Nr  1. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  1. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  34. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  34. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi


ARENA  GRAND PRIX PUCHAR POLSKI  
Łódź, 10. - 11.11.2018


Konkurencja 1
10.11.2018 - 8:30
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
53.14
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
SOKOŁOWSKA, Diana
SOKOŁOWSKA, Diana
00106

00106
00106
00106
00309
00309
Istanbul (TUR)
Istambuł (TUR)
Istambuł (TUR)
Istanbul (TUR)
Gorzow Wlkp.
Poznan
Szczecin
10.12.2009
10.12.2009
10.12.2009
10.12.2009
28.11.2008
16.12.2011
02.12.2010

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat i starsi

1.FIEDKIEWICZ, Kornelia01MKS Juvenia Wrocław54.8576826.5328.32
2.KOSSAKOWSKA, Dominika01AZS AWF Katowice55.9772327.3228.65
3.DOWGIERT, Anna90KS Warta Poznań56.0572027.0728.98
4.RABINIAK, Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin57.2967427.4929.80
5.MAIK, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn57.3567227.5729.78
6.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun57.4566927.5829.87
7.NITA, Daria01KS Korona Kraków57.5866428.0629.52
8.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno57.6866127.7029.98
9.OSINIAK, Ewa00KU AZS UMCS Lublin57.7765828.0629.71
10.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin57.7965727.9129.88
11.SAMUŁA, Wiktoria99KU AZS UMCS Lublin57.9465228.1129.83
12.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica58.0964727.4330.66
13.HELLAK, Emilia03WKS Śląsk Wrocław58.3463928.2530.09
14.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''58.4063728.0130.39
15.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka58.5263328.0230.50
16.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin58.5763128.8729.70
17.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA, Julia01WKS Śląsk Wrocław58.5863128.1130.47
18.KOŁODZIEJ, Katarzyna00KU AZS UMCS Lublin58.6163028.0330.58
19.WARDAK, Maria02MKP Szczecin58.6862728.6830.00
20.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa58.7062727.9530.75
21.KLIMEK, Marta03UKP Unia Oświęcim58.7562528.2930.46
22.MIZIK, Julia04UKS Manta Warszawa Włochy58.9062028.2330.67
23.SZLĘK, Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej58.9162028.2130.70
24.FRYCKOWSKA, Natalia99MKP Szczecin58.9362028.0030.93
25.DOMŻALSKA, Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg58.9961828.0830.91
26.SOLAK, Anna00WKS Śląsk Wrocław59.0361628.2730.76
27.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.1261428.5230.60
28.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy59.2061128.4530.75
29.PISARCZYK, Amelia98KU AZS AGH Kraków59.3660628.5430.82
30.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''59.4560328.7730.68
31.LEWANDOWSKA, Natalia01UKP Unia Oświęcim59.5060228.5730.93
32.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko59.8259228.6831.14
33.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn59.8859028.3831.50
34.KWIATKOWSKA, Zofia01KU AZS UMCS Lublin59.9558828.8631.09
35.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica59.9858828.8231.16
36.ZROBEK, Natalia99KU AZS Politechniki Łódzkiej1:00.0058729.1330.87
37.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin1:00.0358629.3330.70
38.PIECHOTA, Paulina99UKS 190 Łódź1:00.2158129.1831.03
BORKOWSKA, Małgorzata02UKS Olimpijczyk 231:00.2158128.6231.59
40.KINDRAT, Julia03WKS Śląsk Wrocław1:00.2358029.1531.08
41.SKIBIAK, Klaudia02UKS 190 Łódź1:00.2857929.3830.90
42.WRÓBEL, Julia01KU AZS Politechniki Łódzkiej1:00.3257829.1331.19
43.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin1:00.4257529.1231.30
44.NOWAK, Maja03AZS AWF Warszawa1:00.4557429.7330.72
45.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.4657428.8331.63
46.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna1:00.5357229.1531.38
47.PIOTROWICZ, Maja02KU AZS UMCS Lublin1:00.5757028.9931.58
48.BRZOZOWSKA, Marta00MKS Juvenia Wrocław1:00.7156729.1631.55
49.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:00.9156129.4531.46
50.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.9955929.1531.84
51.WIECZOREK, Marika03KS OLIMPIA Lublin1:01.0955629.5831.51
52.JAKUBCZAK, Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:01.1155529.2931.82
53.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:01.2555228.5532.70
KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.2555228.9332.32
55.WALZ, Kornelia00UKS Nawa Skierniewice1:01.4754628.5932.88
56.PIESKO, Martyna03UKS Olimpijczyk 231:01.4854629.0732.41
57.PATORA, Maria02UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:01.4954529.8831.61
58.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.5054529.5931.91
59.SZYMCZAK, Patrycja02WKS Śląsk Wrocław1:01.5254429.4332.09
60.JASZCZUK, Ewa02MTP Kormoran Olsztyn1:01.8953529.8132.08
61.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:01.9653329.5232.44
62.SUCHECKA, Katarzyna99KU AZS UMCS Lublin1:02.0153229.6232.39
ADAMSKA, Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.0153229.7732.24
64.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:02.0853029.8232.26
65.SZYMAŃSKA, Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:02.1752830.2031.97
66.GRZELCZYK, Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:02.2052730.1432.06
67.GARDOCKA, Julia01MTP Kormoran Olsztyn1:02.2452630.0532.19
68.WILGOCKA, Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin1:02.3252430.2332.09
69.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:02.3352330.0232.31
70.SAWCZYK, Malwina04UKS Olimpijczyk 231:02.6251629.8332.79
71.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS1:02.7051429.8132.89
72.SZEWCZYK, Zofia02UKP Fala Kraśnik1:02.7451330.4332.31
73.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin1:02.7751330.2232.55
74.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin1:02.8051230.2632.54
75.SAMUŁA, Kornelia03UKS Olimpijczyk 231:02.8151230.3532.46
76.KOŁODZIEJCZYK, Oliwia03KS OLIMPIA Lublin1:02.8251130.3032.52
77.MALINOWSKA, Zuzanna00WKS Śląsk Wrocław1:02.9250930.5132.41
78.KUKIEŁKA, Liliana02St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:03.0750530.3532.72
79.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź1:03.1050530.5432.56
80.MENDAK, Joanna89Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:03.1150430.3332.78
81.BIERNACKA, Maja04MKS Jedynka Łódź1:03.1350430.4032.73
82.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:03.2250230.7132.51
83.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:03.2450130.7832.46
84.TRYBUCH, Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.2550130.1733.08
85.BRYWCZYŃSKA, Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.2950030.4832.81
86.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.4149730.2133.20
87.ŻERAŃSKA, Urszula03BUKS Warszawa1:03.4949530.5132.98
88.KUMOREK, Kamila02KU AZS UMCS Lublin1:03.6949130.8732.82
BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.6949129.8333.86
90.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz1:03.7748930.7333.04
91.LENZ, Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz1:03.8048831.3932.41
92.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa1:03.8148830.0433.77
93.LESIEWICZ, Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.1:03.8448730.4233.42
94.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek1:03.9048630.5433.36
95.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.0348330.6533.38
96.DĄBROWSKA, Zuzanna03UKP Jedynka Elbląg1:04.1648030.5933.57
97.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa1:04.3947530.8533.54
98.KUSIEL-MOROZ, Helena04BUKS Warszawa1:04.6846831.2933.39
99.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy1:04.7946631.1933.60
100.POTEMKA, Justyna04MKS Jedynka Łódź1:04.9746231.0533.92
101.KOWALSKA, Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz1:05.0146130.7134.30
102.KULIK, Wiktoria03MTP Kormoran Olsztyn1:05.0446131.4033.64
103.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS1:05.3345531.1734.16
104.DZIK, Pola04St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:05.7844530.9434.84
105.JASIŃSKA, Martyna03MUKS Wodnik Łask1:05.7944531.7734.02
106.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:06.6042932.5534.05
107.AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków1:06.9742231.7235.25
108.JANUS, Daria04UKS Żoliborz1:07.2241731.9035.32
109.SUSKIEWICZ, Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.6441032.5535.09
110.JAROSZ, Kinga03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:07.6940931.8835.81
111.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:07.9140532.3135.60
112.BURBELKA, Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:08.0140332.0235.99
113.BRONIAREK, Pamela95UKS Nawa Skierniewice1:09.1338433.7435.39
114.KAŹMIEROWSKA, Nina04UKS Żoliborz1:09.8537232.8836.97
115.ZAVALNIUK, Daria03UKS SP-149 Łódź1:10.5336132.8737.66
116.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź1:10.7735734.0936.68
NWSADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz

14 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun57.4566927.5829.87
2.MIZIK, Julia04UKS Manta Warszawa Włochy58.9062028.2330.67
3.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''59.4560328.7730.68
4.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin1:00.0358629.3330.70
5.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.4657428.8331.63
6.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.2555228.9332.32
7.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.5054529.5931.91
8.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:02.0853029.8232.26
9.WILGOCKA, Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin1:02.3252430.2332.09
10.SAWCZYK, Malwina04UKS Olimpijczyk 231:02.6251629.8332.79
11.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS1:02.7051429.8132.89
12.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin1:02.7751330.2232.55
13.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź1:03.1050530.5432.56
14.BIERNACKA, Maja04MKS Jedynka Łódź1:03.1350430.4032.73
15.BRYWCZYŃSKA, Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.2950030.4832.81
16.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.4149730.2133.20
17.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.6949129.8333.86
18.LENZ, Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz1:03.8048831.3932.41
19.LESIEWICZ, Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.1:03.8448730.4233.42
20.KUSIEL-MOROZ, Helena04BUKS Warszawa1:04.6846831.2933.39
21.POTEMKA, Justyna04MKS Jedynka Łódź1:04.9746231.0533.92
22.KOWALSKA, Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz1:05.0146130.7134.30
23.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS1:05.3345531.1734.16
24.DZIK, Pola04St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:05.7844530.9434.84
25.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:06.6042932.5534.05
26.JANUS, Daria04UKS Żoliborz1:07.2241731.9035.32
27.SUSKIEWICZ, Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.6441032.5535.09
28.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:07.9140532.3135.60
29.BURBELKA, Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:08.0140332.0235.99
30.KAŹMIEROWSKA, Nina04UKS Żoliborz1:09.8537232.8836.97
31.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź1:10.7735734.0936.68

15 lat

1.MAIK, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn57.3567227.5729.78
2.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno57.6866127.7029.98
3.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica58.0964727.4330.66
4.HELLAK, Emilia03WKS Śląsk Wrocław58.3463928.2530.09
5.KLIMEK, Marta03UKP Unia Oświęcim58.7562528.2930.46
6.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.1261428.5230.60
7.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko59.8259228.6831.14
8.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn59.8859028.3831.50
9.KINDRAT, Julia03WKS Śląsk Wrocław1:00.2358029.1531.08
10.NOWAK, Maja03AZS AWF Warszawa1:00.4557429.7330.72
11.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:00.9156129.4531.46
12.WIECZOREK, Marika03KS OLIMPIA Lublin1:01.0955629.5831.51
13.PIESKO, Martyna03UKS Olimpijczyk 231:01.4854629.0732.41
14.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:01.9653329.5232.44
15.ADAMSKA, Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.0153229.7732.24
16.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:02.3352330.0232.31
17.SAMUŁA, Kornelia03UKS Olimpijczyk 231:02.8151230.3532.46
18.KOŁODZIEJCZYK, Oliwia03KS OLIMPIA Lublin1:02.8251130.3032.52
19.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:03.2250230.7132.51
20.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:03.2450130.7832.46
21.ŻERAŃSKA, Urszula03BUKS Warszawa1:03.4949530.5132.98
22.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz1:03.7748930.7333.04
23.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek1:03.9048630.5433.36
24.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.0348330.6533.38
25.DĄBROWSKA, Zuzanna03UKP Jedynka Elbląg1:04.1648030.5933.57
26.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa1:04.3947530.8533.54
27.KULIK, Wiktoria03MTP Kormoran Olsztyn1:05.0446131.4033.64
28.JASIŃSKA, Martyna03MUKS Wodnik Łask1:05.7944531.7734.02
29.AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków1:06.9742231.7235.25
30.JAROSZ, Kinga03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:07.6940931.8835.81
31.ZAVALNIUK, Daria03UKS SP-149 Łódź1:10.5336132.8737.66
NWSADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz

16 lat

1.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''58.4063728.0130.39
2.WARDAK, Maria02MKP Szczecin58.6862728.6830.00
3.SZLĘK, Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej58.9162028.2130.70
4.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica59.9858828.8231.16
5.BORKOWSKA, Małgorzata02UKS Olimpijczyk 231:00.2158128.6231.59
6.SKIBIAK, Klaudia02UKS 190 Łódź1:00.2857929.3830.90
7.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna1:00.5357229.1531.38
8.PIOTROWICZ, Maja02KU AZS UMCS Lublin1:00.5757028.9931.58
9.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.9955929.1531.84
10.JAKUBCZAK, Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:01.1155529.2931.82
11.PATORA, Maria02UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:01.4954529.8831.61
12.SZYMCZAK, Patrycja02WKS Śląsk Wrocław1:01.5254429.4332.09
13.JASZCZUK, Ewa02MTP Kormoran Olsztyn1:01.8953529.8132.08
14.SZYMAŃSKA, Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:02.1752830.2031.97
15.GRZELCZYK, Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:02.2052730.1432.06
16.SZEWCZYK, Zofia02UKP Fala Kraśnik1:02.7451330.4332.31
17.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin1:02.8051230.2632.54
18.KUKIEŁKA, Liliana02St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:03.0750530.3532.72
19.TRYBUCH, Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.2550130.1733.08
20.KUMOREK, Kamila02KU AZS UMCS Lublin1:03.6949130.8732.82
21.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy1:04.7946631.1933.60

17 - 18 lat

1.FIEDKIEWICZ, Kornelia01MKS Juvenia Wrocław54.8576826.5328.32
2.KOSSAKOWSKA, Dominika01AZS AWF Katowice55.9772327.3228.65
3.RABINIAK, Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin57.2967427.4929.80
4.NITA, Daria01KS Korona Kraków57.5866428.0629.52
5.OSINIAK, Ewa00KU AZS UMCS Lublin57.7765828.0629.71
6.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin57.7965727.9129.88
7.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka58.5263328.0230.50
8.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA, Julia01WKS Śląsk Wrocław58.5863128.1130.47
9.KOŁODZIEJ, Katarzyna00KU AZS UMCS Lublin58.6163028.0330.58
10.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa58.7062727.9530.75
11.DOMŻALSKA, Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg58.9961828.0830.91
12.SOLAK, Anna00WKS Śląsk Wrocław59.0361628.2730.76
13.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy59.2061128.4530.75
14.LEWANDOWSKA, Natalia01UKP Unia Oświęcim59.5060228.5730.93
15.KWIATKOWSKA, Zofia01KU AZS UMCS Lublin59.9558828.8631.09
16.WRÓBEL, Julia01KU AZS Politechniki Łódzkiej1:00.3257829.1331.19
17.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin1:00.4257529.1231.30
18.BRZOZOWSKA, Marta00MKS Juvenia Wrocław1:00.7156729.1631.55
19.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:01.2555228.5532.70
20.WALZ, Kornelia00UKS Nawa Skierniewice1:01.4754628.5932.88
21.GARDOCKA, Julia01MTP Kormoran Olsztyn1:02.2452630.0532.19
22.MALINOWSKA, Zuzanna00WKS Śląsk Wrocław1:02.9250930.5132.41
23.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa1:03.8148830.0433.77


<< TOP >>
Konkurencja 2
10.11.2018 - 8:38
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
46.19
46.63
47.53
47.87
48.71
49.53
51.36
MAJCHRZAK, Kacper
CZERNIAK, Konrad
WERNER, Paweł
KRASKA, Jakub
KRASKA, Jakub
ORLICZ, Filip
ORLICZ, Filip
00115

00101
03805
01305
05114
Berlin (GER)
Gorzów Wlkp.
Poznan
Łódź
Olsztyn
Łódź
Olsztyn
06.08.2017
28.11.2009
17.12.2011
20.12.2017
17.12.2016
20.12.2017
03.12.2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat i starsi

1.MAJCHRZAK, Kacper92KS Warta Poznań48.2880623.3724.91
2.JURASZEK, Paweł94MKS Dziewiątka Dzierżoniów48.3980023.2125.18
3.CZERNIAK, Konrad89KU AZS UMCS Lublin48.7978123.5725.22
4.OSTROWSKI, Karol99MKP Szczecin48.8477923.6025.24
5.HOŁUB, Jan96WKS Śląsk Wrocław49.2875824.1125.17
6.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa49.5174723.8825.63
7.MIKOŁAJCZYK, Michał99WKS Śląsk Wrocław49.8473324.2525.59
8.WERNER, Paweł93MKS Juvenia Wrocław50.0972224.1225.97
9.GAWRYSIAK, Przemysław92LKS ,,OMEGA'' Kleszczów50.1871823.9626.22
10.WYSOCZYŃSKI, Mateusz93KU AZS AGH Kraków50.8569024.3626.49
11.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław50.9768524.7326.24
12.SOLAK, Łukasz99KU AZS AGH Kraków51.4766524.6826.79
13.BARTOSIEWICZ, Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa51.7665424.9926.77
14.GUZIOR, Maciej00WKS Śląsk Wrocław51.8165224.9026.91
15.JAWORSKI, Szymon01WKS Śląsk Wrocław51.8265225.0926.73
16.PUK, Dariusz95AZS AWF Katowice51.9364824.3727.56
DĄBROWSKI, Patryk00WKS Śląsk Wrocław51.9364825.0326.90
18.GĘBKA, Olaf00MKP Szczecin51.9564725.1326.82
19.KLICH, Kacper94KU AZS UMCS Lublin51.9964525.3426.65
20.SMOLIŃSKI, Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz52.2063825.0727.13
21.STOLARSKI, Marcin96KU AZS UMCS Lublin52.2163725.4926.72
JACKOWSKI, Tomasz02WKS Śląsk Wrocław52.2163724.9927.22
23.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź52.2363625.4926.74
24.BUCZKOWSKI, Kamil96KU AZS AGH Kraków52.3863125.0227.36
KĘDZIA, Wiktor00MKP Szczecin52.3863125.4526.93
26.BIEROŃSKI, Michał99WKS Śląsk Wrocław52.3963125.2827.11
27.DOMAŃSKI, Gracjan00MKP Szczecin52.4063024.9527.45
28.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''52.4562925.1727.28
29.ZHURAVEL, Nazar03WKS Śląsk Wrocław52.5362625.7626.77
30.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław52.5562525.4527.10
31.MICHALCZYK, Andrzej00UKP Unia Oświęcim52.5962425.2827.31
32.SZCZERBA, Adam02KU AZS UMCS Lublin52.6562125.6626.99
33.PACZYŃSKI, Oliwer97KU AZS UMCS Lublin52.7161925.8126.90
34.ADAMCZEWSKI, Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn52.7261925.3327.39
35.TOMBARKIEWICZ, Józef97KU AZS AGH Kraków52.8661425.2427.62
36.RÓG, Adrian01KP Sokół Rzeszów52.8961325.8727.02
37.ZDANOWSKI, Filip02Uks ,,Pingwiny''52.9361225.3727.56
38.BOCHEŃ, Tomasz99KU AZS UMCS Lublin53.0360825.5227.51
39.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany Warszawa53.0560725.5027.55
40.JAWORSKI, Norbert98KU AZS UMCS Lublin53.1160525.6227.49
41.WŁODARCZYK, Maciej99AZS AWF Warszawa53.1360525.3427.79
42.LECH, Filip01KU AZS UMCS Lublin53.1660425.3527.81
43.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''53.1960325.8727.32
44.NOWAK, Kacper00UKP Unia Oświęcim53.3459825.9027.44
45.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki53.3859625.4027.98
46.JANICZUK, Patryk02MUKS ,,Lider''Chełm53.4759325.7327.74
47.NAUMENKO, Artem96KU AZS AGH Kraków53.5059225.4028.10
48.DUTKOWIAK, Wojciech00WKS Śląsk Wrocław53.6258826.1727.45
49.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa53.6458825.5228.12
50.KOTWICA, Bartosz01KU AZS UMCS Lublin53.6658725.5628.10
51.BIELAS, Jakub02UKS Ruch Grudziądz53.6858625.9327.75
52.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin53.7258525.9827.74
53.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź54.1757026.4827.69
54.MENCEL, Miłosz02WKS Śląsk Wrocław54.2456826.0828.16
55.BĄCZKOWSKI, Bartosz97MKS Polonia Warszawa54.3556526.4127.94
56.MAŁYSKA, Bartosz99KU AZS UMCS Lublin54.3756426.0928.28
KUREK, Jakub01MKP Szczecin54.3756426.3228.05
58.SOBIESZUK, Kacper02Uks Skarpa Lublin54.5555925.7728.78
FERENC, Filip02WKS Śląsk Wrocław54.5555926.1528.40
60.BRODOWSKI, Bartosz00UKS Nawa Skierniewice54.5755826.0328.54
61.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków54.6055726.3028.30
62.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa54.6155726.6527.96
WODYŃSKI, Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej54.6155726.0428.57
64.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin54.6255626.3028.32
65.MARCIÓW, Jakub01WKS Śląsk Wrocław54.6455625.8928.75
66.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź54.6555626.4528.20
67.CZERNIAK, Konrad98KU AZS UMCS Lublin54.6955426.3928.30
68.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki54.7255326.0328.69
69.KNICHAŁ, Dominik02WKS Śląsk Wrocław54.7955126.3928.40
70.GRYCHTOŁ, Arkadiusz03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 54.8155126.0528.76
71.PIERZYŃSKI, Michał97KU AZS Politechniki Łódzkiej54.8754926.2528.62
72.RÓJ, Jakub01MKP Szczecin54.9054826.1928.71
73.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa54.9454726.9028.04
74.DOMINIAK, Kacper00WKS Śląsk Wrocław55.0054526.8228.18
75.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''55.0554426.5228.53
76.ŁUKASZCZYK, Mateusz00UKS ,,ORKA'' Zamość55.2253926.7428.48
77.BALICKI, Michał00Galicja Krakow55.2553825.9329.32
78.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02MKS Trójka Łódź55.3253626.4928.83
79.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin55.4753126.9728.50
80.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź55.4953126.7428.75
81.ZUBIK, Stanisław01UKP ,,Polonia Warszawa''55.5353026.6128.92
RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki55.5353026.8728.66
83.SZARPAK, Marcin01AZS AWF Katowice55.5452926.4529.09
84.GALICKI, Bartosz01BUKS Warszawa55.6452625.8529.79
85.ŁUKASIK, Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław55.6852526.7628.92
86.NOWAK, Jan02BOSiR Brzesko55.8052227.0428.76
87.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy55.8152226.8728.94
88.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy55.8752026.5429.33
89.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki55.9051926.1629.74
90.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin55.9151926.5529.36
91.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''56.1051427.2728.83
92.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin56.1851127.1029.08
93.PAKUŁA, Mateusz00KU AZS Politechniki Łódzkiej56.2750926.9929.28
94.WOŁOSZYN, Roman01KU AZS UMCS Lublin56.3050827.0429.26
95.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''56.3450727.1929.15
96.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska56.4150526.7529.66
97.PÓŁTORAK, Patryk02MUKS ,,Lider''Chełm56.4550426.9929.46
98.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz56.4650427.0029.46
99.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa56.4950327.1529.34
100.WIĘZIK, Jan03UKP Unia Oświęcim56.5650127.4829.08
101.CHOMICZEWSKI, Michał02KU AZS UMCS Lublin56.6349926.6030.03
102.CHAŁAT, Stanisław99KU AZS UMCS Lublin56.6449927.5229.12
103.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa56.7649627.0429.72
104.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa56.7949527.3029.49
105.KARPIEL, Dominik01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej56.8449427.2229.62
ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź56.8449427.0029.84
107.NALEŹNIK, Jakub01MKP Szczecin56.8749327.5629.31
108.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice57.1148727.4229.69
109.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź57.1448627.9829.16
110.LEŚNIAK, Maksymilian04UKS 190 Łódź57.1548627.9229.23
111.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa57.1748527.5229.65
112.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz57.1948527.6429.55
113.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź57.2048427.5129.69
114.CIESIELSKI, Artur04KU AZS Politechniki Łódzkiej57.3248127.9329.39
115.URBAN, Jakub03LUKS Orlik57.3748027.7129.66
116.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS Nawa Skierniewice57.3948027.1830.21
117.MUSIŃSKI, Mikołaj02St. Szkoła Pływania ,,Orka''57.4147927.6629.75
118.RUTKIEWICZ, Jakub01St. Szkoła Pływania ,,Orka''57.4247927.3530.07
119.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa57.5647527.8829.68
120.KLISZ, Krystian02MKP Szczecin57.6447328.1529.49
121.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''57.7047227.8929.81
122.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek57.8746827.8330.04
123.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki57.9946528.1329.86
124.JAKUBCZYK, Patryk01St. Szkoła Pływania ,,Orka''58.0446428.3829.66
125.NOWAKOWSKI, Jakub01Okręgowe WOPR Rawa Maz.58.1246227.6330.49
126.SZWEDZKI, Jakub00MKS Trójka Łódź58.1946028.2629.93
127.SKRZYPEK, Jan01TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód58.2245928.3429.88
128.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa58.2345927.7530.48
129.KOPROWSKI, Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz58.3745627.8730.50
130.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa58.3945527.4030.99
131.CHOŁŻYŃSKI, Nikodem03UKS Olimpijczyk 2358.5045327.7030.80
132.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa58.6245028.0830.54
133.HALICKI, Igor01MKP Szczecin58.9044426.9431.96
134.WICIAK, Radosław04UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.0744029.0530.02
135.SKOWRONEK, Hubert02UKS Nawa Skierniewice59.0943928.1730.92
136.LENCZEWSKI, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy59.1843728.2630.92
137.MALEWSKI, Bartłomiej01KU AZS Politechniki Łódzkiej59.2343628.2830.95
138.STEFANOWSKI, Dawid01UKS Nawa Skierniewice59.3543428.1631.19
139.KILAR, Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej59.3643328.8030.56
140.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków59.4043328.2831.12
141.KAŁASKA, Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''59.4543127.9431.51
LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki59.4543127.8831.57
143.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa59.7142628.5331.18
144.GORYŃSKI, Dawid00St. Szkoła Pływania ,,Orka''59.7242628.6431.08
145.KRAJEWSKI, Mateusz03St. Szkoła Pływania ,,Orka''59.8242328.9430.88
146.WIECZORKOWSKI, Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew59.9442128.8131.13
147.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:00.2441528.6331.61
148.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg1:00.4341128.8031.63
149.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.4541029.2431.21
150.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź1:00.6640629.1531.51
151.DUDKIEWICZ, Jan04UKS Żoliborz1:00.7540428.9931.76
152.JACHIMOWICZ, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.8340328.0632.77
153.MILCZARCZYK, Oliwier04MKS Trójka Łódź1:01.0539829.8531.20
154.KUZIA, Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszków1:01.1739629.3931.78
155.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS Wodnik Łask1:01.3539329.5231.83
156.ŻYTYŃSKI, Jan02UKS Nawa Skierniewice1:01.6738629.6232.05
157.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej1:02.0837929.6932.39
158.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź1:02.1737729.9332.24
159.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS Wodnik Łask1:02.2437629.4932.75
160.ŁAWRYNOWICZ, Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:02.3237429.5332.79
161.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:02.9536330.5332.42
162.MAKOWSKI, Wojciech92AZS AWF Warszawa1:02.9636330.7332.23
163.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:03.0436229.1633.88
164.BIRK, Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:03.1236030.4832.64
165.HORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.5535329.9033.65
166.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.9234730.0733.85
167.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn1:04.2734130.5533.72
168.LIBERA, Daniel01UKS Nawa Skierniewice1:06.2131231.1635.05
169.MALUS, Jakub04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.8030431.4235.38
170.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.2029932.2934.91
171.JAROSZYŃSKI, Michał04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.2428532.0736.17
172.KURPISZ, Kacper04UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.3321235.6939.64
NWSZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa

14 lat

1.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''52.4562925.1727.28
2.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź54.1757026.4827.69
3.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa54.6155726.6527.96
4.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki55.5353026.8728.66
5.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy55.8752026.5429.33
6.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin56.1851127.1029.08
7.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa56.4950327.1529.34
8.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa56.7649627.0429.72
9.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa56.7949527.3029.49
10.LEŚNIAK, Maksymilian04UKS 190 Łódź57.1548627.9229.23
11.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa57.1748527.5229.65
12.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz57.1948527.6429.55
13.CIESIELSKI, Artur04KU AZS Politechniki Łódzkiej57.3248127.9329.39
14.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa57.5647527.8829.68
15.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki57.9946528.1329.86
16.KOPROWSKI, Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz58.3745627.8730.50
17.WICIAK, Radosław04UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.0744029.0530.02
18.KILAR, Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej59.3643328.8030.56
19.KAŁASKA, Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''59.4543127.9431.51
20.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa59.7142628.5331.18
21.WIECZORKOWSKI, Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew59.9442128.8131.13
22.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:00.2441528.6331.61
23.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg1:00.4341128.8031.63
24.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź1:00.6640629.1531.51
25.DUDKIEWICZ, Jan04UKS Żoliborz1:00.7540428.9931.76
26.MILCZARCZYK, Oliwier04MKS Trójka Łódź1:01.0539829.8531.20
27.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS Wodnik Łask1:01.3539329.5231.83
28.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź1:02.1737729.9332.24
29.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:02.9536330.5332.42
30.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:03.0436229.1633.88
31.BIRK, Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:03.1236030.4832.64
32.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.9234730.0733.85
33.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn1:04.2734130.5533.72
34.MALUS, Jakub04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.8030431.4235.38
35.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.2029932.2934.91
36.JAROSZYŃSKI, Michał04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.2428532.0736.17
37.KURPISZ, Kacper04UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.3321235.6939.64
NWSZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa

