Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  15 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  15 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  15 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź, 11. - 13.12.2020


Konkurencja 1
11.12.2020 - 8:30
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
23.30
25.19
Wasick Katarzyna
Fiedkiewicz Kornelia
00611
00101
Budapeszt (HUN)
Olsztyn
01.11.2020
18.12.2016

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Cierpiałowska Paulina05UKS Żabianka Gdańsk25.47729A
2.Marek Amelia05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów25.86697A
3.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn26.40655A
4.Batóg Dominika05UKS Żabianka Gdańsk26.72631A
5.Maksymowicz Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa26.77628A
6.Stawicka Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.82624A
7.Szczudło Gabriela05UKP Gryf Dębica26.83624A
8.Karbownik Małgorzata05MKS Jedynka Łódź26.86622A
9.Kraszewska Martyna05MTP Kormoran Olsztyn26.87621A
10.Apanas Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''26.97614A
11.Górska Zofia05UKP ,,Polonia Warszawa''27.16601B
12.Zagdańska Oliwia05MKS Juvenia Wrocław27.52578B
Głowacka Oliwia05Sejwal Rypin27.52578B
14.Skalińska Ewa05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.53577B
15.Iżewska Gabriela05KS KSZO Ostrowiec Św.27.54577B
Karlińska Paula05MKP Szczecin27.54577B
17.Szczepańska Alicja05St. KP Olimpia Świecie27.56575B
18.Górska Natalia05UKS Nawa Skierniewice27.57575B
19.Kozubowska Natalia05UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska27.74564B
20.Beszterda Maria05Uks Jagiellonia Swim27.78562B
21.Kempa Kinga05AZS AWF Katowice27.84558R
22.Kaźmierczak Aleksandra05UKS  ,,Batory''27.90555R
23.Kalkowska Julia05MUKS ''Piętnastka''27.92553
24.Masłowska Wiktoria05SWIMLAND Olsztyn27.98550
25.Grzebieluch Maja05MKS Jedynka Łódź27.99549
26.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa28.00549
27.Malaczewska Maja05MKS Juvenia Wrocław28.07545
28.Nowak Gabriela05MUKS ''Piętnastka''28.13541
29.Mazur Zuzanna05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.14541
Olecka Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.14541
31.Modlińska Marta05WKS Śląsk Wrocław28.16539
32.Pytloch Zuzanna05MUKS ''Piętnastka''28.19538
33.Stachowiak Mia05KS Warta Poznań28.22536
34.Dziadek Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy28.24535
35.Maksymowicz Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa28.37528
36.Wilgosz Maria05UKP Manta Jelcz-Laskowice28.39526
Abramowicz Katarzyna05UKS ''ORKA'' Lubań28.39526
38.Hajduk Julia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.55518
39.Tuszyńska Matylda05AZS AWF Katowice28.58516
40.Samoraj Oliwia05MKS Piaseczno28.70509
41.Daszkiewicz Emilia05UKS ,,Aligator'' Gorzyce28.74507
42.Kucharska Dominika05UKS Trójka Środa Wlkp.28.75507
43.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno28.78505
44.Mayerberg Anna05PTS Janosik Bielsko-Biała28.90499
45.Biszewska Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki28.95496
Klimiuk Zuzanna05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.95496
47.Rębilas Julia05LKS Jedność 32 Przyszowice29.02493
48.Kowalczyk Joanna05UKS Piątka Konstantynów Łódzki29.05491
49.Rak Wiktoria05MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny29.06491
50.Michałowska Amelia05MKP H2O Koszalin29.08490
51.Grzegorczyk Maja05MTP Kormoran Olsztyn29.27480
Trzaska Alicja05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo29.27480
53.Kaleta Kalina05"Sikret" Gliwice29.34477
54.Pyszniak Alicja05KU AZS UMCS Lublin29.36476
55.Wilk Nikola05UKS Junior Kluczbork29.38475
56.Wróbel Karolina05UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.49470
57.Kieruzel Martyna05UKS 190 Łódź29.50469
58.Pater Matylda05Uks ,,Pingwiny''29.53468
59.Woroniecka Emilia05MUKS ''Piętnastka''29.54467
60.Adamus Wiktoria05UKS ,,Aligator'' Gorzyce29.58465
61.Brdęk Patrycja05KS Posnania Poznań29.63463
62.Bejster Wiktoria05MKS Dziewiątka Dzierżoniów29.65462
63.Wiśniewska Aleksandra05MKP Astromal-Leszno29.69460
64.Bocheńska Dominika05KS Posnania Poznań29.72459
Cieślak Aleksandra05Sejwal Rypin29.72459
66.Daszkiewicz Magdalena05UKS ,,Aligator'' Gorzyce29.77456
67.Jaworska Wiktoria05MUKS ''Piętnastka''29.84453
68.Mieloch Marcelina05UKS Trójka Środa Wlkp.29.91450
69.Jurkowska Iga05AZS AWFiS Gdańsk29.96448
Janik Anna05UKP Unia Oświęcim29.96448
71.Szczurek Julia05UKP Unia Oświęcim29.99446
72.Jasińska Michalina05Sejwal Rypin30.01446
73.Dzięgielewska Katarzyna05KS Delfin Gdynia30.10442
74.Libuszewska Julia05MUKS ''Piętnastka''30.19438
75.Kaniasta Matylda05KS Warta Poznań30.39429
76.Panasiuk Natalia05LUKS Orlik30.41428
77.Ciećko Patrycja05KU AZS UMCS Lublin30.55422
78.Jawor Sandra05MKS Trójka Łódź30.79413
79.Ciemiewska Marcelina05MPKS Orka Ciechanów30.86410
80.Matwin Julia05UKP Unia Oświęcim30.98405
81.Dąbek Maja05KS Posnania Poznań31.31392
82.Gawlikowska Olga05MUKS Wodnik Łask31.33392
83.Laskus Martyna05UKS Ostrobramska31.79375
84.Szerszeń Wiktoria05MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny32.45352
85.Grzybek Zofia05PTS Janosik Bielsko-Biała32.53350
86.Magnuszewska Anna05MUKS NEPTUN Mońki33.96307
87.Trzaska Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa36.84241


<< TOP >>
Konkurencja 1
11.12.2020 - 16:30
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
23.30
25.19
Wasick Katarzyna
Fiedkiewicz Kornelia
00611
00101
Budapeszt (HUN)
Olsztyn
01.11.2020
18.12.2016

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Cierpiałowska Paulina05UKS Żabianka Gdańsk25.28746
2.Marek Amelia05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów25.76705
3.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn26.04682
4.Maksymowicz Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa26.51647
5.Batóg Dominika05UKS Żabianka Gdańsk26.68634
6.Karbownik Małgorzata05MKS Jedynka Łódź27.03610
7.Zagdańska Oliwia05MKS Juvenia Wrocław27.28593
8.Szczudło Gabriela05UKP Gryf Dębica27.30592
9.Głowacka Oliwia05Sejwal Rypin27.42584
Finał B
11.Kempa Kinga05AZS AWF Katowice26.83624
12.Górska Natalia05UKS Nawa Skierniewice27.29593
13.Iżewska Gabriela05KS KSZO Ostrowiec Św.27.43584
14.Szczepańska Alicja05St. KP Olimpia Świecie27.45582
15.Karlińska Paula05MKP Szczecin27.49580
16.Kozubowska Natalia05UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska27.66569
17.Skalińska Ewa05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.67569
18.Beszterda Maria05Uks Jagiellonia Swim27.84558

PKKaźmierczak Aleksandra05UKS  ,,Batory''


<< TOP >>
Konkurencja 2
11.12.2020 - 8:48
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
20.79
22.79
Czerniak Konrad
Orlicz Filip
00611
05114
Lublin
Poznan
17.12.2015
25.11.2017

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Chupka Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''23.19664A
2.Sławacki Wojciech05KU AZS UMCS Lublin23.30655A
3.Różycki Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''23.37649A
4.Belzyt Maksymilian05AZS AWFiS Gdańsk23.43644A
5.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno23.57633A
6.Górka Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa23.66626A
7.Misiak Szymon05UKS Shark Rudna23.81614A
8.Masalski Gabriel05MKP Wodnik Bielsk Podlaski23.95603A
9.Hebel Maciej05UKS Żabianka Gdańsk23.98601A
10.Pawłowski Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa24.03597A
11.Staniszewski Bartosz05UKP ,,Ruda Śląska''24.04596B
12.Krumplewski Gracjan05TP Skalar Słupsk24.16587B
13.Leszczyński Maciej05MKS SMS Victoria Racibórz24.24582B
14.Skulski Szymon05UKS Delfin Tarnobrzeg24.27579B
Fałek Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa24.27579B
Buliński Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa24.27579B
17.Gilewski Piotr05UKS Żabianka Gdańsk24.31577B
18.Wiśniewski Stanisław05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz24.35574B
19.Rudzki Jakub05MKS Jedynka Łódź24.36573B
20.Duda Kacper05Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy24.43568B
21.Doktór Mateusz05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.24.59557R
22.Sobieszek Franciszek05MKS Piaseczno24.64554R
23.Muzyka Igor05KS ,,Wisła'' Puławy24.72548
Kasprzak Krzysztof05MKS Piaseczno24.72548
25.Werpachowski Jan05KP Stowarzyszenie SIG NOVUM24.73548
26.Pieńkowski Bartłomiej05MKP Szczecin24.77545
27.Pisański Michał05MUKS ''Piętnastka''24.90537
Ślęczka Nataniel05UKS NIKA Sport Team Kraków24.90537
29.Markiewicz Jarosław05Uks "Tri-Sea Mewa"24.99531
30.Barchwic Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy25.00530
31.Wojnar Tymoteusz05KP Sokół Rzeszów25.04528
Trykacz Kacper05MTP Kormoran Olsztyn25.04528
Lesiński Jakub05UKS Nawa Skierniewice25.04528
34.Białas Bartosz05UKS SMS Galicja Kraków25.14521
35.Grot Szymon05MUKP Korona-Swim Kielce25.15521
36.Janiak Jakub05MKP Astromal-Leszno25.17519
37.Trydulski Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''25.22516
38.Błoński Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''25.25515
39.Szczęsny Stanisław05UKS "V" Łomianki25.27513
40.Jankowski Antoni05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.25.30512
41.Woźny Maksym05MKS Juvenia Wrocław25.36508
42.Kostański Gracjan05UKS Nawa Skierniewice25.40505
43.Rochnowski Jakub05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo25.42504
44.Walczak Hubert05UKP Jedynka Elbląg25.43504
45.Meyer Krzysztof05KS Warta Poznań25.44503
46.Chycki Kamil05KU AZS UMCS Lublin25.48501
Mrzygłód Michał05UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych25.48501
48.Kobus Tymoteusz05AZS AWFiS Gdańsk25.49500
49.Konieczny Mateusz05UKS NIKA Sport Team Kraków25.51499
50.Kosiński Bartosz05Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park25.62493
51.Tyrka Igor05MTP Kormoran Olsztyn25.74486
52.Łoboda Tymoteusz05UKP ,,Polonia Warszawa''25.75485
Męcner Jakub05PTS Janosik Bielsko-Biała25.75485
54.Sinkowski Szymon05TP Zielona Góra25.77484
55.Kubiak Kuba05AZS AWFiS Gdańsk25.80482
Bielski Filip05MKS ,,Pałac Młodzieży''25.80482
57.Lasik Olgierd05KU AZS UAM Poznań25.81482
58.Sosnowski Oliwier05UKS MOS w Opolu25.84480
59.Śledź Maciej05KU AZS UMCS Lublin25.85480
Pieniążek Wojciech05UKP ,,Polonia Warszawa''25.85480
61.Sienkiewicz Ignacy05IKS Konstancin25.86479
62.Sojda Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.25.88478
63.Osełkowski Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn25.92476
Sypko Maksymilian05WKS Śląsk Wrocław25.92476
65.Pasternak Tomasz05UKS MOS w Opolu25.95474
66.Pietrzak Mikołaj05KS Posnania Poznań25.97473
67.Truchlewski Mateusz05MKP Gdańsk26.04469
68.Gruba Szymon05MUKS ''Piętnastka''26.05469
69.Sroka Błażej05UKS Żabianka Gdańsk26.10466
70.Janus Kamil05MUKP Korona-Swim Kielce26.11465
71.Juchno Mikołaj05IKS Konstancin26.13464
72.Wojtyniak Marcel05KS Posnania Poznań26.21460
73.Nowak Kamil05UKS Trójka Środa Wlkp.26.24458
74.Kaczmarek Michał05UKS 190 Łódź26.26457
Rezner Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków26.26457
Prósiński Jakub05KP Płetwal Mława26.26457
77.Żółtowski Rafał05UKS G-8 Bielany Warszawa26.31455
78.Dec Kacper05Uks Jagiellonia Swim26.32454
79.Kotowski Maksymilian05UKS Ostrobramska26.34453
80.Pyrizhok Artem05Uks ,,Pingwiny''26.36452
Piechowski Jakub05UKS Junior Kluczbork26.36452
82.Magryta Mateusz05UKS Siódemka Gdynia26.45448
83.Ptak Jan05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.55443
84.Miller Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki26.58441
Caliński Alan05WKS Śląsk Wrocław26.58441
86.Stankiewicz Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.61440
87.Adamczyk Filip05UKS Fala Swarzędz26.62439
88.Kundera Olaf05MUKP Korona-Swim Kielce26.65438
89.Harazim Filip05"Sikret" Gliwice26.69436
90.Kesler Michał05KS KSZO Ostrowiec Św.26.99421
Wiszniewski Albert05Uks Jagiellonia Swim26.99421
92.Brylowski Tomasz05AZS AWFiS Gdańsk27.03419
93.Sonakowski Bartosz05MUKS ''Piętnastka''27.09417
94.Pawlica Mateusz05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry27.10416
95.Gołyński Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.16413
96.Żukowski Antoni05MUKS ''Piętnastka''27.17413
Zaremba Igor05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków27.17413
98.Cempura Kamil05KS Posnania Poznań27.29407
99.Woronko Maciej05MKS Medyk Giżycko27.37404
100.Wiski Adrian05MTP Kormoran Olsztyn27.49399
101.Dworski Dawid05Uks ,,Pingwiny''27.50398
102.Zawieja Stanisław05KS Posnania Poznań27.56396
103.Tomczak Miłosz05KS Posnania Poznań27.70390
104.Jakubiak Jakub05MKP Astromal-Leszno27.80385
105.Czernicki Hubert05KP Sokół Rzeszów28.09374
106.Goździk Kamil05UKS Nawa Skierniewice28.17370
107.Malczewski Szymon05UKS Manta Warszawa Włochy28.27366
108.Polakowski Bartłomiej05UKS Victoria Kozy28.95341
109.Pietkiewicz Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.35327
110.Adamski Maciej05KP Stowarzyszenie SIG NOVUM29.97308
111.Bulowski Kamil05UKS ,,Aligator'' Gorzyce31.02277
112.Jakubas Michał05UKS NIKA Sport Team Kraków32.77235


<< TOP >>
Konkurencja 2
11.12.2020 - 16:34
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
20.79
22.79
Czerniak Konrad
Orlicz Filip
00611
05114
Lublin
Poznan
17.12.2015
25.11.2017

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Różycki Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''22.95685
2.Chupka Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''23.01680
3.Sławacki Wojciech05KU AZS UMCS Lublin23.08674
4.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno23.28657
5.Misiak Szymon05UKS Shark Rudna23.45642
6.Górka Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa23.58632
7.Belzyt Maksymilian05AZS AWFiS Gdańsk23.59631
8.Masalski Gabriel05MKP Wodnik Bielsk Podlaski24.09593
Finał B
11.Fałek Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa23.76618
12.Krumplewski Gracjan05TP Skalar Słupsk23.83612
13.Leszczyński Maciej05MKS SMS Victoria Racibórz24.10592
14.Skulski Szymon05UKS Delfin Tarnobrzeg24.11591
15.Pawłowski Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa24.17587
16.Buliński Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa24.22583
17.Wiśniewski Stanisław05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz24.32576
18.Gilewski Piotr05UKS Żabianka Gdańsk24.67552

PKRudzki Jakub05MKS Jedynka Łódź
PKDuda Kacper05Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy


<< TOP >>
Konkurencja 3
11.12.2020 - 9:13
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
29.77
31.45
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
00101
00101
Kopenhaga (DEN)
Ostrowiec Sw.
13.12.2017
19.12.2012

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Chrzan Zofia05UKS ,,Lokomotywa''32.04708A
2.Radek Wiktoria05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy32.10704A
3.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg32.18699A
4.Piechowicz Karolina05SWIMLAND Olsztyn32.39685A
5.Malaczewska Malwina05MKS Juvenia Wrocław33.04645A
6.Klejna Weronika05UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX33.13640A
7.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno33.29631A
8.Stawicka Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.32629A
9.Idzikowska Iga05AZS AWF Katowice33.55616A
10.Makuszewska Maja05MKS Juvenia Wrocław33.64611A
11.Więcek Weronika05UKS SMS Galicja Kraków34.05590B
12.Kucharska Dominika05UKS Trójka Środa Wlkp.34.16584B
13.Buła Bianka05UKS ,,P.S.Salwator''34.20582B
14.Pecio Anna05KS ,,Wisła'' Puławy34.43570B
15.Kowalczyk Katarzyna05UKS SP-149 Łódź34.58563B
16.Sędłak Alicja05MUKS ''Piętnastka''34.62561B
17.Ronkiewicz Dominika05MUKS ''Piętnastka''34.78553B
18.Żydek Kinga05KU AZS UMCS Lublin34.80552B
19.Kowalska Zuzanna05KU AZS UMCS Lublin34.85550B
20.Kowalska Oliwia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.35.34527B
21.Ossowska Kalina05KP Płetwal Mława35.51520R
22.Moritz Marcelina05MUKS ''Piętnastka''35.61515R
23.Komor Agata05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.35.71511
24.Kołakowska Weronika05UKS G-8 Bielany Warszawa35.92502
25.Brdęk Patrycja05KS Posnania Poznań36.27488
26.Dzięgielewska Katarzyna05KS Delfin Gdynia36.29487
27.Kowal Magdalena05MUKS Wodnik Łask36.47480
28.Janus Patrycja05UKS Aquatica Pawłowice36.70471
29.Smoręda Weronika05UKP Unia Oświęcim36.73470
30.Nowak Paulina05UKS Tri-Team Rumia36.94462
31.Pabisiak Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''37.20452
32.Zarzeczna Olga05KS Posnania Poznań37.45443
33.Krauze Paulina05UKS ,,Nowy Klub Pływacki''37.50441
34.Rajewska Wiktoria05MKP Wodnik Bielsk Podlaski37.79431
35.Libuszewska Julia05MUKS ''Piętnastka''38.14419
36.Kryza Maja05UKP Unia Oświęcim39.08390
37.Grzybek Zofia05PTS Janosik Bielsko-Biała42.80297


<< TOP >>
Konkurencja 3
11.12.2020 - 16:38
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
29.77
31.45
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
00101
00101
Kopenhaga (DEN)
Ostrowiec Sw.
13.12.2017
19.12.2012

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Chrzan Zofia05UKS ,,Lokomotywa''31.54742
2.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg31.59738
3.Piechowicz Karolina05SWIMLAND Olsztyn31.81723
4.Radek Wiktoria05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy31.87719
5.Stawicka Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.43683
6.Malaczewska Malwina05MKS Juvenia Wrocław32.72665
7.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno32.92652
8.Klejna Weronika05UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX33.13640
Finał B
11.Idzikowska Iga05AZS AWF Katowice33.28632
12.Makuszewska Maja05MKS Juvenia Wrocław33.35628
13.Kucharska Dominika05UKS Trójka Środa Wlkp.33.61613
14.Buła Bianka05UKS ,,P.S.Salwator''33.84601
15.Więcek Weronika05UKS SMS Galicja Kraków34.02591
16.Kowalczyk Katarzyna05UKS SP-149 Łódź34.23580
17.Pecio Anna05KS ,,Wisła'' Puławy34.60562
18.Sędłak Alicja05MUKS ''Piętnastka''34.62561

PKRonkiewicz Dominika05MUKS ''Piętnastka''
PKŻydek Kinga05KU AZS UMCS Lublin


<< TOP >>
Konkurencja 4
11.12.2020 - 9:24
Chłopców, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
26.19
28.43
Plutecki Adam
Siemiński Piotr
00304
02314
Gorzow Wielkopolski
Lublin
28.11.2009
19.12.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Loter Bartosz05UKP Unia Oświęcim28.92665A
2.Falarz Mateusz05TP Zielona Góra29.02658A
3.Kozłowski Stanisław05UKS G-8 Bielany Warszawa29.19647A
4.Dybek Błażej05UKP ,,Polonia Warszawa''29.40633A
5.Stanisławski Szymon05MKS Jedynka Łódź29.59621A
6.Kobus Bartosz05UKS 190 Łódź29.65617A
7.Ćwiek Błażej05UKS Żabianka Gdańsk30.13588A
8.Gohla Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle30.35575A
9.Rytkowski Alex05MKS Juvenia Wrocław30.37574A
10.Kucharczyk Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''30.38574A
11.Łupiński Mateusz05UKP ,,Polonia Warszawa''30.39573B
12.Skolasiński Jakub05KS Warta Poznań30.49567B
13.Kowalski Alexander05MPKS Orka Ciechanów30.57563B
14.Tomaszewski Piotr05KU AZS UMCS Lublin30.75553B
Szymański Igor05MUKS ''Piętnastka''30.75553B
16.Świeca Mateusz05KP Sokół Rzeszów30.92544B
17.Szpaler Jakub05MKP Szczecin30.99540B
18.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno31.01539B
19.Misiewicz Igor05UKP Jedynka Elbląg31.03538B
20.Kuz Volodymyr05KS Warta Poznań31.14533B
21.Chmielniak Michał05PTS Janosik Bielsko-Biała31.17531R
22.Szuter Maciej05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.23528R
23.Zdanowicz Paweł05MKP ,,Atol'' Oleśnica31.44518
24.Głowiak Bartosz05WKS Śląsk Wrocław31.55512
25.Baczyński Jan05UKS G-8 Bielany Warszawa31.63508
26.Kobus Tymoteusz05AZS AWFiS Gdańsk31.71504
27.Maguder Hubert05KU AZS UMCS Lublin31.79501
28.Pawlak Jan05KS Posnania Poznań31.83499
29.Misztal Oliwer05Stowarzyszenie Szkolny KS i Turystyki GLOSATOR Kraków31.88496
30.Chiniewicz Filip05UKS G-8 Bielany Warszawa31.89496
31.Kostański Gracjan05UKS Nawa Skierniewice31.99491
32.Skrzecz Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa32.02490
33.Trzpil Mateusz05UKS Shark Rudna32.04489
34.Terlecki Michał05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''32.16483
35.Filozof Adam05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry32.17483
36.Dziewguć Benjamin05UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.31477
37.Janiak Jakub05MKP Astromal-Leszno32.38474
38.Wawrzyniak Kajetan05KS Górnik Radlin32.39473
39.Rusin Hubert05WKS Śląsk Wrocław32.40473
40.Błoński Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''32.46470
41.Abtan Nebras05UKS 190 Łódź32.48469
42.Wołodko Oskar05UKP Manta Jelcz-Laskowice32.79456
43.Szymański Alan05UPKS Wodnik Rawicz32.89452
44.Dobrowolski Stefan05Legia Warszawa32.91451
Lech Mateusz05UKS ,,KORAL'' Wrocław32.91451
46.Kania Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle32.94450
47.Łopaciński Wojciech05UKS 190 Łódź33.05445
48.Kwiatkowski Stanisław05MKS Znicz Koszalin33.25437
49.Hoinka Szymon05"Sikret" Gliwice33.28436
50.Bielewicz Jan05KS Warta Poznań33.92412
51.Adamiak Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn33.93412
52.Safjański Grzegorz05Uks ,,Pingwiny''33.94411
53.Sojda Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.33.96411
54.Starzycki Borys05UKP Unia Oświęcim34.29399
55.Orzeł Piotr05MUKP Korona-Swim Kielce34.34397
56.Gritzner Mikołaj05MKS Medyk Giżycko35.34364
57.Majak Mateusz05Uks Cityzen35.45361
58.Polakowski Bartłomiej05UKS Victoria Kozy37.61302
59.Pietkiewicz Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki37.96294
60.Adamski Maciej05KP Stowarzyszenie SIG NOVUM38.04292
61.Jakubas Michał05UKS NIKA Sport Team Kraków46.38161


<< TOP >>
Konkurencja 4
11.12.2020 - 16:42
Chłopców, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
26.19
28.43
Plutecki Adam
Siemiński Piotr
00304
02314
Gorzow Wielkopolski
Lublin
28.11.2009
19.12.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Loter Bartosz05UKP Unia Oświęcim28.48696
2.Falarz Mateusz05TP Zielona Góra28.87669
3.Kozłowski Stanisław05UKS G-8 Bielany Warszawa29.00660
4.Dybek Błażej05UKP ,,Polonia Warszawa''29.09653
5.Stanisławski Szymon05MKS Jedynka Łódź29.38634
6.Kobus Bartosz05UKS 190 Łódź29.53625
7.Ćwiek Błażej05UKS Żabianka Gdańsk29.66616
8.Gohla Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle29.94599
Finał B
11.Kucharczyk Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''29.92601
12.Łupiński Mateusz05UKP ,,Polonia Warszawa''30.34576
13.Kowalski Alexander05MPKS Orka Ciechanów30.39573
14.Rytkowski Alex05MKS Juvenia Wrocław30.51566
15.Tomaszewski Piotr05KU AZS UMCS Lublin30.52566
16.Świeca Mateusz05KP Sokół Rzeszów31.19530
17.Szymański Igor05MUKS ''Piętnastka''31.37521

PKTkacz Wiktor05MKS Piaseczno
PKMisiewicz Igor05UKP Jedynka Elbląg


<< TOP >>
Konkurencja 5
11.12.2020 - 9:39
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
57.54
59.46
Jedrzejczak Otylia
Ciepiałowska Paulina
00114
02510
Debrecen (HUN)
Ostrowiec Św
15.12.2007
06.12.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Cierpiałowska Paulina05UKS Żabianka Gdańsk1:03.10648A28.9234.18
2.Marek Amelia05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów1:03.17646A29.4633.71
3.Świderska Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:04.06619A29.9734.09
4.Hebel Natalia05UKS Żabianka Gdańsk1:04.78599A30.1734.61
5.Tłoczek Wiktoria05UKS Żabianka Gdańsk1:04.81598A30.1434.67
6.Apanas Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.85597A30.1834.67
7.Burdyn Dominika05KU AZS UMCS Lublin1:04.90595A30.0834.82
8.Parol Olga05UKS Żabianka Gdańsk1:05.21587A30.8534.36
9.Michalska Julia05MUKP Korona-Swim Kielce1:05.48580A30.4835.00
10.Trojnacka Oliwia05MKS ,,IKAR'' Mielec1:05.50579A30.9234.58
11.Warchałowska Paulina05KU AZS UMCS Lublin1:05.51579B30.9134.60
12.Głowacka Oliwia05Sejwal Rypin1:06.18561B30.4435.74
Majchrzak Zuzanna05WKS Śląsk Wrocław1:06.18561B30.4635.72
14.Gil Beata05MUKP Korona-Swim Kielce1:06.36557B31.5534.81
15.Abramowicz Katarzyna05UKS ''ORKA'' Lubań1:06.67549B31.6934.98
16.Pytloch Zuzanna05MUKS ''Piętnastka''1:06.70548B30.8235.88
17.Karlińska Paula05MKP Szczecin1:06.89544B31.8935.00
18.Mayerberg Anna05PTS Janosik Bielsko-Biała1:07.11538B31.3235.79
19.Nowak Gabriela05MUKS ''Piętnastka''1:07.13538B30.7736.36
20.Ciesielska Inga05MUKS ''Piętnastka''1:07.32533B31.0236.30
21.Tupalska Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.37532R30.3437.03
22.Koral Milena05UKS Aquatica Pawłowice1:08.69502R31.8036.89
23.Szczepańska Alicja05St. KP Olimpia Świecie1:09.1649232.0337.13
24.Olecka Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:09.2049132.0537.15
25.Brzozowska Aleksandra05Uks Jagiellonia Swim1:09.4948532.1637.33
26.Maksymowicz Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.4046632.5837.82
27.Hajduk Julia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:10.6246232.8137.81
28.Wiśniewska Aleksandra05MKP Astromal-Leszno1:11.5444432.9938.55
29.Mikłos Julia05MKS Juvenia Wrocław1:11.5944331.9039.69
30.Zawadzka Zofia05WKS Śląsk Wrocław1:11.6344333.0938.54
31.Cieślak Aleksandra05Sejwal Rypin1:11.9543733.6738.28
32.Rak Wiktoria05MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny1:12.4942731.7640.73
33.Biszewska Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:12.6042532.9639.64
34.Pater Matylda05Uks ,,Pingwiny''1:14.3239634.9439.38
35.Laskus Martyna05UKS Ostrobramska1:16.8835835.3341.55
36.Kaczanowska Maja05UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:18.3133933.3344.98
37.Dąbek Maja05KS Posnania Poznań1:18.9633035.0243.94
DYSKW.Trzaska Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa1:31.4740.8950.58
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 5
11.12.2020 - 16:56
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
57.54
59.46
Jedrzejczak Otylia
Ciepiałowska Paulina
00114
02510
Debrecen (HUN)
Ostrowiec Św
15.12.2007
06.12.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Cierpiałowska Paulina05UKS Żabianka Gdańsk59.7276427.6532.07
2.Marek Amelia05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów1:00.9771827.8233.15
3.Apanas Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.3567128.8433.51
4.Hebel Natalia05UKS Żabianka Gdańsk1:02.3767129.2833.09
5.Świderska Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:03.3564029.4733.88
6.Tłoczek Wiktoria05UKS Żabianka Gdańsk1:03.4463729.1734.27
7.Burdyn Dominika05KU AZS UMCS Lublin1:03.5163529.7133.80
8.Parol Olga05UKS Żabianka Gdańsk1:03.5263529.7633.76
Finał B
11.Warchałowska Paulina05KU AZS UMCS Lublin1:04.3461130.2134.13
12.Michalska Julia05MUKP Korona-Swim Kielce1:04.6560229.9934.66
13.Trojnacka Oliwia05MKS ,,IKAR'' Mielec1:05.9756730.9535.02
14.Majchrzak Zuzanna05WKS Śląsk Wrocław1:06.1556230.5335.62
15.Głowacka Oliwia05Sejwal Rypin1:06.2356030.7535.48
16.Pytloch Zuzanna05MUKS ''Piętnastka''1:06.4555530.6535.80
17.Abramowicz Katarzyna05UKS ''ORKA'' Lubań1:07.1053930.9136.19
18.Gil Beata05MUKP Korona-Swim Kielce1:07.2753431.8935.38

PKKarlińska Paula05MKP Szczecin
PKMayerberg Anna05PTS Janosik Bielsko-Biała


<< TOP >>
Konkurencja 6
11.12.2020 - 9:49
Chłopców, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
49.18
53.98
Cieślak Marcin
Goraj Marcin
05114
03606
Budapeszt (HUN)
Olsztyn
21.11.2020
15.12.2016

