.60
31.13
31.37
30.69
28.90
4.KOZIEJKO Bartłomiej18MTP Kormoran Olsztyn15:30.43820+0,77
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.20
58.29
1:28.69
1:59.36
2:29.93
3:00.62
3:31.17
4:02.07
28.20
30.09
30.40
30.67
30.57
30.69
30.55
30.90
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:32.87
5:04.13
5:35.24
6:06.44
6:37.80
7:09.35
7:40.98
8:12.55
30.80
31.26
31.11
31.20
31.36
31.55
31.63
31.57
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:44.09
9:15.90
9:47.76
10:19.72
10:51.48
11:22.70
11:53.78
12:24.87
31.54
31.81
31.86
31.96
31.76
31.22
31.08
31.09
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:56.11
13:27.46
13:58.42
14:29.83
15:00.64
15:30.43
31.24
31.35
30.96
31.41
30.81
29.79
5.KRAWCZYK Paweł19BUKS Warszawa15:31.89816+0,82
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.01
58.35
1:28.74
1:59.41
2:29.95
3:00.83
3:31.93
4:02.73
28.01
30.34
30.39
30.67
30.54
30.88
31.10
30.80
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:33.52
5:04.89
5:36.20
6:07.53
6:38.85
7:10.38
7:41.48
8:12.83
30.79
31.37
31.31
31.33
31.32
31.53
31.10
31.35
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:44.32
9:15.51
9:46.91
10:18.28
10:49.87
11:21.42
11:52.61
12:24.11
31.49
31.19
31.40
31.37
31.59
31.55
31.19
31.50
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:55.76
13:27.37
13:58.78
14:30.35
15:01.65
15:31.89
31.65
31.61
31.41
31.57
31.30
30.24
6.DUTKOWIAK Wojciech18WKS Śląsk Wrocław15:39.44797+0,72
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.29
58.80
1:29.46
2:00.39
2:31.31
3:02.55
3:33.83
4:05.21
28.29
30.51
30.66
30.93
30.92
31.24
31.28
31.38
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:36.80
5:08.47
5:39.87
6:11.41
6:42.99
7:14.74
7:46.74
8:18.28
31.59
31.67
31.40
31.54
31.58
31.75
32.00
31.54
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:50.07
9:21.52
9:53.11
10:24.67
10:56.19
11:27.91
11:59.52
12:30.98
31.79
31.45
31.59
31.56
31.52
31.72
31.61
31.46
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:02.73
13:34.46
14:06.30
14:38.07
15:09.38
15:39.44
31.75
31.73
31.84
31.77
31.31
30.06
7.BUJAK Piotr21St. Lok. SALOS Cortile Kielce15:48.84773+0,74
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.12
1:00.04
1:30.93
2:01.82
2:33.00
3:04.60
3:35.99
4:07.77
29.12
30.92
30.89
30.89
31.18
31.60
31.39
31.78
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:39.31
5:10.87
5:42.46
6:14.10
6:45.80
7:17.51
7:49.34
8:21.04
31.54
31.56
31.59
31.64
31.70
31.71
31.83
31.70
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:52.66
9:24.45
9:56.26
10:27.85
10:59.64
11:31.71
12:03.87
12:36.05
31.62
31.79
31.81
31.59
31.79
32.07
32.16
32.18
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:08.27
13:40.67
14:13.35
14:45.68
15:18.02
15:48.84
32.22
32.40
32.68
32.33
32.34
30.82
8.JACKOWSKI Tomasz16WKS Śląsk Wrocław15:55.32757
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.91
58.89
1:30.60
2:02.63
2:35.05
3:07.31
3:39.75
4:12.07
27.91
30.98
31.71
32.03
32.42
32.26
32.44
32.32
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:44.39
5:17.03
5:46.27
6:17.71
6:49.21
7:21.23
7:53.46
8:25.77
32.32
32.64
29.24
31.44
31.50
32.02
32.23
32.31
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:58.19
9:30.51
10:02.94
10:35.76
11:08.11
11:40.58
12:13.33
12:45.47
32.42
32.32
32.43
32.82
32.35
32.47
32.75
32.14
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:17.40
13:49.80
14:22.27
14:54.71
15:25.52
15:55.32
31.93
32.40
32.47
32.44
30.81
29.80
9.PAWLACZYK Patryk18UKS 190 Łódź15:56.31755
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.19
59.03
1:30.74
2:02.70
2:35.02
3:07.14
3:39.47
4:11.55
28.19
30.84
31.71
31.96
32.32
32.12
32.33
32.08
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:43.72
5:16.01
5:48.05
6:20.17
6:52.21
7:24.57
7:56.65
8:29.09
32.17
32.29
32.04
32.12
32.04
32.36
32.08
32.44
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:01.41
9:33.87
10:05.95
10:38.18
11:09.96
11:42.21
12:14.27
12:46.82
32.32
32.46
32.08
32.23
31.78
32.25
32.06
32.55
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:19.05
13:51.68
14:23.84
14:56.38
15:27.96
15:56.31
32.23
32.63
32.16
32.54
31.58
28.35
10.PAJĄK Bartosz17BUKS Warszawa16:07.34730
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.00
58.62
1:30.16
2:02.37
2:34.70
3:07.22
3:39.64
4:11.91
28.00
30.62
31.54
32.21
32.33
32.52
32.42
32.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:43.94
5:15.81
5:47.67
6:19.39
6:51.32
7:23.40
7:55.90
8:28.50
32.03
31.87
31.86
31.72
31.93
32.08
32.50
32.60
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:00.59
9:33.53
10:05.57
10:38.89
11:11.06
11:43.68
12:16.84
12:49.48
32.09
32.94
32.04
33.32
32.17
32.62
33.16
32.64
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:22.97
13:55.88
14:29.03
15:02.10
15:35.42
16:07.34
33.49
32.91
33.15
33.07
33.32
31.92
11.CHAŁAT Stanisław19KU AZS UMCS Lublin16:09.52725
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.69
1:01.25
1:33.67
2:06.31
2:39.12
3:12.06
3:44.94
4:17.70
29.69
31.56
32.42
32.64
32.81
32.94
32.88
32.76
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:50.33
5:23.64
5:55.95
6:28.09
6:59.95
7:31.97
8:04.18
8:36.63
32.63
33.31
32.31
32.14
31.86
32.02
32.21
32.45
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:08.91
9:41.48
10:14.09
10:46.81
11:19.09
11:51.98
12:24.50
12:57.09
32.28
32.57
32.61
32.72
32.28
32.89
32.52
32.59
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:29.74
14:02.71
14:34.81
15:07.54
15:38.84
16:09.52
32.65
32.97
32.10
32.73
31.30
30.68
12.SZARPAK Marcin17AZS AWF Katowice16:20.37701
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.54
1:01.44
1:33.84
2:06.25
2:38.63
3:11.44
3:44.17
4:16.75
29.54
31.90
32.40
32.41
32.38
32.81
32.73
32.58
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:49.49
5:22.17
5:54.67
6:27.39
7:00.56
7:33.49
8:06.94
8:39.59
32.74
32.68
32.50
32.72
33.17
32.93
33.45
32.65
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:12.20
9:45.19
10:18.19
10:51.10
11:24.27
11:57.73
12:30.92
13:03.89
32.61
32.99
33.00
32.91
33.17
33.46
33.19
32.97
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:36.49
14:09.53
14:42.48
15:15.86
15:48.47
16:20.37
32.60
33.04
32.95
33.38
32.61
31.90
13.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:20.75700
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.47
1:00.90
1:32.84
2:04.99
2:37.14
3:09.50
3:42.01
4:14.69
29.47
31.43
31.94
32.15
32.15
32.36
32.51
32.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:47.50
5:20.36
5:53.10
6:25.81
6:58.87
7:31.88
8:04.82
8:37.96
32.81
32.86
32.74
32.71
33.06
33.01
32.94
33.14
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:11.00
9:44.09
10:17.13
10:50.39
11:23.46
11:56.47
12:29.59
13:03.12
33.04
33.09
33.04
33.26
33.07
33.01
33.12
33.53
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:36.49
14:09.63
14:42.76
15:15.99
15:48.65
16:20.75
33.37
33.14
33.13
33.23
32.66
32.10
14.KONCKI Bartłomiej17KS ,,Wisła'' Puławy16:23.72694
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.62
1:01.57
1:34.07
2:06.64
2:39.10
3:11.72
3:44.59
4:17.80
29.62
31.95
32.50
32.57
32.46
32.62
32.87
33.21
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:50.91
5:23.93
5:57.10
6:30.56
7:03.96
7:37.35
8:10.49
8:44.05
33.11
33.02
33.17
33.46
33.40
33.39
33.14
33.56
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:17.23
9:50.43
10:23.40
10:56.21
11:29.31
12:02.67
12:35.21
13:07.84
33.18
33.20
32.97
32.81
33.10
33.36
32.54
32.63
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:40.42
14:13.42
14:46.35
15:19.48
15:51.79
16:23.72
32.58
33.00
32.93
33.13
32.31
31.93
15.MAŁYSKA Bartosz19KU AZS UMCS Lublin16:25.95689+0,91
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.61
59.98
1:31.32
2:02.78
2:33.99
3:05.78
3:37.41
4:09.53
28.61
31.37
31.34
31.46
31.21
31.79
31.63
32.12
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:41.38
5:13.97
5:46.14
6:18.86
6:51.49
7:24.38
7:57.38
8:30.60
31.85
32.59
32.17
32.72
32.63
32.89
33.00
33.22
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:04.26
9:38.44
10:13.48
10:48.28
11:22.75
11:57.70
12:31.84
13:06.10
33.66
34.18
35.04
34.80
34.47
34.95
34.14
34.26
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:40.06
14:13.89
14:47.10
15:20.72
15:53.60
16:25.95
33.96
33.83
33.21
33.62
32.88
32.35
16.WILK Jakub16KS KSZO Ostrowiec Św.16:33.84673
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.72
1:03.05
1:35.99
2:09.53
2:43.10
3:16.42
3:49.87
4:23.20
29.72
33.33
32.94
33.54
33.57
33.32
33.45
33.33
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:56.87
5:30.87
6:04.29
6:37.68
7:10.92
7:44.09
8:17.33
8:50.46
33.67
34.00
33.42
33.39
33.24
33.17
33.24
33.13
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:23.40
9:56.37
10:29.14
11:02.08
11:35.16
12:08.22
12:41.30
13:14.65
32.94
32.97
32.77
32.94
33.08
33.06
33.08
33.35
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:47.72
14:21.08
14:54.56
15:28.29
16:01.39
16:33.84
33.07
33.36
33.48
33.73
33.10
32.45
17.MAYERBERG Kacper18UKP Unia Oświęcim16:37.21666
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.81
1:04.01
1:37.63
2:11.15
2:44.59
3:17.98
3:51.39
4:24.91
30.81
33.20
33.62
33.52
33.44
33.39
33.41
33.52
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:58.73
5:32.34
6:06.06
6:39.43
7:12.72
7:46.30
8:19.74
8:53.35
33.82
33.61
33.72
33.37
33.29
33.58
33.44
33.61
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:26.81
10:00.23
10:33.77
11:07.01
11:40.12
12:13.87
12:47.13
13:20.74
33.46
33.42
33.54
33.24
33.11
33.75
33.26
33.61
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:54.13
14:27.49
15:00.38
15:33.78
16:06.67
16:37.21
33.39
33.36
32.89
33.40
32.89
30.54
18.GIRUL Radosław17WKS Śląsk Wrocław16:37.61665
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.59
1:01.83
1:34.63
2:07.68
2:40.90
3:13.97
3:47.18
4:20.43
29.59
32.24
32.80
33.05
33.22
33.07
33.21
33.25
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:53.69
5:26.85
6:00.25
6:33.45
7:06.85
7:40.29
8:13.70
8:47.16
33.26
33.16
33.40
33.20
33.40
33.44
33.41
33.46
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:20.68
9:54.31
10:28.03
11:01.66
11:35.29
12:08.88
12:42.77
13:16.59
33.52
33.63
33.72
33.63
33.63
33.59
33.89
33.82
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:50.52
14:24.55
14:58.50
15:32.21
16:05.49
16:37.61
33.93
34.03
33.95
33.71
33.28
32.12
19.LIK Kacper16MKS Jedynka Łódź16:43.11654
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.14
1:02.66
1:35.06
2:07.96
2:40.93
3:14.15
3:47.40
4:20.77
30.14
32.52
32.40
32.90
32.97
33.22
33.25
33.37
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:54.36
5:27.81
6:01.21
6:35.16
7:09.13
7:42.68
8:16.17
8:50.15
33.59
33.45
33.40
33.95
33.97
33.55
33.49
33.98
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:23.83
9:57.86
10:31.92
11:06.36
11:40.33
12:13.94
12:48.19
13:22.25
33.68
34.03
34.06
34.44
33.97
33.61
34.25
34.06
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:56.33
14:30.92
15:04.46
15:38.45
16:12.62
16:43.11
34.08
34.59
33.54
33.99
34.17
30.49
20.CHODULSKI Jakub18Uks Skarpa Lublin16:43.23654
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.76
1:05.25
1:39.01
2:13.00
2:46.44
3:20.00
3:53.77
4:27.08
31.76
33.49
33.76
33.99
33.44
33.56
33.77
33.31
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:00.57
5:34.18
6:08.07
6:41.62
7:15.11
7:48.66
8:22.24
8:55.77
33.49
33.61
33.89
33.55
33.49
33.55
33.58
33.53
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:29.25
10:02.96
10:36.64
11:10.21
11:43.54
12:16.56
12:49.95
13:23.25
33.48
33.71
33.68
33.57
33.33
33.02
33.39
33.30
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:56.80
14:30.57
15:03.87
15:37.47
16:10.59
16:43.23
33.55
33.77
33.30
33.60
33.12
32.64
21.PIÓRO Artur27MKS ,,Pałac Młodzieży''16:45.14650
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.41
1:01.39
1:33.68
2:06.66
2:39.32
3:12.63
3:45.37
4:18.42
29.41
31.98
32.29
32.98
32.66
33.31
32.74
33.05
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:51.28
5:24.85
5:57.85
6:32.08
7:05.73
7:40.13
8:14.24
8:48.81
32.86
33.57
33.00
34.23
33.65
34.40
34.11
34.57
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:22.35
9:56.53
10:30.32
11:04.71
11:38.93
12:13.90
12:48.11
13:22.30
33.54
34.18
33.79
34.39
34.22
34.97
34.21
34.19
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:56.67
14:30.98
15:05.10
15:38.26
16:12.02
16:45.14
34.37
34.31
34.12
33.16
33.76
33.12
22.FAJKOWSKI Piotr17MKS Trójka Łódź16:47.25646
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.96
1:01.35
1:34.57
2:08.00
2:41.14
3:14.52
3:48.38
4:22.00
28.96
32.39
33.22
33.43
33.14
33.38
33.86
33.62
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:55.40
5:29.25
6:02.64
6:36.80
7:10.87
7:44.81
8:18.73
8:52.72
33.40
33.85
33.39
34.16
34.07
33.94
33.92
33.99
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:26.94
10:00.72
10:34.68
11:08.86
11:42.49
12:16.63
12:50.70
13:24.42
34.22
33.78
33.96
34.18
33.63
34.14
34.07
33.72
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:58.73
14:33.25
15:06.83
15:40.97
16:14.16
16:47.25
34.31
34.52
33.58
34.14
33.19
33.09
23.WOJCIECHOWSKI Kajetan15MKS Trójka Łódź16:51.45638
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.54
1:04.10
1:38.26
2:12.43
2:46.45
3:20.29
3:54.08
4:28.28
30.54
33.56
34.16
34.17
34.02
33.84
33.79
34.20
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:02.25
5:36.45
6:09.77
6:44.30
7:17.95
7:51.70
8:25.17
8:58.93
33.97
34.20
33.32
34.53
33.65
33.75
33.47
33.76
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:32.69
10:06.78
10:40.47
11:15.01
11:48.77
12:23.25
12:57.15
13:31.61
33.76
34.09
33.69
34.54
33.76
34.48
33.90
34.46
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:05.45
14:39.13
15:12.18
15:46.00
16:19.07
16:51.45
33.84
33.68
33.05
33.82
33.07
32.38
24.MALINOWSKI Wojciech15MKS Jedynka Łódź16:55.42631
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.69
1:04.28
1:38.36
2:12.10
2:45.89
3:19.73
3:53.53
4:27.50
30.69
33.59
34.08
33.74
33.79
33.84
33.80
33.97
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:01.55
5:35.41
6:09.28
6:43.14
7:16.76
7:50.54
8:24.45
8:58.18
34.05
33.86
33.87
33.86
33.62
33.78
33.91
33.73
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:32.31
10:06.35
10:40.49
11:14.82
11:48.74
12:22.84
12:56.93
13:31.27
34.13
34.04
34.14
34.33
33.92
34.10
34.09
34.34
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:05.63
14:39.59
15:13.46
15:47.72
16:21.81
16:55.42
34.36
33.96
33.87
34.26
34.09
33.61
25.CHMIELEWSKI Michał14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:56.42629
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.05
1:03.13
1:37.73
2:11.62
2:45.51
3:19.60
3:53.67
4:28.00
30.05
33.08
34.60
33.89
33.89
34.09
34.07
34.33
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:02.47
5:37.39
6:11.40
6:45.11
7:18.91
7:52.65
8:26.47
9:00.31
34.47
34.92
34.01
33.71
33.80
33.74
33.82
33.84
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:34.65
10:09.05
10:43.63
11:17.97
11:52.21
12:26.29
13:00.76
13:34.99
34.34
34.40
34.58
34.34
34.24
34.08
34.47
34.23
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:09.28
14:43.33
15:16.82
15:50.75
16:23.98
16:56.42
34.29
34.05
33.49
33.93
33.23
32.44
26.CZERWIŃSKI Łukasz17UKS G-8 Bielany Warszawa16:58.65625
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.05
1:03.21
1:36.98
2:10.96
2:44.86
3:19.29
3:53.56
4:27.69
30.05
33.16
33.77
33.98
33.90
34.43
34.27
34.13
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:01.66
5:35.89
6:10.12
6:44.50
7:18.39
7:52.71
8:27.08
9:01.69
33.97
34.23
34.23
34.38
33.89
34.32
34.37
34.61
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:35.94
10:10.55
10:44.64
11:18.54
11:52.67
12:26.94
13:00.86
13:35.00
34.25
34.61
34.09
33.90
34.13
34.27
33.92
34.14
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:09.05
14:43.48
15:17.58
15:51.83
16:25.69
16:58.65
34.05
34.43
34.10
34.25
33.86
32.96
27.RAJCA Wiktor16UKS 190 Łódź16:59.41623
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.41
1:05.07
1:39.06
2:13.12
2:47.40
3:21.91
3:56.61
4:31.42
31.41
33.66
33.99
34.06
34.28
34.51
34.70
34.81
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:05.79
5:40.27
6:14.37
6:48.81
7:22.79
7:56.92
8:30.96
9:05.05
34.37
34.48
34.10
34.44
33.98
34.13
34.04
34.09
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:38.97
10:12.81
10:46.87
11:20.87
11:54.90
12:29.08
13:02.99
13:37.55
33.92
33.84
34.06
34.00
34.03
34.18
33.91
34.56
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:11.67
14:45.93
15:20.46
15:54.40
16:28.11
16:59.41
34.12
34.26
34.53
33.94
33.71
31.30
28.KRYSIAK Michał17MKS Trójka Łódź17:01.41620
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.31
1:03.27
1:36.73
2:10.53
2:44.36
3:18.43
3:52.42
4:26.86
30.31
32.96
33.46
33.80
33.83
34.07
33.99
34.44
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:01.01
5:35.33
6:09.70
6:44.08
7:18.50
7:53.05
8:27.46
9:01.87
34.15
34.32
34.37
34.38
34.42
34.55
34.41
34.41
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:36.25
10:10.75
10:44.93
11:19.66
11:53.84
12:28.09
13:02.23
13:36.77
34.38
34.50
34.18
34.73
34.18
34.25
34.14
34.54
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:11.11
14:45.36
15:19.46
15:53.73
16:27.61
17:01.41
34.34
34.25
34.10
34.27
33.88
33.80
29.KNYSZYŃSKI Maciej16MKS Jedynka Łódź17:02.43618
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.63
1:03.93
1:37.33
2:11.31
2:45.24
3:19.16
3:53.05
4:27.01
30.63
33.30
33.40
33.98
33.93
33.92
33.89
33.96
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:00.78
5:35.06
6:09.56
6:43.99
7:18.44
7:52.71
8:26.96
9:01.57
33.77
34.28
34.50
34.43
34.45
34.27
34.25
34.61
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:36.27
10:11.00
10:45.68
11:20.03
11:54.41
12:28.89
13:03.29
13:37.70
34.70
34.73
34.68
34.35
34.38
34.48
34.40
34.41
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:12.04
14:46.59
15:20.96
15:55.29
16:29.01
17:02.43
34.34
34.55
34.37
34.33
33.72
33.42
30.KULCZYCKI Patryk17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.17:04.47614
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.15
1:01.98
1:35.46
2:08.72
2:42.37
3:16.15
3:50.22
4:24.76
29.15
32.83
33.48
33.26
33.65
33.78
34.07
34.54
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.04
5:33.61
6:08.09
6:42.70
7:17.37
7:52.26
8:26.70
9:01.92
34.28
34.57
34.48
34.61
34.67
34.89
34.44
35.22
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:36.12
10:11.53
10:46.54
11:21.96
11:57.09
12:32.36
13:07.15
13:42.42
34.20
35.41
35.01
35.42
35.13
35.27
34.79
35.27
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:16.67
14:50.72
15:25.39
15:58.87
16:32.25
17:04.47
34.25
34.05
34.67
33.48
33.38
32.22
31.GOŁACKI Sergiusz14UKS 190 Łódź17:05.96611
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.23
1:05.16
1:38.55
2:12.10
2:46.21
3:20.38
3:54.56
4:28.98
31.23
33.93
33.39
33.55
34.11
34.17
34.18
34.42
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:03.31
5:37.60
6:11.74
6:46.12
7:20.66
7:55.17
8:29.71
9:04.15
34.33
34.29
34.14
34.38
34.54
34.51
34.54
34.44
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:38.42
10:12.59
10:47.09
11:22.26
11:56.18
12:31.10
13:05.51
13:40.90
34.27
34.17
34.50
35.17
33.92
34.92
34.41
35.39
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:15.12
14:49.68
15:23.94
15:58.63
16:32.99
17:05.96
34.22
34.56
34.26
34.69
34.36
32.97
32.TRYLSKI Wiktor15UKS Tri-Team Rumia17:06.82610
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.38
1:03.04
1:36.76
2:10.64
2:44.56
3:18.49
3:52.81
4:26.81
30.38
32.66
33.72
33.88
33.92
33.93
34.32
34.00
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:01.01
5:34.79
6:09.55
6:43.80
7:18.29
7:52.50
8:27.12
9:01.75
34.20
33.78
34.76
34.25
34.49
34.21
34.62
34.63
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:36.71
10:11.23
10:46.11
11:20.83
11:55.55
12:30.06
13:05.00
13:39.81
34.96
34.52
34.88
34.72
34.72
34.51
34.94
34.81
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:14.86
14:49.85
15:24.63
15:59.42
16:33.55
17:06.82
35.05
34.99
34.78
34.79
34.13
33.27
33.ZIELIŃSKI Konrad15UKS 190 Łódź17:08.08608
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.41
1:02.67
1:35.56
2:08.81
2:41.72
3:14.64
3:47.98
4:21.47
30.41
32.26
32.89
33.25
32.91
32.92
33.34
33.49
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:54.94
5:29.28
6:03.03
6:36.92
7:10.69
7:45.70
8:20.63
8:55.19
33.47
34.34
33.75
33.89
33.77
35.01
34.93
34.56
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:30.18
10:05.58
10:41.17
11:15.65
11:51.33
12:26.57
13:01.81
13:36.60
34.99
35.40
35.59
34.48
35.68
35.24
35.24
34.79
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:12.22
14:47.36
15:23.50
15:58.85
16:33.95
17:08.08
35.62
35.14
36.14
35.35
35.10
34.13
34.JASIŃSKI Jakub15MKS Jedynka Łódź17:11.71601
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.04
1:06.39
1:40.67
2:15.24
2:49.58
3:24.11
3:58.02
4:32.29
32.04
34.35
34.28
34.57
34.34
34.53
33.91
34.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:06.17
5:40.96
6:14.78
6:49.25
7:23.59
7:58.49
8:32.58
9:07.25
33.88
34.79
33.82
34.47
34.34
34.90
34.09
34.67
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:41.57
10:16.14
10:50.73
11:25.59
12:00.37
12:35.38
13:10.08
13:45.54
34.32
34.57
34.59
34.86
34.78
35.01
34.70
35.46
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:20.42
14:55.24
15:29.68
16:04.84
16:38.53
17:11.71
34.88
34.82
34.44
35.16
33.69
33.18
35.RODKIEWICZ Radosław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa17:13.84598
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.92
1:04.39
1:37.96
2:11.86
2:45.29
3:18.82
3:52.68
4:26.73
30.92
33.47
33.57
33.90
33.43
33.53
33.86
34.05
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:00.82
5:34.84
6:09.15
6:43.52
7:18.06
7:52.71
8:27.83
9:02.77
34.09
34.02
34.31
34.37
34.54
34.65
35.12
34.94
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:37.70
10:12.63
10:47.81
11:22.82
11:57.90
12:33.22
13:08.53
13:43.39
34.93
34.93
35.18
35.01
35.08
35.32
35.31
34.86
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:18.54
14:53.73
15:29.06
16:04.37
16:39.49
17:13.84
35.15
35.19
35.33
35.31
35.12
34.35
36.WILEJTO Igor17UKS ,,Dwójka'' Tczew17:18.89589
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.83
1:03.76
1:37.37
2:11.26
2:45.69
3:20.33
3:55.20
4:29.38
30.83
32.93
33.61
33.89
34.43
34.64
34.87
34.18
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:04.30
5:39.23
6:14.27
6:49.07
7:24.21
7:59.20
8:34.39
9:09.63
34.92
34.93
35.04
34.80
35.14
34.99
35.19
35.24
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:45.07
10:20.45
10:55.77
11:31.34
12:06.66
12:42.06
13:17.13
13:51.89
35.44
35.38
35.32
35.57
35.32
35.40
35.07
34.76
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:27.25
15:02.02
15:35.87
16:10.30
16:44.54
17:18.89
35.36
34.77
33.85
34.43
34.24
34.35
37.CIELECKI Kuba16WKS Śląsk Wrocław17:23.76581
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.39
1:04.11
1:38.04
2:12.25
2:46.20
3:20.61
3:54.63
4:29.05
30.39
33.72
33.93
34.21
33.95
34.41
34.02
34.42
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:03.09
5:37.86
6:12.07
6:46.96
7:21.36
7:56.68
8:31.46
9:06.59
34.04
34.77
34.21
34.89
34.40
35.32
34.78
35.13
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:41.63
10:17.24
10:52.38
11:27.74
12:02.83
12:38.87
13:13.84
13:49.91
35.04
35.61
35.14
35.36
35.09
36.04
34.97
36.07
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:25.66
15:01.85
15:37.22
16:12.96
16:48.38
17:23.76
35.75
36.19
35.37
35.74
35.42
35.38
38.SKIBIAK Hubert14UKS 190 Łódź17:24.79579
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.71
1:05.93
1:39.92
2:14.43
2:49.53
3:24.55
3:59.63
4:34.40
31.71
34.22
33.99
34.51
35.10
35.02
35.08
34.77
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:09.54
5:44.80
6:20.21
6:55.10
7:30.68
8:05.54
8:40.74
9:16.01
35.14
35.26
35.41
34.89
35.58
34.86
35.20
35.27
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:51.14
10:26.16
11:01.43
11:36.59
12:11.58
12:46.86
13:21.70
13:56.56
35.13
35.02
35.27
35.16
34.99
35.28
34.84
34.86
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:31.50
15:06.43
15:41.45
16:16.45
16:50.94
17:24.79
34.94
34.93
35.02
35.00
34.49
33.85
39.DOROBA Michał16WKS Śląsk Wrocław17:27.78574
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.37
1:02.72
1:35.74
2:08.93
2:41.88
3:15.75
3:49.13
4:23.29
30.37
32.35
33.02
33.19
32.95
33.87
33.38
34.16
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:57.19
5:31.54
6:05.74
6:41.07
7:15.80
7:51.44
8:26.46
9:02.12
33.90
34.35
34.20
35.33
34.73
35.64
35.02
35.66
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:37.05
10:13.07
10:48.79
11:24.94
12:01.00
12:37.96
13:14.10
13:51.32
34.93
36.02
35.72
36.15
36.06
36.96
36.14
37.22
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:27.24
15:04.03
15:40.42
16:16.96
16:53.05
17:27.78
35.92
36.79
36.39
36.54
36.09
34.73
40.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa17:32.91566
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.62
1:07.81
1:43.24
2:18.81
2:54.27
3:29.99
4:05.37
4:40.73
32.62
35.19
35.43
35.57
35.46
35.72
35.38
35.36
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:15.96
5:51.52
6:26.54
7:02.26
7:37.59
8:12.96
8:48.44
9:23.55
35.23
35.56
35.02
35.72
35.33
35.37
35.48
35.11
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:58.82
10:34.12
11:09.44
11:44.65
12:19.91
12:54.93
13:29.93
14:04.92
35.27
35.30
35.32
35.21
35.26
35.02
35.00
34.99
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:40.02
15:15.14
15:50.23
16:24.78
16:59.55
17:32.91
35.10
35.12
35.09
34.55
34.77
33.36
41.PYCZOT Paweł16UKS Pirania Targówek17:35.06562
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.11
1:07.73
1:43.40
2:19.03
2:54.81
3:30.36
4:06.13
4:42.37
32.11
35.62
35.67
35.63
35.78
35.55
35.77
36.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:18.06
5:53.67
6:29.60
7:05.59
7:40.91
8:16.38
8:52.08
9:28.33
35.69
35.61
35.93
35.99
35.32
35.47
35.70
36.25
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:03.44
10:38.51
11:13.62
11:49.03
12:24.77
13:00.18
13:35.35
14:10.28
35.11
35.07
35.11
35.41
35.74
35.41
35.17
34.93
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:46.66
15:21.46
15:56.29
16:31.02
17:03.01
17:35.06
36.38
34.80
34.83
34.73
31.99
32.05
42.WIECZORKOWSKI Nikodem14UKS ,,Dwójka'' Tczew17:35.41562
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.64
1:04.56
1:38.99
2:14.44
2:49.96
3:25.09
3:59.68
4:35.65
30.64
33.92
34.43
35.45
35.52
35.13
34.59
35.97
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:10.73
5:46.78
6:22.01
6:58.03
7:33.33
8:09.33
8:44.77
9:20.53
35.08
36.05
35.23
36.02
35.30
36.00
35.44
35.76
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:55.98
10:31.94
11:07.19
11:43.09
12:18.62
12:55.53
13:31.29
14:07.30
35.45
35.96
35.25
35.90
35.53
36.91
35.76
36.01
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:42.02
15:17.12
15:52.32
16:27.94
17:01.82
17:35.41
34.72
35.10
35.20
35.62
33.88
33.59
43.SZWEDZKI Jakub18MKS Trójka Łódź17:35.44562
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.64
1:06.53
1:41.16
2:16.10
2:51.40
3:26.99
4:02.10
4:37.53
31.64
34.89
34.63
34.94
35.30
35.59
35.11
35.43
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:12.80
5:48.54
6:23.61
6:59.07
7:34.25
8:09.74
8:45.38
9:21.04
35.27
35.74
35.07
35.46
35.18
35.49
35.64
35.66
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:56.95
10:32.51
11:08.35
11:43.85
12:19.14
12:55.04
13:30.77
14:05.94
35.91
35.56
35.84
35.50
35.29
35.90
35.73
35.17
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:41.50
15:17.36
15:52.88
16:28.15
17:03.47
17:35.44
35.56
35.86
35.52
35.27
35.32
31.97
44.RĄPAŁA Tomasz16UKS GOS Raszyn17:39.59555
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.41
1:03.69
1:38.27
2:13.05
2:48.33
3:23.31
3:58.94
4:34.40
30.41
33.28
34.58
34.78
35.28
34.98
35.63
35.46
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:09.91
5:45.08
6:20.59
6:55.86
7:31.62
8:07.25
8:43.22
9:18.48
35.51
35.17
35.51
35.27
35.76
35.63
35.97
35.26
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:54.31
10:29.86
11:05.51
11:41.20
12:17.23
12:53.26
13:29.27
14:05.27
35.83
35.55
35.65
35.69
36.03
36.03
36.01
36.00
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:41.84
15:17.95
15:53.84
16:30.27
17:05.58
17:39.59
36.57
36.11
35.89
36.43
35.31
34.01
45.JANECKI Mateusz17MKS ,,Pałac Młodzieży''17:46.25545
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.89
1:03.59
1:38.15
2:12.91
2:48.23
3:23.41
3:59.01
4:35.00
29.89
33.70
34.56
34.76
35.32
35.18
35.60
35.99
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:10.91
5:47.07
6:23.20
6:59.70
7:35.93
8:12.18
8:48.60
9:25.00
35.91
36.16
36.13
36.50
36.23
36.25
36.42
36.40
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:01.23
10:37.69
11:13.98
11:50.08
12:26.35
13:02.27
13:38.20
14:14.37
36.23
36.46
36.29
36.10
36.27
35.92
35.93
36.17
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:50.38
15:25.54
16:01.00
16:36.21
17:11.86
17:46.25
36.01
35.16
35.46
35.21
35.65
34.39
46.KLIMCZAK Kacper14MKS Jedynka Łódź17:56.95529
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.02
1:08.68
1:44.92
2:20.80
2:56.94
3:33.69
4:09.76
4:45.82
33.02
35.66
36.24
35.88
36.14
36.75
36.07
36.06
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:23.12
5:59.60
6:35.74
7:12.09
7:48.88
8:24.53
9:00.52
9:36.61
37.30
36.48
36.14
36.35
36.79
35.65
35.99
36.09
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:12.53
10:49.57
11:24.89
12:00.97
12:36.63
13:12.91
13:48.67
14:25.17
35.92
37.04
35.32
36.08
35.66
36.28
35.76
36.50
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:01.14
15:37.36
16:13.77
16:49.17
17:24.47
17:56.95
35.97
36.22
36.41
35.40
35.30
32.48
47.JĘDRYKA Nikodem14MKS Jedynka Łódź18:11.93507
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.51
1:08.28
1:44.64
2:21.50
2:57.64
3:34.16
4:10.34
4:46.77
32.51
35.77
36.36
36.86
36.14
36.52
36.18
36.43
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:23.54
6:00.30
6:37.25
7:14.25
7:51.22
8:27.68
9:04.50
9:41.23
36.77
36.76
36.95
37.00
36.97
36.46
36.82
36.73
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:18.85
10:55.67
11:32.34
12:08.77
12:45.90
13:22.16
13:59.12
14:35.44
37.62
36.82
36.67
36.43
37.13
36.26
36.96
36.32
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:11.85
15:47.98
16:24.39
17:00.58
17:36.37
18:11.93
36.41
36.13
36.41
36.19
35.79
35.56
48.KRUPIŃSKI Wojciech15KS Posnania Poznań18:12.33507
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.62
1:05.87
1:42.07
2:18.64
2:55.17
3:31.60
4:08.47
4:45.30
30.62
35.25
36.20
36.57
36.53
36.43
36.87
36.83
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:22.16
5:58.71
6:35.00
7:11.79
7:48.52
8:25.07
9:01.40
9:38.04
36.86
36.55
36.29
36.79
36.73
36.55
36.33
36.64
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:15.06
10:51.76
11:29.27
12:05.35
12:42.14
13:19.61
13:56.98
14:34.13
37.02
36.70
37.51
36.08
36.79
37.47
37.37
37.15
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:11.07
15:47.93
16:25.63
17:02.15
17:37.61
18:12.33
36.94
36.86
37.70
36.52
35.46
34.72
49.KRYSIAK Kacper14MKS Trójka Łódź18:44.30464
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.44
1:08.17
1:45.34
2:22.31
2:59.23
3:36.49
4:13.88
4:51.54
32.44
35.73
37.17
36.97
36.92
37.26
37.39
37.66
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:28.76
6:06.19
6:43.91
7:22.04
7:59.49
8:37.39
9:15.24
9:53.16
37.22
37.43
37.72
38.13
37.45
37.90
37.85
37.92
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:30.70
11:09.08
11:47.00
12:24.89
13:02.81
13:41.06
14:19.15
14:57.35
37.54
38.38
37.92
37.89
37.92
38.25
38.09
38.20
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:35.29
16:13.60
16:51.70
17:29.77
18:08.11
18:44.30
37.94
38.31
38.10
38.07
38.34
36.19
NWKAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa
NIE UK.KIEŁCZEWSKI Amadeusz18MKP Szczecin