15 lat

1.ZHURAVEL, Nazar03WKS Śląsk Wrocław52.5362625.7626.77
2.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki53.3859625.4027.98
3.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa53.6458825.5228.12
4.GRYCHTOŁ, Arkadiusz03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 54.8155126.0528.76
5.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa54.9454726.9028.04
6.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin55.4753126.9728.50
7.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki55.9051926.1629.74
8.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''56.1051427.2728.83
9.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz56.4650427.0029.46
10.WIĘZIK, Jan03UKP Unia Oświęcim56.5650127.4829.08
11.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź56.8449427.0029.84
12.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice57.1148727.4229.69
13.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź57.2048427.5129.69
14.URBAN, Jakub03LUKS Orlik57.3748027.7129.66
15.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''57.7047227.8929.81
16.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek57.8746827.8330.04
17.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa58.2345927.7530.48
18.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa58.3945527.4030.99
19.CHOŁŻYŃSKI, Nikodem03UKS Olimpijczyk 2358.5045327.7030.80
20.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa58.6245028.0830.54
21.LENCZEWSKI, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy59.1843728.2630.92
22.LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki59.4543127.8831.57
23.KRAJEWSKI, Mateusz03St. Szkoła Pływania ,,Orka''59.8242328.9430.88
24.JACHIMOWICZ, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.8340328.0632.77
25.KUZIA, Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszków1:01.1739629.3931.78
26.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej1:02.0837929.6932.39
27.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS Wodnik Łask1:02.2437629.4932.75
28.ŁAWRYNOWICZ, Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:02.3237429.5332.79

16 lat

1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa49.5174723.8825.63
2.JACKOWSKI, Tomasz02WKS Śląsk Wrocław52.2163724.9927.22
3.SZCZERBA, Adam02KU AZS UMCS Lublin52.6562125.6626.99
4.ZDANOWSKI, Filip02Uks ,,Pingwiny''52.9361225.3727.56
5.JANICZUK, Patryk02MUKS ,,Lider''Chełm53.4759325.7327.74
6.BIELAS, Jakub02UKS Ruch Grudziądz53.6858625.9327.75
7.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin53.7258525.9827.74
8.MENCEL, Miłosz02WKS Śląsk Wrocław54.2456826.0828.16
9.SOBIESZUK, Kacper02Uks Skarpa Lublin54.5555925.7728.78
FERENC, Filip02WKS Śląsk Wrocław54.5555926.1528.40
11.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków54.6055726.3028.30
12.WODYŃSKI, Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej54.6155726.0428.57
13.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź54.6555626.4528.20
14.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki54.7255326.0328.69
15.KNICHAŁ, Dominik02WKS Śląsk Wrocław54.7955126.3928.40
16.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''55.0554426.5228.53
17.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02MKS Trójka Łódź55.3253626.4928.83
18.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź55.4953126.7428.75
19.ŁUKASIK, Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław55.6852526.7628.92
20.NOWAK, Jan02BOSiR Brzesko55.8052227.0428.76
21.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin55.9151926.5529.36
22.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''56.3450727.1929.15
23.PÓŁTORAK, Patryk02MUKS ,,Lider''Chełm56.4550426.9929.46
24.CHOMICZEWSKI, Michał02KU AZS UMCS Lublin56.6349926.6030.03
25.MUSIŃSKI, Mikołaj02St. Szkoła Pływania ,,Orka''57.4147927.6629.75
26.KLISZ, Krystian02MKP Szczecin57.6447328.1529.49
27.SKOWRONEK, Hubert02UKS Nawa Skierniewice59.0943928.1730.92
28.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków59.4043328.2831.12
29.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.4541029.2431.21
30.ŻYTYŃSKI, Jan02UKS Nawa Skierniewice1:01.6738629.6232.05
31.HORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.5535329.9033.65

17 - 18 lat

1.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław50.9768524.7326.24
2.GUZIOR, Maciej00WKS Śląsk Wrocław51.8165224.9026.91
3.JAWORSKI, Szymon01WKS Śląsk Wrocław51.8265225.0926.73
4.DĄBROWSKI, Patryk00WKS Śląsk Wrocław51.9364825.0326.90
5.GĘBKA, Olaf00MKP Szczecin51.9564725.1326.82
6.SMOLIŃSKI, Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz52.2063825.0727.13
7.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź52.2363625.4926.74
8.KĘDZIA, Wiktor00MKP Szczecin52.3863125.4526.93
9.DOMAŃSKI, Gracjan00MKP Szczecin52.4063024.9527.45
10.MICHALCZYK, Andrzej00UKP Unia Oświęcim52.5962425.2827.31
11.ADAMCZEWSKI, Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn52.7261925.3327.39
12.RÓG, Adrian01KP Sokół Rzeszów52.8961325.8727.02
13.LECH, Filip01KU AZS UMCS Lublin53.1660425.3527.81
14.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''53.1960325.8727.32
15.NOWAK, Kacper00UKP Unia Oświęcim53.3459825.9027.44
16.DUTKOWIAK, Wojciech00WKS Śląsk Wrocław53.6258826.1727.45
17.KOTWICA, Bartosz01KU AZS UMCS Lublin53.6658725.5628.10
18.KUREK, Jakub01MKP Szczecin54.3756426.3228.05
19.BRODOWSKI, Bartosz00UKS Nawa Skierniewice54.5755826.0328.54
20.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin54.6255626.3028.32
21.MARCIÓW, Jakub01WKS Śląsk Wrocław54.6455625.8928.75
22.RÓJ, Jakub01MKP Szczecin54.9054826.1928.71
23.DOMINIAK, Kacper00WKS Śląsk Wrocław55.0054526.8228.18
24.ŁUKASZCZYK, Mateusz00UKS ,,ORKA'' Zamość55.2253926.7428.48
25.BALICKI, Michał00Galicja Krakow55.2553825.9329.32
26.ZUBIK, Stanisław01UKP ,,Polonia Warszawa''55.5353026.6128.92
27.SZARPAK, Marcin01AZS AWF Katowice55.5452926.4529.09
28.GALICKI, Bartosz01BUKS Warszawa55.6452625.8529.79
29.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy55.8152226.8728.94
30.PAKUŁA, Mateusz00KU AZS Politechniki Łódzkiej56.2750926.9929.28
31.WOŁOSZYN, Roman01KU AZS UMCS Lublin56.3050827.0429.26
32.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska56.4150526.7529.66
33.KARPIEL, Dominik01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej56.8449427.2229.62
34.NALEŹNIK, Jakub01MKP Szczecin56.8749327.5629.31
35.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź57.1448627.9829.16
36.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS Nawa Skierniewice57.3948027.1830.21
37.RUTKIEWICZ, Jakub01St. Szkoła Pływania ,,Orka''57.4247927.3530.07
38.JAKUBCZYK, Patryk01St. Szkoła Pływania ,,Orka''58.0446428.3829.66
39.NOWAKOWSKI, Jakub01Okręgowe WOPR Rawa Maz.58.1246227.6330.49
40.SZWEDZKI, Jakub00MKS Trójka Łódź58.1946028.2629.93
41.SKRZYPEK, Jan01TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód58.2245928.3429.88
42.HALICKI, Igor01MKP Szczecin58.9044426.9431.96
43.MALEWSKI, Bartłomiej01KU AZS Politechniki Łódzkiej59.2343628.2830.95
44.STEFANOWSKI, Dawid01UKS Nawa Skierniewice59.3543428.1631.19
45.GORYŃSKI, Dawid00St. Szkoła Pływania ,,Orka''59.7242628.6431.08
46.LIBERA, Daniel01UKS Nawa Skierniewice1:06.2131231.1635.05


<< TOP >>
Konkurencja 3
10.11.2018 - 8:45
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
29.77
29.77
30.00
30.33
30.62
31.45
31.91
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
HALLMANN, Weronika
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
00101
00101
00101
00114

00101
00701
Kopenhaga (DEN)
Kopenhaga (DEN)
Lublin
Łódź
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Sw.
Poznan
13.12.2017
13.12.2017
17.12.2015
19.12.2017
20.12.2013
19.12.2012
15.12.2011

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.SZTANDERA, Dominika97MKS Juvenia Wrocław30.67814
2.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa31.28767
3.SAMUŁA, Wiktoria99KU AZS UMCS Lublin31.80730
4.URYGA, Paulina95KU AZS AGH Kraków32.44688
5.ŻMUDA, Weronika00KU AZS UMCS Lublin32.48685
6.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław32.76668
7.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek32.86662
8.SZOPA, Marta00CSTiR Strzyżów33.07649
9.WIKIEŁ, Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce33.17643
10.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin33.35633
11.BANACZKOWSKA, Aleksandra02KS KSZO Ostrowiec Św.33.70613
12.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.93601
13.PRUSIK, Kamila02MKP Szczecin33.97599
14.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica34.15589
15.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS Wodnik Łask34.24585
16.GARDOCKA, Julia01MTP Kormoran Olsztyn34.31581
17.RABINIAK, Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin34.40577
18.KAMIŃSKA, Anna03MUKS ''Piętnastka''34.41576
19.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa34.43575
20.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy34.57568
21.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna34.66564
22.MOTYL, Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej34.76559
23.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko34.79557
24.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''34.84555
25.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS34.85555
26.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin34.88553
27.OSINIAK, Iga03KS OLIMPIA Lublin34.91552
28.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''35.08544
29.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka35.33532
30.DOMORADZKA, Aleksandra03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy35.46526
31.DRAGAN, Julia04KS OLIMPIA Lublin35.49525
32.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''35.95505
33.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki36.03502
34.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno36.15497
35.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz36.27492
36.HAR, Zofia04MKS Piaseczno36.35489
37.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław36.39487
38.MARJAŃSKA, Agata03MUKS ''Piętnastka''36.56480
AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków36.56480
40.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.37450
41.SUSKIEWICZ, Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.43447
42.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź37.77435
43.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź37.87432
44.RACZYŃSKA, Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej38.02427
45.GÓRAL, Paula03UKS ,,Dwójka'' Tczew38.14423
46.LENZ, Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz38.22420
47.WITEK, Aleksandra03UKS Żabianka Gdańsk38.26419
48.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz38.79402
49.KĄKOLECKA, Klaudia03UKS "V" Łomianki38.90399
50.MISIORNY, Julia04MKS Trójka Łódź42.05315
NWBUCZAK, Karolina04BUKS Warszawa

14 lat

1.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''34.84555
2.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''35.08544
3.DRAGAN, Julia04KS OLIMPIA Lublin35.49525
4.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''35.95505
5.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki36.03502
6.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz36.27492
7.HAR, Zofia04MKS Piaseczno36.35489
8.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław36.39487
9.SUSKIEWICZ, Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.43447
10.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź37.77435
11.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź37.87432
12.RACZYŃSKA, Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej38.02427
13.LENZ, Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz38.22420
14.MISIORNY, Julia04MKS Trójka Łódź42.05315
NWBUCZAK, Karolina04BUKS Warszawa

15 lat

1.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek32.86662
2.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.93601
3.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica34.15589
4.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS Wodnik Łask34.24585
5.KAMIŃSKA, Anna03MUKS ''Piętnastka''34.41576
6.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa34.43575
7.MOTYL, Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej34.76559
8.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko34.79557
9.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS34.85555
10.OSINIAK, Iga03KS OLIMPIA Lublin34.91552
11.DOMORADZKA, Aleksandra03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy35.46526
12.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno36.15497
13.MARJAŃSKA, Agata03MUKS ''Piętnastka''36.56480
AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków36.56480
15.GÓRAL, Paula03UKS ,,Dwójka'' Tczew38.14423
16.WITEK, Aleksandra03UKS Żabianka Gdańsk38.26419
17.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz38.79402
18.KĄKOLECKA, Klaudia03UKS "V" Łomianki38.90399

16 lat

1.BANACZKOWSKA, Aleksandra02KS KSZO Ostrowiec Św.33.70613
2.PRUSIK, Kamila02MKP Szczecin33.97599
3.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy34.57568
4.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna34.66564
5.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin34.88553
6.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.37450

17 - 18 lat

1.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa31.28767
2.ŻMUDA, Weronika00KU AZS UMCS Lublin32.48685
3.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław32.76668
4.SZOPA, Marta00CSTiR Strzyżów33.07649
5.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin33.35633
6.GARDOCKA, Julia01MTP Kormoran Olsztyn34.31581
7.RABINIAK, Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin34.40577
8.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka35.33532


<< TOP >>
Konkurencja 4
10.11.2018 - 8:51
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
26.19
26.53
27.18
27.38
28.09
28.43
29.82
PLUTECKI, Adam
TOKARSKI, Krzysztof
TOKARSKI, Krzysztof
SZABŁOWSKI, Hubert
MICHALCZYK, Andrzej
SIEMIŃSKI, Piotr
SOBIECKI, Jakub
00304

01311
03914
01006
02314
05114
Gorzow Wielkopolski
Kopenhaga (DEN)
Ostrowiec Sw
Łódź
Olsztyn
Lublin
Lublin
28.11.2009
13.12.2017
20.12.2014
21.12.2017
17.12.2016
19.12.2015
05.12.2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.HOŁUB, Maciej95AZS AWF Katowice27.53771
2.ROGUSKI, Bartłomiej93AZS AWF Warszawa27.88742
3.STOLARSKI, Marcin96KU AZS UMCS Lublin28.02731
4.JURASZEK, Paweł94MKS Dziewiątka Dzierżoniów28.53693
5.ROMANOWSKI, Kamil97AZS AWF Katowice28.89667
6.KUSTO, Robert98AZS AWF Warszawa28.92665
7.LECHOWICZ, Filip97KU AZS AGH Kraków28.93664
8.NOWAK, Kacper00UKP Unia Oświęcim29.09653
9.SOLAK, Łukasz99KU AZS AGH Kraków29.15649
10.PACZYŃSKI, Oliwer97KU AZS UMCS Lublin29.19647
11.MIKOŁAJCZYK, Michał99WKS Śląsk Wrocław29.21645
12.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń29.32638
13.KADROW, Konrad97KU AZS UMCS Lublin29.49627
14.MICHALCZYK, Andrzej00UKP Unia Oświęcim29.57622
15.BORKOWSKI, Bartosz96AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk29.62619
16.ROGULIN, Bogdan01UKS G-8 Bielany Warszawa29.88603
17.SAGAN, Jakub02Uks Skarpa Lublin29.98597
18.KŁOSIŃSKI, Alan00MKS Jedynka Łódź30.00596
19.ZACHARZYŃSKI, Norbert03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''30.28579
20.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.29579
21.DOBRINDT, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa30.39573
22.GRABEK, Oskar03UKS Olimpijczyk 2330.43571
23.ŁUKASIK, Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław30.48568
24.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa30.78552
25.BIEDKA, Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.82549
26.PAKUŁA, Mateusz00KU AZS Politechniki Łódzkiej30.86547
27.JACHIMOWICZ, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''30.90545
28.PIERZYŃSKI, Michał97KU AZS Politechniki Łódzkiej31.03538
29.OLSZEWSKI, Jakub04MUKS ''Piętnastka''31.09535
30.PÓŁTORAK, Patryk02MUKS ,,Lider''Chełm31.11534
31.PIEKARUŚ, Dawid02KP AVIA Świdnik31.40519
32.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin31.43518
33.MATUSZEWSKI, Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''31.64508
34.SACHA, Kamil01WKS Śląsk Wrocław31.72504
35.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy31.90495
36.SZTENDEL, Kacper04MKS Jedynka Łódź32.02490
37.SKRZYPEK, Piotr03Śródmiejski UKS32.16483
38.MICHALAK, Jan03UKS Nawa Skierniewice32.17483
39.SIENKIEWICZ, Dawid01WKS Śląsk Wrocław32.22481
40.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn32.28478
41.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa32.30477
42.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa32.34475
43.JASIŃSKI, Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź32.47470
44.FAJKOWSKI, Piotr01MKS Trójka Łódź32.51468
45.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki32.57465
46.WILANOWSKI, Mateusz03MKS Jedynka Łódź32.69460
47.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.83454
48.WALIJEWSKI, Radosław04UKS Żabianka Gdańsk33.04446
49.WIERCIŃSKI, Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew33.05445
50.OLENDER, Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin33.27437
51.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki33.48428
52.IWANKOWSKI, Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''33.49428
53.JANUSZANIS, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy33.63423
54.BEDNARCZUK, Hubert04UKS Żoliborz33.92412
55.JONOWSKI, Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''34.01409
56.KUZIA, Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszków34.26400
57.PIEKUŚ, Michał04Śródmiejski UKS34.36396
58.ROGACKI, Michał04UKS SP-149 Łódź34.48392
59.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.51391
60.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa34.57389
61.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa34.69385
62.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź34.79382
63.KAŁUSOWSKI, Gracjan04MKS Trójka Łódź34.80381
64.ZGODA, Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków34.96376
65.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź35.81350
66.MILCZARCZYK, Oliwier04MKS Trójka Łódź35.96346
67.SZYMANKIEWICZ, Kajetan99AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk36.08342
68.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS Wodnik Łask36.31336
69.SKWARNICKI, Jakub03BUKS Warszawa36.64327
70.NERLEWSKI, Rafał99AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk37.18313
71.PUDLARZ, Adam04SKS 137 Delfin Łódź37.43306
72.KURPISZ, Kacper04UKP ,,Polonia Warszawa''46.66158
DYSKW.SZCZECIŃSKI, Robert00MKS Polonia Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
NWJAROSZYŃSKI, Michał04UKP ,,Polonia Warszawa''
NWPASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''
NWHORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''

14 lat

1.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa30.78552
2.OLSZEWSKI, Jakub04MUKS ''Piętnastka''31.09535
3.MATUSZEWSKI, Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''31.64508
4.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy31.90495
5.SZTENDEL, Kacper04MKS Jedynka Łódź32.02490
6.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa32.30477
7.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki32.57465
8.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.83454
9.WALIJEWSKI, Radosław04UKS Żabianka Gdańsk33.04446
10.WIERCIŃSKI, Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew33.05445
11.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki33.48428
12.IWANKOWSKI, Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''33.49428
13.BEDNARCZUK, Hubert04UKS Żoliborz33.92412
14.JONOWSKI, Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''34.01409
15.PIEKUŚ, Michał04Śródmiejski UKS34.36396
16.ROGACKI, Michał04UKS SP-149 Łódź34.48392
17.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa34.69385
18.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź34.79382
19.KAŁUSOWSKI, Gracjan04MKS Trójka Łódź34.80381
20.ZGODA, Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków34.96376
21.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź35.81350
22.MILCZARCZYK, Oliwier04MKS Trójka Łódź35.96346
23.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS Wodnik Łask36.31336
24.PUDLARZ, Adam04SKS 137 Delfin Łódź37.43306
25.KURPISZ, Kacper04UKP ,,Polonia Warszawa''46.66158
NWJAROSZYŃSKI, Michał04UKP ,,Polonia Warszawa''

15 lat

1.ZACHARZYŃSKI, Norbert03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''30.28579
2.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.29579
3.DOBRINDT, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa30.39573
4.GRABEK, Oskar03UKS Olimpijczyk 2330.43571
5.BIEDKA, Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.82549
6.JACHIMOWICZ, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''30.90545
7.SKRZYPEK, Piotr03Śródmiejski UKS32.16483
8.MICHALAK, Jan03UKS Nawa Skierniewice32.17483
9.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn32.28478
10.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa32.34475
11.JASIŃSKI, Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź32.47470
12.WILANOWSKI, Mateusz03MKS Jedynka Łódź32.69460
13.OLENDER, Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin33.27437
14.JANUSZANIS, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy33.63423
15.KUZIA, Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszków34.26400
16.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.51391
17.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa34.57389
18.SKWARNICKI, Jakub03BUKS Warszawa36.64327
NWPASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''

16 lat

1.SAGAN, Jakub02Uks Skarpa Lublin29.98597
2.ŁUKASIK, Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław30.48568
3.PÓŁTORAK, Patryk02MUKS ,,Lider''Chełm31.11534
4.PIEKARUŚ, Dawid02KP AVIA Świdnik31.40519
5.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin31.43518
NWHORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''

17 - 18 lat

1.NOWAK, Kacper00UKP Unia Oświęcim29.09653
2.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń29.32638
3.MICHALCZYK, Andrzej00UKP Unia Oświęcim29.57622
4.ROGULIN, Bogdan01UKS G-8 Bielany Warszawa29.88603
5.KŁOSIŃSKI, Alan00MKS Jedynka Łódź30.00596
6.PAKUŁA, Mateusz00KU AZS Politechniki Łódzkiej30.86547
7.SACHA, Kamil01WKS Śląsk Wrocław31.72504
8.SIENKIEWICZ, Dawid01WKS Śląsk Wrocław32.22481
9.FAJKOWSKI, Piotr01MKS Trójka Łódź32.51468
DYSKW.SZCZECIŃSKI, Robert00MKS Polonia Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 5
10.11.2018 - 8:57
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:03.53
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:10.98
2:14.64
JEDRZEJCZAK, Otylia
OLCZAK, Mirella
OLCZAK, Mirela
OLCZAK, Mirela
OLCZAK, Mirela
OLCZAK, Mirela
TRAMBOWICZ, Zuzanna
00114


POL
00104
00104
00202
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wlkp.
Olsztyn
13.12.2007
26.11.2009
26.11.2009
26.11.2009
26.11.2009
27.11.2008
15.12.2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.KNOP, Aleksandra03UKS 190 Łódź2:15.4468830.8234.5635.1634.90
2.WĘGRZYNOWSKA, Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:15.9068130.2334.1735.0336.47
3.KOSSAKOWSKA, Dominika01AZS AWF Katowice2:17.5665731.6134.6735.4335.85
4.NOWAK, Zuzanna02UKP Unia Oświęcim2:19.2763331.5535.3635.6036.76
5.ANDRZEJEWSKA, Kamila99KU AZS UMCS Lublin2:19.4063131.9835.7335.8835.81
6.PROCHOWNIK, Martyna02KU AZS UMCS Lublin2:22.0259731.7435.3036.8238.16
7.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs2:22.4959132.5635.8036.4237.71
8.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin2:23.7357632.1936.4937.2637.79
9.KOŁODZIEJ, Katarzyna00KU AZS UMCS Lublin2:24.1757131.9136.3737.4838.41
10.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy2:24.7956332.7436.7737.4037.88
11.IŻYCKA, Marta00KU AZS AGH Kraków2:24.9056233.1737.1137.0837.54
12.GROŃ, Weronika03MUKS ''Piętnastka''2:25.7255332.3037.1537.6238.65
13.SZYMAŃSKA, Julia03UKS 190 Łódź2:25.8955133.2636.9037.4438.29
14.MAIK, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:26.7654131.7736.9539.4538.59
15.PIASECKA, Alicja04UKS Żabianka Gdańsk2:27.4453331.8636.7838.9439.86
16.SZYSZKO, Karolina03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:27.5853232.4236.8338.1240.21
17.SOBOLEWSKA, Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:30.2750433.9437.8938.9139.53
18.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:31.4949232.5437.4539.8241.68
19.WRZESIŃSKA, Wiktoria04UKS 190 Łódź2:35.1045835.5138.3739.7541.47
20.CZERWIŃSKA, Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:35.2745734.5039.5440.8640.37
21.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:40.0641735.1740.3243.1741.40
22.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź2:40.6541234.4539.5743.1643.47
23.BĘBEN, Nina03KS OLIMPIA Lublin2:40.7541134.5539.8742.5443.79
24.KĄKOLECKA, Klaudia03UKS "V" Łomianki2:47.4536435.9542.1844.7244.60
25.HAŁADYN, Kamila04UKS SP-149 Łódź2:49.9334834.8443.1346.3245.64

14 lat

1.PIASECKA, Alicja04UKS Żabianka Gdańsk2:27.4453331.8636.7838.9439.86
2.SOBOLEWSKA, Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:30.2750433.9437.8938.9139.53
3.WRZESIŃSKA, Wiktoria04UKS 190 Łódź2:35.1045835.5138.3739.7541.47
4.CZERWIŃSKA, Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:35.2745734.5039.5440.8640.37
5.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:40.0641735.1740.3243.1741.40
6.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź2:40.6541234.4539.5743.1643.47
7.HAŁADYN, Kamila04UKS SP-149 Łódź2:49.9334834.8443.1346.3245.64

15 lat

1.KNOP, Aleksandra03UKS 190 Łódź2:15.4468830.8234.5635.1634.90
2.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs2:22.4959132.5635.8036.4237.71
3.GROŃ, Weronika03MUKS ''Piętnastka''2:25.7255332.3037.1537.6238.65
4.SZYMAŃSKA, Julia03UKS 190 Łódź2:25.8955133.2636.9037.4438.29
5.MAIK, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:26.7654131.7736.9539.4538.59
6.SZYSZKO, Karolina03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:27.5853232.4236.8338.1240.21
7.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:31.4949232.5437.4539.8241.68
8.BĘBEN, Nina03KS OLIMPIA Lublin2:40.7541134.5539.8742.5443.79
9.KĄKOLECKA, Klaudia03UKS "V" Łomianki2:47.4536435.9542.1844.7244.60

16 lat

1.NOWAK, Zuzanna02UKP Unia Oświęcim2:19.2763331.5535.3635.6036.76
2.PROCHOWNIK, Martyna02KU AZS UMCS Lublin2:22.0259731.7435.3036.8238.16
3.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin2:23.7357632.1936.4937.2637.79
4.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy2:24.7956332.7436.7737.4037.88

17 - 18 lat

1.WĘGRZYNOWSKA, Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:15.9068130.2334.1735.0336.47
2.KOSSAKOWSKA, Dominika01AZS AWF Katowice2:17.5665731.6134.6735.4335.85
3.KOŁODZIEJ, Katarzyna00KU AZS UMCS Lublin2:24.1757131.9136.3737.4838.41
4.IŻYCKA, Marta00KU AZS AGH Kraków2:24.9056233.1737.1137.0837.54


<< TOP >>
Konkurencja 6
10.11.2018 - 9:07
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:50.13
1:50.89
1:53.09
1:55.89
1:55.93
2:00.26
2:02.88
KORZENIOWSKI, Pawel
KORZENIOWSKI, Pawel
CIEŚLAK, Marcin
POPRAWA, Michał
CIEŚLAK, Marcin
KUŚWIK, Maciej
URYNIUK, Paweł
00114
00114
03914
00611
03914
00601
05114
Istanbul (TUR)
Triest (ITA)
Dubai (UAE)
Poznan
Gorzow Wlkp.
Poznan
Łódź
12.12.2009
10.12.2005
19.12.2010
17.12.2011
29.11.2008
17.12.2011
21.12.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.CHRZANOWSKI, Damian98WKS Śląsk Wrocław1:57.0779726.5929.9829.9830.52
2.WARZOCHA, Albert01Uks Cityzen2:01.5371227.2631.3531.9430.98
3.SADŁOWSKI, Piotr00MTP Kormoran Olsztyn2:02.1470227.4831.2631.8431.56
4.OLLER, Krzysztof00MTP Kormoran Olsztyn2:02.4769628.3230.4731.8131.87
5.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.9868727.8031.2531.8232.11
6.DEREŃ, Kacper98WKS Śląsk Wrocław2:03.1468527.1731.3531.6732.95
7.SZWEDZKI, Dawid94WKS Śląsk Wrocław2:03.6267728.0731.0231.7932.74
8.ZDZIEBŁO, Piotr02WKS Śląsk Wrocław2:04.2066728.4231.2932.2132.28
9.ĆWIEK, Wiktor03UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.2766628.2631.8331.8332.35
10.BOCHEŃ, Tomasz99KU AZS UMCS Lublin2:04.4766327.7431.0332.4133.29
11.FIKS, Krzysztof00UKS 190 Łódź2:04.5166228.7432.0132.0931.67
12.CIEŚLA, Oskar01AZS AWF Katowice2:04.5266228.1131.8432.1532.42
13.GIRUL, Radosław01WKS Śląsk Wrocław2:05.7964229.1232.1632.0932.42
14.SIERADZKI, Kamil02UKS Wodnik Siemianowice Śląski2:06.8762628.2232.4533.0933.11
15.KEMPA, Mikołaj99KU AZS UMCS Lublin2:07.1062328.7132.4532.6133.33
16.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:07.1362228.5532.1233.0433.42
17.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:07.1662229.7832.8731.7332.78
18.KRYŚ, Jarosław02MKP Szczecin2:07.2362128.1632.3433.6233.11
19.ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.2962028.5132.1133.3433.33
20.ŚWIDERSKI, Bartłomiej98AZS AWF Warszawa2:07.9461028.1132.2033.7733.86
21.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin2:08.0660928.2232.0233.5334.29
22.CHODULSKI, Jakub00Uks Skarpa Lublin2:08.1860729.9232.3132.8533.10
23.PURTAK, Wiktor02WKS Śląsk Wrocław2:08.2060728.8832.2033.1533.97
24.NOWICZKOW, Jakub01KU AZS UMCS Lublin2:09.0659529.1033.0933.5133.36
25.SADŁO, Marcel01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:09.4858928.6433.1733.3934.28
26.KADROW, Konrad97KU AZS UMCS Lublin2:10.0258229.7533.2134.5232.54
27.PACŁAWSKI, Jakub00Akademia Aqua Sport2:10.0558129.2232.6833.8134.34
28.OLESKI, Tomasz03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:10.1458029.6432.7933.8533.86
29.SOBIESZUK, Kacper02Uks Skarpa Lublin2:10.4257627.8232.6634.0835.86
30.DURAJCZYK, Michał97AZS AWF Warszawa2:10.7457228.9232.4134.1335.28
31.GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź2:10.9556929.1933.7634.3533.65
32.DADOS, Aleksander01KS ,,Wisła'' Puławy2:11.0156828.9433.1634.3934.52
33.BORKOWSKI, Kacper00KU AZS UMCS Lublin2:11.7355929.3333.1234.4234.86
34.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź2:11.7855928.9232.9034.2035.76
35.WOŹNIAK, Kamil01KS ,,Wisła'' Puławy2:11.9455729.9533.8934.0534.05
36.MAMCARZ, Mateusz04Płetwal Zakopane2:12.2555328.4234.1235.7533.96
37.RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź2:12.9854430.3033.9134.4434.33
38.POPIOŁEK, Dawid02Uks Skarpa Lublin2:13.3453929.2432.8536.5734.68
39.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''2:13.6053629.8233.4534.3136.02
40.TŁOMAK, Andrzej01St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:13.7453429.3532.5835.7136.10
41.NALEŹNIK, Jakub01MKP Szczecin2:14.0253129.1933.1034.9536.78
42.PRZYBYSZ, Mateusz03BUKS Warszawa2:15.2251729.8733.2235.5236.61
43.MRÓZ, Adam03UKS Olimpijczyk 232:15.2451730.3534.1735.4535.27
44.ZACHARZYŃSKI, Norbert03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:15.2651731.4434.6035.4633.76
45.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''2:15.3051629.5433.6835.0037.08
46.WIŚNIEWSKI, Mikołaj03MUKS ''Piętnastka''2:16.0650730.7135.4835.7134.16
47.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:16.1350730.6534.3735.2635.85
48.KUDLIŃSKI, Łukasz03UKS SP-149 Łódź2:18.6248030.5635.6137.1435.31
49.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP-149 Łódź2:19.0947530.0335.2536.9236.89
50.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:19.5547031.1034.6536.8636.94
51.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź2:20.6046032.0335.9236.6536.00
52.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:22.6844030.9836.3237.1638.22
53.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź2:22.8043930.9235.6637.8438.38
54.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:23.6143132.2535.8437.1538.37
55.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.9142930.3937.2737.6838.57
56.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:25.8541231.8536.7238.3138.97
57.CHOŁŻYŃSKI, Nikodem03UKS Olimpijczyk 232:26.5340631.4936.5339.0039.51
58.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków2:27.0840231.7737.7138.2339.37
59.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź2:28.0139433.0137.6938.4138.90
60.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targówek2:29.2838431.2236.9839.7241.36
61.SKOWRONEK, Hubert02UKS Nawa Skierniewice2:29.6638131.8737.3240.4640.01
62.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn2:39.3031634.0039.6642.1543.49
NWADAMCZEWSKI, Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn

14 lat

1.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:07.1362228.5532.1233.0433.42
2.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:07.1662229.7832.8731.7332.78
3.GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź2:10.9556929.1933.7634.3533.65
4.MAMCARZ, Mateusz04Płetwal Zakopane2:12.2555328.4234.1235.7533.96
5.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP-149 Łódź2:19.0947530.0335.2536.9236.89
6.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:22.6844030.9836.3237.1638.22
7.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź2:22.8043930.9235.6637.8438.38
8.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:23.6143132.2535.8437.1538.37
9.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:25.8541231.8536.7238.3138.97
10.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź2:28.0139433.0137.6938.4138.90
11.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targówek2:29.2838431.2236.9839.7241.36
12.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn2:39.3031634.0039.6642.1543.49

15 lat

1.ĆWIEK, Wiktor03UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.2766628.2631.8331.8332.35
2.OLESKI, Tomasz03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:10.1458029.6432.7933.8533.86
3.PRZYBYSZ, Mateusz03BUKS Warszawa2:15.2251729.8733.2235.5236.61
4.MRÓZ, Adam03UKS Olimpijczyk 232:15.2451730.3534.1735.4535.27
5.ZACHARZYŃSKI, Norbert03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:15.2651731.4434.6035.4633.76
6.WIŚNIEWSKI, Mikołaj03MUKS ''Piętnastka''2:16.0650730.7135.4835.7134.16
7.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:16.1350730.6534.3735.2635.85
8.KUDLIŃSKI, Łukasz03UKS SP-149 Łódź2:18.6248030.5635.6137.1435.31
9.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź2:20.6046032.0335.9236.6536.00
10.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.9142930.3937.2737.6838.57
11.CHOŁŻYŃSKI, Nikodem03UKS Olimpijczyk 232:26.5340631.4936.5339.0039.51

16 lat

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.9868727.8031.2531.8232.11
2.ZDZIEBŁO, Piotr02WKS Śląsk Wrocław2:04.2066728.4231.2932.2132.28
3.SIERADZKI, Kamil02UKS Wodnik Siemianowice Śląski2:06.8762628.2232.4533.0933.11
4.KRYŚ, Jarosław02MKP Szczecin2:07.2362128.1632.3433.6233.11
5.PURTAK, Wiktor02WKS Śląsk Wrocław2:08.2060728.8832.2033.1533.97
6.SOBIESZUK, Kacper02Uks Skarpa Lublin2:10.4257627.8232.6634.0835.86
7.RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź2:12.9854430.3033.9134.4434.33
8.POPIOŁEK, Dawid02Uks Skarpa Lublin2:13.3453929.2432.8536.5734.68
9.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''2:13.6053629.8233.4534.3136.02
10.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''2:15.3051629.5433.6835.0037.08
11.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:19.5547031.1034.6536.8636.94
12.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków2:27.0840231.7737.7138.2339.37
13.SKOWRONEK, Hubert02UKS Nawa Skierniewice2:29.6638131.8737.3240.4640.01

17 - 18 lat

1.WARZOCHA, Albert01Uks Cityzen2:01.5371227.2631.3531.9430.98
2.SADŁOWSKI, Piotr00MTP Kormoran Olsztyn2:02.1470227.4831.2631.8431.56
3.OLLER, Krzysztof00MTP Kormoran Olsztyn2:02.4769628.3230.4731.8131.87
4.FIKS, Krzysztof00UKS 190 Łódź2:04.5166228.7432.0132.0931.67
5.CIEŚLA, Oskar01AZS AWF Katowice2:04.5266228.1131.8432.1532.42
6.GIRUL, Radosław01WKS Śląsk Wrocław2:05.7964229.1232.1632.0932.42
7.ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.2962028.5132.1133.3433.33
8.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin2:08.0660928.2232.0233.5334.29
9.CHODULSKI, Jakub00Uks Skarpa Lublin2:08.1860729.9232.3132.8533.10
10.NOWICZKOW, Jakub01KU AZS UMCS Lublin2:09.0659529.1033.0933.5133.36
11.SADŁO, Marcel01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:09.4858928.6433.1733.3934.28
12.PACŁAWSKI, Jakub00Akademia Aqua Sport2:10.0558129.2232.6833.8134.34
13.DADOS, Aleksander01KS ,,Wisła'' Puławy2:11.0156828.9433.1634.3934.52
14.BORKOWSKI, Kacper00KU AZS UMCS Lublin2:11.7355929.3333.1234.4234.86
15.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź2:11.7855928.9232.9034.2035.76
16.WOŹNIAK, Kamil01KS ,,Wisła'' Puławy2:11.9455729.9533.8934.0534.05
17.TŁOMAK, Andrzej01St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:13.7453429.3532.5835.7136.10
18.NALEŹNIK, Jakub01MKP Szczecin2:14.0253129.1933.1034.9536.78
NWADAMCZEWSKI, Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn


<< TOP >>
Konkurencja 7
10.11.2018 - 9:21
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
57.17
57.17
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:01.52
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
NAZIĘBŁO, Klaudia
NAZIĘBŁO, Klaudia
KNOP, Aleksandra
00101
00101

00104
00101
00101
01605
Netanya (ISR)
Netanya (ISR)
Gorzów Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wlkp.
Lublin
03.12.2015
03.12.2015
27.11.2009
27.11.2009
27.11.2009
28.11.2008
05.03.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat i starsi

1.PIESKO, Martyna03UKS Olimpijczyk 231:03.5464931.0332.51
2.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy1:03.6064730.9032.70
3.MAIK, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:04.1263231.8732.25
4.TRACZYK, Justyna04WKS Śląsk Wrocław1:04.9060932.0432.86
5.WŁODARCZYK, Ewelina96WKS Śląsk Wrocław1:05.2460031.6733.57
6.PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:05.2859931.5533.73
7.GÓRNICKA, Aleksandra02MKP Szczecin1:05.4259531.8433.58
8.WIŚNIEWSKA, Oliwia01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:05.4459431.9133.53
9.PIOTROWICZ, Maja02KU AZS UMCS Lublin1:05.6358931.5134.12
10.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.8058431.5734.23
11.GRZELCZYK, Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:06.1857432.4133.77
12.JAKUBCZAK, Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:06.2057432.2233.98
13.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin1:06.2557332.1334.12
14.SUCHECKA, Katarzyna99KU AZS UMCS Lublin1:06.3856931.8134.57
15.MIGDAŁ, Maria01UKS Żabianka Gdańsk1:06.4556731.8334.62
16.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin1:07.1655032.9434.22
17.GARULA, Wiktoria02CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:07.1754932.6834.49
18.KOZANECKA, Laura03UKS 190 Łódź1:07.6853733.6933.99
19.MARJAŃSKA, Agata03MUKS ''Piętnastka''1:07.7353632.9534.78
20.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:07.8153432.9134.90
21.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.1552633.4334.72
22.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.1652632.8035.36
23.MACIOŁA, Maja03AZS AWF Warszawa1:08.2752333.1235.15
24.WILGOCKA, Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin1:08.3552133.3135.04
25.WAŚNIEWSKA, Martyna04UKP Jedynka Elbląg1:08.5751633.1735.40
26.FRYSIAK, Zuzanna03MUKS ''Piętnastka''1:08.6451533.5435.10
27.KRUZEROWSKA, Zofia04MKS Jedynka Łódź1:08.6851433.2835.40
28.OSINIAK, Iga03KS OLIMPIA Lublin1:08.7651233.3435.42
29.GUTOWSKA, Maria04UKP Jedynka Elbląg1:08.9150933.4035.51
BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.9150933.3335.58
31.ROMANOWSKA, Patrycja00KU AZS Politechniki Łódzkiej1:08.9350832.6236.31
BORKOWSKA, Małgorzata02UKS Olimpijczyk 231:08.9350833.0735.86
33.BRZOZOWSKA, Marta00MKS Juvenia Wrocław1:09.2350233.6535.58
34.SAMUŁA, Kornelia03UKS Olimpijczyk 231:09.4649733.8335.63
35.SOBIAK, Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław1:09.4849633.8635.62
36.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.8448934.1435.70
37.BARTCZAK, Julia00KU AZS Politechniki Łódzkiej1:10.1148333.5236.59
38.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.1248333.9236.20
39.KOWALSKA, Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz1:10.5047534.6035.90
40.KANTECKA, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:10.6147334.7035.91
41.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno1:10.8346834.5836.25
42.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz1:11.2546033.9337.32
43.HAŁADYN, Karolina03UKS 190 Łódź1:11.4145734.9536.46
44.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:11.5245534.5336.99
45.GAZDA, Małgorzata04UKS Olimpijczyk 231:12.0344534.9737.06
46.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź1:12.1544335.5236.63
ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź1:12.1544335.3036.85
48.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin1:12.5843535.3837.20
49.DOMŻOL, Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:12.6143535.5537.06
50.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź1:13.1142635.9137.20
51.BĘBEN, Nina03KS OLIMPIA Lublin1:13.4442035.6137.83
52.BRYWCZYŃSKA, Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:14.0041136.1837.82
53.KUMOREK, Kamila02KU AZS UMCS Lublin1:14.8739735.4139.46
54.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.0637836.4639.60
55.BURBELKA, Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:16.4137336.7939.62
56.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa1:16.9136637.3839.53
57.CZERWIŃSKA, Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew1:16.9336637.1539.78
58.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź1:17.6535538.5939.06
DYSKW.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.
NWTCHÓRZ, Alicja92MKS Juvenia Wrocław31.92
NWSADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz

14 lat

1.TRACZYK, Justyna04WKS Śląsk Wrocław1:04.9060932.0432.86
2.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.1652632.8035.36
3.WILGOCKA, Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin1:08.3552133.3135.04
4.WAŚNIEWSKA, Martyna04UKP Jedynka Elbląg1:08.5751633.1735.40
5.KRUZEROWSKA, Zofia04MKS Jedynka Łódź1:08.6851433.2835.40
6.GUTOWSKA, Maria04UKP Jedynka Elbląg1:08.9150933.4035.51
BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.9150933.3335.58
8.TYMIŃSKA, Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.8448934.1435.70
9.KOWALSKA, Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz1:10.5047534.6035.90
10.GAZDA, Małgorzata04UKS Olimpijczyk 231:12.0344534.9737.06
11.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź1:12.1544335.5236.63
ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź1:12.1544335.3036.85
13.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin1:12.5843535.3837.20
14.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź1:13.1142635.9137.20
15.BRYWCZYŃSKA, Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:14.0041136.1837.82
16.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.0637836.4639.60
17.BURBELKA, Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:16.4137336.7939.62
18.CZERWIŃSKA, Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew1:16.9336637.1539.78
19.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź1:17.6535538.5939.06

15 lat

1.PIESKO, Martyna03UKS Olimpijczyk 231:03.5464931.0332.51
2.MAIK, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:04.1263231.8732.25
3.PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:05.2859931.5533.73
4.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.8058431.5734.23
5.KOZANECKA, Laura03UKS 190 Łódź1:07.6853733.6933.99
6.MARJAŃSKA, Agata03MUKS ''Piętnastka''1:07.7353632.9534.78
7.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:07.8153432.9134.90
8.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.1552633.4334.72
9.MACIOŁA, Maja03AZS AWF Warszawa1:08.2752333.1235.15
10.FRYSIAK, Zuzanna03MUKS ''Piętnastka''1:08.6451533.5435.10
11.OSINIAK, Iga03KS OLIMPIA Lublin1:08.7651233.3435.42
12.SAMUŁA, Kornelia03UKS Olimpijczyk 231:09.4649733.8335.63
13.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.1248333.9236.20
14.KANTECKA, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:10.6147334.7035.91
15.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno1:10.8346834.5836.25
16.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz1:11.2546033.9337.32
17.HAŁADYN, Karolina03UKS 190 Łódź1:11.4145734.9536.46
18.BĘBEN, Nina03KS OLIMPIA Lublin1:13.4442035.6137.83
19.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa1:16.9136637.3839.53
DYSKW.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.
NWSADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz

16 lat

1.GÓRNICKA, Aleksandra02MKP Szczecin1:05.4259531.8433.58
2.PIOTROWICZ, Maja02KU AZS UMCS Lublin1:05.6358931.5134.12
3.GRZELCZYK, Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:06.1857432.4133.77
4.JAKUBCZAK, Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:06.2057432.2233.98
5.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin1:07.1655032.9434.22
6.GARULA, Wiktoria02CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:07.1754932.6834.49
7.BORKOWSKA, Małgorzata02UKS Olimpijczyk 231:08.9350833.0735.86
8.SOBIAK, Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław1:09.4849633.8635.62
9.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:11.5245534.5336.99
10.DOMŻOL, Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:12.6143535.5537.06
11.KUMOREK, Kamila02KU AZS UMCS Lublin1:14.8739735.4139.46

17 - 18 lat

1.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy1:03.6064730.9032.70
2.WIŚNIEWSKA, Oliwia01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:05.4459431.9133.53
3.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin1:06.2557332.1334.12
4.MIGDAŁ, Maria01UKS Żabianka Gdańsk1:06.4556731.8334.62
5.ROMANOWSKA, Patrycja00KU AZS Politechniki Łódzkiej1:08.9350832.6236.31
6.BRZOZOWSKA, Marta00MKS Juvenia Wrocław1:09.2350233.6535.58
7.BARTCZAK, Julia00KU AZS Politechniki Łódzkiej1:10.1148333.5236.59


<< TOP >>
Konkurencja 8
10.11.2018 - 9:29
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
49.23
49.69
49.69
50.53
52.45
54.52
56.41
KAWĘCKI, Radosław
KAWĘCKI, Radosław
KAWĘCKI, Radosław
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
MURZYN, Dawid
GORAJ, Marcin
00114

00304
05114
05114
00106
03606
Lublin
Istambuł (TUR)
Istanbul (TUR)
Olsztyn
Lublin
Ostrowiec Sw.
Lublin
20.12.2015
09.12.2009
12.12.2009
17.12.2016
19.12.2015
22.12.2012
19.12.2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat i starsi

1.KAŹMIERCZAK, Kamil99TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód52.8479225.8027.04
2.POLEWKA, Tomasz94AZS AWF Katowice52.9978525.9027.09
3.UNGEHEUER, Mateusz96KU AZS AGH Kraków54.1773526.0928.08
4.OSTROWSKI, Karol99MKP Szczecin55.4568526.9028.55
5.KĘDZIA, Wiktor00MKP Szczecin56.0966227.5228.57
6.BIEROŃSKI, Michał99WKS Śląsk Wrocław56.5364727.8328.70
7.NOWICZKOW, Jakub01KU AZS UMCS Lublin56.6664227.7928.87
8.BRYŁA, Kamil99KU AZS UMCS Lublin56.7064127.4629.24
9.KUCZAK, Adam00WKS Śląsk Wrocław57.0662927.8429.22
10.ŚWIDERSKI, Bartłomiej98AZS AWF Warszawa57.7860627.6430.14
11.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa57.9160227.9030.01
12.FRANKE, Paweł99UKS G-8 Bielany Warszawa57.9560027.6030.35
13.ŁUKASZCZYK, Mateusz00UKS ,,ORKA'' Zamość58.3358928.0030.33
14.GÓRKA, Łukasz02WKS Śląsk Wrocław58.5858128.1330.45
15.WOŁOSZYN, Roman01KU AZS UMCS Lublin59.1856428.6230.56
16.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa59.4955528.9930.50
17.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków59.7954729.0230.77
18.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02MKS Trójka Łódź1:00.2853329.4730.81
19.SIEKACZYŃSKI, Artur02UKP Fala Kraśnik1:00.3753129.2231.15
20.RYBIŃSKI, Filip02St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:00.4053028.9331.47
21.KUREK, Jakub01MKP Szczecin1:00.8052029.5631.24
22.URBAN, Jakub03LUKS Orlik1:00.9551630.0830.87
23.SAGAN, Jakub02Uks Skarpa Lublin1:01.2750830.0731.20
24.PITYŃSKI, Wiktor03WKS Śląsk Wrocław1:01.4550330.7130.74
25.BALICKI, Michał00Galicja Krakow1:01.5850029.0332.55
26.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:01.6449929.9831.66
27.OLSZEWSKI, Jakub04MUKS ''Piętnastka''1:01.8049530.0931.71
28.GRYCHTOŁ, Arkadiusz03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:01.9449229.9931.95
29.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.9849129.3332.65
30.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.1048829.8932.21
31.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin1:02.3948130.2132.18
32.GALICKI, Bartosz01BUKS Warszawa1:02.5547729.3133.24
33.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.1744231.0433.13
34.CYCKOWSKI, Aleksander03UKP Jedynka Elbląg1:04.4243730.7433.68
35.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź1:04.4743631.1633.31
36.SOBIECH, Szymon03UKS SP-149 Łódź1:04.6343331.3333.30
37.STEFANOWSKI, Dawid01UKS Nawa Skierniewice1:05.4841631.3334.15
38.KOŁBUŚ, Jakub04Uks ,,Pingwiny''1:05.8041031.1634.64
39.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask1:06.0440531.8834.16
40.STRASZYŃSKI, Kacper03MKS Trójka Łódź1:06.3340032.6333.70
41.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź1:06.8939031.8935.00
42.KOWALCZYK, Jakub04UKS SP-149 Łódź1:06.9039032.9433.96
43.SKIBIAK, Hubert04UKS 190 Łódź1:07.9937233.6634.33
44.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa1:08.5936233.4735.12
45.WROBLEWSKI, Konrad04Uks ,,Pingwiny''1:08.7435932.8635.88
46.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz1:09.6534632.3637.29
47.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn1:09.6934534.3235.37
48.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:09.7834432.9636.82
49.KILAR, Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej1:10.1733834.3435.83
50.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.3632134.8736.49
51.LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:11.4132134.0837.33
52.ŻYTYŃSKI, Jan02UKS Nawa Skierniewice1:14.4628336.6837.78
53.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź1:14.5028236.2038.30
54.PUDLARZ, Adam04SKS 137 Delfin Łódź1:15.2427437.5237.72
55.WIDAWSKI, Jakub04MUKS Wodnik Łask1:18.0524537.6940.36
DYSKW.SADŁOWSKI, Piotr00MTP Kormoran Olsztyn
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.
NWMAKOWSKI, Wojciech92AZS AWF Warszawa
NWŁAWRYNOWICZ, Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz
NWSZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa
NWTARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa

14 lat

1.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa59.4955528.9930.50
2.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:01.6449929.9831.66
3.OLSZEWSKI, Jakub04MUKS ''Piętnastka''1:01.8049530.0931.71
4.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.1048829.8932.21
5.KOŁBUŚ, Jakub04Uks ,,Pingwiny''1:05.8041031.1634.64
6.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask1:06.0440531.8834.16
7.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź1:06.8939031.8935.00
8.KOWALCZYK, Jakub04UKS SP-149 Łódź1:06.9039032.9433.96
9.SKIBIAK, Hubert04UKS 190 Łódź1:07.9937233.6634.33
10.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa1:08.5936233.4735.12
11.WROBLEWSKI, Konrad04Uks ,,Pingwiny''1:08.7435932.8635.88
12.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn1:09.6934534.3235.37
13.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:09.7834432.9636.82
14.KILAR, Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej1:10.1733834.3435.83
15.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.3632134.8736.49
16.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź1:14.5028236.2038.30
17.PUDLARZ, Adam04SKS 137 Delfin Łódź1:15.2427437.5237.72
18.WIDAWSKI, Jakub04MUKS Wodnik Łask1:18.0524537.6940.36
NWSZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa
NWTARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa

15 lat

1.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa57.9160227.9030.01
2.URBAN, Jakub03LUKS Orlik1:00.9551630.0830.87
3.PITYŃSKI, Wiktor03WKS Śląsk Wrocław1:01.4550330.7130.74
4.GRYCHTOŁ, Arkadiusz03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:01.9449229.9931.95
5.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.1744231.0433.13
6.CYCKOWSKI, Aleksander03UKP Jedynka Elbląg1:04.4243730.7433.68
7.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź1:04.4743631.1633.31
8.SOBIECH, Szymon03UKS SP-149 Łódź1:04.6343331.3333.30
9.STRASZYŃSKI, Kacper03MKS Trójka Łódź1:06.3340032.6333.70
10.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz1:09.6534632.3637.29
11.LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:11.4132134.0837.33
NWŁAWRYNOWICZ, Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz

16 lat

1.GÓRKA, Łukasz02WKS Śląsk Wrocław58.5858128.1330.45
2.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków59.7954729.0230.77
3.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02MKS Trójka Łódź1:00.2853329.4730.81
4.SIEKACZYŃSKI, Artur02UKP Fala Kraśnik1:00.3753129.2231.15
5.RYBIŃSKI, Filip02St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:00.4053028.9331.47
6.SAGAN, Jakub02Uks Skarpa Lublin1:01.2750830.0731.20
7.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin1:02.3948130.2132.18
8.ŻYTYŃSKI, Jan02UKS Nawa Skierniewice1:14.4628336.6837.78

17 - 18 lat

1.KĘDZIA, Wiktor00MKP Szczecin56.0966227.5228.57
2.NOWICZKOW, Jakub01KU AZS UMCS Lublin56.6664227.7928.87
3.KUCZAK, Adam00WKS Śląsk Wrocław57.0662927.8429.22
4.ŁUKASZCZYK, Mateusz00UKS ,,ORKA'' Zamość58.3358928.0030.33
5.WOŁOSZYN, Roman01KU AZS UMCS Lublin59.1856428.6230.56
6.KUREK, Jakub01MKP Szczecin1:00.8052029.5631.24
7.BALICKI, Michał00Galicja Krakow1:01.5850029.0332.55
8.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.9849129.3332.65
9.GALICKI, Bartosz01BUKS Warszawa1:02.5547729.3133.24
10.STEFANOWSKI, Dawid01UKS Nawa Skierniewice1:05.4841631.3334.15
DYSKW.SADŁOWSKI, Piotr00MTP Kormoran Olsztyn
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.


<< TOP >>
Konkurencja 9
10.11.2018 - 9:38
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
2:07.97
2:07.97
2:10.25
2:10.64
2:11.56
2:13.18
2:13.18
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
BARANOWSKA, Katarzyna
URBANCZYK, Aleksandra
URBANCZYK, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
00101
00101
POL
POL
POL
01605
01605
Lublin
Lublin
Trieste (ITA)
Vienna (AUT)
Dublin (IRL)
Łódź
Łódź
17.12.2015
17.12.2015
08.12.2005
09.12.2004
11.12.2003
19.12.2017
19.12.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.KNOP, Aleksandra03UKS 190 Łódź2:15.4772730.1533.8840.5830.86
2.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:17.6669330.7135.5539.6031.80
3.ŻMUDA, Weronika00KU AZS UMCS Lublin2:18.6767829.9135.6239.2733.87
4.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''2:21.3264130.8934.1841.5134.74
5.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:22.1762931.0238.0039.2733.88
6.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin2:23.4561330.6037.8542.4532.55
7.SZOPA, Marta00CSTiR Strzyżów2:24.4360032.2138.6341.0632.53
8.PROCHOWNIK, Martyna02KU AZS UMCS Lublin2:25.3558931.3637.5042.6433.85
9.URYGA, Paulina95KU AZS AGH Kraków2:25.3658931.9136.1541.6735.63
10.RUSSEK, Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.46587
11.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin2:25.6958532.1836.9842.3934.14
12.WIŚNIEWSKA, Oliwia01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:25.7458432.4937.1341.7934.33
13.WECKWERT, Iga04UKS Żabianka Gdańsk2:26.25578
14.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy2:26.3757732.0038.6642.0333.68
15.LEWANDOWSKA, Natalia01UKP Unia Oświęcim2:26.6357432.0638.6842.7933.10
16.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.9257032.2538.9641.9933.72
17.SOBIAK, Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław2:27.0556931.7037.5543.7334.07
18.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:27.3156632.0838.8142.3634.06
19.KAMIŃSKA, Anna03MUKS ''Piętnastka''2:27.83560
20.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:27.93559
21.DOMORADZKA, Aleksandra03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:28.00558
22.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin2:29.06546
23.MIKOŁAJCZYK, Maja04UKS SP-149 Łódź2:29.4054232.0738.7543.5735.01
24.CIOCH-GRADZIK, Wiktoria03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:29.74538
25.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:30.3053231.4240.0944.1434.65
26.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:30.4953031.9437.4744.8736.21
27.SOBOLEWSKA, Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:30.7152832.7239.2144.7734.01
28.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.01525
29.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin2:31.2252334.6237.5645.1133.93
30.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP-149 Łódź2:31.24523
31.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.3052231.3337.1245.7937.06
32.KOSTRZEWSKA, Maria03UKS 190 Łódź2:32.8250733.8739.9044.7834.27
33.SZYMAŃSKA, Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:32.9250632.9937.5245.9236.49
34.PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:33.3750133.4138.9945.4935.48
35.DOMŻOL, Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:33.6749834.4439.0545.4634.72
36.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS Wodnik Łask2:33.9449634.1641.1742.0736.54
37.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP-149 Łódź2:34.2749233.9338.6146.0935.64
38.KUMOREK, Kamila02KU AZS UMCS Lublin2:35.8947734.6040.2645.5435.49
39.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS2:37.7646034.2743.2941.8538.35
40.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz2:41.3443034.7042.1246.9137.61
41.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:42.2042434.3640.9047.4539.49
42.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP-149 Łódź2:42.7641936.2242.3449.7934.41
43.TRYBUCH, Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.0141732.5939.8950.1040.43
44.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź2:43.9441039.0943.0444.0737.74
45.JASIŃSKA, Martyna03MUKS Wodnik Łask2:44.4340735.7541.6848.8538.15
46.LESIEWICZ, Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.2:52.7935034.2645.6454.4238.47
47.ZAVALNIUK, Daria03UKS SP-149 Łódź3:07.3927538.4048.7357.6642.60
DYSKW.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu.
DYSKW.ADAMSKA, Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu.
NWTCHÓRZ, Alicja92MKS Juvenia Wrocław
NIE UK.SZPIEGOWSKA, Wiktoria02WKS Śląsk Wrocław

14 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:17.6669330.7135.5539.6031.80
2.WECKWERT, Iga04UKS Żabianka Gdańsk2:26.25578
3.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.9257032.2538.9641.9933.72
4.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:27.93559
5.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin2:29.06546
6.MIKOŁAJCZYK, Maja04UKS SP-149 Łódź2:29.4054232.0738.7543.5735.01
7.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:30.4953031.9437.4744.8736.21
8.SOBOLEWSKA, Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:30.7152832.7239.2144.7734.01
9.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP-149 Łódź2:31.24523
10.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP-149 Łódź2:42.7641936.2242.3449.7934.41
11.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź2:43.9441039.0943.0444.0737.74
12.LESIEWICZ, Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.2:52.7935034.2645.6454.4238.47

15 lat

1.KNOP, Aleksandra03UKS 190 Łódź2:15.4772730.1533.8840.5830.86
2.RUSSEK, Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.46587
3.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:27.3156632.0838.8142.3634.06
4.KAMIŃSKA, Anna03MUKS ''Piętnastka''2:27.83560
5.DOMORADZKA, Aleksandra03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:28.00558
6.CIOCH-GRADZIK, Wiktoria03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:29.74538
7.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:30.3053231.4240.0944.1434.65
8.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.3052231.3337.1245.7937.06
9.KOSTRZEWSKA, Maria03UKS 190 Łódź2:32.8250733.8739.9044.7834.27
10.PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:33.3750133.4138.9945.4935.48
11.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS Wodnik Łask2:33.9449634.1641.1742.0736.54
12.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP-149 Łódź2:34.2749233.9338.6146.0935.64
13.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS2:37.7646034.2743.2941.8538.35
14.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz2:41.3443034.7042.1246.9137.61
15.JASIŃSKA, Martyna03MUKS Wodnik Łask2:44.4340735.7541.6848.8538.15
16.ZAVALNIUK, Daria03UKS SP-149 Łódź3:07.3927538.4048.7357.6642.60
DYSKW.ADAMSKA, Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu.