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Michta Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.56.76607A26.8929.87
Rynkiewicz Jakub05KU AZS UMCS Lublin56.76607A26.4430.32
3.Płoszka Kacper05MKS Jedynka Łódź56.98600A26.6830.30
4.Mochnal Kacper05MKS Jedynka Łódź57.61581A27.0630.55
5.Uryga Marcin05UKS Aquatica Pawłowice57.64580A27.2430.40
6.Porzecki Łukasz05MUKS NEPTUN Mońki57.76576A26.3431.42
7.Banasiak Michał05MKS Jedynka Łódź57.83574A26.7131.12
8.Mordarski Filip05UKS SMS Galicja Kraków58.22563A27.4230.80
9.Olewniczak Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''58.32560A27.1731.15
10.Gilewski Piotr05UKS Żabianka Gdańsk58.36559A27.2631.10
11.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko58.51554B26.9431.57
12.Leszczyński Maciej05MKS SMS Victoria Racibórz58.52554B26.8531.67
13.Pieniążek Wojciech05UKP ,,Polonia Warszawa''59.32532B28.1231.20
14.Dzierkacz Igor05UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.51501B28.9931.52
15.Kucharski Bartłomiej05KS WANKAN Legnica1:00.62498B27.8032.82
16.Barchwic Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:00.66497B27.8332.83
17.Konieczny Mateusz05UKS NIKA Sport Team Kraków1:00.79494B27.7133.08
18.Okoń Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.82494B28.2332.59
19.Kucharczyk Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.94491B28.1832.76
20.Kaja Błażej05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:01.06488B27.4033.66
21.Szymczak Tadeusz05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:01.30482R27.7933.51
22.Wawrzyniak Kajetan05KS Górnik Radlin1:01.47478?28.2233.25
Durlik Michał05MKS Juvenia Wrocław1:01.47478?28.4233.05
24.Gołyński Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:01.6147528.7432.87
25.Wierzbicki Igor05MKS Juvenia Wrocław1:01.6647428.7032.96
26.Grot Szymon05MUKP Korona-Swim Kielce1:01.7047327.9833.72
27.Błaut Maciej05MUKP Korona-Swim Kielce1:02.0446529.0632.98
28.Wenerski Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.2446028.4733.77
29.Trykacz Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:02.3045927.9434.36
30.Skrzecz Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.4645628.8733.59
31.Pietrzak Mikołaj05KS Posnania Poznań1:02.7145029.1833.53
32.Seń Jakub05Klub Pływacki STILON Gorzów Wlkp.1:03.3043829.0934.21
33.Białas Bartosz05UKS SMS Galicja Kraków1:03.4743429.3134.16
34.Brylowski Tomasz05AZS AWFiS Gdańsk1:04.5641330.3534.21
35.Rezner Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków1:04.8440728.7736.07
36.Ptak Jan05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.0140429.9735.04
37.Nowak Kamil05UKS Trójka Środa Wlkp.1:05.1540129.3935.76
38.Kotowski Maksymilian05UKS Ostrobramska1:06.5137730.3036.21
39.Pyrizhok Artem05Uks ,,Pingwiny''1:06.7837331.3835.40
40.Bigaj Gabriel05UKP Unia Oświęcim1:06.8337231.3235.51
41.Karaś Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:07.8435530.6637.18
42.Matofij Mikołaj05UKS Siódemka Gdynia1:09.4633131.5737.89
43.Szafranek Szymon05"Sikret" Gliwice1:09.7032830.6739.03
44.Nowakowski Maksymilian05MKP ,,Warszawianka''1:10.8331232.5138.32
45.Wiski Adrian05MTP Kormoran Olsztyn1:11.3930532.3739.02


<< TOP >>
Konkurencja 6
11.12.2020 - 17:01
Chłopców, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
49.18
53.98
Cieślak Marcin
Goraj Marcin
05114
03606
Budapeszt (HUN)
Olsztyn
21.11.2020
15.12.2016

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Płoszka Kacper05MKS Jedynka Łódź55.8463826.2629.58
2.Rynkiewicz Jakub05KU AZS UMCS Lublin55.9563426.1029.85
3.Michta Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.56.4761726.6729.80
4.Mochnal Kacper05MKS Jedynka Łódź56.8560426.8629.99
5.Banasiak Michał05MKS Jedynka Łódź57.1959426.4730.72
6.Porzecki Łukasz05MUKS NEPTUN Mońki57.5458326.5830.96
7.Uryga Marcin05UKS Aquatica Pawłowice58.0856726.7131.37
8.Mordarski Filip05UKS SMS Galicja Kraków58.8454527.1831.66
Finał B
11.Leszczyński Maciej05MKS SMS Victoria Racibórz58.3655926.9031.46
12.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko58.4055827.4130.99
13.Pieniążek Wojciech05UKP ,,Polonia Warszawa''58.5855227.1231.46
14.Barchwic Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy59.1753627.5231.65
15.Gilewski Piotr05UKS Żabianka Gdańsk59.2853327.5031.78
16.Kucharski Bartłomiej05KS WANKAN Legnica59.9151627.9231.99
17.Konieczny Mateusz05UKS NIKA Sport Team Kraków1:00.4250327.9632.46
18.Dzierkacz Igor05UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.9749028.9332.04

PKOkoń Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''
PKKucharczyk Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''


<< TOP >>
Konkurencja 7
11.12.2020 - 10:02
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:54.39
1:58.06
Jedrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
00114
00309
Helsinki (FIN)
Poznan
10.12.2006
18.12.2011

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kowalska Klara05KU AZS UMCS Lublin2:04.95690A
2.Kossowska Julita05UKS 190 Łódź2:06.56664A29.3132.0132.9732.27
3.Kraszewska Martyna05MTP Kormoran Olsztyn2:06.65662A29.5633.0632.6631.37
4.Maksymowicz Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.94658A29.6832.4532.8631.95
5.Klusek Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.22654A29.9932.3632.9231.95
6.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn2:07.29652A30.3432.3832.4932.08
7.Górska Zofia05UKP ,,Polonia Warszawa''2:09.33622A29.8732.5433.7233.20
8.Zagdańska Oliwia05MKS Juvenia Wrocław2:10.42607A29.9932.8434.0033.59
9.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk2:10.52605A30.0033.0233.8933.61
10.Sujkowska Roksana05MTP Kormoran Olsztyn2:10.90600A30.8733.2733.5133.25
11.Siejak Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn2:11.30594B29.8633.1534.3033.99
12.Kowalczyk Katarzyna05MKP Szczecin2:11.38593B31.1533.2133.9733.05
13.Iżewska Gabriela05KS KSZO Ostrowiec Św.2:11.71589B28.9533.5434.5334.69
14.Gajcy Natalia05UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.95586B30.2633.7134.1733.81
15.Pasierowska Wiktoria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:12.28581B30.0932.9034.1935.10
16.Samoraj Oliwia05MKS Piaseczno2:12.55578B30.5133.0034.6334.41
17.Dadej Julia05UKS SMS Galicja Kraków2:12.78575B31.1833.4234.4533.73
18.Kozubowska Natalia05UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:12.81574B30.8333.4034.2334.35
19.Kowalska Zuzanna05KU AZS UMCS Lublin2:13.05571B30.8833.9534.2833.94
20.Mazur Zuzanna05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:13.85561B31.0834.1834.7833.81
21.Skalińska Ewa05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:13.87561R30.6433.9234.7934.52
22.Stachowicz Ilona05KS Swim2Win Krosno2:13.89561R31.1434.0034.2834.47
23.Volkert Julia05UKP Unia Oświęcim2:14.3555530.2333.6335.0235.47
24.Nowak Paulina05UKS Tri-Team Rumia2:14.8354930.8833.7535.1635.04
25.Wilgosz Maria05UKP Manta Jelcz-Laskowice2:14.9754730.9234.3335.1434.58
26.Modlińska Marta05WKS Śląsk Wrocław2:15.3854231.0934.9135.5833.80
27.Kalkowska Julia05MUKS ''Piętnastka''2:15.5054130.9233.8135.4335.34
28.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa2:15.6953931.9235.1934.9533.63
29.Stachowiak Mia05KS Warta Poznań2:15.9653530.8133.9835.4735.70
30.Masłowska Wiktoria05SWIMLAND Olsztyn2:16.6652729.3033.5336.1937.64
31.Cyganek Nina05UKS ,,P.S.Salwator''2:17.4551831.3034.4936.0035.66
32.Jaworska Wiktoria05MUKS ''Piętnastka''2:17.6451631.5034.6535.8635.63
33.Pyszniak Alicja05KU AZS UMCS Lublin2:18.8850232.0535.2536.0835.50
34.Kowalczyk Joanna05UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:20.6448431.6635.2737.1036.61
35.Kieruzel Martyna05UKS 190 Łódź2:22.1246933.0035.8036.7936.53
36.Grzegorczyk Maja05MTP Kormoran Olsztyn2:22.2846731.7735.4137.5237.58
37.Słotwińska Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy2:23.3245733.3436.5737.5535.86
38.Kowalska Oliwia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:23.3945634.4337.1736.7635.03
39.Kaniasta Matylda05KS Warta Poznań2:24.2544832.4935.8338.2037.73
40.Rębilas Julia05LKS Jedność 32 Przyszowice2:24.7444432.9336.4337.8137.57
41.Jawor Sandra05MKS Trójka Łódź2:25.0544133.4736.8438.2336.51
42.Adamus Wiktoria05UKS ,,Aligator'' Gorzyce2:25.4643733.6537.3938.4036.02
43.Bocheńska Dominika05KS Posnania Poznań2:27.8041732.4836.3238.9740.03
44.Szerszeń Wiktoria05MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny2:47.7328535.5441.7845.8644.55


<< TOP >>
Konkurencja 7
11.12.2020 - 17:16
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:54.39
1:58.06
Jedrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
00114
00309
Helsinki (FIN)
Poznan
10.12.2006
18.12.2011

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn2:02.3873428.2631.1931.5331.40
2.Klusek Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''2:02.7672728.9830.6531.2031.93
3.Kowalska Klara05KU AZS UMCS Lublin2:04.3370028.5631.4931.9532.33
4.Kossowska Julita05UKS 190 Łódź2:05.5768028.8031.8432.9032.03
5.Kraszewska Martyna05MTP Kormoran Olsztyn2:06.2666928.5731.8432.8832.97
6.Maksymowicz Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.8965928.4031.1833.4633.85
7.Zagdańska Oliwia05MKS Juvenia Wrocław2:08.3263729.7932.3133.6132.61
8.Górska Zofia05UKP ,,Polonia Warszawa''2:09.0262729.6532.3033.3333.74
Finał B
11.Sujkowska Roksana05MTP Kormoran Olsztyn2:10.0961130.4433.7033.3332.62
12.Siejak Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn2:10.2460930.1933.1133.7733.17
13.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk2:10.7460229.6232.8834.1234.12
14.Kowalczyk Katarzyna05MKP Szczecin2:10.9959930.3732.7334.1433.75
15.Gajcy Natalia05UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.1259729.9333.5734.4733.15
16.Pasierowska Wiktoria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:11.1759630.2432.5433.9234.47
17.Iżewska Gabriela05KS KSZO Ostrowiec Św.2:11.2459529.7533.3734.0234.10
18.Samoraj Oliwia05MKS Piaseczno2:12.4357930.7533.4134.5833.69

PKDadej Julia05UKS SMS Galicja Kraków
PKKozubowska Natalia05UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska


<< TOP >>
Konkurencja 8
11.12.2020 - 10:22
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:41.62
1:48.55
Majchrzak Kacper
Orlicz Filip
00115
05114
Berlin (GER)
Poznan
07.08.2017
26.11.2017

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Gościński Jakub05UKS SMS Galicja Kraków1:54.82648A26.1928.7229.8330.08
2.Płoszka Kacper05MKS Jedynka Łódź1:55.10643A27.1829.6329.8628.43
3.Radkiewicz Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.1:55.49636A26.5329.0429.8030.12
4.Hebel Maciej05UKS Żabianka Gdańsk1:55.51636A27.5029.5729.6128.83
5.Sławacki Wojciech05KU AZS UMCS Lublin1:55.76632A27.4829.2029.8529.23
6.Zdybel Adam05KS Delfin Gdynia1:55.82631A26.4929.8230.3229.19
7.Fałek Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.11626A26.6528.8430.1830.44
8.Zaremba Adam05WKS Śląsk Wrocław1:56.33623A27.3429.4929.7829.72
9.Plaga Dawid05TP Skalar Słupsk1:56.49620A26.9329.6230.3229.62
10.Krumplewski Gracjan05TP Skalar Słupsk1:57.56603A26.6929.3830.7730.72
11.Bolek Stanisław05UKP ,,Polonia Warszawa''1:57.58603B27.1930.1630.4229.81
12.Pawłowski Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa1:58.81585B27.2129.9230.2931.39
13.Kucharski Paweł05"Sikret" Gliwice2:00.17565B27.5429.7730.7632.10
14.Woźny Maksym05MKS Juvenia Wrocław2:00.18565B27.2130.3631.8530.76
15.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń2:00.69558B27.4730.3531.8830.99
16.Mrzygłód Michał05UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych2:00.70558B26.6929.2431.4433.33
17.Chycki Kamil05KU AZS UMCS Lublin2:00.77557B27.8630.3831.0831.45
18.Buliński Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.97554B27.4030.3931.8531.33
19.Arent Artur05MKS Jedynka Łódź2:01.06553B27.1630.4331.8731.60
20.Wiśniewski Stanisław05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:01.13552B27.4630.6631.9831.03
21.Tyrka Igor05MTP Kormoran Olsztyn2:01.39548R27.6630.2931.7131.73
22.Łopaciński Wojciech05UKS 190 Łódź2:01.51546R28.1930.3531.4931.48
23.Kasprzak Krzysztof05MKS Piaseczno2:01.8054327.3231.1632.0631.26
24.Chiniewicz Filip05UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.3253627.7430.9731.6331.98
25.Rudzki Jakub05MKS Jedynka Łódź2:02.7253027.4330.7132.2632.32
26.Bania Karol05MUKS ''Piętnastka''2:02.7753028.4830.5731.8731.85
27.Doktór Mateusz05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:02.9452827.9230.5032.3632.16
28.Kaczmarek Michał05UKS 190 Łódź2:03.3052328.3330.9632.4131.60
29.Muzyka Igor05KS ,,Wisła'' Puławy2:03.4552127.5630.7932.9932.11
30.Duda Kacper05Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy2:03.6751828.0331.1832.7031.76
Piechowski Jakub05UKS Junior Kluczbork2:03.6751828.1531.0331.9732.52
32.Sienkiewicz Ignacy05IKS Konstancin2:03.8051728.3331.4033.0131.06
33.Sypko Maksymilian05WKS Śląsk Wrocław2:04.0051428.0230.6532.5832.75
34.Męcner Jakub05PTS Janosik Bielsko-Biała2:04.2951127.7031.2433.1932.16
35.Harazim Filip05"Sikret" Gliwice2:04.4850828.3431.7833.1131.25
36.Cembala Karol05UKP Unia Oświęcim2:04.8850327.8431.6432.5932.81
37.Szymański Alan05UPKS Wodnik Rawicz2:04.9650228.6831.9332.3631.99
38.Osełkowski Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn2:05.1250028.7131.4032.4932.52
39.Szuter Maciej05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:05.3749728.6731.5833.0032.12
40.Wenerski Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''2:05.5649528.8531.6632.8132.24
41.Caliński Alan05WKS Śląsk Wrocław2:05.8149227.8631.6733.3432.94
42.Sosnowski Oliwier05UKS MOS w Opolu2:05.9249129.4631.3233.8131.33
43.Żółtowski Rafał05UKS G-8 Bielany Warszawa2:05.9449129.3131.8132.9431.88
44.Janus Kamil05MUKP Korona-Swim Kielce2:06.6348328.3931.1733.1833.89
45.Pisański Michał05MUKS ''Piętnastka''2:06.9148029.4632.1433.3531.96
46.Śledź Maciej05KU AZS UMCS Lublin2:06.9447928.2331.7533.0033.96
47.Kesler Michał05KS KSZO Ostrowiec Św.2:08.2446529.8332.5633.1732.68
48.Żukowski Antoni05MUKS ''Piętnastka''2:08.4646228.9831.9933.7133.78
49.Zaremba Igor05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:09.2645429.4932.3833.7233.67
50.Pawłowski Jan05UKP Unia Oświęcim2:09.3145328.5432.0034.2734.50
51.Dec Kacper05Uks Jagiellonia Swim2:10.6643928.6533.6535.7432.62
52.Adamczyk Filip05UKS Fala Swarzędz2:11.1443528.1032.1335.6235.29
53.Wołodko Oskar05UKP Manta Jelcz-Laskowice2:11.1643429.5533.3134.5633.74
54.Cempura Kamil05KS Posnania Poznań2:11.6043030.0532.8134.0434.70
55.Adamiak Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn2:11.9342730.7433.3333.8334.03
56.Prósiński Jakub05KP Płetwal Mława2:12.3542330.1833.8134.6633.70
57.Bielewicz Jan05KS Warta Poznań2:12.5042129.8233.4434.8034.44
58.Ptaszyński Stanisław05UKP Unia Oświęcim2:12.5542130.4432.8534.6034.66
59.Zawieja Stanisław05KS Posnania Poznań2:14.4040430.6234.1435.2234.42
60.Kochanowicz Karol05UKP Unia Oświęcim2:14.7240129.4633.5435.8635.86
61.Woronko Maciej05MKS Medyk Giżycko2:15.0539829.6732.5135.6037.27
62.Goździk Kamil05UKS Nawa Skierniewice2:16.4138630.6734.9436.0534.75
63.Malczewski Szymon05UKS Manta Warszawa Włochy2:16.8638230.4334.0036.4635.97
64.Tomczak Miłosz05KS Posnania Poznań2:19.5036130.7034.8036.7437.26
65.Majak Mateusz05Uks Cityzen2:20.0235731.6535.7936.8435.74
66.Nowakowski Maksymilian05MKP ,,Warszawianka''2:20.6235232.0935.3037.1336.10
67.Jakubiak Jakub05MKP Astromal-Leszno2:20.9735032.0335.7637.1136.07
68.Safjański Grzegorz05Uks ,,Pingwiny''2:21.2834731.8935.7136.6037.08
69.Gritzner Mikołaj05MKS Medyk Giżycko2:22.6833732.8435.4537.5136.88
NIE UK.Kosiński Bartosz05Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park27.7429.95


<< TOP >>
Konkurencja 8
11.12.2020 - 17:23
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:41.62
1:48.55
Majchrzak Kacper
Orlicz Filip
00115
05114
Berlin (GER)
Poznan
07.08.2017
26.11.2017

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Zdybel Adam05KS Delfin Gdynia1:48.0577725.3427.1527.5827.98
Rekord Polski 15 lat
2.Płoszka Kacper05MKS Jedynka Łódź1:50.4772725.6427.8129.0727.95
3.Hebel Maciej05UKS Żabianka Gdańsk1:50.7572226.0227.8428.7528.14
4.Sławacki Wojciech05KU AZS UMCS Lublin1:52.8568225.8728.6029.3729.01
5.Zaremba Adam05WKS Śląsk Wrocław1:54.1166026.1928.6129.5229.79
6.Gościński Jakub05UKS SMS Galicja Kraków1:54.5565226.1628.6629.6130.12
7.Radkiewicz Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.1:55.6863326.5829.0329.7530.32
8.Fałek Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa1:55.8663027.0229.2230.1029.52
Finał B
11.Plaga Dawid05TP Skalar Słupsk1:54.7964826.5028.9929.7529.55
12.Krumplewski Gracjan05TP Skalar Słupsk1:55.8463126.7929.2930.4429.32
13.Bolek Stanisław05UKP ,,Polonia Warszawa''1:56.9561326.7329.8630.5329.83
14.Woźny Maksym05MKS Juvenia Wrocław1:57.9259826.8729.8431.0730.14
15.Kucharski Paweł05"Sikret" Gliwice1:58.2659328.1130.5830.1329.44
16.Pawłowski Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.1656527.0230.0931.8131.24
17.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń2:01.0755228.0630.9331.1030.98
18.Mrzygłód Michał05UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych2:01.5854527.4630.4431.7931.89

PKChycki Kamil05KU AZS UMCS Lublin
PKBuliński Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 9
11.12.2020 - 10:51
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
2:04.98
2:07.71
Tchórz Alicja
Bernat Laura
00101
01403
Netanya (ISR)
Poznań
04.12.2015
23.11.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Bernat Laura05KU AZS UMCS Lublin2:11.74741A30.8333.3531.9735.59
2.Palicka Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:14.88690A31.3033.7935.5734.22
3.Poznańska Justyna05MKS Jedynka Łódź2:15.54680A32.2933.9834.6634.61
4.Wieczorek Zuzanna05TP Zielona Góra2:20.01617A32.9435.1736.0035.90
5.Grzebieluch Maja05MKS Jedynka Łódź2:21.19602A31.9535.2036.6037.44
6.Szok Wiktoria05MKS Ochota Warszawa2:22.28588A33.1135.7036.9536.52
7.Ciesielska Inga05MUKS ''Piętnastka''2:22.98579A32.3835.9737.4337.20
8.Słomińska Anna05AZS AWF Warszawa2:23.21577A33.2835.8436.6037.49
9.Stawska Laura05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:24.69559A33.5436.2137.7337.21
10.Smiczek Julia05AZS AWF Katowice2:24.92556A32.3035.9338.3138.38
11.Petrykowska Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.2:25.26552B33.3336.5037.7137.72
12.Łuszczewska Emilia05KU AZS UMCS Lublin2:25.60549B33.4536.3537.9437.86
13.Beszterda Maria05Uks Jagiellonia Swim2:26.06543B33.4436.4338.1238.07
14.Górska Natalia05UKS Nawa Skierniewice2:26.18542B33.5236.3538.4137.90
15.Tuszyńska Matylda05AZS AWF Katowice2:27.40529B34.0937.8138.4037.10
16.Stachowicz Ilona05KS Swim2Win Krosno2:28.24520B34.7238.0838.3637.08
17.Krawczyk Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.36519B33.1837.2439.6238.32
18.Dziadek Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy2:28.65516B33.0737.0439.2539.29
19.Malaczewska Maja05MKS Juvenia Wrocław2:28.78514B35.0637.2538.4638.01
20.Kleczek Maria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:29.13511B33.3937.2139.6638.87
21.Tchórzewska Sabina05UKS SMS Galicja Kraków2:30.00502R35.2237.6038.8738.31
22.Skalska Zofia05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:30.20500R34.6437.7938.9438.83
23.Smoleń Patrycja05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów2:31.1849034.5738.1938.8339.59
24.Wróbel Karolina05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.7948434.7338.1139.8339.12
25.Klimiuk Zuzanna05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:32.1648135.4837.5739.8339.28
26.Janik Anna05UKP Unia Oświęcim2:34.4246034.9838.4340.3340.68
27.Jurkowska Iga05AZS AWFiS Gdańsk2:34.8945635.3538.7840.8339.93
28.Michałowska Amelia05MKP H2O Koszalin2:36.1544535.0538.8441.7540.51
29.Wilk Nikola05UKS Junior Kluczbork2:36.4444234.7638.9742.0840.63
30.Woroniecka Emilia05MUKS ''Piętnastka''2:37.1743637.2139.8940.5939.48
31.Jasińska Michalina05Sejwal Rypin2:38.8442236.6840.7941.1640.21
32.Trzaska Alicja05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo2:41.9239934.9939.2243.2344.48
33.Tunkiewicz Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn2:42.2439636.2140.7943.0842.16
34.Mieloch Marcelina05UKS Trójka Środa Wlkp.2:42.9039237.4240.3842.9942.11
35.Kaczanowska Maja05UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:43.7038638.2640.9842.9041.56
DYSKW.Daszkiewicz Magdalena05UKS ,,Aligator'' Gorzyce2:45.8637.0041.6445.4941.73
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).


<< TOP >>
Konkurencja 9
11.12.2020 - 17:40
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
2:04.98
2:07.71
Tchórz Alicja
Bernat Laura
00101
01403
Netanya (ISR)
Poznań
04.12.2015
23.11.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Bernat Laura05KU AZS UMCS Lublin2:07.9880830.0732.3733.3432.20
2.Palicka Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:09.8477430.1232.7033.4033.62
3.Poznańska Justyna05MKS Jedynka Łódź2:12.6772531.1733.5734.3433.59
4.Wieczorek Zuzanna05TP Zielona Góra2:18.8963232.8334.9135.6335.52
5.Szok Wiktoria05MKS Ochota Warszawa2:19.6062332.7935.4136.4134.99
6.Grzebieluch Maja05MKS Jedynka Łódź2:19.6662232.0535.0236.1036.49
7.Ciesielska Inga05MUKS ''Piętnastka''2:20.6460931.3935.1836.8237.25
8.Słomińska Anna05AZS AWF Warszawa2:25.7254733.5736.1337.9838.04
Finał B
11.Beszterda Maria05Uks Jagiellonia Swim2:21.7759433.3436.0536.8935.49
12.Smiczek Julia05AZS AWF Katowice2:23.6957133.1636.3037.4636.77
13.Petrykowska Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.2:24.6556033.5136.2237.5837.34
14.Górska Natalia05UKS Nawa Skierniewice2:24.9755634.6136.8737.7635.73
15.Stawska Laura05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:25.1655433.8036.4937.7437.13
16.Stachowicz Ilona05KS Swim2Win Krosno2:25.2255335.1636.8237.6235.62
17.Tuszyńska Matylda05AZS AWF Katowice2:25.4955032.7937.3438.0137.35
18.Łuszczewska Emilia05KU AZS UMCS Lublin2:25.8154633.7136.6438.3237.14

PKKrawczyk Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''
PKDziadek Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy


<< TOP >>
Konkurencja 10
11.12.2020 - 11:07
Chłopców, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:47.38
1:56.99
Kawęcki Radosław
Kosiński Filip
00304
00109
Doha (QAT)
Poznań
07.12.2014
23.11.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kowalski Mateusz05UKS Żabianka Gdańsk2:03.85620A28.6830.9131.7232.54
2.Jankowski Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk2:05.53595A29.2431.9132.1632.22
3.Geisner Kamil05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie2:05.62594A29.1932.3132.2631.86
4.Sobieszek Franciszek05MKS Piaseczno2:07.73565A29.5833.0833.3431.73
5.Szczerba Igor05UKS SMS Galicja Kraków2:08.55554A30.5032.3933.0832.58
6.Setlak Marcel05UKS Żabianka Gdańsk2:08.61554A29.9331.6933.0733.92
7.Pogoda Krzysztof05MKS Jedynka Łódź2:09.06548A29.9532.7833.7332.60
8.Szpaler Jakub05MKP Szczecin2:09.08548A29.6733.2033.8132.40
9.Jankowski Antoni05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:09.44543A30.2232.7333.4633.03
10.Trydulski Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:09.88537A29.4732.4733.9533.99
11.Suchański Filip05Uks 512:10.09535B30.1232.8434.0033.13
12.Nowacki Jacek05MTP Kormoran Olsztyn2:11.22521B31.1233.1534.2832.67
13.Szymański Łukasz05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:11.40519B29.6533.6334.9933.13
14.Sroka Błażej05UKS Żabianka Gdańsk2:12.30508B30.8834.0033.8833.54
15.Czernicki Hubert05KP Sokół Rzeszów2:13.12499B29.8632.8734.4035.99
16.Basaez Claudio05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:13.14499B30.6333.7034.2834.53
17.Bania Karol05MUKS ''Piętnastka''2:13.65493B31.4533.4234.6034.18
18.Pawlica Mateusz05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:13.91490B31.3133.5634.4634.58
19.Pieńkowski Bartłomiej05MKP Szczecin2:14.44485B31.3234.8234.4233.88
20.Lesiński Jakub05UKS Nawa Skierniewice2:14.79481B30.9834.0035.2634.55
21.Zabagło Filip05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo2:15.11477R30.9234.3236.1533.72
22.Szewczyk Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.37475R30.6733.9235.0535.73
23.Meyer Krzysztof05KS Warta Poznań2:15.7547130.5334.2335.5735.42
24.Błaut Maciej05MUKP Korona-Swim Kielce2:16.7946030.7133.8035.5736.71
25.Caliński Alan05WKS Śląsk Wrocław2:19.1443731.8635.1236.6135.55
26.Piecha Kacper05UKP Unia Oświęcim2:19.8643031.9235.4135.5736.96
27.Wojtyniak Marcel05KS Posnania Poznań2:19.9343031.4534.6836.7937.01
28.Kucharski Bartłomiej05KS WANKAN Legnica2:21.0641932.8035.6036.2836.38
29.Juchno Mikołaj05IKS Konstancin2:21.5141531.6135.3837.7536.77
30.Stankiewicz Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:22.0041131.8035.9238.3335.95
31.Stachowicz Kamil05KS Swim2Win Krosno2:23.6339731.4136.1438.5437.54
32.Łoboda Tymoteusz05UKP ,,Polonia Warszawa''2:23.9939433.0836.2937.5137.11
33.Wiszniewski Albert05Uks Jagiellonia Swim2:35.5731333.7438.9141.3141.61


<< TOP >>
Konkurencja 10
11.12.2020 - 17:48
Chłopców, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:47.38
1:56.99
Kawęcki Radosław
Kosiński Filip
00304
00109
Doha (QAT)
Poznań
07.12.2014
23.11.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kowalski Mateusz05UKS Żabianka Gdańsk2:01.3465928.2130.6431.0731.42
2.Geisner Kamil05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie2:04.0861628.7131.3531.9232.10
3.Jankowski Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk2:04.9560428.8931.1732.4732.42
4.Szczerba Igor05UKS SMS Galicja Kraków2:05.8859029.3131.4032.6532.52
5.Szpaler Jakub05MKP Szczecin2:06.1358728.2431.8733.6532.37
6.Pogoda Krzysztof05MKS Jedynka Łódź2:07.4556930.1731.7032.9632.62
7.Setlak Marcel05UKS Żabianka Gdańsk2:08.0056129.1431.6132.9234.33
8.Sobieszek Franciszek05MKS Piaseczno2:09.8053829.9533.5933.9832.28
Finał B
11.Jankowski Antoni05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:08.9155030.1332.5733.4032.81
12.Suchański Filip05Uks 512:09.1454730.1432.6333.3433.03
13.Sroka Błażej05UKS Żabianka Gdańsk2:10.9852430.5533.5233.8133.10
14.Trydulski Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:11.6051730.1333.1534.3533.97
15.Nowacki Jacek05MTP Kormoran Olsztyn2:12.1351030.5033.5734.2533.81
16.Basaez Claudio05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:12.3550830.8633.4634.1933.84
17.Szymański Łukasz05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:13.5149530.3831.5736.5834.98
18.Czernicki Hubert05KP Sokół Rzeszów2:14.3248630.3433.5335.8634.59

PKBania Karol05MUKS ''Piętnastka''
PKPawlica Mateusz05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry


<< TOP >>
Konkurencja 11
11.12.2020 - 11:23
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
4:31.89
4:38.89
Baranowska Katarzyna
Knop Aleksandra
00116
01605
Debrecen (HUN)
Lublin
16.12.2007
18.12.2018