<< TOP >>
Konkurencja 1
24.05.2018
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:05.61
2:05.61
2:07.81
2:07.81
2:08.72
2:11.36
2:16.27
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
POL
POL
00811
00114
00104
00104
00104
Montreal (CAN)
Montreal (CAN)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Rome (ITA)
Belgrade (SRB)
Drzonkow
28.07.2005
28.07.2005
19.08.2000
19.09.2000
29.07.2009
30.07.2008
08.07.2007

Minimum-ME Glasgow K Open: 2:10.11  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 2:16.03

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.ZIELIŃSKA Daria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:14.64740+0,7430.2333.8834.8935.64
Minimum-MEJ Helsinki
2.ADAMCZYK Julia19KU AZS UMCS Lublin2:16.51710+0,7831.1135.0035.3435.06
3.DĄBROWSKA Tatiana16UKS 190 Łódź2:17.33697+0,6530.8535.1735.5335.78
4.TRAMBOWICZ Zuzanna16MKS SP 63 Bydgoszcz2:18.04687+0,8129.6234.0236.3538.05
5.URBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs2:19.32668+0,7031.5835.4535.9136.38
6.ANDRZEJEWSKA Kamila19KU AZS UMCS Lublin2:19.72662+0,6431.3735.3336.2736.75
7.MUSIOŁ Wiktoria20AZS AWF Katowice2:19.96659+0,5931.3335.3136.0737.25
8.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra17WKS Śląsk Wrocław2:22.18628+0,5931.8936.8136.7336.75
9.KRYPA Marta16UKS Manta Warszawa Włochy2:25.57585+0,5631.2836.9637.9739.36
10.IŻYCKA Marta18UKS Wodnik Siemianowice Śląski2:26.47575+0,7231.8136.2338.7239.71
Finał B
11.OLEBA Małgorzata20MKP Szczecin2:25.12591+0,7631.8036.6137.8038.91
12.GOTOWSKA Weronika18UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.23590+0,6032.1936.0537.8039.19
13.GANCARZ Julia15MKS ,,IKAR'' Mielec2:25.2658932.3036.6938.1138.16
14.KUCHTA Maria16UKS ,,Dwójka'' Tczew2:25.41587+0,6031.6536.4638.1139.19
15.RUTKOWSKA Wiktoria19MUKS ''Piętnastka''2:25.49586+0,6832.4836.1537.9238.94
16.BADZIAN Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:26.76571+0,5731.7436.9038.7939.33
17.HOLAK Marta17MUKS ''Piętnastka''2:28.03557+0,5132.8237.9538.9838.28
18.SZYMAŃSKA Julia15UKS 190 Łódź2:28.36553+0,6632.3437.5438.8839.60
19.FRĄCKIEWICZ Martyna15TP Zielona Góra2:30.32532+0,5632.2137.9739.5940.55
20.BYLIŃSKA Agnieszka16UKS Żabianka Gdańsk2:32.66508+0,7232.9937.6839.6542.34


<< TOP >>
Konkurencja 2
24.05.2018
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:53.23
1:54.10
1:56.13
1:56.13
1:59.36
2:03.33
2:06.79
KORZENIOWSKI Pawel
ŚWITKOWSKI Jan
CIEŚLAK Marcin
CIEŚLAK Marcin
CIEŚLAK Marcin
ŁUCZAK Piotr
URYNIUK Paweł
00114
01003
03914
03914
03914
00611
05114
Rome (ITA)
Kazan (RUS)
Praga (CZE)
Prague (CZE)
Prague - Podoli (CZE)
Beograd (SRB)
Warsaw
29.07.2009
05.08.2015
10.07.2009
10.07.2009
07.12.2008
26.07.2007
01.12.2017

Minimum-ME Glasgow M Open: 1:57.02  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 2:02.17

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.ŚWITKOWSKI Jan24KU AZS UMCS Lublin1:56.28881+0,6726.3429.4630.0430.44
Minimum-ME Glasgow
2.CHRZANOWSKI Damian20WKS Śląsk Wrocław1:58.86825+0,7026.7930.3130.7531.01
3.OPALSKI Marcin25Mokotowski UKP Warszawianka- W2:01.58771+0,6827.4530.9031.7131.52
4.OLLER Krzysztof18MTP Kormoran Olsztyn2:01.72768+0,7228.4230.6630.6531.99
Minimum-MEJ Helsinki
5.FIKS Krzysztof18UKS 190 Łódź2:01.92765+0,6727.4431.1131.9331.44
Minimum-MEJ Helsinki
6.CUKANOW Michał19TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:02.30757+0,7427.4732.2231.7230.89
7.CIĘŻKOWSKI Dominik22AZS AWF Warszawa2:02.93746+0,7127.5231.7431.8831.79
8.CIEŚLA Oskar17AZS AWF Katowice2:03.06744+0,7527.6231.6331.6932.12
9.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:05.15707+0,5727.6231.6432.5833.31
10.BOCHEŃ Tomasz19MKS Juvenia Białystok2:05.83695+0,6128.1032.7932.3832.56
Finał B
11.WARZOCHA Albert17Uks Cityzen2:03.48736+0,7227.7531.7432.0831.91
12.MAJOR Daniel17UKP Unia Oświęcim2:05.97693+0,6827.5432.1032.4233.91
13.OSSES Arkadiusz23KS Warta Poznań2:06.35687+0,7528.4131.6832.9233.34
14.KRZYWNICKI Adrian17MPKS Orka Ciechanów2:06.63682+0,7227.8331.8532.5034.45
15.BORKOWSKI Kacper18KU AZS UMCS Lublin2:07.32671+0,7428.7932.4832.6233.43
16.KACZMARSKI Marcin24AZS AWF Warszawa2:08.40655+0,7427.9032.2633.9434.30
17.SAWICKI Bartosz18AZS AWF Katowice2:08.69650+0,7328.3632.8033.8433.69
18.PACŁAWSKI Jakub18Akademia Aqua Sport2:10.28627+0,5729.3532.9934.0933.85
19.MAYERBERG Kacper18UKP Unia Oświęcim2:11.16614+0,6928.5032.7334.5635.37
20.BLACHURA Patryk19UKP Unia Oświęcim2:12.69593+0,6428.8433.3835.2735.20


<< TOP >>
Konkurencja 3
24.05.2018
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
25.01
25.14
25.31
25.31
25.54
25.84
26.53
URBANCZYK Aleksandra
KORC Agata
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
KORC Agata
KORC Agata
SOKOŁOWSKA Diana
02305
00114
00106
00106
POL
00201
00309
Barcelona (ESP)
Pekin (CHN)
Ostrowiec Św
Ostrowiec Sw.
Berlin (GER)
Valetta (MLT)
Gliwice
03.08.2013
15.08.2008
21.05.2009
21.05.2009
04.08.2002
08.07.2001
03.06.2010

Minimum-ME Glasgow K Open: 25.10  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 25.47

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.DOWGIERT Anna28KS Warta Poznań25.46803+0,61
2.FIEDKIEWICZ Kornelia17MKS Juvenia Wrocław25.65785+0,66
3.TCHÓRZ Alicja26MKS Juvenia Wrocław25.67784+0,64
4.JURCZYK Karolina17MKS Dziewiątka Dzierżoniów25.83769+0,57
5.NOGAJ Paulina20MKS Wodnik Radom25.95758+0,68
6.SZTANDERA Dominika21MKS Juvenia Wrocław26.09746+0,52
7.POLAŃSKA Aleksandra18UKS GOS Raszyn26.12744+0,76
8.PEDA Paulina20AZS AWF Katowice26.17739+0,65
9.ROGOWSKA Katarzyna18MKP Szczecin26.19738+0,69
10.KAWECKA Anna26KU AZS AGH Kraków26.33726+0,56
Finał B
11.FRYCKOWSKA Natalia19MKP Szczecin26.33726+0,66
12.DUDEK Aleksandra17MUKS ''Piętnastka''26.64701+0,67
13.GÓRNIAK Katarzyna23UKP Gryf Dębica26.69697+0,61
14.RZOŃCA Patrycja19WKS Śląsk Wrocław26.71695+0,55
15.JABŁOŃSKA Martyna15MKS Piaseczno26.74693+0,56
16.KOSSAKOWSKA Dominika17AZS AWF Katowice26.76692+0,62
17.CIEŚLAK Joanna22KS Warta Poznań26.85685+0,72
18.SIRIGNANO Luigia22KU AZS AGH Kraków26.89682+0,60
19.WOŹNIAK Zofia17UKS G-8 Bielany Warszawa27.03671+0,75
20.KITA Katarzyna23UKS Shark Rudna27.29652+0,56


<< TOP >>
Konkurencja 4
24.05.2018
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
21.47
21.47
22.45
22.69
23.44
23.61
24.18
JURASZEK Paweł
JURASZEK Paweł
HOŁUB Jan
HOŁUB Jan
OSTROWSKI Karol
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
00701
00701
00601
00303
00116
05114
05114
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
Dordrecht (NED)
Dubai (UAE)
Hodmezovasarhely (HUN)
Warsaw
Sztokholm (SWE)
29.07.2017
29.07.2017
13.07.2014
28.08.2013
12.12.2015
01.12.2017
11.12.2016

Minimum-ME Glasgow M Open: 22.17  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 23.14

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.JURASZEK Paweł24MKS Dziewiątka Dzierżoniów21.73891+0,58
Minimum-ME Glasgow
2.CZERNIAK Konrad29KU AZS UMCS Lublin22.27827+0,66
3.SENDYK Paweł21MKP Szczecin22.34819+0,63
4.WYPYCH Filip27AZS Łódź22.57795+0,66
5.HOŁUB Jan22WKS Śląsk Wrocław22.67784+0,74
6.KSIĄŻEK Jakub20MKP Szczecin22.68783+0,71
7.OSTROWSKI Karol19MKP Szczecin22.73778+0,65
8.MAJCHRZAK Kacper26KS Warta Poznań22.97754+0,71
9.PISZCZOROWICZ Bartosz19UKS G-8 Bielany Warszawa23.13738+0,65
10.LASSEK Bartłomiej24KU AZS Politechniki Łódzkiej23.43710+0,73
Finał B
11.PYTLARCZYK Szymon18Mokotowski UKP Warszawianka- W23.12739+0,67
Minimum-MEJ Helsinki
12.POLEWKA Tomasz24AZS AWF Katowice23.20732+0,64
13.BUGDOL Rafał23AZS AWF Katowice23.21731+0,65
14.GAWRYSIAK Przemysław26LKS ,,OMEGA'' Kleszczów23.26726+0,68
15.POPRAWA Michał24AZS AWF Katowice23.33719+0,64
16.PIOTROWSKI Kacper17UKS G-8 Bielany Warszawa23.36717+0,70
17.KOLCZYŃSKI Stanisław21Stowarzyszenie Klub Pływacki L23.37716+0,70
18.SŁOWIK Rafał18UKS G-8 Bielany Warszawa23.55699+0,71
19.MIKOŁAJCZYK Michał19WKS Śląsk Wrocław23.60695+0,73
20.KISZCZAK Jakub18WKS Śląsk Wrocław23.66690+0,72


<< TOP >>
Konkurencja 5
24.05.2018
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:12.36
2:14.24
2:16.83
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
LEFANOWICZ Iwona
00104
00101
00104
00104
00101
00101
01003
Rome (ITA)
Rzym (ITA)
Rzym (ITA)
Rome (ITA)
Ostrowiec Sw.
Gorzow Wlkp.
Ostrowiec
31.07.2009
31.07.2009
31.07.2009
31.07.2009
21.05.2009
11.07.2008
18.05.2006

Minimum-ME Glasgow K Open: 2:11.71  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 2:15.00

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.NASKRĘT Agata20MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:13.35805+0,6131.5334.1534.7732.90
GÓRECKA Weronika18AZS AWF Warszawa2:13.35805+0,6831.8733.7333.9533.80
3.NAZIĘBŁO Klaudia25MKS Juvenia Wrocław2:13.72798+0,6031.3333.9634.1634.27
4.KOLUCH Julia18UKS Kapry-Armexim Pruszków2:14.66781+0,7131.9934.3234.4833.87
5.GAWROŃSKA Zoe18MKP Szczecin2:17.69731+0,8731.8534.5235.5935.73
6.WÓJTOWICZ Gabriela23KS AZS UWM Olsztyn2:18.54718+0,7031.6435.2435.6735.99
7.HERASIMOWICZ Zuzanna16Dwójka Morena Gdańsk2:18.62716+0,7932.0634.9735.9535.64
8.TRACZYK Justyna14WKS Śląsk Wrocław2:19.60701+0,7633.0035.1436.2635.20
9.MODRZEJEWSKA Magdalena16MKS SMS Victoria Racibórz2:20.28691+0,7832.9135.6836.1635.53
10.POGORZELSKA Laura17UKS SMS Galicja Kraków2:24.06638+0,5631.8635.6538.1138.44
Finał B
11.WIŚNIEWSKA Oliwia17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:20.34690+0,8132.5835.4236.4935.85
12.SMYŁEK Karolina18KU AZS UMCS Lublin2:21.81669+0,7733.3636.6336.6435.18
13.ULICKA Alicja17UKS Nawa Skierniewice2:22.64657+0,5833.0635.6736.9636.95
14.PIESKO Martyna15UKS Olimpijczyk 232:23.24649+0,6532.3836.2137.8336.82
15.PISKORSKA Adela15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:23.34648+0,6533.1236.6837.4136.13
16.MALEC Wiktoria15MKS ,,IKAR'' Mielec2:23.66644+0,6933.4336.0237.4036.81
17.KOSIŃSKA Dominika17AZS AWF Katowice2:24.25636+0,7233.7036.2237.1837.15
18.MAGNER Agata21MKS Jordan Kraków2:25.76616+0,8134.6136.8737.0937.19
19.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz2:25.79616+0,7534.2837.1137.4736.93
DYSKW.RYDYŃSKA Marianna14MUKS ''Piętnastka''
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.


<< TOP >>
Konkurencja 6
24.05.2018
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:54.24
1:54.24
1:55.60
1:59.78
2:02.82
2:05.41
2:09.94
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
SKIERKA Jakub
KAWĘCKI Radosław
SKIERKA Jakub
SKIERKA Jakub
00304
00304
00304
02010
00304
02010
02010
Barcelona (ESP)
Barcelona (ESP)
Rome (ITA)
Baku (AZE)
Gorzow Wlkp.
Berlin (GER)
Berlin (GER)
02.08.2013
02.08.2013
31.07.2009
26.06.2015
29.11.2007
22.12.2013
16.12.2012

Minimum-ME Glasgow M Open: 1:59.05  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 2:03.59

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.KAWĘCKI Radosław27AZS AWF Warszawa1:57.23870+0,6128.2530.0329.5129.44
Minimum-ME Glasgow
2.SKIERKA Jakub20TP Zielona Góra1:57.74858+0,6528.5630.1329.9829.07
Minimum-ME Glasgow
3.BALCERAK Jakub18MKS Trójka Łódź2:03.18750+0,6029.2031.6431.8030.54
Minimum-MEJ Helsinki
4.KĘDZIA Wiktor18MKP Szczecin2:04.12733+0,7229.2531.6532.0331.19
5.UNGEHEUER Mateusz22KU AZS AGH Kraków2:04.25730+0,6528.9032.5232.3330.50
6.MALEC Mikołaj17MKS Trójka Łódź2:04.32729+0,6829.4031.6032.3530.97
7.NIEDZIAŁEK Dominik20KU AZS UMCS Lublin2:04.37728+0,5429.0932.0631.9131.31
8.MOŚCICKI Jakub17MTP Kormoran Olsztyn2:04.61724+0,7029.6932.0231.9031.00
9.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.16681+0,7328.9531.3732.6934.15
10.MŁYNARCZYK Karol18UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.72672+0,6129.5431.7532.7233.71
Finał B
11.MICIUL Michał18TP Zielona Góra2:02.95754+0,6029.5131.2131.5730.66
Minimum-MEJ Helsinki
12.MORAWSKI Krzysztof24TP Zielona Góra2:03.57742+0,6728.9030.9631.6932.02
13.KUCZAK Adam18TP Zielona Góra2:05.71705+0,6229.6432.4732.2131.39
14.BRYŁA Kamil19KU AZS UMCS Lublin2:06.14698+0,5929.2831.7533.0732.04
15.NOWICZKOW Jakub17KU AZS UMCS Lublin2:06.48692+0,6830.2332.4832.5731.20
16.BIEROŃSKI Michał19WKS Śląsk Wrocław2:07.62674+0,6529.8332.4833.1532.16
17.SUCHAŃSKI Przemysław17UKP Unia Oświęcim2:07.81671+0,6929.5733.4732.8431.93
18.GÓRKA Łukasz16"Sikret" Gliwice2:08.72657+0,6929.6332.7133.7332.65
19.BALICKI Michał18UKS SMS Galicja Kraków2:10.81626+0,6429.2834.0534.5032.98
20.CIASTOŃ Sebastian19UKP Unia Oświęcim2:19.06521+0,6731.9535.2836.1235.71


<< TOP >>
Konkurencja 7
24.05.2018
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
8:35.73
8:35.94
8:39.55
8:40.48
8:40.48
8:44.81
8:47.93
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
PIECHOTA Paulina
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
00114
00114
01605
00612
00612
00612
00612
Ostrowiec Sw.
Rijeka (CRO)
Lublin
Belgrad (SRB)
Belgrade (SRB)
Helsinki (FIN)
Ostrowiec Sw
17.05.2008
17.05.2008
18.05.2017
06.07.2011
06.07.2011
16.07.2010
12.12.2009

Minimum-ME Glasgow K Open: 8:35.76  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 9:00.54

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.PIECHOTA Paulina19UKS 190 Łódź8:41.95801+0,82
50m:
100m:
150m:
200m:
30.36
1:02.97
1:35.46
2:07.96
30.36
32.61
32.49
32.50
250m:
300m:
350m:
400m:
2:40.56
3:12.86
3:45.34
4:17.99
32.60
32.30
32.48
32.65
450m:
500m:
550m:
600m:
4:50.72
5:23.59
5:56.36
6:29.35
32.73
32.87
32.77
32.99
650m:
700m:
750m:
800m:
7:02.55
7:35.93
8:09.40
8:41.95
33.20
33.38
33.47
32.55
2.BURSKA Justyna23KS AZS UWM Olsztyn8:49.04769+0,56
50m:
100m:
150m:
200m:
30.90
1:03.48
1:36.32
2:09.04
30.90
32.58
32.84
32.72
250m:
300m:
350m:
400m:
2:41.86
3:14.48
3:47.53
4:20.60
32.82
32.62
33.05
33.07
450m:
500m:
550m:
600m:
4:53.82
5:27.09
6:00.60
6:34.08
33.22
33.27
33.51
33.48
650m:
700m:
750m:
800m:
7:07.83
7:41.98
8:16.29
8:49.04
33.75
34.15
34.31
32.75
3.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź8:49.30768+0,51
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
150m:
200m:
30.19
1:03.12
1:35.78
2:08.46
30.19
32.93
32.66
32.68
250m:
300m:
350m:
400m:
2:41.47
3:14.95
3:47.64
4:21.44
33.01
33.48
32.69
33.80
450m:
500m:
550m:
600m:
4:54.74
5:28.68
6:02.41
6:36.42
33.30
33.94
33.73
34.01
650m:
700m:
750m:
800m:
7:10.25
7:44.88
8:17.68
8:49.30
33.83
34.63
32.80
31.62
4.KARPISZ Milena21AZS Łódź8:52.13756+0,83
50m:
100m:
150m:
200m:
30.63
1:03.29
1:35.75
2:08.52
30.63
32.66
32.46
32.77
250m:
300m:
350m:
400m:
2:41.27
3:14.35
3:47.39
4:20.96
32.75
33.08
33.04
33.57
450m:
500m:
550m:
600m:
4:54.49
5:28.24
6:01.96
6:36.15
33.53
33.75
33.72
34.19
650m:
700m:
750m:
800m:
7:10.16
7:44.55
8:18.42
8:52.13
34.01
34.39
33.87
33.71
5.JASZCZUK Ewa16MTP Kormoran Olsztyn9:00.35722+0,68
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
150m:
200m:
31.01
1:03.87
1:37.21
2:10.60
31.01
32.86
33.34
33.39
250m:
300m:
350m:
400m:
2:44.46
3:18.23
3:52.59
4:26.58
33.86
33.77
34.36
33.99
450m:
500m:
550m:
600m:
5:00.62
5:35.00
6:09.39
6:43.73
34.04
34.38
34.39
34.34
650m:
700m:
750m:
800m:
7:18.15
7:52.64
8:27.19
9:00.35
34.42
34.49
34.55
33.16
6.ADAMCZYK Julia19KU AZS UMCS Lublin9:02.04715+0,78
50m:
100m:
150m:
200m:
31.51
1:05.27
1:39.42
2:13.70
31.51
33.76
34.15
34.28
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.01
3:22.41
3:56.59
4:30.87
34.31
34.40
34.18
34.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:05.00
5:39.32
6:13.61
6:47.88
34.13
34.32
34.29
34.27
650m:
700m:
750m:
800m:
7:22.05
7:56.01
8:29.73
9:02.04
34.17
33.96
33.72
32.31
7.PIECHOTA Karolina17UKS 190 Łódź9:03.81708+0,88
50m:
100m:
150m:
200m:
31.58
1:04.63
1:37.85
2:11.59
31.58
33.05
33.22
33.74
250m:
300m:
350m:
400m:
2:45.48
3:19.47
3:53.51
4:27.82
33.89
33.99
34.04
34.31
450m:
500m:
550m:
600m:
5:01.84
5:36.40
6:10.85
6:45.41
34.02
34.56
34.45
34.56
650m:
700m:
750m:
800m:
7:19.83
7:55.12
8:29.97
9:03.81
34.42
35.29
34.85
33.84
8.RAJCA Olivia16UKS 190 Łódź9:05.81700+0,60
50m:
100m:
150m:
200m:
32.09
1:06.44
1:41.07
2:15.65
32.09
34.35
34.63
34.58
250m:
300m:
350m:
400m:
2:50.17
3:24.48
3:58.80
4:33.19
34.52
34.31
34.32
34.39
450m:
500m:
550m:
600m:
5:07.33
5:41.52
6:15.83
6:50.22
34.14
34.19
34.31
34.39
650m:
700m:
750m:
800m:
7:24.42
7:58.83
8:32.69
9:05.81
34.20
34.41
33.86
33.12
9.MARGULA Weronika18MKP Szczecin9:10.23683
50m:
100m:
150m:
200m:
31.51
1:05.54
1:39.42
2:13.42
31.51
34.03
33.88
34.00
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.29
3:21.57
3:55.87
4:30.38
33.87
34.28
34.30
34.51
450m:
500m:
550m:
600m:
5:04.65
5:39.60
6:14.33
6:49.44
34.27
34.95
34.73
35.11
650m:
700m:
750m:
800m:
7:24.67
8:00.14
8:35.63
9:10.23
35.23
35.47
35.49
34.60
10.PISAREK Justyna18UKP Unia Oświęcim9:16.97659
50m:
100m:
150m:
200m:
31.54
1:05.73
1:40.65
2:15.82
31.54
34.19
34.92
35.17
250m:
300m:
350m:
400m:
2:50.79
3:25.81
4:00.72
4:35.76
34.97
35.02
34.91
35.04
450m:
500m:
550m:
600m:
5:10.41
5:45.60
6:20.45
6:55.82
34.65
35.19
34.85
35.37
650m:
700m:
750m:
800m:
7:31.28
8:07.10
8:42.43
9:16.97
35.46
35.82
35.33
34.54
11.CYNARSKA Weronika15UKP ,,Polonia Warszawa''9:20.16648+0,51
50m:
100m:
150m:
200m:
31.32
1:05.03
1:39.38
2:14.15
31.32
33.71
34.35
34.77
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.57
3:23.64
3:59.32
4:35.05
34.42
35.07
35.68
35.73
450m:
500m:
550m:
600m:
5:11.03
5:46.86
6:22.90
6:59.02
35.98
35.83
36.04
36.12
650m:
700m:
750m:
800m:
7:34.89
8:10.62
8:46.28
9:20.16
35.87
35.73
35.66
33.88
12.KAWKA Nina15UKS ,,GIM 92 Ursynów''9:21.76642
50m:
100m:
150m:
200m:
31.81
1:06.97
1:42.84
2:18.38
31.81
35.16
35.87
35.54
250m:
300m:
350m:
400m:
2:53.94
3:29.44
4:05.20
4:40.72
35.56
35.50
35.76
35.52
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.95
5:51.65
6:27.06
7:02.83
35.23
35.70
35.41
35.77
650m:
700m:
750m:
800m:
7:38.11
8:13.62
8:47.75
9:21.76
35.28
35.51
34.13
34.01
13.SZLĘK Katarzyna16TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód9:22.86638
50m:
100m:
150m:
200m:
31.54
1:06.19
1:41.02
2:16.11
31.54
34.65
34.83
35.09
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.07
3:26.22
4:01.69
4:37.23
34.96
35.15
35.47
35.54
450m:
500m:
550m:
600m:
5:12.36
5:48.39
6:23.74
6:59.91
35.13
36.03
35.35
36.17
650m:
700m:
750m:
800m:
7:35.86
8:12.17
8:47.97
9:22.86
35.95
36.31
35.80
34.89
14.NEUBAUER Paulina15UKS ,,Dwójka'' Tczew9:25.49630
50m:
100m:
150m:
200m:
31.95
1:06.40
1:41.92
2:17.03
31.95
34.45
35.52
35.11
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.79
3:28.27
4:03.76
4:39.77
35.76
35.48
35.49
36.01
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.75
5:51.66
6:27.98
7:03.78
35.98
35.91
36.32
35.80
650m:
700m:
750m:
800m:
7:39.24
8:15.23
8:50.60
9:25.49
35.46
35.99
35.37
34.89
15.ŁYSAKOWSKA Julia17KU AZS UMCS Lublin9:26.18627
50m:
100m:
150m:
200m:
32.16
1:06.80
1:41.90
2:17.22
32.16
34.64
35.10
35.32
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.75
3:28.74
4:04.33
4:40.20
35.53
35.99
35.59
35.87
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.77
5:51.79
6:27.41
7:03.19
35.57
36.02
35.62
35.78
650m:
700m:
750m:
800m:
7:39.08
8:15.16
8:51.20
9:26.18
35.89
36.08
36.04
34.98
16.MICIAK Agata16MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:27.46623
50m:
100m:
150m:
200m:
31.54
1:06.91
1:42.10
2:17.24
31.54
35.37
35.19
35.14
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.87
3:28.24
4:03.84
4:39.82
35.63
35.37
35.60
35.98
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.74
5:51.46
6:27.95
7:04.76
35.92
35.72
36.49
36.81
650m:
700m:
750m:
800m:
7:40.76
8:17.06
8:52.73
9:27.46
36.00
36.30
35.67
34.73
17.WRZESIŃSKA Wiktoria14UKS 190 Łódź9:31.55610
50m:
100m:
150m:
200m:
32.92
1:08.55
1:44.85
2:20.77
32.92
35.63
36.30
35.92
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.37
3:31.72
4:07.70
4:43.55
35.60
35.35
35.98
35.85
450m:
500m:
550m:
600m:
5:20.01
5:55.39
6:32.13
7:08.73
36.46
35.38
36.74
36.60
650m:
700m:
750m:
800m:
7:45.12
8:21.55
8:57.30
9:31.55
36.39
36.43
35.75
34.25
18.NITA Daria17KS Korona Kraków9:34.72600+0,72
50m:
100m:
150m:
200m:
31.49
1:05.85
1:41.17
2:17.31
31.49
34.36
35.32
36.14
250m:
300m:
350m:
400m:
2:53.62
3:30.01
4:06.73
4:43.21
36.31
36.39
36.72
36.48
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.75
5:56.62
6:33.33
7:10.33
36.54
36.87
36.71
37.00
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.84
8:23.41
8:59.67
9:34.72
36.51
36.57
36.26
35.05
19.BAKUNIAK Hanna22MKP Szczecin9:35.28598
50m:
100m:
150m:
200m:
32.30
1:06.89
1:42.09
2:16.95
32.30
34.59
35.20
34.86
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.14
3:28.09
4:03.85
4:40.33
35.19
35.95
35.76
36.48
450m:
500m:
550m:
600m:
5:16.53
5:53.27
6:30.12
7:07.74
36.20
36.74
36.85
37.62
650m:
700m:
750m:
800m:
7:45.06
8:22.70
8:59.71
9:35.28
37.32
37.64
37.01
35.57
20.BART Patrycja21MKS ,,Pałac Młodzieży''9:35.61597
50m:
100m:
150m:
200m:
32.13
1:07.49
1:43.03
2:18.72
32.13
35.36
35.54
35.69
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.76
3:30.95
4:07.07
4:43.42
36.04
36.19
36.12
36.35
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.78
5:56.06
6:32.16
7:08.53
36.36
36.28
36.10
36.37
650m:
700m:
750m:
800m:
7:45.21
8:21.99
8:59.06
9:35.61
36.68
36.78
37.07
36.55
21.WARDZIŃSKA Martyna20AZS AWF Warszawa9:35.69597
50m:
100m:
150m:
200m:
31.56
1:05.93
1:41.00
2:16.29
31.56
34.37
35.07
35.29
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.90
3:27.48
4:03.83
4:40.30
35.61
35.58
36.35
36.47
450m:
500m:
550m:
600m:
5:17.24
5:54.19
6:31.40
7:08.63
36.94
36.95
37.21
37.23
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.20
8:24.09
9:01.09
9:35.69
37.57
37.89
37.00
34.60
22.WŁODARCZYK Agnieszka17MUKS ''Piętnastka''9:36.12595
50m:
100m:
150m:
200m:
32.27
1:07.01
1:42.56
2:18.49
32.27
34.74
35.55
35.93
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.18
3:30.11
4:06.11
4:42.51
35.69
35.93
36.00
36.40
450m:
500m:
550m:
600m:
5:18.95
5:55.75
6:32.81
7:09.93
36.44
36.80
37.06
37.12
650m:
700m:
750m:
800m:
7:47.06
8:24.26
9:00.59
9:36.12
37.13
37.20
36.33
35.53
23.KOSTRZEWSKA Maria15UKS 190 Łódź9:38.81587
50m:
100m:
150m:
200m:
34.42
1:10.30
1:46.68
2:23.43
34.42
35.88
36.38
36.75
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.00
3:36.61
4:13.26
4:50.26
36.57
36.61
36.65
37.00
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.73
6:03.46
6:40.13
7:16.69
36.47
36.73
36.67
36.56
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.84
8:28.78
9:04.47
9:38.81
36.15
35.94
35.69
34.34
24.JUŹWICKA Zuzanna17MKS Trójka Łódź9:42.24577
50m:
100m:
150m:
200m:
32.64
1:08.50
1:44.68
2:20.94
32.64
35.86
36.18
36.26
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.43
3:33.48
4:10.02
4:46.64
36.49
36.05
36.54
36.62
450m:
500m:
550m:
600m:
5:22.92
5:59.25
6:36.31
7:13.49
36.28
36.33
37.06
37.18
650m:
700m:
750m:
800m:
7:51.12
8:28.22
9:05.61
9:42.24
37.63
37.10
37.39
36.63
25.SZYMAŃSKA Julia15UKS 190 Łódź9:44.33571
50m:
100m:
150m:
200m:
33.59
1:10.15
1:46.68
2:22.91
33.59
36.56
36.53
36.23
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.53
3:36.17
4:12.89
4:49.23
36.62
36.64
36.72
36.34
450m:
500m:
550m:
600m:
5:25.95
6:02.52
6:39.04
7:15.93
36.72
36.57
36.52
36.89
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.65
8:29.33
9:07.55
9:44.33
36.72
36.68
38.22
36.78
26.MIKOŁAJCZYK Maja14UKS SP-149 Łódź9:44.38570
50m:
100m:
150m:
200m:
32.89
1:09.12
1:45.69
2:22.52
32.89
36.23
36.57
36.83
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.85
3:35.89
4:12.64
4:49.90
36.33
37.04
36.75
37.26
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.79
6:04.30
6:41.09
7:18.52
36.89
37.51
36.79
37.43
650m:
700m:
750m:
800m:
7:55.65
8:33.10
9:08.75
9:44.38
37.13
37.45
35.65
35.63
27.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:44.47570
50m:
100m:
150m:
200m:
32.37
1:07.07
1:42.82
2:18.83
32.37
34.70
35.75
36.01
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.22
3:31.81
4:08.56
4:45.75
36.39
36.59
36.75
37.19
450m:
500m:
550m:
600m:
5:23.09
6:00.58
6:38.21
7:15.73
37.34
37.49
37.63
37.52
650m:
700m:
750m:
800m:
7:53.07
8:30.51
9:07.95
9:44.47
37.34
37.44
37.44
36.52
28.POGOŃ Milena15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej9:46.60564
50m:
100m:
150m:
200m:
32.95
1:08.08
1:43.76
2:19.63
32.95
35.13
35.68
35.87
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.67
3:31.78
4:08.68
4:45.50
36.04
36.11
36.90
36.82
450m:
500m:
550m:
600m:
5:23.06
6:00.81
6:38.64
7:16.28
37.56
37.75
37.83
37.64
650m:
700m:
750m:
800m:
7:54.67
8:32.21
9:09.83
9:46.60
38.39
37.54
37.62
36.77
29.BEDNAREK Aleksandra20UKS SP-149 Łódź9:48.25559
50m:
100m:
150m:
200m:
33.91
1:10.33
1:47.10
2:23.94
33.91
36.42
36.77
36.84
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.38
3:37.59
4:14.48
4:51.74
36.44
37.21
36.89
37.26
450m:
500m:
550m:
600m:
5:28.46
6:05.95
6:43.00
7:20.56
36.72
37.49
37.05
37.56
650m:
700m:
750m:
800m:
7:58.14
8:35.29
9:12.56
9:48.25
37.58
37.15
37.27
35.69
30.TOMOŃ Martyna18Uks Skarpa Lublin9:48.60558
50m:
100m:
150m:
200m:
33.92
1:10.33
1:47.15
2:23.74
33.92
36.41
36.82
36.59
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.59
3:37.15
4:13.78
4:50.55
36.85
36.56
36.63
36.77
450m:
500m:
550m:
600m:
5:27.79
6:04.85
6:42.12
7:19.49
37.24
37.06
37.27
37.37
650m:
700m:
750m:
800m:
7:56.75
8:34.02
9:11.36
9:48.60
37.26
37.27
37.34
37.24
31.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec9:49.38556
50m:
100m:
150m:
200m:
31.76
1:06.87
1:42.69
2:19.52
31.76
35.11
35.82
36.83
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.02
3:33.43
4:11.07
4:48.87
36.50
37.41
37.64
37.80
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.96
6:04.18
6:42.10
7:19.37
38.09
37.22
37.92
37.27
650m:
700m:
750m:
800m:
7:57.08
8:35.18
9:12.34
9:49.38
37.71
38.10
37.16
37.04
32.KURZEPA Adrianna16UKS Pirania Targówek10:06.35511
50m:
100m:
150m:
200m:
34.69
1:12.87
1:51.35
2:29.77
34.69
38.18
38.48
38.42
250m:
300m:
350m:
400m:
3:08.05
3:46.65
4:25.44
5:03.83
38.28
38.60
38.79
38.39
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.91
6:20.13
6:57.74
7:35.93
38.08
38.22
37.61
38.19
650m:
700m:
750m:
800m:
8:13.98
8:51.34
9:29.04
10:06.35
38.05
37.36
37.70
37.31
33.FUKS Aleksandra15MUKS Gilus Gilowice10:06.66510
50m:
100m:
150m:
200m:
33.08
1:09.17
1:46.29
2:24.22
33.08
36.09
37.12
37.93
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.03
3:41.49
4:20.33
4:59.81
38.81
38.46
38.84
39.48
450m:
500m:
550m:
600m:
5:39.10
6:18.43
6:57.40
7:36.56
39.29
39.33
38.97
39.16
650m:
700m:
750m:
800m:
8:13.80
8:51.78
9:32.10
10:06.66
37.24
37.98
40.32
34.56
34.WIĘCKOWSKA Alicja15UKS Delfin Garwolin10:34.32446
50m:
100m:
150m:
200m:
31.82
1:08.40
1:47.22
2:26.96
31.82
36.58
38.82
39.74
250m:
300m:
350m:
400m:
3:07.59
3:47.65
4:28.80
5:09.59
40.63
40.06
41.15
40.79
450m:
500m:
550m:
600m:
5:50.51
6:32.28
7:13.80
7:55.23
40.92
41.77
41.52
41.43
650m:
700m:
750m:
800m:
8:36.18
9:17.47
9:57.80
10:34.32
40.95
41.29
40.33
36.52
35.LIWOWSKA Maria15UKS Piątka Konstantynów Łódzki10:48.25418
50m:
100m:
150m:
200m:
34.03
1:12.61
1:53.30
2:34.33
34.03
38.58
40.69
41.03
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.37
3:57.02
4:38.72
5:20.40
41.04
41.65
41.70
41.68
450m:
500m:
550m:
600m:
6:02.16
6:43.23
7:24.39
8:05.83
41.76
41.07
41.16
41.44
650m:
700m:
750m:
800m:
8:46.40
9:27.92
10:08.50
10:48.25
40.57
41.52
40.58
39.75