16 lat

1.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''2:21.3264130.8934.1841.5134.74
2.PROCHOWNIK, Martyna02KU AZS UMCS Lublin2:25.3558931.3637.5042.6433.85
3.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin2:25.6958532.1836.9842.3934.14
4.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy2:26.3757732.0038.6642.0333.68
5.SOBIAK, Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław2:27.0556931.7037.5543.7334.07
6.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.01525
7.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin2:31.2252334.6237.5645.1133.93
8.SZYMAŃSKA, Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:32.9250632.9937.5245.9236.49
9.DOMŻOL, Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:33.6749834.4439.0545.4634.72
10.KUMOREK, Kamila02KU AZS UMCS Lublin2:35.8947734.6040.2645.5435.49
11.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:42.2042434.3640.9047.4539.49
12.TRYBUCH, Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.0141732.5939.8950.1040.43
DYSKW.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu.
NIE UK.SZPIEGOWSKA, Wiktoria02WKS Śląsk Wrocław

17 - 18 lat

1.ŻMUDA, Weronika00KU AZS UMCS Lublin2:18.6767829.9135.6239.2733.87
2.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:22.1762931.0238.0039.2733.88
3.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin2:23.4561330.6037.8542.4532.55
4.SZOPA, Marta00CSTiR Strzyżów2:24.4360032.2138.6341.0632.53
5.WIŚNIEWSKA, Oliwia01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:25.7458432.4937.1341.7934.33
6.LEWANDOWSKA, Natalia01UKP Unia Oświęcim2:26.6357432.0638.6842.7933.10


<< TOP >>
Konkurencja 10
10.11.2018 - 9:53
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
1:53.64
1:53.64
1:56.16
1:58.52
1:59.58
2:03.13
2:06.01
ŚWITKOWSKI, Jan
ŚWITKOWSKI, Jan
ŚWITKOWSKI, Jan
ŚWITKOWSKI, Jan
CIEŚLAK, Marcin
KAŁUSOWSKI, Jan
URYNIUK, Paweł
01003
01003
01003
01003
03914
00905
05114
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Istanbul (TUR)
Poznan
Gorzow Wlkp.
Poznan
Łódź
18.12.2014
18.12.2014
14.12.2012
15.12.2011
27.11.2008
22.11.2015
19.12.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.WĄGROWSKI, Marcel99KU AZS Politechniki Łódzkiej1:59.2977625.9530.1434.5228.68
2.SZWEDZKI, Dawid94WKS Śląsk Wrocław2:02.1672227.6831.3334.4828.67
3.BUJAK, Dominik99St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:02.1772227.1731.8934.4228.69
4.DUBAS, Mateusz01AZS AWF Katowice2:03.8469327.9431.3635.2429.30
5.CHUDY, Michał97KS Warta Poznań2:04.2368725.3231.4137.7629.74
6.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław2:04.8667627.6431.7036.6928.83
7.LITWA, Krzysztof96KU AZS AGH Kraków2:05.6066427.5332.7035.7729.60
8.BĄCZKOWSKI, Bartosz97MKS Polonia Warszawa2:05.6566427.0632.1935.8730.53
9.KUSTO, Robert98AZS AWF Warszawa2:05.9265927.4834.0034.2930.15
10.GOLENIEC, Kamil99AZS AWF Katowice2:06.2565427.6632.1335.7630.70
11.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź2:07.7963127.8233.2937.4029.28
12.OLLER, Krzysztof00MTP Kormoran Olsztyn2:07.9062927.3432.2938.4429.83
13.SACHA, Kamil01WKS Śląsk Wrocław2:08.1462628.0132.9537.6929.49
14.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:08.1762528.9034.0734.7530.45
15.LECHOWICZ, Filip97KU AZS AGH Kraków2:08.3962227.1433.4337.0930.73
16.DOBRINDT, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa2:09.3660828.1934.0236.7630.39
17.SUCHAŃSKI, Przemysław01UKP Unia Oświęcim2:09.4960629.1232.0338.5629.78
18.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:09.7560327.9629.8640.6331.30
19.MAŃKA, Filip00UKS 190 Łódź2:09.8360228.8432.6638.4329.90
20.WALCZYSKO, Jakub00KU AZS UMCS Lublin2:09.9860028.5533.3937.8630.18
21.GAWRON, Oskar99WKS Śląsk Wrocław2:10.4159429.0434.3037.1429.93
22.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa2:10.4459327.7233.2039.5729.95
23.ĆWIEK, Wiktor03UKS G-8 Bielany Warszawa2:10.5459228.1034.6038.9428.90
24.ZHURAVEL, Nazar03WKS Śląsk Wrocław2:10.6959028.3334.3237.6930.35
25.ROMANOWSKI, Kamil97AZS AWF Katowice2:10.9758628.0435.8635.8531.22
26.KOTWICA, Bartosz01KU AZS UMCS Lublin2:11.0458527.6032.9139.4631.07
27.KEMPA, Mikołaj99KU AZS UMCS Lublin2:11.1558428.0434.4237.6931.00
28.FERENC, Filip02WKS Śląsk Wrocław2:13.9354828.1134.4939.5831.75
29.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź2:13.9754729.1434.6341.5228.68
30.SADŁO, Marcel01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:14.0254727.8934.6940.3131.13
31.PITYŃSKI, Wiktor03WKS Śląsk Wrocław2:14.3054329.8634.3739.5830.49
32.PACŁAWSKI, Jakub00Akademia Aqua Sport2:14.8453728.5834.3540.2931.62
33.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź2:14.8653729.5334.8638.1632.31
34.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:14.9453629.8235.5236.6832.92
35.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź2:15.2353228.4934.7941.0730.88
36.MRÓZ, Adam03UKS Olimpijczyk 232:15.2553228.3835.7938.9332.15
37.WORONKO, Krzysztof02MTP Kormoran Olsztyn2:15.3453128.9834.0640.2832.02
38.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:16.0052329.1836.9138.2431.67
39.ADAMCZYK, Jan03UKS Olimpijczyk 232:16.1252229.4035.3640.3031.06
40.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.2652030.2833.7041.5630.72
41.DOROBA, Michał02WKS Śląsk Wrocław2:16.3851930.3035.6038.8931.59
42.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin2:16.3951928.7533.9141.6632.07
43.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:17.3150828.2635.7039.2834.07
44.ROGULIN, Bogdan01UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.4150728.8236.7738.5233.30
45.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:18.0550030.4536.5439.3831.68
46.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.3949730.1037.5939.6131.09
47.MICHALAK, Jan03UKS Nawa Skierniewice2:18.5249529.6636.3739.1033.39
48.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn2:18.7449329.5438.5338.7631.91
49.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:19.3648630.1234.9542.5331.76
50.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:19.3748630.6737.4837.5433.68
51.SKRZYPEK, Piotr03Śródmiejski UKS2:20.1047930.1038.6238.5632.82
52.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.5847430.0636.0540.1534.32
53.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki2:21.5846428.6836.3743.2233.31
54.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn2:21.6946330.8336.2741.3233.27
55.KAŁUSOWSKI, Gracjan04MKS Trójka Łódź2:22.7045332.3437.8840.4532.03
56.SOBIECH, Szymon03UKS SP-149 Łódź2:24.4443731.8435.4743.6333.50
57.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:24.7243431.5137.3240.6835.21
58.KOWALCZYK, Jakub04UKS SP-149 Łódź2:25.1543031.8236.8742.6033.86
59.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:25.2542931.7837.7742.6433.06
60.WILANOWSKI, Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:25.6642631.5138.5041.6633.99
61.IWANKOWSKI, Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.8142531.0538.2541.8934.62
62.ROGACKI, Michał04UKS SP-149 Łódź2:26.1542233.4539.4640.1133.13
63.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.4841933.2239.1339.9934.14
64.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask2:27.1041330.5937.6445.4733.40
65.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:27.8340732.2837.6644.2633.63
66.ZGODA, Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków2:29.2239630.2238.2245.4835.30
67.LENCZEWSKI, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:30.9338330.8740.0044.0036.06
68.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn2:36.3834435.8537.7947.6135.13
DYSKW.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

14 lat

1.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:09.7560327.9629.8640.6331.30
2.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź2:15.2353228.4934.7941.0730.88
3.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:16.0052329.1836.9138.2431.67
4.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.2652030.2833.7041.5630.72
5.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:17.3150828.2635.7039.2834.07
6.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:18.0550030.4536.5439.3831.68
7.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.3949730.1037.5939.6131.09
8.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:19.3748630.6737.4837.5433.68
9.KAŁUSOWSKI, Gracjan04MKS Trójka Łódź2:22.7045332.3437.8840.4532.03
10.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:24.7243431.5137.3240.6835.21
11.KOWALCZYK, Jakub04UKS SP-149 Łódź2:25.1543031.8236.8742.6033.86
12.IWANKOWSKI, Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.8142531.0538.2541.8934.62
13.ROGACKI, Michał04UKS SP-149 Łódź2:26.1542233.4539.4640.1133.13
14.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.4841933.2239.1339.9934.14
15.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask2:27.1041330.5937.6445.4733.40
16.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:27.8340732.2837.6644.2633.63
17.ZGODA, Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków2:29.2239630.2238.2245.4835.30
18.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn2:36.3834435.8537.7947.6135.13

15 lat

1.DOBRINDT, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa2:09.3660828.1934.0236.7630.39
2.ĆWIEK, Wiktor03UKS G-8 Bielany Warszawa2:10.5459228.1034.6038.9428.90
3.ZHURAVEL, Nazar03WKS Śląsk Wrocław2:10.6959028.3334.3237.6930.35
4.PITYŃSKI, Wiktor03WKS Śląsk Wrocław2:14.3054329.8634.3739.5830.49
5.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź2:14.8653729.5334.8638.1632.31
6.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:14.9453629.8235.5236.6832.92
7.MRÓZ, Adam03UKS Olimpijczyk 232:15.2553228.3835.7938.9332.15
8.ADAMCZYK, Jan03UKS Olimpijczyk 232:16.1252229.4035.3640.3031.06
9.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin2:16.3951928.7533.9141.6632.07
10.MICHALAK, Jan03UKS Nawa Skierniewice2:18.5249529.6636.3739.1033.39
11.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn2:18.7449329.5438.5338.7631.91
12.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:19.3648630.1234.9542.5331.76
13.SKRZYPEK, Piotr03Śródmiejski UKS2:20.1047930.1038.6238.5632.82
14.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.5847430.0636.0540.1534.32
15.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn2:21.6946330.8336.2741.3233.27
16.SOBIECH, Szymon03UKS SP-149 Łódź2:24.4443731.8435.4743.6333.50
17.WILANOWSKI, Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:25.6642631.5138.5041.6633.99
18.LENCZEWSKI, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:30.9338330.8740.0044.0036.06

16 lat

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa2:10.4459327.7233.2039.5729.95
2.FERENC, Filip02WKS Śląsk Wrocław2:13.9354828.1134.4939.5831.75
3.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź2:13.9754729.1434.6341.5228.68
4.WORONKO, Krzysztof02MTP Kormoran Olsztyn2:15.3453128.9834.0640.2832.02
5.DOROBA, Michał02WKS Śląsk Wrocław2:16.3851930.3035.6038.8931.59
6.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki2:21.5846428.6836.3743.2233.31
7.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:25.2542931.7837.7742.6433.06
DYSKW.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

17 - 18 lat

1.DUBAS, Mateusz01AZS AWF Katowice2:03.8469327.9431.3635.2429.30
2.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź2:07.7963127.8233.2937.4029.28
3.OLLER, Krzysztof00MTP Kormoran Olsztyn2:07.9062927.3432.2938.4429.83
4.SACHA, Kamil01WKS Śląsk Wrocław2:08.1462628.0132.9537.6929.49
5.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:08.1762528.9034.0734.7530.45
6.SUCHAŃSKI, Przemysław01UKP Unia Oświęcim2:09.4960629.1232.0338.5629.78
7.MAŃKA, Filip00UKS 190 Łódź2:09.8360228.8432.6638.4329.90
8.WALCZYSKO, Jakub00KU AZS UMCS Lublin2:09.9860028.5533.3937.8630.18
9.KOTWICA, Bartosz01KU AZS UMCS Lublin2:11.0458527.6032.9139.4631.07
10.SADŁO, Marcel01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:14.0254727.8934.6940.3131.13
11.PACŁAWSKI, Jakub00Akademia Aqua Sport2:14.8453728.5834.3540.2931.62
12.ROGULIN, Bogdan01UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.4150728.8236.7738.5233.30


<< TOP >>
Konkurencja 11
10.11.2018 - 10:08
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
4:05.77
4:05.77
4:07.14
4:08.04
4:08.04
4:10.66
4:10.66
BARZYCKA, Paulina
BARZYCKA, Paulina
PIECHOTA, Paulina
KILIJAŃSKA, Donata
KILIJAŃSKA, Donata
KNOP, Aleksandra
KNOP, Aleksandra
00114
00114
01605
00612
00612
01605
01605
Gorzow
Gorzow
Łódź
Poznań
Poznan
Łódź
Łódź
26.11.2005
26.11.2005
20.12.2017
17.12.2011
17.12.2011
20.12.2017
20.12.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin4:13.60790
50m:
100m:
30.67
1:03.42
30.67
32.75
150m:
200m:
1:35.73
2:07.72
32.31
31.99
250m:
300m:
2:39.66
3:11.51
31.94
31.85
350m:
400m:
3:43.22
4:13.60
31.71
30.38
2.PIECHOTA, Paulina99UKS 190 Łódź4:14.37783
50m:
100m:
30.63
1:03.33
30.63
32.70
150m:
200m:
1:35.39
2:07.16
32.06
31.77
250m:
300m:
2:38.87
3:11.01
31.71
32.14
350m:
400m:
3:43.27
4:14.37
32.26
31.10
3.KNOP, Aleksandra03UKS 190 Łódź4:14.79779
50m:
100m:
30.83
1:03.89
30.83
33.06
150m:
200m:
1:36.73
2:09.00
32.84
32.27
250m:
300m:
2:40.91
3:12.99
31.91
32.08
350m:
400m:
3:44.64
4:14.79
31.65
30.15
4.NITA, Daria01KS Korona Kraków4:18.52746
50m:
100m:
30.03
1:01.73
30.03
31.70
150m:
200m:
1:34.07
2:07.02
32.34
32.95
250m:
300m:
2:40.01
3:13.25
32.99
33.24
350m:
400m:
3:46.08
4:18.52
32.83
32.44
5.JASZCZUK, Ewa02MTP Kormoran Olsztyn4:20.70727
50m:
100m:
31.39
1:04.63
31.39
33.24
150m:
200m:
1:38.10
2:11.80
33.47
33.70
250m:
300m:
2:44.22
3:16.86
32.42
32.64
350m:
400m:
3:49.33
4:20.70
32.47
31.37
6.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin4:20.95725
50m:
100m:
31.12
1:04.06
31.12
32.94
150m:
200m:
1:36.72
2:09.22
32.66
32.50
250m:
300m:
2:41.72
3:14.70
32.50
32.98
350m:
400m:
3:48.27
4:20.95
33.57
32.68
7.OSINIAK, Ewa00KU AZS UMCS Lublin4:21.15724
50m:
100m:
30.51
1:03.17
30.51
32.66
150m:
200m:
1:36.46
2:09.42
33.29
32.96
250m:
300m:
2:42.79
3:16.05
33.37
33.26
350m:
400m:
3:48.88
4:21.15
32.83
32.27
8.HELLAK, Emilia03WKS Śląsk Wrocław4:22.36714
50m:
100m:
29.43
1:02.29
29.43
32.86
150m:
200m:
1:35.75
2:09.37
33.46
33.62
250m:
300m:
2:42.71
3:16.02
33.34
33.31
350m:
400m:
3:49.36
4:22.36
33.34
33.00
9.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew4:22.82710
50m:
100m:
30.92
1:04.06
30.92
33.14
150m:
200m:
1:37.21
2:10.58
33.15
33.37
250m:
300m:
2:44.06
3:17.64
33.48
33.58
350m:
400m:
3:50.54
4:22.82
32.90
32.28
10.WARDZIŃSKA, Martyna98AZS AWF Warszawa4:23.38705
50m:
100m:
29.98
1:02.57
29.98
32.59
150m:
200m:
1:36.07
2:09.86
33.50
33.79
250m:
300m:
2:43.73
3:17.98
33.87
34.25
350m:
400m:
3:51.52
4:23.38
33.54
31.86
11.ANDRZEJEWSKA, Kamila99KU AZS UMCS Lublin4:24.80694
50m:
100m:
31.28
1:04.80
31.28
33.52
150m:
200m:
1:38.41
2:11.77
33.61
33.36
250m:
300m:
2:45.24
3:18.90
33.47
33.66
350m:
400m:
3:52.00
4:24.80
33.10
32.80
12.WĘGRZYNOWSKA, Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław4:24.85694
50m:
100m:
30.69
1:04.31
30.69
33.62
150m:
200m:
1:38.11
2:11.64
33.80
33.53
250m:
300m:
2:45.35
3:19.06
33.71
33.71
350m:
400m:
3:52.50
4:24.85
33.44
32.35
13.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''4:26.06684
50m:
100m:
31.08
1:04.57
31.08
33.49
150m:
200m:
1:38.07
2:11.78
33.50
33.71
250m:
300m:
2:45.11
3:19.14
33.33
34.03
350m:
400m:
3:52.63
4:26.06
33.49
33.43
14.SKIBIAK, Klaudia02UKS 190 Łódź4:26.14684
50m:
100m:
30.96
1:04.51
30.96
33.55
150m:
200m:
1:38.16
2:11.81
33.65
33.65
250m:
300m:
2:45.69
3:19.77
33.88
34.08
350m:
400m:
3:53.48
4:26.14
33.71
32.66
15.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica4:26.25683
50m:
100m:
30.14
1:03.36
30.14
33.22
150m:
200m:
1:37.17
2:11.50
33.81
34.33
250m:
300m:
2:45.69
3:20.44
34.19
34.75
350m:
400m:
3:54.71
4:26.25
34.27
31.54
16.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin4:27.42674
50m:
100m:
31.18
1:04.58
31.18
33.40
150m:
200m:
1:38.09
2:11.80
33.51
33.71
250m:
300m:
2:45.73
3:20.13
33.93
34.40
350m:
400m:
3:53.98
4:27.42
33.85
33.44
17.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:27.49673
50m:
100m:
30.78
1:04.85
30.78
34.07
150m:
200m:
1:38.92
2:13.22
34.07
34.30
250m:
300m:
2:47.61
3:21.97
34.39
34.36
350m:
400m:
3:55.61
4:27.49
33.64
31.88
18.GÓRNICKA, Aleksandra02MKP Szczecin4:27.69672
50m:
100m:
31.01
1:04.61
31.01
33.60
150m:
200m:
1:38.46
2:12.74
33.85
34.28
250m:
300m:
2:47.05
3:21.30
34.31
34.25
350m:
400m:
3:55.35
4:27.69
34.05
32.34
19.RABINIAK, Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin4:28.24668
50m:
100m:
30.56
1:04.14
30.56
33.58
150m:
200m:
1:38.25
2:12.26
34.11
34.01
250m:
300m:
2:46.48
3:20.78
34.22
34.30
350m:
400m:
3:54.86
4:28.24
34.08
33.38
20.KLIMEK, Marta03UKP Unia Oświęcim4:28.50666
50m:
100m:
31.14
1:04.82
31.14
33.68
150m:
200m:
1:39.11
2:13.66
34.29
34.55
250m:
300m:
2:47.85
3:22.17
34.19
34.32
350m:
400m:
3:55.89
4:28.50
33.72
32.61
21.NEUBAUER, Paulina03UKS ,,Dwójka'' Tczew4:29.01662
50m:
100m:
31.85
1:05.60
31.85
33.75
150m:
200m:
1:39.59
2:13.74
33.99
34.15
250m:
300m:
2:47.64
3:21.78
33.90
34.14
350m:
400m:
3:55.76
4:29.01
33.98
33.25
22.WRZESIŃSKA, Wiktoria04UKS 190 Łódź4:30.21653
50m:
100m:
32.31
1:06.37
32.31
34.06
150m:
200m:
1:40.40
2:15.13
34.03
34.73
250m:
300m:
2:49.32
3:23.81
34.19
34.49
350m:
400m:
3:57.90
4:30.21
34.09
32.31
23.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs4:30.42652
50m:
100m:
31.79
1:05.40
31.79
33.61
150m:
200m:
1:39.23
2:13.48
33.83
34.25
250m:
300m:
2:47.62
3:22.48
34.14
34.86
350m:
400m:
3:56.89
4:30.42
34.41
33.53
24.NOWAK, Maja03AZS AWF Warszawa4:30.53651
50m:
100m:
30.46
1:04.42
30.46
33.96
150m:
200m:
1:38.73
2:13.14
34.31
34.41
250m:
300m:
2:47.60
3:22.37
34.46
34.77
350m:
400m:
3:56.94
4:30.53
34.57
33.59
25.JAKUBCZAK, Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:30.70650
50m:
100m:
30.29
1:04.44
30.29
34.15
150m:
200m:
1:38.92
2:13.52
34.48
34.60
250m:
300m:
2:48.22
3:23.15
34.70
34.93
350m:
400m:
3:57.87
4:30.70
34.72
32.83
26.CYGAN, Julia04MUKS ''Piętnastka''4:32.06640
50m:
100m:
31.12
1:04.80
31.12
33.68
150m:
200m:
1:39.33
2:13.98
34.53
34.65
250m:
300m:
2:48.44
3:23.56
34.46
35.12
350m:
400m:
3:58.39
4:32.06
34.83
33.67
27.TRACZYK, Justyna04WKS Śląsk Wrocław4:32.74635
50m:
100m:
31.45
1:05.39
31.45
33.94
150m:
200m:
1:39.83
2:14.48
34.44
34.65
250m:
300m:
2:49.19
3:24.07
34.71
34.88
350m:
400m:
3:58.61
4:32.74
34.54
34.13
28.DOMŻOL, Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:32.78635
50m:
100m:
31.65
1:06.13
31.65
34.48
150m:
200m:
1:40.78
2:14.90
34.65
34.12
250m:
300m:
2:49.47
3:24.27
34.57
34.80
350m:
400m:
3:59.15
4:32.78
34.88
33.63
29.KINDRAT, Julia03WKS Śląsk Wrocław4:33.21632
50m:
100m:
31.52
1:05.71
31.52
34.19
150m:
200m:
1:40.64
2:15.56
34.93
34.92
250m:
300m:
2:50.31
3:25.21
34.75
34.90
350m:
400m:
4:00.01
4:33.21
34.80
33.20
30.ŁYSAKOWSKA, Julia01KU AZS UMCS Lublin4:33.51630
50m:
100m:
31.03
1:04.75
31.03
33.72
150m:
200m:
1:39.18
2:14.10
34.43
34.92
250m:
300m:
2:48.92
3:23.69
34.82
34.77
350m:
400m:
3:58.74
4:33.51
35.05
34.77
31.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin4:33.57629
50m:
100m:
32.03
1:06.15
32.03
34.12
150m:
200m:
1:40.70
2:15.30
34.55
34.60
250m:
300m:
2:50.02
3:25.03
34.72
35.01
350m:
400m:
3:59.91
4:33.57
34.88
33.66
32.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:34.07626
50m:
100m:
31.00
1:04.46
31.00
33.46
150m:
200m:
1:38.97
2:13.52
34.51
34.55
250m:
300m:
2:48.49
3:23.66
34.97
35.17
350m:
400m:
3:58.95
4:34.07
35.29
35.12
33.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn4:34.45623
50m:
100m:
30.21
1:03.96
30.21
33.75
150m:
200m:
1:38.74
2:13.99
34.78
35.25
250m:
300m:
2:48.72
3:23.95
34.73
35.23
350m:
400m:
3:59.54
4:34.45
35.59
34.91
34.SZYMAŃSKA, Julia03UKS 190 Łódź4:35.47617
50m:
100m:
32.59
1:07.42
32.59
34.83
150m:
200m:
1:42.16
2:17.01
34.74
34.85
250m:
300m:
2:51.90
3:26.41
34.89
34.51
350m:
400m:
4:01.40
4:35.47
34.99
34.07
35.PISAREK, Justyna00UKP Unia Oświęcim4:35.61616
50m:
100m:
31.21
1:05.19
31.21
33.98
150m:
200m:
1:39.85
2:14.87
34.66
35.02
250m:
300m:
2:50.06
3:25.49
35.19
35.43
350m:
400m:
4:00.99
4:35.61
35.50
34.62
36.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.81608
50m:
100m:
32.05
1:06.58
32.05
34.53
150m:
200m:
1:41.13
2:16.21
34.55
35.08
250m:
300m:
2:51.68
3:27.10
35.47
35.42
350m:
400m:
4:02.84
4:36.81
35.74
33.97
37.KWIATKOWSKA, Zofia01KU AZS UMCS Lublin4:36.86607
50m:
100m:
31.44
1:06.07
31.44
34.63
150m:
200m:
1:41.53
2:17.19
35.46
35.66
250m:
300m:
2:52.53
3:27.99
35.34
35.46
350m:
400m:
4:02.97
4:36.86
34.98
33.89
38.KOSTRZEWSKA, Maria03UKS 190 Łódź4:37.93600
50m:
100m:
33.22
1:08.46
33.22
35.24
150m:
200m:
1:43.81
2:19.37
35.35
35.56
250m:
300m:
2:54.78
3:29.82
35.41
35.04
350m:
400m:
4:04.78
4:37.93
34.96
33.15
39.GRZELCZYK, Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:38.49597
50m:
100m:
30.94
1:05.16
30.94
34.22
150m:
200m:
1:39.83
2:15.08
34.67
35.25
250m:
300m:
2:50.81
3:26.78
35.73
35.97
350m:
400m:
4:02.90
4:38.49
36.12
35.59
40.SZEWCZYK, Zofia02UKP Fala Kraśnik4:38.51597
50m:
100m:
32.55
1:07.38
32.55
34.83
150m:
200m:
1:42.85
2:18.38
35.47
35.53
250m:
300m:
2:53.46
3:28.86
35.08
35.40
350m:
400m:
4:04.21
4:38.51
35.35
34.30
41.CIOCH-GRADZIK, Wiktoria03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 4:39.25592
50m:
100m:
31.75
1:06.34
31.75
34.59
150m:
200m:
1:41.90
2:17.85
35.56
35.95
250m:
300m:
2:53.62
3:29.33
35.77
35.71
350m:
400m:
4:04.73
4:39.25
35.40
34.52
42.HAŁADYN, Karolina03UKS 190 Łódź4:40.26585
50m:
100m:
33.11
1:08.36
33.11
35.25
150m:
200m:
1:43.88
2:19.39
35.52
35.51
250m:
300m:
2:54.98
3:30.49
35.59
35.51
350m:
400m:
4:05.93
4:40.26
35.44
34.33
43.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa4:40.29585
50m:
100m:
31.26
1:05.83
31.26
34.57
150m:
200m:
1:41.55
2:17.47
35.72
35.92
250m:
300m:
2:53.45
3:29.69
35.98
36.24
350m:
400m:
4:05.72
4:40.29
36.03
34.57
44.KULIK, Wiktoria03MTP Kormoran Olsztyn4:40.47584
50m:
100m:
31.86
1:06.81
31.86
34.95
150m:
200m:
1:42.39
2:18.09
35.58
35.70
250m:
300m:
2:53.92
3:29.78
35.83
35.86
350m:
400m:
4:05.68
4:40.47
35.90
34.79
45.MIZIK, Julia04UKS Manta Warszawa Włochy4:40.54584
50m:
100m:
30.44
1:04.84
30.44
34.40
150m:
200m:
1:40.32
2:15.81
35.48
35.49
250m:
300m:
2:52.08
3:28.75
36.27
36.67
350m:
400m:
4:05.33
4:40.54
36.58
35.21
46.SZYMAŃSKA, Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:40.96581
50m:
100m:
31.95
1:06.89
31.95
34.94
150m:
200m:
1:42.62
2:18.59
35.73
35.97
250m:
300m:
2:54.94
3:31.45
36.35
36.51
350m:
400m:
4:07.29
4:40.96
35.84
33.67
47.SHPYCHKA, Yaroslava01KU AZS Politechniki Łódzkiej4:41.02581
50m:
100m:
31.63
1:06.51
31.63
34.88
150m:
200m:
1:42.20
2:17.99
35.69
35.79
250m:
300m:
2:53.71
3:29.60
35.72
35.89
350m:
400m:
4:05.43
4:41.02
35.83
35.59
48.KANTECKA, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:41.64577
50m:
100m:
32.11
1:07.28
32.11
35.17
150m:
200m:
1:42.95
2:19.26
35.67
36.31
250m:
300m:
2:55.28
3:31.31
36.02
36.03
350m:
400m:
4:07.14
4:41.64
35.83
34.50
49.KOŁODZIEJCZYK, Oliwia03KS OLIMPIA Lublin4:42.80570
50m:
100m:
32.41
1:08.23
32.41
35.82
150m:
200m:
1:44.34
2:20.20
36.11
35.86
250m:
300m:
2:56.40
3:32.43
36.20
36.03
350m:
400m:
4:07.58
4:42.80
35.15
35.22
50.FRYSIAK, Zuzanna03MUKS ''Piętnastka''4:43.54565
50m:
100m:
32.08
1:05.77
32.08
33.69
150m:
200m:
1:40.75
2:16.45
34.98
35.70
250m:
300m:
2:53.20
3:30.11
36.75
36.91
350m:
400m:
4:07.32
4:43.54
37.21
36.22
51.ADAMSKA, Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa4:44.17562
50m:
100m:
32.71
1:08.88
32.71
36.17
150m:
200m:
1:45.89
2:22.16
37.01
36.27
250m:
300m:
2:58.00
3:34.07
35.84
36.07
350m:
400m:
4:09.49
4:44.17
35.42
34.68
52.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa4:44.45560
50m:
100m:
33.37
1:08.81
33.37
35.44
150m:
200m:
1:44.86
2:21.29
36.05
36.43
250m:
300m:
2:57.66
3:34.03
36.37
36.37
350m:
400m:
4:09.61
4:44.45
35.58
34.84
53.ŻERAŃSKA, Urszula03BUKS Warszawa4:45.95551
50m:
100m:
32.71
1:08.94
32.71
36.23
150m:
200m:
1:44.90
2:21.22
35.96
36.32
250m:
300m:
2:57.66
3:34.00
36.44
36.34
350m:
400m:
4:10.25
4:45.95
36.25
35.70
54.GÓRAL, Paula03UKS ,,Dwójka'' Tczew4:47.18544
50m:
100m:
33.32
1:09.38
33.32
36.06
150m:
200m:
1:45.37
2:21.57
35.99
36.20
250m:
300m:
2:58.04
3:34.86
36.47
36.82
350m:
400m:
4:11.51
4:47.18
36.65
35.67
55.GAZDA, Małgorzata04UKS Olimpijczyk 234:47.63542
50m:
100m:
32.25
1:08.26
32.25
36.01
150m:
200m:
1:44.41
2:20.76
36.15
36.35
250m:
300m:
2:57.05
3:33.69
36.29
36.64
350m:
400m:
4:10.87
4:47.63
37.18
36.76
56.POTEMKA, Justyna04MKS Jedynka Łódź4:48.44537
50m:
100m:
33.21
1:10.22
33.21
37.01
150m:
200m:
1:47.89
2:25.15
37.67
37.26
250m:
300m:
3:00.48
3:36.99
35.33
36.51
350m:
400m:
4:13.20
4:48.44
36.21
35.24
57.BIERNACKA, Maja04MKS Jedynka Łódź4:50.04528
50m:
100m:
33.04
1:09.21
33.04
36.17
150m:
200m:
1:46.45
2:23.67
37.24
37.22
250m:
300m:
3:00.84
3:37.97
37.17
37.13
350m:
400m:
4:15.03
4:50.04
37.06
35.01
58.SZPIEGOWSKA, Wiktoria02WKS Śląsk Wrocław4:51.22522
50m:
100m:
32.69
1:08.70
32.69
36.01
150m:
200m:
1:45.65
2:22.68
36.95
37.03
250m:
300m:
2:59.69
3:37.37
37.01
37.68
350m:
400m:
4:15.09
4:51.22
37.72
36.13
59.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa4:52.99512
50m:
100m:
33.55
1:10.29
33.55
36.74
150m:
200m:
1:47.39
2:24.52
37.10
37.13
250m:
300m:
3:02.10
3:39.34
37.58
37.24
350m:
400m:
4:17.22
4:52.99
37.88
35.77
60.WITEK, Oliwia04UKS SP-149 Łódź4:53.24511
50m:
100m:
33.59
1:10.27
33.59
36.68
150m:
200m:
1:47.57
2:24.74
37.30
37.17
250m:
300m:
3:01.80
3:39.29
37.06
37.49
350m:
400m:
4:17.08
4:53.24
37.79
36.16
61.GUTOWSKA, Maria04UKP Jedynka Elbląg4:53.46510
50m:
100m:
33.73
1:10.21
33.73
36.48
150m:
200m:
1:47.23
2:24.82
37.02
37.59
250m:
300m:
3:02.01
3:39.49
37.19
37.48
350m:
400m:
4:16.93
4:53.46
37.44
36.53
62.WITEK, Aleksandra03UKS Żabianka Gdańsk4:57.33490
50m:
100m:
32.84
1:09.31
32.84
36.47
150m:
200m:
1:46.96
2:25.02
37.65
38.06
250m:
300m:
3:03.47
3:41.58
38.45
38.11
350m:
400m:
4:19.63
4:57.33
38.05
37.70
63.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:59.25481
50m:
100m:
33.45
1:10.84
33.45
37.39
150m:
200m:
1:48.70
2:26.53
37.86
37.83
250m:
300m:
3:04.45
3:43.20
37.92
38.75
350m:
400m:
4:22.06
4:59.25
38.86
37.19
64.CIESIELSKA, Natalia03UKS SP-149 Łódź4:59.65479
50m:
100m:
35.18
1:12.63
35.18
37.45
150m:
200m:
1:50.28
2:28.42
37.65
38.14
250m:
300m:
3:06.23
3:44.59
37.81
38.36
350m:
400m:
4:22.27
4:59.65
37.68
37.38
65.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław5:01.61470
50m:
100m:
32.97
1:09.92
32.97
36.95
150m:
200m:
1:48.05
2:26.51
38.13
38.46
250m:
300m:
3:05.40
3:44.82
38.89
39.42
350m:
400m:
4:23.63
5:01.61
38.81
37.98
66.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS5:03.45461
50m:
100m:
33.24
1:10.00
33.24
36.76
150m:
200m:
1:49.10
2:27.63
39.10
38.53
250m:
300m:
3:06.93
3:45.97
39.30
39.04
350m:
400m:
4:25.62
5:03.45
39.65
37.83
67.KAŹMIEROWSKA, Nina04UKS Żoliborz5:05.30453
50m:
100m:
34.01
1:12.69
34.01
38.68
150m:
200m:
1:51.42
2:30.42
38.73
39.00
250m:
300m:
3:09.03
3:48.03
38.61
39.00
350m:
400m:
4:26.59
5:05.30
38.56
38.71
68.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:09.17436
50m:
100m:
34.04
1:11.94
34.04
37.90
150m:
200m:
1:51.22
2:31.06
39.28
39.84
250m:
300m:
3:11.38
3:51.07
40.32
39.69
350m:
400m:
4:31.03
5:09.17
39.96
38.14
69.BRONIAREK, Pamela95UKS Nawa Skierniewice5:12.67421
50m:
100m:
36.49
1:15.96
36.49
39.47
150m:
200m:
1:56.11
2:36.20
40.15
40.09
250m:
300m:
3:16.32
3:55.04
40.12
38.72
350m:
400m:
4:34.46
5:12.67
39.42
38.21
70.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask5:16.38407
50m:
100m:
35.58
1:14.15
35.58
38.57
150m:
200m:
1:53.82
2:34.78
39.67
40.96
250m:
300m:
3:16.03
3:56.86
41.25
40.83
350m:
400m:
4:37.68
5:16.38
40.82
38.70
NWMAIK, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''4:26.06684
50m:
100m:
31.08
1:04.57
31.08
33.49
150m:
200m:
1:38.07
2:11.78
33.50
33.71
250m:
300m:
2:45.11
3:19.14
33.33
34.03
350m:
400m:
3:52.63
4:26.06
33.49
33.43
2.WRZESIŃSKA, Wiktoria04UKS 190 Łódź4:30.21653
50m:
100m:
32.31
1:06.37
32.31
34.06
150m:
200m:
1:40.40
2:15.13
34.03
34.73
250m:
300m:
2:49.32
3:23.81
34.19
34.49
350m:
400m:
3:57.90
4:30.21
34.09
32.31
3.CYGAN, Julia04MUKS ''Piętnastka''4:32.06640
50m:
100m:
31.12
1:04.80
31.12
33.68
150m:
200m:
1:39.33
2:13.98
34.53
34.65
250m:
300m:
2:48.44
3:23.56
34.46
35.12
350m:
400m:
3:58.39
4:32.06
34.83
33.67
4.TRACZYK, Justyna04WKS Śląsk Wrocław4:32.74635
50m:
100m:
31.45
1:05.39
31.45
33.94
150m:
200m:
1:39.83
2:14.48
34.44
34.65
250m:
300m:
2:49.19
3:24.07
34.71
34.88
350m:
400m:
3:58.61
4:32.74
34.54
34.13
5.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.81608
50m:
100m:
32.05
1:06.58
32.05
34.53
150m:
200m:
1:41.13
2:16.21
34.55
35.08
250m:
300m:
2:51.68
3:27.10
35.47
35.42
350m:
400m:
4:02.84
4:36.81
35.74
33.97
6.MIZIK, Julia04UKS Manta Warszawa Włochy4:40.54584
50m:
100m:
30.44
1:04.84
30.44
34.40
150m:
200m:
1:40.32
2:15.81
35.48
35.49
250m:
300m:
2:52.08
3:28.75
36.27
36.67
350m:
400m:
4:05.33
4:40.54
36.58
35.21
7.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa4:44.45560
50m:
100m:
33.37
1:08.81
33.37
35.44
150m:
200m:
1:44.86
2:21.29
36.05
36.43
250m:
300m:
2:57.66
3:34.03
36.37
36.37
350m:
400m:
4:09.61
4:44.45
35.58
34.84
8.GAZDA, Małgorzata04UKS Olimpijczyk 234:47.63542
50m:
100m:
32.25
1:08.26
32.25
36.01
150m:
200m:
1:44.41
2:20.76
36.15
36.35
250m:
300m:
2:57.05
3:33.69
36.29
36.64
350m:
400m:
4:10.87
4:47.63
37.18
36.76
9.POTEMKA, Justyna04MKS Jedynka Łódź4:48.44537
50m:
100m:
33.21
1:10.22
33.21
37.01
150m:
200m:
1:47.89
2:25.15
37.67
37.26
250m:
300m:
3:00.48
3:36.99
35.33
36.51
350m:
400m:
4:13.20
4:48.44
36.21
35.24
10.BIERNACKA, Maja04MKS Jedynka Łódź4:50.04528
50m:
100m:
33.04
1:09.21
33.04
36.17
150m:
200m:
1:46.45
2:23.67
37.24
37.22
250m:
300m:
3:00.84
3:37.97
37.17
37.13
350m:
400m:
4:15.03
4:50.04
37.06
35.01
11.WITEK, Oliwia04UKS SP-149 Łódź4:53.24511
50m:
100m:
33.59
1:10.27
33.59
36.68
150m:
200m:
1:47.57
2:24.74
37.30
37.17
250m:
300m:
3:01.80
3:39.29
37.06
37.49
350m:
400m:
4:17.08
4:53.24
37.79
36.16
12.GUTOWSKA, Maria04UKP Jedynka Elbląg4:53.46510
50m:
100m:
33.73
1:10.21
33.73
36.48
150m:
200m:
1:47.23
2:24.82
37.02
37.59
250m:
300m:
3:02.01
3:39.49
37.19
37.48
350m:
400m:
4:16.93
4:53.46
37.44
36.53
13.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław5:01.61470
50m:
100m:
32.97
1:09.92
32.97
36.95
150m:
200m:
1:48.05
2:26.51
38.13
38.46
250m:
300m:
3:05.40
3:44.82
38.89
39.42
350m:
400m:
4:23.63
5:01.61
38.81
37.98
14.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS5:03.45461
50m:
100m:
33.24
1:10.00
33.24
36.76
150m:
200m:
1:49.10
2:27.63
39.10
38.53
250m:
300m:
3:06.93
3:45.97
39.30
39.04
350m:
400m:
4:25.62
5:03.45
39.65
37.83
15.KAŹMIEROWSKA, Nina04UKS Żoliborz5:05.30453
50m:
100m:
34.01
1:12.69
34.01
38.68
150m:
200m:
1:51.42
2:30.42
38.73
39.00
250m:
300m:
3:09.03
3:48.03
38.61
39.00
350m:
400m:
4:26.59
5:05.30
38.56
38.71
16.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:09.17436
50m:
100m:
34.04
1:11.94
34.04
37.90
150m:
200m:
1:51.22
2:31.06
39.28
39.84
250m:
300m:
3:11.38
3:51.07
40.32
39.69
350m:
400m:
4:31.03
5:09.17
39.96
38.14
17.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask5:16.38407
50m:
100m:
35.58
1:14.15
35.58
38.57
150m:
200m:
1:53.82
2:34.78
39.67
40.96
250m:
300m:
3:16.03
3:56.86
41.25
40.83
350m:
400m:
4:37.68
5:16.38
40.82
38.70

