Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  9. Mieszane, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  10. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  11. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  13. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  14. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  10. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  11. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  13. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  14. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  16. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  17. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  18. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  20. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  21. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  22. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  23. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  18. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  20. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  21. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  22. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  23. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  24. Mieszane, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  25. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  29. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  25. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  29. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  31. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  Open


MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU SENIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW
OLSZTYN, 15- - 19-5-2019


1 - Eliminacje dzień 12019-05-15 - 9:00


Konkurencja 1
2019-05-15 - 9:00
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
25.01
25.51
25.31
25.54
25.84
26.53
25.01
25.04
25.01
26.21
URBANCZYK Aleksandra
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
KORC Agata
KORC Agata
SOKOŁOWSKA Diana
URBANCZYK Aleksandra

URBANCZYK Aleksandra
02305
00106
00106
POL
00201
00309
02305

02305
Barcelona (ESP)
Budapest (HUN)
Ostrowiec Sw.
Berlin (GER)
Valetta (MLT)
Gliwice
Barcelona (ESP)

Barcelona (ESP)
2013
2010
2009
2002
2001
2010
2013

2013

minimum MSsen : 25.04

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.WASICK Katarzyna27AZS AWF Katowice24.73876A
Rekord Polski, Minimum MŚ
2.TCHÓRZ Alicja27MKS Juvenia Wrocław25.68783A
3.CIEŚLA Marta21AZS AWF Katowice25.94759A
4.SZTANDERA Dominika22MKS Juvenia Wrocław26.09746A
5.POLAŃSKA Aleksandra19UKS GOS Raszyn26.11745A
6.FIEDKIEWICZ Kornelia18MKS Juvenia Wrocław26.18739A
7.JURCZYK Karolina18MKS Dziewiątka Dzierżoniów26.40720A
8.MAIK Julia16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.50712A
9.JABŁOŃSKA Martyna16MKS Piaseczno26.58706A
10.SZWABIŃSKA Adrianna16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.69697A
11.FRYCKOWSKA Natalia20MKP Szczecin26.78690B
12.PEDA Paulina21AZS AWF Katowice26.85685B
13.SIRIGNANO Luigia23KU AZS AGH Kraków26.88682B
14.BUSZKA Kornelia16UKP ,,Polonia Warszawa''26.89682B
15.LEWANDOWSKA Natalia18AZS AWF Katowice26.93679B
16.ROGOWSKA Katarzyna19MKP Szczecin27.04670B
17.CZARNECKA Wiktoria20KU AZS UMCS Lublin27.07668B
18.GUŚĆ Wiktoria15UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.15662B
19.KLIMEK Marta16UKP Unia Oświęcim27.16661B
WOŹNIAK Zofia18UKS G-8 Bielany Warszawa27.16661B
21.GÓRNIAK Katarzyna24UKP Gryf Dębica27.21658?
KERTYŃSKA Nadia16WKS Śląsk Wrocław27.21658?
23.HOROVA Oksana17UKS SMS Galicja Kraków27.25655
24.MALINOŚ Julia15UKS ,,ORKA'' Zamość27.27653
25.DOMŻALSKA Wiktoria19UKP Jedynka Elbląg27.29652
26.RABINIAK Zuzanna18KU AZS UMCS Lublin27.31651
27.SKIBCZAK Natalia19UKS G-8 Bielany Warszawa27.35648
28.POGORZELSKA Inez19UKS GOS Raszyn27.37646
29.SZCZEPAŃSKA Maria16KS Warta Poznań27.47639
DĄBROWSKA Wiktoria16UKP ,,Polonia Warszawa''27.47639
31.DUDEK Aleksandra18MUKS ''Piętnastka''27.51636
32.DEKONINCK Laura17UKP ,,Polonia Warszawa''27.53635
33.MOZOŁOWSKA Emilia17UKP ,,Polonia Warszawa''27.61630
CIERPIAŁOWSKA Paulina14WOPR Malbork27.61630
35.ROSIŃSKA Karolina17Grudziądzki KP ,,Orka''27.62629
PIOTROWSKA Wiktoria16UKS Żabianka Gdańsk27.62629
37.OSINIAK Ewa19KU AZS UMCS Lublin27.65627
38.MACIUSZEK Wiktoria15MKS Juvenia Wrocław27.66626
39.ZABOROWICZ Julia18KS ,,Górnik'' Sosnowiec27.67625
WALZ Kornelia19UKS Nawa Skierniewice27.67625
41.ROGOWSKA Paulina21St. Lok. SALOS Cortile Kielce27.68625
42.KARPISZ Milena22AZS Łódź27.69624
43.SZCZUDŁO Gabriela14UKP Gryf Dębica27.71623
44.PAKUŁA Alicja17UKS G-8 Bielany Warszawa27.75620
HELLAK Emilia16WKS Śląsk Wrocław27.75620
46.MIZIK Julia15UKS Manta Warszawa Włochy27.77619
ŚWISTUŃ Julia19UKS SMS Galicja Kraków27.77619
48.MAGIEROWSKA Julia17AZS AWF Katowice27.81616
KLONOWSKA Julia19UKS G-8 Bielany Warszawa27.81616
KOWAL Emilia17UKS SMS Galicja Kraków27.81616
51.ULICKA Alicja18UKS Nawa Skierniewice27.82615
52.JASTRZĄBEK Nadia14UKS Siódemka Gdynia27.83615
53.GRADEK Aleksandra16UKP ,,Polonia Warszawa''27.84614
54.KOŁODZIEJ Katarzyna19KU AZS UMCS Lublin27.90610
55.PIOTROWICZ Maja17KU AZS UMCS Lublin27.97606
56.GAWRON Paula15CSTiR Strzyżów27.98605
SZOPA Marta19CSTiR Strzyżów27.98605
SKIBIAK Klaudia17UKS 190 Łódź27.98605
59.JANIK Julia17UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica28.01603
60.KAWKA Nina16UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.03602
61.ZAWADZKA Hanna17UKS G-8 Bielany Warszawa28.06600
62.DĘBSKA Julia15UKS G-8 Bielany Warszawa28.08598
63.LATAŁA Weronika15Starachowicki Klub Pływacki BA28.13595
64.PECIAK Katarzyna17UKS SMS Galicja Kraków28.17593
65.KOCJAN Victoria19MKS SMS Victoria Racibórz28.18592
66.JAKUBCZAK Martyna17Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn28.23589
67.SASIN Dominika25KS AZS AWF Wrocław28.25588
68.FIJOŁEK Aleksandra18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy28.26587
69.SZUPER Katarzyna15UKS ,,ORKA'' Zamość28.27586
70.ZROBEK Natalia20KU AZS Politechniki Łódzkiej28.28586
71.PRZYBYSZ Olga18UKS ''ORKA'' Lubań28.33583
HERBREDER Gabriela16UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.33583
73.MALEC Klaudia15UKS ,,ORKA'' Zamość28.40578
JUC Aleksandra18UKS Manta Warszawa Włochy28.40578
75.ZAWADZKA Anna19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy28.43577
WARDAK Maria17MKP Szczecin28.43577
HERMANOWSKA Natalia15MUKS ''Piętnastka''28.43577
78.AMILKIEWICZ Aleksandra14KS OLIMPIA Lublin28.45575
79.BARYŁA Julia19MKP Szczecin28.46575
80.MIELCZAREK Sandra17UKS G-8 Bielany Warszawa28.48574
81.SKOWROŃSKA Wiktoria18MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.49573
82.PIECHOTA Paulina20UKS 190 Łódź28.56569
83.PRUSIK Kamila17MKP Szczecin28.58568
KULAGA Dominika22UKP Gryf Dębica28.58568
85.ADAMSKA Julia16UKS G-8 Bielany Warszawa28.59567
86.WŁODARCZYK Ewelina23WKS Śląsk Wrocław28.65563
87.MIGDAŁ Maria18UKS Żabianka Gdańsk28.73559
88.ZMIERCZAK Natalia16MTP Kormoran Olsztyn28.76557
89.KUŁAKOWSKA Monika16MKS Medyk Giżycko28.77556
90.KULIK Julia14UKS GOS Raszyn28.89549
POGORZELSKA Laura18UKS SMS Galicja Kraków28.89549
92.HEBEL Natalia14UKS Żabianka Gdańsk28.93547
93.KACZOROWSKA Alicja15UKS G-8 Bielany Warszawa28.96546
94.MENDAK Joanna30Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.97545
95.PIASECKA Alicja15UKS Żabianka Gdańsk28.99544
96.GAJDOWSKA Agnieszka24UKS Shark Rudna29.00543
97.KRASZEWSKA Martyna14MTP Kormoran Olsztyn29.07539
PIOTROWICZ Martyna15UKS G-8 Bielany Warszawa29.07539
99.SUCHECKA Katarzyna20KU AZS UMCS Lublin29.15535
100.MAZIAR Alicja17KS Rekin Świebodzice29.20532
101.BERNAT Laura14KS OLIMPIA Lublin29.21532
102.KANTECKA Julia16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.22531
103.STAWICKA Julia14UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.23531
104.WECKWERT Iga15UKS Żabianka Gdańsk29.26529
105.PIECHOWICZ Karolina14KS Płetwal Szczytno29.28528
106.WAŚNIEWSKA Martyna15UKP Jedynka Elbląg29.29527
107.KSIĄŻEK Dominika14KS JUST SWIM Jelenia Góra29.30527
108.ADAMEK Barbara17KS OLIMPIA Lublin29.34525
109.TOMASZEK Aleksandra19MKS Polonia Warszawa29.38522
110.ŁABAJ Zuzanna16MTP Kormoran Olsztyn29.46518
111.KRAWCZYK Maja14UKS 48 Warszawa Śródmieście29.56513
112.WOŚ Weronika15UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.60511
KOPICZYŃSKA Agata17UKS G-8 Bielany Warszawa29.60511
114.BORYS Zofia15UKS G-8 Bielany Warszawa29.67507
KOWALSKA Magda15UKS Piątka Ostrołęka29.67507
116.KRYGIEL Pola16KS JUST SWIM Jelenia Góra29.69506
117.CYGAN Julia15MUKS ''Piętnastka''29.75503
118.CZECHYRA Agata16KS Warta Poznań29.82500
119.KUKIEŁKA Liliana17St. Szkoła Pływania ,,Orka''29.86498
120.PIECHOTA Karolina18UKS 190 Łódź29.92495
121.SKARZYŃSKA Aleksandra20UKS ,,Victoria Józefów''30.03489
122.ŁOTOWSKA Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa30.05488
OWERKO Julia17UKS GOS Raszyn30.05488
124.DOBOSZ Kalina17UKP ,,Polonia Warszawa''30.16483
125.KOWALCZYK Agata18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy30.19481
126.PORĘBSKA Paulina16MKS Dziewiątka Dzierżoniów30.35474
127.BEJSTER Wiktoria14MKS Dziewiątka Dzierżoniów30.36473
BIDNIK Wiktoria15UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.36473
129.RACZYŃSKA Wiktoria15AZS Łódź30.50467
130.STANSBERRY Liliane16UKS GOS Raszyn30.52466
131.CAJZER Emilia14KS Rekin Świebodzice30.77455
132.KOWALSKA Zofia15MKS SP 63 Bydgoszcz30.82452
133.TOPP Zofia16UKS G-8 Bielany Warszawa30.83452
134.KOWALSKA Jessica15KS JUST SWIM Jelenia Góra30.87450
135.ZAJĄC Oliwia21KS AZS AWF Wrocław31.04443
136.NOWAK Paulina14UKS Tri-Team Rumia31.38429
137.POLASIK Natalia17MKS Medyk Giżycko31.47425
138.FALKOWSKA Natalia15MKS SP 63 Bydgoszcz31.63419
139.FRANKOWSKA Monika14MKS SP 63 Bydgoszcz32.32392
140.ĆWIĄKAŁA Malwina14KS JUST SWIM Jelenia Góra32.70379
141.GOMUŁKA Natalia15UKS 190 Łódź33.47353
142.BELCZEWSKA Monika25SRS Szansa-Start Gdańsk36.36275


<< TOP >>
Konkurencja 2
2019-05-15 - 9:19
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
21.45
22.45
22.69
23.19
23.61
23.61
24.40
21.45
21.47
21.47
23.23
JURASZEK Paweł
HOŁUB Jan
HOŁUB Jan
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
JURASZEK Paweł
JURASZEK Paweł
JURASZEK Paweł
00701
00601
00303
05114
05114
05114
05114
00701
00701
00701
Lodz
Dordrecht (NED)
Dubai (UAE)
Lodz
Warsaw
Warsaw
Olsztyn
Lodz
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
2018
2014
2013
2018
2017
2017
2016
2018
2017
2017

minimum MEJ chł 15 - 18: 23.23  /  minimum MSsen : 22.18

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.JURASZEK Paweł25MKS Dziewiątka Dzierżoniów21.87874A
minimum MŚ
2.CZERNIAK Konrad30KU AZS UMCS Lublin22.48804A
3.KSIĄŻEK Jakub21MKP Szczecin22.56796A
4.OSTROWSKI Karol20MKP Szczecin22.82769A
5.KRASKA Jakub19AZS Łódź22.83768A
6.KOSTER Adam22AZS AWF Warszawa22.87764A
7.RZADKOWSKI Daniel25AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk23.02749A
8.LUDWICZAK Piotr23UKS Shark Rudna23.06745A
9.GAWRYSIAK Przemysław27LKS ,,OMEGA'' Kleszczów23.10741A
10.HOŁUB Jan23KU AZS UMCS Lublin23.18734A
11.ORLICZ Filip17UKS G-8 Bielany Warszawa23.20732B
Minmum MEJ, Minimum MEJ
12.PISZCZOROWICZ Bartosz20UKS G-8 Bielany Warszawa23.27725B
13.PIOTROWSKI Kacper18UKS G-8 Bielany Warszawa23.28724B
14.CHOWANIEC Mateusz16UKS Wodnik Siemianowice Śląski23.34719B
15.URYNIUK Paweł16UKS G-8 Bielany Warszawa23.49705B
16.SŁOWIK Rafał19UKS G-8 Bielany Warszawa23.50704B
17.PYTLARCZYK Szymon19Mokotowski UKP Warszawianka- W23.60695B
18.WERNER Paweł26MKS Juvenia Wrocław23.68688B
19.POLEWKA Tomasz25AZS AWF Katowice23.71685B
20.GUZIOR Maciej19WKS Śląsk Wrocław23.77680B
21.SOLAK Łukasz20KU AZS AGH Kraków23.79679R
22.ADAMCZEWSKI Eryk19Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn23.84674R
23.WINIATOWSKI Patryk20MUKS ''Piętnastka''23.89670
24.ŻURAWEL Nazar16WKS Śląsk Wrocław23.91668
25.MIKOŁAJCZYK Michał20WKS Śląsk Wrocław23.92668
26.ZBUTOWICZ Karol21UKS G-8 Bielany Warszawa23.94666
27.MŁYNARCZYK Piotr20MKP Szczecin23.96664
28.GOSIENIECKI Juliusz21MKP Astromal-Leszno23.99662
29.JAWORSKI Szymon18WKS Śląsk Wrocław24.04658
30.JEMIELITA Oskar18MPKS Orka Ciechanów24.06656
31.SMOLIŃSKI Paweł18UKS Junior Kluczbork24.08654
32.KAŁUSOWSKI Jan19MKS Trójka Łódź24.11652
33.JAKIMIAK Jakub16KS Narwal Międzyrzec Podl.24.17647
34.BARTOSIEWICZ Jakub24UKS G-8 Bielany Warszawa24.23642
KAŹMIERCZAK Bruno17UKS GOS Raszyn24.23642
36.RADZISZEWSKI Krzysztof17UKS G-8 Bielany Warszawa24.26640
37.MOŚCICKI Jakub18UKS G-8 Bielany Warszawa24.28638
38.PERL Michał23Uczniowski Klub Sportowy Delfi24.31636
39.BALCERAK Jakub19MKS Trójka Łódź24.33634
40.FRANKE Paweł20UKS G-8 Bielany Warszawa24.34634
41.NOWODWORSKI Dawid22CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej24.35633
42.KUSTO Rafał20UKS ''ORKA'' Lubań24.36632
43.SADŁOWSKI Piotr19KS AZS UWM Olsztyn24.38630
44.ROMANOWSKI Dawid16UKS Piątka Konstantynów Łódzki24.39630
45.DUDYS Dominik17MKS SMS Victoria Racibórz24.44626
46.LECH Filip18KU AZS UMCS Lublin24.46624
47.LESZEGA Szymon18KS Delfin Gdynia24.47623
48.DOBRZYŃSKI Tomasz21UKS G-8 Bielany Warszawa24.51620
49.BUCZKOWSKI Kamil23KU AZS AGH Kraków24.52620
50.LECHOWICZ Filip22KU AZS AGH Kraków24.59614
KACZOROWSKI Jakub22UKS G-8 Bielany Warszawa24.59614
52.PACZYŃSKI Oliwer22KU AZS UMCS Lublin24.61613
53.SZCZERBA Adam17KU AZS UMCS Lublin24.65610
54.RÓG Adrian18KP Sokół Rzeszów24.66609
SZCZUTKOWSKI Robert21KS AZS AWF Wrocław24.66609
56.OGORZAŁEK Kamil20UKS  Wodnik-29 Katowice24.67608
57.BUKHOVETS Oleksandr20UKS G-8 Bielany Warszawa24.74603
58.CZAJA Przemysław18UKS Alfa Bukowno24.75603
59.BUTKIEWICZ Władysław19AZS AWF Katowice24.76602
STEFAŃSKI Patryk16KS KSZO Ostrowiec Św.24.76602
61.MATUSZEWSKI Krzysztof15MUKS ''Piętnastka''24.78600
JANICZUK Patryk17MUKS ,,Lider''Chełm24.78600
63.PUZIO Radosław18UKS ''ORKA'' Lubań24.80599
64.MILBRANT Kacper18AZS AWF Katowice24.81598
65.ZIELIŃSKI Konrad16UKS 190 Łódź24.83597
66.WRÓBLEWSKI Kamil17UKS ''ORKA'' Lubań24.85595
SZULKOWSKI Szymon17UKS ,,Siódemka'' Brodnica24.85595
68.KRULIKOWSKI Maciej20AZS AWF Katowice24.86595
KRZYKAŁA Emil18KP AVIA Świdnik24.86595
70.KONARSKI Maciej15UKS ,,GIM 92 Ursynów''24.87594
71.RYBAK Konrad21UKS ,,Victoria Józefów''24.88593
72.WŁODARCZYK Maciej20AZS AWF Warszawa24.89592
73.ROMANOWSKI Kamil22AZS AWF Katowice24.90592
DROŚ Patryk22CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej24.90592
NAUMENKO Artem23KU AZS AGH Kraków24.90592
KOSIŃSKI Filip15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy24.90592
77.KOMOROWSKI Jan18MKS Trójka Łódź24.91591
78.MICHALCZYK Andrzej19UKP Unia Oświęcim24.92590
DEREZIŃSKI Szymon18UKS G-8 Bielany Warszawa24.92590
80.PAJĄK Bartosz18UKS G-8 Bielany Warszawa24.93590
81.CIARCZYŃSKI Janusz18St. Szkoła Pływania ,,Orka''24.95588
82.ZAWADZKI Dominik16MKP Wodnik Bielsk Podlaski24.96587
83.KĘDZIA Wiktor19MKP Szczecin24.99585
SMOLIŃSKI Jakub19St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz24.99585
KUŚ Aleksander15UKS Alfa Bukowno24.99585
86.ASTASHEV Bogdan18UKS SMS Galicja Kraków25.00585
87.FRĄCZEK Paweł21MKP Gdańsk25.03583
88.NIEDZIAŁEK Dominik21KU AZS UMCS Lublin25.04582
WALENCIAK Aleksander17UKS "V" Łomianki25.04582
90.BRZOSTOWSKI Axel23AZS AWF Katowice25.05581
91.SIECZEK Oliwier15UKS G-8 Bielany Warszawa25.07580
92.WLAZŁOWSKI Damian20MKS Polonia Warszawa25.09578
93.MYNARSKI Wojciech20KS JUST SWIM Jelenia Góra25.12576
94.NOWAK Patryk24AZS AWF Katowice25.13576
CZERNIAK Konrad21KU AZS UMCS Lublin25.13576
96.BEBEROK Filip19TP Zielona Góra25.14575
97.CELIŃSKI Jakub17KS Narwal Międzyrzec Podl.25.15574
GĄSIOROWSKI Michał16UKS ,,GIM 92 Ursynów''25.15574
99.WITAN Daniel23UKS Olimpic Warka25.16574
100.ŁUKASIK Mikołaj17WKS Śląsk Wrocław25.18572
101.URBAŃSKI Michał18KS Delfin Gdynia25.19571
102.KRÓL Jan17KS KSZO Ostrowiec Św.25.24568
103.LIS Patryk21AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk25.25567
MAJSAK Dawid17KS KSZO Ostrowiec Św.25.25567
KOWALIK Damian25KU AZS UAM Poznań25.25567
106.WARDAWA Filip18UKS G-8 Bielany Warszawa25.26567
TOMASZEWSKI Aleks15UKS Tri-Team Rumia25.26567
GAWRON Oliwier16WKS Śląsk Wrocław25.26567
109.GĄSTAŁ Jan16Mokotowski UKP Warszawianka- W25.27566
110.ROZMYSŁOWSKI Eryk17UKS GOS Raszyn25.29565
111.MALAK Mikołaj18MKS SP 63 Bydgoszcz25.30564
112.GOTSZLING Dawid18Starachowicki Klub Pływacki BA25.31563
CHEREDIS Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa25.31563
114.SZUSTAK Hubert20UKS GOS Raszyn25.32563
115.KOSTANOWICZ Artur21Mokotowski UKP Warszawianka- W25.36560
BIELAS Jakub17UKS Ruch Grudziądz25.36560
117.JAWORSKI Norbert21KU AZS UMCS Lublin25.39558
118.JUNG Krzysztof20AZS AWF Katowice25.42556
MENCEL Miłosz17WKS Śląsk Wrocław25.42556
120.BIELAWA Dominik17KS KSZO Ostrowiec Św.25.44555
ŻOŁĄDŹ Stanisław16UKS G-8 Bielany Warszawa25.44555
122.PINKOSZ Mateusz21KS AZS AWF Wrocław25.50551
KLIMAS Michał17KS KSZO Ostrowiec Św.25.50551
GREBER Artur18UKS G-8 Bielany Warszawa25.50551
125.PIWOWARSKI Konrad21KU AZS Politechniki Łódzkiej25.51550
126.GABRYŚ Maciej15"Sikret" Gliwice25.55548
127.NOWICZKOW Jakub18KU AZS UMCS Lublin25.60544
128.DURAJCZYK Michał22AZS AWF Warszawa25.64542
129.SKIERSKI Radosław19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy25.65541
KUCZAK Adam19WKS Śląsk Wrocław25.65541
131.CZERWIŃSKI Łukasz18UKS G-8 Bielany Warszawa25.72537
132.KOWALIK Piotr28KU AZS UAM Poznań25.73536
133.SOBIESZUK Kacper17KU AZS UMCS Lublin25.77534
134.BIEDKA Mikołaj16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn25.81531
WÓJCIK Mateusz18UKS ''ORKA'' Lubań25.81531
MASIUK Ksawery15UKS G-8 Bielany Warszawa25.81531
137.WANAT Grzegorz16UKS SMS Galicja Kraków25.82531
138.OGRODNIK Wojciech16MKS Park Wodny Tarnowskie Góry25.83530
139.PIOTROWICZ Kamil19MKS Trójka Łódź25.86528
140.BRDYS Miłosz17KS AZS AWF Wrocław25.88527
141.CHOJNOWSKI Tomasz17Mokotowski UKP Warszawianka- W25.89526
142.BIEG Oskar19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy25.94523
WIEKIERA Dawid17MKP ,,Wodnik 29'' Tychy25.94523
144.KARPIŃSKI Jakub16UKS G-8 Bielany Warszawa26.01519
145.KOTARSKI Jakub18UKS G-8 Bielany Warszawa26.02518
146.KRASICKI Artur24KP Delfin Inowrocław26.06516
WYTYK Marcel18KS Warta Poznań26.06516
148.RODKIEWICZ Radosław16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa26.07515
149.WALTER Jakub15MOSM Tychy26.08515
150.SKÓRA Bartosz16UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.09514
151.ZUBIK Stanisław18UKP ,,Polonia Warszawa''26.10514
152.WOŁOSZYN Roman18KU AZS UMCS Lublin26.11513
153.RAFAŁ Kacper15UKS "V" Łomianki26.12513
154.BULIŃSKI Hektor14UKS G-8 Bielany Warszawa26.22507
155.HRYNIEWICKI Krzysztof15MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.25505
156.CHYRCHAŁA Rafał17UKS ,,ORKA'' Zamość26.27504
157.DUDZIK Sebastian18UKS SMS Galicja Kraków26.29503
158.SZYNAWA Oskar19UKP Unia Oświęcim26.36499
159.KARLIŃSKI Patryk23SRS Szansa-Start Gdańsk26.40496
160.OLSZEWSKI Jakub15MUKS ''Piętnastka''26.42495
161.GRZYMSKI Mateusz21KS AZS AWF Wrocław26.44494
STEFANOWSKI Bartosz16UKS Nawa Skierniewice26.44494
163.KUPCEWICZ Kajetan16MKS SP 63 Bydgoszcz26.45494
164.JENDRZEJCZYK Maxim15UKS G-8 Bielany Warszawa26.49491
GRZEGRZÓŁKA Albert16UKS G-8 Bielany Warszawa26.49491
LEŚNIEWSKI Patryk16UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.49491
167.CEBULA Oskar16WKS Śląsk Wrocław26.50491
168.CIERPIAŁ Jakub17UKS ,,Siódemka'' Brodnica26.52490
169.BARCZYK Jan16UKS G-8 Bielany Warszawa26.59486
170.BIAŁEK Paweł15UKS G-8 Bielany Warszawa26.60485
171.BARSZCZEWSKI Maksymilian18UKS G-8 Bielany Warszawa26.61485
172.KALIŃSKI Karol17UKS ,,Lokomotywa''26.62484
173.KARPIEL Dominik18CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej26.64483
174.LEŚNIAK Maksymilian15UKS 190 Łódź26.78476
175.KOMOROWSKI Kacper16MOSM Tychy26.79475
176.KRASZEWSKI Daniel18UKP ,,Polonia Warszawa''26.81474
177.RUTKIEWICZ Jakub18St. Szkoła Pływania ,,Orka''26.85472
178.TRYKACZ Kacper14MTP Kormoran Olsztyn26.92468
179.JACHYM Maciej16KS Rekin Świebodzice26.94467
180.KUCZMA Jędrzej21KS AZS AWF Wrocław26.96466
181.NOSARZEWSKI Kornel16Mokotowski UKP Warszawianka- W26.97466
182.ZIEMBOWICZ Franciszek15UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.98465
183.MUSIAŁ Filip15UKS ''ORKA'' Lubań27.01463
184.SOKOŁOWSKI Fabian16Dwójka Morena Gdańsk27.02463
185.WRZOSEK Bartosz15UKS G-8 Bielany Warszawa27.05461
SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian15UKS Tri-Team Rumia27.05461
187.MILISZKIEWICZ Jakub15KS JUST SWIM Jelenia Góra27.06461
188.RYBIŃSKI Filip17St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.17455
189.SZCZERBA Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa27.21453
190.URBAŃSKI Filip15UKS G-8 Bielany Warszawa27.23452
191.WOŹNY Maksym14KS JUST SWIM Jelenia Góra27.34447
192.KRASOWSKI Krzysztof15UKS Tri-Team Rumia27.35446
193.JAKUBCZYK Patryk18St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.39444
ZIELIŃSKI Maksymilian16UKS G-8 Bielany Warszawa27.39444
195.CYCKOWSKI Aleksander16UKP Jedynka Elbląg27.48440
196.DOŁOWY Grzegorz17IUKS ,,Muszelka'' Warszawa27.71429
197.ZALEWSKI Igor26KS AZS AWF Wrocław27.74428
198.PYRZYŃSKI Daniel15Toruń Multisport Team27.88421
199.KAROLEWICZ Jakub16UKS ,,Lokomotywa''28.01416
200.KRAJEWSKI Mateusz16St. Szkoła Pływania ,,Orka''28.03415
201.OSEŁKOWSKI Mateusz14MTP Kormoran Olsztyn28.11411
202.CIEŚLEWICZ Wiktor16MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz28.19408
203.JAWORSKI Kamil15MOSM Tychy28.24405
204.ORŁOWSKI Igor14KS Rekin Świebodzice28.37400
205.ŁAKOTA Wojciech15MOSM Tychy28.47396
206.SOBIECKI Jakub18UKS G-8 Bielany Warszawa28.54393
207.WORONKO Maciej14MKS Medyk Giżycko28.66388
KOWOLIK Alex15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry28.66388
WALCZAK Hubert14UKP Jedynka Elbląg28.66388
210.OLIWA Oskar15UKS G-8 Bielany Warszawa28.80382
211.SKWARA Adam15UKS Wodnik Końskie29.35361
212.AJTEL Jakub16Dwójka Morena Gdańsk29.46357
213.HORSTEN Bastian16UKS ,,Lokomotywa''29.49356
214.BISKUP Patryk21Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.59352
215.DULNIAK Ryszard15UKS G-8 Bielany Warszawa29.69349
216.NOWACKI Jacek14MTP Kormoran Olsztyn29.77346
217.KOWALSKI Maciej15St. Szkoła Pływania ,,Orka''29.88342
218.JURCZAK Bartosz15MTP Kormoran Olsztyn30.08335
219.SULKOWSKI Oskar14MTP Kormoran Olsztyn30.22331
220.BAK Szymon14KS Rekin Świebodzice30.47323
221.CZERNIAWSKI Tobiasz14KS Płetwal Szczytno30.95308
222.GROT Wojciech16UKS Wodnik Końskie31.15302
223.NOWAK Kacper19UKP Unia Oświęcim31.24299
224.ŚWIERCZ Filip14UKS Wodnik Końskie31.61289
225.TUSZYŃSKI Dominik18KP Delfin Inowrocław31.85282
226.MINICHOWSKI Maksymilian15UKS "V" Łomianki32.58264
227.NORBERCIAK Filip16UKS Wodnik Końskie32.68261
228.JONOWSKI Michał15St. Szkoła Pływania ,,Orka''33.78237
229.SZYŁAŃSKI Mikołaj15MTP Kormoran Olsztyn34.00232
DYSKW.SOBCZAK Mateusz15MTP Kormoran Olsztyn
O1