<< TOP >>
Konkurencja 8
24.05.2018
Mężczyzn, 1500m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
14:45.94
14:45.94
14:59.38
15:11.93
15:35.41
15:56.15
16:15.81
SAWRYMOWICZ Mateusz
SAWRYMOWICZ Mateusz
SAWRYMOWICZ Mateusz
HRENIAK Maciej
PIELOWSKI Krzysztof
BRUZDEWICZ Hubert
CHMIELEWSKI Kraysztof
00116
00116
POL
01102
00213
00213
05614
Melbourne (AUS)
Melbourne (AUS)
Montreal (CAN)
Palma de Mallorca (ESP)
Gorzow Wlkp.
Lublin
Olsztyn
01.04.2007
01.04.2007
31.07.2005
08.07.2006
02.12.2007
16.07.2017
20.05.2018

Minimum-ME Glasgow M Open: 15:05.50  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 15:45.13

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.WOJDAK Wojciech22BOSiR Brzesko15:13.87865+0,73
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.86
57.96
1:28.38
1:58.76
2:29.18
2:59.64
3:30.07
4:00.70
27.86
30.10
30.42
30.38
30.42
30.46
30.43
30.63
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:31.48
5:02.22
5:32.82
6:03.62
6:34.27
7:05.04
7:35.81
8:06.48
30.78
30.74
30.60
30.80
30.65
30.77
30.77
30.67
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:37.18
9:07.82
9:38.20
10:08.21
10:38.07
11:08.23
11:38.30
12:08.78
30.70
30.64
30.38
30.01
29.86
30.16
30.07
30.48
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:39.36
13:10.35
13:41.30
14:12.56
14:43.66
15:13.87
30.58
30.99
30.95
31.26
31.10
30.21
2.PIELOWSKI Krzysztof27KS AZS UWM Olsztyn15:18.46852+0,71
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.16
58.08
1:28.36
1:58.55
2:28.91
2:59.24
3:29.76
4:00.47
28.16
29.92
30.28
30.19
30.36
30.33
30.52
30.71
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:31.21
5:01.96
5:32.59
6:03.46
6:34.09
7:04.89
7:35.72
8:06.41
30.74
30.75
30.63
30.87
30.63
30.80
30.83
30.69
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:37.16
9:07.91
9:38.54
10:09.03
10:39.49
11:10.36
11:41.49
12:12.36
30.75
30.75
30.63
30.49
30.46
30.87
31.13
30.87
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:43.40
13:14.80
13:46.03
14:17.38
14:48.21
15:18.46
31.04
31.40
31.23
31.35
30.83
30.25
3.KAŁUŻYŃSKI Antoni19Mokotowski UKP Warszawianka- W15:25.75832+0,79
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.16
58.32
1:28.95
1:59.42
2:30.09
3:00.76
3:31.45
4:02.21
28.16
30.16
30.63
30.47
30.67
30.67
30.69
30.76
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:32.98
5:04.04
5:34.92
6:06.09
6:36.93
7:07.93
7:38.73
8:09.62
30.77
31.06
30.88
31.17
30.84
31.00
30.80
30.89
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:40.53
9:11.90
9:43.38
10:14.98
10:46.48
11:17.95
11:49.30
12:20.97
30.91
31.37
31.48
31.60
31.50
31.47
31.35
31.67
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:52.06
13:23.66
13:54.79
14:26.16
14:56.85
15:25.75
31.09
31.60
31.13
31.37
30.69
28.90
4.KOZIEJKO Bartłomiej18MTP Kormoran Olsztyn15:30.43820+0,77
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.20
58.29
1:28.69
1:59.36
2:29.93
3:00.62
3:31.17
4:02.07
28.20
30.09
30.40
30.67
30.57
30.69
30.55
30.90
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:32.87
5:04.13
5:35.24
6:06.44
6:37.80
7:09.35
7:40.98
8:12.55
30.80
31.26
31.11
31.20
31.36
31.55
31.63
31.57
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:44.09
9:15.90
9:47.76
10:19.72
10:51.48
11:22.70
11:53.78
12:24.87
31.54
31.81
31.86
31.96
31.76
31.22
31.08
31.09
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:56.11
13:27.46
13:58.42
14:29.83
15:00.64
15:30.43
31.24
31.35
30.96
31.41
30.81
29.79
5.KRAWCZYK Paweł19BUKS Warszawa15:31.89816+0,82
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.01
58.35
1:28.74
1:59.41
2:29.95
3:00.83
3:31.93
4:02.73
28.01
30.34
30.39
30.67
30.54
30.88
31.10
30.80
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:33.52
5:04.89
5:36.20
6:07.53
6:38.85
7:10.38
7:41.48
8:12.83
30.79
31.37
31.31
31.33
31.32
31.53
31.10
31.35
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:44.32
9:15.51
9:46.91
10:18.28
10:49.87
11:21.42
11:52.61
12:24.11
31.49
31.19
31.40
31.37
31.59
31.55
31.19
31.50
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:55.76
13:27.37
13:58.78
14:30.35
15:01.65
15:31.89
31.65
31.61
31.41
31.57
31.30
30.24
6.DUTKOWIAK Wojciech18WKS Śląsk Wrocław15:39.44797+0,72
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.29
58.80
1:29.46
2:00.39
2:31.31
3:02.55
3:33.83
4:05.21
28.29
30.51
30.66
30.93
30.92
31.24
31.28
31.38
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:36.80
5:08.47
5:39.87
6:11.41
6:42.99
7:14.74
7:46.74
8:18.28
31.59
31.67
31.40
31.54
31.58
31.75
32.00
31.54
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:50.07
9:21.52
9:53.11
10:24.67
10:56.19
11:27.91
11:59.52
12:30.98
31.79
31.45
31.59
31.56
31.52
31.72
31.61
31.46
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:02.73
13:34.46
14:06.30
14:38.07
15:09.38
15:39.44
31.75
31.73
31.84
31.77
31.31
30.06
7.BUJAK Piotr21St. Lok. SALOS Cortile Kielce15:48.84773+0,74
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.12
1:00.04
1:30.93
2:01.82
2:33.00
3:04.60
3:35.99
4:07.77
29.12
30.92
30.89
30.89
31.18
31.60
31.39
31.78
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:39.31
5:10.87
5:42.46
6:14.10
6:45.80
7:17.51
7:49.34
8:21.04
31.54
31.56
31.59
31.64
31.70
31.71
31.83
31.70
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:52.66
9:24.45
9:56.26
10:27.85
10:59.64
11:31.71
12:03.87
12:36.05
31.62
31.79
31.81
31.59
31.79
32.07
32.16
32.18
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:08.27
13:40.67
14:13.35
14:45.68
15:18.02
15:48.84
32.22
32.40
32.68
32.33
32.34
30.82
8.JACKOWSKI Tomasz16WKS Śląsk Wrocław15:55.32757
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.91
58.89
1:30.60
2:02.63
2:35.05
3:07.31
3:39.75
4:12.07
27.91
30.98
31.71
32.03
32.42
32.26
32.44
32.32
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:44.39
5:17.03
5:46.27
6:17.71
6:49.21
7:21.23
7:53.46
8:25.77
32.32
32.64
29.24
31.44
31.50
32.02
32.23
32.31
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:58.19
9:30.51
10:02.94
10:35.76
11:08.11
11:40.58
12:13.33
12:45.47
32.42
32.32
32.43
32.82
32.35
32.47
32.75
32.14
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:17.40
13:49.80
14:22.27
14:54.71
15:25.52
15:55.32
31.93
32.40
32.47
32.44
30.81
29.80
9.PAWLACZYK Patryk18UKS 190 Łódź15:56.31755
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.19
59.03
1:30.74
2:02.70
2:35.02
3:07.14
3:39.47
4:11.55
28.19
30.84
31.71
31.96
32.32
32.12
32.33
32.08
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:43.72
5:16.01
5:48.05
6:20.17
6:52.21
7:24.57
7:56.65
8:29.09
32.17
32.29
32.04
32.12
32.04
32.36
32.08
32.44
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:01.41
9:33.87
10:05.95
10:38.18
11:09.96
11:42.21
12:14.27
12:46.82
32.32
32.46
32.08
32.23
31.78
32.25
32.06
32.55
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:19.05
13:51.68
14:23.84
14:56.38
15:27.96
15:56.31
32.23
32.63
32.16
32.54
31.58
28.35
10.PAJĄK Bartosz17BUKS Warszawa16:07.34730
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.00
58.62
1:30.16
2:02.37
2:34.70
3:07.22
3:39.64
4:11.91
28.00
30.62
31.54
32.21
32.33
32.52
32.42
32.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:43.94
5:15.81
5:47.67
6:19.39
6:51.32
7:23.40
7:55.90
8:28.50
32.03
31.87
31.86
31.72
31.93
32.08
32.50
32.60
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:00.59
9:33.53
10:05.57
10:38.89
11:11.06
11:43.68
12:16.84
12:49.48
32.09
32.94
32.04
33.32
32.17
32.62
33.16
32.64
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:22.97
13:55.88
14:29.03
15:02.10
15:35.42
16:07.34
33.49
32.91
33.15
33.07
33.32
31.92
11.CHAŁAT Stanisław19KU AZS UMCS Lublin16:09.52725
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.69
1:01.25
1:33.67
2:06.31
2:39.12
3:12.06
3:44.94
4:17.70
29.69
31.56
32.42
32.64
32.81
32.94
32.88
32.76
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:50.33
5:23.64
5:55.95
6:28.09
6:59.95
7:31.97
8:04.18
8:36.63
32.63
33.31
32.31
32.14
31.86
32.02
32.21
32.45
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:08.91
9:41.48
10:14.09
10:46.81
11:19.09
11:51.98
12:24.50
12:57.09
32.28
32.57
32.61
32.72
32.28
32.89
32.52
32.59
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:29.74
14:02.71
14:34.81
15:07.54
15:38.84
16:09.52
32.65
32.97
32.10
32.73
31.30
30.68
12.SZARPAK Marcin17AZS AWF Katowice16:20.37701
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.54
1:01.44
1:33.84
2:06.25
2:38.63
3:11.44
3:44.17
4:16.75
29.54
31.90
32.40
32.41
32.38
32.81
32.73
32.58
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:49.49
5:22.17
5:54.67
6:27.39
7:00.56
7:33.49
8:06.94
8:39.59
32.74
32.68
32.50
32.72
33.17
32.93
33.45
32.65
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:12.20
9:45.19
10:18.19
10:51.10
11:24.27
11:57.73
12:30.92
13:03.89
32.61
32.99
33.00
32.91
33.17
33.46
33.19
32.97
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:36.49
14:09.53
14:42.48
15:15.86
15:48.47
16:20.37
32.60
33.04
32.95
33.38
32.61
31.90
13.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:20.75700
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.47
1:00.90
1:32.84
2:04.99
2:37.14
3:09.50
3:42.01
4:14.69
29.47
31.43
31.94
32.15
32.15
32.36
32.51
32.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:47.50
5:20.36
5:53.10
6:25.81
6:58.87
7:31.88
8:04.82
8:37.96
32.81
32.86
32.74
32.71
33.06
33.01
32.94
33.14
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:11.00
9:44.09
10:17.13
10:50.39
11:23.46
11:56.47
12:29.59
13:03.12
33.04
33.09
33.04
33.26
33.07
33.01
33.12
33.53
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:36.49
14:09.63
14:42.76
15:15.99
15:48.65
16:20.75
33.37
33.14
33.13
33.23
32.66
32.10
14.KONCKI Bartłomiej17KS ,,Wisła'' Puławy16:23.72694
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.62
1:01.57
1:34.07
2:06.64
2:39.10
3:11.72
3:44.59
4:17.80
29.62
31.95
32.50
32.57
32.46
32.62
32.87
33.21
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:50.91
5:23.93
5:57.10
6:30.56
7:03.96
7:37.35
8:10.49
8:44.05
33.11
33.02
33.17
33.46
33.40
33.39
33.14
33.56
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:17.23
9:50.43
10:23.40
10:56.21
11:29.31
12:02.67
12:35.21
13:07.84
33.18
33.20
32.97
32.81
33.10
33.36
32.54
32.63
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:40.42
14:13.42
14:46.35
15:19.48
15:51.79
16:23.72
32.58
33.00
32.93
33.13
32.31
31.93
15.MAŁYSKA Bartosz19KU AZS UMCS Lublin16:25.95689+0,91
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.61
59.98
1:31.32
2:02.78
2:33.99
3:05.78
3:37.41
4:09.53
28.61
31.37
31.34
31.46
31.21
31.79
31.63
32.12
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:41.38
5:13.97
5:46.14
6:18.86
6:51.49
7:24.38
7:57.38
8:30.60
31.85
32.59
32.17
32.72
32.63
32.89
33.00
33.22
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:04.26
9:38.44
10:13.48
10:48.28
11:22.75
11:57.70
12:31.84
13:06.10
33.66
34.18
35.04
34.80
34.47
34.95
34.14
34.26
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:40.06
14:13.89
14:47.10
15:20.72
15:53.60
16:25.95
33.96
33.83
33.21
33.62
32.88
32.35
16.WILK Jakub16KS KSZO Ostrowiec Św.16:33.84673
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.72
1:03.05
1:35.99
2:09.53
2:43.10
3:16.42
3:49.87
4:23.20
29.72
33.33
32.94
33.54
33.57
33.32
33.45
33.33
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:56.87
5:30.87
6:04.29
6:37.68
7:10.92
7:44.09
8:17.33
8:50.46
33.67
34.00
33.42
33.39
33.24
33.17
33.24
33.13
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:23.40
9:56.37
10:29.14
11:02.08
11:35.16
12:08.22
12:41.30
13:14.65
32.94
32.97
32.77
32.94
33.08
33.06
33.08
33.35
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:47.72
14:21.08
14:54.56
15:28.29
16:01.39
16:33.84
33.07
33.36
33.48
33.73
33.10
32.45
17.MAYERBERG Kacper18UKP Unia Oświęcim16:37.21666
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.81
1:04.01
1:37.63
2:11.15
2:44.59
3:17.98
3:51.39
4:24.91
30.81
33.20
33.62
33.52
33.44
33.39
33.41
33.52
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:58.73
5:32.34
6:06.06
6:39.43
7:12.72
7:46.30
8:19.74
8:53.35
33.82
33.61
33.72
33.37
33.29
33.58
33.44
33.61
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:26.81
10:00.23
10:33.77
11:07.01
11:40.12
12:13.87
12:47.13
13:20.74
33.46
33.42
33.54
33.24
33.11
33.75
33.26
33.61
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:54.13
14:27.49
15:00.38
15:33.78
16:06.67
16:37.21
33.39
33.36
32.89
33.40
32.89
30.54
18.GIRUL Radosław17WKS Śląsk Wrocław16:37.61665
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.59
1:01.83
1:34.63
2:07.68
2:40.90
3:13.97
3:47.18
4:20.43
29.59
32.24
32.80
33.05
33.22
33.07
33.21
33.25
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:53.69
5:26.85
6:00.25
6:33.45
7:06.85
7:40.29
8:13.70
8:47.16
33.26
33.16
33.40
33.20
33.40
33.44
33.41
33.46
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:20.68
9:54.31
10:28.03
11:01.66
11:35.29
12:08.88
12:42.77
13:16.59
33.52
33.63
33.72
33.63
33.63
33.59
33.89
33.82
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:50.52
14:24.55
14:58.50
15:32.21
16:05.49
16:37.61
33.93
34.03
33.95
33.71
33.28
32.12
19.LIK Kacper16MKS Jedynka Łódź16:43.11654
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.14
1:02.66
1:35.06
2:07.96
2:40.93
3:14.15
3:47.40
4:20.77
30.14
32.52
32.40
32.90
32.97
33.22
33.25
33.37
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:54.36
5:27.81
6:01.21
6:35.16
7:09.13
7:42.68
8:16.17
8:50.15
33.59
33.45
33.40
33.95
33.97
33.55
33.49
33.98
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:23.83
9:57.86
10:31.92
11:06.36
11:40.33
12:13.94
12:48.19
13:22.25
33.68
34.03
34.06
34.44
33.97
33.61
34.25
34.06
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:56.33
14:30.92
15:04.46
15:38.45
16:12.62
16:43.11
34.08
34.59
33.54
33.99
34.17
30.49
20.CHODULSKI Jakub18Uks Skarpa Lublin16:43.23654
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.76
1:05.25
1:39.01
2:13.00
2:46.44
3:20.00
3:53.77
4:27.08
31.76
33.49
33.76
33.99
33.44
33.56
33.77
33.31
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:00.57
5:34.18
6:08.07
6:41.62
7:15.11
7:48.66
8:22.24
8:55.77
33.49
33.61
33.89
33.55
33.49
33.55
33.58
33.53
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:29.25
10:02.96
10:36.64
11:10.21
11:43.54
12:16.56
12:49.95
13:23.25
33.48
33.71
33.68
33.57
33.33
33.02
33.39
33.30
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:56.80
14:30.57
15:03.87
15:37.47
16:10.59
16:43.23
33.55
33.77
33.30
33.60
33.12
32.64
21.PIÓRO Artur27MKS ,,Pałac Młodzieży''16:45.14650
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.41
1:01.39
1:33.68
2:06.66
2:39.32
3:12.63
3:45.37
4:18.42
29.41
31.98
32.29
32.98
32.66
33.31
32.74
33.05
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:51.28
5:24.85
5:57.85
6:32.08
7:05.73
7:40.13
8:14.24
8:48.81
32.86
33.57
33.00
34.23
33.65
34.40
34.11
34.57
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:22.35
9:56.53
10:30.32
11:04.71
11:38.93
12:13.90
12:48.11
13:22.30
33.54
34.18
33.79
34.39
34.22
34.97
34.21
34.19
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:56.67
14:30.98
15:05.10
15:38.26
16:12.02
16:45.14
34.37
34.31
34.12
33.16
33.76
33.12
22.FAJKOWSKI Piotr17MKS Trójka Łódź16:47.25646
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.96
1:01.35
1:34.57
2:08.00
2:41.14
3:14.52
3:48.38
4:22.00
28.96
32.39
33.22
33.43
33.14
33.38
33.86
33.62
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:55.40
5:29.25
6:02.64
6:36.80
7:10.87
7:44.81
8:18.73
8:52.72
33.40
33.85
33.39
34.16
34.07
33.94
33.92
33.99
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:26.94
10:00.72
10:34.68
11:08.86
11:42.49
12:16.63
12:50.70
13:24.42
34.22
33.78
33.96
34.18
33.63
34.14
34.07
33.72
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:58.73
14:33.25
15:06.83
15:40.97
16:14.16
16:47.25
34.31
34.52
33.58
34.14
33.19
33.09
23.WOJCIECHOWSKI Kajetan15MKS Trójka Łódź16:51.45638
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.54
1:04.10
1:38.26
2:12.43
2:46.45
3:20.29
3:54.08
4:28.28
30.54
33.56
34.16
34.17
34.02
33.84
33.79
34.20
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:02.25
5:36.45
6:09.77
6:44.30
7:17.95
7:51.70
8:25.17
8:58.93
33.97
34.20
33.32
34.53
33.65
33.75
33.47
33.76
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:32.69
10:06.78
10:40.47
11:15.01
11:48.77
12:23.25
12:57.15
13:31.61
33.76
34.09
33.69
34.54
33.76
34.48
33.90
34.46
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:05.45
14:39.13
15:12.18
15:46.00
16:19.07
16:51.45
33.84
33.68
33.05
33.82
33.07
32.38
24.MALINOWSKI Wojciech15MKS Jedynka Łódź16:55.42631
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.69
1:04.28
1:38.36
2:12.10
2:45.89
3:19.73
3:53.53
4:27.50
30.69
33.59
34.08
33.74
33.79
33.84
33.80
33.97
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:01.55
5:35.41
6:09.28
6:43.14
7:16.76
7:50.54
8:24.45
8:58.18
34.05
33.86
33.87
33.86
33.62
33.78
33.91
33.73
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:32.31
10:06.35
10:40.49
11:14.82
11:48.74
12:22.84
12:56.93
13:31.27
34.13
34.04
34.14
34.33
33.92
34.10
34.09
34.34
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:05.63
14:39.59
15:13.46
15:47.72
16:21.81
16:55.42
34.36
33.96
33.87
34.26
34.09
33.61
25.CHMIELEWSKI Michał14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:56.42629
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.05
1:03.13
1:37.73
2:11.62
2:45.51
3:19.60
3:53.67
4:28.00
30.05
33.08
34.60
33.89
33.89
34.09
34.07
34.33
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:02.47
5:37.39
6:11.40
6:45.11
7:18.91
7:52.65
8:26.47
9:00.31
34.47
34.92
34.01
33.71
33.80
33.74
33.82
33.84
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:34.65
10:09.05
10:43.63
11:17.97
11:52.21
12:26.29
13:00.76
13:34.99
34.34
34.40
34.58
34.34
34.24
34.08
34.47
34.23
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:09.28
14:43.33
15:16.82
15:50.75
16:23.98
16:56.42
34.29
34.05
33.49
33.93
33.23
32.44
26.CZERWIŃSKI Łukasz17UKS G-8 Bielany Warszawa16:58.65625
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.05
1:03.21
1:36.98
2:10.96
2:44.86
3:19.29
3:53.56
4:27.69
30.05
33.16
33.77
33.98
33.90
34.43
34.27
34.13
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:01.66
5:35.89
6:10.12
6:44.50
7:18.39
7:52.71
8:27.08
9:01.69
33.97
34.23
34.23
34.38
33.89
34.32
34.37
34.61
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:35.94
10:10.55
10:44.64
11:18.54
11:52.67
12:26.94
13:00.86
13:35.00
34.25
34.61
34.09
33.90
34.13
34.27
33.92
34.14
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:09.05
14:43.48
15:17.58
15:51.83
16:25.69
16:58.65
34.05
34.43
34.10
34.25
33.86
32.96
27.RAJCA Wiktor16UKS 190 Łódź16:59.41623
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.41
1:05.07
1:39.06
2:13.12
2:47.40
3:21.91
3:56.61
4:31.42
31.41
33.66
33.99
34.06
34.28
34.51
34.70
34.81
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:05.79
5:40.27
6:14.37
6:48.81
7:22.79
7:56.92
8:30.96
9:05.05
34.37
34.48
34.10
34.44
33.98
34.13
34.04
34.09
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:38.97
10:12.81
10:46.87
11:20.87
11:54.90
12:29.08
13:02.99
13:37.55
33.92
33.84
34.06
34.00
34.03
34.18
33.91
34.56
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:11.67
14:45.93
15:20.46
15:54.40
16:28.11
16:59.41
34.12
34.26
34.53
33.94
33.71
31.30
28.KRYSIAK Michał17MKS Trójka Łódź17:01.41620
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.31
1:03.27
1:36.73
2:10.53
2:44.36
3:18.43
3:52.42
4:26.86
30.31
32.96
33.46
33.80
33.83
34.07
33.99
34.44
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:01.01
5:35.33
6:09.70
6:44.08
7:18.50
7:53.05
8:27.46
9:01.87
34.15
34.32
34.37
34.38
34.42
34.55
34.41
34.41
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:36.25
10:10.75
10:44.93
11:19.66
11:53.84
12:28.09
13:02.23
13:36.77
34.38
34.50
34.18
34.73
34.18
34.25
34.14
34.54
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:11.11
14:45.36
15:19.46
15:53.73
16:27.61
17:01.41
34.34
34.25
34.10
34.27
33.88
33.80
29.KNYSZYŃSKI Maciej16MKS Jedynka Łódź17:02.43618
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.63
1:03.93
1:37.33
2:11.31
2:45.24
3:19.16
3:53.05
4:27.01
30.63
33.30
33.40
33.98
33.93
33.92
33.89
33.96
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:00.78
5:35.06
6:09.56
6:43.99
7:18.44
7:52.71
8:26.96
9:01.57
33.77
34.28
34.50
34.43
34.45
34.27
34.25
34.61
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:36.27
10:11.00
10:45.68
11:20.03
11:54.41
12:28.89
13:03.29
13:37.70
34.70
34.73
34.68
34.35
34.38
34.48
34.40
34.41
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:12.04
14:46.59
15:20.96
15:55.29
16:29.01
17:02.43
34.34
34.55
34.37
34.33
33.72
33.42
30.KULCZYCKI Patryk17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.17:04.47614
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.15
1:01.98
1:35.46
2:08.72
2:42.37
3:16.15
3:50.22
4:24.76
29.15
32.83
33.48
33.26
33.65
33.78
34.07
34.54
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.04
5:33.61
6:08.09
6:42.70
7:17.37
7:52.26
8:26.70
9:01.92
34.28
34.57
34.48
34.61
34.67
34.89
34.44
35.22
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:36.12
10:11.53
10:46.54
11:21.96
11:57.09
12:32.36
13:07.15
13:42.42
34.20
35.41
35.01
35.42
35.13
35.27
34.79
35.27
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:16.67
14:50.72
15:25.39
15:58.87
16:32.25
17:04.47
34.25
34.05
34.67
33.48
33.38
32.22
31.GOŁACKI Sergiusz14UKS 190 Łódź17:05.96611
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.23
1:05.16
1:38.55
2:12.10
2:46.21
3:20.38
3:54.56
4:28.98
31.23
33.93
33.39
33.55
34.11
34.17
34.18
34.42
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:03.31
5:37.60
6:11.74
6:46.12
7:20.66
7:55.17
8:29.71
9:04.15
34.33
34.29
34.14
34.38
34.54
34.51
34.54
34.44
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:38.42
10:12.59
10:47.09
11:22.26
11:56.18
12:31.10
13:05.51
13:40.90
34.27
34.17
34.50
35.17
33.92
34.92
34.41
35.39
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:15.12
14:49.68
15:23.94
15:58.63
16:32.99
17:05.96
34.22
34.56
34.26
34.69
34.36
32.97
32.TRYLSKI Wiktor15UKS Tri-Team Rumia17:06.82610
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.38
1:03.04
1:36.76
2:10.64
2:44.56
3:18.49
3:52.81
4:26.81
30.38
32.66
33.72
33.88
33.92
33.93
34.32
34.00
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:01.01
5:34.79
6:09.55
6:43.80
7:18.29
7:52.50
8:27.12
9:01.75
34.20
33.78
34.76
34.25
34.49
34.21
34.62
34.63
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:36.71
10:11.23
10:46.11
11:20.83
11:55.55
12:30.06
13:05.00
13:39.81
34.96
34.52
34.88
34.72
34.72
34.51
34.94
34.81
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:14.86
14:49.85
15:24.63
15:59.42
16:33.55
17:06.82
35.05
34.99
34.78
34.79
34.13
33.27
33.ZIELIŃSKI Konrad15UKS 190 Łódź17:08.08608
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.41
1:02.67
1:35.56
2:08.81
2:41.72
3:14.64
3:47.98
4:21.47
30.41
32.26
32.89
33.25
32.91
32.92
33.34
33.49
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:54.94
5:29.28
6:03.03
6:36.92
7:10.69
7:45.70
8:20.63
8:55.19
33.47
34.34
33.75
33.89
33.77
35.01
34.93
34.56
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:30.18
10:05.58
10:41.17
11:15.65
11:51.33
12:26.57
13:01.81
13:36.60
34.99
35.40
35.59
34.48
35.68
35.24
35.24
34.79
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:12.22
14:47.36
15:23.50
15:58.85
16:33.95
17:08.08
35.62
35.14
36.14
35.35
35.10
34.13
34.JASIŃSKI Jakub15MKS Jedynka Łódź17:11.71601
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.04
1:06.39
1:40.67
2:15.24
2:49.58
3:24.11
3:58.02
4:32.29
32.04
34.35
34.28
34.57
34.34
34.53
33.91
34.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:06.17
5:40.96
6:14.78
6:49.25
7:23.59
7:58.49
8:32.58
9:07.25
33.88
34.79
33.82
34.47
34.34
34.90
34.09
34.67
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:41.57
10:16.14
10:50.73
11:25.59
12:00.37
12:35.38
13:10.08
13:45.54
34.32
34.57
34.59
34.86
34.78
35.01
34.70
35.46
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:20.42
14:55.24
15:29.68
16:04.84
16:38.53
17:11.71
34.88
34.82
34.44
35.16
33.69
33.18
35.RODKIEWICZ Radosław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa17:13.84598
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.92
1:04.39
1:37.96
2:11.86
2:45.29
3:18.82
3:52.68
4:26.73
30.92
33.47
33.57
33.90
33.43
33.53
33.86
34.05
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:00.82
5:34.84
6:09.15
6:43.52
7:18.06
7:52.71
8:27.83
9:02.77
34.09
34.02
34.31
34.37
34.54
34.65
35.12
34.94
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:37.70
10:12.63
10:47.81
11:22.82
11:57.90
12:33.22
13:08.53
13:43.39
34.93
34.93
35.18
35.01
35.08
35.32
35.31
34.86
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:18.54
14:53.73
15:29.06
16:04.37
16:39.49
17:13.84
35.15
35.19
35.33
35.31
35.12
34.35
36.WILEJTO Igor17UKS ,,Dwójka'' Tczew17:18.89589
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.83
1:03.76
1:37.37
2:11.26
2:45.69
3:20.33
3:55.20
4:29.38
30.83
32.93
33.61
33.89
34.43
34.64
34.87
34.18
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:04.30
5:39.23
6:14.27
6:49.07
7:24.21
7:59.20
8:34.39
9:09.63
34.92
34.93
35.04
34.80
35.14
34.99
35.19
35.24
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:45.07
10:20.45
10:55.77
11:31.34
12:06.66
12:42.06
13:17.13
13:51.89
35.44
35.38
35.32
35.57
35.32
35.40
35.07
34.76
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:27.25
15:02.02
15:35.87
16:10.30
16:44.54
17:18.89
35.36
34.77
33.85
34.43
34.24
34.35
37.CIELECKI Kuba16WKS Śląsk Wrocław17:23.76581
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.39
1:04.11
1:38.04
2:12.25
2:46.20
3:20.61
3:54.63
4:29.05
30.39
33.72
33.93
34.21
33.95
34.41
34.02
34.42
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:03.09
5:37.86
6:12.07
6:46.96
7:21.36
7:56.68
8:31.46
9:06.59
34.04
34.77
34.21
34.89
34.40
35.32
34.78
35.13
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:41.63
10:17.24
10:52.38
11:27.74
12:02.83
12:38.87
13:13.84
13:49.91
35.04
35.61
35.14
35.36
35.09
36.04
34.97
36.07
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:25.66
15:01.85
15:37.22
16:12.96
16:48.38
17:23.76
35.75
36.19
35.37
35.74
35.42
35.38
38.SKIBIAK Hubert14UKS 190 Łódź17:24.79579
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.71
1:05.93
1:39.92
2:14.43
2:49.53
3:24.55
3:59.63
4:34.40
31.71
34.22
33.99
34.51
35.10
35.02
35.08
34.77
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:09.54
5:44.80
6:20.21
6:55.10
7:30.68
8:05.54
8:40.74
9:16.01
35.14
35.26
35.41
34.89
35.58
34.86
35.20
35.27
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:51.14
10:26.16
11:01.43
11:36.59
12:11.58
12:46.86
13:21.70
13:56.56
35.13
35.02
35.27
35.16
34.99
35.28
34.84
34.86
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:31.50
15:06.43
15:41.45
16:16.45
16:50.94
17:24.79
34.94
34.93
35.02
35.00
34.49
33.85
39.DOROBA Michał16WKS Śląsk Wrocław17:27.78574
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.37
1:02.72
1:35.74
2:08.93
2:41.88
3:15.75
3:49.13
4:23.29
30.37
32.35
33.02
33.19
32.95
33.87
33.38
34.16
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:57.19
5:31.54
6:05.74
6:41.07
7:15.80
7:51.44
8:26.46
9:02.12
33.90
34.35
34.20
35.33
34.73
35.64
35.02
35.66
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:37.05
10:13.07
10:48.79
11:24.94
12:01.00
12:37.96
13:14.10
13:51.32
34.93
36.02
35.72
36.15
36.06
36.96
36.14
37.22
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:27.24
15:04.03
15:40.42
16:16.96
16:53.05
17:27.78
35.92
36.79
36.39
36.54
36.09
34.73
40.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa17:32.91566
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.62
1:07.81
1:43.24
2:18.81
2:54.27
3:29.99
4:05.37
4:40.73
32.62
35.19
35.43
35.57
35.46
35.72
35.38
35.36
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:15.96
5:51.52
6:26.54
7:02.26
7:37.59
8:12.96
8:48.44
9:23.55
35.23
35.56
35.02
35.72
35.33
35.37
35.48
35.11
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:58.82
10:34.12
11:09.44
11:44.65
12:19.91
12:54.93
13:29.93
14:04.92
35.27
35.30
35.32
35.21
35.26
35.02
35.00
34.99
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:40.02
15:15.14
15:50.23
16:24.78
16:59.55
17:32.91
35.10
35.12
35.09
34.55
34.77
33.36
41.PYCZOT Paweł16UKS Pirania Targówek17:35.06562
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.11
1:07.73
1:43.40
2:19.03
2:54.81
3:30.36
4:06.13
4:42.37
32.11
35.62
35.67
35.63
35.78
35.55
35.77
36.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:18.06
5:53.67
6:29.60
7:05.59
7:40.91
8:16.38
8:52.08
9:28.33
35.69
35.61
35.93
35.99
35.32
35.47
35.70
36.25
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:03.44
10:38.51
11:13.62
11:49.03
12:24.77
13:00.18
13:35.35
14:10.28
35.11
35.07
35.11
35.41
35.74
35.41
35.17
34.93
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:46.66
15:21.46
15:56.29
16:31.02
17:03.01
17:35.06
36.38
34.80
34.83
34.73
31.99
32.05
42.WIECZORKOWSKI Nikodem14UKS ,,Dwójka'' Tczew17:35.41562
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.64
1:04.56
1:38.99
2:14.44
2:49.96
3:25.09
3:59.68
4:35.65
30.64
33.92
34.43
35.45
35.52
35.13
34.59
35.97
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:10.73
5:46.78
6:22.01
6:58.03
7:33.33
8:09.33
8:44.77
9:20.53
35.08
36.05
35.23
36.02
35.30
36.00
35.44
35.76
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:55.98
10:31.94
11:07.19
11:43.09
12:18.62
12:55.53
13:31.29
14:07.30
35.45
35.96
35.25
35.90
35.53
36.91
35.76
36.01
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:42.02
15:17.12
15:52.32
16:27.94
17:01.82
17:35.41
34.72
35.10
35.20
35.62
33.88
33.59
43.SZWEDZKI Jakub18MKS Trójka Łódź17:35.44562
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.64
1:06.53
1:41.16
2:16.10
2:51.40
3:26.99
4:02.10
4:37.53
31.64
34.89
34.63
34.94
35.30
35.59
35.11
35.43
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:12.80
5:48.54
6:23.61
6:59.07
7:34.25
8:09.74
8:45.38
9:21.04
35.27
35.74
35.07
35.46
35.18
35.49
35.64
35.66
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:56.95
10:32.51
11:08.35
11:43.85
12:19.14
12:55.04
13:30.77
14:05.94
35.91
35.56
35.84
35.50
35.29
35.90
35.73
35.17
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:41.50
15:17.36
15:52.88
16:28.15
17:03.47
17:35.44
35.56
35.86
35.52
35.27
35.32
31.97
44.RĄPAŁA Tomasz16UKS GOS Raszyn17:39.59555
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.41
1:03.69
1:38.27
2:13.05
2:48.33
3:23.31
3:58.94
4:34.40
30.41
33.28
34.58
34.78
35.28
34.98
35.63
35.46
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:09.91
5:45.08
6:20.59
6:55.86
7:31.62
8:07.25
8:43.22
9:18.48
35.51
35.17
35.51
35.27
35.76
35.63
35.97
35.26
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:54.31
10:29.86
11:05.51
11:41.20
12:17.23
12:53.26
13:29.27
14:05.27
35.83
35.55
35.65
35.69
36.03
36.03
36.01
36.00
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:41.84
15:17.95
15:53.84
16:30.27
17:05.58
17:39.59
36.57
36.11
35.89
36.43
35.31
34.01
45.JANECKI Mateusz17MKS ,,Pałac Młodzieży''17:46.25545
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.89
1:03.59
1:38.15
2:12.91
2:48.23
3:23.41
3:59.01
4:35.00
29.89
33.70
34.56
34.76
35.32
35.18
35.60
35.99
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:10.91
5:47.07
6:23.20
6:59.70
7:35.93
8:12.18
8:48.60
9:25.00
35.91
36.16
36.13
36.50
36.23
36.25
36.42
36.40
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:01.23
10:37.69
11:13.98
11:50.08
12:26.35
13:02.27
13:38.20
14:14.37
36.23
36.46
36.29
36.10
36.27
35.92
35.93
36.17
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:50.38
15:25.54
16:01.00
16:36.21
17:11.86
17:46.25
36.01
35.16
35.46
35.21
35.65
34.39
46.KLIMCZAK Kacper14MKS Jedynka Łódź17:56.95529
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.02
1:08.68
1:44.92
2:20.80
2:56.94
3:33.69
4:09.76
4:45.82
33.02
35.66
36.24
35.88
36.14
36.75
36.07
36.06
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:23.12
5:59.60
6:35.74
7:12.09
7:48.88
8:24.53
9:00.52
9:36.61
37.30
36.48
36.14
36.35
36.79
35.65
35.99
36.09
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:12.53
10:49.57
11:24.89
12:00.97
12:36.63
13:12.91
13:48.67
14:25.17
35.92
37.04
35.32
36.08
35.66
36.28
35.76
36.50
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:01.14
15:37.36
16:13.77
16:49.17
17:24.47
17:56.95
35.97
36.22
36.41
35.40
35.30
32.48
47.JĘDRYKA Nikodem14MKS Jedynka Łódź18:11.93507
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.51
1:08.28
1:44.64
2:21.50
2:57.64
3:34.16
4:10.34
4:46.77
32.51
35.77
36.36
36.86
36.14
36.52
36.18
36.43
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:23.54
6:00.30
6:37.25
7:14.25
7:51.22
8:27.68
9:04.50
9:41.23
36.77
36.76
36.95
37.00
36.97
36.46
36.82
36.73
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:18.85
10:55.67
11:32.34
12:08.77
12:45.90
13:22.16
13:59.12
14:35.44
37.62
36.82
36.67
36.43
37.13
36.26
36.96
36.32
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:11.85
15:47.98
16:24.39
17:00.58
17:36.37
18:11.93
36.41
36.13
36.41
36.19
35.79
35.56
48.KRUPIŃSKI Wojciech15KS Posnania Poznań18:12.33507
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.62
1:05.87
1:42.07
2:18.64
2:55.17
3:31.60
4:08.47
4:45.30
30.62
35.25
36.20
36.57
36.53
36.43
36.87
36.83
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:22.16
5:58.71
6:35.00
7:11.79
7:48.52
8:25.07
9:01.40
9:38.04
36.86
36.55
36.29
36.79
36.73
36.55
36.33
36.64
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:15.06
10:51.76
11:29.27
12:05.35
12:42.14
13:19.61
13:56.98
14:34.13
37.02
36.70
37.51
36.08
36.79
37.47
37.37
37.15
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:11.07
15:47.93
16:25.63
17:02.15
17:37.61
18:12.33
36.94
36.86
37.70
36.52
35.46
34.72
49.KRYSIAK Kacper14MKS Trójka Łódź18:44.30464
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.44
1:08.17
1:45.34
2:22.31
2:59.23
3:36.49
4:13.88
4:51.54
32.44
35.73
37.17
36.97
36.92
37.26
37.39
37.66
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:28.76
6:06.19
6:43.91
7:22.04
7:59.49
8:37.39
9:15.24
9:53.16
37.22
37.43
37.72
38.13
37.45
37.90
37.85
37.92
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:30.70
11:09.08
11:47.00
12:24.89
13:02.81
13:41.06
14:19.15
14:57.35
37.54
38.38
37.92
37.89
37.92
38.25
38.09
38.20
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:35.29
16:13.60
16:51.70
17:29.77
18:08.11
18:44.30
37.94
38.31
38.10
38.07
38.34
36.19
NWKAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa
NIE UK.KIEŁCZEWSKI Amadeusz18MKP Szczecin