15 lat

1.KNOP, Aleksandra03UKS 190 Łódź4:14.79779
50m:
100m:
30.83
1:03.89
30.83
33.06
150m:
200m:
1:36.73
2:09.00
32.84
32.27
250m:
300m:
2:40.91
3:12.99
31.91
32.08
350m:
400m:
3:44.64
4:14.79
31.65
30.15
2.HELLAK, Emilia03WKS Śląsk Wrocław4:22.36714
50m:
100m:
29.43
1:02.29
29.43
32.86
150m:
200m:
1:35.75
2:09.37
33.46
33.62
250m:
300m:
2:42.71
3:16.02
33.34
33.31
350m:
400m:
3:49.36
4:22.36
33.34
33.00
3.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica4:26.25683
50m:
100m:
30.14
1:03.36
30.14
33.22
150m:
200m:
1:37.17
2:11.50
33.81
34.33
250m:
300m:
2:45.69
3:20.44
34.19
34.75
350m:
400m:
3:54.71
4:26.25
34.27
31.54
4.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:27.49673
50m:
100m:
30.78
1:04.85
30.78
34.07
150m:
200m:
1:38.92
2:13.22
34.07
34.30
250m:
300m:
2:47.61
3:21.97
34.39
34.36
350m:
400m:
3:55.61
4:27.49
33.64
31.88
5.KLIMEK, Marta03UKP Unia Oświęcim4:28.50666
50m:
100m:
31.14
1:04.82
31.14
33.68
150m:
200m:
1:39.11
2:13.66
34.29
34.55
250m:
300m:
2:47.85
3:22.17
34.19
34.32
350m:
400m:
3:55.89
4:28.50
33.72
32.61
6.NEUBAUER, Paulina03UKS ,,Dwójka'' Tczew4:29.01662
50m:
100m:
31.85
1:05.60
31.85
33.75
150m:
200m:
1:39.59
2:13.74
33.99
34.15
250m:
300m:
2:47.64
3:21.78
33.90
34.14
350m:
400m:
3:55.76
4:29.01
33.98
33.25
7.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs4:30.42652
50m:
100m:
31.79
1:05.40
31.79
33.61
150m:
200m:
1:39.23
2:13.48
33.83
34.25
250m:
300m:
2:47.62
3:22.48
34.14
34.86
350m:
400m:
3:56.89
4:30.42
34.41
33.53
8.NOWAK, Maja03AZS AWF Warszawa4:30.53651
50m:
100m:
30.46
1:04.42
30.46
33.96
150m:
200m:
1:38.73
2:13.14
34.31
34.41
250m:
300m:
2:47.60
3:22.37
34.46
34.77
350m:
400m:
3:56.94
4:30.53
34.57
33.59
9.KINDRAT, Julia03WKS Śląsk Wrocław4:33.21632
50m:
100m:
31.52
1:05.71
31.52
34.19
150m:
200m:
1:40.64
2:15.56
34.93
34.92
250m:
300m:
2:50.31
3:25.21
34.75
34.90
350m:
400m:
4:00.01
4:33.21
34.80
33.20
10.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin4:33.57629
50m:
100m:
32.03
1:06.15
32.03
34.12
150m:
200m:
1:40.70
2:15.30
34.55
34.60
250m:
300m:
2:50.02
3:25.03
34.72
35.01
350m:
400m:
3:59.91
4:33.57
34.88
33.66
11.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:34.07626
50m:
100m:
31.00
1:04.46
31.00
33.46
150m:
200m:
1:38.97
2:13.52
34.51
34.55
250m:
300m:
2:48.49
3:23.66
34.97
35.17
350m:
400m:
3:58.95
4:34.07
35.29
35.12
12.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn4:34.45623
50m:
100m:
30.21
1:03.96
30.21
33.75
150m:
200m:
1:38.74
2:13.99
34.78
35.25
250m:
300m:
2:48.72
3:23.95
34.73
35.23
350m:
400m:
3:59.54
4:34.45
35.59
34.91
13.SZYMAŃSKA, Julia03UKS 190 Łódź4:35.47617
50m:
100m:
32.59
1:07.42
32.59
34.83
150m:
200m:
1:42.16
2:17.01
34.74
34.85
250m:
300m:
2:51.90
3:26.41
34.89
34.51
350m:
400m:
4:01.40
4:35.47
34.99
34.07
14.KOSTRZEWSKA, Maria03UKS 190 Łódź4:37.93600
50m:
100m:
33.22
1:08.46
33.22
35.24
150m:
200m:
1:43.81
2:19.37
35.35
35.56
250m:
300m:
2:54.78
3:29.82
35.41
35.04
350m:
400m:
4:04.78
4:37.93
34.96
33.15
15.CIOCH-GRADZIK, Wiktoria03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 4:39.25592
50m:
100m:
31.75
1:06.34
31.75
34.59
150m:
200m:
1:41.90
2:17.85
35.56
35.95
250m:
300m:
2:53.62
3:29.33
35.77
35.71
350m:
400m:
4:04.73
4:39.25
35.40
34.52
16.HAŁADYN, Karolina03UKS 190 Łódź4:40.26585
50m:
100m:
33.11
1:08.36
33.11
35.25
150m:
200m:
1:43.88
2:19.39
35.52
35.51
250m:
300m:
2:54.98
3:30.49
35.59
35.51
350m:
400m:
4:05.93
4:40.26
35.44
34.33
17.KULIK, Wiktoria03MTP Kormoran Olsztyn4:40.47584
50m:
100m:
31.86
1:06.81
31.86
34.95
150m:
200m:
1:42.39
2:18.09
35.58
35.70
250m:
300m:
2:53.92
3:29.78
35.83
35.86
350m:
400m:
4:05.68
4:40.47
35.90
34.79
18.KANTECKA, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:41.64577
50m:
100m:
32.11
1:07.28
32.11
35.17
150m:
200m:
1:42.95
2:19.26
35.67
36.31
250m:
300m:
2:55.28
3:31.31
36.02
36.03
350m:
400m:
4:07.14
4:41.64
35.83
34.50
19.KOŁODZIEJCZYK, Oliwia03KS OLIMPIA Lublin4:42.80570
50m:
100m:
32.41
1:08.23
32.41
35.82
150m:
200m:
1:44.34
2:20.20
36.11
35.86
250m:
300m:
2:56.40
3:32.43
36.20
36.03
350m:
400m:
4:07.58
4:42.80
35.15
35.22
20.FRYSIAK, Zuzanna03MUKS ''Piętnastka''4:43.54565
50m:
100m:
32.08
1:05.77
32.08
33.69
150m:
200m:
1:40.75
2:16.45
34.98
35.70
250m:
300m:
2:53.20
3:30.11
36.75
36.91
350m:
400m:
4:07.32
4:43.54
37.21
36.22
21.ADAMSKA, Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa4:44.17562
50m:
100m:
32.71
1:08.88
32.71
36.17
150m:
200m:
1:45.89
2:22.16
37.01
36.27
250m:
300m:
2:58.00
3:34.07
35.84
36.07
350m:
400m:
4:09.49
4:44.17
35.42
34.68
22.ŻERAŃSKA, Urszula03BUKS Warszawa4:45.95551
50m:
100m:
32.71
1:08.94
32.71
36.23
150m:
200m:
1:44.90
2:21.22
35.96
36.32
250m:
300m:
2:57.66
3:34.00
36.44
36.34
350m:
400m:
4:10.25
4:45.95
36.25
35.70
23.GÓRAL, Paula03UKS ,,Dwójka'' Tczew4:47.18544
50m:
100m:
33.32
1:09.38
33.32
36.06
150m:
200m:
1:45.37
2:21.57
35.99
36.20
250m:
300m:
2:58.04
3:34.86
36.47
36.82
350m:
400m:
4:11.51
4:47.18
36.65
35.67
24.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa4:52.99512
50m:
100m:
33.55
1:10.29
33.55
36.74
150m:
200m:
1:47.39
2:24.52
37.10
37.13
250m:
300m:
3:02.10
3:39.34
37.58
37.24
350m:
400m:
4:17.22
4:52.99
37.88
35.77
25.WITEK, Aleksandra03UKS Żabianka Gdańsk4:57.33490
50m:
100m:
32.84
1:09.31
32.84
36.47
150m:
200m:
1:46.96
2:25.02
37.65
38.06
250m:
300m:
3:03.47
3:41.58
38.45
38.11
350m:
400m:
4:19.63
4:57.33
38.05
37.70
26.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:59.25481
50m:
100m:
33.45
1:10.84
33.45
37.39
150m:
200m:
1:48.70
2:26.53
37.86
37.83
250m:
300m:
3:04.45
3:43.20
37.92
38.75
350m:
400m:
4:22.06
4:59.25
38.86
37.19
27.CIESIELSKA, Natalia03UKS SP-149 Łódź4:59.65479
50m:
100m:
35.18
1:12.63
35.18
37.45
150m:
200m:
1:50.28
2:28.42
37.65
38.14
250m:
300m:
3:06.23
3:44.59
37.81
38.36
350m:
400m:
4:22.27
4:59.65
37.68
37.38
NWMAIK, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn

16 lat

1.JASZCZUK, Ewa02MTP Kormoran Olsztyn4:20.70727
50m:
100m:
31.39
1:04.63
31.39
33.24
150m:
200m:
1:38.10
2:11.80
33.47
33.70
250m:
300m:
2:44.22
3:16.86
32.42
32.64
350m:
400m:
3:49.33
4:20.70
32.47
31.37
2.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew4:22.82710
50m:
100m:
30.92
1:04.06
30.92
33.14
150m:
200m:
1:37.21
2:10.58
33.15
33.37
250m:
300m:
2:44.06
3:17.64
33.48
33.58
350m:
400m:
3:50.54
4:22.82
32.90
32.28
3.SKIBIAK, Klaudia02UKS 190 Łódź4:26.14684
50m:
100m:
30.96
1:04.51
30.96
33.55
150m:
200m:
1:38.16
2:11.81
33.65
33.65
250m:
300m:
2:45.69
3:19.77
33.88
34.08
350m:
400m:
3:53.48
4:26.14
33.71
32.66
4.GÓRNICKA, Aleksandra02MKP Szczecin4:27.69672
50m:
100m:
31.01
1:04.61
31.01
33.60
150m:
200m:
1:38.46
2:12.74
33.85
34.28
250m:
300m:
2:47.05
3:21.30
34.31
34.25
350m:
400m:
3:55.35
4:27.69
34.05
32.34
5.JAKUBCZAK, Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:30.70650
50m:
100m:
30.29
1:04.44
30.29
34.15
150m:
200m:
1:38.92
2:13.52
34.48
34.60
250m:
300m:
2:48.22
3:23.15
34.70
34.93
350m:
400m:
3:57.87
4:30.70
34.72
32.83
6.DOMŻOL, Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:32.78635
50m:
100m:
31.65
1:06.13
31.65
34.48
150m:
200m:
1:40.78
2:14.90
34.65
34.12
250m:
300m:
2:49.47
3:24.27
34.57
34.80
350m:
400m:
3:59.15
4:32.78
34.88
33.63
7.GRZELCZYK, Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:38.49597
50m:
100m:
30.94
1:05.16
30.94
34.22
150m:
200m:
1:39.83
2:15.08
34.67
35.25
250m:
300m:
2:50.81
3:26.78
35.73
35.97
350m:
400m:
4:02.90
4:38.49
36.12
35.59
8.SZEWCZYK, Zofia02UKP Fala Kraśnik4:38.51597
50m:
100m:
32.55
1:07.38
32.55
34.83
150m:
200m:
1:42.85
2:18.38
35.47
35.53
250m:
300m:
2:53.46
3:28.86
35.08
35.40
350m:
400m:
4:04.21
4:38.51
35.35
34.30
9.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa4:40.29585
50m:
100m:
31.26
1:05.83
31.26
34.57
150m:
200m:
1:41.55
2:17.47
35.72
35.92
250m:
300m:
2:53.45
3:29.69
35.98
36.24
350m:
400m:
4:05.72
4:40.29
36.03
34.57
10.SZYMAŃSKA, Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:40.96581
50m:
100m:
31.95
1:06.89
31.95
34.94
150m:
200m:
1:42.62
2:18.59
35.73
35.97
250m:
300m:
2:54.94
3:31.45
36.35
36.51
350m:
400m:
4:07.29
4:40.96
35.84
33.67
11.SZPIEGOWSKA, Wiktoria02WKS Śląsk Wrocław4:51.22522
50m:
100m:
32.69
1:08.70
32.69
36.01
150m:
200m:
1:45.65
2:22.68
36.95
37.03
250m:
300m:
2:59.69
3:37.37
37.01
37.68
350m:
400m:
4:15.09
4:51.22
37.72
36.13

17 - 18 lat

1.NITA, Daria01KS Korona Kraków4:18.52746
50m:
100m:
30.03
1:01.73
30.03
31.70
150m:
200m:
1:34.07
2:07.02
32.34
32.95
250m:
300m:
2:40.01
3:13.25
32.99
33.24
350m:
400m:
3:46.08
4:18.52
32.83
32.44
2.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin4:20.95725
50m:
100m:
31.12
1:04.06
31.12
32.94
150m:
200m:
1:36.72
2:09.22
32.66
32.50
250m:
300m:
2:41.72
3:14.70
32.50
32.98
350m:
400m:
3:48.27
4:20.95
33.57
32.68
3.OSINIAK, Ewa00KU AZS UMCS Lublin4:21.15724
50m:
100m:
30.51
1:03.17
30.51
32.66
150m:
200m:
1:36.46
2:09.42
33.29
32.96
250m:
300m:
2:42.79
3:16.05
33.37
33.26
350m:
400m:
3:48.88
4:21.15
32.83
32.27
4.WĘGRZYNOWSKA, Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław4:24.85694
50m:
100m:
30.69
1:04.31
30.69
33.62
150m:
200m:
1:38.11
2:11.64
33.80
33.53
250m:
300m:
2:45.35
3:19.06
33.71
33.71
350m:
400m:
3:52.50
4:24.85
33.44
32.35
5.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin4:27.42674
50m:
100m:
31.18
1:04.58
31.18
33.40
150m:
200m:
1:38.09
2:11.80
33.51
33.71
250m:
300m:
2:45.73
3:20.13
33.93
34.40
350m:
400m:
3:53.98
4:27.42
33.85
33.44
6.RABINIAK, Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin4:28.24668
50m:
100m:
30.56
1:04.14
30.56
33.58
150m:
200m:
1:38.25
2:12.26
34.11
34.01
250m:
300m:
2:46.48
3:20.78
34.22
34.30
350m:
400m:
3:54.86
4:28.24
34.08
33.38
7.ŁYSAKOWSKA, Julia01KU AZS UMCS Lublin4:33.51630
50m:
100m:
31.03
1:04.75
31.03
33.72
150m:
200m:
1:39.18
2:14.10
34.43
34.92
250m:
300m:
2:48.92
3:23.69
34.82
34.77
350m:
400m:
3:58.74
4:33.51
35.05
34.77
8.PISAREK, Justyna00UKP Unia Oświęcim4:35.61616
50m:
100m:
31.21
1:05.19
31.21
33.98
150m:
200m:
1:39.85
2:14.87
34.66
35.02
250m:
300m:
2:50.06
3:25.49
35.19
35.43
350m:
400m:
4:00.99
4:35.61
35.50
34.62
9.KWIATKOWSKA, Zofia01KU AZS UMCS Lublin4:36.86607
50m:
100m:
31.44
1:06.07
31.44
34.63
150m:
200m:
1:41.53
2:17.19
35.46
35.66
250m:
300m:
2:52.53
3:27.99
35.34
35.46
350m:
400m:
4:02.97
4:36.86
34.98
33.89
10.SHPYCHKA, Yaroslava01KU AZS Politechniki Łódzkiej4:41.02581
50m:
100m:
31.63
1:06.51
31.63
34.88
150m:
200m:
1:42.20
2:17.99
35.69
35.79
250m:
300m:
2:53.71
3:29.60
35.72
35.89
350m:
400m:
4:05.43
4:41.02
35.83
35.59