<< TOP >>
Konkurencja 3
2019-05-15 - 9:48
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
4:36.95
4:43.39
4:45.13
4:50.40
4:50.40
4:45.38
4:52.05
4:36.95
4:43.06
4:36.95
4:36.95
4:52.92
BARANOWSKA Katarzyna
BARANOWSKA Katarzyna
SZCZEPANIAK Karolina
SZCZEPANIAK Karolina
ZUKOWSKA Paula
KNOP Aleksandra
KNOP Aleksandra
BARANOWSKA Katarzyna

BARANOWSKA Katarzyna
BARANOWSKA Katarzyna
00116
00116
00114
00114
00107
01605
01605
00116

00116
00116
Beijing (CHN)
Debica
Rome (ITA)
Prague (CZE)
Ostrowiec Sw.
Lodz
Lublin
Beijing (CHN)

Beijing (CHN)
Beijing (CHN)
2008
2005
2009
2008
2009
2018
2017
2008

2008
2008

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KNOP Aleksandra16UKS 190 Łódź4:58.78708A
50m:
100m:
30.00
1:04.60
30.00
34.60
150m:
200m:
1:43.55
2:22.58
38.95
39.03
250m:
300m:
3:05.42
3:50.50
42.84
45.08
350m:
400m:
4:24.74
4:58.78
34.24
34.04
2.ŻUKOWSKA Paula26KU AZS UMCS Lublin5:01.60688A
50m:
100m:
31.89
1:07.82
31.89
35.93
150m:
200m:
1:47.01
2:25.60
39.19
38.59
250m:
300m:
3:09.17
3:52.47
43.57
43.30
350m:
400m:
4:27.47
5:01.60
35.00
34.13
3.PARADOWSKA Kinga18MUKS ''Piętnastka''5:02.34683A
50m:
100m:
32.91
1:10.25
32.91
37.34
150m:
200m:
1:49.34
2:29.05
39.09
39.71
250m:
300m:
3:10.78
3:53.20
41.73
42.42
350m:
400m:
4:28.24
5:02.34
35.04
34.10
4.SAMUŁA Wiktoria20KU AZS UMCS Lublin5:02.91679A
50m:
100m:
31.23
1:07.52
31.23
36.29
150m:
200m:
1:47.70
2:27.83
40.18
40.13
250m:
300m:
3:08.78
3:51.14
40.95
42.36
350m:
400m:
4:27.62
5:02.91
36.48
35.29
5.ADAMCZYK Julia20KU AZS UMCS Lublin5:03.88673A
50m:
100m:
31.24
1:07.43
31.24
36.19
150m:
200m:
1:46.59
2:25.29
39.16
38.70
250m:
300m:
3:08.07
3:51.67
42.78
43.60
350m:
400m:
4:28.42
5:03.88
36.75
35.46
6.WILCZEWSKA Aleksandra17KU AZS UMCS Lublin5:05.69661A
50m:
100m:
32.11
1:08.66
32.11
36.55
150m:
200m:
1:48.00
2:26.77
39.34
38.77
250m:
300m:
3:10.27
3:54.40
43.50
44.13
350m:
400m:
4:30.27
5:05.69
35.87
35.42
7.TARASIEWICZ Klaudia15UKP ,,Polonia Warszawa''5:05.84660A
50m:
100m:
30.92
1:08.01
30.92
37.09
150m:
200m:
1:45.91
2:24.39
37.90
38.48
250m:
300m:
3:10.72
3:58.50
46.33
47.78
350m:
400m:
4:33.15
5:05.84
34.65
32.69
8.HERBREDER Gabriela16UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:06.56655A
50m:
100m:
31.21
1:08.84
31.21
37.63
150m:
200m:
1:50.21
2:31.09
41.37
40.88
250m:
300m:
3:13.60
3:57.74
42.51
44.14
350m:
400m:
4:33.47
5:06.56
35.73
33.09
9.ANDRZEJEWSKA Kamila20KU AZS UMCS Lublin5:06.69655A
50m:
100m:
31.44
1:07.50
31.44
36.06
150m:
200m:
1:48.15
2:27.77
40.65
39.62
250m:
300m:
3:11.70
3:56.95
43.93
45.25
350m:
400m:
4:32.54
5:06.69
35.59
34.15
10.CICHOWSKA Julia18MKS Juvenia Wrocław5:08.53643A
50m:
100m:
31.44
1:08.79
31.44
37.35
150m:
200m:
1:49.45
2:29.63
40.66
40.18
250m:
300m:
3:12.99
3:57.24
43.36
44.25
350m:
400m:
4:33.82
5:08.53
36.58
34.71
11.MIKOŁAJCZYK Maja15UKS SP-149 Łódź5:09.93634B
50m:
100m:

1:08.27
150m:
200m:

2:29.73
250m:
300m:
3:13.63
3:58.51
43.90
44.88
350m:
400m:
4:34.19
5:09.93
35.68
35.74
12.KUCHTA Maria17UKS ,,Dwójka'' Tczew5:09.95634B
50m:
100m:
32.27
1:09.66
32.27
37.39
150m:
200m:
1:51.91
2:32.66
42.25
40.75
250m:
300m:
3:17.88
4:02.97
45.22
45.09
350m:
400m:
4:38.43
5:09.95
35.46
31.52
13.CYGAN Julia15MUKS ''Piętnastka''5:10.04634B
50m:
100m:
33.39
1:12.69
33.39
39.30
150m:
200m:
1:53.66
2:33.60
40.97
39.94
250m:
300m:
3:16.64
3:59.70
43.04
43.06
350m:
400m:
4:36.08
5:10.04
36.38
33.96
14.SMĘTEK Wiktoria18MMKS Kędzierzyn-Koźle5:12.52619B
50m:
100m:
32.92
1:12.10
32.92
39.18
150m:
200m:
1:51.77
2:31.10
39.67
39.33
250m:
300m:
3:14.83
3:59.44
43.73
44.61
350m:
400m:
4:36.07
5:12.52
36.63
36.45
15.GRZEGORCZYK Izabella26KS Warta Poznań5:12.94616B
50m:
100m:
32.92
1:12.44
32.92
39.52
150m:
200m:
1:51.74
2:31.13
39.30
39.39
250m:
300m:
3:16.95
4:03.54
45.82
46.59
350m:
400m:
4:38.65
5:12.94
35.11
34.29
16.KEMPA Anna18MMKS Kędzierzyn-Koźle5:13.13615B
50m:
100m:
33.84
1:12.00
33.84
38.16
150m:
200m:
1:54.88
2:34.99
42.88
40.11
250m:
300m:
3:16.65
3:59.15
41.66
42.50
350m:
400m:
4:36.82
5:13.13
37.67
36.31
17.BEDNARZ Julia15UKS ,,ORKA'' Zamość5:13.17615B
50m:
100m:
32.79
1:10.22
32.79
37.43
150m:
200m:
1:51.76
2:32.56
41.54
40.80
250m:
300m:
3:15.73
3:59.75
43.17
44.02
350m:
400m:
4:37.63
5:13.17
37.88
35.54
18.MIŁEK Marcelina17UKS SMS Galicja Kraków5:13.23614B
50m:
100m:
33.46
1:11.53
33.46
38.07
150m:
200m:
1:51.92
2:32.46
40.39
40.54
250m:
300m:
3:16.40
4:02.61
43.94
46.21
350m:
400m:
4:38.85
5:13.23
36.24
34.38
19.KRYPA Marta17UKS Manta Warszawa Włochy5:13.74611B
50m:
100m:
32.02
1:08.93
32.02
36.91
150m:
200m:
1:49.43
2:30.63
40.50
41.20
250m:
300m:
3:15.05
4:01.27
44.42
46.22
350m:
400m:
4:37.16
5:13.74
35.89
36.58
20.TERESKO Anna22CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej5:14.60606B
50m:
100m:
31.91
1:08.46
31.91
36.55
150m:
200m:
1:50.28
2:31.33
41.82
41.05
250m:
300m:
3:15.98
4:02.10
44.65
46.12
350m:
400m:
4:38.60
5:14.60
36.50
36.00
21.AMILKIEWICZ Aleksandra14KS OLIMPIA Lublin5:15.01604R
50m:
100m:
32.86
1:11.16
32.86
38.30
150m:
200m:
1:51.74
2:32.25
40.58
40.51
250m:
300m:
3:16.68
4:01.71
44.43
45.03
350m:
400m:
4:39.11
5:15.01
37.40
35.90
22.GROŃ Weronika16MUKS ''Piętnastka''5:16.90593R
50m:
100m:

1:11.78
150m:
200m:

2:29.65
250m:
300m:

4:03.49
350m:
400m:

5:16.90
23.MACIEJEWSKA Beata16UKS SP-149 Łódź5:17.88588
50m:
100m:
34.13
1:13.83
34.13
39.70
150m:
200m:
1:54.82
2:34.62
40.99
39.80
250m:
300m:
3:19.37
4:05.30
44.75
45.93
350m:
400m:
4:41.85
5:17.88
36.55
36.03
24.RUTKOWSKA Wiktoria20MUKS ''Piętnastka''5:18.85582
50m:
100m:
31.91
1:08.71
31.91
36.80
150m:
200m:
1:49.46
2:29.47
40.75
40.01
250m:
300m:
3:16.84
4:05.61
47.37
48.77
350m:
400m:
4:42.35
5:18.85
36.74
36.50
25.DRAGAN Julia15KS OLIMPIA Lublin5:19.01582
50m:
100m:
34.13
1:14.39
34.13
40.26
150m:
200m:
1:55.69
2:36.77
41.30
41.08
250m:
300m:
3:21.02
4:05.19
44.25
44.17
350m:
400m:
4:42.90
5:19.01
37.71
36.11
26.SIOMA Zuzanna15UKS ,,ORKA'' Zamość5:19.17581
50m:
100m:
32.55
1:11.05
32.55
38.50
150m:
200m:
1:52.71
2:33.66
41.66
40.95
250m:
300m:
3:19.28
4:05.59
45.62
46.31
350m:
400m:
4:43.27
5:19.17
37.68
35.90
27.WECKWERT Iga15UKS Żabianka Gdańsk5:21.87566
50m:
100m:
34.18
1:13.74
34.18
39.56
150m:
200m:
1:52.81
2:32.41
39.07
39.60
250m:
300m:
3:18.40
4:06.36
45.99
47.96
350m:
400m:
4:44.88
5:21.87
38.52
36.99
28.KULIK Wiktoria16MTP Kormoran Olsztyn5:22.03565
50m:
100m:
33.16
1:12.05
33.16
38.89
150m:
200m:
1:54.44
2:36.00
42.39
41.56
250m:
300m:
3:22.30
4:09.95
46.30
47.65
350m:
400m:
4:46.36
5:22.03
36.41
35.67
29.SŁABOSZ Emilia14MOSM Tychy5:23.78556
50m:
100m:
33.12
1:13.01
33.12
39.89
150m:
200m:
1:53.51
2:33.25
40.50
39.74
250m:
300m:
3:20.02
4:09.77
46.77
49.75
350m:
400m:
4:47.82
5:23.78
38.05
35.96
30.BIDNIK Wiktoria15UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:31.85517
50m:
100m:
34.05
1:14.52
34.05
40.47
150m:
200m:
1:56.82
2:37.65
42.30
40.83
250m:
300m:
3:24.57
4:12.88
46.92
48.31
350m:
400m:
4:52.91
5:31.85
40.03
38.94
31.KOPROWSKA Kinga14MKS SP 63 Bydgoszcz5:42.28471
50m:
100m:
34.61
1:14.74
34.61
40.13
150m:
200m:
2:00.05
2:44.52
45.31
44.47
250m:
300m:
3:32.69
4:23.01
48.17
50.32
350m:
400m:
5:03.54
5:42.28
40.53
38.74


<< TOP >>
Konkurencja 4
2019-05-15 - 10:12
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
4:12.28
4:18.40
4:20.27
4:26.91
4:30.55
4:39.38
4:12.28
4:17.90
4:12.28
4:12.28
4:28.40
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
KAŁUSOWSKI Jan
KAŁUSOWSKI Jan
SOBEK Nikodem
MATCZAK Mateusz

MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
00905
00905
00905
00905
00905
02303
00905

00905
00905
Belgrade (SRB)
Antwerp (BEL)
Palma de Mallorca (ESP)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Berlin (GER)
Belgrade (SRB)

Belgrade (SRB)
Belgrade (SRB)
2009
2007
2006
2016
2015
2016
2009

2009
2009

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.BUJAK Dominik20St. Lok. SALOS Cortile Kielce4:26.77763A
50m:
100m:
28.36
1:00.87
28.36
32.51
150m:
200m:
1:35.21
2:08.62
34.34
33.41
250m:
300m:
2:46.16
3:24.23
37.54
38.07
350m:
400m:
3:55.80
4:26.77
31.57
30.97
2.DUBAS Mateusz18AZS AWF Katowice4:27.17760A
Minimum MEJ
50m:
100m:
28.10
1:00.72
28.10
32.62
150m:
200m:
1:34.49
2:09.05
33.77
34.56
250m:
300m:
2:45.42
3:23.04
36.37
37.62
350m:
400m:
3:55.01
4:27.17
31.97
32.16
3.SUCHAŃSKI Przemysław18UKP Unia Oświęcim4:28.89745A
50m:
100m:
27.77
1:01.34
27.77
33.57
150m:
200m:
1:35.60
2:08.79
34.26
33.19
250m:
300m:
2:46.73
3:26.02
37.94
39.29
350m:
400m:
3:58.30
4:28.89
32.28
30.59
4.MALEC Mikołaj18MKS Trójka Łódź4:29.49740A
50m:
100m:
27.42
59.56
27.42
32.14
150m:
200m:
1:33.54
2:06.41
33.98
32.87
250m:
300m:
2:46.89
3:28.25
40.48
41.36
350m:
400m:
3:59.41
4:29.49
31.16
30.08
5.SZWEDZKI Dawid25WKS Śląsk Wrocław4:29.93737A
50m:
100m:
28.11
1:00.95
28.11
32.84
150m:
200m:
1:36.76
2:11.11
35.81
34.35
250m:
300m:
2:48.57
3:26.69
37.46
38.12
350m:
400m:
3:58.59
4:29.93
31.90
31.34
6.WĄGROWSKI Marcel20KU AZS Politechniki Łódzkiej4:32.65715A
50m:
100m:
28.07
1:01.33
28.07
33.26
150m:
200m:
1:37.17
2:11.97
35.84
34.80
250m:
300m:
2:50.42
3:28.97
38.45
38.55
350m:
400m:
4:01.17
4:32.65
32.20
31.48
7.CIASTOŃ Sebastian20AZS AWF Katowice4:34.02704A
50m:
100m:
28.68
1:01.76
28.68
33.08
150m:
200m:
1:37.19
2:12.08
35.43
34.89
250m:
300m:
2:49.35
3:27.61
37.27
38.26
350m:
400m:
4:00.51
4:34.02
32.90
33.51
ZDZIEBŁO Piotr17WKS Śląsk Wrocław4:34.02704A
50m:
100m:
27.85
1:00.17
27.85
32.32
150m:
200m:
1:35.47
2:10.18
35.30
34.71
250m:
300m:
2:50.07
3:30.55
39.89
40.48
350m:
400m:
4:02.43
4:34.02
31.88
31.59
9.OLLER Krzysztof19KU AZS UMCS Lublin4:36.00689A
50m:
100m:
28.69
1:00.83
28.69
32.14
150m:
200m:
1:36.82
2:11.76
35.99
34.94
250m:
300m:
2:51.69
3:32.03
39.93
40.34
350m:
400m:
4:04.58
4:36.00
32.55
31.42
10.POWROŹNIK Konrad22WKS Śląsk Wrocław4:38.93668A
50m:
100m:
28.97
1:03.31
28.97
34.34
150m:
200m:
1:39.36
2:15.11
36.05
35.75
250m:
300m:
2:55.34
3:36.68
40.23
41.34
350m:
400m:
4:09.07
4:38.93
32.39
29.86
11.DOBRINDT Mikołaj16MUKS ''Piętnastka''4:39.31665B
50m:
100m:
28.79
1:02.52
28.79
33.73
150m:
200m:
1:38.97
2:14.97
36.45
36.00
250m:
300m:
2:53.15
3:32.98
38.18
39.83
350m:
400m:
4:06.16
4:39.31
33.18
33.15
12.SACHA Kamil18WKS Śląsk Wrocław4:39.54663B
50m:
100m:
28.84
1:02.07
28.84
33.23
150m:
200m:
1:38.90
2:15.02
36.83
36.12
250m:
300m:
2:55.96
3:37.42
40.94
41.46
350m:
400m:
4:08.84
4:39.54
31.42
30.70
13.GOTSZLING Dawid18Starachowicki Klub Pływacki BA4:39.88661B
50m:
100m:
27.95
1:01.17
27.95
33.22
150m:
200m:
1:37.50
2:13.53
36.33
36.03
250m:
300m:
2:54.73
3:35.96
41.20
41.23
350m:
400m:
4:08.09
4:39.88
32.13
31.79
14.FAJKOWSKI Piotr18MKS Trójka Łódź4:40.09659B
50m:
100m:
29.05
1:03.16
29.05
34.11
150m:
200m:
1:39.00
2:14.62
35.84
35.62
250m:
300m:
2:55.16
3:37.03
40.54
41.87
350m:
400m:
4:09.24
4:40.09
32.21
30.85
15.GUZY Marcel18DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob4:40.44657B
50m:
100m:
28.95
1:02.12
28.95
33.17
150m:
200m:
1:39.00
2:15.44
36.88
36.44
250m:
300m:
2:54.20
3:33.68
38.76
39.48
350m:
400m:
4:07.00
4:40.44
33.32
33.44
16.GAWRON Oskar20WKS Śląsk Wrocław4:40.77655B
50m:
100m:
29.31
1:03.53
29.31
34.22
150m:
200m:
1:40.46
2:16.50
36.93
36.04
250m:
300m:
2:55.66
3:35.58
39.16
39.92
350m:
400m:
4:09.00
4:40.77
33.42
31.77
17.CHMIELEWSKI Krzysztof15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:41.87647B
50m:
100m:
28.05
59.80
28.05
31.75
150m:
200m:
1:34.49
2:08.99
34.69
34.50
250m:
300m:
2:52.71
3:36.91
43.72
44.20
350m:
400m:
4:09.40
4:41.87
32.49
32.47
KEMPA Mikołaj20KU AZS UMCS Lublin4:41.87647B
50m:
100m:
28.85
1:02.11
28.85
33.26
150m:
200m:
1:39.90
2:16.43
37.79
36.53
250m:
300m:
2:55.17
3:35.54
38.74
40.37
350m:
400m:
4:09.53
4:41.87
33.99
32.34
19.ANTCZAK Bartosz16UKP ,,Polonia Warszawa''4:43.31637B
50m:
100m:
28.50
1:01.83
28.50
33.33
150m:
200m:
1:39.01
2:14.79
37.18
35.78
250m:
300m:
2:54.78
3:35.86
39.99
41.08
350m:
400m:
4:10.71
4:43.31
34.85
32.60
20.LABICH Wiktor16MKS Trójka Łódź4:43.49636B
50m:
100m:
29.05
1:02.66
29.05
33.61
150m:
200m:
1:39.59
2:16.59
36.93
37.00
250m:
300m:
2:55.70
3:36.07
39.11
40.37
350m:
400m:
4:10.02
4:43.49
33.95
33.47
21.SYNOWIEC Mikołaj17UKS SMS Galicja Kraków4:45.55622R
50m:
100m:
28.73
1:02.54
28.73
33.81
150m:
200m:
1:39.09
2:14.95
36.55
35.86
250m:
300m:
2:57.09
3:40.55
42.14
43.46
350m:
400m:
4:13.54
4:45.55
32.99
32.01
22.MAYERBERG Kacper19UKP Unia Oświęcim4:45.67621R
50m:
100m:
28.75
1:02.10
28.75
33.35
150m:
200m:
1:40.50
2:18.16
38.40
37.66
250m:
300m:
2:59.76
3:41.90
41.60
42.14
350m:
400m:
4:14.30
4:45.67
32.40
31.37
23.PITYŃSKI Wiktor16WKS Śląsk Wrocław4:46.13618
50m:
100m:
29.20
1:03.39
29.20
34.19
150m:
200m:
1:40.13
2:15.43
36.74
35.30
250m:
300m:
2:56.39
3:37.94
40.96
41.55
350m:
400m:
4:12.43
4:46.13
34.49
33.70
24.KAPAŁA Szymon16MTP Kormoran Olsztyn4:46.16618
50m:
100m:
30.25
1:04.79
30.25
34.54
150m:
200m:
1:41.54
2:17.36
36.75
35.82
250m:
300m:
2:58.36
3:40.36
41.00
42.00
350m:
400m:
4:14.38
4:46.16
34.02
31.78
25.CHMIELEWSKI Michał15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:46.73615
50m:
100m:
28.60
1:01.19
28.60
32.59
150m:
200m:
1:37.50
2:12.63
36.31
35.13
250m:
300m:
2:56.05
3:40.52
43.42
44.47
350m:
400m:
4:14.48
4:46.73
33.96
32.25
26.POPIOŁEK Dawid17KU AZS UMCS Lublin4:52.12581
50m:
100m:
29.37
1:03.65
29.37
34.28
150m:
200m:
1:41.28
2:18.82
37.63
37.54
250m:
300m:
3:02.57
3:46.07
43.75
43.50
350m:
400m:
4:20.09
4:52.12
34.02
32.03
RAJCA Wiktor17UKS 190 Łódź4:52.12581
50m:
100m:
29.65
1:03.47
29.65
33.82
150m:
200m:
1:42.15
2:19.50
38.68
37.35
250m:
300m:
3:02.04
3:45.45
42.54
43.41
350m:
400m:
4:19.89
4:52.12
34.44
32.23
28.BARUSIŃSKI Kordian18UKS G-8 Bielany Warszawa4:53.55573
50m:
100m:
29.01
1:02.75
29.01
33.74
150m:
200m:
1:39.60
2:17.14
36.85
37.54
250m:
300m:
2:59.57
3:44.66
42.43
45.09
350m:
400m:
4:18.60
4:53.55
33.94
34.95
29.ADAMCZYK Jan16UKS Olimpijczyk 234:58.28546
50m:
100m:
29.79
1:04.06
29.79
34.27
150m:
200m:
1:43.88
2:22.72
39.82
38.84
250m:
300m:
3:07.14
3:50.69
44.42
43.55
350m:
400m:
4:25.14
4:58.28
34.45
33.14
30.BEDNAREK Przemysław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:59.06542
50m:
100m:
30.47
1:05.66
30.47
35.19
150m:
200m:
1:44.77
2:22.65
39.11
37.88
250m:
300m:
3:07.06
3:52.42
44.41
45.36
350m:
400m:
4:26.85
4:59.06
34.43
32.21
31.GOŁACKI Sergiusz15UKS 190 Łódź4:59.26540
50m:
100m:
29.97
1:04.40
29.97
34.43
150m:
200m:
1:44.55
2:23.81
40.15
39.26
250m:
300m:
3:07.78
3:51.82
43.97
44.04
350m:
400m:
4:26.31
4:59.26
34.49
32.95
32.KALISIAK Norbert17UKS Nawa Skierniewice5:00.70533
50m:
100m:
30.97
1:07.54
30.97
36.57
150m:
200m:
1:47.61
2:26.41
40.07
38.80
250m:
300m:
3:08.11
3:50.52
41.70
42.41
350m:
400m:
4:26.46
5:00.70
35.94
34.24
33.PRZYSTAŁ Adam16UKS G-8 Bielany Warszawa5:03.11520
50m:
100m:
30.00
1:06.39
30.00
36.39
150m:
200m:
1:46.95
2:26.71
40.56
39.76
250m:
300m:
3:07.83
3:50.48
41.12
42.65
350m:
400m:
4:27.05
5:03.11
36.57
36.06
34.SKIBIAK Hubert15UKS 190 Łódź5:04.74512
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:04.74
35.NOWACKI Błażej14UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs5:06.03505
50m:
100m:
31.07
1:07.47
31.07
36.40
150m:
200m:
1:45.83
2:23.48
38.36
37.65
250m:
300m:
3:09.45
3:56.02
45.97
46.57
350m:
400m:
4:31.40
5:06.03
35.38
34.63
36.KOWALSKI Maciej15St. Szkoła Pływania ,,Orka''5:41.94362
50m:
100m:
34.09
1:18.64
34.09
44.55
150m:
200m:
2:02.69
2:44.51
44.05
41.82
250m:
300m:
3:34.89
4:25.59
50.38
50.70
350m:
400m:
5:04.33
5:41.94
38.74
37.61
DYSKW.WALCZYSKO Jakub19KU AZS UMCS Lublin
Z3/G8