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bernat Laura05KU AZS UMCS Lublin4:58.50652A
50m:
100m:
32.59
1:11.07
32.59
38.48
150m:
200m:
1:48.16
2:24.08
37.09
35.92
250m:
300m:
3:07.05
3:50.73
42.97
43.68
350m:
400m:
4:26.14
4:58.50
35.41
32.36
2.Lubińska Alicja05UKP Unia Oświęcim5:01.68632A
50m:
100m:
30.92
1:06.60
30.92
35.68
150m:
200m:
1:44.68
2:23.14
38.08
38.46
250m:
300m:
3:04.33
3:48.89
41.19
44.56
350m:
400m:
4:25.62
5:01.68
36.73
36.06
3.Poznańska Justyna05MKS Jedynka Łódź5:03.37621A
50m:
100m:
32.66
1:10.31
32.66
37.65
150m:
200m:
1:47.76
2:24.70
37.45
36.94
250m:
300m:
3:08.46
3:52.02
43.76
43.56
350m:
400m:
4:28.46
5:03.37
36.44
34.91
4.Szalast Karolina05UKS Tri-Team Rumia5:04.02617A
50m:
100m:
32.46
1:09.62
32.46
37.16
150m:
200m:
1:47.80
2:25.26
38.18
37.46
250m:
300m:
3:09.70
3:54.54
44.44
44.84
350m:
400m:
4:29.98
5:04.02
35.44
34.04
5.Burdyn Dominika05KU AZS UMCS Lublin5:05.44609A
50m:
100m:
31.55
1:08.36
31.55
36.81
150m:
200m:
1:46.66
2:24.57
38.30
37.91
250m:
300m:
3:09.07
3:53.84
44.50
44.77
350m:
400m:
4:30.22
5:05.44
36.38
35.22
6.Słabosz Emilia05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy5:09.34586A
50m:
100m:
32.44
1:09.76
32.44
37.32
150m:
200m:
1:48.39
2:26.47
38.63
38.08
250m:
300m:
3:12.57
3:58.51
46.10
45.94
350m:
400m:
4:34.57
5:09.34
36.06
34.77
7.Cicha Aleksandra05UKS SMS Galicja Kraków5:11.27575A
50m:
100m:
34.39
1:12.61
34.39
38.22
150m:
200m:
1:51.65
2:29.97
39.04
38.32
250m:
300m:
3:15.62
4:00.94
45.65
45.32
350m:
400m:
4:36.96
5:11.27
36.02
34.31
8.Koral Milena05UKS Aquatica Pawłowice5:13.69562A
50m:
100m:
31.68
1:09.06
31.68
37.38
150m:
200m:
1:48.53
2:27.57
39.47
39.04
250m:
300m:
3:12.65
3:58.11
45.08
45.46
350m:
400m:
4:36.48
5:13.69
38.37
37.21
9.Bukowska Olga05UKP ,,Ruda Śląska''5:14.64557A
50m:
100m:
31.93
1:09.99
31.93
38.06
150m:
200m:
1:51.11
2:31.95
41.12
40.84
250m:
300m:
3:16.23
4:02.16
44.28
45.93
350m:
400m:
4:38.86
5:14.64
36.70
35.78
10.Jakubik Julia05UKP Unia Oświęcim5:15.94550A
50m:
100m:
33.32
1:12.45
33.32
39.13
150m:
200m:
1:53.44
2:32.51
40.99
39.07
250m:
300m:
3:17.41
4:03.68
44.90
46.27
350m:
400m:
4:40.94
5:15.94
37.26
35.00
11.Sędłak Alicja05MUKS ''Piętnastka''5:20.15529B
50m:
100m:
32.56
1:11.75
32.56
39.19
150m:
200m:
1:54.03
2:34.94
42.28
40.91
250m:
300m:
3:19.23
4:05.16
44.29
45.93
350m:
400m:
4:42.62
5:20.15
37.46
37.53
12.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń5:20.46527B
50m:
100m:
32.28
1:10.57
32.28
38.29
150m:
200m:
1:51.21
2:34.64
40.64
43.43
250m:
300m:
3:22.38
4:08.06
47.74
45.68
350m:
400m:
4:44.73
5:20.46
36.67
35.73
13.Moritz Marcelina05MUKS ''Piętnastka''5:20.55527B
50m:
100m:
34.43
1:13.25
34.43
38.82
150m:
200m:
1:54.43
2:35.64
41.18
41.21
250m:
300m:
3:19.12
4:04.39
43.48
45.27
350m:
400m:
4:42.62
5:20.55
38.23
37.93
14.Tadko Wiktoria05MKS SMS Victoria Racibórz5:34.40464B
50m:
100m:
36.55
1:19.60
36.55
43.05
150m:
200m:
2:02.14
2:43.19
42.54
41.05
250m:
300m:
3:29.98
4:16.93
46.79
46.95
350m:
400m:
4:56.39
5:34.40
39.46
38.01
15.Sosnówka Oliwia05UKP Fala Kraśnik5:43.59428B
50m:
100m:
34.52
1:13.88
34.52
39.36
150m:
200m:
2:00.56
2:45.60
46.68
45.04
250m:
300m:
3:34.53
4:24.70
48.93
50.17
350m:
400m:
5:04.97
5:43.59
40.27
38.62
16.Matwin Julia05UKP Unia Oświęcim5:44.25425B
50m:
100m:
34.84
1:15.41
34.84
40.57
150m:
200m:
2:00.35
2:43.90
44.94
43.55
250m:
300m:
3:34.42
4:26.31
50.52
51.89
350m:
400m:
5:06.91
5:44.25
40.60
37.34
DYSKW.Klusek Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''5:00.80
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu.
50m:
100m:
32.05
1:08.69
32.05
36.64
150m:
200m:
1:47.14
2:24.36
38.45
37.22
250m:
300m:
3:07.48
3:51.54
43.12
44.06
350m:
400m:
4:26.03
5:00.80
34.49
34.77


<< TOP >>
Konkurencja 11
11.12.2020 - 19:00
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
4:31.89
4:38.89
Baranowska Katarzyna
Knop Aleksandra
00116
01605
Debrecen (HUN)
Lublin
16.12.2007
18.12.2018

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Bernat Laura05KU AZS UMCS Lublin4:47.21732
50m:
100m:
31.26
1:07.98
31.26
36.72
150m:
200m:
1:43.07
2:17.21
35.09
34.14
250m:
300m:
2:59.53
3:41.84
42.32
42.31
350m:
400m:
4:15.61
4:47.21
33.77
31.60
2.Poznańska Justyna05MKS Jedynka Łódź4:51.06704
50m:
100m:
31.27
1:07.81
31.27
36.54
150m:
200m:
1:44.16
2:19.61
36.35
35.45
250m:
300m:
3:00.96
3:43.34
41.35
42.38
350m:
400m:
4:17.88
4:51.06
34.54
33.18
3.Lubińska Alicja05UKP Unia Oświęcim5:00.45640
50m:
100m:
30.73
1:06.81
30.73
36.08
150m:
200m:
1:44.32
2:21.25
37.51
36.93
250m:
300m:
3:03.11
3:46.88
41.86
43.77
350m:
400m:
4:24.05
5:00.45
37.17
36.40
4.Słabosz Emilia05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy5:01.02636
50m:
100m:
32.04
1:09.53
32.04
37.49
150m:
200m:
1:47.38
2:24.16
37.85
36.78
250m:
300m:
3:08.39
3:53.74
44.23
45.35
350m:
400m:
4:28.57
5:01.02
34.83
32.45
5.Burdyn Dominika05KU AZS UMCS Lublin5:01.92630
50m:
100m:
30.51
1:06.64
30.51
36.13
150m:
200m:
1:44.65
2:22.84
38.01
38.19
250m:
300m:
3:07.02
3:51.97
44.18
44.95
350m:
400m:
4:28.23
5:01.92
36.26
33.69
6.Szalast Karolina05UKS Tri-Team Rumia5:04.74613
50m:
100m:
32.22
1:09.14
32.22
36.92
150m:
200m:
1:47.57
2:24.97
38.43
37.40
250m:
300m:
3:09.69
3:54.81
44.72
45.12
350m:
400m:
4:30.36
5:04.74
35.55
34.38
7.Cicha Aleksandra05UKS SMS Galicja Kraków5:16.02550
50m:
100m:
33.61
1:11.97
33.61
38.36
150m:
200m:
1:51.37
2:30.62
39.40
39.25
250m:
300m:
3:17.08
4:03.43
46.46
46.35
350m:
400m:
4:40.99
5:16.02
37.56
35.03
8.Koral Milena05UKS Aquatica Pawłowice5:16.48547
50m:
100m:
32.34
1:09.86
32.34
37.52
150m:
200m:
1:50.00
2:29.73
40.14
39.73
250m:
300m:
3:14.95
4:00.78
45.22
45.83
350m:
400m:
4:39.24
5:16.48
38.46
37.24
Finał B
11.Bukowska Olga05UKP ,,Ruda Śląska''5:10.94577
50m:
100m:
32.82
1:11.34
32.82
38.52
150m:
200m:
1:51.84
2:32.66
40.50
40.82
250m:
300m:
3:16.29
4:00.87
43.63
44.58
350m:
400m:
4:36.24
5:10.94
35.37
34.70
12.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń5:13.96561
50m:
100m:
31.86
1:10.62
31.86
38.76
150m:
200m:
1:50.88
2:32.79
40.26
41.91
250m:
300m:
3:16.87
4:02.63
44.08
45.76
350m:
400m:
4:39.39
5:13.96
36.76
34.57
13.Sędłak Alicja05MUKS ''Piętnastka''5:14.22559
50m:
100m:
32.35
1:10.53
32.35
38.18
150m:
200m:
1:51.18
2:32.38
40.65
41.20
250m:
300m:
3:15.70
4:00.99
43.32
45.29
350m:
400m:
4:38.46
5:14.22
37.47
35.76
14.Jakubik Julia05UKP Unia Oświęcim5:18.99534
50m:
100m:
33.27
1:13.05
33.27
39.78
150m:
200m:
1:54.27
2:35.06
41.22
40.79
250m:
300m:
3:20.23
4:06.48
45.17
46.25
350m:
400m:
4:43.86
5:18.99
37.38
35.13
Moritz Marcelina05MUKS ''Piętnastka''5:18.99534
50m:
100m:
34.66
1:13.43
34.66
38.77
150m:
200m:
1:55.33
2:37.07
41.90
41.74
250m:
300m:
3:20.36
4:05.25
43.29
44.89
350m:
400m:
4:43.14
5:18.99
37.89
35.85
16.Tadko Wiktoria05MKS SMS Victoria Racibórz5:31.95474
50m:
100m:
37.02
1:20.02
37.02
43.00
150m:
200m:
2:02.08
2:43.00
42.06
40.92
250m:
300m:
3:29.90
4:16.57
46.90
46.67
350m:
400m:
4:55.03
5:31.95
38.46
36.92
17.Sosnówka Oliwia05UKP Fala Kraśnik5:36.04457
50m:
100m:
35.42
1:15.41
35.42
39.99
150m:
200m:
2:01.17
2:45.21
45.76
44.04
250m:
300m:
3:32.40
4:20.28
47.19
47.88
350m:
400m:
4:59.48
5:36.04
39.20
36.56
DYSKW.Matwin Julia05UKP Unia Oświęcim5:47.20
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.
50m:
100m:
35.10
1:17.07
35.10
41.97
150m:
200m:
2:02.33
2:46.58
45.26
44.25
250m:
300m:
3:38.07
4:29.70
51.49
51.63
350m:
400m:
5:09.51
5:47.20
39.81
37.69


<< TOP >>
Konkurencja 12
11.12.2020 - 11:37
Chłopców, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
4:03.20
4:23.69
Wojt Lukasz
Kałusowski Jan
POL
00905
Berlin (GER)
Lublin
14.11.2009
18.12.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Staniszewski Bartosz05UKP ,,Ruda Śląska''4:30.32655A
50m:
100m:
28.40
1:01.94
28.40
33.54
150m:
200m:
1:36.34
2:10.38
34.40
34.04
250m:
300m:
2:48.34
3:28.03
37.96
39.69
350m:
400m:
4:00.13
4:30.32
32.10
30.19
2.Mochnal Kacper05MKS Jedynka Łódź4:33.92629A
50m:
100m:
27.99
59.60
27.99
31.61
150m:
200m:
1:34.23
2:09.51
34.63
35.28
250m:
300m:
2:48.81
3:28.70
39.30
39.89
350m:
400m:
4:01.66
4:33.92
32.96
32.26
3.Tomaszewski Piotr05KU AZS UMCS Lublin4:40.05589A
50m:
100m:
29.70
1:02.92
29.70
33.22
150m:
200m:
1:39.25
2:15.33
36.33
36.08
250m:
300m:
2:55.25
3:36.34
39.92
41.09
350m:
400m:
4:09.23
4:40.05
32.89
30.82
4.Olewniczak Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''4:40.12589A
50m:
100m:
29.35
1:02.63
29.35
33.28
150m:
200m:
1:39.06
2:15.85
36.43
36.79
250m:
300m:
2:55.17
3:36.20
39.32
41.03
350m:
400m:
4:08.33
4:40.12
32.13
31.79
5.Skolasiński Jakub05KS Warta Poznań4:42.68573A
50m:
100m:
29.36
1:03.80
29.36
34.44
150m:
200m:
1:40.86
2:16.88
37.06
36.02
250m:
300m:
2:55.76
3:36.03
38.88
40.27
350m:
400m:
4:09.94
4:42.68
33.91
32.74
6.Nowacki Błażej05UKS Żabianka Gdańsk4:43.75566A
50m:
100m:
29.73
1:04.38
29.73
34.65
150m:
200m:
1:39.34
2:15.29
34.96
35.95
250m:
300m:
2:54.70
3:35.64
39.41
40.94
350m:
400m:
4:09.68
4:43.75
34.04
34.07
7.Woźniak Piotr05MTP Kormoran Olsztyn4:44.41562A
50m:
100m:
29.16
1:03.34
29.16
34.18
150m:
200m:
1:40.69
2:16.84
37.35
36.15
250m:
300m:
2:59.24
3:42.45
42.40
43.21
350m:
400m:
4:13.96
4:44.41
31.51
30.45
8.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź4:44.96559A
50m:
100m:
29.73
1:03.53
29.73
33.80
150m:
200m:
1:39.89
2:16.22
36.36
36.33
250m:
300m:
2:57.50
3:38.88
41.28
41.38
350m:
400m:
4:12.53
4:44.96
33.65
32.43
9.Filozof Adam05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:47.10547A
50m:
100m:
29.40
1:03.83
29.40
34.43
150m:
200m:
1:40.75
2:17.16
36.92
36.41
250m:
300m:
2:58.17
3:39.24
41.01
41.07
350m:
400m:
4:13.32
4:47.10
34.08
33.78
10.Okoń Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:50.78526A
50m:
100m:
29.01
1:03.37
29.01
34.36
150m:
200m:
1:41.03
2:18.17
37.66
37.14
250m:
300m:
3:00.02
3:42.43
41.85
42.41
350m:
400m:
4:17.05
4:50.78
34.62
33.73
11.Dzierkacz Igor05UKS G-8 Bielany Warszawa4:50.91525B
50m:
100m:
30.08
1:04.39
30.08
34.31
150m:
200m:
1:42.38
2:20.42
37.99
38.04
250m:
300m:
3:02.20
3:44.74
41.78
42.54
350m:
400m:
4:19.04
4:50.91
34.30
31.87
12.Pogoda Krzysztof05MKS Jedynka Łódź4:51.17524B
50m:
100m:
31.00
1:06.53
31.00
35.53
150m:
200m:
1:42.63
2:17.76
36.10
35.13
250m:
300m:
2:59.32
3:41.49
41.56
42.17
350m:
400m:
4:17.28
4:51.17
35.79
33.89
13.Frankowski Miłosz05MKS Juvenia Wrocław4:51.53522B
50m:
100m:
28.54
1:03.25
28.54
34.71
150m:
200m:
1:41.14
2:18.65
37.89
37.51
250m:
300m:
2:59.71
3:41.60
41.06
41.89
350m:
400m:
4:16.87
4:51.53
35.27
34.66
14.Gohla Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle4:55.28502B
50m:
100m:
30.38
1:05.80
30.38
35.42
150m:
200m:
1:47.29
2:27.16
41.49
39.87
250m:
300m:
3:06.02
3:46.55
38.86
40.53
350m:
400m:
4:22.03
4:55.28
35.48
33.25
15.Żaba Mateusz05UKS MOS w Opolu5:02.08469B
50m:
100m:
31.84
1:08.10
31.84
36.26
150m:
200m:
1:46.62
2:25.16
38.52
38.54
250m:
300m:
3:07.91
3:50.86
42.75
42.95
350m:
400m:
4:27.42
5:02.08
36.56
34.66
16.Bigaj Gabriel05UKP Unia Oświęcim5:07.26446B
50m:
100m:
32.96
1:11.54
32.96
38.58
150m:
200m:
1:50.43
2:28.44
38.89
38.01
250m:
300m:
3:12.01
3:56.74
43.57
44.73
350m:
400m:
4:32.44
5:07.26
35.70
34.82
17.Radziszewski Andrzej05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków5:07.84443B
50m:
100m:
31.03
1:08.05
31.03
37.02
150m:
200m:
1:47.66
2:25.99
39.61
38.33
250m:
300m:
3:09.85
3:54.78
43.86
44.93
350m:
400m:
4:32.36
5:07.84
37.58
35.48
18.Seń Jakub05Klub Pływacki STILON Gorzów Wlkp.5:07.89443B
50m:
100m:
30.79
1:06.58
30.79
35.79
150m:
200m:
1:47.51
2:28.90
40.93
41.39
250m:
300m:
3:12.26
3:56.11
43.36
43.85
350m:
400m:
4:32.30
5:07.89
36.19
35.59
DYSKW.Kaja Błażej05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.5:27.38
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
50m:
100m:
28.89
1:04.34
28.89
35.45
150m:
200m:
1:45.13
2:25.01
40.79
39.88
250m:
300m:
3:15.83
4:07.47
50.82
51.64
350m:
400m:
4:48.37
5:27.38
40.90
39.01


<< TOP >>
Konkurencja 12
11.12.2020 - 19:14
Chłopców, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
4:03.20
4:23.69
Wojt Lukasz
Kałusowski Jan
POL
00905
Berlin (GER)
Lublin
14.11.2009
18.12.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Staniszewski Bartosz05UKP ,,Ruda Śląska''4:26.25685
50m:
100m:
27.15
1:00.30
27.15
33.15
150m:
200m:
1:34.65
2:08.96
34.35
34.31
250m:
300m:
2:46.79
3:25.61
37.83
38.82
350m:
400m:
3:57.63
4:26.25
32.02
28.62
2.Mochnal Kacper05MKS Jedynka Łódź4:26.39684
50m:
100m:
27.63
59.00
27.63
31.37
150m:
200m:
1:33.57
2:08.56
34.57
34.99
250m:
300m:
2:47.46
3:26.31
38.90
38.85
350m:
400m:
3:57.23
4:26.39
30.92
29.16
3.Tomaszewski Piotr05KU AZS UMCS Lublin4:33.86630
50m:
100m:
27.55
1:00.00
27.55
32.45
150m:
200m:
1:35.53
2:11.33
35.53
35.80
250m:
300m:
2:50.50
3:29.98
39.17
39.48
350m:
400m:
4:02.63
4:33.86
32.65
31.23
4.Nowacki Błażej05UKS Żabianka Gdańsk4:34.15628
50m:
100m:
28.06
1:01.01
28.06
32.95
150m:
200m:
1:35.64
2:10.33
34.63
34.69
250m:
300m:
2:48.66
3:29.22
38.33
40.56
350m:
400m:
4:02.47
4:34.15
33.25
31.68
5.Olewniczak Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''4:39.21594
50m:
100m:
28.15
1:00.88
28.15
32.73
150m:
200m:
1:36.94
2:12.48
36.06
35.54
250m:
300m:
2:51.55
3:31.11
39.07
39.56
350m:
400m:
4:04.65
4:39.21
33.54
34.56
6.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź4:44.71560
50m:
100m:
29.17
1:02.74
29.17
33.57
150m:
200m:
1:38.97
2:14.64
36.23
35.67
250m:
300m:
2:56.27
3:38.11
41.63
41.84
350m:
400m:
4:11.94
4:44.71
33.83
32.77
7.Skolasiński Jakub05KS Warta Poznań4:45.05558
50m:
100m:
28.89
1:02.81
28.89
33.92
150m:
200m:
1:40.17
2:16.85
37.36
36.68
250m:
300m:
2:55.69
3:36.18
38.84
40.49
350m:
400m:
4:11.00
4:45.05
34.82
34.05
8.Woźniak Piotr05MTP Kormoran Olsztyn4:46.86548
50m:
100m:
28.12
1:01.10
28.12
32.98
150m:
200m:
1:37.75
2:14.21
36.65
36.46
250m:
300m:
2:58.49
3:42.96
44.28
44.47
350m:
400m:
4:15.38
4:46.86
32.42
31.48
Finał B
11.Pogoda Krzysztof05MKS Jedynka Łódź4:42.46574
50m:
100m:
29.31
1:04.22
29.31
34.91
150m:
200m:
1:39.14
2:13.03
34.92
33.89
250m:
300m:
2:52.88
3:34.82
39.85
41.94
350m:
400m:
4:09.12
4:42.46
34.30
33.34
12.Filozof Adam05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:46.12552
50m:
100m:
30.20
1:05.21
30.20
35.01
150m:
200m:
1:42.81
2:19.31
37.60
36.50
250m:
300m:
2:59.87
3:40.94
40.56
41.07
350m:
400m:
4:14.65
4:46.12
33.71
31.47
13.Okoń Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:46.37551
50m:
100m:
29.64
1:04.57
29.64
34.93
150m:
200m:
1:42.49
2:19.33
37.92
36.84
250m:
300m:
2:59.97
3:40.65
40.64
40.68
350m:
400m:
4:14.42
4:46.37
33.77
31.95
14.Gohla Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle4:49.57533
50m:
100m:
29.77
1:03.37
29.77
33.60
150m:
200m:
1:43.75
2:23.12
40.38
39.37
250m:
300m:
3:02.82
3:42.83
39.70
40.01
350m:
400m:
4:17.27
4:49.57
34.44
32.30
15.Frankowski Miłosz05MKS Juvenia Wrocław4:50.80526
50m:
100m:
28.84
1:03.68
28.84
34.84
150m:
200m:
1:42.28
2:20.19
38.60
37.91
250m:
300m:
3:00.88
3:43.20
40.69
42.32
350m:
400m:
4:17.45
4:50.80
34.25
33.35
16.Dzierkacz Igor05UKS G-8 Bielany Warszawa4:55.60501
50m:
100m:
30.68
1:05.77
30.68
35.09
150m:
200m:
1:44.38
2:22.00
38.61
37.62
250m:
300m:
3:03.27
3:46.49
41.27
43.22
350m:
400m:
4:21.76
4:55.60
35.27
33.84
17.Żaba Mateusz05UKS MOS w Opolu5:01.41472
50m:
100m:
33.15
1:12.12
33.15
38.97
150m:
200m:
1:51.63
2:29.69
39.51
38.06
250m:
300m:
3:10.95
3:53.19
41.26
42.24
350m:
400m:
4:29.16
5:01.41
35.97
32.25
18.Bigaj Gabriel05UKP Unia Oświęcim5:04.69457
50m:
100m:
32.50
1:10.44
32.50
37.94
150m:
200m:
1:49.33
2:27.64
38.89
38.31
250m:
300m:
3:11.10
3:55.55
43.46
44.45
350m:
400m:
4:30.83
5:04.69
35.28
33.86

PKRadziszewski Andrzej05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
PKSeń Jakub05Klub Pływacki STILON Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 13
11.12.2020 - 19:27
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
8:05.79
8:27.18
KU AZS UMCS Lublin
UKP Polonia Warszawa
03103
09514
Lublin
Ostrowiec Św.
21.12.2018
14.12.2018

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.
1.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin8:27.85709
Bernat Laura
Kowalska Zuzanna
Burdyn Dominika
Kowalska Klara
05
05
05
05
+0,76
+0,40
+0,07
+0,28
29.08
29.13
28.72
27.90
32.45
32.43
32.13
31.38
32.96
34.05
34.25
32.13
30.86
34.76
33.51
32.11
2:05.35
2:10.37
2:08.61
2:03.52
2.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''8:36.37674
Klusek Aleksandra
Apanas Karolina
Gajcy Natalia
Górska Zofia
05
05
05
05
+0,71
+0,64
+0,27
+0,36
29.24
28.70
29.58
29.27
31.70
32.49
33.08
32.86
32.63
33.79
34.38
34.30
32.75
33.71
34.05
33.84
2:06.32
2:08.69
2:11.09
2:10.27
3.MKS Jedynka Łódź 1MKS Jedynka Łódź8:44.78642
Marcinkowska Maja
Karbownik Małgorzata
Grzebieluch Maja
Poznańska Justyna
05
05
05
05
+0,70
+0,40
+0,35
+0,15
31.05
28.87
29.24
28.76
34.02
32.77
34.04
32.10
35.03
34.00
35.39
32.86
34.32
34.13
35.01
33.19
2:14.42
2:09.77
2:13.68
2:06.91
4.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław8:45.68639
Zagdańska Oliwia
Makuszewska Maja
Malaczewska Maja
Malaczewska Malwina
05
05
05
05
+0,78
+0,16
+0,40
+0,32
29.86
29.31
31.45
29.36
32.68
33.31
36.16
34.94
34.06
33.51
36.10
33.85
32.56
32.75
33.26
32.52
2:09.16
2:08.88
2:16.97
2:10.67
5.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn8:52.97613
Sujkowska Roksana
Siejak Patrycja
Grzegorczyk Maja
Kraszewska Martyna
05
05
05
05
+0,89
+0,41
+0,50
+0,35
30.43
30.07
30.91
29.12
33.57
34.16
35.40
33.05
34.06
35.50
36.78
33.33
33.44
33.86
37.36
31.93
2:11.50
2:13.59
2:20.45
2:07.43
6.MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp. 1MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:04.13576
Mazur Zuzanna
Kowalska Oliwia
Klimiuk Zuzanna
Hajduk Julia
05
05
05
05
+0,76
+0,50
+0,43
+0,29
30.65
31.53
29.91
30.36
33.04
35.23
34.38
34.60
34.69
36.69
36.11
36.00
34.94
36.56
36.56
32.88
2:13.32
2:20.01
2:16.96
2:13.84
7.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''9:04.92573
Kalkowska Julia
Ciesielska Inga
Jaworska Wiktoria
Sędłak Alicja
05
05
05
05
+0,74
+0,48
+0,44
+0,16
31.23
29.46
30.46
29.76
35.14
33.31
34.79
35.09
35.87
34.91
36.18
37.36
35.07
35.68
36.42
34.19
2:17.31
2:13.36
2:17.85
2:16.40
8.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim9:05.34572
Volkert Julia
Janik Anna
Jakubik Julia
Lubińska Alicja
05
05
05
05
+0,77
+0,45

+0,35
30.61
31.70
31.57
29.51
34.27
35.59
35.10
33.43
35.07
37.40
35.94
34.85
34.51
36.89
35.07
33.83
2:14.46
2:21.58
2:17.68
2:11.62
9.MUKS ''Piętnastka'' 2MUKS ''Piętnastka''9:16.28539
Nowak Gabriela
Moritz Marcelina
Ronkiewicz Dominika
Woroniecka Emilia
05
05
05
05
+0,71
+0,51
+0,23
+0,38
29.73
31.32
30.82
31.25
33.37
34.96
35.95
34.33
36.59
36.50
38.29
36.18
36.78
35.57
37.29
37.35
2:16.47
2:18.35
2:22.35
2:19.11
DYSKW.UKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk8:33.16
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).
Batóg Dominika
Parol Olga
Tłoczek Wiktoria
Cierpiałowska Paulina
05
05
05
05
+0,69
-0,17
+0,28
+0,53
28.01
28.80
28.45
27.02
31.90
32.93
33.17
30.61
34.62
33.58
34.90
32.73
35.42
32.62
34.81
33.59
2:09.95
2:07.93
2:11.33
2:03.95


<< TOP >>
Konkurencja 14
11.12.2020 - 19:38
Chłopców, 4 x 200m dowolny

15 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
7:04.62
7:38.55
AZS AWF Warszawa
TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki
00114
00505
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Św.
29.11.2009
21.12.2014

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk7:36.67706
Rekord Polski 15 lat
Kowalski Mateusz
Ćwiek Błażej
Jankowski Przemysław
Hebel Maciej
05
05
05
05
+0,69
+0,64
+0,28
+0,12
25.71
25.82
25.91
25.11
28.09
29.16
28.87
28.26
29.09
30.42
30.64
29.50
29.48
30.90
30.53
29.18
1:52.37
1:56.30
1:55.95
1:52.05
2.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin7:48.43654
Sławacki Wojciech
Chycki Kamil
Tomaszewski Piotr
Rynkiewicz Jakub
05
05
05
05
+0,71
+0,30
+0,55
+0,26
25.27
25.72
26.54
25.49
28.32
29.59
29.82
29.22
29.59
31.91
31.94
30.54
29.86
32.71
31.82
30.09
1:53.04
1:59.93
2:00.12
1:55.34
3.MKS Jedynka Łódź 1MKS Jedynka Łódź7:49.39650
Płoszka Kacper
Arent Artur
Stanisławski Szymon
Mochnal Kacper
05
05
05
05
+0,68
+0,28
+0,47
+0,42
25.34
27.25
27.27
26.98
28.15
29.99
30.60
29.53
29.14
30.82
31.67
31.21
28.67
30.91
31.45
30.41
1:51.30
1:58.97
2:00.99
1:58.13
4.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa7:52.87636
Fałek Szymon
Buliński Hektor
Górka Oliwier
Pawłowski Michał
05
05
05
05
+0,63
+0,34
+0,33
+0,29
26.58
27.25
27.03
26.94
29.79
30.99
30.51
29.48
31.21
30.71
30.77
30.43
30.60
29.88
30.85
29.85
1:58.18
1:58.83
1:59.16
1:56.70
5.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''8:02.16600
Łupiński Mateusz
Kucharczyk Paweł
Olewniczak Maciej
Bolek Stanisław
05
05
05
05
+0,70
+0,42
+0,34
+0,37
26.48
27.06
27.51
26.51
29.48
30.46
31.07
30.34
30.07
32.13
33.69
30.88
30.65
31.71
33.50
30.62
1:56.68
2:01.36
2:05.77
1:58.35
6.UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1UKS ,,GIM 92 Ursynów''8:06.52584
Dziewguć Benjamin
Trydulski Oskar
Chupka Patryk
Różycki Szymon
05
05
05
05
+0,66
+0,39
+0,21
+0,58
26.64
25.99
25.70
26.37
29.38
30.52
30.43
32.38
31.35
33.20
32.33
33.48
31.40
32.35
32.71
32.29
1:58.77
2:02.06
2:01.17
2:04.52
7.KS KSZO Ostrowiec Św. 1KS KSZO Ostrowiec Św.8:11.99565
Sojda Eryk
Kesler Michał
Michta Bartosz
Radkiewicz Kajetan
05
05
05
05
+0,65
+0,19
+0,25
+0,34
28.41
28.01
26.81
26.73
31.51
33.26
30.72
30.07
32.97
34.24
31.42
30.86
32.39
33.81
30.95
29.83
2:05.28
2:09.32
1:59.90
1:57.49
8.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn8:12.36564
Nowacki Jacek
Woźniak Piotr
Osełkowski Mateusz
Tyrka Igor
05
05
05
05
+0,79
+0,71
+0,64
27.71
27.36
28.57
39.84
31.42
30.63
31.68
31.10
33.12
32.19
32.56
32.46
31.94
31.02
19.06
31.70
2:04.19
2:01.20
1:51.87
2:15.10
9.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''8:19.38540
Bania Karol
Pisański Michał
Szymański Igor
Żukowski Antoni
05
05
05
05
+0,71
+0,49
+0,19
+0,41
28.22
26.29
27.95
28.13
30.93
30.28
32.07
31.73
32.58
31.78
34.48
33.37
32.52
32.28
33.99
32.78
2:04.25
2:00.63
2:08.49
2:06.01
10.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa8:20.15538
Skrzecz Piotr
Żółtowski Rafał
Chiniewicz Filip
Dzierkacz Igor
05
05
05
05
+0,62
+0,12
+0,44
+0,46
27.00
29.93
27.67
29.45
31.99
32.58
31.24
32.89
33.51
32.92
31.82
32.53
32.23
31.91
30.96
31.52
2:04.73
2:07.34
2:01.69
2:06.39
11.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław8:24.08525
Woźny Maksym
Frankowski Miłosz
Durlik Michał
Wierzbicki Igor
05
05
05
05
+0,68