<< TOP >>
Konkurencja 12
10.11.2018 - 10:23
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
3:37.57
3:37.57
3:41.69
3:45.26
3:47.70
3:50.76
3:57.40
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
MŁYNARCZYK, Karol
DASZKIEWICZ, Michał
01006
01006
01006
01006
03106
05114
01006
Netanya (ISR)
Netanya (ISR)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw.
Lublin
Oświęcim
02.12.2015
02.12.2015
18.12.2014
19.12.2013
19.12.2012
17.12.2015
23.12.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.WOJDAK, Wojciech96BOSiR Brzesko3:46.43823
50m:
100m:
26.36
54.57
26.36
28.21
150m:
200m:
1:22.88
1:51.38
28.31
28.50
250m:
300m:
2:19.87
2:48.73
28.49
28.86
350m:
400m:
3:17.69
3:46.43
28.96
28.74
2.MAJCHRZAK, Kacper92KS Warta Poznań3:48.10805
50m:
100m:
25.69
53.81
25.69
28.12
150m:
200m:
1:22.86
1:52.17
29.05
29.31
250m:
300m:
2:21.24
2:50.44
29.07
29.20
350m:
400m:
3:19.39
3:48.10
28.95
28.71
3.KLICH, Kacper94KU AZS UMCS Lublin3:52.44761
50m:
100m:
26.67
55.32
26.67
28.65
150m:
200m:
1:24.41
1:53.60
29.09
29.19
250m:
300m:
2:23.00
2:53.01
29.40
30.01
350m:
400m:
3:23.05
3:52.44
30.04
29.39
4.HOŁUB, Jan96WKS Śląsk Wrocław3:56.07726
50m:
100m:
26.77
56.17
26.77
29.40
150m:
200m:
1:27.41
1:58.83
31.24
31.42
250m:
300m:
2:28.60
2:58.34
29.77
29.74
350m:
400m:
3:27.42
3:56.07
29.08
28.65
5.WYSOCZYŃSKI, Mateusz93KU AZS AGH Kraków3:56.40723
50m:
100m:
26.72
55.94
26.72
29.22
150m:
200m:
1:25.69
1:56.08
29.75
30.39
250m:
300m:
2:26.24
2:56.75
30.16
30.51
350m:
400m:
3:26.94
3:56.40
30.19
29.46
6.CHRZANOWSKI, Damian98WKS Śląsk Wrocław3:57.60712
50m:
100m:
27.59
57.21
27.59
29.62
150m:
200m:
1:27.45
1:57.70
30.24
30.25
250m:
300m:
2:27.78
2:58.13
30.08
30.35
350m:
400m:
3:28.58
3:57.60
30.45
29.02
7.BUJAK, Dominik99St. Lok. SALOS Cortile Kielce3:57.64712
50m:
100m:
28.19
58.52
28.19
30.33
150m:
200m:
1:29.41
2:00.07
30.89
30.66
250m:
300m:
2:30.08
3:00.20
30.01
30.12
350m:
400m:
3:29.49
3:57.64
29.29
28.15
8.JAWORSKI, Szymon01WKS Śląsk Wrocław3:57.70711
50m:
100m:
27.81
57.81
27.81
30.00
150m:
200m:
1:28.54
1:59.05
30.73
30.51
250m:
300m:
2:29.62
3:00.33
30.57
30.71
350m:
400m:
3:30.20
3:57.70
29.87
27.50
9.DEREŃ, Kacper98WKS Śląsk Wrocław3:57.71711
50m:
100m:
26.89
56.61
26.89
29.72
150m:
200m:
1:26.74
1:57.12
30.13
30.38
250m:
300m:
2:27.77
2:58.65
30.65
30.88
350m:
400m:
3:29.03
3:57.71
30.38
28.68
10.JACKOWSKI, Tomasz02WKS Śląsk Wrocław3:57.75711
50m:
100m:
26.79
56.43
26.79
29.64
150m:
200m:
1:26.11
1:56.74
29.68
30.63
250m:
300m:
2:27.43
2:58.55
30.69
31.12
350m:
400m:
3:29.33
3:57.75
30.78
28.42
11.PAJĄK, Bartosz01BUKS Warszawa3:58.94700
50m:
100m:
27.01
56.90
27.01
29.89
150m:
200m:
1:27.44
1:57.79
30.54
30.35
250m:
300m:
2:28.47
2:59.05
30.68
30.58
350m:
400m:
3:29.42
3:58.94
30.37
29.52
12.DUTKOWIAK, Wojciech00WKS Śląsk Wrocław3:59.73694
50m:
100m:
27.90
58.74
27.90
30.84
150m:
200m:
1:29.46
1:59.92
30.72
30.46
250m:
300m:
2:30.05
3:00.02
30.13
29.97
350m:
400m:
3:30.27
3:59.73
30.25
29.46
13.KOMOROWSKI, Jan01MKS Trójka Łódź4:00.50687
50m:
100m:
27.06
56.98
27.06
29.92
150m:
200m:
1:27.56
1:58.46
30.58
30.90
250m:
300m:
2:29.03
3:00.29
30.57
31.26
350m:
400m:
3:31.47
4:00.50
31.18
29.03
14.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:01.07682
50m:
100m:
27.30
56.99
27.30
29.69
150m:
200m:
1:27.25
1:58.12
30.26
30.87
250m:
300m:
2:29.01
2:59.85
30.89
30.84
350m:
400m:
3:30.87
4:01.07
31.02
30.20
15.GUZIOR, Maciej00WKS Śląsk Wrocław4:01.88675
50m:
100m:
26.59
56.29
26.59
29.70
150m:
200m:
1:26.88
1:57.88
30.59
31.00
250m:
300m:
2:28.93
2:59.97
31.05
31.04
350m:
400m:
3:31.18
4:01.88
31.21
30.70
16.BUJAK, Piotr97St. Lok. SALOS Cortile Kielce4:02.00674
50m:
100m:
28.53
58.90
28.53
30.37
150m:
200m:
1:29.38
2:00.13
30.48
30.75
250m:
300m:
2:30.66
3:01.35
30.53
30.69
350m:
400m:
3:32.10
4:02.00
30.75
29.90
17.JAWORSKI, Norbert98KU AZS UMCS Lublin4:03.07665
50m:
100m:
28.94
1:00.35
28.94
31.41
150m:
200m:
1:31.69
2:02.87
31.34
31.18
250m:
300m:
2:33.31
3:03.76
30.44
30.45
350m:
400m:
3:33.92
4:03.07
30.16
29.15
18.CHODULSKI, Jakub00Uks Skarpa Lublin4:03.08665
50m:
100m:
29.04
1:00.16
29.04
31.12
150m:
200m:
1:31.42
2:02.50
31.26
31.08
250m:
300m:
2:32.88
3:03.34
30.38
30.46
350m:
400m:
3:32.57
4:03.08
29.23
30.51
19.JURA, Maciej96AZS AWF Warszawa4:03.20664
50m:
100m:
27.82
57.62
27.82
29.80
150m:
200m:
1:27.80
1:58.62
30.18
30.82
250m:
300m:
2:28.93
3:00.22
30.31
31.29
350m:
400m:
3:32.19
4:03.20
31.97
31.01
20.HANO, Grzegorz00WKS Śląsk Wrocław4:03.37663
50m:
100m:
27.67
57.58
27.67
29.91
150m:
200m:
1:28.20
1:59.34
30.62
31.14
250m:
300m:
2:30.63
3:02.27
31.29
31.64
350m:
400m:
3:33.09
4:03.37
30.82
30.28
21.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław4:03.42662
50m:
100m:
28.00
59.04
28.00
31.04
150m:
200m:
1:30.30
2:01.19
31.26
30.89
250m:
300m:
2:31.78
3:02.23
30.59
30.45
350m:
400m:
3:33.18
4:03.42
30.95
30.24
22.DĄBROWSKI, Patryk00WKS Śląsk Wrocław4:03.46662
50m:
100m:
27.91
58.81
27.91
30.90
150m:
200m:
1:29.95
2:00.84
31.14
30.89
250m:
300m:
2:31.44
3:01.86
30.60
30.42
350m:
400m:
3:32.97
4:03.46
31.11
30.49
23.DOMINIAK, Kacper00WKS Śląsk Wrocław4:03.58661
50m:
100m:
28.13
58.96
28.13
30.83
150m:
200m:
1:30.16
2:01.22
31.20
31.06
250m:
300m:
2:32.17
3:03.49
30.95
31.32
350m:
400m:
3:34.53
4:03.58
31.04
29.05
24.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany Warszawa4:03.82659
50m:
100m:
27.90
58.35
27.90
30.45
150m:
200m:
1:29.17
2:00.36
30.82
31.19
250m:
300m:
2:31.73
3:03.15
31.37
31.42
350m:
400m:
3:34.40
4:03.82
31.25
29.42
25.MAŁYSKA, Bartosz99KU AZS UMCS Lublin4:03.99658
50m:
100m:
27.21
57.11
27.21
29.90
150m:
200m:
1:27.93
1:58.87
30.82
30.94
250m:
300m:
2:30.10
3:01.57
31.23
31.47
350m:
400m:
3:33.06
4:03.99
31.49
30.93
26.FIKS, Krzysztof00UKS 190 Łódź4:04.10657
50m:
100m:
29.09
1:00.05
29.09
30.96
150m:
200m:
1:31.39
2:02.80
31.34
31.41
250m:
300m:
2:33.91
3:04.92
31.11
31.01
350m:
400m:
3:35.60
4:04.10
30.68
28.50
27.SIERADZKI, Kamil02UKS Wodnik Siemianowice Śląski4:04.13657
50m:
100m:
27.93
58.77
27.93
30.84
150m:
200m:
1:29.41
2:00.48
30.64
31.07
250m:
300m:
2:31.30
3:02.46
30.82
31.16
350m:
400m:
3:33.96
4:04.13
31.50
30.17
28.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy4:04.66652
50m:
100m:
28.22
58.40
28.22
30.18
150m:
200m:
1:28.92
1:59.89
30.52
30.97
250m:
300m:
2:30.97
3:02.57
31.08
31.60
350m:
400m:
3:34.38
4:04.66
31.81
30.28
29.LECH, Filip01KU AZS UMCS Lublin4:04.67652
50m:
100m:
28.23
58.58
28.23
30.35
150m:
200m:
1:29.05
1:59.76
30.47
30.71
250m:
300m:
2:30.40
3:01.68
30.64
31.28
350m:
400m:
3:33.38
4:04.67
31.70
31.29
30.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01Uks Cityzen4:04.92650
50m:
100m:
28.32
59.28
28.32
30.96
150m:
200m:
1:29.73
2:00.56
30.45
30.83
250m:
300m:
2:31.36
3:02.71
30.80
31.35
350m:
400m:
3:34.23
4:04.92
31.52
30.69
31.MAŃKA, Filip00UKS 190 Łódź4:04.95650
50m:
100m:
28.43
59.27
28.43
30.84
150m:
200m:
1:30.05
2:01.19
30.78
31.14
250m:
300m:
2:32.42
3:04.14
31.23
31.72
350m:
400m:
3:35.21
4:04.95
31.07
29.74
32.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź4:05.00650
50m:
100m:
28.97
1:00.10
28.97
31.13
150m:
200m:
1:31.45
2:02.62
31.35
31.17
250m:
300m:
2:33.29
3:04.37
30.67
31.08
350m:
400m:
3:35.27
4:05.00
30.90
29.73
33.MENCEL, Miłosz02WKS Śląsk Wrocław4:06.29640
50m:
100m:
28.34
59.35
28.34
31.01
150m:
200m:
1:30.68
2:02.48
31.33
31.80
250m:
300m:
2:34.42
3:05.98
31.94
31.56
350m:
400m:
3:37.01
4:06.29
31.03
29.28
34.CHAŁAT, Stanisław99KU AZS UMCS Lublin4:06.48638
50m:
100m:
28.45
59.22
28.45
30.77
150m:
200m:
1:30.78
2:02.73
31.56
31.95
250m:
300m:
2:34.23
3:05.62
31.50
31.39
350m:
400m:
3:36.73
4:06.48
31.11
29.75
35.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:06.53638
50m:
100m:
27.13
57.09
27.13
29.96
150m:
200m:
1:27.99
1:59.53
30.90
31.54
250m:
300m:
2:31.08
3:03.26
31.55
32.18
350m:
400m:
3:35.45
4:06.53
32.19
31.08
36.SZARPAK, Marcin01AZS AWF Katowice4:06.84635
50m:
100m:
27.65
57.51
27.65
29.86
150m:
200m:
1:28.55
2:00.37
31.04
31.82
250m:
300m:
2:31.89
3:04.09
31.52
32.20
350m:
400m:
3:36.12
4:06.84
32.03
30.72
37.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź4:07.13633
50m:
100m:
28.43
59.22
28.43
30.79
150m:
200m:
1:30.84
2:02.72
31.62
31.88
250m:
300m:
2:34.41
3:06.38
31.69
31.97
350m:
400m:
3:38.22
4:07.13
31.84
28.91
38.WODYŃSKI, Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej4:07.38631
50m:
100m:
28.59
59.32
28.59
30.73
150m:
200m:
1:30.56
2:01.76
31.24
31.20
250m:
300m:
2:33.00
3:04.43
31.24
31.43
350m:
400m:
3:36.39
4:07.38
31.96
30.99
39.FAJKOWSKI, Piotr01MKS Trójka Łódź4:08.10626
50m:
100m:
28.06
58.75
28.06
30.69
150m:
200m:
1:30.21
2:01.92
31.46
31.71
250m:
300m:
2:33.97
3:06.00
32.05
32.03
350m:
400m:
3:37.66
4:08.10
31.66
30.44
40.WIĘZIK, Jan03UKP Unia Oświęcim4:08.14625
50m:
100m:
29.03
1:00.60
29.03
31.57
150m:
200m:
1:31.99
2:03.47
31.39
31.48
250m:
300m:
2:35.07
3:06.66
31.60
31.59
350m:
400m:
3:37.77
4:08.14
31.11
30.37
41.BRYŁA, Kamil99KU AZS UMCS Lublin4:08.20625
50m:
100m:
27.99
58.80
27.99
30.81
150m:
200m:
1:30.13
2:01.96
31.33
31.83
250m:
300m:
2:33.24
3:04.84
31.28
31.60
350m:
400m:
3:36.76
4:08.20
31.92
31.44
42.SUCHAŃSKI, Przemysław01UKP Unia Oświęcim4:08.39623
50m:
100m:
27.49
58.65
27.49
31.16
150m:
200m:
1:30.15
2:01.86
31.50
31.71
250m:
300m:
2:33.55
3:05.29
31.69
31.74
350m:
400m:
3:37.13
4:08.39
31.84
31.26
43.RÓJ, Jakub01MKP Szczecin4:08.84620
50m:
100m:
28.77
1:00.16
28.77
31.39
150m:
200m:
1:31.69
2:03.19
31.53
31.50
250m:
300m:
2:34.73
3:06.53
31.54
31.80
350m:
400m:
3:38.40
4:08.84
31.87
30.44
44.WOJCIECHOWSKI, Kajetan03MKS Trójka Łódź4:09.64614
50m:
100m:
28.59
1:00.17
28.59
31.58
150m:
200m:
1:32.03
2:04.22
31.86
32.19
250m:
300m:
2:36.21
3:07.93
31.99
31.72
350m:
400m:
3:39.42
4:09.64
31.49
30.22
45.RÓG, Adrian01KP Sokół Rzeszów4:09.66614
50m:
100m:
28.96
1:00.61
28.96
31.65
150m:
200m:
1:32.24
2:04.27
31.63
32.03
250m:
300m:
2:35.93
3:07.59
31.66
31.66
350m:
400m:
3:39.29
4:09.66
31.70
30.37
46.PACŁAWSKI, Jakub00Akademia Aqua Sport4:09.67614
50m:
100m:
29.33
1:01.06
29.33
31.73
150m:
200m:
1:33.00
2:04.83
31.94
31.83
250m:
300m:
2:36.62
3:08.12
31.79
31.50
350m:
400m:
3:39.28
4:09.67
31.16
30.39
47.WOŹNIAK, Kamil01KS ,,Wisła'' Puławy4:09.68614
50m:
100m:
28.80
59.99
28.80
31.19
150m:
200m:
1:31.58
2:03.39
31.59
31.81
250m:
300m:
2:35.02
3:07.20
31.63
32.18
350m:
400m:
3:39.42
4:09.68
32.22
30.26
48.DURAJCZYK, Michał97AZS AWF Warszawa4:09.93612
50m:
100m:
28.91
1:00.24
28.91
31.33
150m:
200m:
1:31.81
2:03.58
31.57
31.77
250m:
300m:
2:35.23
3:07.44
31.65
32.21
350m:
400m:
3:39.52
4:09.93
32.08
30.41
49.RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź4:10.34609
50m:
100m:
29.85
1:01.38
29.85
31.53
150m:
200m:
1:33.02
2:04.83
31.64
31.81
250m:
300m:
2:36.59
3:08.38
31.76
31.79
350m:
400m:
3:40.13
4:10.34
31.75
30.21
50.KLISZ, Krystian02MKP Szczecin4:10.57607
50m:
100m:
29.28
1:00.93
29.28
31.65
150m:
200m:
1:32.57
2:04.38
31.64
31.81
250m:
300m:
2:36.34
3:08.31
31.96
31.97
350m:
400m:
3:39.88
4:10.57
31.57
30.69
51.CZERNIAK, Konrad98KU AZS UMCS Lublin4:10.96604
50m:
100m:
28.39
59.55
28.39
31.16
150m:
200m:
1:31.16
2:02.97
31.61
31.81
250m:
300m:
2:34.87
3:07.18
31.90
32.31
350m:
400m:
3:40.05
4:10.96
32.87
30.91
52.ADAMCZEWSKI, Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:11.06604
50m:
100m:
27.85
59.15
27.85
31.30
150m:
200m:
1:30.62
2:02.43
31.47
31.81
250m:
300m:
2:34.81
3:07.24
32.38
32.43
350m:
400m:
3:39.44
4:11.06
32.20
31.62
53.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź4:11.36602
50m:
100m:
28.23
58.95
28.23
30.72
150m:
200m:
1:30.50
2:02.40
31.55
31.90
250m:
300m:
2:34.57
3:07.06
32.17
32.49
350m:
400m:
3:39.46
4:11.36
32.40
31.90
54.SIEKACZYŃSKI, Artur02UKP Fala Kraśnik4:11.92598
50m:
100m:
28.59
1:00.10
28.59
31.51
150m:
200m:
1:31.91
2:04.39
31.81
32.48
250m:
300m:
2:36.67
3:08.93
32.28
32.26
350m:
400m:
3:41.08
4:11.92
32.15
30.84
55.GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź4:12.33595
50m:
100m:
29.01
1:00.84
29.01
31.83
150m:
200m:
1:32.73
2:04.99
31.89
32.26
250m:
300m:
2:37.18
3:09.59
32.19
32.41
350m:
400m:
3:41.48
4:12.33
31.89
30.85
56.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:12.50593
50m:
100m:
29.13
1:00.25
29.13
31.12
150m:
200m:
1:31.92
2:04.20
31.67
32.28
250m:
300m:
2:36.48
3:08.79
32.28
32.31
350m:
400m:
3:40.86
4:12.50
32.07
31.64
57.LEŚNIAK, Maksymilian04UKS 190 Łódź4:13.00590
50m:
100m:
29.02
1:00.71
29.02
31.69
150m:
200m:
1:32.77
2:05.14
32.06
32.37
250m:
300m:
2:37.38
3:09.92
32.24
32.54
350m:
400m:
3:42.05
4:13.00
32.13
30.95
58.BIEDKA, Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:13.13589
50m:
100m:
28.76
1:00.98
28.76
32.22
150m:
200m:
1:33.33
2:05.61
32.35
32.28
250m:
300m:
2:37.77
3:10.02
32.16
32.25
350m:
400m:
3:42.49
4:13.13
32.47
30.64
59.DADOS, Aleksander01KS ,,Wisła'' Puławy4:14.32581
50m:
100m:
28.00
59.57
28.00
31.57
150m:
200m:
1:31.36
2:03.73
31.79
32.37
250m:
300m:
2:36.53
3:09.33
32.80
32.80
350m:
400m:
3:42.50
4:14.32
33.17
31.82
60.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:14.88577
50m:
100m:
29.42
1:01.10
29.42
31.68
150m:
200m:
1:32.95
2:05.06
31.85
32.11
250m:
300m:
2:37.17
3:09.88
32.11
32.71
350m:
400m:
3:42.84
4:14.88
32.96
32.04
61.GRABEK, Oskar03UKS Olimpijczyk 234:15.25574
50m:
100m:
28.71
1:00.80
28.71
32.09
150m:
200m:
1:33.53
2:06.11
32.73
32.58
250m:
300m:
2:38.24
3:10.71
32.13
32.47
350m:
400m:
3:43.62
4:15.25
32.91
31.63
62.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź4:16.26568
50m:
100m:
29.29
1:00.83
29.29
31.54
150m:
200m:
1:32.95
2:05.59
32.12
32.64
250m:
300m:
2:38.18
3:10.95
32.59
32.77
350m:
400m:
3:43.46
4:16.26
32.51
32.80
63.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź4:16.53566
50m:
100m:
30.02
1:02.38
30.02
32.36
150m:
200m:
1:34.98
2:07.50
32.60
32.52
250m:
300m:
2:40.10
3:12.96
32.60
32.86
350m:
400m:
3:44.98
4:16.53
32.02
31.55
64.GIRUL, Radosław01WKS Śląsk Wrocław4:16.57566
50m:
100m:
29.01
1:00.65
29.01
31.64
150m:
200m:
1:32.39
2:04.64
31.74
32.25
250m:
300m:
2:37.33
3:10.38
32.69
33.05
350m:
400m:
3:43.75
4:16.57
33.37
32.82
65.BORKOWSKI, Kacper00KU AZS UMCS Lublin4:16.83564
50m:
100m:
28.83
1:00.02
28.83
31.19
150m:
200m:
1:32.51
2:04.88
32.49
32.37
250m:
300m:
2:37.65
3:10.48
32.77
32.83
350m:
400m:
3:43.85
4:16.83
33.37
32.98
66.JANICZUK, Patryk02MUKS ,,Lider''Chełm4:17.08562
50m:
100m:
29.17
1:01.08
29.17
31.91
150m:
200m:
1:33.40
2:06.22
32.32
32.82
250m:
300m:
2:39.01
3:11.95
32.79
32.94
350m:
400m:
3:45.15
4:17.08
33.20
31.93
67.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:17.45560
50m:
100m:
28.24
1:00.29
28.24
32.05
150m:
200m:
1:32.99
2:06.45
32.70
33.46
250m:
300m:
2:39.73
3:12.95
33.28
33.22
350m:
400m:
3:46.00
4:17.45
33.05
31.45
68.SKIBIAK, Hubert04UKS 190 Łódź4:17.58559
50m:
100m:
30.08
1:02.17
30.08
32.09
150m:
200m:
1:34.62
2:07.28
32.45
32.66
250m:
300m:
2:40.09
3:13.04
32.81
32.95
350m:
400m:
3:45.66
4:17.58
32.62
31.92
69.ADAMCZYK, Jan03UKS Olimpijczyk 234:17.75558
50m:
100m:
28.80
1:00.61
28.80
31.81
150m:
200m:
1:33.25
2:06.50
32.64
33.25
250m:
300m:
2:39.98
3:13.39
33.48
33.41
350m:
400m:
3:46.36
4:17.75
32.97
31.39
70.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź4:18.37554
50m:
100m:
28.95
1:01.51
28.95
32.56
150m:
200m:
1:34.38
2:07.21
32.87
32.83
250m:
300m:
2:40.26
3:13.66
33.05
33.40
350m:
400m:
3:46.69
4:18.37
33.03
31.68
71.KARPIEL, Dominik01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej4:18.43554
50m:
100m:
28.59
1:00.51
28.59
31.92
150m:
200m:
1:33.28
2:06.51
32.77
33.23
250m:
300m:
2:39.85
3:13.49
33.34
33.64
350m:
400m:
3:46.90
4:18.43
33.41
31.53
72.BORSUK, Łukasz01UKP Fala Kraśnik4:19.11549
50m:
100m:
29.33
1:01.50
29.33
32.17
150m:
200m:
1:33.81
2:06.37
32.31
32.56
250m:
300m:
2:39.66
3:13.19
33.29
33.53
350m:
400m:
3:47.04
4:19.11
33.85
32.07
73.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin4:19.13549
50m:
100m:
28.83
1:01.30
28.83
32.47
150m:
200m:
1:34.78
2:08.11
33.48
33.33
250m:
300m:
2:40.82
3:14.06
32.71
33.24
350m:
400m:
3:46.74
4:19.13
32.68
32.39
74.NOWAK, Jan02BOSiR Brzesko4:19.37548
50m:
100m:
29.92
1:02.40
29.92
32.48
150m:
200m:
1:35.24
2:08.72
32.84
33.48
250m:
300m:
2:41.42
3:14.68
32.70
33.26
350m:
400m:
3:47.99
4:19.37
33.31
31.38
75.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa4:19.44547
50m:
100m:
28.92
1:02.40
28.92
33.48
150m:
200m:
1:35.22
2:08.20
32.82
32.98
250m:
300m:
2:41.02
3:14.01
32.82
32.99
350m:
400m:
3:47.01
4:19.44
33.00
32.43
76.SZWEDZKI, Jakub00MKS Trójka Łódź4:19.64546
50m:
100m:
29.93
1:02.76
29.93
32.83
150m:
200m:
1:35.51
2:09.16
32.75
33.65
250m:
300m:
2:41.86
3:15.12
32.70
33.26
350m:
400m:
3:48.15
4:19.64
33.03
31.49
77.NIEDZIAŁEK, Michał03MTP Kormoran Olsztyn4:20.80539
50m:
100m:
29.84
1:02.10
29.84
32.26
150m:
200m:
1:35.07
2:08.06
32.97
32.99
250m:
300m:
2:41.55
3:15.11
33.49
33.56
350m:
400m:
3:48.67
4:20.80
33.56
32.13
78.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki4:21.52534
50m:
100m:
29.73
1:02.56
29.73
32.83
150m:
200m:
1:35.46
2:08.89
32.90
33.43
250m:
300m:
2:42.57
3:16.04
33.68
33.47
350m:
400m:
3:49.55
4:21.52
33.51
31.97
79.ZUBIK, Stanisław01UKP ,,Polonia Warszawa''4:21.68533
50m:
100m:
29.62
1:01.51
29.62
31.89
150m:
200m:
1:33.49
2:06.45
31.98
32.96
250m:
300m:
2:39.87
3:13.70
33.42
33.83
350m:
400m:
3:48.00
4:21.68
34.30
33.68
80.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz4:21.97531
50m:
100m:
29.76
1:02.48
29.76
32.72
150m:
200m:
1:35.44
2:08.83
32.96
33.39
250m:
300m:
2:42.02
3:15.33
33.19
33.31
350m:
400m:
3:48.55
4:21.97
33.22
33.42
81.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy4:22.12530
50m:
100m:
28.89
1:01.23
28.89
32.34
150m:
200m:
1:33.94
2:07.43
32.71
33.49
250m:
300m:
2:41.28
3:15.68
33.85
34.40
350m:
400m:
3:49.60
4:22.12
33.92
32.52
82.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn4:23.12524
50m:
100m:
30.12
1:02.56
30.12
32.44
150m:
200m:
1:35.41
2:08.58
32.85
33.17
250m:
300m:
2:41.83
3:15.56
33.25
33.73
350m:
400m:
3:49.54
4:23.12
33.98
33.58
83.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki4:23.66521
50m:
100m:
29.31
1:02.24
29.31
32.93
150m:
200m:
1:35.08
2:08.37
32.84
33.29
250m:
300m:
2:42.07
3:15.72
33.70
33.65
350m:
400m:
3:50.10
4:23.66
34.38
33.56
84.WIECZORKOWSKI, Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew4:24.68515
50m:
100m:
29.96
1:02.86
29.96
32.90
150m:
200m:
1:36.62
2:10.53
33.76
33.91
250m:
300m:
2:44.55
3:18.35
34.02
33.80
350m:
400m:
3:51.72
4:24.68
33.37
32.96
85.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź4:25.02513
50m:
100m:
30.70
1:04.17
30.70
33.47
150m:
200m:
1:37.94
2:11.78
33.77
33.84
250m:
300m:
2:45.46
3:19.03
33.68
33.57
350m:
400m:
3:52.36
4:25.02
33.33
32.66
86.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź4:25.73509
50m:
100m:
30.41
1:04.14
30.41
33.73
150m:
200m:
1:38.11
2:11.72
33.97
33.61
250m:
300m:
2:45.30
3:18.89
33.58
33.59
350m:
400m:
3:52.66
4:25.73
33.77
33.07
87.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz4:25.78509
50m:
100m:
30.12
1:03.03
30.12
32.91
150m:
200m:
1:36.13
2:10.01
33.10
33.88
250m:
300m:
2:44.13
3:18.47
34.12
34.34
350m:
400m:
3:52.73
4:25.78
34.26
33.05
88.PIEKARUŚ, Dawid02KP AVIA Świdnik4:26.52505
50m:
100m:
30.64
1:03.88
30.64
33.24
150m:
200m:
1:37.40
2:11.13
33.52
33.73
250m:
300m:
2:44.89
3:19.19
33.76
34.30
350m:
400m:
3:53.25
4:26.52
34.06
33.27
89.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa4:27.23501
50m:
100m:
29.53
1:02.51
29.53
32.98
150m:
200m:
1:36.46
2:10.75
33.95
34.29
250m:
300m:
2:44.85
3:19.01
34.10
34.16
350m:
400m:
3:53.45
4:27.23
34.44
33.78
90.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice4:29.43488
50m:
100m:
30.54
1:03.75
30.54
33.21
150m:
200m:
1:37.47
2:11.81
33.72
34.34
250m:
300m:
2:46.65
3:21.96
34.84
35.31
350m:
400m:
3:56.61
4:29.43
34.65
32.82
91.JANUSZANIS, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy4:30.06485
50m:
100m:
30.20
1:03.83
30.20
33.63
150m:
200m:
1:38.48
2:13.22
34.65
34.74
250m:
300m:
2:47.74
3:22.38
34.52
34.64
350m:
400m:
3:56.69
4:30.06
34.31
33.37
92.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa4:31.57477
50m:
100m:
29.70
1:04.34
29.70
34.64
150m:
200m:
1:39.49
2:14.71
35.15
35.22
250m:
300m:
2:50.78
3:24.28
36.07
33.50
350m:
400m:
3:58.73
4:31.57
34.45
32.84
93.POPIOŁEK, Dawid02Uks Skarpa Lublin4:32.87470
50m:
100m:
30.74
1:05.42
30.74
34.68
150m:
200m:
1:40.35
2:14.19
34.93
33.84
250m:
300m:
2:49.05
3:23.97
34.86
34.92
350m:
400m:
3:59.06
4:32.87
35.09
33.81
94.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice4:33.02469
50m:
100m:
30.46
1:04.80
30.46
34.34
150m:
200m:
1:39.96
2:14.95
35.16
34.99
250m:
300m:
2:49.67
3:24.66
34.72
34.99
350m:
400m:
3:59.59
4:33.02
34.93
33.43
95.WIERCIŃSKI, Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew4:33.05469
50m:
100m:
31.84
1:06.15
31.84
34.31
150m:
200m:
1:41.35
2:15.96
35.20
34.61
250m:
300m:
2:50.55
3:25.13
34.59
34.58
350m:
400m:
3:59.80
4:33.05
34.67
33.25
96.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź4:35.65456
50m:
100m:
31.44
1:06.32
31.44
34.88
150m:
200m:
1:41.47
2:16.70
35.15
35.23
250m:
300m:
2:51.43
3:26.46
34.73
35.03
350m:
400m:
4:01.47
4:35.65
35.01
34.18
97.KAŁASKA, Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''4:35.99454
50m:
100m:
30.57
1:04.85
30.57
34.28
150m:
200m:
1:39.65
2:14.10
34.80
34.45
250m:
300m:
2:49.36
3:25.28
35.26
35.92
350m:
400m:
4:01.03
4:35.99
35.75
34.96
98.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:36.36453
50m:
100m:
31.66
1:05.71
31.66
34.05
150m:
200m:
1:39.99
2:14.80
34.28
34.81
250m:
300m:
2:50.36
3:26.60
35.56
36.24
350m:
400m:
4:02.25
4:36.36
35.65
34.11
99.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn4:38.81441
50m:
100m:
32.52
1:08.50
32.52
35.98
150m:
200m:
1:44.57
2:20.39
36.07
35.82
250m:
300m:
2:55.35
3:30.24
34.96
34.89
350m:
400m:
4:04.90
4:38.81
34.66
33.91
100.GORYŃSKI, Dawid00St. Szkoła Pływania ,,Orka''4:39.84436
50m:
100m:
30.95
1:04.51
30.95
33.56
150m:
200m:
1:39.87
2:15.91
35.36
36.04
250m:
300m:
2:52.17
3:28.89
36.26
36.72
350m:
400m:
4:05.22
4:39.84
36.33
34.62
101.DUDKIEWICZ, Jan04UKS Żoliborz4:39.91436
50m:
100m:
31.19
1:05.50
31.19
34.31
150m:
200m:
1:41.75
2:18.30
36.25
36.55
250m:
300m:
2:54.14
3:29.96
35.84
35.82
350m:
400m:
4:05.75
4:39.91
35.79
34.16
102.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg4:43.20420
50m:
100m:
31.16
1:05.65
31.16
34.49
150m:
200m:
1:41.54
2:17.89
35.89
36.35
250m:
300m:
2:54.51
3:31.03
36.62
36.52
350m:
400m:
4:07.15
4:43.20
36.12
36.05
103.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej4:43.39420
50m:
100m:
31.70
1:07.64
31.70
35.94
150m:
200m:
1:44.07
2:20.67
36.43
36.60
250m:
300m:
2:56.41
3:32.45
35.74
36.04
350m:
400m:
4:08.65
4:43.39
36.20
34.74
104.BIRK, Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy4:52.10383
50m:
100m:
32.66
1:08.88
32.66
36.22
150m:
200m:
1:46.53
2:23.76
37.65
37.23
250m:
300m:
3:01.41
3:38.95
37.65
37.54
350m:
400m:
4:16.04
4:52.10
37.09
36.06
105.KOWALSKI, Maciej04St. Szkoła Pływania ,,Orka''4:59.37356
50m:
100m:
33.85
1:12.14
33.85
38.29
150m:
200m:
1:50.68
2:29.26
38.54
38.58
250m:
300m:
3:07.72
3:45.38
38.46
37.66
350m:
400m:
4:22.50
4:59.37
37.12
36.87
106.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS Wodnik Łask4:59.85354
50m:
100m:
31.61
1:08.00
31.61
36.39
150m:
200m:
1:45.62
2:25.53
37.62
39.91
250m:
300m:
3:04.17
3:43.46
38.64
39.29
350m:
400m:
4:22.23
4:59.85
38.77
37.62
107.MALUS, Jakub04UKP ,,Polonia Warszawa''5:02.02347
50m:
100m:
32.85
1:09.94
32.85
37.09
150m:
200m:
1:48.29
2:27.44
38.35
39.15
250m:
300m:
3:06.38
3:45.28
38.94
38.90
350m:
400m:
4:24.01
5:02.02
38.73
38.01
108.LIBERA, Daniel01UKS Nawa Skierniewice5:09.74321
50m:
100m:
33.35
1:12.44
33.35
39.09
150m:
200m:
1:52.72
2:31.72
40.28
39.00
250m:
300m:
3:11.67
3:52.09
39.95
40.42
350m:
400m:
4:31.63
5:09.74
39.54
38.11
109.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa5:18.90294
50m:
100m:
33.16
1:11.63
33.16
38.47
150m:
200m:
1:52.20
2:33.27
40.57
41.07
250m:
300m:
3:14.70
3:55.97
41.43
41.27
350m:
400m:
4:37.43
5:18.90
41.46
41.47
NWWERNER, Paweł93MKS Juvenia Wrocław
NWSZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa
NIE UK.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów''