<< TOP >>
Konkurencja 1
2019-05-15 - 10:35
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
24.73
25.51
25.31
25.54
25.84
26.53
25.01
25.04
25.01
26.21
WASICK Katarzyna
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
KORC Agata
KORC Agata
SOKOŁOWSKA Diana
URBANCZYK Aleksandra

URBANCZYK Aleksandra
00611
00106
00106
POL
00201
00309
02305

02305
OLSZTYN
Budapest (HUN)
Ostrowiec Sw.
Berlin (GER)
Valetta (MLT)
Gliwice
Barcelona (ESP)

Barcelona (ESP)
2019
2010
2009
2002
2001
2010
2013

2013

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.GÓRNIAK Katarzyna24UKP Gryf Dębica26.75692
2.KERTYŃSKA Nadia16WKS Śląsk Wrocław26.97676


<< TOP >>
Konkurencja 5
2019-05-15 - 10:37
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
57.84
58.72
58.66
59.74
1:01.43
1:02.90
57.84
58.48
57.84
57.84
1:01.14
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
NOGAJ Paulina
OLCZAK Mirela
JEDRZEJCZAK Otylia

JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
POL
00114
00114
00104
03014
00104
POL

POL
POL
Athens (GRE)
Fukuoka (JPN)
Sydney (AUS)
Doha (QAT)
Dubai (UAE)
Debica
Athens (GRE)

Athens (GRE)
Athens (GRE)
2004
2001
2000
2009
2013
2007
2004

2004
2004

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.PEDA Paulina21AZS AWF Katowice1:00.33777A28.1732.16
2.NOGAJ Paulina21MKS Wodnik Radom1:00.35776A28.5931.76
3.NAZIĘBŁO Klaudia26MKS Juvenia Wrocław1:01.91719A28.9232.99
4.ZIELIŃSKA Daria16UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.96717A29.1232.84
5.ŚWIĄTEK Joanna17UKP Gryf Dębica1:02.00716A28.9733.03
6.KOSSAKOWSKA Dominika18AZS AWF Katowice1:02.16711A28.9833.18
7.DOWGIERT Anna29KS Warta Poznań1:02.36704A28.4733.89
8.KOŁODZIEJ Katarzyna19KU AZS UMCS Lublin1:02.77690A29.4033.37
9.CIERPIAŁOWSKA Paulina14WOPR Malbork1:02.89686A29.8333.06
Rekord Polski
10.SOLAK Anna19WKS Śląsk Wrocław1:03.09680A29.6033.49
11.CZARNECKA Wiktoria20KU AZS UMCS Lublin1:03.15678B29.2033.95
12.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra18WKS Śląsk Wrocław1:03.33672B29.7233.61
13.ŻMUDA Weronika19KU AZS UMCS Lublin1:03.43669B29.3434.09
14.MAZURKIEWICZ Barbara18KU AZS UMCS Lublin1:03.45668B29.5433.91
15.CIEPLAK Aleksandra18UKS Olimpic Warka1:03.82656B29.4234.40
16.MICIAK Agata17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:03.87655B29.9233.95
17.TRAMBOWICZ Zuzanna17MKS SP 63 Bydgoszcz1:03.91654B29.7234.19
18.ZABOROWICZ Julia18KS ,,Górnik'' Sosnowiec1:03.93653B30.1133.82
19.URBAN Karolina16UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs1:03.98652B29.9334.05
20.MAGIEROWSKA Julia17AZS AWF Katowice1:04.32641B30.2934.03
21.MURAWSKA Maria16UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.52635R30.1334.39
22.FRĄCKIEWICZ Martyna16TP Zielona Góra1:04.92624R30.1234.80
23.LEWANDOWSKA Natalia18AZS AWF Katowice1:04.9962230.2234.77
24.DĄBROWSKA Tatiana17UKS 190 Łódź1:05.0662030.7534.31
WRÓBEL Julia16UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.0662029.7935.27
26.SIENKIEWICZ Martyna15TP Zielona Góra1:05.1761630.3034.87
27.NIEMIEC Aleksandra22MUKP Fala Ropczyce1:05.2261529.8435.38
28.RYDYŃSKA Marianna15MUKS ''Piętnastka''1:05.3561129.9435.41
29.TASAK Aleksandra16UKS SMS Galicja Kraków1:05.4560929.9735.48
30.GUS Julia20MUKS ''Piętnastka''1:05.7959930.7035.09
31.PECIAK Katarzyna17UKS SMS Galicja Kraków1:06.0559230.9035.15
32.SASIN Dominika25KS AZS AWF Wrocław1:06.4258230.1236.30
33.GRYGIENCZA Iga15MKS Medyk Giżycko1:06.5857830.4436.14
34.GRADEK Aleksandra16UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.7057530.5636.14
35.SIRIGNANO Luigia23KU AZS AGH Kraków1:06.7257430.3836.34
36.PISKORSKA Adela16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:06.8157230.5736.24
37.IŻYCKA Marta19KU AZS AGH Kraków1:06.9656831.4335.53
38.KOZIŃSKA Anna16UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.0656631.6035.46
39.HEBEL Natalia14UKS Żabianka Gdańsk1:07.0856531.3435.74
40.ZAWADZKA Hanna17UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.1056531.2035.90
41.PIOTROWSKA Wiktoria16UKS Żabianka Gdańsk1:07.2456130.7836.46
42.PIASECKA Alicja15UKS Żabianka Gdańsk1:07.3155931.7135.60
43.GAWRON Paula15CSTiR Strzyżów1:07.4355630.8536.58
44.KRÓL Wiktoria17UKS SMS Galicja Kraków1:07.5455431.1836.36
45.PISARCZYK Amelia21KU AZS AGH Kraków1:07.7554932.0735.68
46.FILIPEK Jagoda20KS AZS AWF Wrocław1:07.7654830.8236.94
LATAŁA Weronika15Starachowicki Klub Pływacki BA1:07.7654832.0035.76
48.ZROBEK Natalia20KU AZS Politechniki Łódzkiej1:07.7754831.4236.35
49.DEMBOWSKA Weronika16CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:07.7854831.6436.14
50.GARULA Wiktoria17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:07.8254731.6736.15
51.SIOMA Zuzanna15UKS ,,ORKA'' Zamość1:07.9154531.9835.93
52.BIELEWICZ Joanna19KS Warta Poznań1:07.9954331.3236.67
53.POGORZELSKA Inez19UKS GOS Raszyn1:08.0454230.6637.38
54.WARDAK Maria17MKP Szczecin1:08.2353730.7037.53
55.HERMANOWSKA Natalia15MUKS ''Piętnastka''1:08.2853631.9336.35
56.SZUPER Katarzyna15UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.3953330.9337.46
57.KACZOROWSKA Alicja15UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.4053331.2537.15
58.BRZOSTEK Emilia16MKS SP 63 Bydgoszcz1:08.4953131.7936.70
59.RUSSEK Agata16UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.6252831.7236.90
60.KAWKA Nina16UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.7852431.1537.63
61.KLONOWSKA Julia19UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.3451231.1938.15
62.BYLIŃSKA Agnieszka17UKS Żabianka Gdańsk1:09.4850932.8936.59
63.DOPART Marcelina16AZS AWF Warszawa1:09.6550531.0938.56
64.FIJOŁEK Aleksandra18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy1:09.7550332.2337.52
65.GLEJZER Marcelina17KS Rekin Świebodzice1:09.7650331.8237.94
66.KOWALSKA Magda15UKS Piątka Ostrołęka1:10.0249732.5037.52
67.ŁOTOWSKA Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.6448431.9938.65
68.STANSBERRY Liliane16UKS GOS Raszyn1:11.5546633.3338.22
69.BILSKA Natalia18UKS Żabianka Gdańsk1:12.0245733.7138.31
70.DĄBROWSKA Zuzanna16UKP Jedynka Elbląg1:13.0143832.2540.76
71.DZIERKACZ Kaja17MKS SP 63 Bydgoszcz1:13.3643234.1139.25
72.NEUMAN Marta15MKS SP 63 Bydgoszcz1:13.4343133.5739.86
73.WOŚ Weronika15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:13.5942833.2340.36
74.PIECHOWICZ Karolina14KS Płetwal Szczytno1:13.8142432.5641.25
75.PORĘBSKA Paulina16MKS Dziewiątka Dzierżoniów1:13.9042333.8140.09
76.WISZNIEWSKA Julia15MKS Medyk Giżycko1:14.9640534.3740.59
77.KRUPIŃSKA Lila15MTP Kormoran Olsztyn1:15.4539735.3040.15
78.CZERWIŃSKA Maja14MKS SP 63 Bydgoszcz1:17.3236935.9941.33
79.KRYGIEL Pola16KS JUST SWIM Jelenia Góra1:20.0333335.0045.03
80.ĆWIĄKAŁA Malwina14KS JUST SWIM Jelenia Góra1:24.5828238.3246.26
81.BELCZEWSKA Monika25SRS Szansa-Start Gdańsk1:29.4823841.2448.24


<< TOP >>
Konkurencja 6
2019-05-15 - 10:54
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
51.15
52.64
53.00
54.61
55.91
57.04
51.15
51.96
51.15
51.15
54.04
CZERNIAK Konrad
MAJERSKI Jakub
CIEŚLAK Marcin
STOKOWSKI Kacper
GORAJ Marcin
URYNIUK Paweł
CZERNIAK Konrad

CZERNIAK Konrad
CZERNIAK Konrad
00603
03606
03914
05114
03606
05114
00603

00603
00603
Shanghai (CHN)
Helsinki (FIN)
Prague (CZE)
Hodmezovasarhely (HUN)
Kosice (SVK)
Warsaw
Shanghai (CHN)

Shanghai (CHN)
Shanghai (CHN)
2011
2018
2009
2015
2016
2017
2011

2011
2011

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.CHUDY Michał22KS Warta Poznań53.34814A24.2229.12
2.CZERNIAK Konrad30KU AZS UMCS Lublin53.51807A24.5728.94
3.MAJCHRZAK Kacper27KS Warta Poznań53.56804A25.1428.42
4.POPRAWA Michał25AZS AWF Katowice53.66800A24.9028.76
5.MAJERSKI Jakub19UKS SMS Galicja Kraków53.74796A25.0628.68
6.CIEŚLAK Marcin27UKS G-8 Bielany Warszawa53.97786A25.2328.74
7.CHRZANOWSKI Damian21WKS Śląsk Wrocław54.46765A26.0028.46
8.SADŁOWSKI Piotr19KS AZS UWM Olsztyn54.95745A26.0728.88
9.PRZYBYŁA Kacper21AZS AWF Katowice54.97744A25.7429.23
10.URYNIUK Paweł16UKS G-8 Bielany Warszawa55.19735A25.3929.80
11.CHOWANIEC Mateusz16UKS Wodnik Siemianowice Śląski55.24733B25.7729.47
12.BARTOSIEWICZ Jakub24UKS G-8 Bielany Warszawa55.42726B25.6729.75
13.GOSIENIECKI Juliusz21MKP Astromal-Leszno55.44725B25.9329.51
14.GORAJ Marcin18UKS SMS Galicja Kraków55.59719B25.1430.45
15.JAŚKIEWICZ Adrian17UKS G-8 Bielany Warszawa55.70715B25.8229.88
16.CUKANOW Michał20TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód55.74714B25.7130.03
17.BUTKIEWICZ Cezary19UKS G-8 Bielany Warszawa55.87709B25.6730.20
18.CIEŚLA Oskar18AZS AWF Katowice55.92707B26.6329.29
19.KRZYWNICKI Adrian18MPKS Orka Ciechanów55.97705B26.3629.61
20.NAUMENKO Artem23KU AZS AGH Kraków56.02703?25.6530.37
SAWICKI Oskar18Mokotowski UKP Warszawianka- W56.02703?26.0130.01
22.BOCHEŃ Tomasz20KU AZS UMCS Lublin56.07701R26.1129.96
23.LASSEK Bartłomiej25KU AZS Politechniki Łódzkiej56.1569825.5530.60
24.SIERADZKI Kamil17UKP Unia Oświęcim56.2069626.2329.97
25.WINIATOWSKI Patryk20MUKS ''Piętnastka''56.2969325.8330.46
26.KWAŚNY Jakub18AZS AWF Katowice56.3369126.8529.48
27.SZAL Mateusz19UKS MOS w Opolu56.3469126.0830.26
28.OGRODNIK Wojciech16MKS Park Wodny Tarnowskie Góry56.4168826.0330.38
29.BUCZKOWSKI Kamil23KU AZS AGH Kraków56.4668726.0930.37
30.JAKIMIAK Jakub16KS Narwal Międzyrzec Podl.56.5468426.8129.73
31.DZIEDZIC Dawid20AZS AWF Katowice56.5668326.1430.42
32.KOSIŃSKI Filip15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy56.5968227.1829.41
33.MAKOWSKI Bartosz23MKS Juvenia Wrocław56.6068126.5230.08
34.ZUBIK Jan16UKP ,,Polonia Warszawa''56.6268126.5130.11
35.POPIELA Karol19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy56.6368026.8629.77
36.FIKS Krzysztof19UKS 190 Łódź56.7367726.8529.88
37.SAWICKI Bartosz19AZS AWF Katowice56.7467626.7030.04
38.BLACHURA Patryk20AZS AWF Katowice56.7667626.5130.25
39.GOLENIEC Kamil20AZS AWF Katowice56.8167426.7630.05
40.ĆWIEK Wiktor16UKS G-8 Bielany Warszawa56.8667226.2830.58
41.PUZAN Yauheni24AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk56.9067126.0330.87
42.MAJOR Daniel18UKP Unia Oświęcim57.1266326.2730.85
43.OSSES Arkadiusz24KS Warta Poznań57.1966126.8830.31
44.OLLER Krzysztof19KU AZS UMCS Lublin57.3265627.3629.96
45.PACŁAWSKI Jakub19Akademia Aqua Sport57.4665126.8230.64
46.GABRYŚ Maciej15"Sikret" Gliwice57.4765126.9330.54
47.BORKOWSKI Kacper19KU AZS UMCS Lublin57.5364926.9630.57
48.SORDYL Mateusz20AZS AWF Katowice57.6764426.3031.37
49.CIĘŻKOWSKI Dominik23AZS AWF Warszawa57.7264326.6531.07
50.ŚWIDERSKI Bartłomiej21AZS AWF Warszawa57.8064026.0431.76
51.TŁOMAK Andrzej18St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz58.0863126.6331.45
52.KONARSKI Maciej15UKS ,,GIM 92 Ursynów''58.0963026.8531.24
53.KASPRZYK Albert19MKS SMS Victoria Racibórz58.1562826.3831.77
54.WALENCIAK Aleksander17UKS "V" Łomianki58.1962726.7331.46
55.SMOLIŃSKI Jakub19St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz58.2262625.8232.40
56.CZAJA Przemysław18UKS Alfa Bukowno58.3162327.1131.20
57.GAWRON Oliwier16WKS Śląsk Wrocław58.3262327.2931.03
58.KOWALIK Piotr28KU AZS UAM Poznań58.4262026.5431.88
59.RÓG Adrian18KP Sokół Rzeszów58.5861527.1631.42
60.STEC Kacper20AZS AWF Katowice58.6961127.3631.33
61.BORSUK Łukasz18UKP Fala Kraśnik58.8360726.9931.84
62.SOBIESZUK Kacper17KU AZS UMCS Lublin58.9560327.6431.31
63.TOMASZEWSKI Aleks15UKS Tri-Team Rumia58.9660327.6231.34
64.KUBOT Szymon22KS Warta Poznań59.0160126.9832.03
65.WARDAWA Filip18UKS G-8 Bielany Warszawa59.0560027.1831.87
66.BOBORYK Wojciech17KS Delfin Gdynia59.0759927.3031.77
67.SADŁO Marcel18CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej59.1459727.6231.52
68.ZAREMBA Jakub18UKS G-8 Bielany Warszawa59.2859327.9231.36
69.STEFANOWSKI Bartosz16UKS Nawa Skierniewice59.3659127.9531.41
70.WALTER Jakub15MOSM Tychy59.4158927.7931.62
71.CHEREDIS Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa59.5158627.2832.23
72.MASIUK Ksawery15UKS G-8 Bielany Warszawa59.5558527.5232.03
73.ASTASHEV Bogdan18UKS SMS Galicja Kraków59.6358327.9331.70
74.SZULKOWSKI Szymon17UKS ,,Siódemka'' Brodnica59.6658227.3732.29
75.MAYERBERG Kacper19UKP Unia Oświęcim59.8257727.8331.99
76.SMOLIŃSKI Paweł18UKS Junior Kluczbork59.8857526.7533.13
77.REDON Alexandre24KS AZS AWF Wrocław1:00.0557127.4532.60
CHOJNOWSKI Tomasz17Mokotowski UKP Warszawianka- W1:00.0557127.7232.33
79.TARASEWICZ Marcel15UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.1556827.8532.30
80.GĄSTAŁ Jan16Mokotowski UKP Warszawianka- W1:00.2956427.3532.94
81.KOZIEŃSKI Oliwier15KS ,,Wisła'' Puławy1:00.3656227.5832.78
82.STEFAŃSKI Patryk16KS KSZO Ostrowiec Św.1:00.4156028.8731.54
83.NOSARZEWSKI Kornel16Mokotowski UKP Warszawianka- W1:00.7355227.9632.77
84.OSSOWSKI Damian17MKS SP 63 Bydgoszcz1:00.7655128.1632.60
85.CELIŃSKI Jakub17KS Narwal Międzyrzec Podl.1:01.5153127.6333.88
86.KOWALIK Damian25KU AZS UAM Poznań1:02.0151826.6735.34
87.BARCZYK Jan16UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.0551728.2633.79
88.MUSIŃSKI Kacper15UKS Tri-Team Rumia1:02.1051628.2833.82
89.GĄSIOROWSKI Michał16UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:02.5050628.6633.84
90.BIELAS Jakub17UKS Ruch Grudziądz1:02.6050428.7733.83
91.STAWARUK Michał20AZS Łódź1:02.8249828.9533.87
POPIOŁEK Dawid17KU AZS UMCS Lublin1:02.8249829.1433.68
93.GRZYMSKI Mateusz21KS AZS AWF Wrocław1:03.1949028.6034.59
94.KUŚ Aleksander15UKS Alfa Bukowno1:03.3748528.1335.24
95.BARSZCZEWSKI Maksymilian18UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.5848129.5834.00
96.ZIELIŃSKI Maksymilian16UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.6347928.8234.81
97.KUPCEWICZ Kajetan16MKS SP 63 Bydgoszcz1:03.7747629.8033.97
98.KRACZKOWSKI Tomasz15Starachowicki Klub Pływacki BA1:04.1246928.6935.43
99.CYBULSKI Jakub16UKS Tri-Team Rumia1:04.1646830.0234.14
100.KARLIŃSKI Patryk23SRS Szansa-Start Gdańsk1:04.3446429.5134.83
101.MILISZKIEWICZ Jakub15KS JUST SWIM Jelenia Góra1:04.8545329.4235.43
102.KOMOROWSKI Kacper16MOSM Tychy1:05.5643830.1635.40
103.DZIERKACZ Igor14MKS SP 63 Bydgoszcz1:05.5943830.6434.95
104.JACHYM Maciej16KS Rekin Świebodzice1:05.9143130.0435.87
105.GOLUS Michał22MKS Wodnik Radom1:07.2540631.7835.47
106.ZIEMBOWICZ Franciszek15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.9939330.7837.21
107.HORSTEN Bastian16UKS ,,Lokomotywa''1:08.0339231.2236.81
108.KALIŃSKI Karol17UKS ,,Lokomotywa''1:09.4736830.0439.43
109.DULNIAK Ryszard15UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.5036831.6437.86
110.KAROLEWICZ Jakub16UKS ,,Lokomotywa''1:11.9633132.4039.56
111.SKWARA Adam15UKS Wodnik Końskie1:12.8431933.1539.69
112.ORŁOWSKI Igor14KS Rekin Świebodzice1:13.1131632.5040.61
113.GROT Szymon14UKS Wodnik Końskie1:17.6326434.7742.86
114.CZERNIAWSKI Tobiasz14KS Płetwal Szczytno1:18.2225835.5442.68
115.JONOWSKI Michał15St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:19.7124431.6248.09
116.SALAGIERSKI Mateusz15UKS Wodnik Końskie1:23.8420937.4846.36
DYSKW.MAJSAK Dawid17KS KSZO Ostrowiec Św.
O1
DYSKW.BAK Szymon14KS Rekin Świebodzice
O1
DYSKW.RAFAŁ Kacper15UKS "V" Łomianki
M4 M7


<< TOP >>
Konkurencja 7
2019-05-15 - 11:16
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
8:35.73
8:39.55
8:41.49
8:40.48
8:44.81
8:47.93
8:35.73
8:38.56
8:35.73
8:57.84
JEDRZEJCZAK Otylia
PIECHOTA Paulina
PIECHOTA Paulina
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
JEDRZEJCZAK Otylia

JEDRZEJCZAK Otylia
00114
01605
01605
00612
00612
00612
00114

00114
Ostrowiec Sw.
Lublin
Hodmezovasarhely (HUN)
Belgrade (SRB)
Helsinki (FIN)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw.