+0,39
-0,01
27.89
27.08
27.75
27.31
31.77
31.32
32.77
31.87
33.30
33.72
34.70
32.72
32.58
33.11
34.42
31.77
2:05.54
2:05.23
2:09.64
2:03.67
12.UKP ,,Polonia Warszawa'' 2UKP ,,Polonia Warszawa''8:27.52515
Błoński Patryk
Wenerski Eryk
Łoboda Tymoteusz
Pieniążek Wojciech
05
05
05
05
+0,67
+0,58
+0,52
+0,46
28.23
28.85
28.79
26.76
32.32
32.14
33.07
30.99
32.77
33.75
34.90
32.17
30.62
33.28
35.41
33.47
2:03.94
2:08.02
2:12.17
2:03.39
13.MUKP Korona-Swim Kielce 1MUKP Korona-Swim Kielce8:32.83499
Grot Szymon
Błaut Maciej
Janus Kamil
Orzeł Piotr
05
05
05
05
+0,69
+0,31
+0,51
+0,40
29.11
28.73
27.81
29.28
32.75
31.98
31.94
32.61
33.86
33.39
33.60
34.88
32.30
32.37
33.74
34.48
2:08.02
2:06.47
2:07.09
2:11.25
14.KS Posnania Poznań 1KS Posnania Poznań8:33.27497
Pawlak Jan
Cempura Kamil
Wojtyniak Marcel
Pietrzak Mikołaj
05
05
05
05
+0,69
+0,18
+0,34
+0,33
28.52
29.10
27.42
28.75
31.49
33.30
32.12
32.18
32.88
34.29
34.86
33.73
32.59
33.60
35.15
33.29
2:05.48
2:10.29
2:09.55
2:07.95
DYSKW.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim8:30.61
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).
Cembala Karol
Pawłowski Jan
Ptaszyński Stanisław
Piecha Kacper
05
05
05
05
+0,76
+0,31
+0,28
-0,11
27.94
29.27
30.20
27.15
32.34
32.55
33.60
31.36
33.93
34.11
33.88
32.33
34.38
32.30
33.65
31.62
2:08.59
2:08.23
2:11.33
2:02.46


<< TOP >>
Konkurencja 15
12.12.2020 - 8:30
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
25.36
26.88
Urbanczyk Aleksandra
Cierpiałowska Paulina
02305
02510
Berlin (GER)
Wrocław
06.08.2017
17.10.2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Cierpiałowska Paulina05UKS Żabianka Gdańsk26.77755A
Rekord Polski 15 lat
2.Marek Amelia05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów26.80752A
3.Apanas Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''28.61618A
4.Tłoczek Wiktoria05UKS Żabianka Gdańsk28.81605A
5.Hebel Natalia05UKS Żabianka Gdańsk28.87602A
6.Szczudło Gabriela05UKP Gryf Dębica28.90600A
7.Świderska Joanna05UKS Nawa Skierniewice28.99594A
8.Michalska Julia05MUKP Korona-Swim Kielce29.11587A
9.Głowacka Oliwia05Sejwal Rypin29.53562A
10.Buła Bianka05UKS ,,P.S.Salwator''29.62557A
11.Burdyn Dominika05KU AZS UMCS Lublin29.67554B
12.Gil Beata05MUKP Korona-Swim Kielce29.70553B
13.Pytloch Zuzanna05MUKS ''Piętnastka''29.77549B
14.Abramowicz Katarzyna05UKS ''ORKA'' Lubań29.80547B
15.Iżewska Gabriela05KS KSZO Ostrowiec Św.29.82546B
16.Nowak Gabriela05MUKS ''Piętnastka''29.90542B
17.Karlińska Paula05MKP Szczecin29.98537B
Brzozowska Aleksandra05Uks Jagiellonia Swim29.98537B
19.Warchałowska Paulina05KU AZS UMCS Lublin30.01536B
20.Majchrzak Zuzanna05WKS Śląsk Wrocław30.02535B
21.Tupalska Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''30.16528R
22.Skalińska Ewa05UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.19526R
23.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno30.29521
24.Olecka Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.30520
25.Kalkowska Julia05MUKS ''Piętnastka''30.31520
Sędłak Alicja05MUKS ''Piętnastka''30.31520
27.Zawadzka Zofia05WKS Śląsk Wrocław30.33519
28.Modlińska Marta05WKS Śląsk Wrocław30.50510
29.Trojnacka Oliwia05MKS ,,IKAR'' Mielec30.70500
30.Maksymowicz Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa30.72499
31.Szczepańska Alicja05St. KP Olimpia Świecie30.76497
32.Hajduk Julia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.30.77497
33.Rajewska Wiktoria05MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.80495
34.Tuszyńska Matylda05AZS AWF Katowice30.81495
35.Mayerberg Anna05PTS Janosik Bielsko-Biała30.84494
36.Mikłos Julia05MKS Juvenia Wrocław30.92490
37.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa31.01485
38.Gajcy Natalia05UKP ,,Polonia Warszawa''31.18478
Kucharska Dominika05UKS Trójka Środa Wlkp.31.18478
40.Rak Wiktoria05MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny31.25474
41.Masłowska Wiktoria05SWIMLAND Olsztyn31.28473
42.Stachowiak Mia05KS Warta Poznań31.52462
43.Kaczanowska Maja05UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.96443
44.Kaleta Kalina05"Sikret" Gliwice32.02441
45.Cieślak Aleksandra05Sejwal Rypin32.03440
46.Wiśniewska Aleksandra05MKP Astromal-Leszno32.06439
47.Brdęk Patrycja05KS Posnania Poznań32.15436
48.Daszkiewicz Emilia05UKS ,,Aligator'' Gorzyce32.44424
49.Pater Matylda05Uks ,,Pingwiny''32.53420
50.Janus Patrycja05UKS Aquatica Pawłowice32.58419
51.Panasiuk Natalia05LUKS Orlik32.85408
52.Kieruzel Martyna05UKS 190 Łódź32.86408
53.Komor Agata05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.33.14398
54.Laskus Martyna05UKS Ostrobramska33.20395
55.Tchórzewska Sabina05UKS SMS Galicja Kraków33.22395
56.Libuszewska Julia05MUKS ''Piętnastka''33.36390
57.Bocheńska Dominika05KS Posnania Poznań33.42388
58.Dąbek Maja05KS Posnania Poznań33.72377
59.Bejster Wiktoria05MKS Dziewiątka Dzierżoniów34.02368
60.Zarzeczna Olga05KS Posnania Poznań34.13364
61.Dzięgielewska Katarzyna05KS Delfin Gdynia34.42355
62.Grzybek Zofia05PTS Janosik Bielsko-Biała38.40255
63.Trzaska Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa38.47254


<< TOP >>
Konkurencja 15
12.12.2020 - 16:30
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
25.36
26.77
Urbanczyk Aleksandra
Cierpiałowska Paulina
02305
02510
Berlin (GER)
Łódź
06.08.2017
12.12.2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Cierpiałowska Paulina05UKS Żabianka Gdańsk26.38789
Rekord Polski 15 i 16 lat
2.Marek Amelia05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów26.86747
3.Apanas Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''27.92665
4.Tłoczek Wiktoria05UKS Żabianka Gdańsk28.05656
5.Hebel Natalia05UKS Żabianka Gdańsk28.17648
6.Świderska Joanna05UKS Nawa Skierniewice28.48627
7.Szczudło Gabriela05UKP Gryf Dębica28.61618
Michalska Julia05MUKP Korona-Swim Kielce28.61618
Finał B
11.Głowacka Oliwia05Sejwal Rypin29.22580
12.Gil Beata05MUKP Korona-Swim Kielce29.31575
13.Burdyn Dominika05KU AZS UMCS Lublin29.38571
14.Pytloch Zuzanna05MUKS ''Piętnastka''29.43568
Nowak Gabriela05MUKS ''Piętnastka''29.43568
16.Buła Bianka05UKS ,,P.S.Salwator''29.48565
17.Abramowicz Katarzyna05UKS ''ORKA'' Lubań29.62557
18.Iżewska Gabriela05KS KSZO Ostrowiec Św.29.80547

PKKarlińska Paula05MKP Szczecin
PKBrzozowska Aleksandra05Uks Jagiellonia Swim


<< TOP >>
Konkurencja 16
12.12.2020 - 8:44
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
22.53
24.16
Cieślak Marcin
Stokowski Kacper
05114
05114
Budapeszt (HUN)
Ostrowiec Sw
16.11.2020
21.12.2014

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Różycki Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''25.48621A
2.Misiak Szymon05UKS Shark Rudna25.54617A
3.Rynkiewicz Jakub05KU AZS UMCS Lublin25.66608A
4.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno25.67608A
5.Michta Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.25.75602A
6.Banasiak Michał05MKS Jedynka Łódź25.89592A
7.Masalski Gabriel05MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.04582A
8.Uryga Marcin05UKS Aquatica Pawłowice26.07580A
9.Konieczny Mateusz05UKS NIKA Sport Team Kraków26.21571A
10.Porzecki Łukasz05MUKS NEPTUN Mońki26.28566A
11.Szczerba Igor05UKS SMS Galicja Kraków26.43557B
12.Gilewski Piotr05UKS Żabianka Gdańsk26.52551B
13.Muzyka Igor05KS ,,Wisła'' Puławy26.54550B
Markiewicz Jarosław05Uks "Tri-Sea Mewa"26.54550B
15.Trykacz Kacper05MTP Kormoran Olsztyn26.55549B
16.Leszczyński Maciej05MKS SMS Victoria Racibórz26.57548B
Skulski Szymon05UKS Delfin Tarnobrzeg26.57548B
18.Duda Kacper05Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy26.63544B
19.Wiśniewski Stanisław05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz26.64544B
20.Mordarski Filip05UKS SMS Galicja Kraków26.67542B
21.Kowalski Alexander05MPKS Orka Ciechanów26.69541R
22.Belzyt Maksymilian05AZS AWFiS Gdańsk26.87530R
23.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko26.94526
24.Gościński Jakub05UKS SMS Galicja Kraków26.95525
25.Białas Bartosz05UKS SMS Galicja Kraków27.02521
26.Wawrzyniak Kajetan05KS Górnik Radlin27.06519
27.Szymański Łukasz05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz27.08518
28.Grot Szymon05MUKP Korona-Swim Kielce27.09517
29.Durlik Michał05MKS Juvenia Wrocław27.10516
30.Barchwic Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy27.11516
31.Kucharski Bartłomiej05KS WANKAN Legnica27.12515
32.Olewniczak Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''27.14514
33.Pieniążek Wojciech05UKP ,,Polonia Warszawa''27.15514
34.Buliński Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa27.38501
35.Szymczak Tadeusz05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie27.39500
36.Pisański Michał05MUKS ''Piętnastka''27.41499
37.Kaja Błażej05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.43498
38.Pasternak Tomasz05UKS MOS w Opolu27.50494
39.Wojnar Tymoteusz05KP Sokół Rzeszów27.57490
40.Ptak Jan05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.58490
41.Skrzecz Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa27.60489
Werpachowski Jan05KP Stowarzyszenie SIG NOVUM27.60489
43.Doktór Mateusz05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.83477
44.Chmielniak Michał05PTS Janosik Bielsko-Biała27.88474
45.Nowak Kamil05UKS Trójka Środa Wlkp.27.89474
46.Rezner Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków27.96470
Magryta Mateusz05UKS Siódemka Gdynia27.96470
48.Kubiak Kuba05AZS AWFiS Gdańsk28.04466
49.Mrzygłód Michał05UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych28.09464
50.Rochnowski Jakub05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo28.12462
51.Sonakowski Bartosz05MUKS ''Piętnastka''28.14461
52.Truchlewski Mateusz05MKP Gdańsk28.27455
Wenerski Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''28.27455
54.Gruba Szymon05MUKS ''Piętnastka''28.28454
55.Trzpil Mateusz05UKS Shark Rudna28.29454
56.Sienkiewicz Ignacy05IKS Konstancin28.31453
57.Bielski Filip05MKS ,,Pałac Młodzieży''28.36451
Walczak Hubert05UKP Jedynka Elbląg28.36451
59.Adamczyk Filip05UKS Fala Swarzędz28.38450
60.Żółtowski Rafał05UKS G-8 Bielany Warszawa28.39449
61.Pietrzak Mikołaj05KS Posnania Poznań28.41448
62.Kotowski Maksymilian05UKS Ostrobramska28.44447
63.Dec Kacper05Uks Jagiellonia Swim28.73433
64.Seń Jakub05Klub Pływacki STILON Gorzów Wlkp.28.80430
65.Lasik Olgierd05KU AZS UAM Poznań28.82429
66.Sojda Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.28.88427
67.Brylowski Tomasz05AZS AWFiS Gdańsk28.92425
68.Kosiński Bartosz05Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.01421
69.Radziszewski Andrzej05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków29.07418
70.Pyrizhok Artem05Uks ,,Pingwiny''29.22412
71.Bigaj Gabriel05UKP Unia Oświęcim29.37406
72.Prósiński Jakub05KP Płetwal Mława29.41404
73.Chiniewicz Filip05UKS G-8 Bielany Warszawa29.60396
74.Woronko Maciej05MKS Medyk Giżycko29.76390
75.Szafranek Szymon05"Sikret" Gliwice29.91384
76.Karaś Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.30.02380
77.Tyrka Igor05MTP Kormoran Olsztyn30.06378
Wołodko Oskar05UKP Manta Jelcz-Laskowice30.06378
79.Dworski Dawid05Uks ,,Pingwiny''30.18374
80.Wiski Adrian05MTP Kormoran Olsztyn30.34368
81.Baczyński Jan05UKS G-8 Bielany Warszawa30.46364
82.Miller Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki30.58359
Kundera Olaf05MUKP Korona-Swim Kielce30.58359
84.Matofij Mikołaj05UKS Siódemka Gdynia30.84350
85.Zawieja Stanisław05KS Posnania Poznań31.92316
86.Adamski Maciej05KP Stowarzyszenie SIG NOVUM34.75245
87.Bulowski Kamil05UKS ,,Aligator'' Gorzyce37.08201


<< TOP >>
Konkurencja 16
12.12.2020 - 16:34
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
22.53
24.16
Cieślak Marcin
Stokowski Kacper
05114
05114
Budapeszt (HUN)
Ostrowiec Sw
16.11.2020
21.12.2014

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Różycki Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''25.11649
2.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno25.33633
3.Rynkiewicz Jakub05KU AZS UMCS Lublin25.61612
4.Banasiak Michał05MKS Jedynka Łódź25.64610
5.Uryga Marcin05UKS Aquatica Pawłowice25.67608
6.Misiak Szymon05UKS Shark Rudna25.73604
7.Michta Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.25.74603
8.Masalski Gabriel05MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.11578
Finał B
11.Porzecki Łukasz05MUKS NEPTUN Mońki25.94589
12.Konieczny Mateusz05UKS NIKA Sport Team Kraków26.14576
13.Gilewski Piotr05UKS Żabianka Gdańsk26.17574
14.Leszczyński Maciej05MKS SMS Victoria Racibórz26.28566
15.Markiewicz Jarosław05Uks "Tri-Sea Mewa"26.31564
16.Muzyka Igor05KS ,,Wisła'' Puławy26.50552
17.Szczerba Igor05UKS SMS Galicja Kraków26.52551
Trykacz Kacper05MTP Kormoran Olsztyn26.52551
19.Skulski Szymon05UKS Delfin Tarnobrzeg26.65543

PKDuda Kacper05Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy
PKWiśniewski Stanisław05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz


<< TOP >>
Konkurencja 17
12.12.2020 - 9:04
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
26.03
28.17
Urbanczyk Aleksandra
Kempa Kinga
02305
03611
Lublin
Ostrowiec Św.
19.12.2015
07.12.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kempa Kinga05AZS AWF Katowice28.53728A
2.Palicka Wiktoria05TP Skalar Słupsk28.77710A
3.Karbownik Małgorzata05MKS Jedynka Łódź29.32671A
4.Hebel Natalia05UKS Żabianka Gdańsk29.54656A
5.Batóg Dominika05UKS Żabianka Gdańsk29.73643A
Parol Olga05UKS Żabianka Gdańsk29.73643A
7.Malaczewska Maja05MKS Juvenia Wrocław30.48597A
8.Petrykowska Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.30.98568A
9.Grzebieluch Maja05MKS Jedynka Łódź31.08563A
10.Wieczorek Zuzanna05TP Zielona Góra31.12561A
11.Krawczyk Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''31.20556B
12.Tuszyńska Matylda05AZS AWF Katowice31.30551B
13.Szok Wiktoria05MKS Ochota Warszawa31.31551B
14.Dziadek Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy31.35548B
15.Ciesielska Inga05MUKS ''Piętnastka''31.42545B
16.Górska Natalia05UKS Nawa Skierniewice31.45543B
17.Kalkowska Julia05MUKS ''Piętnastka''31.68532B
18.Kleczek Maria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.69531B
19.Brzozowska Aleksandra05Uks Jagiellonia Swim31.71530B
20.Słomińska Anna05AZS AWF Warszawa31.72530B
21.Smoleń Patrycja05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów31.78527R
22.Beszterda Maria05Uks Jagiellonia Swim31.79526R
23.Zawadzka Zofia05WKS Śląsk Wrocław31.81525
24.Ronkiewicz Dominika05MUKS ''Piętnastka''31.83524
25.Smiczek Julia05AZS AWF Katowice31.87522
26.Pecio Anna05KS ,,Wisła'' Puławy32.01515
27.Szczepańska Alicja05St. KP Olimpia Świecie32.37498
28.Stawska Laura05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''32.40497
29.Janik Anna05UKP Unia Oświęcim32.43495
30.Wróbel Karolina05UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.53491
31.Jurkowska Iga05AZS AWFiS Gdańsk32.93473
32.Skalska Zofia05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków32.95472
33.Jasińska Michalina05Sejwal Rypin33.03469
34.Klimiuk Zuzanna05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.33.09466
35.Grzegorczyk Maja05MTP Kormoran Olsztyn33.63444
36.Wilk Nikola05UKS Junior Kluczbork33.64444
37.Kołakowska Weronika05UKS G-8 Bielany Warszawa33.84436
38.Michałowska Amelia05MKP H2O Koszalin33.85436
39.Rębilas Julia05LKS Jedność 32 Przyszowice33.93433
40.Mieloch Marcelina05UKS Trójka Środa Wlkp.34.23421
41.Daszkiewicz Magdalena05UKS ,,Aligator'' Gorzyce34.33418
42.Ciećko Patrycja05KU AZS UMCS Lublin34.41415
43.Bocheńska Dominika05KS Posnania Poznań34.53410
44.Szczurek Julia05UKP Unia Oświęcim34.54410
45.Woroniecka Emilia05MUKS ''Piętnastka''34.72404
46.Panasiuk Natalia05LUKS Orlik34.74403
47.Tunkiewicz Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn34.85399
48.Kaczanowska Maja05UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.87398
49.Bejster Wiktoria05MKS Dziewiątka Dzierżoniów35.38381
50.Kaniasta Matylda05KS Warta Poznań35.55376
51.Ciemiewska Marcelina05MPKS Orka Ciechanów36.43349
52.Gawlikowska Olga05MUKS Wodnik Łask37.44322


<< TOP >>
Konkurencja 17
12.12.2020 - 16:38
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
26.03
28.17
Urbanczyk Aleksandra
Kempa Kinga
02305
03611
Lublin
Ostrowiec Św.
19.12.2015
07.12.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Kempa Kinga05AZS AWF Katowice28.31745
2.Palicka Wiktoria05TP Skalar Słupsk28.66718
3.Batóg Dominika05UKS Żabianka Gdańsk29.41664
4.Parol Olga05UKS Żabianka Gdańsk29.45662
5.Hebel Natalia05UKS Żabianka Gdańsk29.49659
6.Karbownik Małgorzata05MKS Jedynka Łódź29.52657
7.Malaczewska Maja05MKS Juvenia Wrocław30.09620
8.Petrykowska Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.30.69585
Finał B
11.Ciesielska Inga05MUKS ''Piętnastka''30.27609
12.Wieczorek Zuzanna05TP Zielona Góra30.47597
13.Szok Wiktoria05MKS Ochota Warszawa30.62589
14.Krawczyk Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''30.67586
15.Górska Natalia05UKS Nawa Skierniewice30.74582
16.Grzebieluch Maja05MKS Jedynka Łódź30.82577
17.Tuszyńska Matylda05AZS AWF Katowice31.17558
18.Dziadek Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy31.42545

PKKalkowska Julia05MUKS ''Piętnastka''
PKKleczek Maria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''


<< TOP >>
Konkurencja 18
12.12.2020 - 9:17
Chłopców, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
22.96
24.77
Polewka Tomasz
Kosiński Filip
00611
00109
Netanya (ISR)
Łódź
06.12.2015
09.11.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kowalski Mateusz05UKS Żabianka Gdańsk26.39596A
2.Sobieszek Franciszek05MKS Piaseczno26.73574A
3.Falarz Mateusz05TP Zielona Góra26.87565A
Jankowski Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk26.87565A
5.Szpaler Jakub05MKP Szczecin26.89564A
6.Ślęczka Nataniel05UKS NIKA Sport Team Kraków26.93561A
7.Geisner Kamil05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie27.03555A
8.Górka Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa27.10551A
9.Różycki Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.15548A
10.Chupka Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.26541A
11.Tomaszewski Piotr05KU AZS UMCS Lublin27.36535B
12.Dziewguć Benjamin05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.37535B
13.Szymański Łukasz05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz27.66518B
14.Trydulski Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.75513B
15.Skulski Szymon05UKS Delfin Tarnobrzeg27.79511B
16.Jankowski Antoni05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.92504B
17.Piecha Kacper05UKP Unia Oświęcim27.98500B
18.Łupiński Mateusz05UKP ,,Polonia Warszawa''28.16491B
19.Meyer Krzysztof05KS Warta Poznań28.32483B
20.Sinkowski Szymon05TP Zielona Góra28.37480B
21.Setlak Marcel05UKS Żabianka Gdańsk28.39479R
22.Lesiński Jakub05UKS Nawa Skierniewice28.59469R
23.Pieńkowski Bartłomiej05MKP Szczecin28.67465
24.Kasprzak Krzysztof05MKS Piaseczno28.74462
Sroka Błażej05UKS Żabianka Gdańsk28.74462
26.Zabagło Filip05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo28.82458
27.Basaez Claudio05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry28.87455
28.Szewczyk Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''28.98450
29.Czernicki Hubert05KP Sokół Rzeszów29.00449
30.Rudzki Jakub05MKS Jedynka Łódź29.07446
31.Juchno Mikołaj05IKS Konstancin29.34434
32.Wierzbicki Igor05MKS Juvenia Wrocław29.52426
33.Nowacki Jacek05MTP Kormoran Olsztyn29.55425
34.Szymański Igor05MUKS ''Piętnastka''29.57424
35.Magryta Mateusz05UKS Siódemka Gdynia29.74417
36.Stankiewicz Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki29.78415
37.Wojtyniak Marcel05KS Posnania Poznań29.85412
Pawlica Mateusz05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry29.85412
39.Miller Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.91409
40.Gruba Szymon05MUKS ''Piętnastka''29.97407
41.Werpachowski Jan05KP Stowarzyszenie SIG NOVUM29.99406
42.Szczęsny Stanisław05UKS "V" Łomianki30.02405
43.Łoboda Tymoteusz05UKP ,,Polonia Warszawa''30.38391
44.Pasternak Tomasz05UKS MOS w Opolu30.67380
45.Dobrowolski Stefan05Legia Warszawa30.68379
46.Bielski Filip05MKS ,,Pałac Młodzieży''31.07365
47.Wiszniewski Albert05Uks Jagiellonia Swim31.16362
48.Truchlewski Mateusz05MKP Gdańsk31.28358
49.Szafranek Szymon05"Sikret" Gliwice31.36355
50.Szymczak Tadeusz05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie31.44353
51.Orzeł Piotr05MUKP Korona-Swim Kielce32.15330
52.Pietkiewicz Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki34.95256
53.Adamski Maciej05KP Stowarzyszenie SIG NOVUM37.06215
54.Jakubas Michał05UKS NIKA Sport Team Kraków37.85202
55.Bulowski Kamil05UKS ,,Aligator'' Gorzyce39.83173


<< TOP >>
Konkurencja 18
12.12.2020 - 16:42
Chłopców, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
22.96
24.77
Polewka Tomasz
Kosiński Filip
00611
00109
Netanya (ISR)
Łódź
06.12.2015
09.11.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Falarz Mateusz05TP Zielona Góra25.98625
2.Kowalski Mateusz05UKS Żabianka Gdańsk26.27605
3.Sobieszek Franciszek05MKS Piaseczno26.57584
4.Jankowski Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk26.62581
5.Geisner Kamil05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie26.66578
6.Ślęczka Nataniel05UKS NIKA Sport Team Kraków26.72575
7.Szpaler Jakub05MKP Szczecin27.00557
8.Górka Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa27.04554
Finał B
11.Tomaszewski Piotr05KU AZS UMCS Lublin27.15548
12.Chupka Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.41532
13.Szymański Łukasz05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz27.52526
14.Trydulski Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.59522
15.Jankowski Antoni05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.98500
Piecha Kacper05UKP Unia Oświęcim27.98500
17.Skulski Szymon05UKS Delfin Tarnobrzeg28.19489
18.Łupiński Mateusz05UKP ,,Polonia Warszawa''32.39322

PKMeyer Krzysztof05KS Warta Poznań
PKSinkowski Szymon05TP Zielona Góra


<< TOP >>
Konkurencja 19
12.12.2020 - 9:30
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
4:05.77
4:08.60
Barzycka Paulina
Guść Wiktoria
00114
01705
Gorzow
Poznań
26.11.2005
23.11.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kraszewska Martyna05MTP Kormoran Olsztyn4:26.45676A
50m:
100m:
30.59
1:04.14
30.59
33.55
150m:
200m:
1:38.36
2:12.48
34.22
34.12
250m:
300m:
2:46.77
3:20.93
34.29
34.16
350m:
400m:
3:54.46
4:26.45
33.53
31.99
2.Kowalska Klara05KU AZS UMCS Lublin4:26.68674A
50m:
100m:
29.81
1:03.55
29.81
33.74
150m:
200m:
1:37.76
2:12.10
34.21
34.34
250m:
300m:
2:46.19
3:20.09
34.09
33.90
350m:
400m:
3:54.05
4:26.68
33.96
32.63
3.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn4:28.23663A
50m:
100m:
30.67
1:04.34
30.67
33.67
150m:
200m:
1:38.48
2:12.84
34.14
34.36
250m:
300m:
2:46.90
3:21.24
34.06
34.34
350m:
400m:
3:55.42
4:28.23
34.18
32.81
4.Kossowska Julita05UKS 190 Łódź4:29.06657A
50m:
100m:
30.49
1:04.09
30.49
33.60
150m:
200m:
1:38.66
2:13.20
34.57
34.54
250m:
300m:
2:47.13
3:21.47
33.93
34.34
350m:
400m:
3:55.68
4:29.06
34.21
33.38
5.Maksymowicz Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa4:31.18641A
50m:
100m:
30.49
1:04.34
30.49
33.85
150m:
200m:
1:39.24
2:14.22
34.90
34.98
250m:
300m:
2:48.82
3:24.03
34.60
35.21
350m:
400m:
3:59.14
4:31.18
35.11
32.04
6.Sujkowska Roksana05MTP Kormoran Olsztyn4:31.39640A
50m:
100m:
31.60
1:05.85
31.60
34.25
150m:
200m:
1:40.20
2:14.93
34.35
34.73
250m:
300m:
2:49.31
3:23.94
34.38
34.63
350m:
400m:
3:58.32
4:31.39
34.38
33.07
7.Dadej Julia05UKS SMS Galicja Kraków4:31.72638A
50m:
100m:
31.37
1:05.57
31.37
34.20
150m:
200m:
1:39.83
2:14.45
34.26
34.62
250m:
300m:
2:49.00
3:23.60
34.55
34.60
350m:
400m:
3:58.14
4:31.72
34.54
33.58
8.Bukowska Olga05UKP ,,Ruda Śląska''4:33.14628A
50m:
100m:
30.42
1:04.01
30.42
33.59
150m:
200m:
1:38.77
2:13.91
34.76
35.14
250m:
300m:
2:48.97
3:24.05
35.06
35.08
350m:
400m:
3:58.79
4:33.14
34.74
34.35
9.Siejak Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn4:33.34626A
50m:
100m:
31.22
1:05.32
31.22
34.10
150m:
200m:
1:39.66
2:14.04
34.34
34.38
250m:
300m:
2:49.04
3:24.34
35.00
35.30
350m:
400m:
3:59.26
4:33.34
34.92
34.08
10.Kowalczyk Katarzyna05MKP Szczecin4:34.48618A
50m:
100m:
32.04
1:06.37
32.04
34.33
150m:
200m:
1:41.01
2:15.75
34.64
34.74
250m:
300m:
2:50.67
3:25.54
34.92
34.87
350m:
400m:
4:00.43
4:34.48
34.89
34.05
11.Słabosz Emilia05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy4:35.96609B
50m:
100m:
30.50
1:04.92
30.50
34.42
150m:
200m:
1:40.15
2:15.29
35.23
35.14
250m:
300m:
2:50.75
3:26.15
35.46
35.40
350m:
400m:
4:01.75
4:35.96
35.60
34.21
12.Górska Zofia05UKP ,,Polonia Warszawa''4:36.97602B
50m:
100m:
30.55
1:04.44
30.55
33.89
150m:
200m:
1:39.56
2:14.94
35.12
35.38
250m:
300m:
2:50.35
3:26.44
35.41
36.09
350m:
400m:
4:02.33
4:36.97
35.89
34.64
13.Kozubowska Natalia05UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska4:39.49586B
50m:
100m:
30.58
1:04.57
30.58
33.99
150m:
200m:
1:39.78
2:15.17
35.21
35.39
250m:
300m:
2:50.91
3:27.26
35.74
36.35
350m:
400m:
4:03.77
4:39.49
36.51
35.72
14.Gajcy Natalia05UKP ,,Polonia Warszawa''4:39.72584B
50m:
100m:
31.89
1:06.37
31.89
34.48
150m:
200m:
1:41.72
2:17.34
35.35
35.62
250m:
300m:
2:53.19
3:29.22
35.85
36.03
350m:
400m:
4:05.07
4:39.72
35.85
34.65
15.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk4:39.97583B
50m:
100m:
31.50
1:06.05
31.50
34.55
150m:
200m:
1:41.66
2:17.09
35.61
35.43
250m:
300m:
2:53.16
3:29.01
36.07
35.85
350m:
400m:
4:05.00
4:39.97
35.99
34.97
16.Volkert Julia05UKP Unia Oświęcim4:40.58579B
50m:
100m:
31.31
1:06.09
31.31
34.78
150m:
200m:
1:41.21
2:16.77
35.12
35.56
250m:
300m:
2:52.61
3:29.03
35.84
36.42
350m:
400m:
4:05.50
4:40.58
36.47
35.08
17.Mazur Zuzanna05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:41.43574B
50m:
100m:
32.25
1:07.07
32.25
34.82
150m:
200m:
1:42.55
2:18.28
35.48
35.73
250m:
300m:
2:54.42
3:30.56
36.14
36.14
350m:
400m:
4:07.04
4:41.43
36.48
34.39
18.Jakubik Julia05UKP Unia Oświęcim4:42.27569B
50m:
100m:
32.21
1:07.51
32.21
35.30
150m:
200m:
1:43.32
2:19.37
35.81
36.05
250m:
300m:
2:55.40
3:31.53
36.03
36.13
350m:
400m:
4:08.04
4:42.27
36.51
34.23
19.Cicha Aleksandra05UKS SMS Galicja Kraków4:42.60567B
50m:
100m:
33.22
1:09.16
33.22
35.94
150m:
200m:
1:45.21
2:21.45
36.05
36.24
250m:
300m:
2:57.53
3:33.23
36.08
35.70
350m:
400m:
4:08.70
4:42.60
35.47
33.90
20.Pasierowska Wiktoria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:43.27563B
50m:
100m:
32.61
1:07.20
32.61
34.59
150m:
200m:
1:42.52
2:18.33
35.32
35.81
250m:
300m:
2:53.98
3:30.42
35.65
36.44
350m:
400m:
4:07.10
4:43.27
36.68
36.17
21.Cyganek Nina05UKS ,,P.S.Salwator''4:43.40562R
50m:
100m:
32.39
1:07.76
32.39
35.37
150m:
200m:
1:43.37
2:19.39
35.61
36.02
250m:
300m:
2:55.55
3:31.69
36.16
36.14
350m:
400m:
4:08.30
4:43.40
36.61
35.10
22.Samoraj Oliwia05MKS Piaseczno4:43.72560R
50m:
100m:
31.32
1:06.41
31.32
35.09
150m:
200m:
1:42.94
2:19.68
36.53
36.74
250m:
300m:
2:56.26
3:32.95
36.58
36.69
350m:
400m:
4:09.10
4:43.72
36.15
34.62
23.Biszewska Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:44.18557
50m:
100m:
31.83
1:07.39
31.83
35.56
150m:
200m:
1:43.45
2:19.91
36.06
36.46
250m:
300m:
2:55.88
3:32.60
35.97
36.72
350m:
400m:
4:09.27
4:44.18
36.67
34.91
24.Nowak Paulina05UKS Tri-Team Rumia4:44.43556
50m:
100m:
32.52
1:08.03
32.52
35.51
150m:
200m:
1:44.12
2:20.17
36.09
36.05
250m:
300m:
2:56.39
3:32.85
36.22
36.46
350m:
400m:
4:09.27
4:44.43
36.42
35.16
25.Głowacka Oliwia05Sejwal Rypin4:48.49533
50m:
100m:
32.74
1:09.18
32.74
36.44
150m:
200m:
1:46.45
2:23.89
37.27
37.44
250m:
300m:
3:01.03
3:38.48
37.14
37.45
350m:
400m:
4:14.97
4:48.49
36.49
33.52
26.Stachowicz Ilona05KS Swim2Win Krosno4:51.95514
50m:
100m:
33.43
1:09.58
33.43
36.15
150m:
200m:
1:46.41
2:23.36
36.83
36.95
250m:
300m:
3:00.71
3:37.74
37.35
37.03
350m:
400m:
4:15.74
4:51.95
38.00
36.21
27.Jaworska Wiktoria05MUKS ''Piętnastka''4:52.03513
50m:
100m:
31.76
1:07.47
31.76
35.71
150m:
200m:
1:44.43
2:21.67
36.96
37.24
250m:
300m:
2:59.37
3:37.20
37.70
37.83
350m:
400m:
4:14.98
4:52.03
37.78
37.05
28.Słotwińska Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy4:54.60500
50m:
100m:
34.18
1:11.54
34.18
37.36
150m:
200m:
1:49.09
2:26.56
37.55
37.47
250m:
300m:
3:03.93
3:41.60
37.37
37.67
350m:
400m:
4:19.45
4:54.60
37.85
35.15
29.Klimiuk Zuzanna05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:54.96498
50m:
100m:
33.60
1:10.82
33.60
37.22
150m:
200m:
1:48.52
2:26.48
37.70
37.96
250m:
300m:
3:04.34
3:42.12
37.86
37.78
350m:
400m:
4:20.34
4:54.96
38.22
34.62
30.Pyszniak Alicja05KU AZS UMCS Lublin4:56.61490
50m:
100m:
32.07
1:08.28
32.07
36.21
150m:
200m:
1:45.32
2:22.74
37.04
37.42
250m:
300m:
3:00.04
3:37.98
37.30
37.94
350m:
400m:
4:17.10
4:56.61
39.12
39.51
31.Matwin Julia05UKP Unia Oświęcim4:57.51486
50m:
100m:
32.71
1:08.58
32.71
35.87
150m:
200m:
1:45.96
2:24.47
37.38
38.51
250m:
300m:
3:03.15
3:42.17
38.68
39.02
350m:
400m:
4:20.67
4:57.51
38.50
36.84
32.Sosnówka Oliwia05UKP Fala Kraśnik4:58.74480
50m:
100m:
34.05
1:11.43
34.05
37.38
150m:
200m:
1:49.34
2:27.85
37.91
38.51
250m:
300m:
3:05.71
3:43.59
37.86
37.88
350m:
400m:
4:21.36
4:58.74
37.77
37.38
33.Hajduk Julia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:58.82479
50m:
100m:
32.94
1:09.86
32.94
36.92
150m:
200m:
1:47.27
2:26.32
37.41
39.05
250m:
300m:
3:05.05
3:43.92
38.73
38.87
350m:
400m:
4:21.80
4:58.82
37.88
37.02
34.Daszkiewicz Emilia05UKS ,,Aligator'' Gorzyce5:00.62471
50m:
100m:
32.28
1:08.16
32.28
35.88
150m:
200m:
1:45.59
2:24.35
37.43
38.76
250m:
300m:
3:03.61
3:43.17
39.26
39.56
350m:
400m:
4:22.77
5:00.62
39.60
37.85
35.Kieruzel Martyna05UKS 190 Łódź5:01.28468
50m:
100m:
32.92
1:09.43
32.92
36.51
150m:
200m:
1:47.24
2:25.74
37.81
38.50
250m:
300m:
3:05.12
3:44.15
39.38
39.03
350m:
400m:
4:23.06
5:01.28
38.91
38.22
36.Kowalczyk Joanna05UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:06.78443
50m:
100m:
33.85
1:10.78
33.85
36.93
150m:
200m:
1:49.23
2:28.31
38.45
39.08
250m:
300m:
3:08.10
3:48.14
39.79
40.04
350m:
400m:
4:28.45
5:06.78
40.31
38.33
37.Jawor Sandra05MKS Trójka Łódź5:10.30428
50m:
100m:
34.61
1:12.86
34.61
38.25
150m:
200m:
1:52.05
2:31.52
39.19
39.47
250m:
300m:
3:11.42
3:51.65
39.90
40.23
350m:
400m:
4:31.73
5:10.30
40.08
38.57
38.Laskus Martyna05UKS Ostrobramska5:24.22375
50m:
100m:
34.85
1:14.80
34.85
39.95
150m:
200m:
1:57.39
2:39.69
42.59
42.30
250m:
300m:
3:22.23
4:04.46
42.54
42.23
350m:
400m:
4:46.08
5:24.22
41.62
38.14
39.Szerszeń Wiktoria05MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny5:44.87312
50m:
100m:
33.81
1:13.80
33.81
39.99
150m:
200m:
1:57.2443.44250m:
300m:

4:14.53
350m:
400m:
5:00.55
5:44.87
46.02
44.32


<< TOP >>
Konkurencja 19
12.12.2020 - 16:56
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
4:05.77
4:08.60
Barzycka Paulina
Guść Wiktoria
00114
01705
Gorzow
Poznań
26.11.2005
23.11.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Kowalska Klara05KU AZS UMCS Lublin4:18.81738
50m:
100m:
29.40
1:02.02
29.40
32.62
150m:
200m:
1:35.01
2:08.07
32.99
33.06
250m:
300m:
2:40.87
3:13.80
32.80
32.93
350m:
400m:
3:46.75
4:18.81
32.95
32.06
2.Kraszewska Martyna05MTP Kormoran Olsztyn4:19.33733
50m:
100m:
30.38
1:03.14
30.38
32.76
150m:
200m:
1:36.30
2:09.46
33.16
33.16
250m:
300m:
2:42.36
3:15.57
32.90
33.21
350m:
400m:
3:48.27
4:19.33
32.70
31.06
3.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn4:21.77713
50m:
100m:
30.07
1:02.64
30.07
32.57
150m:
200m:
1:35.77
2:09.11
33.13
33.34
250m:
300m:
2:41.90
3:15.21
32.79
33.31
350m:
400m:
3:48.63
4:21.77
33.42
33.14
4.Kossowska Julita05UKS 190 Łódź4:24.02695
50m:
100m:
29.97
1:02.37
29.97
32.40
150m:
200m:
1:35.73
2:09.14
33.36
33.41
250m:
300m:
2:43.03
3:17.18
33.89
34.15
350m:
400m:
3:51.40
4:24.02
34.22
32.62
5.Maksymowicz Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa4:29.78651
50m:
100m:
30.79
1:04.50
30.79
33.71
150m:
200m:
1:37.90
2:11.91
33.40
34.01
250m:
300m:
2:46.68
3:21.81
34.77
35.13
350m:
400m:
3:56.72
4:29.78
34.91
33.06
6.Bukowska Olga05UKP ,,Ruda Śląska''4:30.89643
50m:
100m:
30.84
1:04.48
30.84
33.64
150m:
200m:
1:39.27
2:14.15
34.79
34.88
250m:
300m:
2:48.79
3:23.47
34.64
34.68
350m:
400m:
3:57.85
4:30.89
34.38
33.04
7.Sujkowska Roksana05MTP Kormoran Olsztyn4:30.92643
50m:
100m:
30.90
1:04.53
30.90
33.63
150m:
200m:
1:38.76
2:13.40
34.23
34.64
250m:
300m:
2:47.73
3:22.38
34.33
34.65
350m:
400m:
3:57.07
4:30.92
34.69
33.85
8.Dadej Julia05UKS SMS Galicja Kraków4:32.75630
50m:
100m:
31.52
1:05.47
31.52
33.95
150m:
200m:
1:39.80
2:14.36
34.33
34.56
250m:
300m:
2:49.05
3:24.27
34.69
35.22
350m:
400m:
3:59.21
4:32.75
34.94
33.54
Finał B
11.Górska Zofia05UKP ,,Polonia Warszawa''4:32.43633
50m:
100m:
30.86
1:04.86
30.86
34.00
150m:
200m:
1:39.28
2:13.85
34.42
34.57
250m:
300m:
2:49.03
3:24.79
35.18
35.76
350m:
400m:
3:59.76
4:32.43
34.97
32.67
12.Siejak Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn4:33.02628
50m:
100m:
31.14
1:05.18
31.14
34.04
150m:
200m:
1:39.60
2:14.45
34.42
34.85
250m:
300m:
2:49.71
3:25.04
35.26
35.33
350m:
400m:
4:00.45
4:33.02
35.41
32.57
13.Kowalczyk Katarzyna05MKP Szczecin4:34.33619
50m:
100m:
31.56
1:05.54
31.56
33.98
150m:
200m:
1:40.05
2:15.11
34.51
35.06
250m:
300m:
2:50.32
3:25.38
35.21
35.06
350m:
400m:
4:00.54
4:34.33
35.16
33.79
14.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk4:35.58611
50m:
100m:
31.09
1:05.26
31.09
34.17
150m:
200m:
1:40.30
2:15.86
35.04
35.56
250m:
300m:
2:51.61
3:27.30
35.75
35.69
350m:
400m:
4:02.74
4:35.58
35.44
32.84
15.Kozubowska Natalia05UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska4:36.11608
50m:
100m:
32.20
1:06.51
32.20
34.31
150m:
200m:
1:41.31
2:16.40
34.80
35.09
250m:
300m:
2:51.84
3:27.25
35.44
35.41
350m:
400m:
4:02.45
4:36.11
35.20
33.66
16.Mazur Zuzanna05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:38.78590
50m:
100m:
31.89
1:06.65
31.89
34.76
150m:
200m:
1:42.09
2:17.64
35.44
35.55
250m:
300m:
2:53.36
3:28.83
35.72
35.47
350m:
400m:
4:04.69
4:38.78
35.86
34.09
17.Gajcy Natalia05UKP ,,Polonia Warszawa''4:41.19575
50m:
100m:
31.35
1:05.67
31.35
34.32
150m:
200m:
1:41.10
2:16.69
35.43
35.59
250m:
300m:
2:52.83
3:28.88
36.14
36.05
350m:
400m:
4:05.42
4:41.19
36.54
35.77
18.Volkert Julia05UKP Unia Oświęcim4:41.55573
50m:
100m:
31.70
1:06.27
31.70
34.57
150m:
200m:
1:41.72
2:17.54
35.45
35.82
250m:
300m:
2:53.69
3:29.80
36.15
36.11
350m:
400m:
4:06.34
4:41.55
36.54
35.21

PKJakubik Julia05UKP Unia Oświęcim
PKCicha Aleksandra05UKS SMS Galicja Kraków


<< TOP >>
Konkurencja 20
12.12.2020 - 10:03
Chłopców, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
3:37.57
3:50.76
Wojdak Wojciech
Młynarczyk Karol
01006
05114
Netanya (ISR)
Lublin
02.12.2015
17.12.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zdybel Adam05KS Delfin Gdynia3:59.95692A
50m:
100m:
26.99
56.88
26.99
29.89
150m:
200m:
1:27.55
1:58.08
30.67
30.53
250m:
300m:
2:28.70
2:59.07
30.62
30.37
350m:
400m:
3:28.90
3:59.95
29.83
31.05
2.Płoszka Kacper05MKS Jedynka Łódź4:03.81659A
50m:
100m:
28.38
58.78
28.38
30.40
150m:
200m:
1:29.47
2:00.29
30.69
30.82
250m:
300m:
2:30.68
3:01.55
30.39
30.87
350m:
400m:
3:33.34
4:03.81
31.79
30.47
3.Rynkiewicz Jakub05KU AZS UMCS Lublin4:03.95658A
50m:
100m:
28.15
58.69
28.15
30.54
150m:
200m:
1:29.57
2:00.54
30.88
30.97
250m:
300m:
2:31.53
3:02.70
30.99
31.17
350m:
400m:
3:33.66
4:03.95
30.96
30.29
4.Hebel Maciej05UKS Żabianka Gdańsk4:05.12649A
50m:
100m:
27.97
58.20
27.97
30.23
150m:
200m:
1:29.21
2:00.78
31.01
31.57
250m:
300m:
2:32.76
3:04.36
31.98
31.60
350m:
400m:
3:35.32
4:05.12
30.96
29.80
5.Zaremba Adam05WKS Śląsk Wrocław4:06.06641A
50m:
100m:
27.89
58.39
27.89
30.50
150m:
200m:
1:29.45
2:01.06
31.06
31.61
250m:
300m:
2:33.05
3:04.89
31.99
31.84
350m:
400m:
3:36.24
4:06.06
31.35
29.82
6.Woźniak Piotr05MTP Kormoran Olsztyn4:06.15641A
50m:
100m:
27.97
58.46
27.97
30.49
150m:
200m:
1:29.74
2:01.16
31.28
31.42
250m:
300m:
2:32.62
3:03.59
31.46
30.97
350m:
400m:
3:35.11
4:06.15
31.52
31.04
7.Radkiewicz Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.4:06.65637A
50m:
100m:
27.69
58.38
27.69
30.69
150m:
200m:
1:29.87
2:01.68
31.49
31.81
250m:
300m:
2:33.57
3:05.45
31.89
31.88
350m:
400m:
3:37.25
4:06.65
31.80
29.40
8.Plaga Dawid05TP Skalar Słupsk4:08.62622A
50m:
100m:
28.19
58.93
28.19
30.74
150m:
200m:
1:30.47
2:02.43
31.54
31.96
250m:
300m:
2:33.99
3:05.77
31.56
31.78
350m:
400m:
3:37.70
4:08.62
31.93
30.92
9.Krumplewski Gracjan05TP Skalar Słupsk4:11.12603A
50m:
100m:
27.59
57.64
27.59
30.05
150m:
200m:
1:28.84
2:00.41
31.20
31.57
250m:
300m:
2:32.44
3:05.33
32.03
32.89
350m:
400m:
3:38.73
4:11.12
33.40
32.39
10.Bolek Stanisław05UKP ,,Polonia Warszawa''4:12.24595A
50m:
100m:
28.25
59.36
28.25
31.11
150m:
200m:
1:31.22
2:03.89
31.86
32.67
250m:
300m:
2:35.87
3:08.60
31.98
32.73
350m:
400m:
3:40.80
4:12.24
32.20
31.44
11.Fałek Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa4:12.48594B
50m:
100m:
28.44
1:00.46
28.44
32.02
150m:
200m:
1:32.92
2:05.81
32.46
32.89
250m:
300m:
2:37.96
3:10.37
32.15
32.41
350m:
400m:
3:41.29
4:12.48
30.92
31.19
12.Jankowski Antoni05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:16.05569B
50m:
100m:
27.90
58.91
27.90
31.01
150m:
200m:
1:31.29
2:04.02
32.38
32.73
250m:
300m:
2:37.03
3:10.27
33.01
33.24
350m:
400m:
3:43.53
4:16.05
33.26
32.52
13.Kucharski Paweł05"Sikret" Gliwice4:16.06569B
50m:
100m:
28.95
1:01.05
28.95
32.10
150m:
200m:
1:33.52
2:06.32
32.47
32.80
250m:
300m:
2:39.43
3:12.23
33.11
32.80
350m:
400m:
3:44.76
4:16.06
32.53
31.30
14.Nowacki Jacek05MTP Kormoran Olsztyn4:16.88564B
50m:
100m:
28.56
1:00.38
28.56
31.82
150m:
200m:
1:33.25
2:06.18
32.87
32.93
250m:
300m:
2:39.58
3:12.61
33.40
33.03
350m:
400m:
3:45.81
4:16.88
33.20
31.07
15.Arent Artur05MKS Jedynka Łódź4:17.31561B
50m:
100m:
29.11
1:00.49
29.11
31.38
150m:
200m:
1:32.63
2:04.85
32.14
32.22
250m:
300m:
2:37.66
3:10.79
32.81
33.13
350m:
400m:
3:44.08
4:17.31
33.29
33.23
16.Woźny Maksym05MKS Juvenia Wrocław4:17.40560B
50m:
100m:
29.03
1:01.04
29.03
32.01
150m:
200m:
1:33.57
2:06.57
32.53
33.00
250m:
300m:
2:39.66
3:13.19
33.09
33.53
350m:
400m:
3:46.34
4:17.40
33.15
31.06
17.Muzyka Igor05KS ,,Wisła'' Puławy4:17.87557B
50m:
100m:
28.54
59.53
28.54
30.99
150m:
200m:
1:32.39
2:06.02
32.86
33.63
250m:
300m:
2:39.73
3:13.21
33.71
33.48
350m:
400m:
3:46.44
4:17.87
33.23
31.43
18.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń4:18.06556B
50m:
100m:
28.21
59.87
28.21
31.66
150m:
200m:
1:32.73
2:06.07
32.86
33.34
250m:
300m:
2:38.93
3:12.99
32.86
34.06
350m:
400m:
3:46.24
4:18.06
33.25
31.82
19.Sienkiewicz Ignacy05IKS Konstancin4:18.79551B
50m:
100m:
28.17
59.42
28.17
31.25
150m:
200m:
1:31.75
2:05.01
32.33
33.26
250m:
300m:
2:38.66
3:12.61
33.65
33.95
350m:
400m:
3:46.53
4:18.79
33.92
32.26
Kaczmarek Michał05UKS 190 Łódź4:18.79551B
50m:
100m:
29.19
1:00.59
29.19
31.40
150m:
200m:
1:33.14
2:06.35
32.55
33.21
250m:
300m:
2:39.78
3:13.50
33.43
33.72
350m:
400m:
3:46.45
4:18.79
32.95
32.34
21.Bania Karol05MUKS ''Piętnastka''4:18.84551R
50m:
100m:
29.58
1:01.49
29.58
31.91
150m:
200m:
1:33.96
2:07.33
32.47
33.37
250m:
300m:
2:40.71
3:13.86
33.38
33.15
350m:
400m:
3:46.82
4:18.84
32.96
32.02
22.Tyrka Igor05MTP Kormoran Olsztyn4:19.00550R
50m:
100m:
28.99
1:00.81
28.99
31.82
150m:
200m:
1:33.62
2:06.87
32.81
33.25
250m:
300m:
2:40.02
3:13.25
33.15
33.23
350m:
400m:
3:46.53
4:19.00
33.28
32.47
23.Doktór Mateusz05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:19.81545
50m:
100m:
28.67
1:00.74
28.67
32.07
150m:
200m:
1:34.18
2:07.48
33.44
33.30
250m:
300m:
2:40.90
3:14.38
33.42
33.48
350m:
400m:
3:48.11
4:19.81
33.73
31.70
24.Piechowski Jakub05UKS Junior Kluczbork4:20.34541
50m:
100m:
28.21
59.59
28.21
31.38
150m:
200m:
1:32.19
2:05.33
32.60
33.14
250m:
300m:
2:38.75
3:12.64
33.42
33.89
350m:
400m:
3:46.86
4:20.34
34.22
33.48
25.Suchański Filip05Uks 514:21.72533
50m:
100m:
29.26
1:01.67
29.26
32.41
150m:
200m:
1:35.26
2:08.85
33.59
33.59
250m:
300m:
2:42.04
3:16.17
33.19
34.13
350m:
400m:
3:49.43
4:21.72
33.26
32.29
26.Domalewski Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn4:21.87532
50m:
100m:
29.64
1:01.63
29.64
31.99
150m:
200m:
1:34.14
2:07.32
32.51
33.18
250m:
300m:
2:41.49
3:15.11
34.17
33.62
350m:
400m:
3:48.79
4:21.87
33.68
33.08
27.Wiśniewski Stanisław05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz4:22.01531
50m:
100m:
28.72
1:00.92
28.72
32.20
150m:
200m:
1:34.11
2:07.46
33.19
33.35
250m:
300m:
2:41.34
3:15.07
33.88
33.73
350m:
400m:
3:49.08
4:22.01
34.01
32.93
28.Pawlica Mateusz05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:22.66527
50m:
100m:
28.74
1:00.72
28.74
31.98
150m:
200m:
1:34.03
2:07.73
33.31
33.70
250m:
300m:
2:41.76
3:15.66
34.03
33.90
350m:
400m:
3:49.38
4:22.66
33.72
33.28
29.Sypko Maksymilian05WKS Śląsk Wrocław4:23.29523
50m:
100m:
28.29
59.96
28.29
31.67
150m:
200m:
1:33.01
2:07.05
33.05
34.04
250m:
300m:
2:40.77
3:15.09
33.72
34.32
350m:
400m:
3:49.78
4:23.29
34.69
33.51
30.Cembala Karol05UKP Unia Oświęcim4:26.22506
50m:
100m:
29.35
1:03.09
29.35
33.74
150m:
200m:
1:37.68
2:12.49
34.59
34.81
250m:
300m:
2:45.81
3:19.05
33.32
33.24
350m:
400m:
3:53.10
4:26.22
34.05
33.12
31.Harazim Filip05"Sikret" Gliwice4:27.35500
50m:
100m:
29.26
1:02.72
29.26
33.46
150m:
200m:
1:37.14
2:11.61
34.42
34.47
250m:
300m:
2:46.55
3:21.01
34.94
34.46
350m:
400m:
3:55.25
4:27.35
34.24
32.10
32.Męcner Jakub05PTS Janosik Bielsko-Biała4:28.96491
50m:
100m:
28.67
1:01.42
28.67
32.75
150m:
200m:
1:36.01
2:10.70
34.59
34.69
250m:
300m:
2:45.96
3:21.06
35.26
35.10
350m:
400m:
3:55.69
4:28.96
34.63
33.27
33.Ptak Jan05UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:29.46488
50m:
100m:
28.36
1:01.14
28.36
32.78
150m:
200m:
1:35.86
2:11.13
34.72
35.27
250m:
300m:
2:46.08
3:21.12
34.95
35.04
350m:
400m:
3:56.42
4:29.46
35.30
33.04
34.Śledź Maciej05KU AZS UMCS Lublin4:29.51488
50m:
100m:
29.29
1:03.08
29.29
33.79
150m:
200m:
1:37.92
2:13.03
34.84
35.11
250m:
300m:
2:47.11
3:21.57
34.08
34.46
350m:
400m:
3:55.49
4:29.51
33.92
34.02
35.Janus Kamil05MUKP Korona-Swim Kielce4:29.55488
50m:
100m:
29.39
1:02.64
29.39
33.25
150m:
200m:
1:36.80
2:11.53
34.16
34.73
250m:
300m:
2:46.62
3:21.24
35.09
34.62
350m:
400m:
3:55.87
4:29.55
34.63
33.68
36.Żukowski Antoni05MUKS ''Piętnastka''4:29.79486
50m:
100m:
29.96
1:03.29
29.96
33.33
150m:
200m:
1:37.83
2:12.53
34.54
34.70
250m:
300m:
2:47.53
3:21.90
35.00
34.37
350m:
400m:
3:56.94
4:29.79
35.04
32.85
37.Pawłowski Jan05UKP Unia Oświęcim4:30.57482
50m:
100m:
29.81
1:03.15
29.81
33.34
150m:
200m:
1:37.38
2:12.04
34.23
34.66
250m:
300m:
2:47.01
3:22.05
34.97
35.04
350m:
400m:
3:56.94
4:30.57
34.89
33.63
38.Zaremba Igor05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków4:31.07480
50m:
100m:
29.97
1:03.50
29.97
33.53
150m:
200m:
1:37.72
2:12.55
34.22
34.83
250m:
300m:
2:47.43
3:22.37
34.88
34.94
350m:
400m:
3:57.14
4:31.07
34.77
33.93
39.Pisański Michał05MUKS ''Piętnastka''4:32.69471
50m:
100m:
30.92
1:05.55
30.92
34.63
150m:
200m:
1:38.32
2:12.37
32.77
34.05
250m:
300m:
2:49.52
3:26.47
37.15
36.95
350m:
400m:
3:59.64
4:32.69
33.17
33.05
40.Ptaszyński Stanisław05UKP Unia Oświęcim4:32.94470
50m:
100m:
30.87
1:04.84
30.87
33.97
150m:
200m:
1:39.40
2:14.22
34.56
34.82
250m:
300m:
2:49.16
3:24.40
34.94
35.24
350m:
400m:
3:59.46
4:32.94
35.06
33.48
41.Kasprzak Krzysztof05MKS Piaseczno4:33.96465
50m:
100m:
29.73
1:03.66
29.73
33.93
150m:
200m:
1:37.93
2:13.23
34.27
35.30
250m:
300m:
2:48.45
3:23.87
35.22
35.42
350m:
400m:
3:59.67
4:33.96
35.80
34.29
42.Gołyński Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:34.10464
50m:
100m:
29.38
1:03.00
29.38
33.62
150m:
200m:
1:37.12
2:11.97
34.12
34.85
250m:
300m:
2:46.78
3:22.38
34.81
35.60
350m:
400m:
3:59.11
4:34.10
36.73
34.99
43.Stachowicz Kamil05KS Swim2Win Krosno4:34.17463
50m:
100m:
30.25
1:04.85
30.25
34.60
150m:
200m:
1:40.18
2:15.89
35.33
35.71
250m:
300m:
2:51.52
3:26.73
35.63
35.21
350m:
400m:
4:01.83
4:34.17
35.10
32.34
44.Wenerski Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''4:37.33448
50m:
100m:
29.72
1:02.67
29.72
32.95
150m:
200m:
1:37.13
2:12.92
34.46
35.79
250m:
300m:
2:48.87
3:24.86
35.95
35.99
350m:
400m:
4:01.22
4:37.33
36.36
36.11
45.Sosnowski Oliwier05UKS MOS w Opolu4:37.96445
50m:
100m:
30.75
1:04.58
30.75
33.83
150m:
200m:
1:39.56
2:15.09
34.98
35.53
250m:
300m:
2:51.04
3:27.01
35.95
35.97
350m:
400m:
4:02.46
4:37.96
35.45
35.50
46.Kesler Michał05KS KSZO Ostrowiec Św.4:37.97445
50m:
100m:
31.26
1:05.50
31.26
34.24
150m:
200m:
1:40.63
2:16.58
35.13
35.95
250m:
300m:
2:51.86
3:27.63
35.28
35.77
350m:
400m:
4:03.76
4:37.97
36.13
34.21
47.Kochanowicz Karol05UKP Unia Oświęcim4:39.61437
50m:
100m:
31.37
1:06.38
31.37
35.01
150m:
200m:
1:42.09
2:17.79
35.71
35.70
250m:
300m:
2:53.23
3:29.13
35.44
35.90
350m:
400m:
4:05.31
4:39.61
36.18
34.30
48.Cempura Kamil05KS Posnania Poznań4:40.63432
50m:
100m:
31.10
1:05.82
31.10
34.72
150m:
200m:
1:41.78
2:18.72
35.96
36.94
250m:
300m:
2:54.94
3:30.95
36.22
36.01
350m:
400m:
4:07.08
4:40.63
36.13
33.55
49.Zawieja Stanisław05KS Posnania Poznań4:41.35429
50m:
100m:
32.09
1:07.22
32.09
35.13
150m:
200m:
1:42.89
2:18.93
35.67
36.04
250m:
300m:
2:55.72
3:32.43
36.79
36.71
350m:
400m:
4:08.29
4:41.35
35.86
33.06
50.Goździk Kamil05UKS Nawa Skierniewice4:49.23395
50m:
100m:
30.64
1:05.87
30.64
35.23
150m:
200m:
1:42.95
2:20.21
37.08
37.26
250m:
300m:
2:57.29
3:35.22
37.08
37.93
350m:
400m:
4:13.10
4:49.23
37.88
36.13
51.Pyrizhok Artem05Uks ,,Pingwiny''4:51.83384
50m:
100m:
30.17
1:05.82
30.17
35.65
150m:
200m:
1:43.17
2:20.85
37.35
37.68
250m:
300m:
2:59.87
3:37.11
39.02
37.24
350m:
400m:
4:15.64
4:51.83
38.53
36.19
52.Gritzner Mikołaj05MKS Medyk Giżycko5:14.92306
50m:
100m:
34.64
1:12.49
34.64
37.85
150m:
200m:
1:52.20
2:33.33
39.71
41.13
250m:
300m:
3:13.96
3:54.61
40.63
40.65
350m:
400m:
4:35.85
5:14.92
41.24
39.07