<< TOP >>
Konkurencja 9
24.05.2018
Kobiet, 4 x 200m dowolny

14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.CR
1.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin8:20.65786+0,73
Rekord Polski w kat. Młodzież.
GEORGES Daniela
SAMUŁA Wiktoria
ANDRZEJEWSKA Kamila
ADAMCZYK Julia
21
19
19
19
+0,73
+0,47
+0,22
+0,38
29.06
28.72
28.73
28.52
30.59
32.10
32.20
31.63
31.24
33.40
32.72
32.51
31.44
33.09
32.48
32.22
2:02.33
2:07.31
2:06.13
2:04.88
2.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź8:28.87748+0,80
SKIBIAK Klaudia
PIECHOTA Karolina
PIECHOTA Paulina
KNOP Aleksandra
16
17
19
15
+0,80
+0,41
29.60
31.11
1:36.53
1:32.56
32.3133.51
1:24.40
1:33.85
33.452:08.87
1:04.59
2:08.48
3:06.93
3.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice8:29.75744+0,58
KOSSAKOWSKA Dominika
KOSIŃSKA Dominika
MUSIOŁ Wiktoria
ŻUKOWSKA Paula
17
17
20
25
+0,58
+0,48

+0,04
28.58
30.63
30.29
28.22
30.66
33.22
33.37
31.49
31.36
33.27
34.32
32.41
32.00
33.50
34.31
32.12
2:02.60
2:10.62
2:12.29
2:04.24
4.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim8:31.92735+0,72
KLIMEK Marta
PISAREK Justyna
LEWANDOWSKA Natalia
KOŁODZIEJ Katarzyna
15
18
17
18
+0,72
+0,35
+0,29
+0,18
29.36
29.81
29.63
28.64
31.99
32.83
32.29
32.11
33.64
33.44
32.92
32.93
32.82
33.50
32.84
33.17
2:07.81
2:09.58
2:07.68
2:06.85
5.KU AZS UMCS Lublin 2KU AZS UMCS Lublin8:38.58707+0,63
OSINIAK Ewa
RABINIAK Zuzanna
CZARNECKA Wiktoria
WOJCIECHOWSKA Joanna
18
17
19
20
+0,63
+0,34
+0,39
+0,48
29.89
28.69
29.49
29.22
31.98
32.94
33.96
32.48
33.46
33.63
33.91
33.94
33.93
33.25
34.09
33.72
2:09.26
2:08.51
2:11.45
2:09.36
6.UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1UKS ,,GIM 92 Ursynów''8:40.38700+0,54
KAWKA Nina
HERBREDER Gabriela
WĘCŁAWIAK Irena
JANKOWSKA Klaudia
15
15
20
20
+0,54
+0,05
+0,38
+0,31
30.37
29.70
29.54
28.76
33.53
32.83
32.38
31.63
34.06
34.72
34.74
33.12
33.27
33.73
34.22
33.78
2:11.23
2:10.98
2:10.88
2:07.29
7.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''8:42.19692+0,66
Rekord Polski Juniorek 15l
TARASIEWICZ Klaudia
DĄBROWSKA Wiktoria
ZIELIŃSKA Daria
CYNARSKA Weronika
14
15
15
15
+0,66
+0,27
29.54
29.21
30.46
30.15
32.24
32.85
34.30
33.01

34.90
32.61

34.03
2:07.40
2:10.46
2:13.69
2:10.64
8.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań8:48.08669+0,61
GRZEGORCZYK Izabella
CELMER Wiktoria
SZCZEPAŃSKA Maria
CZECHYRA Agata
25
15
15
15
+0,61
+0,47
+0,52
+0,54
30.96
29.64
30.38
31.09
33.17
33.33
33.82
33.92
33.96
34.44
34.59
35.10
33.83
33.13
33.18
33.54
2:11.92
2:10.54
2:11.97
2:13.65
9.UKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk9:16.68571+0,75
MOLENDA Dominika
BYLIŃSKA Agnieszka
MIODEK Karolina
BILSKA Natalia
15
16
17
17
+0,75

+0,23
30.53
31.77
30.59
31.21
34.34
35.78
35.71
34.13
35.68
37.94
37.05
36.08
35.79
37.23
37.23
35.62
2:16.34
2:22.72
2:20.58
2:17.04
10.MKS CKS-SMS Szczecin 1MKS CKS-SMS Szczecin9:50.88478+0,77
FILOCHA Julia
DZIEDZIC Vanessa
KARWOWSKA anna
FASZCZEWSKA Karolina
15
15
15
19
+0,77

+0,35
+0,38
31.74
32.58
33.68
30.65
35.53
38.80
39.81
37.51
36.74
41.08
41.30
38.97
36.24
38.78
39.22
38.25
2:20.25
2:31.24
2:34.01
2:25.38
11.UKS Nawa Skierniewice 1UKS Nawa Skierniewice10:23.07407+0,70
ZYGA Izabela
BIAŁKOWSKA Patrycja
ZYGA Natalia
BRONIAREK Pamela
22
21
20
23
+0,70
+0,51
+0,41
+0,53
33.59
35.05
38.25
34.24
38.52
38.05
40.61
36.71
41.40
41.23
42.20
38.61
41.27
42.66
42.45
38.23
2:34.78
2:36.99
2:43.51
2:27.79
12.AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk 1AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk10:30.11394+0,58
ILCEWICZ Edyta
ALEKSANDROWICZ Aliona
KOTT Aleksandra
MARCINIAK Martyna
22
22
22
21
+0,58
+0,50
+0,42
31.54
32.02
39.62
34.08
36.30
36.12
46.13
39.40
38.55
38.18
48.04
42.17
38.13
39.04
47.85
42.94
2:24.52
2:25.36
3:01.64
2:38.59


<< TOP >>
Konkurencja 10
24.05.2018
Mężczyzn, 4 x 200m dowolny

14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.CR
1.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa7:25.27830+0,67
STOKOWSKI Kacper
PIOTROWSKI Kacper
BUTKIEWICZ Cezary
PISZCZOROWICZ Bartosz
19
17
18
19
+0,67
+0,26
+0,34
+0,37
24.82
25.07
26.24
24.78
28.17
29.24
28.00
27.87
27.97
29.61
28.65
29.09
28.18
28.53
29.20
29.85
1:49.14
1:52.45
1:52.09
1:51.59
2.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław7:27.25819+0,65
KISZCZAK Jakub
CHRZANOWSKI Damian
JAWORSKI Szymon
HOŁUB Jan
18
20
17
22
+0,65
+0,14
+0,41
+0,22
25.61
26.29
25.92
23.80
28.49
28.82
28.62
27.62
29.68
28.78
29.08
28.94
29.43
28.72
28.08
29.37
1:53.21
1:52.61
1:51.70
1:49.73
3.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice7:37.70764+0,67
PUK Dariusz
KLICH Kacper
SMEJA Sławomir
POPRAWA Michał
23
24
24
24
+0,67
+0,12
+0,27
+0,32
26.51
25.69
26.38
24.98
29.21
28.47
29.47
28.58
29.92
28.56
30.54
30.12
29.15
28.54
30.97
30.61
1:54.79
1:51.26
1:57.36
1:54.29
4.WKS Śląsk Wrocław 2WKS Śląsk Wrocław7:39.47755+0,78
JURA Maciej
CHMIELEWSKI Jakub
POWROŹNIK Konrad
BIEROŃSKI Michał
22
19
21
19
+0,78
+0,26
+0,50
+0,25
27.29
25.53
26.37
25.84
29.19
28.37
28.87
29.01
29.98
28.58
30.45
30.21
28.99
30.08
30.77
29.94
1:55.45
1:52.56
1:56.46
1:55.00
5.WKS Śląsk Wrocław 3WKS Śląsk Wrocław7:40.98748+0,83
HANO Grzegorz
SACHA Kamil
GIRUL Radosław
JACKOWSKI Tomasz
18
17
17
16
+0,83
+0,48
+0,28
+0,32
27.21
26.38
27.00
26.01
28.91
29.16
29.59
28.81
29.79
29.45
31.03
30.27
29.88
29.98
28.65
28.86
1:55.79
1:54.97
1:56.27
1:53.95
6.WKS Śląsk Wrocław 4WKS Śląsk Wrocław7:42.55740+0,65
JÓŹKÓW Cezary
DOMINIAK Kacper
DĄBROWSKI Patryk
GUZIOR Maciej
17
18
18
18
+0,65
+0,40
+0,47
+0,32
27.41
26.80
26.20
25.81
29.50
29.50
28.62
29.28
29.51
29.44
30.42
30.62
29.15
29.76
29.87
30.66
1:55.57
1:55.50
1:55.11
1:56.37
7.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice7:45.39727+0,69
GOLENIEC Łukasz
ZWOLIŃSKI Marcin
BRZOSTOWSKI Axel
GŁYK Wojciech
21
21
22
26
+0,69
+0,12
+0,02
+0,27
26.61
25.82
25.28
26.28
29.11
28.62
29.32
28.90
30.56
30.22
30.19
30.15
30.76
31.09
31.20
31.28
1:57.04
1:55.75
1:55.99
1:56.61
8.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim7:46.39722+0,64
KRULIKOWSKI Maciej
GOLENIEC Kamil
CIASTOŃ Sebastian
BLACHURA Patryk
19
19
19
19
+0,64
+0,37
+0,12
+0,39
27.91
26.76
25.86
26.21
30.04
29.85
29.12
29.70
29.76
30.47
30.08
30.17
29.23
30.40
30.59
30.24
1:56.94
1:57.48
1:55.65
1:56.32
9.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa7:46.69721+0,75
KACZOROWSKI Jakub
BARTOSIEWICZ Jakub
KAMINIARZ Jakub
DOBRZYŃSKI Tomasz
21
23
22
20
+0,75
+0,44
+0,38
+0,34
26.44
26.22
26.89
26.45
28.21
29.72
29.94
29.87
29.68
31.38
30.31
30.13
30.75
31.11
30.47
29.12
1:55.08
1:58.43
1:57.61
1:55.57
10.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin7:47.53717+0,64
NIEDZIAŁEK Dominik
BRYŁA Kamil
CZERNIAK Konrad
MAŁYSKA Bartosz
20
19
20
19
+0,64
+0,40
+0,14
+0,14
27.25
26.31
26.68
26.85
29.66
29.67
28.50
29.80
30.39
31.19
29.86
31.09
30.10
29.92
29.33
30.93
1:57.40
1:57.09
1:54.37
1:58.67
11.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''7:56.18679+0,73
WINIATOWSKI Patryk
MIKOŁAJCZAK Błażej
TYLICKI Mateusz
MATUSZEWSKI Krzysztof
19
17
17
14
+0,73
+0,31
+0,31
+0,50
26.71
26.77
27.38
27.68
30.42
29.85
30.79
30.62
30.42
31.42
30.86
31.23
29.15
32.02
30.29
30.57
1:56.70
2:00.06
1:59.32
2:00.10
12.KU AZS UMCS Lublin 2KU AZS UMCS Lublin7:57.24674+0,70
SZCZERBA Adam
LECH Filip
BORKOWSKI Kacper
JAWORSKI Norbert
16
17
18
20
+0,70
+0,27
+0,47
+0,25
27.30
26.53
26.91
26.24
30.22
30.20
31.32
29.54
30.49
30.79
32.18
30.93
30.45
31.54
31.79
30.81
1:58.46
1:59.06
2:02.20
1:57.52
13.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice7:58.56669+0,77
CIEŚLA Oskar
KWAŚNY Jakub
SZARPAK Marcin
MILBRANT Kacper
17
17
17
17
+0,77
+0,17
+0,31
+0,33
27.58
26.62
27.03
26.27
30.92
30.34
31.07
29.20
32.27
31.70
32.09
30.31
30.84
31.15
31.49
29.68
2:01.61
1:59.81
2:01.68
1:55.46
14.KU AZS AGH Kraków 1KU AZS AGH Kraków7:59.04667+0,74
SOBCZYK Maciej
LITWA Krzysztof
SZYDŁOWSKI Kamil
BUCZKOWSKI Kamil
23
22
20
22
+0,74
+0,36
+0,28
+0,44
27.81
25.73
28.75
26.52
30.11
28.79
31.49
30.16
30.95
30.34
32.61
30.38
30.60
31.45
33.24
30.11
1:59.47
1:56.31
2:06.09
1:57.17
15.Uks Cityzen 1Uks Cityzen8:01.13658+0,48
GŁUSZKOWSKI Mateusz
DOEDEL Alex
MUSZYŃSKI Wiktor
WARZOCHA Albert
17
17
17
17
+0,48
+0,32
+0,38
+0,37
27.57
29.15
26.66
27.47
30.61
31.52
30.07
30.26
30.18
31.90
32.22
30.28
29.69
30.98
32.83
29.74
1:58.05
2:03.55
2:01.78
1:57.75
16.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź8:02.36653+0,70
KOMOROWSKI Jan
MALEC Mikołaj
FAJKOWSKI Piotr
KRYSIAK Michał
17
17
17
17
+0,70
+0,36
+0,41
+0,28
27.43
26.75
26.81
28.70
30.32
30.78
30.22
31.32
30.46
31.93
31.57
32.39
29.49
31.06
31.30
31.83
1:57.70
2:00.52
1:59.90
2:04.24
17.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa8:05.08642+0,74
ZAREMBA Jakub
RYTTER Igor
CZERWIŃSKI Łukasz
KOTARSKI Jakub
17
17
17
17
+0,74
+0,24
+0,24
+0,53
27.52
28.03
27.01
27.11
30.42
31.65
31.16
30.88
31.13
31.58
31.77
31.65
30.79
30.70
31.72
31.96
1:59.86
2:01.96
2:01.66
2:01.60
18.IUKS ,,Muszelka'' Warszawa 1IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:11.30618+0,50
CHMIELEWSKI Krzysztof
RODKIEWICZ Radosław
CHMIELEWSKI Michał
JAŚKIEWICZ Adrian
14
15
14
16
+0,50
+0,49
+0,58
+0,21
27.68
28.03
28.42
26.94
30.17
31.81
31.75
30.90
31.61
32.55
32.53
31.63
31.78
32.27
32.07
31.16
2:01.24
2:04.66
2:04.77
2:00.63
19.MKS Trójka Łódź 2MKS Trójka Łódź8:29.68553+0,64
WOJCIECHOWSKI Kajetan
LABICH Wiktor
MIKOŚ Dawid
STRASZYŃSKI Kacper
15
15
16
15
+0,64
+0,41
+0,52
+0,54
28.37
28.50
27.88
29.78
30.84
32.37
32.36
34.03
31.55
33.10
33.87
35.91
30.11
33.00
32.55
35.46
2:00.87
2:06.97
2:06.66
2:15.18
20.MKS CKS-SMS Szczecin 1MKS CKS-SMS Szczecin8:49.61493+0,72
KĘPA Cezary
NAZARUK piotr
CAŁKIEWICZ Michał
MAGDZIARZ Konrad
22
15
18
22
+0,72
+0,44
+0,53
+0,14
27.38
29.38
28.78
29.32
31.77
32.53
35.16
34.91
32.58
33.87
38.62
35.51
32.14
34.41
38.29
34.96
2:03.87
2:10.19
2:20.85
2:14.70
21.MKS Trójka Łódź 3MKS Trójka Łódź8:53.12483+0,56
OLCZAK Kacper
ŁYSONIEWSKI Oskar
KRYSIAK Kacper
LAMECKI Nikodem
14
14
14
14
+0,56
+0,30
+0,70
+0,33
27.85
31.10
31.60
30.07
31.01
34.88
34.66
34.83
31.90
36.25
36.06
36.77
31.69
35.24
35.65
33.56
2:02.45
2:17.47
2:17.97
2:15.23