Ostrowiec Sw.
2008
2017
2016
2011
2010
2009
2008

2008

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.PIECHOTA Paulina20UKS 190 Łódź8:40.71806
100m:
200m:
1:02.45
2:07.61
1:02.45
1:05.16
300m:
400m:
3:12.50
4:17.63
1:04.89
1:05.13
500m:
600m:
5:23.23
6:29.47
1:05.60
1:06.24
700m:
800m:
7:35.51
8:40.71
1:06.04
1:05.20
2.POLAŃSKA Aleksandra19UKS GOS Raszyn8:49.72766
100m:
200m:
1:02.65
2:08.43
1:02.65
1:05.78
300m:
400m:
3:14.53
4:21.35
1:06.10
1:06.82
500m:
600m:
5:28.86
6:36.86
1:07.51
1:08.00
700m:
800m:
7:43.23
8:49.72
1:06.37
1:06.49
3.JASZCZUK Ewa17MTP Kormoran Olsztyn8:53.68749
100m:
200m:
1:04.34
2:11.03
1:04.34
1:06.69
300m:
400m:
3:17.84
4:25.02
1:06.81
1:07.18
500m:
600m:
5:32.18
6:39.99
1:07.16
1:07.81
700m:
800m:
7:47.38
8:53.68
1:07.39
1:06.30
4.BURSKA Justyna24KS AZS UWM Olsztyn8:59.70724
100m:
200m:
1:03.55
2:09.74
1:03.55
1:06.19
300m:
400m:
3:16.04
4:22.94
1:06.30
1:06.90
500m:
600m:
5:30.40
6:38.75
1:07.46
1:08.35
700m:
800m:
7:48.48
8:59.70
1:09.73
1:11.22
5.TARASIEWICZ Klaudia15UKP ,,Polonia Warszawa''9:05.09703
100m:
200m:
1:05.75
2:13.71
1:05.75
1:07.96
300m:
400m:
3:22.50
4:31.78
1:08.79
1:09.28
500m:
600m:
5:40.11
6:48.54
1:08.33
1:08.43
700m:
800m:
7:57.65
9:05.09
1:09.11
1:07.44
6.PIECHOTA Karolina18UKS 190 Łódź9:07.50694
100m:
200m:
1:05.06
2:12.73
1:05.06
1:07.67
300m:
400m:
3:21.90
4:31.13
1:09.17
1:09.23
500m:
600m:
5:40.43
6:49.72
1:09.30
1:09.29
700m:
800m:
7:59.10
9:07.50
1:09.38
1:08.40
7.NITA Daria18KS Korona Kraków9:07.94692
100m:
200m:
1:05.50
2:14.84
1:05.50
1:09.34
300m:
400m:
3:24.73
4:34.31
1:09.89
1:09.58
500m:
600m:
5:43.82
6:53.02
1:09.51
1:09.20
700m:
800m:
8:01.92
9:07.94
1:08.90
1:06.02
8.MARGULA Weronika19MKP Szczecin9:14.42668
100m:
200m:
1:05.86
2:14.39
1:05.86
1:08.53
300m:
400m:
3:23.64
4:33.04
1:09.25
1:09.40
500m:
600m:
5:43.00
6:53.89
1:09.96
1:10.89
700m:
800m:
8:05.01
9:14.42
1:11.12
1:09.41
9.JABŁOŃSKA Oliwia22Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow9:16.53660
100m:
200m:
1:06.40
2:15.85
1:06.40
1:09.45
300m:
400m:
3:25.92
4:35.98
1:10.07
1:10.06
500m:
600m:
5:45.52
6:56.00
1:09.54
1:10.48
700m:
800m:
8:06.38
9:16.53
1:10.38
1:10.15
10.WARDZIŃSKA Martyna21AZS AWF Warszawa9:20.95645
100m:
200m:
1:05.09
2:15.37
1:05.09
1:10.28
300m:
400m:
3:26.35
4:37.60
1:10.98
1:11.25
500m:
600m:
5:49.00
7:00.76
1:11.40
1:11.76
700m:
800m:
8:12.12
9:20.95
1:11.36
1:08.83
11.BOCIEK Wiktoria15KS ,,Górnik'' Sosnowiec9:22.32640
100m:
200m:
1:05.57
2:15.36
1:05.57
1:09.79
300m:
400m:
3:26.07
4:37.26
1:10.71
1:11.19
500m:
600m:
5:48.55
7:00.28
1:11.29
1:11.73
700m:
800m:
8:11.96
9:22.32
1:11.68
1:10.36
12.ZIEMACKA Julia16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:23.92635
100m:
200m:
1:05.68
2:15.13
1:05.68
1:09.45
300m:
400m:
3:25.98
4:37.05
1:10.85
1:11.07
500m:
600m:
5:48.59
7:00.71
1:11.54
1:12.12
700m:
800m:
8:13.37
9:23.92
1:12.66
1:10.55
13.NEUBAUER Paulina16UKS ,,Dwójka'' Tczew9:24.30634
100m:
200m:
1:05.48
2:15.96
1:05.48
1:10.48
300m:
400m:
3:27.78
4:39.70
1:11.82
1:11.92
500m:
600m:
5:52.17
7:04.11
1:12.47
1:11.94
700m:
800m:
8:16.17
9:24.30
1:12.06
1:08.13
14.MICIAK Agata17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:24.38633
100m:
200m:
1:07.70
2:17.83
1:07.70
1:10.13
300m:
400m:
3:28.72
4:39.50
1:10.89
1:10.78
500m:
600m:
5:50.62
7:02.97
1:11.12
1:12.35
700m:
800m:
8:14.66
9:24.38
1:11.69
1:09.72
15.NOWAK Maja16AZS AWF Warszawa9:25.76629
100m:
200m:
1:06.19
2:15.84
1:06.19
1:09.65
300m:
400m:
3:26.59
4:38.54
1:10.75
1:11.95
500m:
600m:
5:50.72
7:03.66
1:12.18
1:12.94
700m:
800m:
8:16.12
9:25.76
1:12.46
1:09.64
16.KOSIŃSKA Dominika18AZS AWF Katowice9:26.03628
100m:
200m:
1:08.41
2:19.86
1:08.41
1:11.45
300m:
400m:
3:32.00
4:44.41
1:12.14
1:12.41
500m:
600m:
5:56.22
7:07.77
1:11.81
1:11.55
700m:
800m:
8:18.26
9:26.03
1:10.49
1:07.77
17.WOJCIECHOWSKA Joanna21KU AZS UMCS Lublin9:29.36617
100m:
200m:
1:05.81
2:15.62
1:05.81
1:09.81
300m:
400m:
3:26.74
4:38.84
1:11.12
1:12.10
500m:
600m:
5:51.25
7:04.18
1:12.41
1:12.93
700m:
800m:
8:17.39
9:29.36
1:13.21
1:11.97
18.CYNARSKA Weronika16UKP ,,Polonia Warszawa''9:34.58600
100m:
200m:
1:04.80
2:14.48
1:04.80
1:09.68
300m:
400m:
3:26.99
4:41.16
1:12.51
1:14.17
500m:
600m:
5:55.06
7:09.04
1:13.90
1:13.98
700m:
800m:
8:23.03
9:34.58
1:13.99
1:11.55
19.SŁABOSZ Emilia14MOSM Tychy9:35.32598
100m:
200m:
1:07.84
2:21.28
1:07.84
1:13.44
300m:
400m:
3:34.87
4:48.55
1:13.59
1:13.68
500m:
600m:
6:01.10
7:13.73
1:12.55
1:12.63
700m:
800m:
8:25.99
9:35.32
1:12.26
1:09.33
20.BART Patrycja22MKS ,,Pałac Młodzieży''9:36.44594
100m:
200m:
1:07.20
2:18.89
1:07.20
1:11.69
300m:
400m:
3:31.64
4:45.12
1:12.75
1:13.48
500m:
600m:
5:58.80
7:12.80
1:13.68
1:14.00
700m:
800m:
8:26.44
9:36.44
1:13.64
1:10.00
21.WRZESIŃSKA Wiktoria15UKS 190 Łódź9:37.58591
100m:
200m:
1:08.20
2:19.51
1:08.20
1:11.31
300m:
400m:
3:31.71
4:44.68
1:12.20
1:12.97
500m:
600m:
5:58.14
7:11.42
1:13.46
1:13.28
700m:
800m:
8:24.88
9:37.58
1:13.46
1:12.70
22.SUJKOWSKA Roksana14MTP Kormoran Olsztyn9:45.09568
100m:
200m:
1:09.88
2:24.23
1:09.88
1:14.35
300m:
400m:
3:37.63
4:52.19
1:13.40
1:14.56
500m:
600m:
6:06.20
7:19.72
1:14.01
1:13.52
700m:
800m:
8:33.28
9:45.09
1:13.56
1:11.81
23.KULIK Julia14UKS GOS Raszyn9:46.97563
100m:
200m:
1:10.41
2:24.44
1:10.41
1:14.03
300m:
400m:
3:38.24
4:51.94
1:13.80
1:13.70
500m:
600m:
6:06.19
7:20.46
1:14.25
1:14.27
700m:
800m:
8:34.89
9:46.97
1:14.43
1:12.08
24.BEDNAREK Aleksandra21UKS SP-149 Łódź9:47.67561
100m:
200m:
1:10.20
2:23.00
1:10.20
1:12.80
300m:
400m:
3:36.38
4:50.52
1:13.38
1:14.14
500m:
600m:
6:05.09
7:21.18
1:14.57
1:16.09
700m:
800m:
8:36.13
9:47.67
1:14.95
1:11.54
25.SZALAST Karolina14UKS Tri-Team Rumia9:49.21556
100m:
200m:
1:09.95
2:24.30
1:09.95
1:14.35
300m:
400m:
3:38.24
4:52.37
1:13.94
1:14.13
500m:
600m:
6:06.88
7:22.08
1:14.51
1:15.20
700m:
800m:
8:36.92
9:49.21
1:14.84
1:12.29
26.MALINOŚ Julia15UKS ,,ORKA'' Zamość9:51.10551
100m:
200m:
1:07.47
2:19.93
1:07.47
1:12.46
300m:
400m:
3:34.40
4:50.08
1:14.47
1:15.68
500m:
600m:
6:05.94
7:22.31
1:15.86
1:16.37
700m:
800m:
8:37.38
9:51.10
1:15.07
1:13.72
27.SHPYCHKA Yaroslava18KU AZS Politechniki Łódzkiej9:51.79549
100m:
200m:
1:08.66
2:21.19
1:08.66
1:12.53
300m:
400m:
3:34.02
4:48.33
1:12.83
1:14.31
500m:
600m:
6:03.48
7:19.27
1:15.15
1:15.79
700m:
800m:
8:35.78
9:51.79
1:16.51
1:16.01
28.KACZOROWSKA Alicja15UKS G-8 Bielany Warszawa9:55.10540
100m:
200m:
1:08.96
2:22.35
1:08.96
1:13.39
300m:
400m:
3:36.95
4:52.22
1:14.60
1:15.27
500m:
600m:
6:08.02
7:24.82
1:15.80
1:16.80
700m:
800m:
8:41.94
9:55.10
1:17.12
1:13.16
29.WOŹNICA Milena15Dwójka Morena Gdańsk9:57.59533
100m:
200m:
1:09.00
2:22.91
1:09.00
1:13.91
300m:
400m:
3:37.46
4:52.71
1:14.55
1:15.25
500m:
600m:
6:08.54
7:25.24
1:15.83
1:16.70
700m:
800m:
8:42.26
9:57.59
1:17.02
1:15.33
30.RACZYŃSKA Wiktoria15AZS Łódź10:06.59510
100m:
200m:
1:11.76
2:28.06
1:11.76
1:16.30
300m:
400m:
3:44.96
5:01.76
1:16.90
1:16.80
500m:
600m:
6:17.92
7:34.36
1:16.16
1:16.44
700m:
800m:
8:50.57
10:06.59
1:16.21
1:16.02
31.TOPP Zofia16UKS G-8 Bielany Warszawa10:13.91492
100m:
200m:
1:11.42
2:28.40
1:11.42
1:16.98
300m:
400m:
3:46.09
5:03.63
1:17.69
1:17.54
500m:
600m:
6:21.07
7:39.04
1:17.44
1:17.97
700m:
800m:
8:56.92
10:13.91
1:17.88
1:16.99
32.NOWAK Paulina14UKS Tri-Team Rumia10:25.71465
100m:
200m:
1:13.36
2:32.36
1:13.36
1:19.00
300m:
400m:
3:52.10
5:12.41
1:19.74
1:20.31
500m:
600m:
6:32.14
7:52.04
1:19.73
1:19.90
700m:
800m:
9:10.71
10:25.71
1:18.67
1:15.00
33.POLASIK Natalia17MKS Medyk Giżycko10:30.60454
100m:
200m:
1:13.04
2:31.36
1:13.04
1:18.32
300m:
400m:
3:50.52
5:10.43
1:19.16
1:19.91
500m:
600m:
6:30.90
7:51.27
1:20.47
1:20.37
700m:
800m:
9:11.77
10:30.60
1:20.50
1:18.83
34.GIEDRYŚ Alicja38SRS Szansa-Start Gdańsk11:44.69325
100m:
200m:
1:20.40
2:49.47
1:20.40
1:29.07
300m:
400m:
4:19.53
5:49.04
1:30.06
1:29.51
500m:
600m:
7:19.81
8:50.89
1:30.77
1:31.08
700m:
800m:
10:20.19
11:44.69
1:29.30
1:24.50


<< TOP >>
Konkurencja 8
2019-05-15 - 11:49
Mężczyzn, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
14:45.94
14:59.38
15:11.93
15:35.41
15:56.15
16:15.81
14:45.94
15:07.38
14:45.94
14:45.94
15:34.03
SAWRYMOWICZ Mateusz
SAWRYMOWICZ Mateusz
HRENIAK Maciej
PIELOWSKI Krzysztof
BRUZDEWICZ Hubert
CHMIELEWSKI Krzysztof
SAWRYMOWICZ Mateusz

SAWRYMOWICZ Mateusz
SAWRYMOWICZ Mateusz
00116
POL
01102
00213
00213
05614
00116

00116
00116
Melbourne (AUS)
Montreal (CAN)
Palma de Mallorca (ESP)
Gorzow Wlkp.
Lublin
Olsztyn
Melbourne (AUS)