<< TOP >>
Konkurencja 20
12.12.2020 - 17:08
Chłopców, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
3:37.57
3:50.76
Wojdak Wojciech
Młynarczyk Karol
01006
05114
Netanya (ISR)
Lublin
02.12.2015
17.12.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Zdybel Adam05KS Delfin Gdynia3:55.24734
50m:
100m:
26.30
55.33
26.30
29.03
150m:
200m:
1:25.05
1:55.05
29.72
30.00
250m:
300m:
2:25.36
2:55.56
30.31
30.20
350m:
400m:
3:25.87
3:55.24
30.31
29.37
2.Płoszka Kacper05MKS Jedynka Łódź3:58.74702
50m:
100m:
26.84
56.23
26.84
29.39
150m:
200m:
1:25.83
1:56.17
29.60
30.34
250m:
300m:
2:26.88
2:57.84
30.71
30.96
350m:
400m:
3:28.78
3:58.74
30.94
29.96
3.Rynkiewicz Jakub05KU AZS UMCS Lublin3:59.29697
50m:
100m:
26.78
56.16
26.78
29.38
150m:
200m:
1:26.20
1:56.89
30.04
30.69
250m:
300m:
2:27.78
2:58.88
30.89
31.10
350m:
400m:
3:30.11
3:59.29
31.23
29.18
4.Zaremba Adam05WKS Śląsk Wrocław3:59.75693
50m:
100m:
26.78
56.30
26.78
29.52
150m:
200m:
1:26.33
1:57.08
30.03
30.75
250m:
300m:
2:27.80
2:58.75
30.72
30.95
350m:
400m:
3:30.02
3:59.75
31.27
29.73
5.Hebel Maciej05UKS Żabianka Gdańsk4:00.49687
50m:
100m:
27.67
56.95
27.67
29.28
150m:
200m:
1:26.84
1:57.33
29.89
30.49
250m:
300m:
2:28.61
2:59.72
31.28
31.11
350m:
400m:
3:30.81
4:00.49
31.09
29.68
6.Woźniak Piotr05MTP Kormoran Olsztyn4:03.88659
50m:
100m:
27.70
57.69
27.70
29.99
150m:
200m:
1:28.24
1:59.06
30.55
30.82
250m:
300m:
2:30.31
3:01.72
31.25
31.41
350m:
400m:
3:33.51
4:03.88
31.79
30.37
7.Radkiewicz Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.4:03.97658
50m:
100m:
27.16
56.88
27.16
29.72
150m:
200m:
1:27.12
1:57.83
30.24
30.71
250m:
300m:
2:29.07
3:00.55
31.24
31.48
350m:
400m:
3:32.60
4:03.97
32.05
31.37
8.Plaga Dawid05TP Skalar Słupsk4:07.28632
50m:
100m:
27.56
58.12
27.56
30.56
150m:
200m:
1:29.00
2:00.38
30.88
31.38
250m:
300m:
2:32.10
3:03.81
31.72
31.71
350m:
400m:
3:36.02
4:07.28
32.21
31.26
Finał B
11.Bolek Stanisław05UKP ,,Polonia Warszawa''4:07.69629
50m:
100m:
27.71
58.89
27.71
31.18
150m:
200m:
1:30.68
2:02.37
31.79
31.69
250m:
300m:
2:34.28
3:06.39
31.91
32.11
350m:
400m:
3:37.08
4:07.69
30.69
30.61
12.Krumplewski Gracjan05TP Skalar Słupsk4:08.92619
50m:
100m:
27.33
58.21
27.33
30.88
150m:
200m:
1:30.05
2:02.24
31.84
32.19
250m:
300m:
2:34.40
3:06.62
32.16
32.22
350m:
400m:
3:38.20
4:08.92
31.58
30.72
13.Fałek Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa4:12.06597
50m:
100m:
27.91
59.26
27.91
31.35
150m:
200m:
1:30.93
2:03.55
31.67
32.62
250m:
300m:
2:35.83
3:09.18
32.28
33.35
350m:
400m:
3:41.17
4:12.06
31.99
30.89
14.Jankowski Antoni05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:12.59593
50m:
100m:
28.21
59.53
28.21
31.32
150m:
200m:
1:31.76
2:04.02
32.23
32.26
250m:
300m:
2:36.71
3:09.65
32.69
32.94
350m:
400m:
3:40.82
4:12.59
31.17
31.77
15.Kucharski Paweł05"Sikret" Gliwice4:12.67592
50m:
100m:
28.34
59.52
28.34
31.18
150m:
200m:
1:31.46
2:03.55
31.94
32.09
250m:
300m:
2:36.17
3:08.86
32.62
32.69
350m:
400m:
3:41.45
4:12.67
32.59
31.22
16.Nowacki Jacek05MTP Kormoran Olsztyn4:12.85591
50m:
100m:
28.19
59.54
28.19
31.35
150m:
200m:
1:31.86
2:04.25
32.32
32.39
250m:
300m:
2:36.93
3:09.70
32.68
32.77
350m:
400m:
3:42.17
4:12.85
32.47
30.68
17.Woźny Maksym05MKS Juvenia Wrocław4:12.99590
50m:
100m:
27.70
58.22
27.70
30.52
150m:
200m:
1:30.03
2:02.69
31.81
32.66
250m:
300m:
2:35.56
3:08.85
32.87
33.29
350m:
400m:
3:41.63
4:12.99
32.78
31.36
18.Arent Artur05MKS Jedynka Łódź4:16.08569
50m:
100m:
29.03
59.92
29.03
30.89
150m:
200m:
1:32.04
2:04.21
32.12
32.17
250m:
300m:
2:37.37
3:10.74
33.16
33.37
350m:
400m:
3:44.90
4:16.08
34.16
31.18

PKMuzyka Igor05KS ,,Wisła'' Puławy
PKMałkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń


<< TOP >>
Konkurencja 21
12.12.2020 - 10:40
Dziewcząt, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:04.81
1:08.36
Sztandera Dominika
Chrzan Zofia
00101Lublin
Wrocław
19.12.2018
17.10.2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Radek Wiktoria05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy1:10.38695A33.1537.23
2.Klejna Weronika05UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:10.90680A34.1636.74
3.Stawicka Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:11.43665A32.9338.50
4.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg1:11.69658A34.0137.68
5.Chrzan Zofia05UKS ,,Lokomotywa''1:11.81654A32.6839.13
6.Piechowicz Karolina05SWIMLAND Olsztyn1:11.84654A32.9438.90
7.Makuszewska Maja05MKS Juvenia Wrocław1:11.93651A33.8338.10
8.Idzikowska Iga05AZS AWF Katowice1:12.51636A34.0538.46
9.Malaczewska Malwina05MKS Juvenia Wrocław1:13.60608A33.6939.91
10.Kowalczyk Katarzyna05UKS SP-149 Łódź1:13.69606A35.0038.69
11.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno1:13.77604B33.8239.95
12.Buła Bianka05UKS ,,P.S.Salwator''1:13.88601B35.1538.73
13.Więcek Weronika05UKS SMS Galicja Kraków1:13.92600B34.2839.64
14.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:14.86578B34.8939.97
15.Żydek Kinga05KU AZS UMCS Lublin1:15.49563B35.8439.65
16.Ronkiewicz Dominika05MUKS ''Piętnastka''1:15.65560B35.2540.40
17.Kucharska Dominika05UKS Trójka Środa Wlkp.1:15.66559B35.1940.47
18.Kowalska Oliwia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:15.71558B36.0939.62
19.Majchrzak Zuzanna05WKS Śląsk Wrocław1:16.76536B35.7840.98
20.Kowalska Zuzanna05KU AZS UMCS Lublin1:17.33524B36.2241.11
21.Pecio Anna05KS ,,Wisła'' Puławy1:17.37523R35.5641.81
22.Smoręda Weronika05UKP Unia Oświęcim1:17.64518R36.9440.70
23.Ossowska Kalina05KP Płetwal Mława1:18.1450836.3241.82
24.Nowak Paulina05UKS Tri-Team Rumia1:18.7049737.6641.04
25.Komor Agata05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:18.9049336.2442.66
26.Kołakowska Weronika05UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.3048637.0042.30
27.Kowal Magdalena05MUKS Wodnik Łask1:20.1047136.9043.20
28.Krauze Paulina05UKS ,,Nowy Klub Pływacki''1:20.4946537.8542.64
29.Dzięgielewska Katarzyna05KS Delfin Gdynia1:20.5346437.5942.94
30.Kaźmierczak Aleksandra05UKS  ,,Batory''1:20.6346237.2943.34
31.Libuszewska Julia05MUKS ''Piętnastka''1:21.9044138.4343.47
32.Kryza Maja05UKP Unia Oświęcim1:22.0043939.0842.92
33.Janus Patrycja05UKS Aquatica Pawłowice1:22.0943837.6744.42
34.Pabisiak Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''1:22.2643538.4043.86
35.Zarzeczna Olga05KS Posnania Poznań1:23.0242338.3444.68
36.Rajewska Wiktoria05MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:24.8539639.7745.08


<< TOP >>
Konkurencja 21
12.12.2020 - 17:30
Dziewcząt, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:04.81
1:08.36
Sztandera Dominika
Chrzan Zofia
00101Lublin
Wrocław
19.12.2018
17.10.2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Chrzan Zofia05UKS ,,Lokomotywa''1:09.5772031.9137.66
2.Radek Wiktoria05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy1:09.6171832.2837.33
3.Piechowicz Karolina05SWIMLAND Olsztyn1:09.7471432.6237.12
4.Klejna Weronika05UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:10.1270333.5536.57
5.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg1:10.3469632.8837.46
6.Stawicka Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:11.9865032.8539.13
7.Idzikowska Iga05AZS AWF Katowice1:12.2464333.9738.27
8.Makuszewska Maja05MKS Juvenia Wrocław1:12.7263034.1338.59
Finał B
11.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno1:12.1864433.9738.21
12.Malaczewska Malwina05MKS Juvenia Wrocław1:12.7562933.9438.81
13.Buła Bianka05UKS ,,P.S.Salwator''1:13.0162334.2538.76
14.Kowalczyk Katarzyna05UKS SP-149 Łódź1:13.1861834.8438.34
15.Więcek Weronika05UKS SMS Galicja Kraków1:13.6560735.0138.64
16.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:15.7655735.2640.50
17.Ronkiewicz Dominika05MUKS ''Piętnastka''1:15.8055635.5040.30
18.Żydek Kinga05KU AZS UMCS Lublin1:16.0155236.0939.92

PKKucharska Dominika05UKS Trójka Środa Wlkp.
PKKowalska Oliwia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 22
12.12.2020 - 10:51
Chłopców, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
58.33
1:01.51
Kałusowski Jan
Siemiński Piotr
009005
02314
Lublin
Lublin
19.12.2019
17.12.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kobus Bartosz05UKS 190 Łódź1:03.56669A30.2733.29
2.Falarz Mateusz05TP Zielona Góra1:04.06654A30.5433.52
3.Loter Bartosz05UKP Unia Oświęcim1:04.29647A29.8134.48
4.Dybek Błażej05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.60637A30.4334.17
5.Stanisławski Szymon05MKS Jedynka Łódź1:04.82631A30.5934.23
6.Ćwiek Błażej05UKS Żabianka Gdańsk1:05.49612A30.3135.18
7.Kozłowski Stanisław05UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.53611A30.7534.78
8.Sławacki Wojciech05KU AZS UMCS Lublin1:06.27590A31.0535.22
9.Kucharczyk Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.36588A31.5934.77
10.Gohla Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle1:06.44586A30.8635.58
11.Szymański Igor05MUKS ''Piętnastka''1:07.45560B32.1235.33
12.Rytkowski Alex05MKS Juvenia Wrocław1:07.76552B31.1036.66
13.Głowiak Bartosz05WKS Śląsk Wrocław1:07.79552B31.0636.73
14.Pawlak Jan05KS Posnania Poznań1:08.41537B31.9636.45
15.Janiak Jakub05MKP Astromal-Leszno1:08.47535B30.9137.56
16.Kowalski Alexander05MPKS Orka Ciechanów1:08.53534B30.9337.60
17.Zdanowicz Paweł05MKP ,,Atol'' Oleśnica1:08.64531B31.9036.74
18.Pawłowski Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.83527B31.6437.19
19.Frankowski Miłosz05MKS Juvenia Wrocław1:08.84527B32.3736.47
20.Szuter Maciej05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.87526B32.3836.49
21.Chmielniak Michał05PTS Janosik Bielsko-Biała1:08.91525R32.2836.63
22.Wojnar Tymoteusz05KP Sokół Rzeszów1:08.96524?32.2036.76
Kuz Volodymyr05KS Warta Poznań1:08.96524?32.1936.77
24.Misztal Oliwer05Stowarzyszenie Szkolny KS i Turystyki GLOSATOR Kraków1:09.0052332.5736.43
25.Filozof Adam05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:09.1152032.7136.40
26.Kobus Tymoteusz05AZS AWFiS Gdańsk1:09.2451832.6336.61
27.Łopaciński Wojciech05UKS 190 Łódź1:09.3251632.8436.48
28.Baczyński Jan05UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.3351632.1137.22
29.Świeca Mateusz05KP Sokół Rzeszów1:09.3451532.3936.95
30.Trzpil Mateusz05UKS Shark Rudna1:09.5051232.7736.73
31.Misiewicz Igor05UKP Jedynka Elbląg1:09.7750631.9437.83
32.Abtan Nebras05UKS 190 Łódź1:09.8550432.3737.48
33.Maguder Hubert05KU AZS UMCS Lublin1:09.9350233.3236.61
34.Terlecki Michał05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''1:10.3649333.0837.28
35.Wołodko Oskar05UKP Manta Jelcz-Laskowice1:10.8848233.2237.66
36.Skrzecz Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.9248233.6237.30
37.Błoński Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.0747933.1537.92
38.Kania Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle1:11.0947833.3537.74
39.Lech Mateusz05UKS ,,KORAL'' Wrocław1:11.1447733.4537.69
40.Wawrzyniak Kajetan05KS Górnik Radlin1:11.7246633.0538.67
41.Kostański Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:12.3745333.8938.48
42.Dobrowolski Stefan05Legia Warszawa1:12.4145233.5638.85
43.Szymański Alan05UPKS Wodnik Rawicz1:12.5445034.2638.28
44.Bielewicz Jan05KS Warta Poznań1:12.8244534.2538.57
45.Rusin Hubert05WKS Śląsk Wrocław1:13.0944033.6839.41
46.Osełkowski Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn1:13.3043634.7638.54
47.Adamiak Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn1:13.4043434.5638.84
48.Starzycki Borys05UKP Unia Oświęcim1:13.4943334.7338.76
49.Sojda Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.1:13.8642634.6439.22
50.Dworski Dawid05Uks ,,Pingwiny''1:14.9640835.7239.24
51.Hoinka Szymon05"Sikret" Gliwice1:15.8739334.5941.28
52.Safjański Grzegorz05Uks ,,Pingwiny''1:16.0939035.3540.74
53.Majak Mateusz05Uks Cityzen1:16.7937936.0340.76
54.Polakowski Bartłomiej05UKS Victoria Kozy1:22.0431138.2143.83
55.Karaś Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:22.7130337.7045.01
56.Pietkiewicz Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:22.7730338.2944.48


<< TOP >>
Konkurencja 22
12.12.2020 - 17:35
Chłopców, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
58.33
1:01.51
Kałusowski Jan
Siemiński Piotr
009005
02314
Lublin
Lublin
19.12.2019
17.12.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Falarz Mateusz05TP Zielona Góra1:02.8269329.8732.95
2.Loter Bartosz05UKP Unia Oświęcim1:02.8869129.0533.83
3.Kobus Bartosz05UKS 190 Łódź1:03.0768529.7133.36
4.Stanisławski Szymon05MKS Jedynka Łódź1:03.5267129.6933.83
5.Dybek Błażej05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.0065630.2633.74
6.Ćwiek Błażej05UKS Żabianka Gdańsk1:04.8663029.9934.87
Sławacki Wojciech05KU AZS UMCS Lublin1:04.8663029.4435.42
8.Kozłowski Stanisław05UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.8660130.3435.52
Finał B
11.Gohla Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle1:05.9360030.9434.99
12.Szymański Igor05MUKS ''Piętnastka''1:06.4058731.8334.57
13.Kucharczyk Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.4458631.0335.41
14.Kowalski Alexander05MPKS Orka Ciechanów1:06.5758231.1035.47
15.Janiak Jakub05MKP Astromal-Leszno1:06.8557531.0535.80
16.Rytkowski Alex05MKS Juvenia Wrocław1:07.1056930.5436.56
17.Głowiak Bartosz05WKS Śląsk Wrocław1:07.7855231.1436.64
18.Pawlak Jan05KS Posnania Poznań1:08.3953732.1636.23

PKZdanowicz Paweł05MKP ,,Atol'' Oleśnica
PKPawłowski Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 23
12.12.2020 - 11:07
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
2:07.97
2:12.06
Tchórz Alicja
Knop Aleksandra
00101
01605
Lublin
Lublin
17.12.2015
22.12.2018

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Poznańska Justyna05MKS Jedynka Łódź2:19.93660A30.1934.4341.7433.57
2.Palicka Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:21.08644A30.3033.5143.1234.15
3.Bernat Laura05KU AZS UMCS Lublin2:21.09644A29.7333.5144.7733.08
4.Klusek Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''2:21.31641A30.7835.5641.6733.30
5.Parol Olga05UKS Żabianka Gdańsk2:21.54638A30.5635.3342.1133.54
6.Lubińska Alicja05UKP Unia Oświęcim2:23.57611A30.2835.8342.5734.89
7.Zagdańska Oliwia05MKS Juvenia Wrocław2:24.89594A31.7737.3142.6133.20
8.Burdyn Dominika05KU AZS UMCS Lublin2:24.90594A30.4236.4643.9234.10
9.Szalast Karolina05UKS Tri-Team Rumia2:26.37577A31.2536.1744.7234.23
10.Słabosz Emilia05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy2:27.46564A32.3236.3244.8333.99
11.Michalska Julia05MUKP Korona-Swim Kielce2:27.76560B31.0538.4344.7133.57
12.Tłoczek Wiktoria05UKS Żabianka Gdańsk2:28.22555B30.7338.3942.6136.49
13.Sędłak Alicja05MUKS ''Piętnastka''2:28.73550B31.0239.1743.4535.09
14.Tupalska Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''2:29.64540B31.1537.7045.6235.17
15.Koral Milena05UKS Aquatica Pawłowice2:29.91537B31.9936.9844.9236.02
16.Moritz Marcelina05MUKS ''Piętnastka''2:30.11535B32.4538.7443.6135.31
17.Łuszczewska Emilia05KU AZS UMCS Lublin2:30.26533B32.8538.0445.3833.99
18.Petrykowska Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.2:30.87526B32.4136.8646.5035.10
19.Wilgosz Maria05UKP Manta Jelcz-Laskowice2:31.95515B32.7337.7145.2136.30
20.Siejak Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn2:34.73488B33.5341.1745.8434.19
21.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:35.83478?32.7641.3045.6436.13
Kleczek Maria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:35.83478?32.7837.2247.6538.18
23.Kowalczyk Katarzyna05UKS SP-149 Łódź2:36.5547132.7742.8043.2937.69
24.Tadko Wiktoria05MKS SMS Victoria Racibórz2:36.5947135.0140.2045.3836.00
25.Brdęk Patrycja05KS Posnania Poznań2:37.0846632.9741.5845.9836.55
26.Makuszewska Maja05MKS Juvenia Wrocław2:37.2746533.1640.6345.5537.93
27.Tunkiewicz Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn2:44.8640336.0042.5947.8138.46
28.Adamus Wiktoria05UKS ,,Aligator'' Gorzyce2:45.2740033.2541.0050.5840.44


<< TOP >>
Konkurencja 23
12.12.2020 - 17:50
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
2:07.97
2:12.06
Tchórz Alicja
Knop Aleksandra
00101
01605
Lublin
Lublin
17.12.2015
22.12.2018

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Poznańska Justyna05MKS Jedynka Łódź2:16.6570929.8434.3740.1032.34
2.Klusek Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''2:17.3169829.9034.7440.3132.36
3.Palicka Wiktoria05TP Skalar Słupsk2:17.7169230.1933.4241.6532.45
4.Bernat Laura05KU AZS UMCS Lublin2:18.5768030.6532.9442.7532.23
5.Parol Olga05UKS Żabianka Gdańsk2:21.8863330.7734.9142.2233.98
6.Lubińska Alicja05UKP Unia Oświęcim2:22.3262729.9135.7441.6235.05
7.Burdyn Dominika05KU AZS UMCS Lublin2:24.4360030.4435.9044.3033.79
8.Zagdańska Oliwia05MKS Juvenia Wrocław2:24.8059631.3337.8642.1633.45
Finał B
11.Słabosz Emilia05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy2:22.0363131.5236.1842.5631.77
12.Szalast Karolina05UKS Tri-Team Rumia2:23.7560930.6035.8843.7733.50
13.Koral Milena05UKS Aquatica Pawłowice2:28.7554931.7236.7944.2535.99
14.Łuszczewska Emilia05KU AZS UMCS Lublin2:28.8554831.7936.4446.2234.40
15.Moritz Marcelina05MUKS ''Piętnastka''2:29.0454632.1639.0342.9234.93
16.Tupalska Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''2:29.4254231.0137.5245.6935.20
17.Sędłak Alicja05MUKS ''Piętnastka''2:29.7953831.4439.5143.1035.74
18.Wilgosz Maria05UKP Manta Jelcz-Laskowice2:31.6551832.4037.7346.1435.38

PKSiejak Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn


<< TOP >>
Konkurencja 24
12.12.2020 - 11:23
Chłopców, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:53.39
2:03.13
Świtkowski Jan
Kałusowski Jan
03703
00905
Lublin
Poznan
18.12.2014
22.11.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Staniszewski Bartosz05UKP ,,Ruda Śląska''2:06.36653A27.6632.9736.0029.73
2.Mochnal Kacper05MKS Jedynka Łódź2:09.62605A27.4832.9438.5730.63
3.Łupiński Mateusz05UKP ,,Polonia Warszawa''2:09.63604A27.8933.5035.9832.26
4.Nowacki Błażej05UKS Żabianka Gdańsk2:10.42593A28.2233.1638.0930.95
5.Szczerba Igor05UKS SMS Galicja Kraków2:10.72589A29.0332.3638.7130.62
6.Skolasiński Jakub05KS Warta Poznań2:11.40580A28.1834.6836.9331.61
7.Tomaszewski Piotr05KU AZS UMCS Lublin2:12.18570A27.8733.5438.5032.27
8.Dziewguć Benjamin05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:13.45554A27.5233.3641.2331.34
9.Olewniczak Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''2:13.61552A28.1434.7238.8931.86
10.Pogoda Krzysztof05MKS Jedynka Łódź2:13.81549A29.6033.2339.2431.74
11.Kucharczyk Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.40530B28.7938.6235.4332.56
12.Sroka Błażej05UKS Żabianka Gdańsk2:15.56528B29.5234.0839.8932.07
13.Okoń Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:15.59528B27.8834.7739.7433.20
14.Woźniak Piotr05MTP Kormoran Olsztyn2:15.62528B27.8835.1742.5230.05
15.Mordarski Filip05UKS SMS Galicja Kraków2:16.04523B28.8736.3140.2730.59
16.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź2:16.26520B28.7234.4840.8332.23
17.Frankowski Miłosz05MKS Juvenia Wrocław2:16.69515B28.2835.8841.0131.52
18.Błaut Maciej05MUKP Korona-Swim Kielce2:17.41507B28.8134.2340.8733.50
19.Wierzbicki Igor05MKS Juvenia Wrocław2:17.55506B28.5935.3042.2531.41
20.Chiniewicz Filip05UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.74504B29.9536.9138.0632.82
21.Kaja Błażej05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:18.77493R28.4635.0141.7133.59
22.Dzierkacz Igor05UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.95491R29.6236.1841.1931.96
23.Terlecki Michał05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:19.2048828.5737.2640.5832.79
24.Misztal Oliwer05Stowarzyszenie Szkolny KS i Turystyki GLOSATOR Kraków2:19.9648030.5723.4752.9133.01
25.Żaba Mateusz05UKS MOS w Opolu2:20.0647929.7736.4439.8633.99
26.Kostański Gracjan05UKS Nawa Skierniewice2:20.5747429.4436.6641.2933.18
27.Grot Szymon05MUKP Korona-Swim Kielce2:21.1646829.2936.5542.6332.69
28.Basaez Claudio05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:21.5046530.3034.0444.5532.61
29.Kucharski Bartłomiej05KS WANKAN Legnica2:21.5146428.2535.8243.5533.89
30.Szewczyk Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''2:21.5746430.2433.9842.9334.42
31.Lasik Olgierd05KU AZS UAM Poznań2:21.6146330.8837.2041.2232.31
32.Radziszewski Andrzej05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:22.0146029.7437.0841.8733.32
33.Uryga Marcin05UKS Aquatica Pawłowice2:22.7645227.9936.4244.2534.10
34.Durlik Michał05MKS Juvenia Wrocław2:23.8544228.8838.7342.2633.98
35.Lech Mateusz05UKS ,,KORAL'' Wrocław2:24.5243631.5939.2139.5234.20
36.Bigaj Gabriel05UKP Unia Oświęcim2:26.2542132.1637.0543.5733.47
37.Kwiatkowski Stanisław05MKS Znicz Koszalin2:28.5440232.2540.2941.0334.97
38.Orzeł Piotr05MUKP Korona-Swim Kielce2:31.0538233.2039.4545.0233.38
39.Malczewski Szymon05UKS Manta Warszawa Włochy2:35.9034731.3938.8049.3536.36
40.Kundera Olaf05MUKP Korona-Swim Kielce2:36.5134330.8440.7348.8136.13
41.Nowakowski Maksymilian05MKP ,,Warszawianka''2:36.6734233.1939.3048.4335.75


<< TOP >>
Konkurencja 24
12.12.2020 - 17:58
Chłopców, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:53.39
2:03.13
Świtkowski Jan
Kałusowski Jan
03703
00905
Lublin
Poznan
18.12.2014
22.11.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Staniszewski Bartosz05UKP ,,Ruda Śląska''2:04.1968727.0132.0937.0028.09
2.Nowacki Błażej05UKS Żabianka Gdańsk2:06.4065227.6232.3036.3030.18
3.Łupiński Mateusz05UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.0364227.5133.4835.5730.47
4.Skolasiński Jakub05KS Warta Poznań2:09.0861228.0834.3235.8230.86
5.Mochnal Kacper05MKS Jedynka Łódź2:09.3560827.4233.1338.4130.39
6.Szczerba Igor05UKS SMS Galicja Kraków2:10.0559928.4232.3039.4329.90
7.Tomaszewski Piotr05KU AZS UMCS Lublin2:10.9558627.9632.9138.3131.77
8.Dziewguć Benjamin05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:14.1554527.4034.1740.0932.49
Finał B
11.Olewniczak Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.8857427.6234.1539.2230.89
12.Pogoda Krzysztof05MKS Jedynka Łódź2:12.3956728.7432.6939.0631.90
13.Mordarski Filip05UKS SMS Galicja Kraków2:13.7255128.2235.2040.3129.99
14.Sroka Błażej05UKS Żabianka Gdańsk2:14.1054628.4832.8739.7433.01
15.Woźniak Piotr05MTP Kormoran Olsztyn2:14.7253828.8935.6541.0129.17
16.Okoń Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:15.6252828.3234.3339.9233.05
17.Frankowski Miłosz05MKS Juvenia Wrocław2:16.7951428.1535.4040.9532.29
18.Błaut Maciej05MUKP Korona-Swim Kielce2:18.7349328.2935.5541.5533.34

PKWierzbicki Igor05MKS Juvenia Wrocław
PKChiniewicz Filip05UKS G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 25
12.12.2020 - 19:00
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
3:39.71
3:52.13
AZS AWF Katowice
UKP Polonia Warszawa
00611
09514
Lublin
Ostrowiec Św.
19.12.2018
15.12.2018

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk3:50.59718
Rekord Polski 15 i 16 lat
Batóg Dominika
Parol Olga
+0,71
+0,27
27.55
27.72
58.22
57.96
Hebel Natalia
Cierpiałowska Paulina
+0,28
+0,69
27.58
26.51
58.44
55.97
2.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin3:55.51674
Bernat Laura
Kowalska Zuzanna
+0,71
+0,37
27.57
28.22
57.54
59.84
Burdyn Dominika
Kowalska Klara
+0,41
+0,06
28.61
27.22
1:00.36
57.77
3.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław3:55.96670
Makuszewska Maja
Malaczewska Malwina
+0,74
+0,42
28.64
27.67
59.97
58.06
Malaczewska Maja
Zagdańska Oliwia
+0,32
+0,17
28.29
27.48
59.48
58.45
4.UKP ,,Polonia Warszawa'' 2UKP ,,Polonia Warszawa''3:56.13669
Apanas Karolina
Górska Zofia
+0,76
+0,40
28.10
28.14
58.75
59.27
Tupalska Oliwia
Klusek Aleksandra
+0,54
+0,36
28.38
27.19
1:00.97
57.14
5.MKS Jedynka Łódź 1MKS Jedynka Łódź4:00.11636
Marcinkowska Maja
Grzebieluch Maja
+0,76
+0,36
30.76
28.05
1:02.94
59.91
Karbownik Małgorzata
Poznańska Justyna
+0,16
+0,36
27.69
28.00
58.25
59.01
6.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''4:02.10620
Pytloch Zuzanna
Kalkowska Julia
+0,76
+0,16
28.76
28.12
1:00.62
59.94
Ciesielska Inga
Nowak Gabriela
+0,60
+0,42
28.71
28.70
1:00.58
1:00.96
7.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice4:05.51595
Kempa Kinga
Tuszyńska Matylda
+0,74
+0,52
27.83
29.15
58.79
1:02.66
Idzikowska Iga
Smiczek Julia
+0,59
+0,30
29.52
29.57
1:01.78
1:02.28
8.MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp. 1MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:06.63587
Mazur Zuzanna
Kowalska Oliwia
+0,73
+0,39
29.35
30.53
1:00.87
1:04.02
Klimiuk Zuzanna
Hajduk Julia
+0,51
+0,27
29.27
28.54
1:01.68
1:00.06
9.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków4:08.27575
Cicha Aleksandra
Więcek Weronika
+0,80
+0,32
29.99
28.43
1:03.21
1:00.06
Tchórzewska Sabina
Dadej Julia
+0,37
+0,41
30.00
29.43
1:03.35
1:01.65
10.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn4:09.00570
Sujkowska Roksana
Siejak Patrycja
+0,84
+0,62
29.90
30.51
1:02.50
1:03.54
Grzegorczyk Maja
Kraszewska Martyna
+0,55
+0,48
29.92
27.57
1:04.33
58.63
11.KU AZS UMCS Lublin 2KU AZS UMCS Lublin4:09.58566
Warchałowska Paulina
Pyszniak Alicja
+0,71
+0,42
29.58
29.70
1:01.41
1:02.31
Żydek Kinga
Łuszczewska Emilia
+0,60
+0,66
30.57
29.80
1:04.82
1:01.04
12.MUKS ''Piętnastka'' 2MUKS ''Piętnastka''4:10.38561
Sędłak Alicja
Moritz Marcelina
+0,71
+0,27
29.02
29.59
1:01.36
1:02.19
Jaworska Wiktoria
Woroniecka Emilia
+0,20
+0,17
29.65
29.35
1:03.67
1:03.16
13.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:12.17549
Volkert Julia
Janik Anna
+0,78
+0,59
29.66
30.86
1:02.47
1:04.80
Jakubik Julia
Lubińska Alicja
+0,25
+0,10
30.56
28.11
1:04.73
1:00.17
14.KS Posnania Poznań 1KS Posnania Poznań4:27.17461
Brdęk Patrycja
Dąbek Maja
+0,67
+0,37
30.44
32.42
1:04.60
1:09.28
Zarzeczna Olga
Bocheńska Dominika
+0,37
+0,11
31.97
29.59
1:08.31
1:04.98
DYSKW.UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:02.84
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).
Stawicka Julia
Pasierowska Wiktoria
+0,69
+0,06
28.18
28.47
1:00.74
1:01.10
Skalińska Ewa
Olecka Amelia
-0,21
+0,23
27.40
28.82
59.41
1:01.59


<< TOP >>
Konkurencja 26
12.12.2020 - 19:11
Chłopców, 4 x 100m dowolny

15 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
3:12.62
3:26.91
AZS AWF Katowice
UKS G8 Bielany Warszawa
00611
05114
Łódź
Łódź
21.12.2017
21.12.2017