<< TOP >>
Konkurencja 11
25.05.2018
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:57.15
1:57.15
1:58.62
2:00.40
2:01.17
2:01.95
2:02.37
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
BARZYCKA Paulina
SZCZEPANIAK Karolina
SOKOŁOWSKA Diana
SOKOŁOWSKA Diana
KNOP Aleksandra
00114
00114
POL
00114
00309
00309
01605
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
Athens (GRE)
Rome (ITA)
Antwerp (BEL)
Corfu (GRE)
Olsztyn
03.08.2006
03.08.2006
17.08.2004
30.07.2009
07.07.2012
17.04.2011
07.07.2017

Minimum-ME Glasgow K Open: 1:59.13  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 2:02.81

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.POLAŃSKA Aleksandra18UKS GOS Raszyn2:02.83778+0,7628.5730.3231.5632.38
2.GEORGES Daniela21KU AZS UMCS Lublin2:03.52765+0,8028.9730.6231.8332.10
3.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź2:03.55764+0,4727.6231.3332.4132.19
4.KARPISZ Milena21AZS Łódź2:04.70743+0,7329.9131.4631.6231.71
5.NOGAJ Paulina20MKS Wodnik Radom2:05.33732+0,7429.0632.2532.4231.60
6.KOSSAKOWSKA Dominika17AZS AWF Katowice2:06.06719+0,5729.6432.1532.3731.90
7.ZABOROWICZ Julia17KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:06.85706+0,5229.5432.1032.6032.61
8.CIEŚLAK Joanna22KS Warta Poznań2:06.89705+0,7330.1332.1332.4632.17
9.KLIMEK Marta15UKP Unia Oświęcim2:07.42697+0,6529.7432.2233.1732.29
10.GUŚĆ Wiktoria14UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:07.51695+0,6828.7532.3933.4532.92
11.KLONOWSKA Julia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.82690+0,7629.6832.0632.7133.37
12.ANDRZEJEWSKA Kamila19KU AZS UMCS Lublin2:07.87689+0,7130.0932.4632.8332.49
13.JANKOWSKA Klaudia20UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:07.99687+0,7729.4032.1032.9833.51
14.URBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs2:08.00687+0,6330.1632.8632.8432.14
15.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin2:08.10686+0,6629.9132.4032.7433.05
16.WOJCIECHOWSKA Joanna20KU AZS UMCS Lublin2:08.48679+0,5530.4332.2433.1232.69
17.BART Patrycja21MKS ,,Pałac Młodzieży''2:08.54679+0,7929.6932.8233.5032.53
18.SZLĘK Katarzyna16TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:08.59678+0,6229.6832.7833.8432.29
19.NITA Daria17KS Korona Kraków2:08.73676+0,7330.2032.5633.1032.87
SKIBIAK Klaudia16UKS 190 Łódź2:08.73676+0,8129.8932.3533.1333.36
21.SZCZOTKA Olga18MKS Juvenia Wrocław2:08.88673+0,7329.6633.1333.3932.70
22.KOŁODZIEJ Katarzyna18UKP Unia Oświęcim2:08.91673+0,7130.3833.1833.0332.32
23.POGORZELSKA Inez18UKS GOS Raszyn2:09.00671+0,5630.2933.0533.5332.13
24.SIRIGNANO Luigia22KU AZS AGH Kraków2:09.39665+0,6928.9532.9733.8433.63
25.ROGOWSKA Paulina20St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:09.59662+0,5730.4532.8533.5132.78
26.DUDEK Aleksandra17MUKS ''Piętnastka''2:09.64661+0,7429.7133.3733.3433.22
27.MARGULA Weronika18MKP Szczecin2:09.97656+0,7130.5332.8333.5533.06
28.LEWANDOWSKA Natalia17UKP Unia Oświęcim2:10.00656+0,6330.4033.0933.7632.75
29.BUJAK Klara16UKS G-8 Bielany Warszawa2:10.05655+0,5530.0933.3833.3533.23
30.RABINIAK Zuzanna17KU AZS UMCS Lublin2:10.22653+0,6429.4932.9733.8033.96
31.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra17WKS Śląsk Wrocław2:10.39650+0,6230.4933.4233.4433.04
32.ŁYSAKOWSKA Julia17KU AZS UMCS Lublin2:10.40650+0,8430.5832.8433.3833.60
33.CELMER Wiktoria15KS Warta Poznań2:10.44649+0,6129.7532.8934.3233.48
34.BARYŁA Julia18MKP Szczecin2:10.62647+0,6130.5333.0433.8133.24
35.MICIAK Agata16MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:10.74645+0,5729.5232.5434.3134.37
36.ŚWISTUŃ Julia18UKS SMS Galicja Kraków2:10.89643+0,6830.8733.6533.2033.17
37.WĘCŁAWIAK Irena20UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:11.85629+0,5431.2633.1733.5033.92
38.ZAREMBIK Katarzyna16MKS SMS Victoria Racibórz2:11.90628+0,5630.8633.1834.6033.26
39.KWIATKOWSKA Zofia17KU AZS UMCS Lublin2:11.92628+0,5930.0433.3534.8533.68
40.DĄBROWSKA Wiktoria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:12.05626+0,7630.4332.8134.7334.08
41.SZCZEPAŃSKA Maria15KS Warta Poznań2:12.20624+0,6629.9633.9634.2933.99
42.MAIK Julia15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:12.27623+0,6830.0034.1034.6433.53
43.MIELCZAREK Sandra16UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.38621+0,5830.5134.1234.4233.33
44.BOCIEK Wiktoria14KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:12.59618+0,6230.6633.8934.3433.70
45.SERAFIN Magdalena17UKS SMS Galicja Kraków2:12.65617+0,7431.5532.9734.5533.58
46.PAWŁOWSKA Barbara16UKS 190 Łódź2:12.78616+0,5730.9934.0934.0233.68
47.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec2:12.97613+0,4630.3633.3235.2234.07
48.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz2:13.02612+0,6030.2434.0934.7033.99
49.ZAWADZKA Hanna16KS Rekin Świebodzice2:13.46606+0,7230.9534.1434.6733.70
50.ZARĘBA-PARADOWSKA Julia16BUKS Warszawa2:13.49606+0,7430.8433.7834.5234.35
51.SKIBCZAK Natalia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.57605+0,5930.5034.1634.7534.16
52.JABŁOŃSKA Martyna15MKS Piaseczno2:13.82601+0,6230.6933.8334.5534.75
53.HOROVA Oksana16UKS SMS Galicja Kraków2:13.89600+0,6429.2433.3635.5235.77
54.CHMIELEWSKA Julia16Mokotowski UKP Warszawianka- W2:13.92600+0,7230.7833.8334.9034.41
55.GÓRNICKA Aleksandra16MKP Szczecin2:14.05598+0,7330.9834.2335.0833.76
PISAREK Justyna18UKP Unia Oświęcim2:14.05598+0,7130.4533.4735.0135.12
57.ZAWADZKA Anna18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy2:14.16597+0,6931.4933.4434.4234.81
58.GOTOWSKA Weronika18UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.23596+0,5430.8233.2434.7935.38
59.JUŹWICKA Zuzanna17MKS Trójka Łódź2:14.43593+0,6631.3133.6034.6434.88
60.WRÓBEL Julia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:14.63590+0,5730.8134.4935.2034.13
61.CZECHYRA Agata15KS Warta Poznań2:14.69590+0,7031.6534.5435.1833.32
62.JAWORSKA Maja16KP MZOS Płock2:14.85588+0,5431.2534.6335.7133.26
63.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.9458631.3134.2435.7033.69
BORKOWSKA Małgorzata16UKS Olimpijczyk 232:14.94586+0,6530.6334.3935.5634.36
65.TOMOŃ Martyna18Uks Skarpa Lublin2:15.61578+0,5832.0634.3135.1734.07
66.ZBROJEWSKA Zofia15MKS Trójka Łódź2:15.88574+0,5731.5634.6534.9734.70
67.KOZANECKA Katarzyna17KS Posnania Poznań2:15.91574+0,6730.9534.6735.6434.65
68.KOSIŃSKA Dominika17AZS AWF Katowice2:16.08572+0,8131.2334.7135.1035.04
69.KINDRAT Julia15"Sikret" Gliwice2:16.14571+0,7231.1134.4235.4735.14
70.POGOŃ Milena15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:16.55566+0,7732.0634.5335.4034.56
HAŁADYN Karolina15UKS 190 Łódź2:16.55566+0,6431.8434.9335.3034.48
72.RUTKOWSKA Wiktoria19MUKS ''Piętnastka''2:16.7256431.4833.9535.5935.70
73.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:17.33556+0,6131.4034.3536.2435.34
74.SASIN Dominika24KS AZS AWF Wrocław2:17.68552+0,6730.8535.8636.4734.50
75.SZYMAŃSKA Julia15UKS 190 Łódź2:17.84550+0,6731.4735.1435.7835.45
76.TOMKOWICZ Wiktoria18MUKS ''Piętnastka''2:18.01548+0,6232.1234.3336.2535.31
77.BIAŁAS Aniela16UKP ,,Polonia Warszawa''2:18.4754331.7534.1036.1836.44
78.FUKS Aleksandra15MUKS Gilus Gilowice2:18.64541+0,5432.6135.2336.1134.69
79.WÓJTOWICZ Julia18Uks Skarpa Lublin2:18.92537+0,8031.3835.2436.2836.02
80.BILSKA Natalia17UKS Żabianka Gdańsk2:19.5753032.2135.4336.5235.41
81.HAŁKA Wiktoria17KU AZS UMCS Lublin2:20.14523+0,6431.9435.2037.0735.93
82.OSINIAK Iga15KS OLIMPIA Lublin2:20.69517+0,6131.3036.0837.2736.04
83.BYLIŃSKA Agnieszka16UKS Żabianka Gdańsk2:20.77516+0,7131.8035.3337.0936.55
84.ROMANIK Aleksandra18MKS Polonia Warszawa2:21.11513+0,6031.1035.1037.7537.16
85.WIECZOREK Marika15KS OLIMPIA Lublin2:21.41509+0,7332.3235.8637.0236.21
86.ŁYSIO Julia14MKS Trójka Łódź2:21.58508+0,6032.0736.2337.3635.92
87.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15KS OLIMPIA Lublin2:21.8750532.6235.6037.1136.54
88.WIĘCKOWSKA Alicja15UKS Delfin Garwolin2:21.9250431.4936.1538.2036.08
89.GRĄZ Gabriela17KU AZS UMCS Lublin2:21.95504+0,6832.1736.1237.5836.08
90.WRZESIŃSKA Wiktoria14UKS 190 Łódź2:22.20501+0,7532.6936.2437.0336.24
91.CIPORSKA Katarzyna18MKS Polonia Warszawa2:22.54497+0,6032.2135.9136.9837.44
92.ZARYCHTA Anita20Starachowicki Klub Pływacki BA2:22.61497+0,7232.7036.2737.4636.18
93.DWOJAK Natalia14KS OLIMPIA Lublin2:22.7749532.1736.1437.7136.75
94.POTEMKA Justyna14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:23.9448332.8436.3837.7137.01
95.FASZCZEWSKA Karolina19MKS CKS-SMS Szczecin2:24.85474+0,6631.7136.7739.0237.35
96.MAKSIM Matylda18AZS AWFiS Gdańsk2:24.99473+0,7732.3337.1238.5237.02
97.DOMAŃSKA Zuzanna14UKS ,,Dwójka'' Sochaczew2:25.2147033.0936.8238.4436.86
98.RACZYŃSKA Wiktoria14KU AZS Politechniki Łódzkiej2:25.59467+0,7232.5937.2338.6637.11
99.LIWOWSKA Maria15UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:26.08462+0,6732.8837.7939.5635.85
100.WILGOCKA Wiktoria14MUKS ,,Lider''Chełm2:26.48458+0,7232.7038.3639.0936.33
101.RUCIŃSKA Inga14UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:26.4945832.9637.8738.2437.42
102.BOROWSKA Agnieszka18MKS Polonia Warszawa2:27.15452+0,5132.2338.0938.5438.29
103.KLIMCZAK Julia14UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:28.5743933.7637.3639.1538.30
104.KRÓL Patrycja17AZS AWFiS Gdańsk2:28.73438+0,7233.6637.2438.8838.95
105.POTOCKA Zofia16UKS Kapry-Armexim Pruszków2:31.15417+0,7035.4938.1040.0037.56
106.PETERA Patrycja14UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:34.6139033.4939.5741.4740.08
107.BUJNOWICZA Laura15UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:36.06379+0,6434.0739.6443.3339.02
108.WASYLISZYN Julia14KS ,,HARPUN'' Osiecznica2:36.4737634.5039.4042.0240.55
109.JESSICA Kowalska14KS ,,HARPUN'' Osiecznica2:36.6837434.2139.4742.9140.09
NWŻUKOWSKA Paula25AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 12
25.05.2018
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:46.19
1:46.19
1:48.51
1:48.51
1:51.87
1:53.68
1:56.05
MAJCHRZAK Kacper
MAJCHRZAK Kacper
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
MŁYNARCZYK Karol
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
00115
00115
05114
05114
05114
05114
05114
Taipei (TPE)
Taipei (TPE)
Hodmezovasaehely (HUN)
Hodmezovasarhely (HUN)
Ostrowiec Sw
Targoviste (ROU)
Sztokholm (SWE)
22.08.2017
22.08.2017
17.07.2017
10.07.2016
15.07.2016
09.12.2017
11.12.2016

Minimum-ME Glasgow M Open: 1:47.62  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 1:50.88

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.MAJCHRZAK Kacper26KS Warta Poznań1:49.69804+0,7125.0127.0728.7928.82
2.ŚWITKOWSKI Jan24KU AZS UMCS Lublin1:50.69782+0,7025.9028.0728.4428.28
3.KAŁUŻYŃSKI Antoni19Mokotowski UKP Warszawianka- W1:50.89778+0,7626.5428.4528.0727.83
4.WYSOCZYŃSKI Mateusz25KU AZS AGH Kraków1:51.51765+0,6826.1328.3728.6028.41
PISZCZOROWICZ Bartosz19UKS G-8 Bielany Warszawa1:51.51765+0,7225.7528.4729.1328.16
6.KRASKA Jakub18AZS Łódź1:51.81759+0,7327.2828.7729.1926.57
7.HOŁUB Jan22WKS Śląsk Wrocław1:51.95756+0,7726.5228.6928.8827.86
8.ZABOROWSKI Filip24MKP Szczecin1:51.98755+0,7426.5628.5028.9827.94
9.ARNDT Mateusz20KS Delfin Gdynia1:52.09753+0,7526.6328.2728.5728.62
10.DUBIEL Adam25AZS AWF Warszawa1:52.10753+0,7026.4228.8328.8528.00
11.BUTKIEWICZ Cezary18UKS G-8 Bielany Warszawa1:52.24750+0,6726.1429.2028.5528.35
12.WERNER Paweł25MKS Juvenia Wrocław1:52.49745+0,7026.5328.7328.5328.70
13.KLICH Kacper24AZS AWF Katowice1:52.64742+0,7026.9928.4328.3428.88
14.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa1:52.72740+0,8227.0627.9529.3428.37
15.JAWORSKI Szymon17WKS Śląsk Wrocław1:52.78739+0,7327.0828.5629.1827.96
16.SADŁOWSKI Piotr18MTP Kormoran Olsztyn1:52.91737+0,7226.4029.3028.4428.77
17.PIOTROWSKI Kacper17UKS G-8 Bielany Warszawa1:53.09733+0,7426.6829.2428.9428.23
18.KRAWCZYK Paweł19BUKS Warszawa1:53.25730+0,8026.9629.0528.9728.27
19.DEREŃ Kacper20MKS Dziewiątka Dzierżoniów1:53.45726+0,6926.5528.9329.1028.87
KISZCZAK Jakub18WKS Śląsk Wrocław1:53.45726+0,7126.6829.1629.1528.46
21.ORLICZ Filip16UKS G-8 Bielany Warszawa1:53.83719+0,7526.5228.8829.6728.76
22.OPALSKI Marcin25Mokotowski UKP Warszawianka- W1:53.98716+0,6726.9328.7029.0229.33
23.PAWLACZYK Patryk18UKS 190 Łódź1:54.30710+0,7826.7629.0429.6128.89
24.DUTKOWIAK Wojciech18WKS Śląsk Wrocław1:54.45707+0,7526.9029.2329.4028.92
25.WOŹNIAK Maciej18UKS 190 Łódź1:54.84700+0,6826.3629.2829.8529.35
26.URBAŃSKI Michał17KS Delfin Gdynia1:55.14695+0,6626.4228.6529.7930.28
27.JURA Maciej22WKS Śląsk Wrocław1:55.56687+0,7327.0829.4130.1628.91
28.DĄBROWSKI Patryk18WKS Śląsk Wrocław1:55.60686+0,7326.9528.6830.4529.52
29.JEMIELITA Oskar17MPKS Orka Ciechanów1:55.65686+0,6126.5429.1130.1029.90
30.JACKOWSKI Tomasz16WKS Śląsk Wrocław1:55.82683+0,6426.1728.9530.0930.61
31.KACZOROWSKI Jakub21UKS G-8 Bielany Warszawa1:55.92681+0,7526.7729.0530.3529.75
32.PAJĄK Bartosz17BUKS Warszawa1:55.94680+0,6527.4829.1129.6429.71
33.HANO Grzegorz18WKS Śląsk Wrocław1:56.01679+0,7327.0129.1629.8430.00
34.ZWOLIŃSKI Marcin21AZS AWF Katowice1:56.13677+0,6826.5128.6529.9631.01
35.CZERNIAK Konrad20KU AZS UMCS Lublin1:56.16677+0,7326.6829.3929.8630.23
36.GIRUL Radosław17WKS Śląsk Wrocław1:56.22676+0,8027.4529.6329.7629.38
37.CHRZANOWSKI Damian20WKS Śląsk Wrocław1:56.38673+0,7126.2629.1430.3330.65
38.GOLENIEC Łukasz21AZS AWF Katowice1:56.44672+0,6927.1429.7930.0929.42
DOMINIAK Kacper18WKS Śląsk Wrocław1:56.44672+0,7727.0929.5029.9029.95
40.GŁYK Wojciech26AZS AWF Katowice1:56.53670+0,7927.0629.0029.8930.58
41.MILBRANT Kacper17AZS AWF Katowice1:56.74667+0,7727.2329.9130.1929.41
42.KRZYKAŁA Emil17UKS SMS Galicja Kraków1:56.93663+0,7726.7829.7330.1930.23
43.SMEJA Sławomir24AZS AWF Katowice1:56.95663+0,7827.4329.9929.9229.61
RÓG Adrian17KP Sokół Rzeszów1:56.95663+0,6827.5329.6230.0429.76
45.GORAJ Marcin17UKS SMS Galicja Kraków1:57.02662+0,6526.7229.4730.4230.41
46.JÓŹKÓW Cezary17WKS Śląsk Wrocław1:57.14660+0,6628.0330.0329.7829.30
47.KRULIKOWSKI Maciej19UKP Unia Oświęcim1:57.22658+0,7427.3029.6329.8730.42
48.ZHURAVEL Nazar15WKS Śląsk Wrocław1:57.46654+0,5427.7430.3030.2129.21
49.LECH Filip17KU AZS UMCS Lublin1:57.54653+0,7727.5529.8629.7230.41
50.BUTKIEWICZ Władysław18UKP Unia Oświęcim1:57.66651+0,6427.0629.5630.6430.40
51.BRZOSTOWSKI Axel22AZS AWF Katowice1:57.89647+0,7527.4929.3530.2530.80
52.CERLICH Maksymilian18MKS ,,IKAR'' Mielec1:58.22642+0,7027.6329.4230.1731.00
53.SZCZERBA Adam16KU AZS UMCS Lublin1:58.24641+0,6527.5630.8430.2229.62
54.GUZIOR Maciej18WKS Śląsk Wrocław1:58.39639+0,7927.1229.5230.8930.86
55.KACZMARSKI Marcin24AZS AWF Warszawa1:58.47638+0,7427.2330.1330.8430.27
56.KOMOROWSKI Jan17MKS Trójka Łódź1:58.57636+0,7427.5930.0430.9430.00
57.CZAJA Przemysław17UKS Alfa Bukowno1:58.70634+0,6526.9929.4130.6431.66
58.WILK Jakub16KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.76633+0,6427.5630.1430.8930.17
59.GĄSTAŁ Jan15Mokotowski UKP Warszawianka- W1:58.84632+0,6927.2930.0730.8330.65
60.MAŁYSKA Bartosz19KU AZS UMCS Lublin1:59.05628+0,7426.9829.4631.0231.59
61.PIÓRO Artur27MKS ,,Pałac Młodzieży''1:59.08628+0,8827.0730.1131.3730.53
62.MENCEL Miłosz16MKS SMS Victoria Racibórz1:59.22626+0,7327.5629.8931.0430.73
63.CHAŁAT Stanisław19KU AZS UMCS Lublin1:59.28625+0,6927.8929.8231.1530.42
OLLER Krzysztof18MTP Kormoran Olsztyn1:59.28625+0,6927.9330.2431.4029.71
65.CHODULSKI Jakub18Uks Skarpa Lublin1:59.29625+0,6828.2030.2730.6730.15
66.PYTLARCZYK Szymon18Mokotowski UKP Warszawianka- W1:59.40623+0,7527.8130.1231.6729.80
67.MIKOŁAJCZYK Michał19WKS Śląsk Wrocław1:59.59620+0,7526.6329.8431.1531.97
68.SKIERSKI Radosław18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy1:59.69618+0,6927.2030.1830.6631.65
69.MATUSZEWSKI Krzysztof14MUKS ''Piętnastka''1:59.72618+0,8328.0830.9730.8929.78
70.STEC Kacper19UKP Kmita Zabierzów1:59.88615+0,7927.5330.1831.2130.96
71.TYLICKI Mateusz17MUKS ''Piętnastka''1:59.96614+0,5528.0631.0930.6130.20
72.SORDYL Mateusz19ULKS Victoria Kozy2:00.02613+0,6226.9430.3131.4531.32
73.DURAJCZYK Michał21AZS AWF Warszawa2:00.15611+0,7427.5730.3731.1931.02
74.ADAMCZEWSKI Eryk18Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:00.26610+0,7625.3429.6232.6232.68
75.DOMAŃSKI Gracjan18MKP Szczecin2:00.61604+0,7427.1130.5131.6831.31
76.SZARPAK Marcin17AZS AWF Katowice2:00.72603+0,8427.7730.2231.6331.10
77.RYTTER Igor17UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.74602+0,7727.3029.9731.5431.93
78.DĘBSKI Szymon19UKS Nawa Skierniewice2:00.77602+0,7528.2130.8031.1730.59
79.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:00.98599+0,6228.1331.1431.0230.69
80.KWAŚNY Jakub17AZS AWF Katowice2:00.99599+0,6828.5130.7131.1630.61
81.PABICH Bartosz17MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:01.02598+0,6827.8530.9831.8330.36
82.WAŚKO Adam18St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:01.19596+0,6727.7731.2231.5930.61
83.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:01.20596+0,5527.6730.2631.5331.74
84.WODYŃSKI Bartosz16KU AZS Politechniki Łódzkiej2:01.31594+0,6728.7130.7731.3530.48
85.DOBRZYŃSKI Tomasz20UKS G-8 Bielany Warszawa2:01.38593+0,6527.4829.6830.5433.68
86.ASTASHEV Bogdan17UKS SMS Galicja Kraków2:01.43592+0,7527.5330.5331.9531.42
87.CIEŚLA Oskar17AZS AWF Katowice2:01.45592+0,7427.9231.5531.5430.44
88.ROZMYSŁOWSKI Eryk16UKS GOS Raszyn2:01.51591+0,6128.0230.5731.7731.15
89.DYBA Jakub20KS Posnania Poznań2:01.53591+0,6927.1130.1131.8332.48
90.JANICZUK Patryk16MUKS ,,Lider''Chełm2:01.59590+0,6826.7330.3832.5531.93
91.MIKOŁAJCZAK Błażej17MUKS ''Piętnastka''2:01.62589+0,6628.0530.3030.8732.40
92.BIELAWA Dominik16UKS Tri-Team Rumia2:01.71588+0,7728.0630.4531.6031.60
93.POWROŹNIK Konrad21WKS Śląsk Wrocław2:01.85586+0,7428.0731.0131.3931.38
94.KĘPA Cezary22MKS CKS-SMS Szczecin2:01.93585+0,7226.8530.9932.0032.09
95.RODKIEWICZ Radosław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:02.03583+0,6828.4530.8831.6731.03
96.WOJCIECHOWSKI Kajetan15MKS Trójka Łódź2:02.12582+0,7028.5831.3531.4430.75
97.KŁAPUT Bartosz18UKS SMS Galicja Kraków2:02.15582+0,7828.0130.8332.0031.31
98.KARPIEL Dominik17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:02.20581+0,7428.0330.6031.5032.07
CZERWIŃSKI Łukasz17UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.20581+0,5527.4030.5332.1932.08
100.STEFAŃSKI Patryk15KS KSZO Ostrowiec Św.2:02.51577+0,5227.8231.4331.9431.32
101.WOŹNIAK Kamil18UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:02.72574+0,7128.1931.3831.4631.69
102.KONCKI Bartłomiej17KS ,,Wisła'' Puławy2:02.86572+0,6528.6831.3031.5031.38
103.LIK Kacper16MKS Jedynka Łódź2:03.16568+0,7628.4631.2331.5731.90
104.PRUS Mateusz18MKP Astromal-Leszno2:03.24566+0,7328.5231.2231.6331.87
105.PACŁAWSKI Jakub18Akademia Aqua Sport2:03.29566+0,5628.3931.3432.2631.30
106.KULCZYCKI Patryk17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:03.30566+0,6228.0331.8932.4630.92
107.MIKOŚ Dawid16MKS Trójka Łódź2:03.59562+0,8928.0731.5132.4831.53
108.ZIELIŃSKI Konrad15UKS 190 Łódź2:03.60562+0,6228.0831.4032.4231.70
109.OLCZAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:03.63561+0,6529.1331.8832.0430.58
110.CHMIELEWSKI Michał14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:03.76559+0,4828.2231.0332.4232.09
111.MUSZYŃSKI Wiktor17Uks Cityzen2:03.85558+0,611:30.59
112.CZECH Arkadiusz15KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:04.06555+0,6827.7931.7432.6031.93
113.BORSUK Łukasz17UKP Fala Kraśnik2:04.29552+0,6128.7932.0332.3931.08
114.KNYSZYŃSKI Maciej16MKS Jedynka Łódź2:04.55549+0,6829.0431.5732.4231.52
115.BIELSKI Kacper17KS Delfin Gdynia2:04.61548+0,7428.9031.0732.1132.53
116.KOTARSKI Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.89544+0,8028.0031.5132.8632.52
117.STANIELEWICZ Bartosz24TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:05.23540+0,7826.9930.5532.6735.02
118.SHVETS Maksym19KU AZS Politechniki Łódzkiej2:05.33539+0,7329.3231.5432.7631.71
119.MALINOWSKI Wojciech15MKS Jedynka Łódź2:05.54536+0,8329.3831.7732.4431.95
120.ZARYCHTA Marcel15KS OLIMPIA Lublin2:05.57535+0,5929.7832.4132.0931.29
121.KRYSIAK Michał17MKS Trójka Łódź2:05.75533+0,6129.2632.1232.2632.11
122.KUSIŃSKI Aleksy16UKS SP-149 Łódź2:05.91531+0,8228.5632.3232.5032.53
123.SZELĄG Dawid15Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn2:06.21527+0,6628.0532.1033.2032.86
124.SOKOŁOWSKI Fabian15Dwójka Morena Gdańsk2:06.23527+0,7028.4230.9632.8633.99
125.STEFANOWSKI Bartosz15UKS Nawa Skierniewice2:06.29526+0,5429.5531.5732.7032.47
126.ADAMCZYK Jan15UKS Olimpijczyk 232:06.51524+0,5629.1232.3132.7432.34
127.WÓJCIK Mateusz17UKS ''ORKA'' Lubań2:06.89519+0,6827.7330.8934.2734.00
128.SZULIERZ Michał17KP AVIA Świdnik2:07.49512+0,7329.1232.0933.5532.73
ZAJĄCZKOWSKI Filip16UKS Kapry-Armexim Pruszków2:07.49512+0,5028.9431.7933.7133.05
130.JANECKI Mateusz17MKS ,,Pałac Młodzieży''2:07.50512+0,7728.0631.5234.0833.84
131.LEŚNIAK Maksymilian14UKS 190 Łódź2:07.81508+0,6629.1132.2933.2533.16
132.ZIEMBOWICZ Franciszek14UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.82508+0,5329.4432.1733.7032.51
133.JASIŃSKI Jakub15MKS Jedynka Łódź2:07.89507+0,5930.5732.9232.3832.02
134.ROMANOWSKI Dawid15UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:08.10504+0,7328.2432.7234.7832.36
135.CHMIELOWIEC Mateusz18UKS Nawa Skierniewice2:08.12504+0,6728.2131.8734.7233.32
CICHOCKI Maciej18UKS Ostrobramska2:08.12504+0,7428.3732.6533.8433.26
137.SUSZEK Piotr17KS AZS AWF Biała Podlaska2:08.95494+0,6728.6432.5333.9833.80
138.BATOR Kacper18KU AZS AGH Kraków2:08.96494+0,6629.4932.5834.1632.73
139.OLESKI Tomasz15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:09.85484+0,5729.5833.3333.7833.16
140.ZUBRZYCKI Kacper14KS ,,Wisła'' Puławy2:10.28479+0,7028.4632.4334.6634.73
141.BOROWSKI Kacper15KS KSZO Ostrowiec Św.2:10.59476+0,5530.4932.7333.7233.65
142.NAZARUK piotr15MKS CKS-SMS Szczecin2:11.20469+0,6729.0432.6535.2234.29
143.MAGDZIARZ Konrad22MKS CKS-SMS Szczecin2:11.31468+0,5629.0132.4034.8835.02
144.ŚLIWKA Jakub14UKS Salmo Żory2:11.39467+0,6529.9732.8034.6134.01
145.PIECHOWSKI Krzysztof15MKS Juvenia Białystok2:11.60465+0,7529.9133.7234.5633.41
146.KALISIAK Norbert16UKS Nawa Skierniewice2:11.82463+0,6829.8533.8334.9533.19
147.CIESIELSKI Artur14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:11.8646229.4633.1134.7634.53
148.SKRZYPEK Jan17TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:12.09460+0,8229.2533.5236.0733.25
149.KLIMCZAK Kacper14MKS Jedynka Łódź2:12.5645529.9934.1134.9333.53
150.KILAR Patryk14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:13.23448+0,7930.1833.7834.8334.44
151.GAŁECKI Krzysztof15MKS Trójka Łódź2:14.33437+0,5229.1832.9435.8836.33
152.MALEWSKI Bartłomiej17KU AZS Politechniki Łódzkiej2:14.36437+0,7328.5633.1336.3536.32
153.MŁYNARCZYK Mateusz14UKS 190 Łódź2:15.27428+0,7430.5534.8435.1334.75
154.LAMECKI Nikodem14MKS Trójka Łódź2:15.44427+0,6630.3934.8535.7634.44
155.ŁYSONIEWSKI Oskar14MKS Trójka Łódź2:16.43417+0,7130.8434.5736.0434.98
156.SUSZCZENKO Iwan15KS ,,HARPUN'' Osiecznica2:16.57416+0,4830.7634.5837.1634.07
157.MYNARSKI Wojciech19KS JUST SWIM Jelenia Góra2:17.66406+0,6728.5834.3936.9637.73
158.LEŚNIEWSKI Patryk15UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:17.92404+0,5630.2335.7937.3434.56
159.TARKA Maciej15SSiR CENTRUM Staszów2:17.96404+0,5629.7134.5836.9736.70
160.KRYSIAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:18.3540031.7734.7936.3435.45
161.CAŁKIEWICZ Michał18MKS CKS-SMS Szczecin2:19.55390+0,7329.4034.7138.6736.77
162.PAWLAK Hubert15KU AZS Politechniki Łódzkiej2:20.52382+0,6430.1835.8937.4037.05
163.MUSIAŁ Filip14UKS ''ORKA'' Lubań2:20.60381+0,6730.6335.6837.4736.82
164.PIECHOTA Bartłomiej14UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:21.79372+0,8431.6236.9437.2935.94
165.MILCZARCZYK Oliwier14MKS Trójka Łódź2:22.06370+0,6332.8736.2237.3835.59
166.SITNIK Jakub15UKS Delfin Garwolin2:25.44344+0,7233.3137.6138.2236.30
167.LEWANDOWSKI Kacper14UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:31.77303+0,6734.2839.3840.5437.57
NWZAMOJSKI Kacper15MKS Trójka Łódź
NWMIESZCZAK Tymoteusz14UKS ,,Nowy Klub Pływacki''
NIE UK.CHYCZEWSKI Oliwer18MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 13
25.05.2018
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
31.07
31.07
31.34
31.44
31.75
32.36
33.05
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
HALLMANN Weronika
KRAWCZYK Paulina
KRAWCZYK Paulina
WOJTKOWIAK Alicja
00101
00101
00101
01310
00416
00416
01011
Uster (SUI)
Uster (SUI)
Kazan (RUS)
Indianapolis (USA)
Prague (CZE)
Gorzow Wlkp.
Olsztyn
05.02.2017
05.02.2017
08.08.2015
23.08.2017
12.07.2009
11.07.2008
07.07.2017