14 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:01.07682
50m:
100m:
27.30
56.99
27.30
29.69
150m:
200m:
1:27.25
1:58.12
30.26
30.87
250m:
300m:
2:29.01
2:59.85
30.89
30.84
350m:
400m:
3:30.87
4:01.07
31.02
30.20
2.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:06.53638
50m:
100m:
27.13
57.09
27.13
29.96
150m:
200m:
1:27.99
1:59.53
30.90
31.54
250m:
300m:
2:31.08
3:03.26
31.55
32.18
350m:
400m:
3:35.45
4:06.53
32.19
31.08
3.GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź4:12.33595
50m:
100m:
29.01
1:00.84
29.01
31.83
150m:
200m:
1:32.73
2:04.99
31.89
32.26
250m:
300m:
2:37.18
3:09.59
32.19
32.41
350m:
400m:
3:41.48
4:12.33
31.89
30.85
4.LEŚNIAK, Maksymilian04UKS 190 Łódź4:13.00590
50m:
100m:
29.02
1:00.71
29.02
31.69
150m:
200m:
1:32.77
2:05.14
32.06
32.37
250m:
300m:
2:37.38
3:09.92
32.24
32.54
350m:
400m:
3:42.05
4:13.00
32.13
30.95
5.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź4:16.26568
50m:
100m:
29.29
1:00.83
29.29
31.54
150m:
200m:
1:32.95
2:05.59
32.12
32.64
250m:
300m:
2:38.18
3:10.95
32.59
32.77
350m:
400m:
3:43.46
4:16.26
32.51
32.80
6.SKIBIAK, Hubert04UKS 190 Łódź4:17.58559
50m:
100m:
30.08
1:02.17
30.08
32.09
150m:
200m:
1:34.62
2:07.28
32.45
32.66
250m:
300m:
2:40.09
3:13.04
32.81
32.95
350m:
400m:
3:45.66
4:17.58
32.62
31.92
7.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin4:19.13549
50m:
100m:
28.83
1:01.30
28.83
32.47
150m:
200m:
1:34.78
2:08.11
33.48
33.33
250m:
300m:
2:40.82
3:14.06
32.71
33.24
350m:
400m:
3:46.74
4:19.13
32.68
32.39
8.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki4:21.52534
50m:
100m:
29.73
1:02.56
29.73
32.83
150m:
200m:
1:35.46
2:08.89
32.90
33.43
250m:
300m:
2:42.57
3:16.04
33.68
33.47
350m:
400m:
3:49.55
4:21.52
33.51
31.97
9.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz4:21.97531
50m:
100m:
29.76
1:02.48
29.76
32.72
150m:
200m:
1:35.44
2:08.83
32.96
33.39
250m:
300m:
2:42.02
3:15.33
33.19
33.31
350m:
400m:
3:48.55
4:21.97
33.22
33.42
10.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy4:22.12530
50m:
100m:
28.89
1:01.23
28.89
32.34
150m:
200m:
1:33.94
2:07.43
32.71
33.49
250m:
300m:
2:41.28
3:15.68
33.85
34.40
350m:
400m:
3:49.60
4:22.12
33.92
32.52
11.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki4:23.66521
50m:
100m:
29.31
1:02.24
29.31
32.93
150m:
200m:
1:35.08
2:08.37
32.84
33.29
250m:
300m:
2:42.07
3:15.72
33.70
33.65
350m:
400m:
3:50.10
4:23.66
34.38
33.56
12.WIECZORKOWSKI, Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew4:24.68515
50m:
100m:
29.96
1:02.86
29.96
32.90
150m:
200m:
1:36.62
2:10.53
33.76
33.91
250m:
300m:
2:44.55
3:18.35
34.02
33.80
350m:
400m:
3:51.72
4:24.68
33.37
32.96
13.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź4:25.02513
50m:
100m:
30.70
1:04.17
30.70
33.47
150m:
200m:
1:37.94
2:11.78
33.77
33.84
250m:
300m:
2:45.46
3:19.03
33.68
33.57
350m:
400m:
3:52.36
4:25.02
33.33
32.66
14.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź4:25.73509
50m:
100m:
30.41
1:04.14
30.41
33.73
150m:
200m:
1:38.11
2:11.72
33.97
33.61
250m:
300m:
2:45.30
3:18.89
33.58
33.59
350m:
400m:
3:52.66
4:25.73
33.77
33.07
15.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz4:25.78509
50m:
100m:
30.12
1:03.03
30.12
32.91
150m:
200m:
1:36.13
2:10.01
33.10
33.88
250m:
300m:
2:44.13
3:18.47
34.12
34.34
350m:
400m:
3:52.73
4:25.78
34.26
33.05
16.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa4:27.23501
50m:
100m:
29.53
1:02.51
29.53
32.98
150m:
200m:
1:36.46
2:10.75
33.95
34.29
250m:
300m:
2:44.85
3:19.01
34.10
34.16
350m:
400m:
3:53.45
4:27.23
34.44
33.78
17.WIERCIŃSKI, Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew4:33.05469
50m:
100m:
31.84
1:06.15
31.84
34.31
150m:
200m:
1:41.35
2:15.96
35.20
34.61
250m:
300m:
2:50.55
3:25.13
34.59
34.58
350m:
400m:
3:59.80
4:33.05
34.67
33.25
18.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź4:35.65456
50m:
100m:
31.44
1:06.32
31.44
34.88
150m:
200m:
1:41.47
2:16.70
35.15
35.23
250m:
300m:
2:51.43
3:26.46
34.73
35.03
350m:
400m:
4:01.47
4:35.65
35.01
34.18
19.KAŁASKA, Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''4:35.99454
50m:
100m:
30.57
1:04.85
30.57
34.28
150m:
200m:
1:39.65
2:14.10
34.80
34.45
250m:
300m:
2:49.36
3:25.28
35.26
35.92
350m:
400m:
4:01.03
4:35.99
35.75
34.96
20.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:36.36453
50m:
100m:
31.66
1:05.71
31.66
34.05
150m:
200m:
1:39.99
2:14.80
34.28
34.81
250m:
300m:
2:50.36
3:26.60
35.56
36.24
350m:
400m:
4:02.25
4:36.36
35.65
34.11
21.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn4:38.81441
50m:
100m:
32.52
1:08.50
32.52
35.98
150m:
200m:
1:44.57
2:20.39
36.07
35.82
250m:
300m:
2:55.35
3:30.24
34.96
34.89
350m:
400m:
4:04.90
4:38.81
34.66
33.91
22.DUDKIEWICZ, Jan04UKS Żoliborz4:39.91436
50m:
100m:
31.19
1:05.50
31.19
34.31
150m:
200m:
1:41.75
2:18.30
36.25
36.55
250m:
300m:
2:54.14
3:29.96
35.84
35.82
350m:
400m:
4:05.75
4:39.91
35.79
34.16
23.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg4:43.20420
50m:
100m:
31.16
1:05.65
31.16
34.49
150m:
200m:
1:41.54
2:17.89
35.89
36.35
250m:
300m:
2:54.51
3:31.03
36.62
36.52
350m:
400m:
4:07.15
4:43.20
36.12
36.05
24.BIRK, Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy4:52.10383
50m:
100m:
32.66
1:08.88
32.66
36.22
150m:
200m:
1:46.53
2:23.76
37.65
37.23
250m:
300m:
3:01.41
3:38.95
37.65
37.54
350m:
400m:
4:16.04
4:52.10
37.09
36.06
25.KOWALSKI, Maciej04St. Szkoła Pływania ,,Orka''4:59.37356
50m:
100m:
33.85
1:12.14
33.85
38.29
150m:
200m:
1:50.68
2:29.26
38.54
38.58
250m:
300m:
3:07.72
3:45.38
38.46
37.66
350m:
400m:
4:22.50
4:59.37
37.12
36.87
26.MALUS, Jakub04UKP ,,Polonia Warszawa''5:02.02347
50m:
100m:
32.85
1:09.94
32.85
37.09
150m:
200m:
1:48.29
2:27.44
38.35
39.15
250m:
300m:
3:06.38
3:45.28
38.94
38.90
350m:
400m:
4:24.01
5:02.02
38.73
38.01
27.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa5:18.90294
50m:
100m:
33.16
1:11.63
33.16
38.47
150m:
200m:
1:52.20
2:33.27
40.57
41.07
250m:
300m:
3:14.70
3:55.97
41.43
41.27
350m:
400m:
4:37.43
5:18.90
41.46
41.47
NWSZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa
NIE UK.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów''

15 lat

1.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź4:05.00650
50m:
100m:
28.97
1:00.10
28.97
31.13
150m:
200m:
1:31.45
2:02.62
31.35
31.17
250m:
300m:
2:33.29
3:04.37
30.67
31.08
350m:
400m:
3:35.27
4:05.00
30.90
29.73
2.WIĘZIK, Jan03UKP Unia Oświęcim4:08.14625
50m:
100m:
29.03
1:00.60
29.03
31.57
150m:
200m:
1:31.99
2:03.47
31.39
31.48
250m:
300m:
2:35.07
3:06.66
31.60
31.59
350m:
400m:
3:37.77
4:08.14
31.11
30.37
3.WOJCIECHOWSKI, Kajetan03MKS Trójka Łódź4:09.64614
50m:
100m:
28.59
1:00.17
28.59
31.58
150m:
200m:
1:32.03
2:04.22
31.86
32.19
250m:
300m:
2:36.21
3:07.93
31.99
31.72
350m:
400m:
3:39.42
4:09.64
31.49
30.22
4.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:12.50593
50m:
100m:
29.13
1:00.25
29.13
31.12
150m:
200m:
1:31.92
2:04.20
31.67
32.28
250m:
300m:
2:36.48
3:08.79
32.28
32.31
350m:
400m:
3:40.86
4:12.50
32.07
31.64
5.BIEDKA, Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:13.13589
50m:
100m:
28.76
1:00.98
28.76
32.22
150m:
200m:
1:33.33
2:05.61
32.35
32.28
250m:
300m:
2:37.77
3:10.02
32.16
32.25
350m:
400m:
3:42.49
4:13.13
32.47
30.64
6.GRABEK, Oskar03UKS Olimpijczyk 234:15.25574
50m:
100m:
28.71
1:00.80
28.71
32.09
150m:
200m:
1:33.53
2:06.11
32.73
32.58
250m:
300m:
2:38.24
3:10.71
32.13
32.47
350m:
400m:
3:43.62
4:15.25
32.91
31.63
7.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź4:16.53566
50m:
100m:
30.02
1:02.38
30.02
32.36
150m:
200m:
1:34.98
2:07.50
32.60
32.52
250m:
300m:
2:40.10
3:12.96
32.60
32.86
350m:
400m:
3:44.98
4:16.53
32.02
31.55
8.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:17.45560
50m:
100m:
28.24
1:00.29
28.24
32.05
150m:
200m:
1:32.99
2:06.45
32.70
33.46
250m:
300m:
2:39.73
3:12.95
33.28
33.22
350m:
400m:
3:46.00
4:17.45
33.05
31.45
9.ADAMCZYK, Jan03UKS Olimpijczyk 234:17.75558
50m:
100m:
28.80
1:00.61
28.80
31.81
150m:
200m:
1:33.25
2:06.50
32.64
33.25
250m:
300m:
2:39.98
3:13.39
33.48
33.41
350m:
400m:
3:46.36
4:17.75
32.97
31.39
10.NIEDZIAŁEK, Michał03MTP Kormoran Olsztyn4:20.80539
50m:
100m:
29.84
1:02.10
29.84
32.26
150m:
200m:
1:35.07
2:08.06
32.97
32.99
250m:
300m:
2:41.55
3:15.11
33.49
33.56
350m:
400m:
3:48.67
4:20.80
33.56
32.13
11.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn4:23.12524
50m:
100m:
30.12
1:02.56
30.12
32.44
150m:
200m:
1:35.41
2:08.58
32.85
33.17
250m:
300m:
2:41.83
3:15.56
33.25
33.73
350m:
400m:
3:49.54
4:23.12
33.98
33.58
12.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice4:29.43488
50m:
100m:
30.54
1:03.75
30.54
33.21
150m:
200m:
1:37.47
2:11.81
33.72
34.34
250m:
300m:
2:46.65
3:21.96
34.84
35.31
350m:
400m:
3:56.61
4:29.43
34.65
32.82
13.JANUSZANIS, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy4:30.06485
50m:
100m:
30.20
1:03.83
30.20
33.63
150m:
200m:
1:38.48
2:13.22
34.65
34.74
250m:
300m:
2:47.74
3:22.38
34.52
34.64
350m:
400m:
3:56.69
4:30.06
34.31
33.37
14.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa4:31.57477
50m:
100m:
29.70
1:04.34
29.70
34.64
150m:
200m:
1:39.49
2:14.71
35.15
35.22
250m:
300m:
2:50.78
3:24.28
36.07
33.50
350m:
400m:
3:58.73
4:31.57
34.45
32.84
15.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej4:43.39420
50m:
100m:
31.70
1:07.64
31.70
35.94
150m:
200m:
1:44.07
2:20.67
36.43
36.60
250m:
300m:
2:56.41
3:32.45
35.74
36.04
350m:
400m:
4:08.65
4:43.39
36.20
34.74
16.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS Wodnik Łask4:59.85354
50m:
100m:
31.61
1:08.00
31.61
36.39
150m:
200m:
1:45.62
2:25.53
37.62
39.91
250m:
300m:
3:04.17
3:43.46
38.64
39.29
350m:
400m:
4:22.23
4:59.85
38.77
37.62

16 lat

1.JACKOWSKI, Tomasz02WKS Śląsk Wrocław3:57.75711
50m:
100m:
26.79
56.43
26.79
29.64
150m:
200m:
1:26.11
1:56.74
29.68
30.63
250m:
300m:
2:27.43
2:58.55
30.69
31.12
350m:
400m:
3:29.33
3:57.75
30.78
28.42
2.SIERADZKI, Kamil02UKS Wodnik Siemianowice Śląski4:04.13657
50m:
100m:
27.93
58.77
27.93
30.84
150m:
200m:
1:29.41
2:00.48
30.64
31.07
250m:
300m:
2:31.30
3:02.46
30.82
31.16
350m:
400m:
3:33.96
4:04.13
31.50
30.17
3.MENCEL, Miłosz02WKS Śląsk Wrocław4:06.29640
50m:
100m:
28.34
59.35
28.34
31.01
150m:
200m:
1:30.68
2:02.48
31.33
31.80
250m:
300m:
2:34.42
3:05.98
31.94
31.56
350m:
400m:
3:37.01
4:06.29
31.03
29.28
4.WODYŃSKI, Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej4:07.38631
50m:
100m:
28.59
59.32
28.59
30.73
150m:
200m:
1:30.56
2:01.76
31.24
31.20
250m:
300m:
2:33.00
3:04.43
31.24
31.43
350m:
400m:
3:36.39
4:07.38
31.96
30.99
5.RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź4:10.34609
50m:
100m:
29.85
1:01.38
29.85
31.53
150m:
200m:
1:33.02
2:04.83
31.64
31.81
250m:
300m:
2:36.59
3:08.38
31.76
31.79
350m:
400m:
3:40.13
4:10.34
31.75
30.21
6.KLISZ, Krystian02MKP Szczecin4:10.57607
50m:
100m:
29.28
1:00.93
29.28
31.65
150m:
200m:
1:32.57
2:04.38
31.64
31.81
250m:
300m:
2:36.34
3:08.31
31.96
31.97
350m:
400m:
3:39.88
4:10.57
31.57
30.69
7.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź4:11.36602
50m:
100m:
28.23
58.95
28.23
30.72
150m:
200m:
1:30.50
2:02.40
31.55
31.90
250m:
300m:
2:34.57
3:07.06
32.17
32.49
350m:
400m:
3:39.46
4:11.36
32.40
31.90
8.SIEKACZYŃSKI, Artur02UKP Fala Kraśnik4:11.92598
50m:
100m:
28.59
1:00.10
28.59
31.51
150m:
200m:
1:31.91
2:04.39
31.81
32.48
250m:
300m:
2:36.67
3:08.93
32.28
32.26
350m:
400m:
3:41.08
4:11.92
32.15
30.84
9.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:14.88577
50m:
100m:
29.42
1:01.10
29.42
31.68
150m:
200m:
1:32.95
2:05.06
31.85
32.11
250m:
300m:
2:37.17
3:09.88
32.11
32.71
350m:
400m:
3:42.84
4:14.88
32.96
32.04
10.JANICZUK, Patryk02MUKS ,,Lider''Chełm4:17.08562
50m:
100m:
29.17
1:01.08
29.17
31.91
150m:
200m:
1:33.40
2:06.22
32.32
32.82
250m:
300m:
2:39.01
3:11.95
32.79
32.94
350m:
400m:
3:45.15
4:17.08
33.20
31.93
11.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź4:18.37554
50m:
100m:
28.95
1:01.51
28.95
32.56
150m:
200m:
1:34.38
2:07.21
32.87
32.83
250m:
300m:
2:40.26
3:13.66
33.05
33.40
350m:
400m:
3:46.69
4:18.37
33.03
31.68
12.NOWAK, Jan02BOSiR Brzesko4:19.37548
50m:
100m:
29.92
1:02.40
29.92
32.48
150m:
200m:
1:35.24
2:08.72
32.84
33.48
250m:
300m:
2:41.42
3:14.68
32.70
33.26
350m:
400m:
3:47.99
4:19.37
33.31
31.38
13.PIEKARUŚ, Dawid02KP AVIA Świdnik4:26.52505
50m:
100m:
30.64
1:03.88
30.64
33.24
150m:
200m:
1:37.40
2:11.13
33.52
33.73
250m:
300m:
2:44.89
3:19.19
33.76
34.30
350m:
400m:
3:53.25
4:26.52
34.06
33.27
14.POPIOŁEK, Dawid02Uks Skarpa Lublin4:32.87470
50m:
100m:
30.74
1:05.42
30.74
34.68
150m:
200m:
1:40.35
2:14.19
34.93
33.84
250m:
300m:
2:49.05
3:23.97
34.86
34.92
350m:
400m:
3:59.06
4:32.87
35.09
33.81
15.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice4:33.02469
50m:
100m:
30.46
1:04.80
30.46
34.34
150m:
200m:
1:39.96
2:14.95
35.16
34.99
250m:
300m:
2:49.67
3:24.66
34.72
34.99
350m:
400m:
3:59.59
4:33.02
34.93
33.43

17 - 18 lat

1.JAWORSKI, Szymon01WKS Śląsk Wrocław3:57.70711
50m:
100m:
27.81
57.81
27.81
30.00
150m:
200m:
1:28.54
1:59.05
30.73
30.51
250m:
300m:
2:29.62
3:00.33
30.57
30.71
350m:
400m:
3:30.20
3:57.70
29.87
27.50
2.PAJĄK, Bartosz01BUKS Warszawa3:58.94700
50m:
100m:
27.01
56.90
27.01
29.89
150m:
200m:
1:27.44
1:57.79
30.54
30.35
250m:
300m:
2:28.47
2:59.05
30.68
30.58
350m:
400m:
3:29.42
3:58.94
30.37
29.52
3.DUTKOWIAK, Wojciech00WKS Śląsk Wrocław3:59.73694
50m:
100m:
27.90
58.74
27.90
30.84
150m:
200m:
1:29.46
1:59.92
30.72
30.46
250m:
300m:
2:30.05
3:00.02
30.13
29.97
350m:
400m:
3:30.27
3:59.73
30.25
29.46
4.KOMOROWSKI, Jan01MKS Trójka Łódź4:00.50687
50m:
100m:
27.06
56.98
27.06
29.92
150m:
200m:
1:27.56
1:58.46
30.58
30.90
250m:
300m:
2:29.03
3:00.29
30.57
31.26
350m:
400m:
3:31.47
4:00.50
31.18
29.03
5.GUZIOR, Maciej00WKS Śląsk Wrocław4:01.88675
50m:
100m:
26.59
56.29
26.59
29.70
150m:
200m:
1:26.88
1:57.88
30.59
31.00
250m:
300m:
2:28.93
2:59.97
31.05
31.04
350m:
400m:
3:31.18
4:01.88
31.21
30.70
6.CHODULSKI, Jakub00Uks Skarpa Lublin4:03.08665
50m:
100m:
29.04
1:00.16
29.04
31.12
150m:
200m:
1:31.42
2:02.50
31.26
31.08
250m:
300m:
2:32.88
3:03.34
30.38
30.46
350m:
400m:
3:32.57
4:03.08
29.23
30.51
7.HANO, Grzegorz00WKS Śląsk Wrocław4:03.37663
50m:
100m:
27.67
57.58
27.67
29.91
150m:
200m:
1:28.20
1:59.34
30.62
31.14
250m:
300m:
2:30.63
3:02.27
31.29
31.64
350m:
400m:
3:33.09
4:03.37
30.82
30.28
8.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław4:03.42662
50m:
100m:
28.00
59.04
28.00
31.04
150m:
200m:
1:30.30
2:01.19
31.26
30.89
250m:
300m:
2:31.78
3:02.23
30.59
30.45
350m:
400m:
3:33.18
4:03.42
30.95
30.24
9.DĄBROWSKI, Patryk00WKS Śląsk Wrocław4:03.46662
50m:
100m:
27.91
58.81
27.91
30.90
150m:
200m:
1:29.95
2:00.84
31.14
30.89
250m:
300m:
2:31.44
3:01.86
30.60
30.42
350m:
400m:
3:32.97
4:03.46
31.11
30.49
10.DOMINIAK, Kacper00WKS Śląsk Wrocław4:03.58661
50m:
100m:
28.13
58.96
28.13
30.83
150m:
200m:
1:30.16
2:01.22
31.20
31.06
250m:
300m:
2:32.17
3:03.49
30.95
31.32
350m:
400m:
3:34.53
4:03.58
31.04
29.05
11.FIKS, Krzysztof00UKS 190 Łódź4:04.10657
50m:
100m:
29.09
1:00.05
29.09
30.96
150m:
200m:
1:31.39
2:02.80
31.34
31.41
250m:
300m:
2:33.91
3:04.92
31.11
31.01
350m:
400m:
3:35.60
4:04.10
30.68
28.50
12.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy4:04.66652
50m:
100m:
28.22
58.40
28.22
30.18
150m:
200m:
1:28.92
1:59.89
30.52
30.97
250m:
300m:
2:30.97
3:02.57
31.08
31.60
350m:
400m:
3:34.38
4:04.66
31.81
30.28
13.LECH, Filip01KU AZS UMCS Lublin4:04.67652
50m:
100m:
28.23
58.58
28.23
30.35
150m:
200m:
1:29.05
1:59.76
30.47
30.71
250m:
300m:
2:30.40
3:01.68
30.64
31.28
350m:
400m:
3:33.38
4:04.67
31.70
31.29
14.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01Uks Cityzen4:04.92650
50m:
100m:
28.32
59.28
28.32
30.96
150m:
200m:
1:29.73
2:00.56
30.45
30.83
250m:
300m:
2:31.36
3:02.71
30.80
31.35
350m:
400m:
3:34.23
4:04.92
31.52
30.69
15.MAŃKA, Filip00UKS 190 Łódź4:04.95650
50m:
100m:
28.43
59.27
28.43
30.84
150m:
200m:
1:30.05
2:01.19
30.78
31.14
250m:
300m:
2:32.42
3:04.14
31.23
31.72
350m:
400m:
3:35.21
4:04.95
31.07
29.74
16.SZARPAK, Marcin01AZS AWF Katowice4:06.84635
50m:
100m:
27.65
57.51
27.65
29.86
150m:
200m:
1:28.55
2:00.37
31.04
31.82
250m:
300m:
2:31.89
3:04.09
31.52
32.20
350m:
400m:
3:36.12
4:06.84
32.03
30.72
17.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź4:07.13633
50m:
100m:
28.43
59.22
28.43
30.79
150m:
200m:
1:30.84
2:02.72
31.62
31.88
250m:
300m:
2:34.41
3:06.38
31.69
31.97
350m:
400m:
3:38.22
4:07.13
31.84
28.91
18.FAJKOWSKI, Piotr01MKS Trójka Łódź4:08.10626
50m:
100m:
28.06
58.75
28.06
30.69
150m:
200m:
1:30.21
2:01.92
31.46
31.71
250m:
300m:
2:33.97
3:06.00
32.05
32.03
350m:
400m:
3:37.66
4:08.10
31.66
30.44
19.SUCHAŃSKI, Przemysław01UKP Unia Oświęcim4:08.39623
50m:
100m:
27.49
58.65
27.49
31.16
150m:
200m:
1:30.15
2:01.86
31.50
31.71
250m:
300m:
2:33.55
3:05.29
31.69
31.74
350m:
400m:
3:37.13
4:08.39
31.84
31.26
20.RÓJ, Jakub01MKP Szczecin4:08.84620
50m:
100m:
28.77
1:00.16
28.77
31.39
150m:
200m:
1:31.69
2:03.19
31.53
31.50
250m:
300m:
2:34.73
3:06.53
31.54
31.80
350m:
400m:
3:38.40
4:08.84
31.87
30.44
21.RÓG, Adrian01KP Sokół Rzeszów4:09.66614
50m:
100m:
28.96
1:00.61
28.96
31.65
150m:
200m:
1:32.24
2:04.27
31.63
32.03
250m:
300m:
2:35.93
3:07.59
31.66
31.66
350m:
400m:
3:39.29
4:09.66
31.70
30.37
22.PACŁAWSKI, Jakub00Akademia Aqua Sport4:09.67614
50m:
100m:
29.33
1:01.06
29.33
31.73
150m:
200m:
1:33.00
2:04.83
31.94
31.83
250m:
300m:
2:36.62
3:08.12
31.79
31.50
350m:
400m:
3:39.28
4:09.67
31.16
30.39
23.WOŹNIAK, Kamil01KS ,,Wisła'' Puławy4:09.68614
50m:
100m:
28.80
59.99
28.80
31.19
150m:
200m:
1:31.58
2:03.39
31.59
31.81
250m:
300m:
2:35.02
3:07.20
31.63
32.18
350m:
400m:
3:39.42
4:09.68
32.22
30.26
24.ADAMCZEWSKI, Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:11.06604
50m:
100m:
27.85
59.15
27.85
31.30
150m:
200m:
1:30.62
2:02.43
31.47
31.81
250m:
300m:
2:34.81
3:07.24
32.38
32.43
350m:
400m:
3:39.44
4:11.06
32.20
31.62
25.DADOS, Aleksander01KS ,,Wisła'' Puławy4:14.32581
50m:
100m:
28.00
59.57
28.00
31.57
150m:
200m:
1:31.36
2:03.73
31.79
32.37
250m:
300m:
2:36.53
3:09.33
32.80
32.80
350m:
400m:
3:42.50
4:14.32
33.17
31.82
26.GIRUL, Radosław01WKS Śląsk Wrocław4:16.57566
50m:
100m:
29.01
1:00.65
29.01
31.64
150m:
200m:
1:32.39
2:04.64
31.74
32.25
250m:
300m:
2:37.33
3:10.38
32.69
33.05
350m:
400m:
3:43.75
4:16.57
33.37
32.82
27.BORKOWSKI, Kacper00KU AZS UMCS Lublin4:16.83564
50m:
100m:
28.83
1:00.02
28.83
31.19
150m:
200m:
1:32.51
2:04.88
32.49
32.37
250m:
300m:
2:37.65
3:10.48
32.77
32.83
350m:
400m:
3:43.85
4:16.83
33.37
32.98
28.KARPIEL, Dominik01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej4:18.43554
50m:
100m:
28.59
1:00.51
28.59
31.92
150m:
200m:
1:33.28
2:06.51
32.77
33.23
250m:
300m:
2:39.85
3:13.49
33.34
33.64
350m:
400m:
3:46.90
4:18.43
33.41
31.53
29.BORSUK, Łukasz01UKP Fala Kraśnik4:19.11549
50m:
100m:
29.33
1:01.50
29.33
32.17
150m:
200m:
1:33.81
2:06.37
32.31
32.56
250m:
300m:
2:39.66
3:13.19
33.29
33.53
350m:
400m:
3:47.04
4:19.11
33.85
32.07
30.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa4:19.44547
50m:
100m:
28.92
1:02.40
28.92
33.48
150m:
200m:
1:35.22
2:08.20
32.82
32.98
250m:
300m:
2:41.02
3:14.01
32.82
32.99
350m:
400m:
3:47.01
4:19.44
33.00
32.43
31.SZWEDZKI, Jakub00MKS Trójka Łódź4:19.64546
50m:
100m:
29.93
1:02.76
29.93
32.83
150m:
200m:
1:35.51
2:09.16
32.75
33.65
250m:
300m:
2:41.86
3:15.12
32.70
33.26
350m:
400m:
3:48.15
4:19.64
33.03
31.49
32.ZUBIK, Stanisław01UKP ,,Polonia Warszawa''4:21.68533
50m:
100m:
29.62
1:01.51
29.62
31.89
150m:
200m:
1:33.49
2:06.45
31.98
32.96
250m:
300m:
2:39.87
3:13.70
33.42
33.83
350m:
400m:
3:48.00
4:21.68
34.30
33.68
33.GORYŃSKI, Dawid00St. Szkoła Pływania ,,Orka''4:39.84436
50m:
100m:
30.95
1:04.51
30.95
33.56
150m:
200m:
1:39.87
2:15.91
35.36
36.04
250m:
300m:
2:52.17
3:28.89
36.26
36.72
350m:
400m:
4:05.22
4:39.84
36.33
34.62
34.LIBERA, Daniel01UKS Nawa Skierniewice5:09.74321
50m:
100m:
33.35
1:12.44
33.35
39.09
150m:
200m:
1:52.72
2:31.72
40.28
39.00
250m:
300m:
3:11.67
3:52.09
39.95
40.42
350m:
400m:
4:31.63
5:09.74
39.54
38.11