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk3:27.34687
Kowalski Mateusz
Ćwiek Błażej
+0,68
+0,47
24.17
24.90
51.33
52.90
Jankowski Przemysław
Hebel Maciej
+0,47
+0,17
24.65
23.85
52.83
50.28
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa3:28.84673
Pawłowski Michał
Buliński Hektor
+0,64
+0,32
25.41
24.72
52.46
52.11
Górka Oliwier
Fałek Szymon
+0,32
+0,21
24.78
24.93
51.88
52.39
3.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin3:32.13642
Sławacki Wojciech
Chycki Kamil
+0,75
+0,40
24.24
25.44
50.82
54.37
Tomaszewski Piotr
Rynkiewicz Jakub
+0,52
+0,33
25.61
25.02
54.98
51.96
4.MKS Jedynka Łódź 1MKS Jedynka Łódź3:32.43639
Rudzki Jakub
Mochnal Kacper
+0,67
+0,33
25.26
25.24
53.60
53.24
Stanisławski Szymon
Płoszka Kacper
+0,31
+0,35
26.00
24.18
54.61
50.98
5.UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:32.83636
Różycki Szymon
Chupka Patryk
+0,63
+0,21
24.72
24.02
52.25
51.76
Dziewguć Benjamin
Okoń Maksymilian
+0,29
+0,40
25.03
25.98
53.75
55.07
6.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków3:33.39631
Gościński Jakub
Białas Bartosz
+0,74
+0,51
25.07
26.18
52.88
55.19
Szczerba Igor
Mordarski Filip
+0,30
+0,10
25.37
24.56
53.36
51.96
7.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''3:37.33597
Bolek Stanisław
Błoński Patryk
+0,73
+0,10
25.60
25.72
53.76
54.63
Kucharczyk Paweł
Łupiński Mateusz
+0,36
+0,64
26.38
25.18
56.08
52.86
8.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław3:40.97568
Wierzbicki Igor
Woźny Maksym
+0,67
+0,33
26.32
26.21
55.17
55.08
Durlik Michał
Frankowski Miłosz
+0,5326.71
25.82
56.13
54.59
9.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn3:43.70547
Trykacz Kacper
Osełkowski Mateusz
+0,75
+0,48
26.26
26.94
55.89
56.82
Tyrka Igor
Woźniak Piotr
+0,49
+0,56
26.24
26.43
55.56
55.43
10.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa3:44.13544
Skrzecz Piotr
Chiniewicz Filip
+0,63
+0,53
25.99
26.64
55.46
55.48
Żółtowski Rafał
Dzierkacz Igor
+0,23
+0,34
26.99
27.09
56.70
56.49
11.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:45.20536
Zaremba Adam
Caliński Alan
+0,65
+0,44
26.05
27.37
53.67
56.73
Rusin Hubert
Sypko Maksymilian
+0,57
+0,59
27.80
26.64
58.26
56.54
12.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''3:45.63533
Pisański Michał
Bania Karol
+0,72
+0,31
26.05
26.69
53.99
56.48
Gruba Szymon
Żukowski Antoni
+0,19
+0,46
26.49
28.01
56.32
58.84
13.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:47.38521
Loter Bartosz
Cembala Karol
+0,66
+0,04
25.85
27.27
55.25
58.43
Pawłowski Jan
Piecha Kacper
+0,32
+0,27
27.14
26.27
58.12
55.58
14.UKP ,,Polonia Warszawa'' 2UKP ,,Polonia Warszawa''3:47.42521
Pieniążek Wojciech
Łoboda Tymoteusz
+0,75
+0,34
26.31
26.78
54.94
58.45
Wenerski Eryk
Szewczyk Roch
+0,31
+0,09
27.38
26.62
57.80
56.23
15.UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 2UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:48.17516
Szuter Maciej
Trydulski Oskar
+0,69
+0,10
26.98
25.38
57.30
54.22
Ptak Jan
Gołyński Michał
+0,61
+0,39
27.55
27.68
58.30
58.35
16.KS Posnania Poznań 1KS Posnania Poznań3:49.05510
Pietrzak Mikołaj
Cempura Kamil
+0,72
+0,09
27.50
27.47
56.67
58.80
Pawlak Jan
Wojtyniak Marcel
+0,53
+0,36
26.98
26.81
56.37
57.21


<< TOP >>
Konkurencja 27
13.12.2020 - 8:30
Dziewcząt, 200m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kowalska Klara05KU AZS UMCS Lublin2:19.33632A30.2535.1236.8537.11
2.Klusek Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''2:21.13608A31.2036.2336.8536.85
3.Warchałowska Paulina05KU AZS UMCS Lublin2:21.27606A31.6236.3336.1437.18
4.Burdyn Dominika05KU AZS UMCS Lublin2:24.25570A31.9736.1937.9438.15
5.Świderska Joanna05UKS Nawa Skierniewice2:25.03560A32.4136.9937.1438.49
6.Majchrzak Zuzanna05WKS Śląsk Wrocław2:25.78552A31.4336.5438.0839.73
7.Lubińska Alicja05UKP Unia Oświęcim2:26.12548A31.7536.3838.5539.44
8.Trojnacka Oliwia05MKS ,,IKAR'' Mielec2:27.26535A31.7436.8638.4640.20
9.Cicha Aleksandra05UKS SMS Galicja Kraków2:28.66520A33.8438.4238.3138.09
10.Pasierowska Wiktoria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:30.28504A33.0337.4238.8940.94
11.Bukowska Olga05UKP ,,Ruda Śląska''2:31.54491B32.7939.1740.1139.47
12.Ciesielska Inga05MUKS ''Piętnastka''2:32.32484B31.9338.1839.8142.40
13.Olecka Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:33.53472B32.1138.1541.5441.73
14.Sosnówka Oliwia05UKP Fala Kraśnik2:34.29465B34.4038.8539.8641.18
15.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:34.38465B33.4738.8440.2441.83
16.Koral Milena05UKS Aquatica Pawłowice2:38.76427B32.8438.3841.1646.38
17.Mikłos Julia05MKS Juvenia Wrocław2:39.69420B33.7039.0042.2944.70
Abramowicz Katarzyna05UKS ''ORKA'' Lubań2:39.69420B33.5740.7343.1342.26
19.Tadko Wiktoria05MKS SMS Victoria Racibórz2:46.72369B37.4443.3143.4842.49
20.Rajewska Wiktoria05MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:54.00324B35.1042.7847.1548.97


<< TOP >>
Konkurencja 27
13.12.2020 - 16:30
Dziewcząt, 200m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
2:03.53
2:10.98
Jedrzejczak Otylia
Olczak Mirela
00114
00104
Debrecen (HUN)
Gorzow Wlkp.
13.12.2007
27.11.2008

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Klusek Aleksandra05UKP ,,Polonia Warszawa''2:14.3070630.3833.7834.1935.95
2.Kowalska Klara05KU AZS UMCS Lublin2:14.9369629.6934.2535.1535.84
3.Warchałowska Paulina05KU AZS UMCS Lublin2:20.7161431.1634.9036.1938.46
4.Burdyn Dominika05KU AZS UMCS Lublin2:21.5760330.7335.4337.4437.97
5.Lubińska Alicja05UKP Unia Oświęcim2:23.0958430.5034.9536.8240.82
6.Świderska Joanna05UKS Nawa Skierniewice2:25.3655731.6636.1438.0639.50
7.Trojnacka Oliwia05MKS ,,IKAR'' Mielec2:25.5255532.6436.9537.4638.47
8.Majchrzak Zuzanna05WKS Śląsk Wrocław2:27.7153031.4836.8739.3040.06
Finał B
11.Cicha Aleksandra05UKS SMS Galicja Kraków2:27.3953433.2637.4438.4838.21
12.Bukowska Olga05UKP ,,Ruda Śląska''2:29.6051132.9538.0939.8538.71
13.Ciesielska Inga05MUKS ''Piętnastka''2:30.6150031.3237.3039.4842.51
14.Pasierowska Wiktoria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.3949333.2137.3539.3141.52
15.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:32.6048132.1138.4341.0940.97
16.Sosnówka Oliwia05UKP Fala Kraśnik2:33.9746834.3038.7539.7241.20
17.Mikłos Julia05MKS Juvenia Wrocław2:36.2444833.4437.7841.1243.90
18.Abramowicz Katarzyna05UKS ''ORKA'' Lubań2:37.1844032.8739.7242.4842.11

PKTadko Wiktoria05MKS SMS Victoria Racibórz
PKRajewska Wiktoria05MKP Wodnik Bielsk Podlaski


<< TOP >>
Konkurencja 28
13.12.2020 - 8:43
Chłopców, 200m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Mochnal Kacper05MKS Jedynka Łódź2:06.42627A28.5331.6432.8233.43
2.Michta Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.2:07.64609A28.8533.2432.5533.00
3.Olewniczak Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''2:08.28600A29.0932.8933.0233.28
4.Płoszka Kacper05MKS Jedynka Łódź2:08.45598A29.0633.1633.3432.89
5.Barchwic Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy2:09.00590A28.0733.0233.9733.94
6.Geisner Kamil05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie2:09.02590A29.2333.6632.9333.20
7.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko2:11.50557A29.1933.2834.3734.66
8.Banasiak Michał05MKS Jedynka Łódź2:12.08550A28.2434.0734.8834.89
9.Uryga Marcin05UKS Aquatica Pawłowice2:12.84540A28.8534.5934.8734.53
10.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź2:13.84528A29.5233.3834.8536.09
11.Okoń Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:16.07503B29.4534.6135.7336.28
12.Dzierkacz Igor05UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.20501B30.2535.0435.4935.42
13.Frankowski Miłosz05MKS Juvenia Wrocław2:18.19480B29.5434.4737.0237.16
14.Suchański Filip05Uks 512:18.40478B29.6335.3435.9437.49
15.Basaez Claudio05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:19.17470B30.3434.9736.3937.47
16.Błaut Maciej05MUKP Korona-Swim Kielce2:19.21470B29.6133.3436.2240.04
17.Wenerski Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''2:19.34468B29.4033.9937.6138.34
18.Kucharski Bartłomiej05KS WANKAN Legnica2:19.55466B28.8835.5137.2237.94
19.Seń Jakub05Klub Pływacki STILON Gorzów Wlkp.2:19.77464B31.1035.2136.7336.73
20.Durlik Michał05MKS Juvenia Wrocław2:20.04461B29.5235.1537.0338.34
21.Gołyński Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:20.49457R30.1234.9736.1939.21
22.Radziszewski Andrzej05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:22.13441R30.8336.0737.4937.74
23.Konieczny Mateusz05UKS NIKA Sport Team Kraków2:24.6941831.5638.4638.5136.16
24.Bigaj Gabriel05UKP Unia Oświęcim2:25.5541133.0037.3038.1837.07
25.Żaba Mateusz05UKS MOS w Opolu2:29.1538232.2338.6940.1438.09
26.Wiski Adrian05MTP Kormoran Olsztyn2:29.3538033.0440.0238.9537.34
27.Karaś Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.2:33.3235132.4639.5441.5839.74


<< TOP >>
Konkurencja 28
13.12.2020 - 16:38
Chłopców, 200m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
1:50.13
2:00.17
Korzeniowski Pawel
Zubik Jan
00114
09514
Istanbul (TUR)
Ostrowiec Św.
12.12.2009
16.12.2018

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Płoszka Kacper05MKS Jedynka Łódź2:01.9669927.3331.2131.8531.57
2.Mochnal Kacper05MKS Jedynka Łódź2:02.5168927.6131.4132.1531.34
3.Michta Bartosz05KS KSZO Ostrowiec Św.2:02.9168228.0231.0631.9231.91
4.Geisner Kamil05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie2:05.5164128.3532.3532.1432.67
5.Olewniczak Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''2:06.6162427.6531.2032.9634.80
6.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko2:08.6359528.6832.3633.3234.27
7.Barchwic Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy2:10.2457427.9131.8734.0936.37
8.Banasiak Michał05MKS Jedynka Łódź2:17.6848529.1734.9836.5836.95
Finał B
11.Uryga Marcin05UKS Aquatica Pawłowice2:12.0955029.4834.1734.6933.75
12.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź2:13.0353829.0933.6534.0836.21
13.Suchański Filip05Uks 512:16.0950330.1734.8735.6135.44
14.Dzierkacz Igor05UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.1250230.2735.0436.1834.63
15.Basaez Claudio05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:17.0049330.7734.7935.5735.87
16.Frankowski Miłosz05MKS Juvenia Wrocław2:17.4348829.9434.8036.1036.59
17.Okoń Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:19.0047229.6935.6536.7336.93
18.Błaut Maciej05MUKP Korona-Swim Kielce2:19.6446530.5135.0536.3437.74

PKWenerski Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''
PKKucharski Bartłomiej05KS WANKAN Legnica


<< TOP >>
Konkurencja 29
13.12.2020 - 8:54
Dziewcząt, 100m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Cierpiałowska Paulina05UKS Żabianka Gdańsk57.61663A27.3930.22
2.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn57.70660A28.1629.54
3.Kraszewska Martyna05MTP Kormoran Olsztyn58.31639A28.3130.00
4.Maksymowicz Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa58.39637A27.7930.60
5.Karlińska Paula05MKP Szczecin58.96619A28.4530.51
6.Głowacka Oliwia05Sejwal Rypin59.35606A28.8730.48
7.Szczudło Gabriela05UKP Gryf Dębica59.44604A28.0731.37
8.Karbownik Małgorzata05MKS Jedynka Łódź59.65597A28.3431.31
9.Kozubowska Natalia05UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska59.73595A28.7730.96
10.Apanas Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''59.87591A28.6731.20
11.Zagdańska Oliwia05MKS Juvenia Wrocław59.97588B28.9830.99
12.Iżewska Gabriela05KS KSZO Ostrowiec Św.59.98588B28.5531.43
13.Górska Zofia05UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.30578B28.9131.39
14.Hajduk Julia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:00.69567B29.0031.69
15.Gil Beata05MUKP Korona-Swim Kielce1:00.70567B29.2531.45
16.Nowak Gabriela05MUKS ''Piętnastka''1:00.88562B29.4231.46
Skalińska Ewa05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.88562B28.2032.68
18.Modlińska Marta05WKS Śląsk Wrocław1:00.95560B28.9831.97
Gajcy Natalia05UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.95560B29.2631.69
20.Samoraj Oliwia05MKS Piaseczno1:01.04557B29.3231.72
21.Kowalska Zuzanna05KU AZS UMCS Lublin1:01.08556R29.3231.76
22.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk1:01.15554R29.2731.88
23.Kalkowska Julia05MUKS ''Piętnastka''1:01.2555228.9632.29
24.Szczepańska Alicja05St. KP Olimpia Świecie1:01.2955128.9532.34
25.Masłowska Wiktoria05SWIMLAND Olsztyn1:01.3554928.7232.63
26.Mazur Zuzanna05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:01.4054829.3632.04
27.Stachowiak Mia05KS Warta Poznań1:01.4954528.7932.70
28.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa1:01.7353929.4132.32
29.Wilgosz Maria05UKP Manta Jelcz-Laskowice1:01.7953729.9531.84
30.Pytloch Zuzanna05MUKS ''Piętnastka''1:01.9753329.3632.61
31.Kaźmierczak Aleksandra05UKS  ,,Batory''1:02.1352929.5632.57
Maksymowicz Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.1352929.1432.99
33.Mayerberg Anna05PTS Janosik Bielsko-Biała1:02.3352329.6732.66
34.Moritz Marcelina05MUKS ''Piętnastka''1:02.4152130.2632.15
35.Biszewska Gabriela05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:02.7351429.9232.81
36.Daszkiewicz Emilia05UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:02.8351129.9232.91
37.Rak Wiktoria05MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny1:03.1650329.5733.59
38.Wiśniewska Aleksandra05MKP Astromal-Leszno1:03.4449630.6132.83
39.Marcinkowska Maja05MKS Jedynka Łódź1:03.5149530.8132.70
40.Wilk Nikola05UKS Junior Kluczbork1:03.5749330.3533.22
41.Pater Matylda05Uks ,,Pingwiny''1:03.6749130.7332.94
42.Kowalczyk Joanna05UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:03.8848630.5933.29
43.Cyganek Nina05UKS ,,P.S.Salwator''1:03.9248530.8233.10
44.Rębilas Julia05LKS Jedność 32 Przyszowice1:03.9948430.7533.24
45.Pyszniak Alicja05KU AZS UMCS Lublin1:04.0048430.1433.86
46.Michałowska Amelia05MKP H2O Koszalin1:04.1148130.3233.79
47.Kaleta Kalina05"Sikret" Gliwice1:04.3147731.0533.26
48.Adamus Wiktoria05UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:04.6247030.5734.05
49.Kieruzel Martyna05UKS 190 Łódź1:04.8346530.6234.21
50.Jaworska Wiktoria05MUKS ''Piętnastka''1:05.1145930.8034.31
51.Bocheńska Dominika05KS Posnania Poznań1:05.1345931.1134.02
52.Jasińska Michalina05Sejwal Rypin1:05.4745231.6033.87
53.Cieślak Aleksandra05Sejwal Rypin1:05.6544830.8534.80
54.Daszkiewicz Magdalena05UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:06.1843731.7234.46
55.Libuszewska Julia05MUKS ''Piętnastka''1:06.6842731.9734.71
56.Kaniasta Matylda05KS Warta Poznań1:06.7642631.3335.43
57.Bejster Wiktoria05MKS Dziewiątka Dzierżoniów1:06.8242532.0934.73
58.Ciemiewska Marcelina05MPKS Orka Ciechanów1:06.9442331.7735.17
59.Słotwińska Wiktoria05KS ,,Wisła'' Puławy1:07.0642031.8435.22
60.Jawor Sandra05MKS Trójka Łódź1:08.2039932.8135.39
61.Dąbek Maja05KS Posnania Poznań1:08.3939632.0836.31
62.Laskus Martyna05UKS Ostrobramska1:08.8538832.8635.99
63.Dzięgielewska Katarzyna05KS Delfin Gdynia1:08.8638832.2536.61
64.Gawlikowska Olga05MUKS Wodnik Łask1:09.0738532.9936.08
65.Grzybek Zofia05PTS Janosik Bielsko-Biała1:10.8835634.1436.74
66.Szerszeń Wiktoria05MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny1:11.50347
DYSKW.Ciećko Patrycja05KU AZS UMCS Lublin1:08.9833.1635.82
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.Magnuszewska Anna05MUKS NEPTUN Mońki1:13.0933.6739.42
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 29
13.12.2020 - 16:46
Dziewcząt, 100m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
51.81
54.45
Wasick Katarzyna
Sokołowska Diana
00611
00309
Budapeszt (HUN)
Poznan
02.11.2020
16.12.2011

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Cierpiałowska Paulina05UKS Żabianka Gdańsk55.0875926.0928.99
2.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn56.4470527.2329.21
3.Maksymowicz Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa57.3267327.5929.73
4.Kraszewska Martyna05MTP Kormoran Olsztyn57.3967127.6529.74
5.Szczudło Gabriela05UKP Gryf Dębica59.0461627.9031.14
6.Karbownik Małgorzata05MKS Jedynka Łódź59.2461028.2231.02
7.Głowacka Oliwia05Sejwal Rypin59.3860628.8230.56
8.Karlińska Paula05MKP Szczecin59.5660028.0631.50
Finał B
11.Kozubowska Natalia05UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska59.3760628.5730.80
12.Iżewska Gabriela05KS KSZO Ostrowiec Św.59.5160228.3331.18
13.Zagdańska Oliwia05MKS Juvenia Wrocław59.5959928.4731.12
14.Hajduk Julia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:00.4757328.8731.60
15.Nowak Gabriela05MUKS ''Piętnastka''1:00.5957029.0331.56
16.Gil Beata05MUKP Korona-Swim Kielce1:00.6656828.8131.85
17.Skalińska Ewa05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.8156428.6432.17
18.Modlińska Marta05WKS Śląsk Wrocław1:00.8756228.6332.24
19.Gajcy Natalia05UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.2155329.5131.70

PKSamoraj Oliwia05MKS Piaseczno
PKKowalska Zuzanna05KU AZS UMCS Lublin


<< TOP >>
Konkurencja 30
13.12.2020 - 9:15
Chłopców, 100m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zdybel Adam05KS Delfin Gdynia51.23675A24.9026.33
2.Hebel Maciej05UKS Żabianka Gdańsk51.51664A24.8426.67
3.Sławacki Wojciech05KU AZS UMCS Lublin51.66658A24.7226.94
4.Różycki Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''51.76654A24.5927.17
5.Belzyt Maksymilian05AZS AWFiS Gdańsk51.78653A24.8726.91
6.Płoszka Kacper05MKS Jedynka Łódź51.99645A25.3826.61
7.Chupka Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''52.15639A24.9327.22
8.Pawłowski Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa52.31634A25.1027.21
9.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno52.43629A24.6727.76
10.Górka Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa52.45629A25.0227.43
11.Krumplewski Gracjan05TP Skalar Słupsk52.50627B25.3127.19
12.Misiak Szymon05UKS Shark Rudna53.01609B25.6127.40
13.Buliński Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa53.07607B25.3227.75
14.Gościński Jakub05UKS SMS Galicja Kraków53.11605B25.4427.67
15.Łupiński Mateusz05UKP ,,Polonia Warszawa''53.44594B26.0527.39
16.Fałek Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa53.56590B25.7027.86
17.Pisański Michał05MUKS ''Piętnastka''53.59589B25.7227.87
Gilewski Piotr05UKS Żabianka Gdańsk53.59589B25.2128.38
19.Mordarski Filip05UKS SMS Galicja Kraków53.62588B25.7027.92
20.Porzecki Łukasz05MUKS NEPTUN Mońki53.63588B25.9927.64
21.Rudzki Jakub05MKS Jedynka Łódź53.76584R25.8327.93
22.Skulski Szymon05UKS Delfin Tarnobrzeg53.84581R25.9327.91
23.Plaga Dawid05TP Skalar Słupsk53.8658025.7528.11
24.Duda Kacper05Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy53.8758025.7328.14
25.Radkiewicz Kajetan05KS KSZO Ostrowiec Św.54.0357525.8628.17
26.Leszczyński Maciej05MKS SMS Victoria Racibórz54.3456525.4828.86
27.Kucharski Paweł05"Sikret" Gliwice54.6955426.2528.44
28.Kasprzak Krzysztof05MKS Piaseczno54.7255325.9528.77
29.Masalski Gabriel05MKP Wodnik Bielsk Podlaski54.7355326.3628.37
30.Doktór Mateusz05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.54.8654926.0628.80
31.Wiśniewski Stanisław05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz54.8754926.3128.56
32.Muzyka Igor05KS ,,Wisła'' Puławy54.9654625.7529.21
33.Mrzygłód Michał05UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych55.0054526.1828.82
34.Chycki Kamil05KU AZS UMCS Lublin55.0754325.9029.17
35.Błoński Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''55.2453826.3828.86
36.Werpachowski Jan05KP Stowarzyszenie SIG NOVUM55.3353526.1729.16
37.Woźny Maksym05MKS Juvenia Wrocław55.4253326.6028.82
38.Tyrka Igor05MTP Kormoran Olsztyn55.5752826.5329.04
39.Szymczak Tadeusz05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie55.8352126.4729.36
40.Janiak Jakub05MKP Astromal-Leszno55.8852026.2829.60
41.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń55.9851727.1528.83
42.Chiniewicz Filip05UKS G-8 Bielany Warszawa56.0251627.0129.01
43.Pieniążek Wojciech05UKP ,,Polonia Warszawa''56.0451526.8929.15
44.Walczak Hubert05UKP Jedynka Elbląg56.1451226.2229.92
45.Trykacz Kacper05MTP Kormoran Olsztyn56.1551226.6129.54
46.Białas Bartosz05UKS SMS Galicja Kraków56.1651226.6629.50
47.Sosnowski Oliwier05UKS MOS w Opolu56.2251026.9329.29
48.Pietrzak Mikołaj05KS Posnania Poznań56.2650927.2429.02
49.Śledź Maciej05KU AZS UMCS Lublin56.3150827.2629.05
Szczęsny Stanisław05UKS "V" Łomianki56.3150826.5029.81
51.Bielski Filip05MKS ,,Pałac Młodzieży''56.3350726.7829.55
52.Sienkiewicz Ignacy05IKS Konstancin56.4550426.8429.61
Męcner Jakub05PTS Janosik Bielsko-Biała56.4550426.6829.77
54.Łopaciński Wojciech05UKS 190 Łódź56.4850327.5428.94
55.Kosiński Bartosz05Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park56.5750126.7229.85
56.Wojnar Tymoteusz05KP Sokół Rzeszów56.5850127.0929.49
57.Lasik Olgierd05KU AZS UAM Poznań56.7649627.2329.53
58.Kotowski Maksymilian05UKS Ostrobramska56.9349127.0629.87
59.Kaczmarek Michał05UKS 190 Łódź57.1148727.4529.66
60.Osełkowski Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn57.1548627.4129.74
61.Sypko Maksymilian05WKS Śląsk Wrocław57.1948526.6730.52
62.Rochnowski Jakub05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo57.2048426.8330.37
63.Sojda Eryk05KS KSZO Ostrowiec Św.57.2248427.2429.98
64.Szuter Maciej05UKS ,,GIM 92 Ursynów''57.2648327.8829.38
65.Truchlewski Mateusz05MKP Gdańsk57.3248127.5529.77
66.Gruba Szymon05MUKS ''Piętnastka''57.3348127.1630.17
67.Kubiak Kuba05AZS AWFiS Gdańsk57.3748027.3630.01
68.Markiewicz Jarosław05Uks "Tri-Sea Mewa"57.4547826.6030.85
69.Janus Kamil05MUKP Korona-Swim Kielce57.5247627.3530.17
70.Miller Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki57.6247427.4830.14
71.Harazim Filip05"Sikret" Gliwice57.6547328.0029.65
Łoboda Tymoteusz05UKP ,,Polonia Warszawa''57.6547327.3030.35
73.Rezner Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków57.7547127.0530.70
74.Żółtowski Rafał05UKS G-8 Bielany Warszawa57.8446927.7630.08
75.Caliński Alan05WKS Śląsk Wrocław57.9246727.7630.16
Żukowski Antoni05MUKS ''Piętnastka''57.9246727.6430.28
77.Magryta Mateusz05UKS Siódemka Gdynia57.9646627.2330.73
78.Stankiewicz Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki58.1846027.9730.21
79.Piechowski Jakub05UKS Junior Kluczbork58.3645627.5930.77
80.Pasternak Tomasz05UKS MOS w Opolu58.4445427.5330.91
81.Misiewicz Igor05UKP Jedynka Elbląg58.4845327.7430.74
82.Adamczyk Filip05UKS Fala Swarzędz58.4945327.6430.85
83.Kesler Michał05KS KSZO Ostrowiec Św.58.5945128.1530.44
84.Ptak Jan05UKS ,,GIM 92 Ursynów''58.6145027.3531.26
85.Pyrizhok Artem05Uks ,,Pingwiny''58.6445027.6530.99
86.Dobrowolski Stefan05Legia Warszawa58.6744928.1030.57
87.Wiszniewski Albert05Uks Jagiellonia Swim58.8044628.0030.80
88.Brylowski Tomasz05AZS AWFiS Gdańsk58.9244328.4730.45
89.Zaremba Igor05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków59.1043927.9931.11
90.Cembala Karol05UKP Unia Oświęcim59.2643628.1831.08
91.Cempura Kamil05KS Posnania Poznań59.3143527.8631.45
92.Woronko Maciej05MKS Medyk Giżycko59.3243428.3231.00
93.Sonakowski Bartosz05MUKS ''Piętnastka''59.3743328.8730.50
94.Prósiński Jakub05KP Płetwal Mława59.5243028.1031.42
95.Wiski Adrian05MTP Kormoran Olsztyn59.7042628.8030.90
96.Dworski Dawid05Uks ,,Pingwiny''59.7942428.7131.08
97.Kundera Olaf05MUKP Korona-Swim Kielce1:00.0441927.8632.18
98.Hoinka Szymon05"Sikret" Gliwice1:00.2641428.7131.55
99.Orzeł Piotr05MUKP Korona-Swim Kielce1:00.2841428.9331.35
100.Zawieja Stanisław05KS Posnania Poznań1:00.3141328.9131.40
101.Malczewski Szymon05UKS Manta Warszawa Włochy1:00.5640828.8231.74
102.Tomczak Miłosz05KS Posnania Poznań1:00.6040728.4532.15
103.Szafranek Szymon05"Sikret" Gliwice1:00.8840228.1032.78
104.Jakubiak Jakub05MKP Astromal-Leszno1:01.4039229.1932.21
105.Kochanowicz Karol05UKP Unia Oświęcim1:01.7038628.9932.71
106.Gritzner Mikołaj05MKS Medyk Giżycko1:01.7738529.0232.75
107.Matofij Mikołaj05UKS Siódemka Gdynia1:02.0038029.5132.49
108.Majak Mateusz05Uks Cityzen1:02.7936629.7333.06
109.Goździk Kamil05UKS Nawa Skierniewice1:03.3435729.6433.70
110.Polakowski Bartłomiej05UKS Victoria Kozy1:03.5135430.9132.60
111.Nowakowski Maksymilian05MKP ,,Warszawianka''1:03.6935130.6633.03
112.Pietkiewicz Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:05.1532830.4934.66
113.Adamski Maciej05KP Stowarzyszenie SIG NOVUM1:09.6726832.3137.36
114.Bulowski Kamil05UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:10.1426331.7738.37


<< TOP >>
Konkurencja 30
13.12.2020 - 16:51
Chłopców, 100m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
46.19
49.53
Majchrzak Kacper
Orlicz Filip
00115
05114
Berlin (GER)
Łódź
06.08.2017
20.12.2017

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Zdybel Adam05KS Delfin Gdynia50.3671024.3426.02
2.Sławacki Wojciech05KU AZS UMCS Lublin50.4970524.0426.45
3.Hebel Maciej05UKS Żabianka Gdańsk51.4066824.8226.58
4.Belzyt Maksymilian05AZS AWFiS Gdańsk51.4666624.5326.93
5.Pawłowski Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa51.5766124.8126.76
6.Płoszka Kacper05MKS Jedynka Łódź51.6965725.0726.62
7.Chupka Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''51.8864924.5627.32
8.Różycki Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''51.9664624.7827.18
Finał B
11.Misiak Szymon05UKS Shark Rudna51.2567424.3326.92
12.Krumplewski Gracjan05TP Skalar Słupsk52.6862025.5727.11
13.Fałek Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa52.9661125.6327.33
14.Gościński Jakub05UKS SMS Galicja Kraków53.0460825.2727.77
15.Buliński Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa53.4859325.3728.11
16.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno53.9457825.3928.55
17.Pisański Michał05MUKS ''Piętnastka''53.9557725.5028.45
18.Łupiński Mateusz05UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.3628431.1437.22

PKMordarski Filip05UKS SMS Galicja Kraków


<< TOP >>
Konkurencja 31
13.12.2020 - 9:48
Dziewcząt, 100m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Bernat Laura05KU AZS UMCS Lublin1:01.79701A30.3531.44
2.Palicka Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:02.55675A30.2932.26
3.Poznańska Justyna05MKS Jedynka Łódź1:03.94632A30.9732.97
4.Kempa Kinga05AZS AWF Katowice1:04.11627A30.4333.68
5.Parol Olga05UKS Żabianka Gdańsk1:04.47617A30.8733.60
6.Batóg Dominika05UKS Żabianka Gdańsk1:05.25595A30.3734.88
7.Wieczorek Zuzanna05TP Zielona Góra1:05.35592A32.1233.23
8.Grzebieluch Maja05MKS Jedynka Łódź1:05.49588A31.1734.32
9.Szok Wiktoria05MKS Ochota Warszawa1:05.89578A32.4933.40
10.Malaczewska Maja05MKS Juvenia Wrocław1:06.10572A32.4433.66
11.Górska Natalia05UKS Nawa Skierniewice1:06.83554B31.5335.30
12.Petrykowska Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.1:07.18545B32.2834.90
13.Krawczyk Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.26543B32.1735.09
14.Beszterda Maria05Uks Jagiellonia Swim1:07.34541B32.4134.93
15.Słomińska Anna05AZS AWF Warszawa1:07.42539B32.4135.01
16.Dziadek Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy1:07.44539B32.6834.76
17.Ciesielska Inga05MUKS ''Piętnastka''1:07.46538B32.3635.10
18.Karbownik Małgorzata05MKS Jedynka Łódź1:07.50537B31.8735.63
19.Smiczek Julia05AZS AWF Katowice1:07.61535B32.3235.29
20.Stachowicz Ilona05KS Swim2Win Krosno1:07.85529B33.0034.85
21.Stawska Laura05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''1:07.98526R33.1734.81
22.Brzozowska Aleksandra05Uks Jagiellonia Swim1:08.16522R32.4735.69
23.Tuszyńska Matylda05AZS AWF Katowice1:08.5651332.2836.28
Łuszczewska Emilia05KU AZS UMCS Lublin1:08.5651332.7235.84
25.Kleczek Maria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.6951032.7335.96
26.Zawadzka Zofia05WKS Śląsk Wrocław1:09.5949033.9635.63
27.Wróbel Karolina05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:09.9448333.6636.28
28.Janik Anna05UKP Unia Oświęcim1:09.9748233.2536.72
29.Klimiuk Zuzanna05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:10.0148133.9436.07
30.Ronkiewicz Dominika05MUKS ''Piętnastka''1:10.0348133.0736.96
31.Skalska Zofia05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:10.4547234.1136.34
32.Michałowska Amelia05MKP H2O Koszalin1:10.6546834.2336.42
33.Smoleń Patrycja05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów1:10.9446333.2837.66
34.Jurkowska Iga05AZS AWFiS Gdańsk1:11.2945634.0637.23
35.Kołakowska Weronika05UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.9544434.7437.21
36.Tchórzewska Sabina05UKS SMS Galicja Kraków1:12.5143335.0937.42
37.Jasińska Michalina05Sejwal Rypin1:12.6643135.2337.43
38.Trzaska Alicja05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo1:12.9242634.7338.19
39.Woroniecka Emilia05MUKS ''Piętnastka''1:13.0342435.0637.97
40.Szczurek Julia05UKP Unia Oświęcim1:13.3041935.2138.09
41.Wilk Nikola05UKS Junior Kluczbork1:13.4241735.2138.21
42.Ciećko Patrycja05KU AZS UMCS Lublin1:14.0640735.2338.83
43.Grzegorczyk Maja05MTP Kormoran Olsztyn1:14.1940435.8338.36
44.Kaczanowska Maja05UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:14.4840035.9538.53
45.Tunkiewicz Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn1:14.8939335.6139.28
46.Mieloch Marcelina05UKS Trójka Środa Wlkp.1:15.8437935.3540.49
47.Panasiuk Natalia05LUKS Orlik1:16.1237436.4139.71
48.Daszkiewicz Magdalena05UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:16.6436737.5039.14
49.Gawlikowska Olga05MUKS Wodnik Łask1:27.5424641.5645.98