Melbourne (AUS)
Melbourne (AUS)
2007
2005
2006
2007
2017
2018
2007

2007
2007

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.WOJDAK Wojciech23AZS AWF Warszawa14:59.99906
100m:
200m:
300m:
400m:
56.25
1:55.89
2:55.77
3:55.60
56.25
59.64
59.88
59.83
500m:
600m:
700m:
800m:
4:55.51
5:55.44
6:55.27
7:55.13
59.91
59.93
59.83
59.86
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:55.25
9:55.58
10:56.34
11:57.23
1:00.12
1:00.33
1:00.76
1:00.89
1300m:
1400m:
1500m:
12:58.89
14:00.45
14:59.99
1:01.66
1:01.56
59.54
2.PIELOWSKI Krzysztof28KS AZS UWM Olsztyn15:16.32858
100m:
200m:
300m:
400m:
58.63
1:59.13
2:59.63
4:00.25
58.63
1:00.50
1:00.50
1:00.62
500m:
600m:
700m:
800m:
5:01.22
6:02.34
7:03.52
8:05.24
1:00.97
1:01.12
1:01.18
1:01.72
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:07.08
10:09.16
11:10.96
12:12.88
1:01.84
1:02.08
1:01.80
1:01.92
1300m:
1400m:
1500m:
13:14.94
14:16.49
15:16.32
1:02.06
1:01.55
59.83
3.KOZIEJKO Bartłomiej19KS AZS UWM Olsztyn15:34.45809
100m:
200m:
300m:
400m:
59.08
2:00.41
3:01.59
4:03.32
59.08
1:01.33
1:01.18
1:01.73
500m:
600m:
700m:
800m:
5:05.85
6:08.35
7:11.18
8:14.09
1:02.53
1:02.50
1:02.83
1:02.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:16.90
10:19.67
11:22.50
12:25.46
1:02.81
1:02.77
1:02.83
1:02.96
1300m:
1400m:
1500m:
13:28.59
14:32.14
15:34.45
1:03.13
1:03.55
1:02.31
4.KRAWCZYK Paweł20BUKS Warszawa15:42.82788
100m:
200m:
300m:
400m:
58.79
2:00.52
3:02.74
4:05.57
58.79
1:01.73
1:02.22
1:02.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:08.53
6:12.10
7:15.65
8:19.08
1:02.96
1:03.57
1:03.55
1:03.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:22.53
10:26.71
11:30.58
12:33.82
1:03.45
1:04.18
1:03.87
1:03.24
1300m:
1400m:
1500m:
13:37.22
14:40.80
15:42.82
1:03.40
1:03.58
1:02.02
5.JACKOWSKI Tomasz17WKS Śląsk Wrocław15:50.33769
100m:
200m:
300m:
400m:
59.92
2:02.66
3:05.54
4:09.01
59.92
1:02.74
1:02.88
1:03.47
500m:
600m:
700m:
800m:
5:12.76
6:16.95
7:21.16
8:25.39
1:03.75
1:04.19
1:04.21
1:04.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:29.52
10:33.53
11:36.59
12:39.54
1:04.13
1:04.01
1:03.06
1:02.95
1300m:
1400m:
1500m:
13:43.48
14:47.02
15:50.33
1:03.94
1:03.54
1:03.31
6.BUJAK Piotr22St. Lok. SALOS Cortile Kielce15:51.94766
100m:
200m:
300m:
400m:
59.91
2:02.76
3:05.92
4:09.25
59.91
1:02.85
1:03.16
1:03.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:12.97
6:16.97
7:21.12
8:25.01
1:03.72
1:04.00
1:04.15
1:03.89
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:28.97
10:33.12
11:37.44
12:41.85
1:03.96
1:04.15
1:04.32
1:04.41
1300m:
1400m:
1500m:
13:46.66
14:50.82
15:51.94
1:04.81
1:04.16
1:01.12
7.DEREŃ Kacper21WKS Śląsk Wrocław15:52.02765
100m:
200m:
300m:
400m:
59.01
2:00.78
3:02.65
4:04.33
59.01
1:01.77
1:01.87
1:01.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:06.14
6:08.45
7:11.47
8:14.66
1:01.81
1:02.31
1:03.02
1:03.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:18.42
10:22.87
11:28.08
12:33.98
1:03.76
1:04.45
1:05.21
1:05.90
1300m:
1400m:
1500m:
13:40.73
14:47.69
15:52.02
1:06.75
1:06.96
1:04.33
8.CHAŁAT Stanisław20KU AZS UMCS Lublin15:52.13765
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.22
2:05.00
3:09.27
4:13.67
1:01.22
1:03.78
1:04.27
1:04.40
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.14
6:22.08
7:26.13
8:30.13
1:04.47
1:03.94
1:04.05
1:04.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:33.83
10:37.39
11:40.49
12:44.10
1:03.70
1:03.56
1:03.10
1:03.61
1300m:
1400m:
1500m:
13:47.59
14:51.26
15:52.13
1:03.49
1:03.67
1:00.87
9.GRZEGORCZYK Wiktor17UKS MOS Ełk16:01.31743
100m:
200m:
300m:
400m:
59.94
2:03.15
3:06.85
4:11.12
59.94
1:03.21
1:03.70
1:04.27
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.65
6:20.40
7:25.00
8:29.74
1:04.53
1:04.75
1:04.60
1:04.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:34.62
10:39.63
11:44.39
12:48.85
1:04.88
1:05.01
1:04.76
1:04.46
1300m:
1400m:
1500m:
13:53.53
14:58.65
16:01.31
1:04.68
1:05.12
1:02.66
10.ZIELIŃSKI Konrad16UKS 190 Łódź16:06.32732
100m:
200m:
300m:
400m:
59.67
2:02.31
3:06.68
4:11.89
59.67
1:02.64
1:04.37
1:05.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:16.36
6:20.34
7:24.12
8:28.13
1:04.47
1:03.98
1:03.78
1:04.01
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:33.09
10:37.87
11:43.06
12:49.09
1:04.96
1:04.78
1:05.19
1:06.03
1300m:
1400m:
1500m:
13:55.13
15:01.14
16:06.32
1:06.04
1:06.01
1:05.18
11.KONCKI Bartłomiej18KS ,,Wisła'' Puławy16:11.69720
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.99
2:05.63
3:10.68
4:16.36
1:00.99
1:04.64
1:05.05
1:05.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.01
6:27.62
7:32.38
8:37.45
1:05.65
1:05.61
1:04.76
1:05.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:42.51
10:47.41
11:52.33
12:57.67
1:05.06
1:04.90
1:04.92
1:05.34
1300m:
1400m:
1500m:
14:03.01
15:07.77
16:11.69
1:05.34
1:04.76
1:03.92
12.WODYŃSKI Bartosz17KU AZS Politechniki Łódzkiej16:16.99708
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.14
2:05.96
3:10.84
4:15.51
1:01.14
1:04.82
1:04.88
1:04.67
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.95
6:26.74
7:32.25
8:37.87
1:05.44
1:05.79
1:05.51
1:05.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.23
10:49.13
11:54.65
13:00.52
1:05.36
1:05.90
1:05.52
1:05.87
1300m:
1400m:
1500m:
14:06.30
15:12.36
16:16.99
1:05.78
1:06.06
1:04.63
13.MAŁYSKA Bartosz20KU AZS UMCS Lublin16:19.13703
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.98
2:05.99
3:10.94
4:16.02
1:00.98
1:05.01
1:04.95
1:05.08
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.29
6:25.05
7:31.13
8:37.39
1:04.27
1:04.76
1:06.08
1:06.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.54
10:49.90
11:55.81
13:01.48
1:06.15
1:06.36
1:05.91
1:05.67
1300m:
1400m:
1500m:
14:08.68
15:14.96
16:19.13
1:07.20
1:06.28
1:04.17
14.JÓŹKÓW Cezary18WKS Śląsk Wrocław16:23.27695
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.39
2:07.16
3:12.81
4:18.40
1:02.39
1:04.77
1:05.65
1:05.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.12
6:28.03
7:32.23
8:37.43
1:05.72
1:03.91
1:04.20
1:05.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.02
10:48.70
11:54.70
13:01.62
1:05.59
1:05.68
1:06.00
1:06.92
1300m:
1400m:
1500m:
14:08.89
15:16.10
16:23.27
1:07.27
1:07.21
1:07.17
15.NIEDZIAŁEK Michał16MTP Kormoran Olsztyn16:26.33688
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.95
2:09.02
3:15.14
4:21.35
1:02.95
1:06.07
1:06.12
1:06.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.03
6:34.33
7:40.53
8:46.74
1:06.68
1:06.30
1:06.20
1:06.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.60
10:58.56
12:04.80
13:10.79
1:05.86
1:05.96
1:06.24
1:05.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:16.72
15:22.55
16:26.33
1:05.93
1:05.83
1:03.78
16.CHODULSKI Jakub19KU AZS UMCS Lublin16:27.06687
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.45
2:09.56
3:15.57
4:21.48
1:03.45
1:06.11
1:06.01
1:05.91
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.53
6:33.04
7:38.89
8:44.50
1:06.05
1:05.51
1:05.85
1:05.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.92
10:55.42
12:01.43
13:07.67
1:05.42
1:05.50
1:06.01
1:06.24
1300m:
1400m:
1500m:
14:14.61
15:21.12
16:27.06
1:06.94
1:06.51
1:05.94
17.MUSZYŃSKI Jakub18MUKS ''Piętnastka''16:30.58679
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.70
2:07.23
3:12.57
4:18.69
1:01.70
1:05.53
1:05.34
1:06.12
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.88
6:31.15
7:37.82
8:45.39
1:06.19
1:06.27
1:06.67
1:07.57
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.72
10:59.85
12:06.53
13:13.55
1:07.33
1:07.13
1:06.68
1:07.02
1300m:
1400m:
1500m:
14:20.19
15:26.33
16:30.58
1:06.64
1:06.14
1:04.25
18.KLISZ Krystian17MKP Szczecin16:30.89679
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.55
2:07.81
3:13.30
4:18.85
1:02.55
1:05.26
1:05.49
1:05.55
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.69
6:30.76
7:36.74
8:43.19
1:05.84
1:06.07
1:05.98
1:06.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.41
10:56.42
12:03.15
13:10.43
1:06.22
1:07.01
1:06.73
1:07.28
1300m:
1400m:
1500m:
14:17.55
15:25.08
16:30.89
1:07.12
1:07.53
1:05.81
19.SZARPAK Marcin18AZS AWF Katowice16:31.41678
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.02
2:05.75
3:10.59
4:15.67
1:01.02
1:04.73
1:04.84
1:05.08
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.86
6:26.15
7:32.27
8:38.93
1:05.19
1:05.29
1:06.12
1:06.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:45.45
10:52.02
11:59.37
13:08.14
1:06.52
1:06.57
1:07.35
1:08.77
1300m:
1400m:
1500m:
14:17.10
15:25.43
16:31.41
1:08.96
1:08.33
1:05.98
20.RODKIEWICZ Radosław16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:32.37676
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.61
2:06.52
3:12.10
4:18.02
1:01.61
1:04.91
1:05.58
1:05.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.58
6:30.86
7:37.26
8:43.76
1:06.56
1:06.28
1:06.40
1:06.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:50.16
10:57.29
12:04.55
13:12.06
1:06.40
1:07.13
1:07.26
1:07.51
1300m:
1400m:
1500m:
14:19.04
15:26.27
16:32.37
1:06.98
1:07.23
1:06.10
21.CHMIELEWSKI Krzysztof15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:33.66673
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.81
2:05.25
3:10.08
4:15.78
1:00.81
1:04.44
1:04.83
1:05.70
500m:
600m:
700m:
800m:
5:21.22
6:27.30
7:33.99
8:40.99
1:05.44
1:06.08
1:06.69
1:07.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.16
10:55.75
12:02.99
13:10.79
1:07.17
1:07.59
1:07.24
1:07.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:18.89
15:26.78
16:33.66
1:08.10
1:07.89
1:06.88
22.KAPAŁA Szymon16MTP Kormoran Olsztyn16:37.90665
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.61
2:09.88
3:17.05
4:24.20
1:03.61
1:06.27
1:07.17
1:07.15
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.24
6:37.87
7:45.01
8:52.63
1:07.04
1:06.63
1:07.14
1:07.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.53
11:06.50
12:13.33
13:20.37
1:06.90
1:06.97
1:06.83
1:07.04
1300m:
1400m:
1500m:
14:26.59
15:33.26
16:37.90
1:06.22
1:06.67
1:04.64
23.DOŁOWY Grzegorz17IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:39.48661
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.15
2:07.08
3:12.59
4:18.54
1:02.15
1:04.93
1:05.51
1:05.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.96
6:31.05
7:37.87
8:45.79
1:06.42
1:06.09
1:06.82
1:07.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:53.96
11:02.15
12:10.13
13:17.65
1:08.17
1:08.19
1:07.98
1:07.52
1300m:
1400m:
1500m:
14:25.06
15:33.02
16:39.48
1:07.41
1:07.96
1:06.46
24.WIĘZIK Jan16UKP Unia Oświęcim16:40.80659
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.34
2:07.00
3:13.78
4:20.97
1:01.34
1:05.66
1:06.78
1:07.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.69
6:36.12
7:43.37
8:50.16
1:07.72
1:07.43
1:07.25
1:06.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:56.76
11:04.11
12:11.33
13:18.69
1:06.60
1:07.35
1:07.22
1:07.36
1300m:
1400m:
1500m:
14:26.47
15:34.18
16:40.80
1:07.78
1:07.71
1:06.62
25.TRYLSKI Wiktor16UKS Tri-Team Rumia16:44.19652
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.84
2:07.99
3:14.61
4:21.93
1:01.84
1:06.15
1:06.62
1:07.32
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.47
6:37.56
7:45.46
8:53.35
1:07.54
1:08.09
1:07.90
1:07.89
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.18
11:09.39
12:17.94
13:25.79
1:07.83
1:08.21
1:08.55
1:07.85
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.54
15:40.99
16:44.19
1:07.75
1:07.45
1:03.20
26.DASZKIEWICZ Michał16UKP Unia Oświęcim16:44.49651
100m:
200m:
300m:
400m:
59.32
2:02.34
3:06.82
4:12.24
59.32
1:03.02
1:04.48
1:05.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.05
6:25.40
7:33.91
8:42.15
1:05.81
1:07.35
1:08.51
1:08.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:50.99
10:59.72
12:08.73
13:18.32
1:08.84
1:08.73
1:09.01
1:09.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:27.89
15:37.22
16:44.49
1:09.57
1:09.33
1:07.27
27.CHMIELEWSKI Michał15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:51.11639
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.00
2:09.20
3:15.93
4:22.92
1:03.00
1:06.20
1:06.73
1:06.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.78
6:38.44
7:46.21
8:53.70
1:07.86
1:07.66
1:07.77
1:07.49
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.89
11:10.01
12:17.06
13:26.51
1:08.19
1:08.12
1:07.05
1:09.45
1300m:
1400m:
1500m:
14:35.55
15:44.58
16:51.11
1:09.04
1:09.03
1:06.53
28.KOWOLIK Alex15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry16:53.31635
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.22
2:12.09
3:19.39
4:26.77
1:04.22
1:07.87
1:07.30
1:07.38
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.52
6:42.43
7:50.15
8:57.85
1:07.75
1:07.91
1:07.72
1:07.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:05.90
11:13.89
12:22.29
13:30.02
1:08.05
1:07.99
1:08.40
1:07.73
1300m:
1400m:
1500m:
14:37.43
15:42.53
16:53.31
1:07.41
1:05.10
1:10.78
29.WILK Jakub17KS KSZO Ostrowiec Św.16:59.68623
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.40
2:07.70
3:14.37
4:20.89
1:02.40
1:05.30
1:06.67
1:06.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.90
6:35.73
7:44.48
8:53.34
1:07.01
1:07.83
1:08.75
1:08.86
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.86
11:12.41
12:21.66
13:31.99
1:09.52
1:09.55
1:09.25
1:10.33
1300m:
1400m:
1500m:
14:41.62
15:51.21
16:59.68
1:09.63
1:09.59
1:08.47
30.WIECZORKOWSKI Nikodem15UKS ,,Dwójka'' Tczew17:01.69619
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.44
2:11.24
3:19.13
4:26.94
1:03.44
1:07.80
1:07.89
1:07.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.93
6:43.38
7:52.07
9:00.44
1:07.99
1:08.45
1:08.69
1:08.37
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.39
11:18.71
12:28.12
13:37.09
1:08.95
1:09.32
1:09.41
1:08.97
1300m:
1400m:
1500m:
14:46.65
15:55.45
17:01.69
1:09.56
1:08.80
1:06.24
31.LEŚNIAK Maksymilian15UKS 190 Łódź17:08.65607
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.86
2:10.61
3:19.51
4:28.64
1:02.86
1:07.75
1:08.90
1:09.13
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.49
6:46.85
7:56.36
9:06.26
1:08.85
1:09.36
1:09.51
1:09.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.99
11:26.07
12:35.96
13:45.19
1:09.73
1:10.08
1:09.89
1:09.23
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.70
16:03.94
17:08.65
1:09.51
1:09.24
1:04.71
32.SKIBIAK Hubert15UKS 190 Łódź17:09.64605
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.44
2:14.09
3:22.82
4:31.83
1:05.44
1:08.65
1:08.73
1:09.01
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.95
6:51.25
8:00.89
9:09.93
1:10.12
1:09.30
1:09.64
1:09.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.25
11:28.05
12:36.95
13:45.91
1:09.32
1:08.80
1:08.90
1:08.96
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.39
16:03.02
17:09.64
1:08.48
1:08.63
1:06.62
33.SZCZEPAŃSKI Kacper20MUKS ''Piętnastka''17:13.04599
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.76
2:08.46
3:15.66
4:23.48
1:01.76
1:06.70
1:07.20
1:07.82
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.28
6:41.03
7:51.31
9:01.74
1:08.80
1:08.75
1:10.28
1:10.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.10
11:21.75
12:32.36
13:42.51
1:09.36
1:10.65
1:10.61
1:10.15
1300m:
1400m:
1500m:
14:53.45
16:03.42
17:13.04
1:10.94
1:09.97
1:09.62
34.GOŁACKI Sergiusz15UKS 190 Łódź17:14.86596
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.74
2:12.99
3:22.57
4:31.79
1:04.74
1:08.25
1:09.58
1:09.22
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.45
6:51.27
8:00.92
9:10.40
1:09.66
1:09.82
1:09.65
1:09.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.22
11:28.76
12:38.38
13:48.16
1:08.82
1:09.54
1:09.62
1:09.78
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.82
16:07.35
17:14.86
1:09.66
1:09.53
1:07.51
35.RĄPAŁA Tomasz17UKS GOS Raszyn17:17.62591
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.90
2:12.06
3:19.88
4:28.21
1:04.90
1:07.16
1:07.82
1:08.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.04
6:46.72
7:56.90
9:06.68
1:08.83
1:09.68
1:10.18
1:09.78
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.68
11:26.33
12:36.38
13:46.75
1:10.00
1:09.65
1:10.05
1:10.37
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.42
16:08.27
17:17.62
1:10.67
1:10.85
1:09.35
36.DOMALEWSKI Bartłomiej14MTP Kormoran Olsztyn17:20.61586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.30
2:15.32
3:24.14
4:33.64
1:06.30
1:09.02
1:08.82
1:09.50
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.22
6:53.03
8:02.63
9:12.72
1:09.58
1:09.81
1:09.60
1:10.09
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.35
11:32.43
12:42.41
13:52.63
1:09.63
1:10.08
1:09.98
1:10.22
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.93
16:13.04
17:20.61
1:10.30
1:10.11
1:07.57
37.BEDNAREK Przemysław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa17:20.82586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.79
2:12.24
3:19.96
4:28.35
1:04.79
1:07.45
1:07.72
1:08.39
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.34
6:46.57
7:56.20
9:06.15
1:08.99
1:09.23
1:09.63
1:09.95
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.99
11:28.04
12:39.19
13:49.82
1:10.84
1:11.05
1:11.15
1:10.63
1300m:
1400m:
1500m:
15:00.87
16:11.45
17:20.82
1:11.05
1:10.58
1:09.37
38.ROGUSKI Mateusz16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa17:20.99585
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.52
2:09.17
3:17.29
4:26.52
1:02.52
1:06.65
1:08.12
1:09.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.44
6:46.81
7:57.18
9:07.63
1:09.92
1:10.37
1:10.37
1:10.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.63
11:30.07
12:40.89
13:51.87
1:11.00
1:11.44
1:10.82
1:10.98
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.76
16:12.89
17:20.99
1:10.89
1:10.13
1:08.10
39.PYRZYŃSKI Daniel15Toruń Multisport Team17:23.63581
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.11
2:17.24
3:27.13
4:36.78
1:07.11
1:10.13
1:09.89
1:09.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.80
6:56.41
8:06.16
9:16.53
1:10.02
1:09.61
1:09.75
1:10.37
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.54
11:36.25
12:45.79
13:55.96
1:10.01
1:09.71
1:09.54
1:10.17
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.90
16:16.21
17:23.63
1:09.94
1:10.31
1:07.42
40.MALINOWSKI Jakub16MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.17:25.73577
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.40
2:12.89
3:22.06
4:31.77
1:04.40
1:08.49
1:09.17
1:09.71
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.27
6:51.34
8:01.48
9:12.33
1:10.50
1:09.07
1:10.14
1:10.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.51
11:33.38
12:43.81
13:55.05
1:10.18
1:10.87
1:10.43
1:11.24
1300m:
1400m:
1500m:
15:06.22
16:16.76
17:25.73
1:11.17
1:10.54
1:08.97
41.MINICHOWSKI Maksymilian15UKS "V" Łomianki17:27.12575
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.81
2:13.67
3:23.07
4:33.13
1:04.81
1:08.86
1:09.40
1:10.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.75
6:54.50
8:05.38
9:15.88
1:10.62
1:10.75
1:10.88
1:10.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.76
11:37.52
12:48.09
13:58.72
1:10.88
1:10.76
1:10.57
1:10.63
1300m:
1400m:
1500m:
15:09.18
16:19.35
17:27.12
1:10.46
1:10.17
1:07.77
42.KOZŁOWSKI Konrad15MTP Kormoran Olsztyn17:35.06562
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.00
2:15.93
3:26.36
4:36.81
1:07.00
1:08.93
1:10.43
1:10.45
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.26
6:58.39
8:09.51
9:20.80
1:10.45
1:11.13
1:11.12
1:11.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.98
11:42.82
12:53.56
14:05.01
1:11.18
1:10.84
1:10.74
1:11.45
1300m:
1400m:
1500m:
15:15.71
16:27.15
17:35.06
1:10.70
1:11.44
1:07.91
43.CYBULSKI Jakub16UKS Tri-Team Rumia17:38.70556
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.59
2:18.11
3:30.67
4:42.95
1:06.59
1:11.52
1:12.56
1:12.28
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.64
7:04.80
8:16.23
9:27.67
1:10.69
1:11.16
1:11.43
1:11.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:38.89
11:49.72
12:59.62
14:09.79
1:11.22
1:10.83
1:09.90
1:10.17
1300m:
1400m:
1500m:
15:20.60
16:31.52
17:38.70
1:10.81
1:10.92
1:07.18
44.WOŹNY Maksym14KS JUST SWIM Jelenia Góra18:14.05504
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.73
2:17.80
3:30.47
4:44.12
1:05.73
1:12.07
1:12.67
1:13.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.96
7:12.17
8:26.70
9:40.46
1:13.84
1:14.21
1:14.53
1:13.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:54.79
12:08.67
13:22.74
14:36.21
1:14.33
1:13.88
1:14.07
1:13.47
1300m:
1400m:
1500m:
15:49.62
17:03.05
18:14.05
1:13.41
1:13.43
1:11.00
45.WOŹNIAK Piotr14MTP Kormoran Olsztyn18:23.89491
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.70
2:24.10
3:38.43
4:52.22
1:10.70
1:13.40
1:14.33
1:13.79
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.64
7:20.83
8:34.02
9:48.09
1:14.42
1:14.19
1:13.19
1:14.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:01.22
12:15.28
13:29.81
14:44.82
1:13.13
1:14.06
1:14.53
1:15.01
1300m:
1400m:
1500m:
15:59.14
17:13.10
18:23.89
1:14.32
1:13.96
1:10.79
46.GRABOWSKI Mikołaj15MTP Kormoran Olsztyn18:32.72479
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.25
2:21.25
3:34.86
4:49.16
1:08.25
1:13.00
1:13.61
1:14.30
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.39
7:18.28
8:33.20
9:48.05
1:14.23
1:14.89
1:14.92
1:14.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:03.19
12:17.88
13:33.70
14:49.85
1:15.14
1:14.69
1:15.82
1:16.15
1300m:
1400m:
1500m:
16:05.52
17:19.94
18:32.72
1:15.67
1:14.42
1:12.78
47.WORONKO Maciej14MKS Medyk Giżycko18:46.41462
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.99
2:22.09
3:36.76
4:51.96
1:08.99
1:13.10
1:14.67
1:15.20
500m:
600m:
700m:
800m:
6:08.22
7:25.29
8:40.89
9:57.58
1:16.26
1:17.07
1:15.60
1:16.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:14.38
12:30.76
13:47.01
15:04.50
1:16.80
1:16.38
1:16.25
1:17.49
1300m:
1400m:
1500m:
16:20.34
17:35.02
18:46.41
1:15.84
1:14.68
1:11.39
48.GRITZNER Mikołaj14MKS Medyk Giżycko22:33.15266
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.64
2:44.56
4:13.93
5:42.94
1:17.64
1:26.92
1:29.37
1:29.01
500m:
600m:
700m:
800m:
7:13.57
8:46.44
10:19.59
11:51.12
1:30.63
1:32.87
1:33.15
1:31.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:22.31
14:54.45
16:27.51
18:00.38
1:31.19
1:32.14
1:33.06
1:32.87
1300m:
1400m:
1500m:
19:33.31
21:05.42
22:33.15
1:32.93
1:32.11
1:27.73


<< TOP >>
2 - Finały dzień 12019-05-15 - 17:00


Konkurencja 1
2019-05-15 - 17:00
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
24.73
25.51
25.31
25.54
25.84
26.53
25.01
25.04
25.01
26.21
WASICK Katarzyna
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
KORC Agata
KORC Agata
SOKOŁOWSKA Diana
URBANCZYK Aleksandra

URBANCZYK Aleksandra
00611
00106
00106
POL
00201
00309
02305

02305
OLSZTYN
Budapest (HUN)
Ostrowiec Sw.
Berlin (GER)
Valetta (MLT)
Gliwice
Barcelona (ESP)

Barcelona (ESP)
2019
2010
2009
2002
2001
2010
2013

2013

minimum MEJ dzw 14 - 17: 26.21  /  minimum MSsen : 25.04

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.WASICK Katarzyna27AZS AWF Katowice24.94854
minimum MŚ
2.TCHÓRZ Alicja27MKS Juvenia Wrocław25.39810
3.CIEŚLA Marta21AZS AWF Katowice25.60790
4.SZTANDERA Dominika22MKS Juvenia Wrocław25.74777
5.FIEDKIEWICZ Kornelia18MKS Juvenia Wrocław25.83769
6.POLAŃSKA Aleksandra19UKS GOS Raszyn26.08747
7.MAIK Julia16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.28730
8.JURCZYK Karolina18MKS Dziewiątka Dzierżoniów26.41719
9.JABŁOŃSKA Martyna16MKS Piaseczno26.49713
10.SZWABIŃSKA Adrianna16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.79689
Finał B
11.GUŚĆ Wiktoria15UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun26.71695
12.ROGOWSKA Katarzyna19MKP Szczecin26.75692
13.FRYCKOWSKA Natalia20MKP Szczecin26.78690
14.BUSZKA Kornelia16UKP ,,Polonia Warszawa''26.79689
GÓRNIAK Katarzyna24UKP Gryf Dębica26.79689
16.CZARNECKA Wiktoria20KU AZS UMCS Lublin26.87683
17.WOŹNIAK Zofia18UKS G-8 Bielany Warszawa26.89682
18.LEWANDOWSKA Natalia18AZS AWF Katowice26.90681
19.KLIMEK Marta16UKP Unia Oświęcim26.98675
20.SIRIGNANO Luigia23KU AZS AGH Kraków27.14663


<< TOP >>
Konkurencja 2
2019-05-15 - 17:05
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
21.45
22.45
22.69
23.19
23.61
23.61
24.40
21.45
21.47
21.47
23.23
JURASZEK Paweł
HOŁUB Jan
HOŁUB Jan
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
JURASZEK Paweł
JURASZEK Paweł
JURASZEK Paweł
00701
00601
00303
05114
05114
05114
05114
00701
00701
00701
Lodz
Dordrecht (NED)
Dubai (UAE)
Lodz
Warsaw
Warsaw
Olsztyn
Lodz
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
2018
2014
2013
2018
2017
2017
2016
2018
2017
2017

minimum MEJ chł 15 - 18: 23.23  /  minimum MSsen : 22.18

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.JURASZEK Paweł25MKS Dziewiątka Dzierżoniów21.71893
minimum MŚ
2.KSIĄŻEK Jakub21MKP Szczecin22.50802
3.KRASKA Jakub19AZS Łódź22.61790
4.CZERNIAK Konrad30KU AZS UMCS Lublin22.74777
5.LUDWICZAK Piotr23UKS Shark Rudna22.75776
6.OSTROWSKI Karol20MKP Szczecin22.85766
7.KOSTER Adam22AZS AWF Warszawa22.87764
8.HOŁUB Jan23KU AZS UMCS Lublin22.93758
9.RZADKOWSKI Daniel25AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk23.02749
10.GAWRYSIAK Przemysław27LKS ,,OMEGA'' Kleszczów23.04747
Finał B
11.PIOTROWSKI Kacper18UKS G-8 Bielany Warszawa23.05746
minimum MEJ
12.ORLICZ Filip17UKS G-8 Bielany Warszawa23.10741
minimum MEJ
13.PISZCZOROWICZ Bartosz20UKS G-8 Bielany Warszawa23.17734
14.CHOWANIEC Mateusz16UKS Wodnik Siemianowice Śląski23.36717
15.URYNIUK Paweł16UKS G-8 Bielany Warszawa23.48706
16.SŁOWIK Rafał19UKS G-8 Bielany Warszawa23.67689
17.GUZIOR Maciej19WKS Śląsk Wrocław23.68688
18.PYTLARCZYK Szymon19Mokotowski UKP Warszawianka- W23.70686
19.SOLAK Łukasz20KU AZS AGH Kraków23.78679
20.WERNER Paweł26MKS Juvenia Wrocław24.66609


<< TOP >>
Konkurencja 3
2019-05-15 - 17:10
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
4:36.95
4:43.39
4:45.13
4:50.40
4:50.40
4:45.38
4:52.05
4:36.95
4:43.06
4:36.95
4:36.95
4:52.92
BARANOWSKA Katarzyna
BARANOWSKA Katarzyna
SZCZEPANIAK Karolina
SZCZEPANIAK Karolina
ZUKOWSKA Paula
KNOP Aleksandra
KNOP Aleksandra
BARANOWSKA Katarzyna

BARANOWSKA Katarzyna
BARANOWSKA Katarzyna
00116
00116
00114
00114
00107
01605
01605
00116

00116
00116
Beijing (CHN)
Debica
Rome (ITA)
Prague (CZE)
Ostrowiec Sw.
Lodz
Lublin
Beijing (CHN)

Beijing (CHN)
Beijing (CHN)
2008
2005
2009
2008
2009
2018
2017
2008

2008
2008

minimum MEJ dzw 14 - 17: 4:52.92  /  minimum MSsen : 4:43.06

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.KNOP Aleksandra16UKS 190 Łódź4:47.35796
minimum MEJ
50m:
100m:
30.08
1:04.20
30.08
34.12
150m:
200m:
1:41.01
2:17.02
36.81
36.01
250m:
300m:
2:59.48
3:43.02
42.46
43.54
350m:
400m:
4:15.16
4:47.35
32.14
32.19
2.ŻUKOWSKA Paula26KU AZS UMCS Lublin4:48.63785
50m:
100m:
30.93
1:05.06
30.93
34.13
150m:
200m:
1:42.61
2:18.55
37.55
35.94
250m:
300m:
3:00.86
3:42.40
42.31
41.54
350m:
400m:
4:15.79
4:48.63
33.39
32.84
3.PARADOWSKA Kinga18MUKS ''Piętnastka''4:53.77745
50m:
100m:
31.43
1:07.44
31.43
36.01
150m:
200m:
1:46.74
2:25.64
39.30
38.90
250m:
300m:
3:06.03
3:46.55
40.39
40.52
350m:
400m:
4:19.97
4:53.77
33.42
33.80
4.ADAMCZYK Julia20KU AZS UMCS Lublin4:58.94707
50m:
100m:
30.98
1:06.85
30.98
35.87
150m:
200m:
1:45.58
2:23.22
38.73
37.64
250m:
300m:
3:05.32
3:48.54
42.10
43.22
350m:
400m:
4:24.32
4:58.94
35.78
34.62
5.SAMUŁA Wiktoria20KU AZS UMCS Lublin5:01.68688
50m:
100m:
31.52
1:08.08
31.52
36.56
150m:
200m:
1:48.63
2:27.97
40.55
39.34
250m:
300m:
3:09.45
3:51.44
41.48
41.99
350m:
400m:
4:27.66
5:01.68
36.22
34.02
6.CICHOWSKA Julia18MKS Juvenia Wrocław5:01.70688
50m:
100m:
30.98
1:06.65
30.98
35.67
150m:
200m:
1:47.45
2:26.73
40.80
39.28
250m:
300m:
3:09.08
3:52.45
42.35
43.37
350m:
400m:
4:27.96
5:01.70
35.51
33.74
7.WILCZEWSKA Aleksandra17KU AZS UMCS Lublin5:02.27684
50m:
100m:
31.75
1:07.94
31.75
36.19
150m:
200m:
1:47.61
2:25.96
39.67
38.35
250m:
300m:
3:09.40
3:52.98
43.44
43.58
350m:
400m:
4:28.78
5:02.27
35.80
33.49
8.MIKOŁAJCZYK Maja15UKS SP-149 Łódź5:07.44650
50m:
100m:
31.93
1:08.52
31.93
36.59
150m:
200m:
1:49.01
2:29.46
40.49
40.45
250m:
300m:
3:13.09
3:57.63
43.63
44.54
350m:
400m:
4:32.51
5:07.44
34.88
34.93
9.ANDRZEJEWSKA Kamila20KU AZS UMCS Lublin5:08.51643
50m:
100m:
31.77
1:07.89
31.77
36.12
150m:
200m:
1:49.43
2:29.68
41.54
40.25
250m:
300m:
3:13.45
3:58.60
43.77
45.15
350m:
400m:
4:34.01
5:08.51
35.41
34.50
10.HERBREDER Gabriela16UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:12.37620
50m:
100m:
31.23
1:09.73
31.23
38.50
150m:
200m:
1:50.74
2:32.10
41.01
41.36
250m:
300m:
3:15.63
4:00.66
43.53
45.03
350m:
400m:
4:36.68
5:12.37
36.02
35.69
Finał B
11.SMĘTEK Wiktoria18MMKS Kędzierzyn-Koźle5:03.11678
50m:
100m:
32.86
1:11.47
32.86
38.61
150m:
200m:
1:50.33
2:29.06
38.86
38.73
250m:
300m:
3:10.97
3:53.40
41.91
42.43
350m:
400m:
4:29.22
5:03.11
35.82
33.89
12.CYGAN Julia15MUKS ''Piętnastka''5:07.82647
50m:
100m:
32.60
1:11.17
32.60
38.57
150m:
200m:
1:51.66
2:32.34
40.49
40.68
250m:
300m:
3:14.94
3:58.29
42.60
43.35
350m:
400m:
4:33.84
5:07.82
35.55
33.98
13.GRZEGORCZYK Izabella26KS Warta Poznań5:09.46637
50m:
100m:
32.51
1:11.51
32.51
39.00
150m:
200m:
1:51.38
2:30.20
39.87
38.82
250m:
300m:
3:15.28
4:00.87
45.08
45.59
350m:
400m:
4:35.55
5:09.46
34.68
33.91
14.KUCHTA Maria17UKS ,,Dwójka'' Tczew5:09.83635
50m:
100m:
33.12
1:11.54
33.12
38.42
150m:
200m:
1:53.15
2:33.11
41.61
39.96
250m:
300m:
3:17.39
4:02.05
44.28
44.66
350m:
400m:
4:37.77
5:09.83
35.72
32.06
15.MIŁEK Marcelina17UKS SMS Galicja Kraków5:11.27626
50m:
100m:
33.24
1:10.82
33.24
37.58
150m:
200m:
1:52.51
2:34.26
41.69
41.75
250m:
300m:
3:17.00
4:02.06
42.74
45.06
350m:
400m:
4:37.48
5:11.27
35.42
33.79
16.KEMPA Anna18MMKS Kędzierzyn-Koźle5:11.80623
50m:
100m:
33.31
1:11.60
33.31
38.29
150m:
200m:
1:53.82
2:35.46
42.22
41.64
250m:
300m:
3:15.71
3:57.75
40.25
42.04
350m:
400m:
4:35.55
5:11.80
37.80
36.25
17.KRYPA Marta17UKS Manta Warszawa Włochy5:13.27614
50m:
100m:
32.64
1:10.40
32.64
37.76
150m:
200m:
1:51.66
2:32.42
41.26
40.76
250m:
300m:
3:15.88
4:00.64
43.46
44.76
350m:
400m:
4:36.94
5:13.27
36.30
36.33
18.BEDNARZ Julia15UKS ,,ORKA'' Zamość5:13.95610
50m:
100m:
32.56
1:10.05
32.56
37.49
150m:
200m:
1:52.0441.99250m:
300m:
3:16.09
4:01.06