<< TOP >>
Konkurencja 1
10.11.2018 - 10:37
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
53.14
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
SOKOŁOWSKA, Diana
SOKOŁOWSKA, Diana
00106

00106
00106
00106
00309
00309
Istanbul (TUR)
Istambuł (TUR)
Istambuł (TUR)
Istanbul (TUR)
Gorzow Wlkp.
Poznan
Szczecin
10.12.2009
10.12.2009
10.12.2009
10.12.2009
28.11.2008
16.12.2011
02.12.2010

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat i starsi

1.FIEDKIEWICZ, Kornelia01MKS Juvenia Wrocław54.8576826.5328.32
2.KOSSAKOWSKA, Dominika01AZS AWF Katowice55.9772327.3228.65
3.DOWGIERT, Anna90KS Warta Poznań56.0572027.0728.98
4.RABINIAK, Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin57.2967427.4929.80
5.MAIK, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn57.3567227.5729.78
6.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun57.4566927.5829.87
7.NITA, Daria01KS Korona Kraków57.5866428.0629.52
8.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno57.6866127.7029.98
9.OSINIAK, Ewa00KU AZS UMCS Lublin57.7765828.0629.71
10.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin57.7965727.9129.88
11.SAMUŁA, Wiktoria99KU AZS UMCS Lublin57.9465228.1129.83
12.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica58.0964727.4330.66
13.HELLAK, Emilia03WKS Śląsk Wrocław58.3463928.2530.09
14.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''58.4063728.0130.39
15.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka58.5263328.0230.50
16.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin58.5763128.8729.70
17.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA, Julia01WKS Śląsk Wrocław58.5863128.1130.47
18.KOŁODZIEJ, Katarzyna00KU AZS UMCS Lublin58.6163028.0330.58
19.WARDAK, Maria02MKP Szczecin58.6862728.6830.00
20.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa58.7062727.9530.75
21.KLIMEK, Marta03UKP Unia Oświęcim58.7562528.2930.46
22.MIZIK, Julia04UKS Manta Warszawa Włochy58.9062028.2330.67
23.SZLĘK, Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej58.9162028.2130.70
24.FRYCKOWSKA, Natalia99MKP Szczecin58.9362028.0030.93
25.DOMŻALSKA, Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg58.9961828.0830.91
26.SOLAK, Anna00WKS Śląsk Wrocław59.0361628.2730.76
27.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.1261428.5230.60
28.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy59.2061128.4530.75
29.PISARCZYK, Amelia98KU AZS AGH Kraków59.3660628.5430.82
30.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''59.4560328.7730.68
31.LEWANDOWSKA, Natalia01UKP Unia Oświęcim59.5060228.5730.93
32.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko59.8259228.6831.14
33.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn59.8859028.3831.50
34.KWIATKOWSKA, Zofia01KU AZS UMCS Lublin59.9558828.8631.09
35.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica59.9858828.8231.16
36.ZROBEK, Natalia99KU AZS Politechniki Łódzkiej1:00.0058729.1330.87
37.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin1:00.0358629.3330.70
38.PIECHOTA, Paulina99UKS 190 Łódź1:00.2158129.1831.03
BORKOWSKA, Małgorzata02UKS Olimpijczyk 231:00.2158128.6231.59
40.KINDRAT, Julia03WKS Śląsk Wrocław1:00.2358029.1531.08
41.SKIBIAK, Klaudia02UKS 190 Łódź1:00.2857929.3830.90
42.WRÓBEL, Julia01KU AZS Politechniki Łódzkiej1:00.3257829.1331.19
43.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin1:00.4257529.1231.30
44.NOWAK, Maja03AZS AWF Warszawa1:00.4557429.7330.72
45.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.4657428.8331.63
46.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna1:00.5357229.1531.38
47.PIOTROWICZ, Maja02KU AZS UMCS Lublin1:00.5757028.9931.58
48.BRZOZOWSKA, Marta00MKS Juvenia Wrocław1:00.7156729.1631.55
49.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:00.9156129.4531.46
50.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.9955929.1531.84
51.WIECZOREK, Marika03KS OLIMPIA Lublin1:01.0955629.5831.51
52.JAKUBCZAK, Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:01.1155529.2931.82
53.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:01.2555228.5532.70
KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.2555228.9332.32
55.WALZ, Kornelia00UKS Nawa Skierniewice1:01.4754628.5932.88
56.PIESKO, Martyna03UKS Olimpijczyk 231:01.4854629.0732.41
57.PATORA, Maria02UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:01.4954529.8831.61
58.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.5054529.5931.91
59.SZYMCZAK, Patrycja02WKS Śląsk Wrocław1:01.5254429.4332.09
60.JASZCZUK, Ewa02MTP Kormoran Olsztyn1:01.8953529.8132.08
61.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:01.9653329.5232.44
62.SUCHECKA, Katarzyna99KU AZS UMCS Lublin1:02.0153229.6232.39
ADAMSKA, Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.0153229.7732.24
64.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:02.0853029.8232.26
65.SZYMAŃSKA, Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:02.1752830.2031.97
66.GRZELCZYK, Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:02.2052730.1432.06
67.GARDOCKA, Julia01MTP Kormoran Olsztyn1:02.2452630.0532.19
68.WILGOCKA, Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin1:02.3252430.2332.09
69.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:02.3352330.0232.31
70.SAWCZYK, Malwina04UKS Olimpijczyk 231:02.6251629.8332.79
71.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS1:02.7051429.8132.89
72.SZEWCZYK, Zofia02UKP Fala Kraśnik1:02.7451330.4332.31
73.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin1:02.7751330.2232.55
74.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin1:02.8051230.2632.54
75.SAMUŁA, Kornelia03UKS Olimpijczyk 231:02.8151230.3532.46
76.KOŁODZIEJCZYK, Oliwia03KS OLIMPIA Lublin1:02.8251130.3032.52
77.MALINOWSKA, Zuzanna00WKS Śląsk Wrocław1:02.9250930.5132.41
78.KUKIEŁKA, Liliana02St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:03.0750530.3532.72
79.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź1:03.1050530.5432.56
80.MENDAK, Joanna89Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:03.1150430.3332.78
81.BIERNACKA, Maja04MKS Jedynka Łódź1:03.1350430.4032.73
82.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:03.2250230.7132.51
83.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:03.2450130.7832.46
84.TRYBUCH, Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.2550130.1733.08
85.BRYWCZYŃSKA, Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.2950030.4832.81
86.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.4149730.2133.20
87.ŻERAŃSKA, Urszula03BUKS Warszawa1:03.4949530.5132.98
88.KUMOREK, Kamila02KU AZS UMCS Lublin1:03.6949130.8732.82
BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.6949129.8333.86
90.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz1:03.7748930.7333.04
91.LENZ, Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz1:03.8048831.3932.41
92.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa1:03.8148830.0433.77
93.LESIEWICZ, Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.1:03.8448730.4233.42
94.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek1:03.9048630.5433.36
95.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.0348330.6533.38
96.DĄBROWSKA, Zuzanna03UKP Jedynka Elbląg1:04.1648030.5933.57
97.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa1:04.3947530.8533.54
98.KUSIEL-MOROZ, Helena04BUKS Warszawa1:04.6846831.2933.39
99.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy1:04.7946631.1933.60
100.POTEMKA, Justyna04MKS Jedynka Łódź1:04.9746231.0533.92
101.KOWALSKA, Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz1:05.0146130.7134.30
102.KULIK, Wiktoria03MTP Kormoran Olsztyn1:05.0446131.4033.64
103.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS1:05.3345531.1734.16
104.DZIK, Pola04St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:05.7844530.9434.84
105.JASIŃSKA, Martyna03MUKS Wodnik Łask1:05.7944531.7734.02
106.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:06.6042932.5534.05
107.AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków1:06.9742231.7235.25
108.JANUS, Daria04UKS Żoliborz1:07.2241731.9035.32
109.SUSKIEWICZ, Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.6441032.5535.09
110.JAROSZ, Kinga03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:07.6940931.8835.81
111.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:07.9140532.3135.60
112.BURBELKA, Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:08.0140332.0235.99
113.BRONIAREK, Pamela95UKS Nawa Skierniewice1:09.1338433.7435.39
114.KAŹMIEROWSKA, Nina04UKS Żoliborz1:09.8537232.8836.97
115.ZAVALNIUK, Daria03UKS SP-149 Łódź1:10.5336132.8737.66
116.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź1:10.7735734.0936.68
NWSADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz

14 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun57.4566927.5829.87
2.MIZIK, Julia04UKS Manta Warszawa Włochy58.9062028.2330.67
3.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''59.4560328.7730.68
4.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin1:00.0358629.3330.70
5.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.4657428.8331.63
6.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.2555228.9332.32
7.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.5054529.5931.91
8.GWAJ, Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:02.0853029.8232.26
9.WILGOCKA, Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin1:02.3252430.2332.09
10.SAWCZYK, Malwina04UKS Olimpijczyk 231:02.6251629.8332.79
11.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS1:02.7051429.8132.89
12.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin1:02.7751330.2232.55
13.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź1:03.1050530.5432.56
14.BIERNACKA, Maja04MKS Jedynka Łódź1:03.1350430.4032.73
15.BRYWCZYŃSKA, Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.2950030.4832.81
16.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.4149730.2133.20
17.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.6949129.8333.86
18.LENZ, Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz1:03.8048831.3932.41
19.LESIEWICZ, Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.1:03.8448730.4233.42
20.KUSIEL-MOROZ, Helena04BUKS Warszawa1:04.6846831.2933.39
21.POTEMKA, Justyna04MKS Jedynka Łódź1:04.9746231.0533.92
22.KOWALSKA, Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz1:05.0146130.7134.30
23.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS1:05.3345531.1734.16
24.DZIK, Pola04St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:05.7844530.9434.84
25.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:06.6042932.5534.05
26.JANUS, Daria04UKS Żoliborz1:07.2241731.9035.32
27.SUSKIEWICZ, Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.6441032.5535.09
28.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:07.9140532.3135.60
29.BURBELKA, Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:08.0140332.0235.99
30.KAŹMIEROWSKA, Nina04UKS Żoliborz1:09.8537232.8836.97
31.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź1:10.7735734.0936.68

15 lat

1.MAIK, Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn57.3567227.5729.78
2.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno57.6866127.7029.98
3.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica58.0964727.4330.66
4.HELLAK, Emilia03WKS Śląsk Wrocław58.3463928.2530.09
5.KLIMEK, Marta03UKP Unia Oświęcim58.7562528.2930.46
6.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.1261428.5230.60
7.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko59.8259228.6831.14
8.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn59.8859028.3831.50
9.KINDRAT, Julia03WKS Śląsk Wrocław1:00.2358029.1531.08
10.NOWAK, Maja03AZS AWF Warszawa1:00.4557429.7330.72
11.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:00.9156129.4531.46
12.WIECZOREK, Marika03KS OLIMPIA Lublin1:01.0955629.5831.51
13.PIESKO, Martyna03UKS Olimpijczyk 231:01.4854629.0732.41
14.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:01.9653329.5232.44
15.ADAMSKA, Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.0153229.7732.24
16.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:02.3352330.0232.31
17.SAMUŁA, Kornelia03UKS Olimpijczyk 231:02.8151230.3532.46
18.KOŁODZIEJCZYK, Oliwia03KS OLIMPIA Lublin1:02.8251130.3032.52
19.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:03.2250230.7132.51
20.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:03.2450130.7832.46
21.ŻERAŃSKA, Urszula03BUKS Warszawa1:03.4949530.5132.98
22.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz1:03.7748930.7333.04
23.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek1:03.9048630.5433.36
24.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.0348330.6533.38
25.DĄBROWSKA, Zuzanna03UKP Jedynka Elbląg1:04.1648030.5933.57
26.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa1:04.3947530.8533.54
27.KULIK, Wiktoria03MTP Kormoran Olsztyn1:05.0446131.4033.64
28.JASIŃSKA, Martyna03MUKS Wodnik Łask1:05.7944531.7734.02
29.AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków1:06.9742231.7235.25
30.JAROSZ, Kinga03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:07.6940931.8835.81
31.ZAVALNIUK, Daria03UKS SP-149 Łódź1:10.5336132.8737.66
NWSADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz

16 lat

1.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''58.4063728.0130.39
2.WARDAK, Maria02MKP Szczecin58.6862728.6830.00
3.SZLĘK, Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej58.9162028.2130.70
4.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica59.9858828.8231.16
5.BORKOWSKA, Małgorzata02UKS Olimpijczyk 231:00.2158128.6231.59
6.SKIBIAK, Klaudia02UKS 190 Łódź1:00.2857929.3830.90
7.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna1:00.5357229.1531.38
8.PIOTROWICZ, Maja02KU AZS UMCS Lublin1:00.5757028.9931.58
9.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.9955929.1531.84
10.JAKUBCZAK, Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:01.1155529.2931.82
11.PATORA, Maria02UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:01.4954529.8831.61
12.SZYMCZAK, Patrycja02WKS Śląsk Wrocław1:01.5254429.4332.09
13.JASZCZUK, Ewa02MTP Kormoran Olsztyn1:01.8953529.8132.08
14.SZYMAŃSKA, Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:02.1752830.2031.97
15.GRZELCZYK, Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:02.2052730.1432.06
16.SZEWCZYK, Zofia02UKP Fala Kraśnik1:02.7451330.4332.31
17.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin1:02.8051230.2632.54
18.KUKIEŁKA, Liliana02St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:03.0750530.3532.72
19.TRYBUCH, Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.2550130.1733.08
20.KUMOREK, Kamila02KU AZS UMCS Lublin1:03.6949130.8732.82
21.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy1:04.7946631.1933.60

17 - 18 lat

1.FIEDKIEWICZ, Kornelia01MKS Juvenia Wrocław54.8576826.5328.32
2.KOSSAKOWSKA, Dominika01AZS AWF Katowice55.9772327.3228.65
3.RABINIAK, Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin57.2967427.4929.80
4.NITA, Daria01KS Korona Kraków57.5866428.0629.52
5.OSINIAK, Ewa00KU AZS UMCS Lublin57.7765828.0629.71
6.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin57.7965727.9129.88
7.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka58.5263328.0230.50
8.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA, Julia01WKS Śląsk Wrocław58.5863128.1130.47
9.KOŁODZIEJ, Katarzyna00KU AZS UMCS Lublin58.6163028.0330.58
10.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa58.7062727.9530.75
11.DOMŻALSKA, Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg58.9961828.0830.91
12.SOLAK, Anna00WKS Śląsk Wrocław59.0361628.2730.76
13.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy59.2061128.4530.75
14.LEWANDOWSKA, Natalia01UKP Unia Oświęcim59.5060228.5730.93
15.KWIATKOWSKA, Zofia01KU AZS UMCS Lublin59.9558828.8631.09
16.WRÓBEL, Julia01KU AZS Politechniki Łódzkiej1:00.3257829.1331.19
17.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin1:00.4257529.1231.30
18.BRZOZOWSKA, Marta00MKS Juvenia Wrocław1:00.7156729.1631.55
19.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:01.2555228.5532.70
20.WALZ, Kornelia00UKS Nawa Skierniewice1:01.4754628.5932.88
21.GARDOCKA, Julia01MTP Kormoran Olsztyn1:02.2452630.0532.19
22.MALINOWSKA, Zuzanna00WKS Śląsk Wrocław1:02.9250930.5132.41
23.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa1:03.8148830.0433.77


<< TOP >>
Konkurencja 2
10.11.2018 - 10:49
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 19 - 23
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
46.19
46.63
47.53
47.87
48.71
49.53
51.36
MAJCHRZAK, Kacper
CZERNIAK, Konrad
WERNER, Paweł
KRASKA, Jakub
KRASKA, Jakub
ORLICZ, Filip
ORLICZ, Filip
00115

00101
03805
01305
05114
Berlin (GER)
Gorzów Wlkp.
Poznan
Łódź
Olsztyn
Łódź
Olsztyn
06.08.2017
28.11.2009
17.12.2011
20.12.2017
17.12.2016
20.12.2017
03.12.2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat i starsi

1.MAJCHRZAK, Kacper92KS Warta Poznań48.2880623.3724.91
2.JURASZEK, Paweł94MKS Dziewiątka Dzierżoniów48.3980023.2125.18
3.CZERNIAK, Konrad89KU AZS UMCS Lublin48.7978123.5725.22
4.OSTROWSKI, Karol99MKP Szczecin48.8477923.6025.24
5.HOŁUB, Jan96WKS Śląsk Wrocław49.2875824.1125.17
6.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa49.5174723.8825.63
7.MIKOŁAJCZYK, Michał99WKS Śląsk Wrocław49.8473324.2525.59
8.WERNER, Paweł93MKS Juvenia Wrocław50.0972224.1225.97
9.GAWRYSIAK, Przemysław92LKS ,,OMEGA'' Kleszczów50.1871823.9626.22
10.WYSOCZYŃSKI, Mateusz93KU AZS AGH Kraków50.8569024.3626.49
11.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław50.9768524.7326.24
12.SOLAK, Łukasz99KU AZS AGH Kraków51.4766524.6826.79
13.BARTOSIEWICZ, Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa51.7665424.9926.77
14.GUZIOR, Maciej00WKS Śląsk Wrocław51.8165224.9026.91
15.JAWORSKI, Szymon01WKS Śląsk Wrocław51.8265225.0926.73
16.PUK, Dariusz95AZS AWF Katowice51.9364824.3727.56
DĄBROWSKI, Patryk00WKS Śląsk Wrocław51.9364825.0326.90
18.GĘBKA, Olaf00MKP Szczecin51.9564725.1326.82
19.KLICH, Kacper94KU AZS UMCS Lublin51.9964525.3426.65
20.SMOLIŃSKI, Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz52.2063825.0727.13
21.STOLARSKI, Marcin96KU AZS UMCS Lublin52.2163725.4926.72
JACKOWSKI, Tomasz02WKS Śląsk Wrocław52.2163724.9927.22
23.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź52.2363625.4926.74
24.BUCZKOWSKI, Kamil96KU AZS AGH Kraków52.3863125.0227.36
KĘDZIA, Wiktor00MKP Szczecin52.3863125.4526.93
26.BIEROŃSKI, Michał99WKS Śląsk Wrocław52.3963125.2827.11
27.DOMAŃSKI, Gracjan00MKP Szczecin52.4063024.9527.45
28.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''52.4562925.1727.28
29.ZHURAVEL, Nazar03WKS Śląsk Wrocław52.5362625.7626.77
30.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław52.5562525.4527.10
31.MICHALCZYK, Andrzej00UKP Unia Oświęcim52.5962425.2827.31
32.SZCZERBA, Adam02KU AZS UMCS Lublin52.6562125.6626.99
33.PACZYŃSKI, Oliwer97KU AZS UMCS Lublin52.7161925.8126.90
34.ADAMCZEWSKI, Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn52.7261925.3327.39
35.TOMBARKIEWICZ, Józef97KU AZS AGH Kraków52.8661425.2427.62
36.RÓG, Adrian01KP Sokół Rzeszów52.8961325.8727.02
37.ZDANOWSKI, Filip02Uks ,,Pingwiny''52.9361225.3727.56
38.BOCHEŃ, Tomasz99KU AZS UMCS Lublin53.0360825.5227.51
39.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany Warszawa53.0560725.5027.55
40.JAWORSKI, Norbert98KU AZS UMCS Lublin53.1160525.6227.49
41.WŁODARCZYK, Maciej99AZS AWF Warszawa53.1360525.3427.79
42.LECH, Filip01KU AZS UMCS Lublin53.1660425.3527.81
43.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''53.1960325.8727.32
44.NOWAK, Kacper00UKP Unia Oświęcim53.3459825.9027.44
45.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki53.3859625.4027.98
46.JANICZUK, Patryk02MUKS ,,Lider''Chełm53.4759325.7327.74
47.NAUMENKO, Artem96KU AZS AGH Kraków53.5059225.4028.10
48.DUTKOWIAK, Wojciech00WKS Śląsk Wrocław53.6258826.1727.45
49.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa53.6458825.5228.12
50.KOTWICA, Bartosz01KU AZS UMCS Lublin53.6658725.5628.10
51.BIELAS, Jakub02UKS Ruch Grudziądz53.6858625.9327.75
52.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin53.7258525.9827.74
53.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź54.1757026.4827.69
54.MENCEL, Miłosz02WKS Śląsk Wrocław54.2456826.0828.16
55.BĄCZKOWSKI, Bartosz97MKS Polonia Warszawa54.3556526.4127.94
56.MAŁYSKA, Bartosz99KU AZS UMCS Lublin54.3756426.0928.28
KUREK, Jakub01MKP Szczecin54.3756426.3228.05
58.SOBIESZUK, Kacper02Uks Skarpa Lublin54.5555925.7728.78
FERENC, Filip02WKS Śląsk Wrocław54.5555926.1528.40
60.BRODOWSKI, Bartosz00UKS Nawa Skierniewice54.5755826.0328.54
61.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków54.6055726.3028.30
62.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa54.6155726.6527.96
WODYŃSKI, Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej54.6155726.0428.57
64.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin54.6255626.3028.32
65.MARCIÓW, Jakub01WKS Śląsk Wrocław54.6455625.8928.75
66.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź54.6555626.4528.20
67.CZERNIAK, Konrad98KU AZS UMCS Lublin54.6955426.3928.30
68.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki54.7255326.0328.69
69.KNICHAŁ, Dominik02WKS Śląsk Wrocław54.7955126.3928.40
70.GRYCHTOŁ, Arkadiusz03UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 54.8155126.0528.76
71.PIERZYŃSKI, Michał97KU AZS Politechniki Łódzkiej54.8754926.2528.62
72.RÓJ, Jakub01MKP Szczecin54.9054826.1928.71
73.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa54.9454726.9028.04
74.DOMINIAK, Kacper00WKS Śląsk Wrocław55.0054526.8228.18
75.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''55.0554426.5228.53
76.ŁUKASZCZYK, Mateusz00UKS ,,ORKA'' Zamość55.2253926.7428.48
77.BALICKI, Michał00Galicja Krakow55.2553825.9329.32
78.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02MKS Trójka Łódź55.3253626.4928.83
79.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin55.4753126.9728.50
80.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź55.4953126.7428.75
81.ZUBIK, Stanisław01UKP ,,Polonia Warszawa''55.5353026.6128.92
RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki55.5353026.8728.66
83.SZARPAK, Marcin01AZS AWF Katowice55.5452926.4529.09
84.GALICKI, Bartosz01BUKS Warszawa55.6452625.8529.79
85.ŁUKASIK, Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław55.6852526.7628.92
86.NOWAK, Jan02BOSiR Brzesko55.8052227.0428.76
87.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy55.8152226.8728.94
88.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy55.8752026.5429.33
89.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki55.9051926.1629.74
90.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin55.9151926.5529.36
91.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''56.1051427.2728.83
92.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin56.1851127.1029.08
93.PAKUŁA, Mateusz00KU AZS Politechniki Łódzkiej56.2750926.9929.28
94.WOŁOSZYN, Roman01KU AZS UMCS Lublin56.3050827.0429.26
95.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''56.3450727.1929.15
96.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska56.4150526.7529.66
97.PÓŁTORAK, Patryk02MUKS ,,Lider''Chełm56.4550426.9929.46
98.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz56.4650427.0029.46
99.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa56.4950327.1529.34
100.WIĘZIK, Jan03UKP Unia Oświęcim56.5650127.4829.08
101.CHOMICZEWSKI, Michał02KU AZS UMCS Lublin56.6349926.6030.03
102.CHAŁAT, Stanisław99KU AZS UMCS Lublin56.6449927.5229.12
103.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa56.7649627.0429.72
104.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa56.7949527.3029.49
105.KARPIEL, Dominik01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej56.8449427.2229.62
ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź56.8449427.0029.84
107.NALEŹNIK, Jakub01MKP Szczecin56.8749327.5629.31
108.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice57.1148727.4229.69
109.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź57.1448627.9829.16
110.LEŚNIAK, Maksymilian04UKS 190 Łódź57.1548627.9229.23
111.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa57.1748527.5229.65
112.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz57.1948527.6429.55
113.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź57.2048427.5129.69
114.CIESIELSKI, Artur04KU AZS Politechniki Łódzkiej57.3248127.9329.39
115.URBAN, Jakub03LUKS Orlik57.3748027.7129.66
116.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS Nawa Skierniewice57.3948027.1830.21
117.MUSIŃSKI, Mikołaj02St. Szkoła Pływania ,,Orka''57.4147927.6629.75
118.RUTKIEWICZ, Jakub01St. Szkoła Pływania ,,Orka''57.4247927.3530.07
119.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa57.5647527.8829.68
120.KLISZ, Krystian02MKP Szczecin57.6447328.1529.49
121.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''57.7047227.8929.81
122.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek57.8746827.8330.04
123.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki57.9946528.1329.86
124.JAKUBCZYK, Patryk01St. Szkoła Pływania ,,Orka''58.0446428.3829.66
125.NOWAKOWSKI, Jakub01Okręgowe WOPR Rawa Maz.58.1246227.6330.49
126.SZWEDZKI, Jakub00MKS Trójka Łódź58.1946028.2629.93
127.SKRZYPEK, Jan01TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód58.2245928.3429.88
128.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa58.2345927.7530.48
129.KOPROWSKI, Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz58.3745627.8730.50
130.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa58.3945527.4030.99
131.CHOŁŻYŃSKI, Nikodem03UKS Olimpijczyk 2358.5045327.7030.80
132.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa58.6245028.0830.54
133.HALICKI, Igor01MKP Szczecin58.9044426.9431.96
134.WICIAK, Radosław04UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.0744029.0530.02
135.SKOWRONEK, Hubert02UKS Nawa Skierniewice59.0943928.1730.92
136.LENCZEWSKI, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy59.1843728.2630.92
137.MALEWSKI, Bartłomiej01KU AZS Politechniki Łódzkiej59.2343628.2830.95
138.STEFANOWSKI, Dawid01UKS Nawa Skierniewice59.3543428.1631.19
139.KILAR, Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej59.3643328.8030.56
140.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków59.4043328.2831.12
141.KAŁASKA, Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''59.4543127.9431.51
LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki59.4543127.8831.57
143.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa59.7142628.5331.18
144.GORYŃSKI, Dawid00St. Szkoła Pływania ,,Orka''59.7242628.6431.08
145.KRAJEWSKI, Mateusz03St. Szkoła Pływania ,,Orka''59.8242328.9430.88
146.WIECZORKOWSKI, Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew59.9442128.8131.13
147.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:00.2441528.6331.61
148.PASIECZNY, Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg1:00.4341128.8031.63
149.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.4541029.2431.21
150.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź1:00.6640629.1531.51
151.DUDKIEWICZ, Jan04UKS Żoliborz1:00.7540428.9931.76
152.JACHIMOWICZ, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.8340328.0632.77
153.MILCZARCZYK, Oliwier04MKS Trójka Łódź1:01.0539829.8531.20
154.KUZIA, Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszków1:01.1739629.3931.78
155.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS Wodnik Łask1:01.3539329.5231.83
156.ŻYTYŃSKI, Jan02UKS Nawa Skierniewice1:01.6738629.6232.05
157.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej1:02.0837929.6932.39
158.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź1:02.1737729.9332.24
159.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS Wodnik Łask1:02.2437629.4932.75
160.ŁAWRYNOWICZ, Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:02.32