<< TOP >>
Konkurencja 31
13.12.2020 - 17:05
Dziewcząt, 100m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
57.09
1:00.29
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
00101
00101
Budapeszt (HUN)
Gorzow Wlkp.
27.10.2020
28.11.2008

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Bernat Laura05KU AZS UMCS Lublin1:00.6374229.9130.72
2.Palicka Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:01.4471329.8831.56
3.Poznańska Justyna05MKS Jedynka Łódź1:01.8969730.0931.80
4.Kempa Kinga05AZS AWF Katowice1:02.0669129.4732.59
5.Parol Olga05UKS Żabianka Gdańsk1:03.6364130.9632.67
6.Grzebieluch Maja05MKS Jedynka Łódź1:04.5261531.1533.37
7.Wieczorek Zuzanna05TP Zielona Góra1:04.8460631.9632.88
8.Batóg Dominika05UKS Żabianka Gdańsk1:04.8660630.4434.42
Finał B
11.Szok Wiktoria05MKS Ochota Warszawa1:05.2359531.9733.26
12.Malaczewska Maja05MKS Juvenia Wrocław1:05.5558731.8433.71
13.Petrykowska Adrianna05KS KSZO Ostrowiec Św.1:05.6458431.9333.71
14.Górska Natalia05UKS Nawa Skierniewice1:06.3356631.9734.36
15.Dziadek Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy1:06.8655332.6134.25
16.Krawczyk Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.0554832.3034.75
17.Słomińska Anna05AZS AWF Warszawa1:07.2254432.4534.77
18.Beszterda Maria05Uks Jagiellonia Swim1:07.6053532.6234.98

PKCiesielska Inga05MUKS ''Piętnastka''
PKKarbownik Małgorzata05MKS Jedynka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 32
13.12.2020 - 10:01
Chłopców, 100m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kowalski Mateusz05UKS Żabianka Gdańsk57.48614A27.7129.77
2.Szpaler Jakub05MKP Szczecin57.55612A27.7729.78
3.Sobieszek Franciszek05MKS Piaseczno57.62610A27.7329.89
4.Szczerba Igor05UKS SMS Galicja Kraków57.94600A28.1529.79
5.Geisner Kamil05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie58.01598A28.5829.43
6.Jankowski Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk58.06596A28.2629.80
7.Górka Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa58.79574A28.1030.69
8.Mochnal Kacper05MKS Jedynka Łódź58.97569A28.6630.31
9.Tomaszewski Piotr05KU AZS UMCS Lublin59.08566A28.4230.66
10.Trydulski Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.11565A28.3230.79
11.Jankowski Antoni05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.59.27560B28.9330.34
12.Ślęczka Nataniel05UKS NIKA Sport Team Kraków59.46555B28.1731.29
13.Setlak Marcel05UKS Żabianka Gdańsk1:00.04539B29.4130.63
14.Szymański Łukasz05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:00.06539B28.7431.32
15.Sroka Błażej05UKS Żabianka Gdańsk1:00.16536B29.1331.03
16.Pogoda Krzysztof05MKS Jedynka Łódź1:00.29532B29.2431.05
17.Dziewguć Benjamin05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.38530B28.9031.48
18.Lesiński Jakub05UKS Nawa Skierniewice1:00.91516B29.0831.83
19.Basaez Claudio05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:01.11511B29.6531.46
20.Bania Karol05MUKS ''Piętnastka''1:01.23508B30.0931.14
21.Bolek Stanisław05UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.37505R29.4031.97
22.Czernicki Hubert05KP Sokół Rzeszów1:01.38505R29.1632.22
23.Szewczyk Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.5050229.2632.24
24.Meyer Krzysztof05KS Warta Poznań1:01.6649829.5332.13
25.Piecha Kacper05UKP Unia Oświęcim1:02.2748329.7332.54
26.Sinkowski Szymon05TP Zielona Góra1:02.3448230.0532.29
Zabagło Filip05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo1:02.3448230.0432.30
28.Wojtyniak Marcel05KS Posnania Poznań1:02.8746930.1632.71
29.Nowacki Jacek05MTP Kormoran Olsztyn1:03.5345530.9532.58
30.Juchno Mikołaj05IKS Konstancin1:04.4043730.6233.78
31.Caliński Alan05WKS Śląsk Wrocław1:04.6343231.1233.51
32.Stachowicz Kamil05KS Swim2Win Krosno1:05.7641031.5034.26
33.Stankiewicz Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:06.5339632.1034.43
34.Łoboda Tymoteusz05UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.1738531.6335.54
35.Szczęsny Stanisław05UKS "V" Łomianki1:08.4836333.2135.27
36.Miller Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:10.4133434.3436.07
37.Nowakowski Maksymilian05MKP ,,Warszawianka''1:12.3430834.9937.35
DYSKW.Wierzbicki Igor05MKS Juvenia Wrocław1:04.2930.6533.64
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 32
13.12.2020 - 17:11
Chłopców, 100m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
49.23
52.56
Kawęcki Radosław
Kosiński Filip
00114
00109
Lublin
Poznańa
20.12.2015
23.11.2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Kowalski Mateusz05UKS Żabianka Gdańsk57.0063026.9530.05
2.Jankowski Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk57.1462527.6129.53
3.Geisner Kamil05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie57.1762527.9329.24
4.Sobieszek Franciszek05MKS Piaseczno57.2462227.2230.02
5.Szpaler Jakub05MKP Szczecin57.5661227.5330.03
6.Szczerba Igor05UKS SMS Galicja Kraków57.7760528.0929.68
7.Górka Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa59.1656428.5530.61
8.Mochnal Kacper05MKS Jedynka Łódź1:00.2053528.8731.33
Finał B
11.Tomaszewski Piotr05KU AZS UMCS Lublin58.5358228.3130.22
12.Setlak Marcel05UKS Żabianka Gdańsk59.3056028.6230.68
13.Szymański Łukasz05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz59.4055728.4130.99
14.Jankowski Antoni05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.59.6654929.0930.57
15.Trydulski Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.8854328.5831.30
16.Pogoda Krzysztof05MKS Jedynka Łódź59.9854129.3430.64
17.Sroka Błażej05UKS Żabianka Gdańsk1:00.1053729.2830.82
18.Lesiński Jakub05UKS Nawa Skierniewice1:01.1950929.2431.95

PKBasaez Claudio05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
PKBania Karol05MUKS ''Piętnastka''


<< TOP >>
Konkurencja 33
13.12.2020 - 10:14
Dziewcząt, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Radek Wiktoria05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy2:35.35649A33.6139.5040.7241.52
2.Klejna Weronika05UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX2:37.03629A35.7440.3441.2639.69
3.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg2:37.62622A36.3839.6440.4541.15
4.Buła Bianka05UKS ,,P.S.Salwator''2:38.74609A34.9140.2341.2942.31
5.Idzikowska Iga05AZS AWF Katowice2:39.16604A35.3441.1941.4241.21
6.Piechowicz Karolina05SWIMLAND Olsztyn2:39.59599A35.0540.6542.6141.28
7.Tłoczek Wiktoria05UKS Żabianka Gdańsk2:41.63577A36.3140.7441.9942.59
8.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno2:41.88574A35.0940.9342.8443.02
9.Więcek Weronika05UKS SMS Galicja Kraków2:42.66566A37.7042.1442.3140.51
10.Makuszewska Maja05MKS Juvenia Wrocław2:42.77565A35.9141.4843.4641.92
11.Żydek Kinga05KU AZS UMCS Lublin2:43.07561B36.6641.7343.3741.31
12.Sędłak Alicja05MUKS ''Piętnastka''2:44.07551B36.1241.7743.1043.08
13.Kowalczyk Katarzyna05UKS SP-149 Łódź2:46.43528B36.3541.9543.7844.35
14.Kowalska Oliwia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:46.56527B38.3942.6242.6442.91
15.Kołakowska Weronika05UKS G-8 Bielany Warszawa2:47.69516B38.0242.7143.6043.36
16.Nowak Paulina05UKS Tri-Team Rumia2:47.88515B38.4642.9643.4942.97
17.Smoręda Weronika05UKP Unia Oświęcim2:48.07513B38.1542.3343.3944.20
18.Ronkiewicz Dominika05MUKS ''Piętnastka''2:49.16503B36.7342.9544.8544.63
19.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:51.12486B36.8343.5645.3545.38
20.Kowal Magdalena05MUKS Wodnik Łask2:51.22485B38.2443.0744.7445.17
21.Komor Agata05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:51.91479R37.9643.8544.8445.26
22.Kucharska Dominika05UKS Trójka Środa Wlkp.2:53.36467R38.9844.1645.1945.03
23.Krauze Paulina05UKS ,,Nowy Klub Pływacki''2:53.6046538.4144.1145.1145.97
24.Kaźmierczak Aleksandra05UKS  ,,Batory''2:53.6346538.5844.8545.4844.72
25.Kryza Maja05UKP Unia Oświęcim2:55.8144840.4645.3945.4244.54
26.Pabisiak Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''2:56.4044339.3844.6945.9946.34
27.Janus Patrycja05UKS Aquatica Pawłowice2:59.0942438.1544.6447.6748.63
28.Adamus Wiktoria05UKS ,,Aligator'' Gorzyce3:03.8239240.3946.1248.7748.54


<< TOP >>
Konkurencja 33
13.12.2020 - 17:26
Dziewcząt, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
2:23.24
2:28.43
Dulian Katarzyna
Wikieł Angelika
POL
01914
Trieste (ITA)
Ostrowiec Sw
09.12.2005
20.12.2013

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Radek Wiktoria05MKP ,,Wodnik 29'' Tychy2:29.7572532.9137.6838.9840.18
2.Klejna Weronika05UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX2:29.8272433.9638.2238.8638.78
3.Piechowicz Karolina05SWIMLAND Olsztyn2:35.1665233.7038.9140.3842.17
4.Idzikowska Iga05AZS AWF Katowice2:35.4964834.5339.1840.6341.15
5.Buła Bianka05UKS ,,P.S.Salwator''2:37.0762835.1239.4740.9341.55
6.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno2:38.2661433.6139.2741.7643.62
7.Więcek Weronika05UKS SMS Galicja Kraków2:39.4560135.8040.8241.9940.84
DYSKW.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg2:34.3934.5938.1539.5042.15
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
Finał B
11.Makuszewska Maja05MKS Juvenia Wrocław2:39.4660135.0240.8641.6641.92
12.Żydek Kinga05KU AZS UMCS Lublin2:42.5356737.1741.1842.6541.53
13.Kowalczyk Katarzyna05UKS SP-149 Łódź2:42.7856436.8141.8442.4641.67
14.Sędłak Alicja05MUKS ''Piętnastka''2:43.0056236.0041.8442.4142.75
15.Kowalska Oliwia05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:45.8753337.2341.9543.0943.60
16.Nowak Paulina05UKS Tri-Team Rumia2:46.8552438.0541.9243.0543.83
17.Kołakowska Weronika05UKS G-8 Bielany Warszawa2:48.6150837.3942.6444.3144.27
18.Smoręda Weronika05UKP Unia Oświęcim2:49.0050437.8242.8844.1344.17

PKRonkiewicz Dominika05MUKS ''Piętnastka''
PKZięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń


<< TOP >>
Konkurencja 34
13.12.2020 - 10:27
Chłopców, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kobus Bartosz05UKS 190 Łódź2:19.68636A31.1734.9436.3337.24
2.Stanisławski Szymon05MKS Jedynka Łódź2:22.87594A31.5135.7837.1238.46
3.Loter Bartosz05UKP Unia Oświęcim2:23.88582A31.5736.1737.4738.67
4.Łupiński Mateusz05UKP ,,Polonia Warszawa''2:24.19578A33.1637.2637.1236.65
5.Dybek Błażej05UKP ,,Polonia Warszawa''2:24.28577A32.0636.9437.7937.49
6.Kucharczyk Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.09568A33.2437.3638.1836.31
7.Szymański Igor05MUKS ''Piętnastka''2:25.19566A33.2337.6038.3236.04
8.Ćwiek Błażej05UKS Żabianka Gdańsk2:25.89558A31.1636.6738.9039.16
9.Misztal Oliwer05Stowarzyszenie Szkolny KS i Turystyki GLOSATOR Kraków2:26.38553A32.8337.3738.1538.03
10.Chmielniak Michał05PTS Janosik Bielsko-Biała2:28.27532A32.9737.5038.6539.15
11.Skolasiński Jakub05KS Warta Poznań2:28.62528B33.3737.6138.7738.87
12.Kobus Tymoteusz05AZS AWFiS Gdańsk2:28.70527B33.6037.3438.3639.40
13.Łopaciński Wojciech05UKS 190 Łódź2:28.81526B34.6238.5538.0437.60
14.Filozof Adam05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:29.72516B34.4038.6638.4838.18
15.Pawlak Jan05KS Posnania Poznań2:30.05513B33.4438.2339.4838.90
16.Gohla Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle2:30.18512B33.0438.7939.9738.38
17.Żaba Mateusz05UKS MOS w Opolu2:30.33510B34.0738.5239.2238.52
18.Pogoda Krzysztof05MKS Jedynka Łódź2:30.42509B33.4137.9739.4739.57
19.Rytkowski Alex05MKS Juvenia Wrocław2:30.78506B32.3738.4040.0339.98
20.Abtan Nebras05UKS 190 Łódź2:30.97504B35.4237.8038.9438.81
21.Szuter Maciej05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.09503R33.4238.6139.8039.26
22.Kania Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle2:31.33500R34.7638.1738.9139.49
23.Zdanowicz Paweł05MKP ,,Atol'' Oleśnica2:31.4549933.8938.3239.6239.62
24.Lech Mateusz05UKS ,,KORAL'' Wrocław2:32.7048735.2139.4439.4438.61
25.Wołodko Oskar05UKP Manta Jelcz-Laskowice2:32.9748433.6138.7040.3940.27
26.Głowiak Bartosz05WKS Śląsk Wrocław2:33.7447733.4139.1240.8140.40
27.Kuz Volodymyr05KS Warta Poznań2:33.9247533.4638.6740.4541.34
28.Świeca Mateusz05KP Sokół Rzeszów2:34.0347433.0039.5141.2740.25
29.Trzpil Mateusz05UKS Shark Rudna2:34.6346934.7239.9041.2938.72
30.Maguder Hubert05KU AZS UMCS Lublin2:36.4545335.1539.9741.0140.32
31.Terlecki Michał05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:36.7145034.5740.0841.8740.19
32.Bielewicz Jan05KS Warta Poznań2:37.0344833.9540.3141.3541.42
33.Starzycki Borys05UKP Unia Oświęcim2:37.1044735.1639.6541.1741.12
34.Adamiak Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn2:38.0743935.4740.4641.3140.83
35.Hoinka Szymon05"Sikret" Gliwice2:44.5138936.2741.5042.9643.78
36.Kwiatkowski Stanisław05MKS Znicz Koszalin2:47.1837135.2741.6544.7645.50
37.Safjański Grzegorz05Uks ,,Pingwiny''2:48.3136337.0942.8544.2544.12
38.Gritzner Mikołaj05MKS Medyk Giżycko3:14.5423540.4348.4252.3053.39


<< TOP >>
Konkurencja 34
13.12.2020 - 17:34
Chłopców, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
2:06.25
2:12.63
Roguski Bartłomiej
Siemiński Piotr
00114
02314
Łódź
Poznan
22.12.2017
21.11.2015

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kobus Bartosz05UKS 190 Łódź2:13.2173330.0233.6234.4835.09
2.Łupiński Mateusz05UKP ,,Polonia Warszawa''2:19.5863731.9635.6535.7836.19
3.Stanisławski Szymon05MKS Jedynka Łódź2:19.9563230.7535.0736.9237.21
4.Loter Bartosz05UKP Unia Oświęcim2:20.4662630.2934.9536.9338.29
5.Kucharczyk Paweł05UKP ,,Polonia Warszawa''2:21.4761231.7035.4936.4137.87
6.Ćwiek Błażej05UKS Żabianka Gdańsk2:22.1160431.9836.5837.4336.12
7.Szymański Igor05MUKS ''Piętnastka''2:22.1460432.2836.1537.1736.54
8.Dybek Błażej05UKP ,,Polonia Warszawa''2:23.6358531.8836.5137.4737.77
Finał B
11.Misztal Oliwer05Stowarzyszenie Szkolny KS i Turystyki GLOSATOR Kraków2:24.2757732.9136.6137.8736.88
12.Skolasiński Jakub05KS Warta Poznań2:25.1256732.1936.9538.2437.74
13.Gohla Kamil05MMKS Kędzierzyn-Koźle2:25.1756731.7737.0438.6737.69
14.Chmielniak Michał05PTS Janosik Bielsko-Biała2:27.0754532.5237.4538.2838.82
15.Filozof Adam05MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:27.6253933.4037.4537.9938.78
16.Łopaciński Wojciech05UKS 190 Łódź2:27.8153733.3337.3038.1938.99
17.Kobus Tymoteusz05AZS AWFiS Gdańsk2:27.8953633.0737.2238.3039.30
18.Pawlak Jan05KS Posnania Poznań2:30.7250633.8437.6039.3239.96

PKŻaba Mateusz05UKS MOS w Opolu
PKPogoda Krzysztof05MKS Jedynka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 35
13.12.2020 - 10:48
Dziewcząt, 100m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Poznańska Justyna05MKS Jedynka Łódź1:04.60669A29.5635.04
2.Marek Amelia05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów1:04.62668A29.0735.55
3.Malaczewska Malwina05MKS Juvenia Wrocław1:06.23621A30.8835.35
4.Lubińska Alicja05UKP Unia Oświęcim1:06.51613A30.6235.89
5.Palicka Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:06.74607A30.5536.19
6.Maksymowicz Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.77606A31.3935.38
7.Parol Olga05UKS Żabianka Gdańsk1:06.79605A30.4936.30
8.Stawicka Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:06.99600A31.1935.80
9.Tłoczek Wiktoria05UKS Żabianka Gdańsk1:07.37590A31.1336.24
10.Apanas Karolina05UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.51586A31.0136.50
11.Więcek Weronika05UKS SMS Galicja Kraków1:07.60584B31.7035.90
12.Beszterda Maria05Uks Jagiellonia Swim1:07.73580B30.9036.83
13.Karlińska Paula05MKP Szczecin1:08.14570B30.7337.41
14.Iżewska Gabriela05KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.32565B31.7136.61
15.Michalska Julia05MUKP Korona-Swim Kielce1:08.34565B30.9637.38
16.Zagdańska Oliwia05MKS Juvenia Wrocław1:08.35565B32.4235.93
17.Majchrzak Zuzanna05WKS Śląsk Wrocław1:08.62558B31.8336.79
18.Świderska Joanna05UKS Nawa Skierniewice1:08.83553B31.1337.70
19.Kozubowska Natalia05UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska1:08.85552B32.6836.17
20.Pecio Anna05KS ,,Wisła'' Puławy1:08.93550B31.7537.18
21.Skalińska Ewa05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:09.24543R31.0738.17
22.Moritz Marcelina05MUKS ''Piętnastka''1:09.42539R32.3537.07
23.Łuszczewska Emilia05KU AZS UMCS Lublin1:09.5753531.5837.99
Tupalska Oliwia05UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.5753531.1838.39
Koral Milena05UKS Aquatica Pawłowice1:09.5753532.3537.22
26.Makuszewska Maja05MKS Juvenia Wrocław1:10.3751732.9037.47
27.Wilgosz Maria05UKP Manta Jelcz-Laskowice1:10.5251432.5238.00
28.Mayerberg Anna05PTS Janosik Bielsko-Biała1:10.5551331.9338.62
29.Nowak Gabriela05MUKS ''Piętnastka''1:11.3949533.6337.76
30.Brdęk Patrycja05KS Posnania Poznań1:12.2547834.1938.06
31.Kaleta Kalina05"Sikret" Gliwice1:13.1746032.7440.43
32.Olecka Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:13.2145933.9939.22
33.Kowal Magdalena05MUKS Wodnik Łask1:13.5045434.6338.87
34.Rak Wiktoria05MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny1:13.7045031.6542.05
35.Janus Patrycja05UKS Aquatica Pawłowice1:13.7844933.3440.44
36.Maksymowicz Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.8644733.2140.65
37.Daszkiewicz Emilia05UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:14.5943434.4140.18
38.Ossowska Kalina05KP Płetwal Mława1:15.0542634.2140.84
39.Wróbel Karolina05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:15.4542033.4042.05
40.Tunkiewicz Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn1:16.5040333.9942.51
41.Woroniecka Emilia05MUKS ''Piętnastka''1:16.5640236.2440.32
42.Pabisiak Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.6740036.5640.11
43.Zarzeczna Olga05KS Posnania Poznań1:17.4138935.8141.60
44.Dąbek Maja05KS Posnania Poznań1:17.4638836.5640.90
45.Panasiuk Natalia05LUKS Orlik1:18.1437835.2342.91
46.Ciemiewska Marcelina05MPKS Orka Ciechanów1:18.4237437.3141.11
47.Szerszeń Wiktoria05MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny1:21.1733738.5042.67
48.Trzaska Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.1626339.8748.29


<< TOP >>
Konkurencja 35
13.12.2020 - 17:52
Dziewcząt, 100m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
58.41
1:01.82
Urbanczyk Aleksandra
Knop Aleksandra
02305
01605
Lublin
Lublin
19.12.2015
20.12.2018

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Marek Amelia05Ognisko TKKF DELFIN Tarnów1:02.6273428.5134.11
2.Poznańska Justyna05MKS Jedynka Łódź1:03.5270428.9534.57
3.Palicka Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:04.4067529.5834.82
4.Malaczewska Malwina05MKS Juvenia Wrocław1:04.9565830.2934.66
5.Parol Olga05UKS Żabianka Gdańsk1:05.1465229.9535.19
6.Maksymowicz Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.7863430.4035.38
7.Lubińska Alicja05UKP Unia Oświęcim1:06.0562630.3935.66
8.Stawicka Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:06.0662530.7935.27
Finał B
11.Tłoczek Wiktoria05UKS Żabianka Gdańsk1:06.4361530.0436.39
12.Więcek Weronika05UKS SMS Galicja Kraków1:06.7960532.0834.71
13.Zagdańska Oliwia05MKS Juvenia Wrocław1:07.2559331.4835.77
14.Beszterda Maria05Uks Jagiellonia Swim1:07.4558830.6936.76
15.Iżewska Gabriela05KS KSZO Ostrowiec Św.1:07.4758730.5836.89
16.Michalska Julia05MUKP Korona-Swim Kielce1:07.7458030.4037.34
17.Majchrzak Zuzanna05WKS Śląsk Wrocław1:08.8555231.4137.44
18.Karlińska Paula05MKP Szczecin1:09.6753331.9737.70

PKŚwiderska Joanna05UKS Nawa Skierniewice
PKKozubowska Natalia05UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska


<< TOP >>
Konkurencja 36
13.12.2020 - 11:02
Chłopców, 100m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sławacki Wojciech05KU AZS UMCS Lublin58.83623A27.4631.37
2.Falarz Mateusz05TP Zielona Góra59.16613A27.2631.90
3.Nowacki Błażej05UKS Żabianka Gdańsk59.58600A27.6031.98
4.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno59.77594A27.4832.29
5.Chupka Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.04586A27.3332.71
6.Różycki Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.06586A27.3932.67
7.Kozłowski Stanisław05UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.14583A29.1031.04
8.Kowalski Alexander05MPKS Orka Ciechanów1:00.54572A28.5132.03
9.Mordarski Filip05UKS SMS Galicja Kraków1:00.79565A27.7733.02
10.Rudzki Jakub05MKS Jedynka Łódź1:01.02558A27.6533.37
11.Leszczyński Maciej05MKS SMS Victoria Racibórz1:01.17554B27.9933.18
12.Bolek Stanisław05UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.19554B28.6132.58
13.Gilewski Piotr05UKS Żabianka Gdańsk1:01.24552B27.8433.40
14.Gościński Jakub05UKS SMS Galicja Kraków1:01.32550B28.8632.46
15.Dziewguć Benjamin05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:01.52545B29.0532.47
16.Buliński Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.58543B28.5833.00
17.Pieńkowski Bartłomiej05MKP Szczecin1:01.68541B27.4134.27
18.Ćwiek Błażej05UKS Żabianka Gdańsk1:01.87536B29.1932.68
19.Fałek Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.13529B28.9333.20
20.Sobieszek Franciszek05MKS Piaseczno1:02.15528B28.5433.61
21.Szymański Łukasz05Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:02.47520R28.9933.48
22.Wawrzyniak Kajetan05KS Górnik Radlin1:02.51519R28.2734.24
23.Wojnar Tymoteusz05KP Sokół Rzeszów1:02.6951529.3633.33
24.Grot Szymon05MUKP Korona-Swim Kielce1:02.8651128.2934.57
25.Skolasiński Jakub05KS Warta Poznań1:03.0450629.9233.12
26.Wierzbicki Igor05MKS Juvenia Wrocław1:03.4449729.3734.07
Duda Kacper05Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy1:03.4449729.5233.92
28.Skrzecz Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.5149530.3433.17
29.Pieniążek Wojciech05UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.6249329.5934.03
30.Okoń Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.6549229.6334.02
31.Szymczak Tadeusz05UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:03.8148829.4434.37
32.Uryga Marcin05UKS Aquatica Pawłowice1:03.8348828.7035.13
33.Lasik Olgierd05KU AZS UAM Poznań1:03.9648530.1933.77
34.Zdanowicz Paweł05MKP ,,Atol'' Oleśnica1:03.9848430.5933.39
35.Kostański Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:04.1048229.8134.29
36.Kaja Błażej05MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:04.2047928.3335.87
37.Szymański Alan05UPKS Wodnik Rawicz1:04.4047530.1434.26
38.Adamczyk Filip05UKS Fala Swarzędz1:04.6347030.3334.30
39.Błoński Patryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.8146630.4834.33
40.Radziszewski Andrzej05Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:04.8846430.3234.56
41.Osełkowski Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn1:05.2145731.1134.10
42.Błaut Maciej05MUKP Korona-Swim Kielce1:05.2645631.3033.96
43.Misztal Oliwer05Stowarzyszenie Szkolny KS i Turystyki GLOSATOR Kraków1:05.3545430.9834.37
44.Czernicki Hubert05KP Sokół Rzeszów1:05.6244928.4337.19
45.Rytkowski Alex05MKS Juvenia Wrocław1:05.9844231.3834.60
46.Werpachowski Jan05KP Stowarzyszenie SIG NOVUM1:06.1343930.4835.65
47.Szewczyk Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.1443829.4336.71
48.Pietrzak Mikołaj05KS Posnania Poznań1:06.3543430.9135.44
49.Dobrowolski Stefan05Legia Warszawa1:06.4443229.6636.78
50.Rusin Hubert05WKS Śląsk Wrocław1:06.7542631.2935.46
51.Cempura Kamil05KS Posnania Poznań1:06.8642431.5235.34
52.Bielski Filip05MKS ,,Pałac Młodzieży''1:06.8842430.4736.41
53.Szymański Igor05MUKS ''Piętnastka''1:07.4541330.7436.71
54.Lech Mateusz05UKS ,,KORAL'' Wrocław1:07.7140832.6135.10
55.Sonakowski Bartosz05MUKS ''Piętnastka''1:08.1540132.4335.72
56.Magryta Mateusz05UKS Siódemka Gdynia1:08.4339630.5837.85
57.Szafranek Szymon05"Sikret" Gliwice1:08.4739531.0137.46
58.Dworski Dawid05Uks ,,Pingwiny''1:08.6239232.7535.87
59.Juchno Mikołaj05IKS Konstancin1:09.1138430.2638.85
60.Orzeł Piotr05MUKP Korona-Swim Kielce1:09.3538033.7135.64
61.Dec Kacper05Uks Jagiellonia Swim1:09.7937330.8538.94
62.Karaś Oskar05KS KSZO Ostrowiec Św.1:10.1836732.2737.91
63.Kundera Olaf05MUKP Korona-Swim Kielce1:11.9534033.1638.79
64.Matofij Mikołaj05UKS Siódemka Gdynia1:12.1433832.2739.87
65.Tomczak Miłosz05KS Posnania Poznań1:13.3832133.8039.58
66.Pawlak Jan05KS Posnania Poznań1:20.3324437.2443.09
67.Bulowski Kamil05UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:26.1819840.5945.59
DYSKW.Adamiak Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn1:11.5933.9237.67
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 36
13.12.2020 - 17:57
Chłopców, 100m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 15
51.14
56.63
Cieślak Marcin
Uryniuk Paweł
05114
05114
Budapeszt (HUN)
Ostrowiec Sw
16.11.2020
16.12.2018

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Falarz Mateusz05TP Zielona Góra56.5870025.9930.59
Rekord Polski 15 lat
2.Sławacki Wojciech05KU AZS UMCS Lublin57.0968227.6629.43
3.Różycki Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''58.6163026.6331.98
4.Kozłowski Stanisław05UKS G-8 Bielany Warszawa59.0661628.2630.80
5.Nowacki Błażej05UKS Żabianka Gdańsk1:00.2358127.2732.96
6.Kowalski Alexander05MPKS Orka Ciechanów1:00.2757928.3831.89
7.Chupka Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.3257827.0133.31
8.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno1:01.1855427.5733.61
Finał B
11.Mordarski Filip05UKS SMS Galicja Kraków1:00.1658327.0833.08
12.Bolek Stanisław05UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.8756228.0932.78
13.Gościński Jakub05UKS SMS Galicja Kraków1:01.1055628.2532.85
14.Leszczyński Maciej05MKS SMS Victoria Racibórz1:01.2355328.2432.99
15.Rudzki Jakub05MKS Jedynka Łódź1:01.2855127.3033.98
16.Buliński Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.9353427.6334.30
17.Gilewski Piotr05UKS Żabianka Gdańsk1:02.1152927.7534.36
18.Dziewguć Benjamin05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:02.1552827.0935.06

PKPieńkowski Bartłomiej05MKP Szczecin
PKĆwiek Błażej05UKS Żabianka Gdańsk


<< TOP >>
Konkurencja 37
13.12.2020 - 11:21
Dziewcząt, 800m dowolny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kowalska Klara05KU AZS UMCS Lublin8:58.53705
100m:
200m:
1:03.29
2:10.86
1:03.29
1:07.57
300m:
400m:
3:18.83
4:27.23
1:07.97
1:08.40
500m:
600m:
5:35.35
6:42.96
1:08.12
1:07.61
700m:
800m:
7:50.53
8:58.53
1:07.57
1:08.00
2.Kossowska Julita05UKS 190 Łódź9:02.45690