44.97
350m:
400m:
4:38.75
5:13.95
37.69
35.20
19.TERESKO Anna22CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej5:14.10609
50m:
100m:
31.95
1:08.59
31.95
36.64
150m:
200m:
1:50.13
2:31.42
41.54
41.29
250m:
300m:
3:17.03
4:03.19
45.61
46.16
350m:
400m:
4:38.90
5:14.10
35.71
35.20
20.AMILKIEWICZ Aleksandra14KS OLIMPIA Lublin5:17.61589
50m:
100m:
33.86
1:13.43
33.86
39.57
150m:
200m:
1:54.52
2:35.39
41.09
40.87
250m:
300m:
3:20.23
4:05.60
44.84
45.37
350m:
400m:
4:42.15
5:17.61
36.55
35.46


<< TOP >>
Konkurencja 4
2019-05-15 - 17:24
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
4:12.28
4:18.40
4:20.27
4:26.91
4:30.55
4:39.38
4:12.28
4:17.90
4:12.28
4:12.28
4:28.40
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
KAŁUSOWSKI Jan
KAŁUSOWSKI Jan
SOBEK Nikodem
MATCZAK Mateusz

MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
00905
00905
00905
00905
00905
02303
00905

00905
00905
Belgrade (SRB)
Antwerp (BEL)
Palma de Mallorca (ESP)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Berlin (GER)
Belgrade (SRB)

Belgrade (SRB)
Belgrade (SRB)
2009
2007
2006
2016
2015
2016
2009

2009
2009

minimum MEJ chł 15 - 18: 4:28.40  /  minimum MSsen : 4:17.90

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.SZWEDZKI Dawid25WKS Śląsk Wrocław4:16.15862
minimum MŚ
50m:
100m:
27.30
58.43
27.30
31.13
150m:
200m:
1:33.26
2:06.34
34.83
33.08
250m:
300m:
2:40.81
3:16.49
34.47
35.68
350m:
400m:
3:46.73
4:16.15
30.24
29.42
2.BUJAK Dominik20St. Lok. SALOS Cortile Kielce4:19.42830
50m:
100m:
27.93
59.81
27.93
31.88
150m:
200m:
1:33.71
2:08.17
33.90
34.46
250m:
300m:
2:43.67
3:20.53
35.50
36.86
350m:
400m:
3:51.21
4:19.42
30.68
28.21
3.WĄGROWSKI Marcel20KU AZS Politechniki Łódzkiej4:24.61782
50m:
100m:
27.08
59.73
27.08
32.65
150m:
200m:
1:33.61
2:07.21
33.88
33.60
250m:
300m:
2:44.65
3:22.95
37.44
38.30
350m:
400m:
3:53.63
4:24.61
30.68
30.98
4.CIASTOŃ Sebastian20AZS AWF Katowice4:25.59773
50m:
100m:
28.48
1:01.26
28.48
32.78
150m:
200m:
1:35.38
2:09.72
34.12
34.34
250m:
300m:
2:45.84
3:23.11
36.12
37.27
350m:
400m:
3:54.52
4:25.59
31.41
31.07
5.SUCHAŃSKI Przemysław18UKP Unia Oświęcim4:26.63764
minimum MEJ
50m:
100m:
27.85
1:00.59
27.85
32.74
150m:
200m:
1:34.23
2:07.37
33.64
33.14
250m:
300m:
2:45.39
3:24.09
38.02
38.70
350m:
400m:
3:56.13
4:26.63
32.04
30.50
6.MALEC Mikołaj18MKS Trójka Łódź4:29.39741
50m:
100m:
27.87
1:00.21
27.87
32.34
150m:
200m:
1:34.21
2:07.30
34.00
33.09
250m:
300m:
2:47.20
3:27.96
39.90
40.76
350m:
400m:
3:58.98
4:29.39
31.02
30.41
7.ZDZIEBŁO Piotr17WKS Śląsk Wrocław4:31.24726
50m:
100m:
28.41
1:00.70
28.41
32.29
150m:
200m:
1:36.27
2:11.23
35.57
34.96
250m:
300m:
2:50.62
3:29.77
39.39
39.15
350m:
400m:
4:00.90
4:31.24
31.13
30.34
8.DUBAS Mateusz18AZS AWF Katowice4:33.03712
50m:
100m:
28.58
1:01.61
28.58
33.03
150m:
200m:
1:36.68
2:12.97
35.07
36.29
250m:
300m:
2:49.85
3:27.98
36.88
38.13
350m:
400m:
4:00.63
4:33.03
32.65
32.40
9.OLLER Krzysztof19KU AZS UMCS Lublin4:33.21710
50m:
100m:
28.16
1:00.15
28.16
31.99
150m:
200m:
1:35.90
2:10.69
35.75
34.79
250m:
300m:
2:49.89
3:30.19
39.20
40.30
350m:
400m:
4:02.48
4:33.21
32.29
30.73
10.POWROŹNIK Konrad22WKS Śląsk Wrocław4:40.56656
50m:
100m:
28.95
1:02.40
28.95
33.45
150m:
200m:
1:39.32
2:15.80
36.92
36.48
250m:
300m:
2:55.79
3:36.82
39.99
41.03
350m:
400m:
4:08.72
4:40.56
31.90
31.84
Finał B
11.SACHA Kamil18WKS Śląsk Wrocław4:36.97682
50m:
100m:
29.05
1:02.04
29.05
32.99
150m:
200m:
1:38.25
2:14.19
36.21
35.94
250m:
300m:
2:53.95
3:34.60
39.76
40.65
350m:
400m:
4:06.44
4:36.97
31.84
30.53
12.DOBRINDT Mikołaj16MUKS ''Piętnastka''4:37.40679
50m:
100m:
28.90
1:02.72
28.90
33.82
150m:
200m:
1:39.75
2:16.31
37.03
36.56
250m:
300m:
2:55.19
3:34.47
38.88
39.28
350m:
400m:
4:06.28
4:37.40
31.81
31.12
13.GOTSZLING Dawid18Starachowicki Klub Pływacki BA4:37.46678
50m:
100m:
27.84
1:00.75
27.84
32.91
150m:
200m:
1:36.30
2:11.93
35.55
35.63
250m:
300m:
2:52.82
3:34.42
40.89
41.60
350m:
400m:
4:06.01
4:37.46
31.59
31.45
14.FAJKOWSKI Piotr18MKS Trójka Łódź4:38.60670
50m:
100m:
28.99
1:02.91
28.99
33.92
150m:
200m:
1:39.52
2:14.41
36.61
34.89
250m:
300m:
2:54.82
3:35.77
40.41
40.95
350m:
400m:
4:07.58
4:38.60
31.81
31.02
15.LABICH Wiktor16MKS Trójka Łódź4:38.81668
50m:
100m:
29.04
1:02.51
29.04
33.47
150m:
200m:
1:39.93
2:16.56
37.42
36.63
250m:
300m:
2:54.94
3:34.22
38.38
39.28
350m:
400m:
4:06.77
4:38.81
32.55
32.04
16.GUZY Marcel18DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob4:39.40664
50m:
100m:
28.72
1:01.78
28.72
33.06
150m:
200m:
1:38.94
2:15.46
37.16
36.52
250m:
300m:
2:54.42
3:33.85
38.96
39.43
350m:
400m:
4:06.91
4:39.40
33.06
32.49
17.KEMPA Mikołaj20KU AZS UMCS Lublin4:40.32658
50m:
100m:
28.18
1:00.89
28.18
32.71
150m:
200m:
1:38.60
2:16.49
37.71
37.89
250m:
300m:
2:54.82
3:35.31
38.33
40.49
350m:
400m:
4:10.03
4:40.32
34.72
30.29
18.GAWRON Oskar20WKS Śląsk Wrocław4:41.01653
50m:
100m:
29.70
1:04.17
29.70
34.47
150m:
200m:
1:41.60
2:18.12
37.43
36.52
250m:
300m:
2:57.55
3:37.54
39.43
39.99
350m:
400m:
4:09.99
4:41.01
32.45
31.02
19.CHMIELEWSKI Krzysztof15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:42.07646
50m:
100m:
28.43
1:00.39
28.43
31.96
150m:
200m:
1:35.24
2:09.95
34.85
34.71
250m:
300m:
2:53.67
3:37.80
43.72
44.13
350m:
400m:
4:10.41
4:42.07
32.61
31.66
20.ANTCZAK Bartosz16UKP ,,Polonia Warszawa''4:43.52636
50m:
100m:
28.12
1:01.62
28.12
33.50
150m:
200m:
1:38.16
2:14.40
36.54
36.24
250m:
300m:
2:54.77
3:36.59
40.37
41.82
350m:
400m:
4:10.96
4:43.52
34.37
32.56


<< TOP >>
Konkurencja 5
2019-05-15 - 17:49
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
57.84
58.72
58.66
59.74
1:01.43
1:02.89
57.84
58.48
57.84
57.84
1:01.14
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
NOGAJ Paulina
CIERPIAŁOWSKA Paulina
JEDRZEJCZAK Otylia

JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
POL
00114
00114
00104
03014
00310
POL

POL
POL
Athens (GRE)
Fukuoka (JPN)
Sydney (AUS)
Doha (QAT)
Dubai (UAE)
OLSZTYN
Athens (GRE)

Athens (GRE)
Athens (GRE)
2004
2001
2000
2009
2013
2019
2004

2004
2004

minimum MEJ dzw 14 - 17: 1:01.14  /  minimum MSsen : 58.48

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
Finał A
1.NOGAJ Paulina21MKS Wodnik Radom59.3681627.7831.58
2.PEDA Paulina21AZS AWF Katowice59.7979828.1331.66
3.DOWGIERT Anna29KS Warta Poznań1:00.7676127.3333.43
4.NAZIĘBŁO Klaudia26MKS Juvenia Wrocław1:01.4273728.8632.56
5.ZIELIŃSKA Daria16UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.6872728.5533.13
6.ŚWIĄTEK Joanna17UKP Gryf Dębica1:01.6972728.4033.29
7.KOSSAKOWSKA Dominika18AZS AWF Katowice1:01.8772128.7733.10
8.KOŁODZIEJ Katarzyna19KU AZS UMCS Lublin1:02.3170528.9033.41
9.SOLAK Anna19WKS Śląsk Wrocław1:02.9768329.2133.76
10.CIERPIAŁOWSKA Paulina14WOPR Malbork1:03.1267929.3133.81
Finał B
11.CZARNECKA Wiktoria20KU AZS UMCS Lublin1:02.3070629.1433.16
12.ŻMUDA Weronika19KU AZS UMCS Lublin1:02.6869329.6733.01
13.MAZURKIEWICZ Barbara18KU AZS UMCS Lublin1:02.9468429.1933.75
14.CIEPLAK Aleksandra18UKS Olimpic Warka1:03.4067029.2834.12
15.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra18WKS Śląsk Wrocław1:03.4366929.2634.17
16.MICIAK Agata17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:03.9065429.7334.17
17.URBAN Karolina16UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs1:04.3064230.1934.11
18.ZABOROWICZ Julia18KS ,,Górnik'' Sosnowiec1:04.3364129.9534.38
19.MAGIEROWSKA Julia17AZS AWF Katowice1:04.4963629.9734.52
20.TRAMBOWICZ Zuzanna17MKS SP 63 Bydgoszcz1:04.7962729.8834.91


<< TOP >>
Konkurencja 6
2019-05-15 - 17:56
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
51.15
52.64
53.00
54.61
55.91
57.04
51.15
51.96
51.15
51.15
54.04
CZERNIAK Konrad
MAJERSKI Jakub
CIEŚLAK Marcin
STOKOWSKI Kacper
GORAJ Marcin
URYNIUK Paweł
CZERNIAK Konrad

CZERNIAK Konrad
CZERNIAK Konrad
00603
03606
03914
05114
03606
05114
00603

00603
00603
Shanghai (CHN)
Helsinki (FIN)
Prague (CZE)
Hodmezovasarhely (HUN)
Kosice (SVK)
Warsaw
Shanghai (CHN)

Shanghai (CHN)
Shanghai (CHN)
2011
2018
2009
2015
2016
2017
2011

2011
2011

minimum MEJ chł 15 - 18: 54.04  /  minimum MSsen : 51.96

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
Finał A
1.CZERNIAK Konrad30KU AZS UMCS Lublin52.3686124.2528.11
2.POPRAWA Michał25AZS AWF Katowice52.5385324.9127.62
3.CHUDY Michał22KS Warta Poznań52.6484723.9428.70
4.MAJERSKI Jakub19UKS SMS Galicja Kraków52.8483824.4628.38
5.MAJCHRZAK Kacper27KS Warta Poznań52.8683724.7428.12
6.CIEŚLAK Marcin27UKS G-8 Bielany Warszawa53.0382925.0328.00
7.SADŁOWSKI Piotr19KS AZS UWM Olsztyn54.1577825.6528.50
8.CHRZANOWSKI Damian21WKS Śląsk Wrocław54.3876825.5528.83
9.PRZYBYŁA Kacper21AZS AWF Katowice55.1673625.6529.51
10.URYNIUK Paweł16UKS G-8 Bielany Warszawa55.3872825.7029.68
Finał B
11.GOSIENIECKI Juliusz21MKP Astromal-Leszno55.0274225.5129.51
12.JAŚKIEWICZ Adrian17UKS G-8 Bielany Warszawa55.1473725.8929.25
13.BARTOSIEWICZ Jakub24UKS G-8 Bielany Warszawa55.4372625.8429.59
14.CIEŚLA Oskar18AZS AWF Katowice55.7671326.3429.42
15.CUKANOW Michał20TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód55.7771226.0329.74
16.NAUMENKO Artem23KU AZS AGH Kraków55.8770925.8130.06
17.BUTKIEWICZ Cezary19UKS G-8 Bielany Warszawa55.9870425.8630.12
18.SAWICKI Oskar18Mokotowski UKP Warszawianka- W55.9970426.0829.91
19.KRZYWNICKI Adrian18MPKS Orka Ciechanów56.1569826.3529.80
20.GORAJ Marcin18UKS SMS Galicja Kraków56.5868225.5531.03


<< TOP >>
Konkurencja 7
2019-05-15 - 18:13
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
8:35.73
8:39.55
8:41.49
8:40.48
8:44.81
8:47.93
8:35.73
8:38.56
8:35.73
8:57.84
JEDRZEJCZAK Otylia
PIECHOTA Paulina
PIECHOTA Paulina
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
JEDRZEJCZAK Otylia

JEDRZEJCZAK Otylia
00114
01605
01605
00612
00612
00612
00114

00114
Ostrowiec Sw.
Lublin
Hodmezovasarhely (HUN)
Belgrade (SRB)
Helsinki (FIN)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw.

Ostrowiec Sw.
2008
2017
2016
2011
2010
2009
2008

2008

minimum MEJ dzw 14 - 17: 8:57.84  /  minimum MSsen : 8:38.56

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.PIECHOTA Paulina20UKS 190 Łódź8:40.71806
100m:
200m:
1:02.45
2:07.61
1:02.45
1:05.16
300m:
400m:
3:12.50
4:17.63
1:04.89
1:05.13
500m:
600m:
5:23.23
6:29.47
1:05.60
1:06.24
700m:
800m:
7:35.51
8:40.71
1:06.04
1:05.20
2.POLAŃSKA Aleksandra19UKS GOS Raszyn8:49.72766
100m:
200m:
1:02.65
2:08.43
1:02.65
1:05.78
300m:
400m:
3:14.53
4:21.35
1:06.10
1:06.82
500m:
600m:
5:28.86
6:36.86
1:07.51
1:08.00
700m:
800m:
7:43.23
8:49.72
1:06.37
1:06.49
3.JASZCZUK Ewa17MTP Kormoran Olsztyn8:53.68749
100m:
200m:
1:04.34
2:11.03
1:04.34
1:06.69
300m:
400m:
3:17.84
4:25.02
1:06.81
1:07.18
500m:
600m:
5:32.18
6:39.99
1:07.16
1:07.81
700m:
800m:
7:47.38
8:53.68
1:07.39
1:06.30
4.BURSKA Justyna24KS AZS UWM Olsztyn8:59.70724
100m:
200m:
1:03.55
2:09.74
1:03.55
1:06.19
300m:
400m:
3:16.04
4:22.94
1:06.30
1:06.90
500m:
600m:
5:30.40
6:38.75
1:07.46
1:08.35
700m:
800m:
7:48.48
8:59.70
1:09.73
1:11.22
5.TARASIEWICZ Klaudia15UKP ,,Polonia Warszawa''9:05.09703
100m:
200m:
1:05.75
2:13.71
1:05.75
1:07.96
300m:
400m:
3:22.50
4:31.78
1:08.79
1:09.28
500m:
600m:
5:40.11
6:48.54
1:08.33
1:08.43
700m:
800m:
7:57.65
9:05.09
1:09.11
1:07.44
6.PIECHOTA Karolina18UKS 190 Łódź9:07.50694
100m:
200m:
1:05.06
2:12.73
1:05.06
1:07.67
300m:
400m:
3:21.90
4:31.13
1:09.17
1:09.23
500m:
600m:
5:40.43
6:49.72
1:09.30
1:09.29
700m:
800m:
7:59.10
9:07.50
1:09.38
1:08.40
7.NITA Daria18KS Korona Kraków9:07.94692
100m:
200m:
1:05.50
2:14.84
1:05.50
1:09.34
300m:
400m:
3:24.73
4:34.31
1:09.89
1:09.58
500m:
600m:
5:43.82
6:53.02
1:09.51
1:09.20
700m:
800m:
8:01.92
9:07.94
1:08.90
1:06.02
8.MARGULA Weronika19MKP Szczecin9:14.42668
100m:
200m:
1:05.86
2:14.39
1:05.86
1:08.53
300m:
400m:
3:23.64
4:33.04
1:09.25
1:09.40
500m:
600m:
5:43.00
6:53.89
1:09.96
1:10.89
700m:
800m:
8:05.01
9:14.42
1:11.12
1:09.41
9.JABŁOŃSKA Oliwia22Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow9:16.53660
100m:
200m:
1:06.40
2:15.85
1:06.40
1:09.45
300m:
400m:
3:25.92
4:35.98
1:10.07
1:10.06
500m:
600m:
5:45.52
6:56.00
1:09.54
1:10.48
700m:
800m:
8:06.38
9:16.53
1:10.38
1:10.15
10.WARDZIŃSKA Martyna21AZS AWF Warszawa9:20.95645
100m:
200m:
1:05.09
2:15.37
1:05.09
1:10.28
300m:
400m:
3:26.35
4:37.60
1:10.98
1:11.25
500m:
600m:
5:49.00
7:00.76
1:11.40
1:11.76
700m:
800m:
8:12.12
9:20.95
1:11.36
1:08.83
11.BOCIEK Wiktoria15KS ,,Górnik'' Sosnowiec9:22.32640
100m:
200m:
1:05.57
2:15.36
1:05.57
1:09.79
300m:
400m:
3:26.07
4:37.26
1:10.71
1:11.19
500m:
600m:
5:48.55
7:00.28
1:11.29
1:11.73
700m:
800m:
8:11.96
9:22.32
1:11.68
1:10.36
12.ZIEMACKA Julia16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:23.92635
100m:
200m:
1:05.68
2:15.13
1:05.68
1:09.45
300m:
400m:
3:25.98
4:37.05
1:10.85
1:11.07
500m:
600m:
5:48.59
7:00.71
1:11.54
1:12.12
700m:
800m:
8:13.37
9:23.92
1:12.66
1:10.55
13.NEUBAUER Paulina16UKS ,,Dwójka'' Tczew9:24.30634
100m:
200m:
1:05.48
2:15.96
1:05.48
1:10.48
300m:
400m:
3:27.78
4:39.70
1:11.82
1:11.92
500m:
600m:
5:52.17
7:04.11
1:12.47
1:11.94
700m:
800m:
8:16.17
9:24.30
1:12.06
1:08.13
14.MICIAK Agata17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:24.38633
100m:
200m:
1:07.70
2:17.83
1:07.70
1:10.13
300m:
400m:
3:28.72
4:39.50
1:10.89
1:10.78
500m:
600m:
5:50.62
7:02.97
1:11.12
1:12.35
700m:
800m:
8:14.66
9:24.38
1:11.69
1:09.72
15.NOWAK Maja16AZS AWF Warszawa9:25.76629
100m:
200m:
1:06.19
2:15.84
1:06.19
1:09.65
300m:
400m:
3:26.59
4:38.54
1:10.75
1:11.95
500m:
600m:
5:50.72
7:03.66
1:12.18
1:12.94
700m:
800m:
8:16.12
9:25.76
1:12.46
1:09.64
16.KOSIŃSKA Dominika18AZS AWF Katowice9:26.03628
100m:
200m:
1:08.41
2:19.86
1:08.41
1:11.45
300m:
400m:
3:32.00
4:44.41
1:12.14
1:12.41
500m:
600m:
5:56.22
7:07.77
1:11.81
1:11.55
700m:
800m:
8:18.26
9:26.03
1:10.49
1:07.77
17.WOJCIECHOWSKA Joanna21KU AZS UMCS Lublin9:29.36617
100m:
200m:
1:05.81
2:15.62
1:05.81
1:09.81
300m:
400m:
3:26.74
4:38.84
1:11.12
1:12.10
500m:
600m:
5:51.25
7:04.18
1:12.41
1:12.93
700m:
800m:
8:17.39
9:29.36
1:13.21
1:11.97
18.CYNARSKA Weronika16UKP ,,Polonia Warszawa''9:34.58600
100m:
200m:
1:04.80
2:14.48
1:04.80
1:09.68
300m:
400m:
3:26.99
4:41.16
1:12.51
1:14.17
500m:
600m:
5:55.06
7:09.04
1:13.90
1:13.98
700m:
800m:
8:23.03
9:34.58
1:13.99
1:11.55
19.SŁABOSZ Emilia14MOSM Tychy9:35.32598
100m:
200m:
1:07.84
2:21.28
1:07.84
1:13.44
300m:
400m:
3:34.87
4:48.55
1:13.59
1:13.68
500m:
600m:
6:01.10
7:13.73
1:12.55
1:12.63
700m:
800m:
8:25.99
9:35.32
1:12.26
1:09.33
20.BART Patrycja22MKS ,,Pałac Młodzieży''9:36.44594
100m:
200m:
1:07.20
2:18.89
1:07.20
1:11.69
300m:
400m:
3:31.64
4:45.12
1:12.75
1:13.48
500m:
600m:
5:58.80
7:12.80
1:13.68
1:14.00
700m:
800m:
8:26.44
9:36.44
1:13.64
1:10.00
21.WRZESIŃSKA Wiktoria15UKS 190 Łódź9:37.58591
100m:
200m:
1:08.20
2:19.51
1:08.20
1:11.31
300m:
400m:
3:31.71
4:44.68
1:12.20
1:12.97
500m:
600m:
5:58.14
7:11.42
1:13.46
1:13.28
700m:
800m:
8:24.88
9:37.58
1:13.46
1:12.70
22.SUJKOWSKA Roksana14MTP Kormoran Olsztyn9:45.09568
100m:
200m:
1:09.88
2:24.23
1:09.88
1:14.35
300m:
400m:
3:37.63
4:52.19
1:13.40
1:14.56
500m:
600m:
6:06.20
7:19.72
1:14.01
1:13.52
700m:
800m:
8:33.28
9:45.09
1:13.56
1:11.81
23.KULIK Julia14UKS GOS Raszyn9:46.97563
100m:
200m:
1:10.41
2:24.44
1:10.41
1:14.03
300m:
400m:
3:38.24
4:51.94
1:13.80
1:13.70
500m:
600m:
6:06.19
7:20.46
1:14.25
1:14.27
700m:
800m:
8:34.89
9:46.97
1:14.43
1:12.08
24.BEDNAREK Aleksandra21UKS SP-149 Łódź9:47.67561
100m:
200m:
1:10.20
2:23.00
1:10.20
1:12.80
300m:
400m:
3:36.38
4:50.52
1:13.38
1:14.14
500m:
600m:
6:05.09
7:21.18
1:14.57
1:16.09
700m:
800m:
8:36.13
9:47.67
1:14.95
1:11.54
25.SZALAST Karolina14UKS Tri-Team Rumia9:49.21556
100m:
200m:
1:09.95
2:24.30
1:09.95
1:14.35
300m:
400m:
3:38.24
4:52.37
1:13.94
1:14.13
500m:
600m:
6:06.88
7:22.08
1:14.51
1:15.20
700m:
800m:
8:36.92
9:49.21
1:14.84
1:12.29
26.MALINOŚ Julia15UKS ,,ORKA'' Zamość9:51.10551
100m:
200m:
1:07.47
2:19.93
1:07.47
1:12.46
300m:
400m:
3:34.40
4:50.08
1:14.47
1:15.68
500m:
600m:
6:05.94
7:22.31
1:15.86
1:16.37
700m:
800m:
8:37.38
9:51.10
1:15.07
1:13.72
27.SHPYCHKA Yaroslava18KU AZS Politechniki Łódzkiej9:51.79549
100m:
200m:
1:08.66
2:21.19
1:08.66
1:12.53
300m:
400m:
3:34.02
4:48.33
1:12.83
1:14.31
500m:
600m:
6:03.48
7:19.27
1:15.15
1:15.79
700m:
800m:
8:35.78
9:51.79
1:16.51
1:16.01
28.KACZOROWSKA Alicja15UKS G-8 Bielany Warszawa9:55.10540
100m:
200m:
1:08.96
2:22.35
1:08.96
1:13.39
300m:
400m:
3:36.95
4:52.22
1:14.60
1:15.27
500m:
600m:
6:08.02
7:24.82
1:15.80
1:16.80
700m:
800m:
8:41.94
9:55.10
1:17.12
1:13.16
29.WOŹNICA Milena15Dwójka Morena Gdańsk9:57.59533
100m:
200m:
1:09.00
2:22.91
1:09.00
1:13.91
300m:
400m:
3:37.46
4:52.71
1:14.55
1:15.25
500m:
600m:
6:08.54
7:25.24
1:15.83
1:16.70
700m:
800m:
8:42.26
9:57.59
1:17.02
1:15.33
30.RACZYŃSKA Wiktoria15AZS Łódź10:06.59510
100m:
200m:
1:11.76
2:28.06
1:11.76
1:16.30
300m:
400m:
3:44.96
5:01.76
1:16.90
1:16.80
500m:
600m:
6:17.92
7:34.36
1:16.16
1:16.44
700m:
800m:
8:50.57
10:06.59
1:16.21
1:16.02
31.TOPP Zofia16UKS G-8 Bielany Warszawa10:13.91492
100m:
200m:
1:11.42
2:28.40
1:11.42
1:16.98
300m:
400m:
3:46.09
5:03.63
1:17.69
1:17.54
500m:
600m:
6:21.07
7:39.04
1:17.44
1:17.97
700m:
800m:
8:56.92
10:13.91
1:17.88
1:16.99
32.NOWAK Paulina14UKS Tri-Team Rumia10:25.71465
100m:
200m:
1:13.36
2:32.36
1:13.36
1:19.00
300m:
400m:
3:52.10
5:12.41
1:19.74
1:20.31
500m:
600m:
6:32.14
7:52.04
1:19.73
1:19.90
700m:
800m:
9:10.71
10:25.71
1:18.67
1:15.00
33.POLASIK Natalia17MKS Medyk Giżycko10:30.60454
100m:
200m:
1:13.04
2:31.36
1:13.04
1:18.32
300m:
400m:
3:50.52
5:10.43
1:19.16
1:19.91
500m:
600m:
6:30.90
7:51.27
1:20.47
1:20.37
700m:
800m:
9:11.77
10:30.60
1:20.50
1:18.83
34.GIEDRYŚ Alicja38SRS Szansa-Start Gdańsk11:44.69325
100m:
200m:
1:20.40
2:49.47
1:20.40
1:29.07
300m:
400m:
4:19.53
5:49.04
1:30.06
1:29.51
500m:
600m:
7:19.81
8:50.89
1:30.77
1:31.08
700m:
800m:
10:20.19
11:44.69
1:29.30
1:24.50