Minimum-ME Glasgow K Open: 30.98  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 32.16

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.SZTANDERA Dominika21MKS Juvenia Wrocław31.98776+0,49
2.HALLMANN Weronika18AZS AWF Warszawa32.03773+0,72
3.URYGA Paulina23KU AZS AGH Kraków32.62732+0,60
4.SKOWROŃSKA Wiktoria17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.32.74724+0,57
5.IWANOWSKA Alexandra18AZS Łódź33.09701+0,50
6.SAMUŁA Wiktoria19KU AZS UMCS Lublin33.17696+0,73
7.ŻMUDA Weronika18KU AZS UMCS Lublin33.23692+0,68
8.JÓZEFIAK Nikola18MKS Juvenia Wrocław33.24691+0,66
9.KRAMER Aleksandra16TP Zielona Góra33.57671+0,57
10.TOMASZEK Aleksandra18MKS Polonia Warszawa33.90652+0,70
11.MOTYL Sara15KU AZS Politechniki Łódzkiej33.97648+0,53
12.CICHOWSKA Julia17MKS Juvenia Wrocław34.03644+0,61
13.PROCHOWNIK Olimpia19KU AZS UMCS Lublin34.15638+0,74
14.KIT Zuzanna21WKS Śląsk Wrocław34.23633+0,57
15.MARUSZCZYK Beata18MKS SMS Victoria Racibórz34.26631+0,50
KOBUSZEWSKA Karolina22UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 34.26631+0,59
17.DUDEK Marlena24AZS AWF Katowice34.30629+0,74
CHMIELEWSKA Aneta18MKS Polonia Warszawa34.30629+0,71
19.WALZ Kornelia18UKS Nawa Skierniewice34.38625+0,67
20.HELLAK Emilia15WKS Śląsk Wrocław34.52617+0,54
21.PASTUSZUK Paulina15KS OLIMPIA Lublin34.54616+0,62
BIEGAŁA Klaudia17MKS Trójka Łódź34.54616+0,54
23.PISKORZ Aleksandra17WKS Śląsk Wrocław34.57615+0,71
24.KOCJAN Victoria18MKS SMS Victoria Racibórz34.60613+0,69
25.WIKIEŁ Angelika20SP ,,Narew'' w Ostrołęce34.62612+0,75
26.CHMIELEWSKA Julia16Mokotowski UKP Warszawianka- W34.70608+0,74
27.SZOPA Marta18CSTiR Strzyżów34.81602+0,57
28.HERBREDER Gabriela15UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.91597+0,51
29.MAJSZUTOWICZ Paulina20MKP Szczecin34.93596+0,69
30.PRZYBYSZ Olga17UKS ''ORKA'' Lubań34.94595+0,64
31.KOWALSKA Dominika18MKS Trójka Łódź35.07589+0,68
32.OBAJTEK Aleksandra15KS Rekin Świebodzice35.11587+0,61
33.CIEŚLAK Katarzyna24KS Posnania Poznań35.50568+0,64
34.RZOŃCA Patrycja19WKS Śląsk Wrocław35.75556+0,64
35.HOROVA Oksana16UKS SMS Galicja Kraków35.90549+0,62
36.KEMPA Anna17MMKS Kędzierzyn-Koźle35.99545+0,81
37.OWERKO Julia16UKS GOS Raszyn36.09540+0,63
38.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa36.12539
39.KOZANECKA Katarzyna17KS Posnania Poznań36.47523+0,62
40.CYGAN Julia14MUKS ''Piętnastka''36.61517
41.WIKIEŁ Żaklina18SP ,,Narew'' w Ostrołęce36.81509+0,67
42.KOWAL Emilia16UKS SMS Galicja Kraków36.86507+0,57
43.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia17WKS Śląsk Wrocław36.93504+0,80
44.WESOŁOWSKA Agata17KU AZS UMCS Lublin36.95503+0,57
45.WILCZEWSKA Aleksandra16KS OLIMPIA Lublin37.04500+0,44
46.GOMUŁKA Natalia14UKS 190 Łódź37.74472
47.DWOJAK Natalia14KS OLIMPIA Lublin37.85468
48.AUGUŚCIAK Magdalena15UKS Kapry-Armexim Pruszków38.25454+0,62
49.KOSIEC Małgorzata15UKS ,,Nowy Klub Pływacki''38.27453+0,56
50.DESZCZKA Laura17MKS Trójka Łódź38.35450+0,73
51.JARZĄBEK Natalia17MKS Trójka Łódź38.43447+0,78
52.PECIAK Katarzyna16UKS SMS Galicja Kraków38.68439+0,75
53.ŁYSIO Julia14MKS Trójka Łódź39.00428
54.SZUBSKA Oliwia15MKS Jedynka Łódź39.03427
55.BANASIAK Anna16UKS Piątka Konstantynów Łódzki39.45413+0,69
56.WITEK Aleksandra15UKS Żabianka Gdańsk39.46413+0,63
57.KULETA Julia15MKS Dziewiątka Dzierżoniów39.87400+0,52
58.DZIEDZIC Vanessa15MKS CKS-SMS Szczecin39.95398
59.RESZKIEWICZ Zuzanna15MKS CKS-SMS Szczecin40.22390+0,66
60.POTOCKA Zofia16UKS Kapry-Armexim Pruszków41.01368+0,59
61.FRĄCKIEWICZ Emilia15UKS Delfin Garwolin41.74349
62.KARWOWSKA anna15MKS CKS-SMS Szczecin42.80324+0,61
63.PETERA Patrycja14UKS Piątka Konstantynów Łódzki44.19294+0,64
64.ZASTĘPIŃSKA Natalia15UKS ,,Nowy Klub Pływacki''45.55268
65.KARPOWICZ Amelia14KS ,,HARPUN'' Osiecznica46.23257+0,47


<< TOP >>
Konkurencja 14
25.05.2018
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
27.48
27.48
28.18
28.20
28.69
29.94
30.41
SZULICH Dawid
SZULICH Dawid
HOŁUB Maciej
TOKARSKI Krzysztof
TOKARSKI Krzysztof
KULESZA Łukasz
HOŁUB Maciej
01414
01414
01008
01311
01311
00203
01008
Barcelona (ESP)
Barcelona (ESP)
Dubai (UAE)
Dubai (UAE)
Olsztyn
Warsaw
Debica
30.07.2013
30.07.2013
30.08.2013
30.08.2013
13.05.2012
10.12.2010
03.07.2009

Minimum-ME Glasgow M Open: 27.53  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 28.78

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.TOKARSKI Krzysztof22AZS AWF Katowice27.99796+0,82
STOLARSKI Marcin22KS Warta Poznań27.99796+0,69
3.HOŁUB Maciej23AZS AWF Katowice28.12785+0,63
4.KUSTO Rafał19UKS ''ORKA'' Lubań28.36766+0,64
5.NOWAK Patryk23AZS AWF Katowice28.63744+0,61
6.SZABŁOWSKI Hubert18Mokotowski UKP Warszawianka- W28.65743+0,68
Minimum-MEJ Helsinki
7.WYPYCH Filip27AZS Łódź28.79732+0,67
KAŁUSOWSKI Jan18MKS Trójka Łódź28.79732+0,66
9.PACHOLCZYK Mateusz26MTP Kormoran Olsztyn28.82730+0,69
10.BEBEROK Filip18TP Zielona Góra28.94720+0,67
11.JURASZEK Paweł24MKS Dziewiątka Dzierżoniów29.00716+0,64
12.ARENTEWICZ Jacek21UKS Shark Rudna29.09709+0,69
13.KUSTO Robert20AZS AWF Warszawa29.14706+0,59
14.NOWODWORSKI Dawid21CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej29.30694+0,71
15.MICHALCZYK Andrzej18UKP Unia Oświęcim29.41686+0,63
16.SOLAK Łukasz19KP MZOS Płock29.46683+0,70
17.ZHURAVEL Nazar15WKS Śląsk Wrocław29.52679+0,63
18.KURLETO Piotr18KU AZS AGH Kraków29.55677+0,68
19.WAWRZYNKIEWICZ Piotr20MKP Szczecin29.58675+0,68
ADAMSKI Mikołaj18MPKS Orka Ciechanów29.58675+0,63
21.ROMANOWSKI Kamil21AZS AWF Katowice29.60673+0,70
22.SUZIN Marcin25KU AZS AGH Kraków29.62672+0,70
23.LEJMAN Kacper24AZS AWFiS Gdańsk29.69667+0,67
24.JUNG Krzysztof19AZS AWF Katowice29.70667+0,71
25.SZCZECIŃSKI Robert18MKS Polonia Warszawa29.71666+0,65
26.NOWAK Kacper18UKP Unia Oświęcim29.73665+0,69
27.BACHLAJ Dorian19UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Bi29.74664+0,76
28.PIOTROWICZ Kamil18MKS Trójka Łódź29.76662+0,68
29.KOCZOROWSKI Kacper18MKP Astromal-Leszno29.78661+0,63
RĘBACZ Maciej18UKS G-8 Bielany Warszawa29.78661+0,68
31.KADROW Konrad21KU AZS UMCS Lublin29.82659+0,68
32.KŁOSIŃSKI Alan18MKS Jedynka Łódź29.94651+0,70
WIECIŃSKI Andrzej17MTKP Delfin Toruń29.94651+0,61
34.KAMINIARZ Jakub22UKS G-8 Bielany Warszawa30.03645+0,69
35.PACZYŃSKI Oliwer21KU AZS UMCS Lublin30.07642+0,75
KRULIKOWSKI Maciej19UKP Unia Oświęcim30.07642+0,69
37.KRYSTYNIAK Mateusz18UKS ,,Nowy Klub Pływacki''30.11640+0,72
38.KRASIŃSKI Kacper18MKS Dziewiątka Dzierżoniów30.12639+0,63
39.KARNIK Kacper17MKS Wodnik Radom30.14638+0,61
40.MŁYNARCZYK Piotr19MKP Szczecin30.18635+0,69
41.GREBER Artur17UKS G-8 Bielany Warszawa30.21633+0,64
42.PĘTLAK Tadeusz18Mokotowski UKP Warszawianka- W30.24631+0,67
43.SMOLIŃSKI Paweł17UKS Junior Kluczbork30.25631+0,70
44.CERLICH Maksymilian18MKS ,,IKAR'' Mielec30.36624+0,71
45.ŁOCHIŃSKI Jan17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.30.39622+0,64
46.KAŁA Mikołaj18"Sikret" Gliwice30.45618+0,68
47.JAWORSKI Norbert20KU AZS UMCS Lublin30.52614+0,66
48.PIERZYŃSKI Michał21KU AZS Politechniki Łódzkiej30.53614+0,72
49.WARDAWA Filip17UKS G-8 Bielany Warszawa30.61609+0,70
50.CELIŃSKI Jakub16KS Narwal Międzyrzec Podl.30.71603+0,77
51.WIEKIERA Dawid16MOSM Tychy30.75601+0,76
52.BUBAK Dawid16MKS SMS Victoria Racibórz30.76600+0,59
53.MISTRZAK Kacper16Stowarzyszenie Hobby Sport30.86594+0,70
54.SKIERSKI Radosław18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy30.87594+0,67
55.BIELAWA Dominik16UKS Tri-Team Rumia30.90592+0,74
56.KLIMAS Michał16KS KSZO Ostrowiec Św.30.91591+0,65
57.VOLODIN Hryhorii19Mokotowski UKP Warszawianka- W30.92591+0,64
58.MITRUS Paweł18UKS G-8 Bielany Warszawa30.95589+0,64
59.KSIĄŻNICKI Dawid16MKS ,,IKAR'' Mielec30.96588+0,65
60.PARTYKA Damian17KS Delfin Gdynia31.04584+0,72
61.PAKUŁA Mateusz18KU AZS Politechniki Łódzkiej31.07582+0,70
62.ŻURAWSKI Marcel17UKS Żabianka Gdańsk31.09581+0,76
63.KRASZEWSKI Daniel17UKP ,,Polonia Warszawa''31.11580+0,72
64.BIEDKA Mikołaj15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.14578+0,68
65.GRABEK Oskar15UKS Olimpijczyk 2331.24573+0,71
SKÓRA Bartosz15UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.24573+0,79
67.SZCZEPANOWSKI Jakub16MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.31.35567+0,76
68.GUZY Marcel17DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob31.42563+0,71
BIEG Oskar18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy31.42563+0,62
70.LIS Patryk20KP AVIA Świdnik31.43562+0,78
71.KAMINIARZ Cezary19MKP Astromal-Leszno31.45561+0,64
72.TUSZYŃSKI Dominik17KP Delfin31.61553+0,66
73.MISIARZ Adrian20Mokotowski UKP Warszawianka- W31.74546+0,62
74.ŻUKOWSKI Maciej25KS AZS AWF Wrocław31.79543+0,68
SZYNAWA Oskar18UKP Unia Oświęcim31.79543+0,63
76.MĘCZYŃSKI Mateusz20KS AZS AWF Wrocław31.81542+0,69
77.PIEKARUŚ Dawid16KP AVIA Świdnik31.90538+0,60
78.JACHIMOWICZ Maksymilian15UKP ,,Polonia Warszawa''32.03531+0,75
79.REDON Alexandre23KS AZS AWF Wrocław32.25520+0,79
80.WLAZŁOWSKI Damian19UKP ,,Polonia Warszawa''32.28519+0,68
81.ASTASHEV Bogdan17UKS SMS Galicja Kraków32.37515+0,79
82.WRÓBLEWSKI Kamil16KS ,,HARPUN'' Osiecznica32.41513+0,72
83.OGORZAŁEK Kamil19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy32.60504+0,75
84.DATA Mariusz18MKS ,,IKAR'' Mielec32.61503+0,66
85.PODKOWA Arkadiusz18UKP Kmita Zabierzów32.76497+0,67
86.SZYDŁOWSKI Kamil20KU AZS AGH Kraków32.84493+0,68
87.SZTENDEL Kacper14MKS Jedynka Łódź32.99486+0,75
88.NOREK Mateusz16MUKS Gilus Gilowice33.18478+0,73
89.JASIŃSKI Bartłomiej15MKS Jedynka Łódź33.30473+0,68
90.LEWANDOWSKI Oliwier15KP MZOS Płock33.36470+0,72
91.LEWKOWSKI Patryk19UKS Shark Rudna33.47466+0,70
92.SZUSTAK Hubert19UKS GOS Raszyn33.52463+0,67
93.PÓŁTORAK Patryk16MUKS ,,Lider''Chełm33.61460+0,76
94.KASPRZAK Wiktor16UKS Olimpic Warka33.70456+0,71
95.KOZIEŃSKI Oliwier14KS ,,Wisła'' Puławy33.73455+0,76
96.ZUZANIUK Igor14KS OLIMPIA Lublin33.83451+0,52
97.ŚLIWKA Jakub14UKS Salmo Żory33.90448+0,61
98.WLAZŁOWSKI Kamil15UKP ,,Polonia Warszawa''33.91448+0,60
99.ZAJĄCZKOWSKI Filip16UKS Kapry-Armexim Pruszków34.17438+0,48
100.WYKRĘT Marcin14UKS ,,Nowy Klub Pływacki''34.41428
101.KRZYŻANIAK Krystian18MKS Juvenia Białystok34.46427+0,65
102.WIERCIŃSKI Kacper14UKS ,,Dwójka'' Tczew34.76416+0,54
103.HRYNIEWICKI Krzysztof14MKP Wodnik Bielsk Podlaski35.00407+0,70
104.WILANOWSKI Mateusz15MKS Jedynka Łódź35.02406+0,68
105.ISKRA Szymon14UKS Piątka Konstantynów Łódzki35.03406+0,54
106.SZLĘK Jan15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód35.15402+0,82
107.KAŁUSOWSKI Gracjan14MKS Trójka Łódź35.34395+0,66
108.MILISZKIEWICZ Jakub14KS JUST SWIM Jelenia Góra35.84379+0,60
109.OLCZAK Kacper14MKS Trójka Łódź36.61356+0,65
110.BERKAN Piotr16TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód36.92347+0,80
111.ZGODA Jędrzej14UKS Kapry-Armexim Pruszków37.00344
112.WALAS Jan14MKS Trójka Łódź37.09342+0,43
113.SUSZCZENKO Iwan15KS ,,HARPUN'' Osiecznica38.07316+0,47
114.MILCZARCZYK Oliwier14MKS Trójka Łódź38.16314
115.PIETREWICZ Dominik15MKS Dziewiątka Dzierżoniów39.55282+0,51
116.ZAJĄC Mikołaj14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód39.78277+0,82
117.PUDLARZ Adam14SKS 137 Delfin Łódź40.80257


<< TOP >>
Konkurencja 15
25.05.2018
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:00.61
1:00.61
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:03.13
1:03.37
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
LEFANOWICZ Iwona
00101
00101
00101
00101
00101
00101
01003
Kazan (RUS)
Kazan (RUS)
Doha (UAE)
Doha (UAE)
Doha (QAT)
Gorzow Wlkp.
Gorzow
03.08.2015
03.08.2015
11.11.2009
11.12.2009
10.12.2009
13.07.2008
24.11.2006

Minimum-ME Glasgow K Open: 1:00.81  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 1:03.02

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.PEDA Paulina20AZS AWF Katowice1:02.76793A30.3332.43
2.TCHÓRZ Alicja26MKS Juvenia Wrocław1:02.82791A30.0732.75
3.NAZIĘBŁO Klaudia25MKS Juvenia Wrocław1:03.65760A31.0632.59
4.NASKRĘT Agata20MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:03.69759A31.1332.56
5.KOLUCH Julia18UKS Kapry-Armexim Pruszków1:03.84753A30.7533.09
6.GÓRNIAK Katarzyna23UKP Gryf Dębica1:04.04746A30.7233.32
7.GÓRECKA Weronika18AZS AWF Warszawa1:04.08745A31.3732.71
8.JURCZYK Karolina17MKS Dziewiątka Dzierżoniów1:04.46732A30.7833.68
9.ULICKA Alicja17UKS Nawa Skierniewice1:04.55729A31.1333.42
10.ŚWIĘCKA Julia18MTP Kormoran Olsztyn1:04.63726A31.1033.53
11.BUSZKA Kornelia15UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.80720B31.1333.67
12.JUC Aleksandra17UKS Manta Warszawa Włochy1:05.07711B31.0134.06
13.POGORZELSKA Laura17UKS SMS Galicja Kraków1:05.09711B30.6434.45
14.MODRZEJEWSKA Magdalena16MKS SMS Victoria Racibórz1:05.11710B31.6533.46
15.HERASIMOWICZ Zuzanna16Dwójka Morena Gdańsk1:05.18708B31.5933.59
16.WÓJTOWICZ Gabriela23KS AZS UWM Olsztyn1:05.32703B31.5733.75
17.SMYŁEK Karolina18KU AZS UMCS Lublin1:06.08679B32.1933.89
18.SIEŃCZYK Jowita21KS AZS AWF Biała Podlaska1:06.52666B31.6534.87
19.TRACZYK Justyna14WKS Śląsk Wrocław1:06.81657B32.5834.23
20.TOMALA Aleksandra21MKS Zryw Opole1:06.84656B31.9234.92
21.AREKHAVA Anhelina19KS AZS AWF Biała Podlaska1:06.97652R31.4035.57
22.MAGIEROWSKA Julia16AZS AWF Katowice1:07.20646R31.6735.53
23.SUCHECKA Katarzyna19UKS Ostrobramska1:07.2564432.6434.61
24.RYDYŃSKA Marianna14MUKS ''Piętnastka''1:07.3664132.5334.83
25.PISKORSKA Adela15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:07.4563932.0735.38
26.KRÓL Wiktoria16UKS SMS Galicja Kraków1:07.5463632.2935.25
27.DZWONNIK Zuzanna18KU AZS Politechniki Łódzkiej1:07.6563331.7135.94
28.KULAGA Dominika21UKP Gryf Dębica1:07.6963231.6036.09
29.PICHOLA Weronika16MKS Piaseczno1:07.7163132.1235.59
30.TARASIEWICZ Klaudia14UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.7263133.0434.68
31.PIESKO Martyna15UKS Olimpijczyk 231:07.7363132.0735.66
32.RYCZAK Maja22KS Warta Poznań1:07.7663031.8235.94
33.GÓRNICKA Aleksandra16MKP Szczecin1:08.2261733.2934.93
34.KACZANOWSKA Maria17UKS Żabianka Gdańsk1:08.2761632.6935.58
35.BUJAK Klara16UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.4161232.5735.84
36.PIOTROWICZ Maja16Starachowicki Klub Pływacki BA1:08.6260633.4735.15
37.MOLENDA Dominika15UKS Żabianka Gdańsk1:08.7160433.6835.03
38.ROMANOWSKA Patrycja18KU AZS Politechniki Łódzkiej1:08.8160133.2635.55
39.MALEC Wiktoria15MKS ,,IKAR'' Mielec1:08.9259933.1435.78
40.MROŻEWSKA Anna15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:09.6258132.1937.43
41.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz1:09.8657533.3836.48
42.SZKARŁAT Julia20AZS AWF Katowice1:09.9457333.3136.63
43.GANCARZ Karolina17KU AZS UMCS Lublin1:10.0457033.5036.54
44.KUROPATWA Weronika17UKS Żabianka Gdańsk1:10.1756733.4736.70
45.DEMBOWSKA Weronika15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:10.3156434.6435.67
46.ŚLIWA Maja17Stowarzyszenie Hobby Sport1:10.4456133.8636.58
47.CZECHYRA Agata15KS Warta Poznań1:10.4556034.1136.34
48.AUGUŚCIAK Michalina16UKS Kapry-Armexim Pruszków1:10.7255433.9936.73
MIGDAŁ Maria17UKS Żabianka Gdańsk1:10.7255433.8336.89
50.KOZIK Anna20AZS AWF Katowice1:10.9254933.8537.07
51.FILOCHA Julia15MKS CKS-SMS Szczecin1:10.9554933.8437.11
52.SAJECKA Zofia20Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI1:11.0754633.1237.95
53.KAWKA Nina15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:11.4253834.4037.02
54.WRZOSEK Iga18St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:11.5053633.1538.35
55.NIEMIEC Aleksandra21MUKP Fala Ropczyce1:11.5553532.7938.76
56.OSINIAK Iga15KS OLIMPIA Lublin1:12.0052534.5037.50
57.TOMKOWICZ Wiktoria18MUKS ''Piętnastka''1:12.0352434.3737.66
58.NADOLSKA Julia18MUKS ,,Lider''Chełm1:12.2052134.4037.80
59.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:12.2651934.5537.71
ZAJĄCZKOWSKA Ewa14MKS Trójka Łódź1:12.2651934.7937.47
61.BARTYZEL Aleksandra20KU AZS AGH Kraków1:12.3851734.1038.28
62.WILGOCKA Wiktoria14MUKS ,,Lider''Chełm1:12.7151035.4537.26
63.HAŁADYN Karolina15UKS 190 Łódź1:12.8250735.2837.54
64.KULETA Julia15MKS Dziewiątka Dzierżoniów1:13.5249335.4738.05
65.GRĄZ Gabriela17KU AZS UMCS Lublin1:13.5449335.3838.16
66.PIOTROWSKA Wiktoria15UKS Żabianka Gdańsk1:13.5949234.4239.17
67.RUCIŃSKA Inga14UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:15.3445835.9939.35
68.KOSIEC Małgorzata15UKS ,,Nowy Klub Pływacki''1:16.7543336.9839.77
69.POTEMKA Justyna14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód1:17.3342437.8539.48
70.AUGUŚCIAK Magdalena15UKS Kapry-Armexim Pruszków1:18.1241137.8140.31
71.DOMAŃSKA Zuzanna14UKS ,,Dwójka'' Sochaczew1:18.4240637.5740.85
72.WIĘCKOWSKA Alicja15UKS Delfin Garwolin1:18.9139937.1141.80
73.DAŁEK Zuzanna14SKS 137 Delfin Łódź1:20.3037839.9440.36
74.FRĄCKIEWICZ Emilia15UKS Delfin Garwolin1:20.4637639.2341.23
75.BURBELKA Magda14UKS Kapry-Armexim Pruszków1:20.4737638.8241.65
76.WASYLISZYN Julia14KS ,,HARPUN'' Osiecznica1:20.8137139.4241.39
77.ZASTĘPIŃSKA Natalia15UKS ,,Nowy Klub Pływacki''1:23.6533541.0542.60
NWMAGNER Agata21MKS Jordan Kraków


<< TOP >>
Konkurencja 16
25.05.2018
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
53.82
53.82
54.60
55.47
56.16
57.22
59.12
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
STOKOWSKI Kacper
SKIERKA Jakub
STOKOWSKI Kacper
GORAJ Marcin
GORAJ Marcin
00304
00304
05114
02010
05114
03606
03606
Barcelona (ESP)
Barcelona (ESP)
Netanya (ISR)
Baku (AZE)
Szczecin
Lublin
Olsztyn
29.07.2013
29.07.2013
29.06.2017
23.06.2015
29.05.2015
17.07.2016
05.07.2015

Minimum-ME Glasgow M Open: 54.52  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 56.69

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.STOKOWSKI Kacper19UKS G-8 Bielany Warszawa54.47862A26.2328.24
Minimum-ME Glasgow
2.POLEWKA Tomasz24AZS AWF Katowice55.28825A26.8028.48
3.KAŹMIERCZAK Kamil19TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód55.63809A27.1228.51
4.KAWĘCKI Radosław27AZS AWF Warszawa55.81801A26.6929.12
5.UNGEHEUER Mateusz22KU AZS AGH Kraków55.92797A26.3229.60
6.MŁYNARCZYK Karol18UKS G-8 Bielany Warszawa55.96795A27.2328.73
Minimum-MEJ Helsinki
7.SKIERKA Jakub20TP Zielona Góra56.02792A27.3228.70
8.BUGDOL Rafał23AZS AWF Katowice56.04792A26.7229.32
9.ZBUTOWICZ Karol20Stowarzyszenie Klub Pływacki L56.66766A27.4629.20
10.KOLCZYŃSKI Stanisław21Stowarzyszenie Klub Pływacki L56.90756A26.8830.02
11.MOŚCICKI Jakub17MTP Kormoran Olsztyn56.93755B27.2729.66
12.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa57.18745B27.1530.03
13.BRYŁA Kamil19KU AZS UMCS Lublin57.48733B28.0629.42
14.MAJERSKI Jakub18UKS SMS Galicja Kraków57.54731B27.5829.96
15.NIEDZIAŁEK Dominik20KU AZS UMCS Lublin57.81721B28.2329.58
16.RADZISZEWSKI Krzysztof16UKS G-8 Bielany Warszawa57.85720B27.3230.53
17.BALCERAK Jakub18MKS Trójka Łódź58.05712B27.8030.25
18.MICIUL Michał18TP Zielona Góra58.49696B28.2730.22
19.BIEROŃSKI Michał19WKS Śląsk Wrocław58.57693B28.3730.20
20.ŚWIDERSKI Bartłomiej20AZS AWF Warszawa58.60692B28.2330.37
21.BALICKI Michał18UKS SMS Galicja Kraków58.72688R28.1930.53
22.MALEC Mikołaj17MKS Trójka Łódź59.04677R28.4730.57
23.KĘDZIA Wiktor18MKP Szczecin59.0567628.2530.80
24.NOWICZKOW Jakub17KU AZS UMCS Lublin59.0967528.6030.49
25.KAŹMIERCZAK Wojciech21Mokotowski UKP Warszawianka- W59.5765928.0531.52
26.KAPIAS Michał18"Sikret" Gliwice59.8565028.5031.35
27.WINIATOWSKI Patryk19MUKS ''Piętnastka''1:00.0364428.6131.42
28.KAŹMIERCZAK Bruno16UKS GOS Raszyn1:00.0764328.9931.08
29.GÓRKA Łukasz16"Sikret" Gliwice1:00.1963928.5431.65
30.ZAJĄC Mateusz16MKS SMS Victoria Racibórz1:00.6362529.1331.50
31.WIATR Wojciech17KS Warta Poznań1:01.2160729.5731.64
32.DOEDEL Alex17Uks Cityzen1:01.2860529.9131.37
33.ŁUKASZCZYK Mateusz18UKS ,,ORKA'' Zamość1:01.3060529.3431.96
34.MORAWSKI Krzysztof24TP Zielona Góra1:01.3460327.9133.43
35.KOŚCIELAK Jacek17MKS Zryw Opole1:01.4360128.9232.51
36.CEPUCHOWICZ Jakub16UKS ''ORKA'' Lubań1:01.4859929.6631.82
37.ROMANIEC Szymon18KS Delfin Gdynia1:01.5959629.6831.91
38.ŻOŁĄDŹ Stanisław15UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.7159329.1632.55
39.BLIŹNIEWSKI Franciszek16UKS SP-149 Łódź1:01.8658829.7632.10
40.COLEMAN Alan15MKS Jedynka Łódź1:02.2757730.4331.84
41.BIELSKI Jakub18MKS Dziewiątka Dzierżoniów1:02.4657230.2232.24
42.SŁOWIKOWSKI Bartosz16UKS Kapry-Armexim Pruszków1:02.4857129.9232.56
43.WOŁOSZYN Roman17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:02.6056829.8832.72
44.WLAZŁOWSKI Damian19UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.6456730.5132.13
45.MISTRZAK Kacper16Stowarzyszenie Hobby Sport1:02.7456430.1332.61
46.CZECH Szymon21AZS AWF Katowice1:02.9755830.0932.88
47.GUMIŃSKI Igor16Dwójka Morena Gdańsk1:02.9855830.4632.52
48.CZERWIŃSKI Łukasz17UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.2455130.1633.08
49.SIENKIEWICZ Aleksander15KS ,,HARPUN'' Osiecznica1:04.1452830.6733.47
50.ANTCZAK Bartosz15UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.7051431.4133.29
51.KOWALEWSKI Paweł15MKS Juvenia Białystok1:05.0550631.1233.93
52.SUSZEK Wojciech26KS AZS AWF Biała Podlaska1:05.3649931.3933.97
53.SZAL Mateusz18MKS Zryw Opole1:05.4149830.8034.61
54.KUSIŃSKI Aleksy16UKS SP-149 Łódź1:05.5149531.2234.29
55.GALICKI Bartosz17BUKS Warszawa1:06.0248430.4435.58
56.GŁUSZKOWSKI Mateusz17Uks Cityzen1:06.6247131.9334.69
57.SOBIECH Szymon15UKS SP-149 Łódź1:06.7846832.2734.51
58.CHMIELOWIEC Mateusz18UKS Nawa Skierniewice1:06.8446632.1034.74
59.TARKA Maciej15SSiR CENTRUM Staszów1:07.6744932.5335.14
60.HNATYK Damian15Dwójka Morena Gdańsk1:07.8044731.7636.04
61.ŁOKAJ Michał14UKS Shark Rudna1:08.3643633.0735.29
62.WOJCIECHOWSKI Kajetan15MKS Trójka Łódź1:08.7342933.6935.04
63.STRASZYŃSKI Kacper15MKS Trójka Łódź1:08.9542533.4435.51
64.GRECZAN Sebastian15MKS Juvenia Białystok1:08.9942433.5235.47
65.STĘPERSKI Oktawian15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód1:09.2142033.0236.19
66.ŁYSONIEWSKI Oskar14MKS Trójka Łódź1:09.8840834.1335.75
AUGUŚCIŃSKI Mateusz15MKS Trójka Łódź1:09.8840833.6236.26
68.KLIMCZAK Kacper14MKS Jedynka Łódź1:10.4939734.2936.20
69.CIESIELSKI Artur14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód1:10.7839334.6836.10
70.KILAR Patryk14TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód1:12.1837035.5036.68
71.SITNIK Jakub15UKS Delfin Garwolin1:14.1134236.1038.01
72.KRYSIAK Kacper14MKS Trójka Łódź1:14.2634036.2438.02
73.LEWANDOWSKI Kacper14UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:20.1627039.0641.10
74.MIESZCZAK Tymoteusz14UKS ,,Nowy Klub Pływacki''1:25.7222141.2244.50
DYSKW.BŁAŃSKI Piotr17KS Delfin Gdynia
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.