<< TOP >>
Konkurencja 8
2019-05-15 - 18:25
Mężczyzn, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
14:45.94
14:59.38
15:11.93
15:35.41
15:56.15
16:15.81
14:45.94
15:07.38
14:45.94
14:45.94
15:34.03
SAWRYMOWICZ Mateusz
SAWRYMOWICZ Mateusz
HRENIAK Maciej
PIELOWSKI Krzysztof
BRUZDEWICZ Hubert
CHMIELEWSKI Krzysztof
SAWRYMOWICZ Mateusz

SAWRYMOWICZ Mateusz
SAWRYMOWICZ Mateusz
00116
POL
01102
00213
00213
05614
00116

00116
00116
Melbourne (AUS)
Montreal (CAN)
Palma de Mallorca (ESP)
Gorzow Wlkp.
Lublin
Olsztyn
Melbourne (AUS)

Melbourne (AUS)
Melbourne (AUS)
2007
2005
2006
2007
2017
2018
2007

2007
2007

minimum MEJ chł 15 - 18: 15:34.03  /  minimum MSsen : 15:07.38

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.WOJDAK Wojciech23AZS AWF Warszawa14:59.99906
100m:
200m:
300m:
400m:
56.25
1:55.89
2:55.77
3:55.60
56.25
59.64
59.88
59.83
500m:
600m:
700m:
800m:
4:55.51
5:55.44
6:55.27
7:55.13
59.91
59.93
59.83
59.86
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:55.25
9:55.58
10:56.34
11:57.23
1:00.12
1:00.33
1:00.76
1:00.89
1300m:
1400m:
1500m:
12:58.89
14:00.45
14:59.99
1:01.66
1:01.56
59.54
2.PIELOWSKI Krzysztof28KS AZS UWM Olsztyn15:16.32858
100m:
200m:
300m:
400m:
58.63
1:59.13
2:59.63
4:00.25
58.63
1:00.50
1:00.50
1:00.62
500m:
600m:
700m:
800m:
5:01.22
6:02.34
7:03.52
8:05.24
1:00.97
1:01.12
1:01.18
1:01.72
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:07.08
10:09.16
11:10.96
12:12.88
1:01.84
1:02.08
1:01.80
1:01.92
1300m:
1400m:
1500m:
13:14.94
14:16.49
15:16.32
1:02.06
1:01.55
59.83
3.KOZIEJKO Bartłomiej19KS AZS UWM Olsztyn15:34.45809
100m:
200m:
300m:
400m:
59.08
2:00.41
3:01.59
4:03.32
59.08
1:01.33
1:01.18
1:01.73
500m:
600m:
700m:
800m:
5:05.85
6:08.35
7:11.18
8:14.09
1:02.53
1:02.50
1:02.83
1:02.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:16.90
10:19.67
11:22.50
12:25.46
1:02.81
1:02.77
1:02.83
1:02.96
1300m:
1400m:
1500m:
13:28.59
14:32.14
15:34.45
1:03.13
1:03.55
1:02.31
4.KRAWCZYK Paweł20BUKS Warszawa15:42.82788
100m:
200m:
300m:
400m:
58.79
2:00.52
3:02.74
4:05.57
58.79
1:01.73
1:02.22
1:02.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:08.53
6:12.10
7:15.65
8:19.08
1:02.96
1:03.57
1:03.55
1:03.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:22.53
10:26.71
11:30.58
12:33.82
1:03.45
1:04.18
1:03.87
1:03.24
1300m:
1400m:
1500m:
13:37.22
14:40.80
15:42.82
1:03.40
1:03.58
1:02.02
5.JACKOWSKI Tomasz17WKS Śląsk Wrocław15:50.33769
100m:
200m:
300m:
400m:
59.92
2:02.66
3:05.54
4:09.01
59.92
1:02.74
1:02.88
1:03.47
500m:
600m:
700m:
800m:
5:12.76
6:16.95
7:21.16
8:25.39
1:03.75
1:04.19
1:04.21
1:04.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:29.52
10:33.53
11:36.59
12:39.54
1:04.13
1:04.01
1:03.06
1:02.95
1300m:
1400m:
1500m:
13:43.48
14:47.02
15:50.33
1:03.94
1:03.54
1:03.31
6.BUJAK Piotr22St. Lok. SALOS Cortile Kielce15:51.94766
100m:
200m:
300m:
400m:
59.91
2:02.76
3:05.92
4:09.25
59.91
1:02.85
1:03.16
1:03.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:12.97
6:16.97
7:21.12
8:25.01
1:03.72
1:04.00
1:04.15
1:03.89
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:28.97
10:33.12
11:37.44
12:41.85
1:03.96
1:04.15
1:04.32
1:04.41
1300m:
1400m:
1500m:
13:46.66
14:50.82
15:51.94
1:04.81
1:04.16
1:01.12
7.DEREŃ Kacper21WKS Śląsk Wrocław15:52.02765
100m:
200m:
300m:
400m:
59.01
2:00.78
3:02.65
4:04.33
59.01
1:01.77
1:01.87
1:01.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:06.14
6:08.45
7:11.47
8:14.66
1:01.81
1:02.31
1:03.02
1:03.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:18.42
10:22.87
11:28.08
12:33.98
1:03.76
1:04.45
1:05.21
1:05.90
1300m:
1400m:
1500m:
13:40.73
14:47.69
15:52.02
1:06.75
1:06.96
1:04.33
8.CHAŁAT Stanisław20KU AZS UMCS Lublin15:52.13765
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.22
2:05.00
3:09.27
4:13.67
1:01.22
1:03.78
1:04.27
1:04.40
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.14
6:22.08
7:26.13
8:30.13
1:04.47
1:03.94
1:04.05
1:04.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:33.83
10:37.39
11:40.49
12:44.10
1:03.70
1:03.56
1:03.10
1:03.61
1300m:
1400m:
1500m:
13:47.59
14:51.26
15:52.13
1:03.49
1:03.67
1:00.87
9.GRZEGORCZYK Wiktor17UKS MOS Ełk16:01.31743
100m:
200m:
300m:
400m:
59.94
2:03.15
3:06.85
4:11.12
59.94
1:03.21
1:03.70
1:04.27
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.65
6:20.40
7:25.00
8:29.74
1:04.53
1:04.75
1:04.60
1:04.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:34.62
10:39.63
11:44.39
12:48.85
1:04.88
1:05.01
1:04.76
1:04.46
1300m:
1400m:
1500m:
13:53.53
14:58.65
16:01.31
1:04.68
1:05.12
1:02.66
10.ZIELIŃSKI Konrad16UKS 190 Łódź16:06.32732
100m:
200m:
300m:
400m:
59.67
2:02.31
3:06.68
4:11.89
59.67
1:02.64
1:04.37
1:05.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:16.36
6:20.34
7:24.12
8:28.13
1:04.47
1:03.98
1:03.78
1:04.01
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:33.09
10:37.87
11:43.06
12:49.09
1:04.96
1:04.78
1:05.19
1:06.03
1300m:
1400m:
1500m:
13:55.13
15:01.14
16:06.32
1:06.04
1:06.01
1:05.18
11.KONCKI Bartłomiej18KS ,,Wisła'' Puławy16:11.69720
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.99
2:05.63
3:10.68
4:16.36
1:00.99
1:04.64
1:05.05
1:05.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.01
6:27.62
7:32.38
8:37.45
1:05.65
1:05.61
1:04.76
1:05.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:42.51
10:47.41
11:52.33
12:57.67
1:05.06
1:04.90
1:04.92
1:05.34
1300m:
1400m:
1500m:
14:03.01
15:07.77
16:11.69
1:05.34
1:04.76
1:03.92
12.WODYŃSKI Bartosz17KU AZS Politechniki Łódzkiej16:16.99708
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.14
2:05.96
3:10.84
4:15.51
1:01.14
1:04.82
1:04.88
1:04.67
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.95
6:26.74
7:32.25
8:37.87
1:05.44
1:05.79
1:05.51
1:05.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.23
10:49.13
11:54.65
13:00.52
1:05.36
1:05.90
1:05.52
1:05.87
1300m:
1400m:
1500m:
14:06.30
15:12.36
16:16.99
1:05.78
1:06.06
1:04.63
13.MAŁYSKA Bartosz20KU AZS UMCS Lublin16:19.13703
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.98
2:05.99
3:10.94
4:16.02
1:00.98
1:05.01
1:04.95
1:05.08
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.29
6:25.05
7:31.13
8:37.39
1:04.27
1:04.76
1:06.08
1:06.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.54
10:49.90
11:55.81
13:01.48
1:06.15
1:06.36
1:05.91
1:05.67
1300m:
1400m:
1500m:
14:08.68
15:14.96
16:19.13
1:07.20
1:06.28
1:04.17
14.JÓŹKÓW Cezary18WKS Śląsk Wrocław16:23.27695
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.39
2:07.16
3:12.81
4:18.40
1:02.39
1:04.77
1:05.65
1:05.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.12
6:28.03
7:32.23
8:37.43
1:05.72
1:03.91
1:04.20
1:05.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.02
10:48.70
11:54.70
13:01.62
1:05.59
1:05.68
1:06.00
1:06.92
1300m:
1400m:
1500m:
14:08.89
15:16.10
16:23.27
1:07.27
1:07.21
1:07.17
15.NIEDZIAŁEK Michał16MTP Kormoran Olsztyn16:26.33688
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.95
2:09.02
3:15.14
4:21.35
1:02.95
1:06.07
1:06.12
1:06.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.03
6:34.33
7:40.53
8:46.74
1:06.68
1:06.30
1:06.20
1:06.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.60
10:58.56
12:04.80
13:10.79
1:05.86
1:05.96
1:06.24
1:05.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:16.72
15:22.55
16:26.33
1:05.93
1:05.83
1:03.78
16.CHODULSKI Jakub19KU AZS UMCS Lublin16:27.06687
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.45
2:09.56
3:15.57
4:21.48
1:03.45
1:06.11
1:06.01
1:05.91
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.53
6:33.04
7:38.89
8:44.50
1:06.05
1:05.51
1:05.85
1:05.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.92
10:55.42
12:01.43
13:07.67
1:05.42
1:05.50
1:06.01
1:06.24
1300m:
1400m:
1500m:
14:14.61
15:21.12
16:27.06
1:06.94
1:06.51
1:05.94
17.MUSZYŃSKI Jakub18MUKS ''Piętnastka''16:30.58679
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.70
2:07.23
3:12.57
4:18.69
1:01.70
1:05.53
1:05.34
1:06.12
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.88
6:31.15
7:37.82
8:45.39
1:06.19
1:06.27
1:06.67
1:07.57
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.72
10:59.85
12:06.53
13:13.55
1:07.33
1:07.13
1:06.68
1:07.02
1300m:
1400m:
1500m:
14:20.19
15:26.33
16:30.58
1:06.64
1:06.14
1:04.25
18.KLISZ Krystian17MKP Szczecin16:30.89679
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.55
2:07.81
3:13.30
4:18.85
1:02.55
1:05.26
1:05.49
1:05.55
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.69
6:30.76
7:36.74
8:43.19
1:05.84
1:06.07
1:05.98
1:06.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.41
10:56.42
12:03.15
13:10.43
1:06.22
1:07.01
1:06.73
1:07.28
1300m:
1400m:
1500m:
14:17.55
15:25.08
16:30.89
1:07.12
1:07.53
1:05.81
19.SZARPAK Marcin18AZS AWF Katowice16:31.41678
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.02
2:05.75
3:10.59
4:15.67
1:01.02
1:04.73
1:04.84
1:05.08
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.86
6:26.15
7:32.27
8:38.93
1:05.19
1:05.29
1:06.12
1:06.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:45.45
10:52.02
11:59.37
13:08.14
1:06.52
1:06.57
1:07.35
1:08.77
1300m:
1400m:
1500m:
14:17.10
15:25.43
16:31.41
1:08.96
1:08.33
1:05.98
20.RODKIEWICZ Radosław16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:32.37676
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.61
2:06.52
3:12.10
4:18.02
1:01.61
1:04.91
1:05.58
1:05.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.58
6:30.86
7:37.26
8:43.76
1:06.56
1:06.28
1:06.40
1:06.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:50.16
10:57.29
12:04.55
13:12.06
1:06.40
1:07.13
1:07.26
1:07.51
1300m:
1400m:
1500m:
14:19.04
15:26.27
16:32.37
1:06.98
1:07.23
1:06.10
21.CHMIELEWSKI Krzysztof15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:33.66673
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.81
2:05.25
3:10.08
4:15.78
1:00.81
1:04.44
1:04.83
1:05.70
500m:
600m:
700m:
800m:
5:21.22
6:27.30
7:33.99
8:40.99
1:05.44
1:06.08
1:06.69
1:07.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.16
10:55.75
12:02.99
13:10.79
1:07.17
1:07.59
1:07.24
1:07.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:18.89
15:26.78
16:33.66
1:08.10
1:07.89
1:06.88
22.KAPAŁA Szymon16MTP Kormoran Olsztyn16:37.90665
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.61
2:09.88
3:17.05
4:24.20
1:03.61
1:06.27
1:07.17
1:07.15
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.24
6:37.87
7:45.01
8:52.63
1:07.04
1:06.63
1:07.14
1:07.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.53
11:06.50
12:13.33
13:20.37
1:06.90
1:06.97
1:06.83
1:07.04
1300m:
1400m:
1500m:
14:26.59
15:33.26
16:37.90
1:06.22
1:06.67
1:04.64
23.DOŁOWY Grzegorz17IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:39.48661
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.15
2:07.08
3:12.59
4:18.54
1:02.15
1:04.93
1:05.51
1:05.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.96
6:31.05
7:37.87
8:45.79
1:06.42
1:06.09
1:06.82
1:07.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:53.96
11:02.15
12:10.13
13:17.65
1:08.17
1:08.19
1:07.98
1:07.52
1300m:
1400m:
1500m:
14:25.06
15:33.02
16:39.48
1:07.41
1:07.96
1:06.46
24.WIĘZIK Jan16UKP Unia Oświęcim16:40.80659
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.34
2:07.00
3:13.78
4:20.97
1:01.34
1:05.66
1:06.78
1:07.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.69
6:36.12
7:43.37
8:50.16
1:07.72
1:07.43
1:07.25
1:06.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:56.76
11:04.11
12:11.33
13:18.69
1:06.60
1:07.35
1:07.22
1:07.36
1300m:
1400m:
1500m:
14:26.47
15:34.18
16:40.80
1:07.78
1:07.71
1:06.62
25.TRYLSKI Wiktor16UKS Tri-Team Rumia16:44.19652
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.84
2:07.99
3:14.61
4:21.93
1:01.84
1:06.15
1:06.62
1:07.32
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.47
6:37.56
7:45.46
8:53.35
1:07.54
1:08.09
1:07.90
1:07.89
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.18
11:09.39
12:17.94
13:25.79
1:07.83
1:08.21
1:08.55
1:07.85
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.54
15:40.99
16:44.19
1:07.75
1:07.45
1:03.20
26.DASZKIEWICZ Michał16UKP Unia Oświęcim16:44.49651
100m:
200m:
300m:
400m:
59.32
2:02.34
3:06.82
4:12.24
59.32
1:03.02
1:04.48
1:05.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.05
6:25.40
7:33.91
8:42.15
1:05.81
1:07.35
1:08.51
1:08.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:50.99
10:59.72
12:08.73
13:18.32
1:08.84
1:08.73
1:09.01
1:09.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:27.89
15:37.22
16:44.49
1:09.57
1:09.33
1:07.27
27.CHMIELEWSKI Michał15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa16:51.11639
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.00
2:09.20
3:15.93
4:22.92
1:03.00
1:06.20
1:06.73
1:06.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.78
6:38.44
7:46.21
8:53.70
1:07.86
1:07.66
1:07.77
1:07.49
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.89
11:10.01
12:17.06
13:26.51
1:08.19
1:08.12
1:07.05
1:09.45
1300m:
1400m:
1500m:
14:35.55
15:44.58
16:51.11
1:09.04
1:09.03
1:06.53
28.KOWOLIK Alex15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry16:53.31635
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.22
2:12.09
3:19.39
4:26.77
1:04.22
1:07.87
1:07.30
1:07.38
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.52
6:42.43
7:50.15
8:57.85
1:07.75
1:07.91
1:07.72
1:07.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:05.90
11:13.89
12:22.29
13:30.02
1:08.05
1:07.99
1:08.40
1:07.73
1300m:
1400m:
1500m:
14:37.43
15:42.53
16:53.31
1:07.41
1:05.10
1:10.78
29.WILK Jakub17KS KSZO Ostrowiec Św.16:59.68623
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.40
2:07.70
3:14.37
4:20.89
1:02.40
1:05.30
1:06.67
1:06.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.90
6:35.73
7:44.48
8:53.34
1:07.01
1:07.83
1:08.75
1:08.86
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.86
11:12.41
12:21.66
13:31.99
1:09.52
1:09.55
1:09.25
1:10.33
1300m:
1400m:
1500m:
14:41.62
15:51.21
16:59.68
1:09.63
1:09.59
1:08.47
30.WIECZORKOWSKI Nikodem15UKS ,,Dwójka'' Tczew17:01.69619
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.44
2:11.24
3:19.13
4:26.94
1:03.44
1:07.80
1:07.89
1:07.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.93
6:43.38
7:52.07
9:00.44
1:07.99
1:08.45
1:08.69
1:08.37
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.39
11:18.71
12:28.12
13:37.09
1:08.95
1:09.32
1:09.41
1:08.97
1300m:
1400m:
1500m:
14:46.65
15:55.45
17:01.69
1:09.56
1:08.80
1:06.24
31.LEŚNIAK Maksymilian15UKS 190 Łódź17:08.65607
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.86
2:10.61
3:19.51
4:28.64
1:02.86
1:07.75
1:08.90
1:09.13
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.49
6:46.85
7:56.36
9:06.26
1:08.85
1:09.36
1:09.51
1:09.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.99
11:26.07
12:35.96
13:45.19
1:09.73
1:10.08
1:09.89
1:09.23
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.70
16:03.94
17:08.65
1:09.51
1:09.24
1:04.71
32.SKIBIAK Hubert15UKS 190 Łódź17:09.64605
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.44
2:14.09
3:22.82
4:31.83
1:05.44
1:08.65
1:08.73
1:09.01
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.95
6:51.25
8:00.89
9:09.93
1:10.12
1:09.30
1:09.64
1:09.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.25
11:28.05
12:36.95
13:45.91
1:09.32
1:08.80
1:08.90
1:08.96
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.39
16:03.02
17:09.64
1:08.48
1:08.63
1:06.62
33.SZCZEPAŃSKI Kacper20MUKS ''Piętnastka''17:13.04599
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.76
2:08.46
3:15.66
4:23.48
1:01.76
1:06.70
1:07.20
1:07.82
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.28
6:41.03
7:51.31
9:01.74
1:08.80
1:08.75
1:10.28
1:10.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.10
11:21.75
12:32.36
13:42.51
1:09.36
1:10.65
1:10.61
1:10.15
1300m:
1400m:
1500m:
14:53.45
16:03.42
17:13.04
1:10.94
1:09.97
1:09.62
34.GOŁACKI Sergiusz15UKS 190 Łódź17:14.86596
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.74
2:12.99
3:22.57
4:31.79
1:04.74
1:08.25
1:09.58
1:09.22
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.45
6:51.27
8:00.92
9:10.40
1:09.66
1:09.82
1:09.65
1:09.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.22
11:28.76
12:38.38
13:48.16
1:08.82
1:09.54
1:09.62
1:09.78
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.82
16:07.35
17:14.86
1:09.66
1:09.53
1:07.51
35.RĄPAŁA Tomasz17UKS GOS Raszyn17:17.62591
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.90
2:12.06
3:19.88
4:28.21
1:04.90
1:07.16
1:07.82
1:08.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.04
6:46.72
7:56.90
9:06.68
1:08.83
1:09.68
1:10.18
1:09.78
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.68
11:26.33
12:36.38
13:46.75
1:10.00
1:09.65
1:10.05
1:10.37
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.42
16:08.27
17:17.62
1:10.67
1:10.85
1:09.35
36.DOMALEWSKI Bartłomiej14MTP Kormoran Olsztyn17:20.61586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.30
2:15.32
3:24.14
4:33.64
1:06.30
1:09.02
1:08.82
1:09.50
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.22
6:53.03
8:02.63
9:12.72
1:09.58
1:09.81
1:09.60
1:10.09
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.35
11:32.43
12:42.41
13:52.63
1:09.63
1:10.08
1:09.98
1:10.22
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.93
16:13.04
17:20.61
1:10.30
1:10.11
1:07.57
37.BEDNAREK Przemysław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa17:20.82586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.79
2:12.24
3:19.96
4:28.35
1:04.79
1:07.45
1:07.72
1:08.39
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.34
6:46.57
7:56.20
9:06.15
1:08.99
1:09.23
1:09.63
1:09.95
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.99
11:28.04
12:39.19
13:49.82
1:10.84
1:11.05
1:11.15
1:10.63
1300m:
1400m:
1500m:
15:00.87
16:11.45
17:20.82
1:11.05
1:10.58
1:09.37
38.ROGUSKI Mateusz16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa17:20.99585
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.52
2:09.17
3:17.29
4:26.52
1:02.52
1:06.65
1:08.12
1:09.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.44
6:46.81
7:57.18
9:07.63
1:09.92
1:10.37
1:10.37
1:10.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.63
11:30.07
12:40.89
13:51.87
1:11.00
1:11.44
1:10.82
1:10.98
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.76
16:12.89
17:20.99
1:10.89
1:10.13
1:08.10
39.PYRZYŃSKI Daniel15Toruń Multisport Team17:23.63581
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.11
2:17.24
3:27.13
4:36.78
1:07.11
1:10.13
1:09.89
1:09.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.80
6:56.41
8:06.16
9:16.53
1:10.02
1:09.61
1:09.75
1:10.37
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.54
11:36.25
12:45.79
13:55.96
1:10.01
1:09.71
1:09.54
1:10.17
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.90
16:16.21
17:23.63
1:09.94
1:10.31
1:07.42
40.MALINOWSKI Jakub16MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.17:25.73577
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.40
2:12.89
3:22.06
4:31.77
1:04.40
1:08.49
1:09.17
1:09.71
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.27
6:51.34
8:01.48
9:12.33
1:10.50
1:09.07
1:10.14
1:10.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.51
11:33.38
12:43.81
13:55.05
1:10.18
1:10.87
1:10.43
1:11.24
1300m:
1400m:
1500m:
15:06.22
16:16.76
17:25.73
1:11.17
1:10.54
1:08.97
41.MINICHOWSKI Maksymilian15UKS "V" Łomianki17:27.12575
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.81
2:13.67
3:23.07
4:33.13
1:04.81
1:08.86
1:09.40
1:10.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.75
6:54.50
8:05.38
9:15.88
1:10.62
1:10.75
1:10.88
1:10.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.76
11:37.52
12:48.09
13:58.72
1:10.88
1:10.76
1:10.57
1:10.63
1300m:
1400m:
1500m:
15:09.18
16:19.35
17:27.12
1:10.46
1:10.17
1:07.77
42.KOZŁOWSKI Konrad15MTP Kormoran Olsztyn17:35.06562
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.00
2:15.93
3:26.36
4:36.81
1:07.00
1:08.93
1:10.43
1:10.45
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.26
6:58.39
8:09.51
9:20.80
1:10.45
1:11.13
1:11.12
1:11.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.98
11:42.82
12:53.56
14:05.01
1:11.18
1:10.84
1:10.74
1:11.45
1300m:
1400m:
1500m:
15:15.71
16:27.15
17:35.06
1:10.70
1:11.44
1:07.91
43.CYBULSKI Jakub16UKS Tri-Team Rumia17:38.70556
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.59
2:18.11
3:30.67
4:42.95
1:06.59
1:11.52
1:12.56
1:12.28
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.64
7:04.80
8:16.23
9:27.67
1:10.69
1:11.16
1:11.43
1:11.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:38.89
11:49.72
12:59.62
14:09.79
1:11.22
1:10.83
1:09.90
1:10.17
1300m:
1400m:
1500m:
15:20.60
16:31.52
17:38.70
1:10.81
1:10.92
1:07.18
44.WOŹNY Maksym14KS JUST SWIM Jelenia Góra18:14.05504
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.73
2:17.80
3:30.47
4:44.12
1:05.73
1:12.07
1:12.67
1:13.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.96
7:12.17
8:26.70
9:40.46
1:13.84
1:14.21
1:14.53
1:13.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:54.79
12:08.67
13:22.74
14:36.21
1:14.33
1:13.88
1:14.07
1:13.47
1300m:
1400m:
1500m:
15:49.62
17:03.05
18:14.05
1:13.41
1:13.43
1:11.00
45.WOŹNIAK Piotr14MTP Kormoran Olsztyn18:23.89491
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.70
2:24.10
3:38.43
4:52.22
1:10.70
1:13.40
1:14.33
1:13.79
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.64
7:20.83
8:34.02
9:48.09
1:14.42
1:14.19
1:13.19
1:14.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:01.22
12:15.28
13:29.81
14:44.82
1:13.13
1:14.06
1:14.53
1:15.01
1300m:
1400m:
1500m:
15:59.14
17:13.10
18:23.89
1:14.32
1:13.96
1:10.79
46.GRABOWSKI Mikołaj15MTP Kormoran Olsztyn18:32.72479
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.25
2:21.25
3:34.86
4:49.16
1:08.25
1:13.00
1:13.61
1:14.30
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.39
7:18.28
8:33.20
9:48.05
1:14.23
1:14.89
1:14.92
1:14.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:03.19
12:17.88
13:33.70
14:49.85
1:15.14
1:14.69
1:15.82
1:16.15
1300m:
1400m:
1500m:
16:05.52
17:19.94
18:32.72
1:15.67
1:14.42
1:12.78
47.WORONKO Maciej14MKS Medyk Giżycko18:46.41462
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.99
2:22.09
3:36.76
4:51.96
1:08.99
1:13.10
1:14.67
1:15.20
500m:
600m:
700m:
800m:
6:08.22
7:25.29
8:40.89
9:57.58
1:16.26
1:17.07
1:15.60
1:16.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:14.38
12:30.76
13:47.01
15:04.50
1:16.80
1:16.38
1:16.25
1:17.49
1300m:
1400m:
1500m:
16:20.34
17:35.02
18:46.41
1:15.84
1:14.68
1:11.39
48.GRITZNER Mikołaj14MKS Medyk Giżycko22:33.15266
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.64
2:44.56
4:13.93
5:42.94
1:17.64
1:26.92
1:29.37
1:29.01
500m:
600m:
700m:
800m:
7:13.57
8:46.44
10:19.59
11:51.12
1:30.63
1:32.87
1:33.15
1:31.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:22.31
14:54.45
16:27.51
18:00.38
1:31.19
1:32.14
1:33.06
1:32.87
1300m:
1400m:
1500m:
19:33.31
21:05.42
22:33.15
1:32.93
1:32.11
1:27.73