<< TOP >>
Konkurencja 17
25.05.2018
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
4:36.95
4:36.95
4:43.39
4:45.13
4:48.17
4:49.27
4:52.05
BARANOWSKA Katarzyna
BARANOWSKA Katarzyna
BARANOWSKA Katarzyna
SZCZEPANIAK Karolina
CZOPEK Agnieszka
SZCZEPANIAK Karolina
KNOP Aleksandra
00116
00116
00116
00114
00106
00114
01605
Beijing (CHN)
Beijing (CHN)
Debica
Rome (ITA)
Moskwa (RUS)
Gorzow Wlkp.
Lublin
09.08.2008
09.08.2008
20.05.2005
02.08.2009
26.07.1980
30.11.2007
19.05.2017

Minimum-ME Glasgow K Open: 4:47.30  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 4:56.32

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.ŻUKOWSKA Paula25AZS AWF Katowice4:54.76737+0,76
50m:
100m:
31.15
1:06.81
31.15
35.66
150m:
200m:
1:45.08
2:22.39
38.27
37.31
250m:
300m:
3:04.48
3:46.63
42.09
42.15
350m:
400m:
4:21.88
4:54.76
35.25
32.88
2.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź4:55.51732+0,50
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
30.59
1:05.66
30.59
35.07
150m:
200m:
1:44.42
2:21.50
38.76
37.08
250m:
300m:
3:03.76
3:47.86
42.26
44.10
350m:
400m:
4:21.68
4:55.51
33.82
33.83
3.RUTKOWSKA Agnieszka17TP Skalar Słupsk4:56.30726+0,66
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
32.50
1:09.87
32.50
37.37
150m:
200m:
1:48.36
2:25.47
38.49
37.11
250m:
300m:
3:06.42
3:47.54
40.95
41.12
350m:
400m:
4:21.94
4:56.30
34.40
34.36
4.GAWROŃSKA Zoe18MKP Szczecin4:57.42718+0,66
50m:
100m:
31.57
1:07.83
31.57
36.26
150m:
200m:
1:45.28
2:23.24
37.45
37.96
250m:
300m:
3:05.71
3:48.95
42.47
43.24
350m:
400m:
4:23.61
4:57.42
34.66
33.81
5.PARADOWSKA Kinga17MUKS ''Piętnastka''4:59.50703+0,63
50m:
100m:
32.07
1:08.64
32.07
36.57
150m:
200m:
1:48.12
2:27.16
39.48
39.04
250m:
300m:
3:09.84
3:51.37
42.68
41.53
350m:
400m:
4:25.54
4:59.50
34.17
33.96
6.ADAMCZYK Julia19KU AZS UMCS Lublin5:00.13699+0,77
50m:
100m:
31.81
1:08.68
31.81
36.87
150m:
200m:
1:48.22
2:25.98
39.54
37.76
250m:
300m:
3:08.43
3:50.86
42.45
42.43
350m:
400m:
4:26.32
5:00.13
35.46
33.81
7.SAMUŁA Wiktoria19KU AZS UMCS Lublin5:03.60675+0,70
50m:
100m:
31.38
1:08.41
31.38
37.03
150m:
200m:
1:49.78
2:28.73
41.37
38.95
250m:
300m:
3:09.62
3:51.16
40.89
41.54
350m:
400m:
4:28.34
5:03.60
37.18
35.26
8.WILCZEWSKA Aleksandra16KS OLIMPIA Lublin5:04.36670+0,61
50m:
100m:
32.71
1:09.54
32.71
36.83
150m:
200m:
1:49.11
2:26.90
39.57
37.79
250m:
300m:
3:10.32
3:53.96
43.42
43.64
350m:
400m:
4:29.58
5:04.36
35.62
34.78
9.HERBREDER Gabriela15UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:04.47669+0,51
50m:
100m:
30.86
1:07.66
30.86
36.80
150m:
200m:
1:49.03
2:29.16
41.37
40.13
250m:
300m:
3:10.85
3:53.12
41.69
42.27
350m:
400m:
4:29.80
5:04.47
36.68
34.67
10.CICHOWSKA Julia17MKS Juvenia Wrocław5:08.08646+0,70
50m:
100m:
31.68
1:09.04
31.68
37.36
150m:
200m:
1:50.61
2:30.61
41.57
40.00
250m:
300m:
3:12.93
3:56.57
42.32
43.64
350m:
400m:
4:33.01
5:08.08
36.44
35.07
11.KRYPA Marta16UKS Manta Warszawa Włochy5:08.23645+0,56
50m:
100m:
31.58
1:08.08
31.58
36.50
150m:
200m:
1:48.16
2:28.21
40.08
40.05
250m:
300m:
3:11.13
3:56.09
42.92
44.96
350m:
400m:
4:32.83
5:08.23
36.74
35.40
12.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin5:09.05640+0,69
50m:
100m:
31.88
1:09.30
31.88
37.42
150m:
200m:
1:49.67
2:29.00
40.37
39.33
250m:
300m:
3:13.31
3:57.86
44.31
44.55
350m:
400m:
4:33.75
5:09.05
35.89
35.30
13.WIŚNIEWSKA Oliwia17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej5:11.49625+0,71
50m:
100m:
32.16
1:09.81
32.16
37.65
150m:
200m:
1:48.82
2:26.91
39.01
38.09
250m:
300m:
3:12.77
3:58.98
45.86
46.21
350m:
400m:
4:36.31
5:11.49
37.33
35.18
14.CYNARSKA Weronika15UKP ,,Polonia Warszawa''5:11.59624+0,55
50m:
100m:
32.84
1:11.73
32.84
38.89
150m:
200m:
1:51.52
2:31.08
39.79
39.56
250m:
300m:
3:15.34
4:00.82
44.26
45.48
350m:
400m:
4:37.30
5:11.59
36.48
34.29
15.GRZEGORCZYK Izabella25KS Warta Poznań5:11.73623+0,64
50m:
100m:
31.32
1:09.94
31.32
38.62
150m:
200m:
1:49.70
2:29.33
39.76
39.63
250m:
300m:
3:14.37
4:00.51
45.04
46.14
350m:
400m:
4:36.25
5:11.73
35.74
35.48
16.RYDYŃSKA Marianna14MUKS ''Piętnastka''5:13.22614+0,81
50m:
100m:
32.79
1:11.35
32.79
38.56
150m:
200m:
1:51.50
2:31.02
40.15
39.52
250m:
300m:
3:16.67
4:03.43
45.65
46.76
350m:
400m:
4:38.67
5:13.22
35.24
34.55
17.MIKOŁAJCZYK Maja14UKS SP-149 Łódź5:14.91605+0,57
50m:
100m:
32.35
1:09.48
32.35
37.13
150m:
200m:
1:51.57
2:33.77
42.09
42.20
250m:
300m:
3:17.69
4:02.95
43.92
45.26
350m:
400m:
4:39.02
5:14.91
36.07
35.89
18.KEMPA Anna17MMKS Kędzierzyn-Koźle5:15.51601+0,77
50m:
100m:
33.62
1:11.75
33.62
38.13
150m:
200m:
1:53.80
2:34.30
42.05
40.50
250m:
300m:
3:16.61
3:59.89
42.31
43.28
350m:
400m:
4:38.33
5:15.51
38.44
37.18
19.MENDYK Adrianna20MKS Wodnik Radom5:15.75600+0,65
50m:
100m:
32.47
1:10.31
32.47
37.84
150m:
200m:
1:51.80
2:31.70
41.49
39.90
250m:
300m:
3:16.57
4:02.17
44.87
45.60
350m:
400m:
4:39.72
5:15.75
37.55
36.03
20.KUCHTA Maria16UKS ,,Dwójka'' Tczew5:16.59595+0,61
50m:
100m:
33.02
1:11.90
33.02
38.88
150m:
200m:
1:53.90
2:34.03
42.00
40.13
250m:
300m:
3:20.44
4:06.25
46.41
45.81
350m:
400m:
4:42.95
5:16.59
36.70
33.64
21.DĄBROWSKA Tatiana16UKS 190 Łódź5:17.10592+0,63
50m:
100m:
31.32
1:07.75
31.32
36.43
150m:
200m:
1:51.76
2:31.69
44.01
39.93
250m:
300m:
3:18.39
4:04.78
46.70
46.39
350m:
400m:
4:41.39
5:17.10
36.61
35.71
22.ZARĘBA-PARADOWSKA Julia16BUKS Warszawa5:17.75589+0,79
50m:
100m:
31.99
1:09.16
31.99
37.17
150m:
200m:
1:51.42
2:32.43
42.26
41.01
250m:
300m:
3:18.27
4:04.12
45.84
45.85
350m:
400m:
4:41.68
5:17.75
37.56
36.07
23.PROCHOWNIK Olimpia19KU AZS UMCS Lublin5:17.87588+0,73
50m:
100m:
34.00
1:12.24
34.00
38.24
150m:
200m:
1:54.34
2:35.43
42.10
41.09
250m:
300m:
3:19.30
4:02.92
43.87
43.62
350m:
400m:
4:41.26
5:17.87
38.34
36.61
24.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec5:18.42585+0,59
50m:
100m:
33.74
1:12.68
33.74
38.94
150m:
200m:
1:56.06
2:37.40
43.38
41.34
250m:
300m:
3:22.22
4:07.33
44.82
45.11
350m:
400m:
4:43.10
5:18.42
35.77
35.32
25.MUSIOŁ Wiktoria20AZS AWF Katowice5:18.60584+0,62
50m:
100m:
31.59
1:08.22
31.59
36.63
150m:
200m:
1:49.73
2:29.96
41.51
40.23
250m:
300m:
3:16.41
4:04.04
46.45
47.63
350m:
400m:
4:41.71
5:18.60
37.67
36.89
26.PIOTROWICZ Maja16Starachowicki Klub Pływacki BA5:20.12576+0,59
50m:
100m:
35.86
1:17.47
35.86
41.61
150m:
200m:
1:57.69
2:37.28
40.22
39.59
250m:
300m:
3:23.29
4:08.78
46.01
45.49
350m:
400m:
4:45.69
5:20.12
36.91
34.43
27.SMĘTEK Wiktoria17MMKS Kędzierzyn-Koźle5:20.55573
50m:
100m:
34.70
1:15.55
34.70
40.85
150m:
200m:
1:56.26
2:35.86
40.71
39.60
250m:
300m:
3:19.62
4:05.87
43.76
46.25
350m:
400m:
4:43.75
5:20.55
37.88
36.80
28.GANCARZ Julia15MKS ,,IKAR'' Mielec5:20.58573
50m:
100m:
33.05
1:10.79
33.05
37.74
150m:
200m:
1:53.42
2:34.89
42.63
41.47
250m:
300m:
3:20.91
4:08.11
46.02
47.20
350m:
400m:
4:45.20
5:20.58
37.09
35.38
29.CYGAN Julia14MUKS ''Piętnastka''5:20.64573
50m:
100m:
34.23
1:14.83
34.23
40.60
150m:
200m:
1:56.96
2:37.51
42.13
40.55
250m:
300m:
3:21.64
4:06.94
44.13
45.30
350m:
400m:
4:45.11
5:20.64
38.17
35.53
30.NEUBAUER Paulina15UKS ,,Dwójka'' Tczew5:22.60562
50m:
100m:
33.85
1:14.39
33.85
40.54
150m:
200m:
1:57.02
2:37.49
42.63
40.47
250m:
300m:
3:23.87
4:10.71
46.38
46.84
350m:
400m:
4:47.43
5:22.60
36.72
35.17
31.WRZESIŃSKA Wiktoria14UKS 190 Łódź5:22.69562
50m:
100m:
35.36
1:16.15
35.36
40.79
150m:
200m:
2:00.00
2:42.25
43.85
42.25
250m:
300m:
3:27.21
4:11.61
44.96
44.40
350m:
400m:
4:47.54
5:22.69
35.93
35.15
32.KOSTRZEWSKA Maria15UKS 190 Łódź5:23.99555+0,72
50m:
100m:
34.75
1:14.90
34.75
40.15
150m:
200m:
1:58.18
2:39.80
43.28
41.62
250m:
300m:
3:25.62
4:12.51
45.82
46.89
350m:
400m:
4:49.18
5:23.99
36.67
34.81
33.FRĄCKIEWICZ Martyna15TP Zielona Góra5:26.00545+0,66
50m:
100m:
32.67
1:12.25
32.67
39.58
150m:
200m:
1:56.07
2:38.08
43.82
42.01
250m:
300m:
3:24.45
4:11.14
46.37
46.69
350m:
400m:
4:49.12
5:26.00
37.98
36.88
34.STERNICZUK Weronika15UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:26.36543+0,65
50m:
100m:
33.00
1:12.64
33.00
39.64
150m:
200m:
1:56.78
2:39.24
44.14
42.46
250m:
300m:
3:25.33
4:11.53
46.09
46.20
350m:
400m:
4:49.90
5:26.36
38.37
36.46
35.BILSKA Natalia17UKS Żabianka Gdańsk5:33.29510+0,66
50m:
100m:
34.72
1:14.92
34.72
40.20
150m:
200m:
1:58.73
2:40.65
43.81
41.92
250m:
300m:
3:27.62
4:16.24
46.97
48.62
350m:
400m:
4:56.87
5:33.29
40.63
36.42
36.DESZCZKA Laura17MKS Trójka Łódź5:40.10480
50m:
100m:
36.37
1:18.07
36.37
41.70
150m:
200m:
2:02.24
2:45.43
44.17
43.19
250m:
300m:
3:34.19
4:23.00
48.76
48.81
350m:
400m:
5:02.48
5:40.10
39.48
37.62
37.WITEK Aleksandra15UKS Żabianka Gdańsk5:42.73469+0,78
50m:
100m:
34.15
1:15.47
34.15
41.32
150m:
200m:
1:59.53
2:43.85
44.06
44.32
250m:
300m:
3:32.90
4:22.03
49.05
49.13
350m:
400m:
5:02.24
5:42.73
40.21
40.49
38.CZERWIŃSKA Martyna14UKS ,,Dwójka'' Tczew5:43.89464
50m:
100m:
34.17
1:14.29
34.17
40.12
150m:
200m:
1:59.80
2:42.63
45.51
42.83
250m:
300m:
3:33.78
4:24.71
51.15
50.93
350m:
400m:
5:05.32
5:43.89
40.61
38.57
39.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15KS OLIMPIA Lublin5:43.98464
50m:
100m:
35.03
1:16.99
35.03
41.96
150m:
200m:
2:02.97
2:46.98
45.98
44.01
250m:
300m:
3:36.90
4:27.72
49.92
50.82
350m:
400m:
5:06.63
5:43.98
38.91
37.35
40.ZAJĄCZKOWSKA Ewa14MKS Trójka Łódź5:46.97452
50m:
100m:
34.19
1:15.44
34.19
41.25
150m:
200m:
2:00.17
2:42.33
44.73
42.16
250m:
300m:
3:35.03
4:28.18
52.70
53.15
350m:
400m:
5:08.13
5:46.97
39.95
38.84
DYSKW.GEORGES Daniela21KU AZS UMCS Lublin
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 18
25.05.2018
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
4:12.28
4:12.28
4:18.40
4:20.27
4:26.91
4:30.55
4:39.38
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
KAŁUSOWSKI Jan
KAŁUSOWSKI Jan
SOBEK Nikodem
00905
00905
00905
00905
00905
00905
02303
Belgrade (SRB)
Belgrade (SRB)
Antwerp (BEL)
Palma de Mallorca (ESP)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Berlin (GER)
11.07.2009
11.07.2009
22.07.2007
06.07.2006
15.07.2016
10.07.2015
16.12.2016

Minimum-ME Glasgow M Open: 4:18.88  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 4:28.17

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.SZWEDZKI Dawid24WKS Śląsk Wrocław4:24.06787+0,68
50m:
100m:
27.33
58.47
27.33
31.14
150m:
200m:
1:32.67
2:06.08
34.20
33.41
250m:
300m:
2:43.00
3:20.59
36.92
37.59
350m:
400m:
3:52.82
4:24.06
32.23
31.24
2.WĄGROWSKI Marcel19KU AZS Politechniki Łódzkiej4:26.80763+0,69
50m:
100m:
27.33
58.95
27.33
31.62
150m:
200m:
1:32.63
2:05.64
33.68
33.01
250m:
300m:
2:45.14
3:24.33
39.50
39.19
350m:
400m:
3:55.75
4:26.80
31.42
31.05
3.BUJAK Dominik19St. Lok. SALOS Cortile Kielce4:27.76755+0,53
50m:
100m:
28.56
1:00.63
28.56
32.07
150m:
200m:
1:35.07
2:09.46
34.44
34.39
250m:
300m:
2:47.09
3:25.10
37.63
38.01
350m:
400m:
3:56.62
4:27.76
31.52
31.14
4.DUBAS Mateusz17AZS AWF Katowice4:29.28742+0,70
50m:
100m:
28.31
1:00.25
28.31
31.94
150m:
200m:
1:34.59
2:09.70
34.34
35.11
250m:
300m:
2:46.36
3:24.36
36.66
38.00
350m:
400m:
3:56.85
4:29.28
32.49
32.43
5.CIASTOŃ Sebastian19UKP Unia Oświęcim4:30.85729+0,65
50m:
100m:
29.05
1:02.44
29.05
33.39
150m:
200m:
1:37.49
2:12.22
35.05
34.73
250m:
300m:
2:50.12
3:28.05
37.90
37.93
350m:
400m:
3:59.38
4:30.85
31.33
31.47
6.WARZOCHA Albert17Uks Cityzen4:33.32710+0,73
50m:
100m:
28.51
1:01.83
28.51
33.32
150m:
200m:
1:37.22
2:11.51
35.39
34.29
250m:
300m:
2:49.88
3:28.90
38.37
39.02
350m:
400m:
4:01.62
4:33.32
32.72
31.70
7.BAŁABUCH Krystian23BOSiR Brzesko4:34.52700+0,69
50m:
100m:
28.33
1:01.20
28.33
32.87
150m:
200m:
1:37.80
2:13.59
36.60
35.79
250m:
300m:
2:52.54
3:31.35
38.95
38.81
350m:
400m:
4:02.83
4:34.52
31.48
31.69
8.CHMIELEWSKI Jakub19WKS Śląsk Wrocław4:34.65699+0,72
50m:
100m:
27.77
59.58
27.77
31.81
150m:
200m:
1:35.04
2:09.43
35.46
34.39
250m:
300m:
2:48.27
3:28.34
38.84
40.07
350m:
400m:
4:01.95
4:34.65
33.61
32.70
9.MAŃKA Filip18UKS 190 Łódź4:35.92690+0,71
50m:
100m:
29.37
1:02.45
29.37
33.08
150m:
200m:
1:37.26
2:11.72
34.81
34.46
250m:
300m:
2:51.45
3:31.62
39.73
40.17
350m:
400m:
4:04.85
4:35.92
33.23
31.07
10.SUCHAŃSKI Przemysław17UKP Unia Oświęcim4:36.37686+0,74
50m:
100m:
28.70
1:03.24
28.70
34.54
150m:
200m:
1:37.11
2:10.69
33.87
33.58
250m:
300m:
2:50.50
3:31.31
39.81
40.81
350m:
400m:
4:04.27
4:36.37
32.96
32.10
11.SACHA Kamil17WKS Śląsk Wrocław4:36.43686+0,62
50m:
100m:
29.06
1:01.87
29.06
32.81
150m:
200m:
1:37.98
2:13.60
36.11
35.62
250m:
300m:
2:52.74
3:33.16
39.14
40.42
350m:
400m:
4:04.98
4:36.43
31.82
31.45
12.KUCZAK Adam18TP Zielona Góra4:36.55685+0,67
50m:
100m:
28.61
1:01.76
28.61
33.15
150m:
200m:
1:36.67
2:10.50
34.91
33.83
250m:
300m:
2:50.47
3:31.37
39.97
40.90
350m:
400m:
4:04.84
4:36.55
33.47
31.71
13.BARUSIŃSKI Kordian17UKS G-8 Bielany Warszawa4:37.13681+0,76
50m:
100m:
28.51
1:01.09
28.51
32.58
150m:
200m:
1:36.75
2:12.41
35.66
35.66
250m:
300m:
2:51.37
3:30.86
38.96
39.49
350m:
400m:
4:04.87
4:37.13
34.01
32.26
14.WALCZYSKO Jakub18KU AZS UMCS Lublin4:37.43678+0,60
50m:
100m:
28.84
1:02.24
28.84
33.40
150m:
200m:
1:37.60
2:13.43
35.36
35.83
250m:
300m:
2:53.44
3:33.76
40.01
40.32
350m:
400m:
4:05.72
4:37.43
31.96
31.71
15.GAWRON Oskar19WKS Śląsk Wrocław4:37.76676+0,81
50m:
100m:
30.25
1:04.24
30.25
33.99
150m:
200m:
1:40.61
2:16.13
36.37
35.52
250m:
300m:
2:54.42
3:33.32
38.29
38.90
350m:
400m:
4:06.31
4:37.76
32.99
31.45
16.BĄCZKOWSKI Bartosz21MKS Polonia Warszawa4:38.87668+0,67
50m:
100m:
28.68
1:02.08
28.68
33.40
150m:
200m:
1:38.58
2:14.30
36.50
35.72
250m:
300m:
2:52.48
3:31.54
38.18
39.06
350m:
400m:
4:04.94
4:38.87
33.40
33.93
17.GOTSZLING Dawid17Starachowicki Klub Pływacki BA4:40.17659+0,66
50m:
100m:
27.70
1:00.45
27.70
32.75
150m:
200m:
1:35.72
2:10.74
35.27
35.02
250m:
300m:
2:52.21
3:34.72
41.47
42.51
350m:
400m:
4:07.90
4:40.17
33.18
32.27
18.ZDZIEBŁO Piotr16UKS Salmo Żory4:41.12652+0,83
50m:
100m:
29.31
1:02.37
29.31
33.06
150m:
200m:
1:38.94
2:14.48
36.57
35.54
250m:
300m:
2:55.03
3:35.62
40.55
40.59
350m:
400m:
4:08.95
4:41.12
33.33
32.17
19.ZAREMBA Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa4:42.11645+0,75
50m:
100m:
29.22
1:02.44
29.22
33.22
150m:
200m:
1:39.22
2:16.03
36.78
36.81
250m:
300m:
2:55.96
3:36.46
39.93
40.50
350m:
400m:
4:10.26
4:42.11
33.80
31.85
20.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:42.24644+0,71
50m:
100m:
28.29
1:00.67
28.29
32.38
150m:
200m:
1:37.00
2:12.37
36.33
35.37
250m:
300m:
2:54.75
3:37.80
42.38
43.05
350m:
400m:
4:10.91
4:42.24
33.11
31.33
21.GOLENIEC Kamil19UKP Unia Oświęcim4:43.16638+0,66
50m:
100m:
29.07
1:02.42
29.07
33.35
150m:
200m:
1:38.77
2:15.07
36.35
36.30
250m:
300m:
2:55.08
3:37.12
40.01
42.04
350m:
400m:
4:10.81
4:43.16
33.69
32.35
22.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:44.47629+0,53
50m:
100m:
28.79
1:01.95
28.79
33.16
150m:
200m:
1:37.89
2:13.06
35.94
35.17
250m:
300m:
2:56.50
3:41.02
43.44
44.52
350m:
400m:
4:13.30
4:44.47
32.28
31.17
23.KEMPA Mikołaj19MMKS Kędzierzyn-Koźle4:44.97626+0,75
50m:
100m:
28.99
1:01.80
28.99
32.81
150m:
200m:
1:39.63
2:16.91
37.83
37.28
250m:
300m:
2:57.03
3:38.08
40.12
41.05
350m:
400m:
4:11.78
4:44.97
33.70
33.19
24.FAJKOWSKI Piotr17MKS Trójka Łódź4:45.13625+0,79
50m:
100m:
30.16
1:04.97
30.16
34.81
150m:
200m:
1:42.31
2:18.51
37.34
36.20
250m:
300m:
2:58.63
3:40.72
40.12
42.09
350m:
400m:
4:13.21
4:45.13
32.49
31.92
25.ĆWIEK Wiktor15BUKS Warszawa4:45.48623+0,77
50m:
100m:
28.67
1:02.38
28.67
33.71
150m:
200m:
1:41.56
2:18.86
39.18
37.30
250m:
300m:
3:01.23
3:43.90
42.37
42.67
350m:
400m:
4:14.74
4:45.48
30.84
30.74
26.POWROŹNIK Konrad21WKS Śląsk Wrocław4:46.19618+0,83
50m:
100m:
29.28
1:03.78
29.28
34.50
150m:
200m:
1:40.49
2:16.82
36.71
36.33
250m:
300m:
2:58.29
3:40.65
41.47
42.36
350m:
400m:
4:13.50
4:46.19
32.85
32.69
27.BORKOWSKI Kacper18KU AZS UMCS Lublin4:46.35617+0,70
50m:
100m:
28.90
1:02.21
28.90
33.31
150m:
200m:
1:40.00
2:16.61
37.79
36.61
250m:
300m:
2:58.40
3:41.23
41.79
42.83
350m:
400m:
4:14.26
4:46.35
33.03
32.09
28.SYNOWIEC Mikołaj16UKS SMS Galicja Kraków4:46.59615+0,69
50m:
100m:
29.41
1:04.11
29.41
34.70
150m:
200m:
1:41.91
2:17.76
37.80
35.85
250m:
300m:
3:00.08
3:41.43
42.32
41.35
350m:
400m:
4:14.35
4:46.59
32.92
32.24
29.SOBCZYK Maciej23KU AZS AGH Kraków4:46.98613+0,71
50m:
100m:
29.56
1:04.35
29.56
34.79
150m:
200m:
1:41.92
2:17.81
37.57
35.89
250m:
300m:
2:59.50
3:40.25
41.69
40.75
350m:
400m:
4:14.26
4:46.98
34.01
32.72
30.KSIĄŻNICKI Dawid16MKS ,,IKAR'' Mielec4:47.83608+0,69
50m:
100m:
30.17
1:05.85
30.17
35.68
150m:
200m:
1:45.88
2:23.56
40.03
37.68
250m:
300m:
3:01.96
3:41.08
38.40
39.12
350m:
400m:
4:15.55
4:47.83
34.47
32.28
31.LABICH Wiktor15MKS Trójka Łódź4:49.95594+0,79
50m:
100m:
30.37
1:05.10
30.37
34.73
150m:
200m:
1:42.73
2:20.48
37.63
37.75
250m:
300m:
3:01.64
3:44.37
41.16
42.73
350m:
400m:
4:17.24
4:49.95
32.87
32.71
32.WILEJTO Igor17UKS ,,Dwójka'' Tczew4:50.37592+0,55
50m:
100m:
29.99
1:04.42
29.99
34.43
150m:
200m:
1:41.26
2:17.22
36.84
35.96
250m:
300m:
3:00.55
3:45.03
43.33
44.48
350m:
400m:
4:18.39
4:50.37
33.36
31.98
33.MATUSZEWSKI Krzysztof14MUKS ''Piętnastka''4:50.59590+0,86
50m:
100m:
29.38
1:02.90
29.38
33.52
150m:
200m:
1:41.12
2:18.50
38.22
37.38
250m:
300m:
3:00.09
3:43.14
41.59
43.05
350m:
400m:
4:17.58
4:50.59
34.44
33.01
34.CHMIELEWSKI Michał14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:51.03588+0,54
50m:
100m:
29.01
1:02.70
29.01
33.69
150m:
200m:
1:38.99
2:14.68
36.29
35.69
250m:
300m:
3:00.00
3:45.89
45.32
45.89
350m:
400m:
4:19.17
4:51.03
33.28
31.86
35.WOŹNIAK Kamil17KS ,,Wisła'' Puławy4:52.78577+0,64
50m:
100m:
29.66
1:03.76
29.66
34.10
150m:
200m:
1:44.07
2:23.30
40.31
39.23
250m:
300m:
3:05.58
3:47.95
42.28
42.37
350m:
400m:
4:21.37
4:52.78
33.42
31.41
36.BOBORYK Wojciech16KS Delfin Gdynia4:53.02576+0,72
50m:
100m:
29.87
1:04.65
29.87
34.78
150m:
200m:
1:43.02
2:20.06
38.37
37.04
250m:
300m:
3:01.98
3:44.95
41.92
42.97
350m:
400m:
4:19.02
4:53.02
34.07
34.00
37.WOŹNIAK Kamil18UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa4:53.56573+0,80
50m:
100m:
29.46
1:04.34
29.46
34.88
150m:
200m:
1:46.02
2:25.27
41.68
39.25
250m:
300m:
3:05.72
3:48.09
40.45
42.37
350m:
400m:
4:21.22
4:53.56
33.13
32.34
38.MUC Filip17UKP Unia Oświęcim4:53.96570+0,65
50m:
100m:
29.72
1:04.56
29.72
34.84
150m:
200m:
1:42.32
2:19.32
37.76
37.00
250m:
300m:
3:01.53
3:44.88
42.21
43.35
350m:
400m:
4:20.06
4:53.96
35.18
33.90
39.ZIELIŃSKI Konrad15UKS 190 Łódź4:54.60567+0,62
50m:
100m:
30.57
1:07.16
30.57
36.59
150m:
200m:
1:47.47
2:24.92
40.31
37.45
250m:
300m:
3:07.58
3:49.80
42.66
42.22
350m:
400m:
4:23.69
4:54.60
33.89
30.91
40.RAJCA Wiktor16UKS 190 Łódź4:55.02564+0,69
50m:
100m:
30.22
1:04.31
30.22
34.09
150m:
200m:
1:42.00
2:18.70
37.69
36.70
250m:
300m:
3:01.88
3:45.92
43.18
44.04
350m:
400m:
4:21.01
4:55.02
35.09
34.01
41.ADAMCZYK Jan15UKS Olimpijczyk 235:01.74527+0,57
50m:
100m:
31.03
1:06.12
31.03
35.09
150m:
200m:
1:46.46
2:24.77
40.34
38.31
250m:
300m:
3:08.79
3:53.82
44.02
45.03
350m:
400m:
4:28.37
5:01.74
34.55
33.37
42.KĘDZIERSKI Tomasz15UKS 190 Łódź5:02.22525+0,65
50m:
100m:
32.37
1:09.29
32.37
36.92
150m:
200m:
1:50.03
2:29.21
40.74
39.18
250m:
300m:
3:10.51
3:53.10
41.30
42.59
350m:
400m:
4:28.19
5:02.22
35.09
34.03
43.KRZYŻANIAK Krystian18MKS Juvenia Białystok5:02.48523+0,65
50m:
100m:
29.82
1:05.32
29.82
35.50
150m:
200m:
1:44.92
2:24.36
39.60
39.44
250m:
300m:
3:07.17
3:51.06
42.81
43.89
350m:
400m:
4:26.90
5:02.48
35.84
35.58
44.SZWEDZKI Jakub18MKS Trójka Łódź5:03.25519+0,70
50m:
100m:
33.87
1:11.67
33.87
37.80
150m:
200m:
1:52.40
2:31.00
40.73
38.60
250m:
300m:
3:12.85
3:55.53
41.85
42.68
350m:
400m:
4:31.30
5:03.25
35.77
31.95
45.KNYSZYŃSKI Maciej16MKS Jedynka Łódź5:03.86516+0,76
50m:
100m:
30.64
1:06.08
30.64
35.44
150m:
200m:
1:47.73
2:28.07
41.65
40.34
250m:
300m:
3:12.11
3:57.79
44.04
45.68
350m:
400m:
4:31.88
5:03.86
34.09
31.98
46.ZIEMBOWICZ Franciszek14UKS G-8 Bielany Warszawa5:04.34514+0,70
50m:
100m:
31.83
1:09.46
31.83
37.63
150m:
200m:
1:51.71
2:31.39
42.25
39.68
250m:
300m:
3:13.67
3:57.11
42.28
43.44
350m:
400m:
4:31.85
5:04.34
34.74
32.49
47.ZARYCHTA Marcel15KS OLIMPIA Lublin5:05.13510+0,61
50m:
100m:
32.06
1:09.36
32.06
37.30
150m:
200m:
1:48.44
2:27.26
39.08
38.82
250m:
300m:
3:12.75
3:58.07
45.49
45.32
350m:
400m:
4:32.70
5:05.13
34.63
32.43
48.GOŁACKI Sergiusz14UKS 190 Łódź5:05.14510+0,66
50m:
100m:
30.32
1:06.69
30.32
36.37
150m:
200m:
1:47.81
2:27.63
41.12
39.82
250m:
300m:
3:14.31
3:58.95
46.68
44.64
350m:
400m:
4:32.74
5:05.14
33.79
32.40
49.RODKIEWICZ Radosław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:06.35504+0,51
50m:
100m:
32.29
1:10.73
32.29
38.44
150m:
200m:
1:48.70
2:25.79
37.97
37.09
250m:
300m:
3:11.97
3:59.14
46.18
47.17
350m:
400m:
4:33.04
5:06.35
33.90
33.31
50.OLESKI Tomasz15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód5:06.40504+0,58
50m:
100m:
30.92
1:08.33
30.92
37.41
150m:
200m:
1:48.70
2:27.74
40.37
39.04
250m:
300m:
3:11.49
3:55.52
43.75
44.03
350m:
400m:
4:31.71
5:06.40
36.19
34.69
51.ZUZANIUK Igor14KS OLIMPIA Lublin5:07.41499+0,51
50m:
100m:
31.34
1:10.09
31.34
38.75
150m:
200m:
1:50.49
2:28.57
40.40
38.08
250m:
300m:
3:12.92
3:56.92
44.35
44.00
350m:
400m:
4:32.89
5:07.41
35.97
34.52
52.SKIBIAK Hubert14UKS 190 Łódź5:07.82497
50m:
100m:
33.32
1:13.01
33.32
39.69
150m:
200m:
1:51.30
2:28.89
38.29
37.59
250m:
300m:
3:14.79
4:01.42
45.90
46.63
350m:
400m:
4:35.10
5:07.82
33.68
32.72
53.STEFANOWSKI Bartosz15UKS Nawa Skierniewice5:11.12481+0,61
50m:
100m:
31.01
1:07.26
31.01
36.25
150m:
200m:
1:46.88
2:25.13
39.62
38.25
250m:
300m:
3:12.43
4:00.50
47.30
48.07
350m:
400m:
4:36.08
5:11.12
35.58
35.04
54.JACHYM Maciej15KS Rekin Świebodzice5:13.78469+0,63
50m:
100m:
32.20
1:09.26
32.20
37.06
150m:
200m:
1:51.61
2:32.64
42.35
41.03
250m:
300m:
3:17.24
4:02.38
44.60
45.14
350m:
400m:
4:38.43
5:13.78
36.05
35.35
55.WIECZORKOWSKI Nikodem14UKS ,,Dwójka'' Tczew5:14.07467
50m:
100m:
33.46
1:12.09
33.46
38.63
150m:
200m:
1:53.59
2:32.83
41.50
39.24
250m:
300m:
3:19.06
4:05.93
46.23
46.87
350m:
400m:
4:40.16
5:14.07
34.23
33.91
56.KALISIAK Norbert16UKS Nawa Skierniewice5:15.65460+0,69
50m:
100m:
32.33
1:11.37
32.33
39.04
150m:
200m:
1:51.16
2:30.18
39.79
39.02
250m:
300m:
3:17.67
4:03.44
47.49
45.77
350m:
400m:
4:40.48
5:15.65
37.04
35.17
57.WIERCIŃSKI Kacper14UKS ,,Dwójka'' Tczew5:17.31453+0,53
50m:
100m:
34.30
1:14.18
34.30
39.88
150m:
200m:
1:58.01
2:39.68
43.83
41.67
250m:
300m:
3:22.19
4:04.20
42.51
42.01
350m:
400m:
4:41.31
5:17.31
37.11
36.00
58.ROMANOWSKI Dawid15UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:20.26441+0,73
50m:
100m:
29.87
1:07.81
29.87
37.94
150m:
200m:
1:53.15
2:35.58
45.34
42.43
250m:
300m:
3:21.81
4:09.78
46.23
47.97
350m:
400m:
4:45.53
5:20.26
35.75
34.73
59.JĘDRYKA Nikodem14MKS Jedynka Łódź5:24.54424+0,48
50m:
100m:
35.67
1:15.91
35.67
40.24
150m:
200m:
2:00.87
2:43.41
44.96
42.54
250m:
300m:
3:28.69
4:14.00
45.28
45.31
350m:
400m:
4:49.99
5:24.54
35.99
34.55
60.WYKRĘT Marcin14UKS ,,Nowy Klub Pływacki''5:24.93422
50m:
100m:
33.34
1:13.33
33.34
39.99
150m:
200m:
1:55.09
2:35.77
41.76
40.68
250m:
300m:
3:20.41
4:07.90
44.64
47.49
350m:
400m:
4:47.83
5:24.93
39.93
37.10
61.ISKRA Szymon14UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:31.63397+0,67
50m:
100m:
35.33
1:19.73
35.33
44.40
150m:
200m:
2:04.61
2:47.17
44.88
42.56
250m:
300m:
3:30.19
4:14.46
43.02
44.27
350m:
400m:
4:53.88
5:31.63
39.42
37.75
62.ZGODA Jędrzej14UKS Kapry-Armexim Pruszków5:37.10378+0,65
50m:
100m:
34.63
1:16.98
34.63
42.35
150m:
200m:
2:00.28
2:43.72
43.30
43.44
250m:
300m:
3:32.93
4:21.15
49.21
48.22
350m:
400m:
4:59.38
5:37.10
38.23
37.72


<< TOP >>
Konkurencja 11
25.05.2018
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:57.15
1:57.15
1:58.62
2:00.40
2:01.17
2:01.95
2:02.37
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
BARZYCKA Paulina
SZCZEPANIAK Karolina
SOKOŁOWSKA Diana
SOKOŁOWSKA Diana
KNOP Aleksandra
00114
00114
POL
00114
00309
00309
01605
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
Athens (GRE)
Rome (ITA)
Antwerp (BEL)
Corfu (GRE)
Olsztyn
03.08.2006
03.08.2006
17.08.2004
30.07.2009
07.07.2012
17.04.2011
07.07.2017

Minimum-ME Glasgow K Open: 1:59.13  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 2:02.81

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź2:00.03833+0,4828.6530.2630.4930.63
Rekord Polski, Minimum-MEJ Helsinki, Rekord Polski 15,16,17 lat
2.KOSSAKOWSKA Dominika17AZS AWF Katowice2:01.55803+0,5628.5930.7130.8331.42
Minimum-MEJ Helsinki
3.POLAŃSKA Aleksandra18UKS GOS Raszyn2:02.15791+0,7628.2829.7130.9833.18
4.GEORGES Daniela21KU AZS UMCS Lublin2:02.67781+0,6429.3130.8131.4231.13
5.NOGAJ Paulina20MKS Wodnik Radom2:03.51765+0,7329.1631.5131.7131.13
6.KARPISZ Milena21AZS Łódź2:03.64763+0,6629.2531.1131.5131.77
7.ZABOROWICZ Julia17KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:05.97721+0,6529.4431.6932.3632.48
8.KLIMEK Marta15UKP Unia Oświęcim2:06.30715+0,6529.1232.2332.8232.13
9.GUŚĆ Wiktoria14UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:06.55711+0,5629.1932.5533.1031.71
10.CIEŚLAK Joanna22KS Warta Poznań2:08.17684+0,5928.7631.3433.9734.10
Finał B
11.ANDRZEJEWSKA Kamila19KU AZS UMCS Lublin2:06.93705+0,7129.4132.0833.0832.36
12.JANKOWSKA Klaudia20UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:07.24700+0,7329.3832.5932.8732.40
13.URBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs2:07.25699+0,5730.4132.0232.8032.02
14.KLONOWSKA Julia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.28699+0,7629.2632.3633.0532.61
15.SKIBIAK Klaudia16UKS 190 Łódź2:07.68692+0,7429.4532.4432.5533.24
16.SZLĘK Katarzyna16TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:07.95688+0,5929.9332.6833.0732.27
17.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin2:08.43680+0,6329.8132.2633.2633.10
18.WOJCIECHOWSKA Joanna20KU AZS UMCS Lublin2:09.83658+0,6930.2532.2933.7133.58
19.BART Patrycja21MKS ,,Pałac Młodzieży''2:10.24652+0,8229.9032.8133.5733.96
20.NITA Daria17KS Korona Kraków2:12.23623+0,6630.4633.5633.8834.33


<< TOP >>
Konkurencja 12
25.05.2018
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:46.19
1:46.19
1:48.51
1:48.51
1:51.87
1:53.68
1:56.05
MAJCHRZAK Kacper
MAJCHRZAK Kacper
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
MŁYNARCZYK Karol
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
00115
00115
05114
05114
05114
05114
05114
Taipei (TPE)
Taipei (TPE)
Hodmezovasaehely (HUN)
Hodmezovasarhely (HUN)
Ostrowiec Sw
Targoviste (ROU)
Sztokholm (SWE)
22.08.2017
22.08.2017
17.07.2017
10.07.2016
15.07.2016
09.12.2017
11.12.2016

Minimum-ME Glasgow M Open: 1:47.62  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 1:50.88

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.MAJCHRZAK Kacper26KS Warta Poznań1:47.25860+0,7124.9327.4327.6827.21
Minimum-ME Glasgow
2.ŚWITKOWSKI Jan24KU AZS UMCS Lublin1:47.98842+0,7025.4627.2227.9227.38
3.ZABOROWSKI Filip24MKP Szczecin1:48.97820+0,7326.2227.8327.8527.07
4.HOŁUB Jan22WKS Śląsk Wrocław1:49.46809+0,7525.0827.4628.6628.26
5.KAŁUŻYŃSKI Antoni19Mokotowski UKP Warszawianka- W1:49.47808+0,7626.1027.8227.9627.59
6.WYSOCZYŃSKI Mateusz25KU AZS AGH Kraków1:49.52807+0,6925.6327.6328.1428.12
7.KRASKA Jakub18AZS Łódź1:49.81801+0,7226.0228.3628.9326.50
Minimum-MEJ Helsinki
8.PISZCZOROWICZ Bartosz19UKS G-8 Bielany Warszawa1:50.25791+0,7125.6528.2928.8327.48
9.ARNDT Mateusz20KS Delfin Gdynia1:50.82779+0,7626.2428.1428.2328.21
10.DUBIEL Adam25AZS AWF Warszawa1:52.38747+0,6726.5128.4729.1228.28
Finał B
11.BUTKIEWICZ Cezary18UKS G-8 Bielany Warszawa1:51.59763+0,6926.0328.1928.6528.72
12.WERNER Paweł25MKS Juvenia Wrocław1:52.05754+0,7126.1828.6328.5528.69
13.SADŁOWSKI Piotr18MTP Kormoran Olsztyn1:52.11753+0,7426.4229.0228.5428.13
14.DEREŃ Kacper20MKS Dziewiątka Dzierżoniów1:52.25750+0,7525.9528.5028.9928.81
15.PIOTROWSKI Kacper17UKS G-8 Bielany Warszawa1:52.30749+0,7226.2528.9828.9228.15
16.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa1:52.37747+0,7326.3628.0528.5729.39
17.JAWORSKI Szymon17WKS Śląsk Wrocław1:52.40747+0,7326.2728.5229.2128.40
18.KISZCZAK Jakub18WKS Śląsk Wrocław1:52.75740+0,7126.2428.7529.2428.52
19.ORLICZ Filip16UKS G-8 Bielany Warszawa1:52.83738+0,7326.3928.9529.4028.09
20.KLICH Kacper24AZS AWF Katowice1:53.59724+0,6926.1228.6429.4929.34


<< TOP >>
Konkurencja 13
25.05.2018
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
31.07
31.07
31.34
31.44
31.75
32.36
33.05
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
HALLMANN Weronika
KRAWCZYK Paulina
KRAWCZYK Paulina
WOJTKOWIAK Alicja
00101
00101
00101
01310
00416
00416
01011
Uster (SUI)
Uster (SUI)
Kazan (RUS)
Indianapolis (USA)
Prague (CZE)
Gorzow Wlkp.
Olsztyn
05.02.2017
05.02.2017
08.08.2015
23.08.2017
12.07.2009
11.07.2008
07.07.2017

Minimum-ME Glasgow K Open: 30.98  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 32.16

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.HALLMANN Weronika18AZS AWF Warszawa31.29829+0,66
Rekord Polski, Rekord Polski 18l
2.SZTANDERA Dominika21MKS Juvenia Wrocław31.43818+0,60
3.SKOWROŃSKA Wiktoria17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.32.58734+0,54
ŻMUDA Weronika18KU AZS UMCS Lublin32.58734+0,64
5.URYGA Paulina23KU AZS AGH Kraków32.70726+0,74
6.IWANOWSKA Alexandra18AZS Łódź32.87715+0,50
7.SAMUŁA Wiktoria19KU AZS UMCS Lublin33.06703+0,74
8.KRAMER Aleksandra16TP Zielona Góra33.23692+0,57
9.JÓZEFIAK Nikola18MKS Juvenia Wrocław33.35685+0,60
10.TOMASZEK Aleksandra18MKS Polonia Warszawa34.45621+0,64
Finał B
11.CICHOWSKA Julia17MKS Juvenia Wrocław33.84655+0,63
12.MOTYL Sara15KU AZS Politechniki Łódzkiej33.97648+0,53
13.KOBUSZEWSKA Karolina22UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 34.22634+0,63
14.KIT Zuzanna21WKS Śląsk Wrocław34.26631+0,59
DUDEK Marlena24AZS AWF Katowice34.26631+0,65
16.PROCHOWNIK Olimpia19KU AZS UMCS Lublin34.27631+0,72
MARUSZCZYK Beata18MKS SMS Victoria Racibórz34.27631+0,50
18.WALZ Kornelia18UKS Nawa Skierniewice34.49619+0,71
19.CHMIELEWSKA Aneta18MKS Polonia Warszawa34.74606+0,68
20.HELLAK Emilia15WKS Śląsk Wrocław34.77604+0,55


<< TOP >>
Konkurencja 14
25.05.2018
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
27.48
27.48
28.18
28.20
28.69
29.94
30.41
SZULICH Dawid
SZULICH Dawid
HOŁUB Maciej
TOKARSKI Krzysztof
TOKARSKI Krzysztof
KULESZA Łukasz
HOŁUB Maciej
01414
01414
01008
01311
01311
00203
01008
Barcelona (ESP)
Barcelona (ESP)
Dubai (UAE)
Dubai (UAE)
Olsztyn
Warsaw
Debica
30.07.2013
30.07.2013
30.08.2013
30.08.2013
13.05.2012
10.12.2010
03.07.2009

Minimum-ME Glasgow M Open: 27.53  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 28.78

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.HOŁUB Maciej23AZS AWF Katowice27.98797+0,62
2.STOLARSKI Marcin22KS Warta Poznań28.11786+0,66
3.TOKARSKI Krzysztof22AZS AWF Katowice28.19780+0,78
4.KAŁUSOWSKI Jan18MKS Trójka Łódź28.37765+0,64
Minimum-MEJ Helsinki
5.KUSTO Rafał19UKS ''ORKA'' Lubań28.45758+0,64
6.NOWAK Patryk23AZS AWF Katowice28.49755+0,60
7.SZABŁOWSKI Hubert18Mokotowski UKP Warszawianka- W28.51754+0,66
Minimum-MEJ Helsinki
8.WYPYCH Filip27AZS Łódź28.63744+0,65
9.PACHOLCZYK Mateusz26MTP Kormoran Olsztyn29.09709+0,72
10.BEBEROK Filip18TP Zielona Góra29.16704+0,67
Finał B
11.JURASZEK Paweł24MKS Dziewiątka Dzierżoniów28.63744+0,61
12.ARENTEWICZ Jacek21UKS Shark Rudna28.96719+0,68
13.MICHALCZYK Andrzej18UKP Unia Oświęcim29.35691+0,64
KURLETO Piotr18KU AZS AGH Kraków29.35691+0,70
15.ADAMSKI Mikołaj18MPKS Orka Ciechanów29.36690+0,63
16.ROMANOWSKI Kamil21AZS AWF Katowice29.42686+0,66
17.NOWODWORSKI Dawid21CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej29.62672+0,71
18.SOLAK Łukasz19KP MZOS Płock29.68668+0,71
19.SUZIN Marcin25KU AZS AGH Kraków29.86656+0,66
20.WAWRZYNKIEWICZ Piotr20MKP Szczecin30.10640+0,69


<< TOP >>
Konkurencja 15
25.05.2018
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:00.61
1:00.61
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:03.13
1:03.37
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
LEFANOWICZ Iwona
00101
00101
00101
00101
00101
00101
01003
Kazan (RUS)
Kazan (RUS)
Doha (UAE)
Doha (UAE)
Doha (QAT)
Gorzow Wlkp.
Gorzow
03.08.2015
03.08.2015
11.11.2009
11.12.2009
10.12.2009
13.07.2008
24.11.2006

Minimum-ME Glasgow K Open: 1:00.81  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 1:03.02

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
Finał A
1.TCHÓRZ Alicja26MKS Juvenia Wrocław1:01.4884329.2032.28
2.NASKRĘT Agata20MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:01.6883530.1531.53
3.NAZIĘBŁO Klaudia25MKS Juvenia Wrocław1:02.3081130.2332.07
4.KOLUCH Julia18UKS Kapry-Armexim Pruszków1:02.6279830.2532.37
5.GÓRECKA Weronika18AZS AWF Warszawa1:03.4676730.9332.53
6.ŚWIĘCKA Julia18MTP Kormoran Olsztyn1:03.7575630.8832.87
7.GÓRNIAK Katarzyna23UKP Gryf Dębica1:03.8775230.1333.74
8.ULICKA Alicja17UKS Nawa Skierniewice1:03.9175130.8933.02
9.JURCZYK Karolina17MKS Dziewiątka Dzierżoniów1:04.1174430.9033.21
10.BUSZKA Kornelia15UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.0571231.1033.95
Finał B
11.POGORZELSKA Laura17UKS SMS Galicja Kraków1:03.6376130.8532.78
12.JUC Aleksandra17UKS Manta Warszawa Włochy1:04.1774230.4933.68
13.MODRZEJEWSKA Magdalena16MKS SMS Victoria Racibórz1:05.0771131.3933.68
14.SIEŃCZYK Jowita21KS AZS AWF Biała Podlaska1:05.3470331.6533.69
15.HERASIMOWICZ Zuzanna16Dwójka Morena Gdańsk1:05.8368732.1133.72
16.SMYŁEK Karolina18KU AZS UMCS Lublin1:05.8768632.1833.69
17.TRACZYK Justyna14WKS Śląsk Wrocław1:06.4766732.6333.84
18.TOMALA Aleksandra21MKS Zryw Opole1:06.5566531.9734.58
19.MAGIEROWSKA Julia16AZS AWF Katowice1:06.9165432.3334.58
20.AREKHAVA Anhelina19KS AZS AWF Biała Podlaska1:06.9365431.7235.21


<< TOP >>
Konkurencja 16
25.05.2018
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
53.82
53.82
54.60
55.47
56.16
57.22
59.12
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
STOKOWSKI Kacper
SKIERKA Jakub
STOKOWSKI Kacper
GORAJ Marcin
GORAJ Marcin
00304
00304
05114
02010
05114
03606
03606
Barcelona (ESP)
Barcelona (ESP)
Netanya (ISR)
Baku (AZE)
Szczecin
Lublin
Olsztyn
29.07.2013
29.07.2013
29.06.2017
23.06.2015
29.05.2015
17.07.2016
05.07.2015

Minimum-ME Glasgow M Open: 54.52  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 56.69

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
Finał A
1.STOKOWSKI Kacper19UKS G-8 Bielany Warszawa53.8289425.8627.96
Rekord Polski, Minimum-ME Glasgow, Rekord Polski Seniorów , 19-23l
2.KAWĘCKI Radosław27AZS AWF Warszawa55.0383626.9528.08
3.KAŹMIERCZAK Kamil19TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód55.0683526.5528.51
Minimum ME Glasgow -Junior
4.POLEWKA Tomasz24AZS AWF Katowice55.2982426.9728.32
5.UNGEHEUER Mateusz22KU AZS AGH Kraków55.3682126.6428.72
6.SKIERKA Jakub20TP Zielona Góra55.4681726.9228.54
7.BUGDOL Rafał23AZS AWF Katowice56.1178926.9729.14
8.MŁYNARCZYK Karol18UKS G-8 Bielany Warszawa56.2478327.3628.88
Minimum-MEJ Helsinki
9.ZBUTOWICZ Karol20Stowarzyszenie Klub Pływacki L56.8076027.5629.24
10.MOŚCICKI Jakub17MTP Kormoran Olsztyn57.3174027.6929.62
Finał B
11.RADZISZEWSKI Krzysztof16UKS G-8 Bielany Warszawa57.0175227.3129.70
12.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa57.1474727.7929.35
13.NIEDZIAŁEK Dominik20KU AZS UMCS Lublin57.2274428.0729.15
14.MAJERSKI Jakub18UKS SMS Galicja Kraków57.4273627.9229.50
15.BRYŁA Kamil19KU AZS UMCS Lublin57.7272427.8329.89
16.ŚWIDERSKI Bartłomiej20AZS AWF Warszawa58.3070327.8830.42
17.MICIUL Michał18TP Zielona Góra58.6569028.3930.26
18.BIEROŃSKI Michał19WKS Śląsk Wrocław59.0067828.9530.05
19.BALICKI Michał18UKS SMS Galicja Kraków59.9764628.8031.17
DYSKW.BALCERAK Jakub18MKS Trójka Łódź
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.


<< TOP >>
Konkurencja 17
25.05.2018
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
4:36.95
4:36.95
4:43.39
4:45.13
4:48.17
4:49.27
4:52.05
BARANOWSKA Katarzyna
BARANOWSKA Katarzyna
BARANOWSKA Katarzyna
SZCZEPANIAK Karolina
CZOPEK Agnieszka
SZCZEPANIAK Karolina
KNOP Aleksandra
00116
00116
00116
00114
00106
00114
01605
Beijing (CHN)
Beijing (CHN)
Debica
Rome (ITA)
Moskwa (RUS)
Gorzow Wlkp.
Lublin
09.08.2008
09.08.2008
20.05.2005
02.08.2009
26.07.1980
30.11.2007
19.05.2017

Minimum-ME Glasgow K Open: 4:47.30  /  Minimum-MEJ Helsinki K 14 - 17: 4:56.32

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź4:45.38813+0,54
Rekord Polski, MinimumME Glasgow, Rekor Polski Juniorek 15,16 lat
50m:
100m:
30.56
1:05.19
30.56
34.63
150m:
200m:
1:42.32
2:18.67
37.13
36.35
250m:
300m:
3:00.11
3:42.39
41.44
42.28
350m:
400m:
4:14.10
4:45.38
31.71
31.28
2.ŻUKOWSKA Paula25AZS AWF Katowice4:46.76801+0,77
MinimumME Glasgow
50m:
100m:
30.84
1:05.60
30.84
34.76
150m:
200m:
1:42.40
2:17.94
36.80
35.54
250m:
300m:
2:58.86
3:40.46
40.92
41.60
350m:
400m:
4:14.27
4:46.76
33.81
32.49
3.GAWROŃSKA Zoe18MKP Szczecin4:50.83768+0,71
50m:
100m:
30.99
1:06.49
30.99
35.50
150m:
200m:
1:43.19
2:20.41
36.70
37.22
250m:
300m:
3:01.75
3:44.48
41.34
42.73
350m:
400m:
4:17.70
4:50.83
33.22
33.13
4.PARADOWSKA Kinga17MUKS ''Piętnastka''4:53.77745+0,61
Minimum-MEJ Helsinki
50m:
100m:
31.55
1:07.91
31.55
36.36
150m:
200m:
1:46.81
2:25.12
38.90
38.31
250m:
300m:
3:05.96
3:47.42
40.84
41.46
350m:
400m:
4:20.65
4:53.77
33.23
33.12
5.ADAMCZYK Julia19KU AZS UMCS Lublin4:55.97728+0,78
50m:
100m:
31.04
1:07.29
31.04
36.25
150m:
200m:
1:46.07
2:23.64
38.78
37.57
250m:
300m:
3:04.83
3:47.04
41.19
42.21
350m:
400m:
4:21.86
4:55.97
34.82
34.11
6.HERBREDER Gabriela15UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:01.76687+0,48
50m:
100m:
31.90
1:09.51
31.90
37.61
150m:
200m:
1:49.10
2:27.66
39.59
38.56
250m:
300m:
3:10.41
3:52.32
42.75
41.91
350m:
400m:
4:27.49
5:01.76
35.17
34.27
7.WILCZEWSKA Aleksandra16KS OLIMPIA Lublin5:03.73674+0,60
50m:
100m:
32.28
1:09.69
32.28
37.41
150m:
200m:
1:48.25
2:25.60
38.56
37.35
250m:
300m:
3:09.31
3:53.02
43.71
43.71
350m:
400m:
4:29.11
5:03.73
36.09
34.62
8.SAMUŁA Wiktoria19KU AZS UMCS Lublin5:03.88673+0,67
50m:
100m:
32.35
1:10.06
32.35
37.71
150m:
200m:
1:50.93
2:30.37
40.87
39.44
250m:
300m:
3:11.17
3:51.68
40.80
40.51
350m:
400m:
4:28.02
5:03.88
36.34
35.86
9.CICHOWSKA Julia17MKS Juvenia Wrocław5:08.73642+0,60
50m:
100m:
31.02
1:07.79
31.02
36.77
150m:
200m:
1:48.63
2:29.22
40.84
40.59
250m:
300m:
3:11.45
3:55.71
42.23
44.26
350m:
400m:
4:32.71
5:08.73
37.00
36.02
10.KRYPA Marta16UKS Manta Warszawa Włochy5:11.48625+0,57
50m:
100m:
31.89
1:08.99
31.89
37.10
150m:
200m:
1:50.05
2:30.79
41.06
40.74
250m:
300m:
3:14.07
3:58.79
43.28
44.72
350m:
400m:
4:35.35
5:11.48
36.56
36.13
Finał B
11.GRZEGORCZYK Izabella25KS Warta Poznań5:07.54649+0,58
50m:
100m:
32.25
1:11.39
32.25
39.14
150m:
200m:
1:51.04
2:29.83
39.65
38.79
250m:
300m:
3:13.84
3:58.33
44.01
44.49
350m:
400m:
4:33.18
5:07.54
34.85
34.36
12.CYNARSKA Weronika15UKP ,,Polonia Warszawa''5:07.63649+0,73
50m:
100m:
33.22
1:12.42
33.22
39.20
150m:
200m:
1:51.59
2:30.14
39.17
38.55
250m:
300m:
3:14.00
3:58.27
43.86
44.27
350m:
400m:
4:33.93
5:07.63
35.66
33.70
13.WIŚNIEWSKA Oliwia17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej5:07.72648+0,68
50m:
100m:
32.10
1:10.38
32.10
38.28
150m:
200m:
1:50.05
2:28.57
39.67
38.52
250m:
300m:
3:12.91
3:57.82
44.34
44.91
350m:
400m:
4:34.57
5:07.72
36.75
33.15
14.KUCHTA Maria16UKS ,,Dwójka'' Tczew5:08.09646+0,58
50m:
100m:
32.36
1:10.01
32.36
37.65
150m:
200m:
1:51.07
2:30.62
41.06
39.55
250m:
300m:
3:15.27
3:59.40
44.65
44.13
350m:
400m:
4:35.40
5:08.09
36.00
32.69
15.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin5:12.81617+0,79
50m:
100m:
32.52
1:10.79
32.52
38.27
150m:
200m:
1:51.58
2:31.32
40.79
39.74
250m:
300m:
3:16.11
4:01.06
44.79
44.95
350m:
400m:
4:37.53
5:12.81
36.47
35.28
16.MENDYK Adrianna20MKS Wodnik Radom5:15.08604+0,65
50m:
100m:
32.73
1:10.95
32.73
38.22
150m:
200m:
1:50.95
2:30.95
40.00
40.00
250m:
300m:
3:16.00
4:01.95
45.05
45.95
350m:
400m:
4:40.01
5:15.08
38.06
35.07
17.MIKOŁAJCZYK Maja14UKS SP-149 Łódź5:15.36602+0,66
50m:
100m:
32.74
1:09.75
32.74
37.01
150m:
200m:
1:51.86
2:33.73
42.11
41.87
250m:
300m:
3:17.70
4:02.96
43.97
45.26
350m:
400m:
4:39.87
5:15.36
36.91
35.49
18.RYDYŃSKA Marianna14MUKS ''Piętnastka''5:16.71594+0,69
50m:
100m:
32.02
1:10.68
32.02
38.66
150m:
200m:
1:50.94
2:30.62
40.26
39.68
250m:
300m:
3:16.48
4:04.66
45.86
48.18
350m:
400m:
4:41.39
5:16.71
36.73
35.32
19.KEMPA Anna17MMKS Kędzierzyn-Koźle5:17.52590+0,80
50m:
100m:
33.09
1:11.69
33.09
38.60
150m:
200m:
1:54.00
2:35.52
42.31
41.52
250m:
300m:
3:18.45
4:02.62
42.93
44.17
350m:
400m:
4:41.54
5:17.52
38.92
35.98
20.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec5:21.13570+0,54
50m:
100m:
33.17
1:11.66
33.17
38.49
150m:
200m:
1:53.75
2:35.43
42.09
41.68
250m:
300m:
3:22.44
4:08.85
47.01
46.41
350m:
400m:
4:45.19
5:21.13
36.34
35.94


<< TOP >>
Konkurencja 18
25.05.2018
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
4:12.28
4:12.28
4:18.40
4:20.27
4:26.91
4:30.55
4:39.38
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
KAŁUSOWSKI Jan
KAŁUSOWSKI Jan
SOBEK Nikodem
00905
00905
00905
00905
00905
00905
02303
Belgrade (SRB)
Belgrade (SRB)
Antwerp (BEL)
Palma de Mallorca (ESP)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Berlin (GER)
11.07.2009
11.07.2009
22.07.2007
06.07.2006
15.07.2016
10.07.2015
16.12.2016

Minimum-ME Glasgow M Open: 4:18.88  /  Minimum-MEJ Helsinki M 15 - 18: 4:28.17

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.SZWEDZKI Dawid24WKS Śląsk Wrocław4:18.82836+0,73
Minimum-ME Glasgow
50m:
100m:
27.81
59.51
27.81
31.70
150m:
200m:
1:33.77
2:07.54
34.26
33.77
250m:
300m:
2:42.96
3:19.27
35.42
36.31
350m:
400m:
3:49.32
4:18.82