<< TOP >>
Konkurencja 9
2019-05-15 - 19:07
Mieszane, 4 x 100m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:52.02835
PEDA Paulina
HOŁUB Maciej
+0,59
+0,13
30.73
27.61
1:03.01
1:00.85
POPRAWA Michał
WASICK Katarzyna
+0,45
+0,17
24.42
26.19
52.54
55.62
2.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:55.80796
BUGDOL Rafał
ROMANOWSKI Kamil
+0,58
+0,27
26.28
28.58
54.85
1:02.47
KOSSAKOWSKA Dominika
CIEŚLA Marta
+0,25
+0,39
28.60
26.63
1:01.96
56.52
3.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin3:58.57768
GEORGES Daniela
SAMUŁA Wiktoria
+0,61
+0,51
31.23
32.02
1:04.71
1:09.55
BOCHEŃ Tomasz
HOŁUB Jan
+0,26
+0,26
25.42
23.15
55.22
49.09
4.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa3:58.96765
NASKRĘT Agata
RĘBACZ Maciej
+0,66
+0,40
30.52
29.54
1:02.19
1:04.63
PISZCZOROWICZ Bartosz
WOŹNIAK Zofia
+0,32
+0,44
25.00
27.36
54.28
57.86
5.KU AZS AGH Kraków 1KU AZS AGH Kraków3:59.62758
UNGEHEUER Mateusz
URYGA Paulina
+0,60
+0,22
26.51
32.86
55.14
1:12.27
NAUMENKO Artem
SIRIGNANO Luigia
+0,13
+0,21
25.13
27.07
54.93
57.28
6.KU AZS UMCS Lublin 2KU AZS UMCS Lublin4:01.70739
NIEDZIAŁEK Dominik
STOLARSKI Marcin
+0,60
+0,06
27.48
28.96
56.64
1:03.73
KOŁODZIEJ Katarzyna
CZARNECKA Wiktoria
+0,40
+0,48
29.28
27.55
1:03.17
58.16
7.KU AZS UMCS Lublin 3KU AZS UMCS Lublin4:02.26734
BRYŁA Kamil
KADROW Konrad
+0,55
+0,42
28.09
29.62
56.84
1:03.45
ADAMCZYK Julia
ANDRZEJEWSKA Kamila
+0,29
+0,47
29.19
28.26
1:02.77
59.20
8.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków4:04.96710
POGORZELSKA Laura
DUDZIK Sebastian
+0,56
+0,08
31.21
31.28
1:04.95
1:07.93
MAJERSKI Jakub
HOROVA Oksana
+0,24
+0,47
24.64
27.54
53.21
58.87
9.MKS SMS Victoria Racibórz 1MKS SMS Victoria Racibórz4:05.08709
MODRZEJEWSKA Magdalena
BACHLAJ Dorian
+0,63
+0,32
30.89
29.92
1:04.40
1:04.99
KASPRZYK Albert
WYGNAŁ Maja
+0,42
+0,37
26.16
27.87
56.48
59.21
10.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa4:06.66695
FRANKE Paweł
ZBUTOWICZ Karol
+0,58
+0,01
26.77
29.57
56.81
1:03.14
KLONOWSKA Julia
SKIBCZAK Natalia
+0,52
+0,01
31.03
27.16
1:08.72
57.99
11.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice4:10.00668
MAGIEROWSKA Julia
DUBAS Mateusz
+0,63
+0,38
32.35
30.01
1:08.04
1:04.19
LEWANDOWSKA Natalia
MILBRANT Kacper
+0,38
+0,15
29.35
25.21
1:04.46
53.31
12.UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:16.56618
KOZIŃSKA Anna
KONARSKI Maciej
+0,71
+0,15
34.31
30.81
1:10.65
1:06.95
HERBREDER Gabriela
GĄSIOROWSKI Michał
+0,06
+0,21
28.68
25.39
1:03.56
55.40
13.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa4:18.24606
SIECZEK Oliwier
TARASEWICZ Marcel
+0,63
+0,27
28.42
30.20
59.71
1:08.03
KACZOROWSKA Alicja
BORYS Zofia
+0,19
+0,07
30.68
29.36
1:07.62
1:02.88
14.KS AZS AWF Wrocław 1KS AZS AWF Wrocław4:22.96574
BOGUCKA Dagmara
SZCZUTKOWSKI Robert
+0,60
+0,15
33.88
29.55
1:12.15
1:05.80
FILIPEK Jagoda
GRZYMSKI Mateusz
+0,29
+0,14
30.21
26.41
1:06.96
58.05
15.UKS G-8 Bielany Warszawa 4UKS G-8 Bielany Warszawa4:29.50533
ŻOŁĄDŹ Stanisław
ŁOTOWSKA Maja
+0,68
+0,36
28.94
38.42
1:00.56
1:26.74
ĆWIEK Wiktor
ADAMSKA Julia
+0,04
+0,37
26.19
29.58
56.89
1:05.31


<< TOP >>
3 - Eliminacje dzień 22019-05-16 - 9:00


Konkurencja 10
2019-05-16 - 9:00
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
1:57.15
1:58.62
2:00.40
2:01.17
2:00.03
2:02.37
1:57.15
1:58.66
1:57.15
1:57.15
2:02.86
JEDRZEJCZAK Otylia
BARZYCKA Paulina
SZCZEPANIAK Karolina
SOKOŁOWSKA Diana
KNOP Aleksandra
KNOP Aleksandra
JEDRZEJCZAK Otylia

JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
00114
POL
00114
00309
01605
01605
00114

00114
00114
Budapest (HUN)
Athens (GRE)
Rome (ITA)
Antwerp (BEL)
Lodz
Olsztyn
Budapest (HUN)

Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
2006
2004
2009
2012
2018
2017
2006

2006
2006

minimum MSsen : 1:58.66  /  minimum MEJ dzw 14 - 17: 2:02.86

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.KLIMEK Marta16UKP Unia Oświęcim2:02.75779A28.3830.7531.7431.88
minimum MEJ
2.GEORGES Daniela22KU AZS UMCS Lublin2:03.76760A29.5931.7831.4730.92
3.POLAŃSKA Aleksandra19UKS GOS Raszyn2:03.83759A29.3131.5931.6231.31
4.KARPISZ Milena22AZS Łódź2:04.02756A29.2831.4931.6531.60
5.KOSSAKOWSKA Dominika18AZS AWF Katowice2:04.54746A29.3231.2231.9632.04
6.KNOP Aleksandra16UKS 190 Łódź2:04.92739A28.6531.2832.2732.72
7.TARASIEWICZ Klaudia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:05.07737A29.4131.6732.4031.59
8.GUŚĆ Wiktoria15UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:05.22734A29.4031.3832.4132.03
9.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra18WKS Śląsk Wrocław2:06.00720A29.3831.7332.3932.50
10.SKIBIAK Klaudia17UKS 190 Łódź2:06.63710A29.8532.4132.9631.41
11.OSINIAK Ewa19KU AZS UMCS Lublin2:06.86706B29.9431.8532.2132.86
12.SZLĘK Katarzyna17KU AZS Politechniki Łódzkiej2:06.87706B29.6232.2232.4732.56
13.NITA Daria18KS Korona Kraków2:06.93705B30.0032.6532.2232.06
14.RABINIAK Zuzanna18KU AZS UMCS Lublin2:07.05703B30.3131.5332.5732.64
15.ŻUKOWSKA Paula26KU AZS UMCS Lublin2:07.07702B29.5432.5932.4832.46
16.ADAMCZYK Julia20KU AZS UMCS Lublin2:07.68692B30.0132.1633.1132.40
17.MICIAK Agata17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:07.90689B29.4232.4033.6232.46
18.CIEŚLAK Joanna23KS Warta Poznań2:08.11685B29.5931.8932.8933.74
19.WOJCIECHOWSKA Joanna21KU AZS UMCS Lublin2:08.13685B30.1832.1032.9332.92
20.ANDRZEJEWSKA Kamila20KU AZS UMCS Lublin2:08.64677?29.9532.3132.9033.48
DĄBROWSKA Wiktoria16UKP ,,Polonia Warszawa''2:08.64677?29.0432.0233.6333.95
22.ZARĘBA-PARADOWSKA Julia17UKS G-8 Bielany Warszawa2:09.50664R29.8932.6333.5633.42
23.PECIAK Katarzyna17UKS SMS Galicja Kraków2:09.8465829.9232.7733.4833.67
CIERPIAŁOWSKA Paulina14WOPR Malbork2:09.8465830.2333.2133.5632.84
25.HELLAK Emilia16WKS Śląsk Wrocław2:09.8865829.1031.8633.8335.09
26.KAWKA Nina16UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:10.1665330.2233.1833.5333.23
27.ZABOROWICZ Julia18KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:10.2865229.8432.2233.7534.47
28.JABŁOŃSKA Martyna16MKS Piaseczno2:10.3965029.3933.0334.0133.96
29.BART Patrycja22MKS ,,Pałac Młodzieży''2:10.6464629.5632.3234.0534.71
30.ROGOWSKA Paulina21St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:10.7164530.0532.5334.1034.03
31.KOSIŃSKA Dominika18AZS AWF Katowice2:10.8664330.6133.1833.5133.56
32.LEWANDOWSKA Natalia18AZS AWF Katowice2:11.3063729.9933.2433.9434.13
GRZEGORCZYK Izabella26KS Warta Poznań2:11.3063729.7233.2134.3334.04
34.ZAWADZKA Hanna17UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.9562730.5333.6734.1033.65
35.ZIEMACKA Julia16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:12.2962230.6833.0534.5034.06
36.MIZIK Julia15UKS Manta Warszawa Włochy2:12.4262129.0132.7934.7835.84
37.HOROVA Oksana17UKS SMS Galicja Kraków2:12.6361830.5034.2734.9632.90
38.KERTYŃSKA Nadia16WKS Śląsk Wrocław2:12.9761331.1134.4434.9232.50
39.MALINOŚ Julia15UKS ,,ORKA'' Zamość2:13.3060830.1432.9434.9335.29
ŚWISTUŃ Julia19UKS SMS Galicja Kraków2:13.3060830.1132.8134.6435.74
41.DEKONINCK Laura17UKP ,,Polonia Warszawa''2:13.7860229.8033.7335.3934.86
42.ZAWADZKA Anna19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy2:13.7960230.7033.7234.7334.64
43.KACZOROWSKA Alicja15UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.9560031.1833.9134.8634.00
44.SZCZEPAŃSKA Maria16KS Warta Poznań2:13.9659929.4634.1335.2335.14
45.JANIK Julia17UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:14.0359830.8735.2935.1632.71
46.BUJAK Klara17UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.1959630.1333.8734.8335.36
47.PIECHOTA Paulina20UKS 190 Łódź2:14.2659530.5733.4835.1935.02
48.SKIBCZAK Natalia19UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.3559429.9933.1235.2136.03
POGORZELSKA Inez19UKS GOS Raszyn2:14.3559430.9734.5634.9333.89
50.FIJOŁEK Aleksandra18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy2:14.4359331.0734.0035.1534.21
SZWABIŃSKA Adrianna16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:14.4359329.9933.0735.0136.36
52.RUTKOWSKA Wiktoria20MUKS ''Piętnastka''2:14.4859230.7533.7434.6935.30
53.JABŁOŃSKA Oliwia22Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow2:14.7358931.7933.6735.1234.15
54.BOCIEK Wiktoria15KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:15.1958330.5734.3135.0935.22
55.KULIK Julia14UKS GOS Raszyn2:15.4658030.7534.3635.5234.83
56.HERMANOWSKA Natalia15MUKS ''Piętnastka''2:15.5357932.0935.3933.7834.27
57.SŁABOSZ Emilia14MOSM Tychy2:15.6557731.0834.9335.3334.31
58.WILCZEWSKA Aleksandra17KU AZS UMCS Lublin2:15.7357631.1834.1835.6234.75
59.BARYŁA Julia19MKP Szczecin2:15.7557631.3033.6735.5635.22
60.PIOTROWICZ Maja17KU AZS UMCS Lublin2:15.9257430.0234.2136.2535.44
61.SASIN Dominika25KS AZS AWF Wrocław2:16.0457230.1734.9135.9235.04
62.WOŹNICA Milena15Dwójka Morena Gdańsk2:16.3956830.8735.1135.9934.42
63.WRZESIŃSKA Wiktoria15UKS 190 Łódź2:16.8056331.9934.9835.9033.93
64.SMĘTEK Wiktoria18MMKS Kędzierzyn-Koźle2:16.8556232.1735.2735.3834.03
65.SZALAST Karolina14UKS Tri-Team Rumia2:17.3655631.9835.4535.7834.15
66.LALA Nadia15UKS Salmo Żory2:17.4355531.3035.1836.0134.94
67.KRUPIŃSKA Lila15MTP Kormoran Olsztyn2:17.4655532.1434.7435.5835.00
68.ZMIERCZAK Natalia16MTP Kormoran Olsztyn2:17.6155330.4934.8235.5436.76
69.SZCZUDŁO Gabriela14UKP Gryf Dębica2:17.6855232.2135.2936.7833.40
70.SIOMA Zuzanna15UKS ,,ORKA'' Zamość2:18.0854731.7135.1336.2235.02
71.SZUPER Katarzyna15UKS ,,ORKA'' Zamość2:18.3054530.7135.1136.8035.68
72.BORYS Zofia15UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.9153832.1035.1836.5835.05
73.SUJKOWSKA Roksana14MTP Kormoran Olsztyn2:19.0753631.8135.9336.4334.90
74.FIRA Weronika15UKS Salmo Żory2:19.1753531.1035.5436.6635.87
75.SHPYCHKA Yaroslava18KU AZS Politechniki Łódzkiej2:19.2053431.4535.5336.0636.16
76.KRAWCZYK Maja14UKS 48 Warszawa Śródmieście2:19.6053031.2335.5437.1935.64
77.KSIĄŻEK Dominika14KS JUST SWIM Jelenia Góra2:20.8251631.2935.7937.3136.43
78.BIDNIK Wiktoria15UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:21.1651232.0935.6336.8736.57
79.BYLIŃSKA Agnieszka17UKS Żabianka Gdańsk2:21.6850732.3035.5637.2036.62
80.BILSKA Natalia18UKS Żabianka Gdańsk2:21.9150432.0436.4437.2136.22
81.RACZYŃSKA Wiktoria15AZS Łódź2:22.1950131.9736.3737.0336.82
82.NOWAK Paulina14UKS Tri-Team Rumia2:23.1049232.7636.6437.2036.50
83.MAZIAR Alicja17KS Rekin Świebodzice2:23.4048931.3036.5338.5537.02
84.TOPP Zofia16UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.8248432.9935.9637.5937.28
85.ŁABAJ Zuzanna16MTP Kormoran Olsztyn2:23.9948331.4236.9738.9336.67
86.POLASIK Natalia17MKS Medyk Giżycko2:29.1843433.6137.5439.0938.94
87.ŁOTOWSKA Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa2:30.9741933.1838.3640.3939.04
88.NEUMAN Marta15MKS SP 63 Bydgoszcz2:34.2639234.3238.3041.1440.50
89.FRANKOWSKA Monika14MKS SP 63 Bydgoszcz2:41.3734336.1941.8142.7540.62
90.GIEDRYŚ Alicja38SRS Szansa-Start Gdańsk2:43.3833037.4941.7742.1042.02


<< TOP >>
Konkurencja 11
2019-05-16 - 9:30
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
1:46.19
1:48.65
1:48.51
1:51.87
1:53.87
1:57.30
1:46.19
1:47.40
1:46.19
1:46.19
1:50.06
MAJCHRZAK Kacper
KRASKA Jakub
STOKOWSKI Kacper
MŁYNARCZYK Karol
BUJOCZEK Filip
ORLICZ Filip
MAJCHRZAK Kacper

MAJCHRZAK Kacper
MAJCHRZAK Kacper
00115
03805
05114
05114
02711
05114
00115

00115
00115
Taipei (TPE)
Buenos Aires (ARG)
Hodmezovasarhely (HUN)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Taipei (TPE)

Taipei (TPE)
Taipei (TPE)
2017
2018
2016
2016
2009
2016
2017

2017
2017

minimum MSsen : 1:47.40  /  minimum MEJ chł 15 - 18: 1:50.06

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.KAROLCZAK Jan18UKS G-8 Bielany Warszawa1:49.68804A25.6627.6427.8428.54
minimum MEJ
2.MAJCHRZAK Kacper27KS Warta Poznań1:50.10795A25.6127.8129.0127.67
3.STOKOWSKI Kacper20UKS G-8 Bielany Warszawa1:50.78780A24.9728.3228.2229.27
4.OSTROWSKI Karol20MKP Szczecin1:50.88778A25.5728.1828.4828.65
5.ZABOROWSKI Filip25MKP Szczecin1:50.89778A26.4428.1428.2128.10
6.WERNER Paweł26MKS Juvenia Wrocław1:50.97776A25.6227.5328.7529.07
7.KRASKA Jakub19AZS Łódź1:50.98776A25.8528.4228.6928.02
8.HOŁUB Jan23KU AZS UMCS Lublin1:51.04775A25.7728.2428.9228.11
9.KAŁUŻYŃSKI Antoni20Mokotowski UKP Warszawianka- W1:51.61763A26.1828.5428.7428.15
10.ARNDT Mateusz21KS Delfin Gdynia1:51.70761?26.4128.1528.5828.56
PIOTROWSKI Kacper18UKS G-8 Bielany Warszawa1:51.70761?25.8328.5728.7328.57
12.JAWORSKI Szymon18WKS Śląsk Wrocław1:52.00755B26.2528.0828.8728.80
13.PISZCZOROWICZ Bartosz20UKS G-8 Bielany Warszawa1:52.11753B25.7327.9329.1929.26
14.KRAWCZYK Paweł20BUKS Warszawa1:52.16752B26.2928.4228.6628.79
15.KAWĘCKI Radosław28AZS AWF Warszawa1:52.19751B26.0228.8529.1028.22
16.DUBIEL Adam26AZS AWF Warszawa1:52.33748B26.4928.4128.7328.70
17.DEREŃ Kacper21WKS Śląsk Wrocław1:52.51745B27.2728.5728.4028.27
18.KOSTER Adam22AZS AWF Warszawa1:52.57743B26.0127.8128.9629.79
19.KISZCZAK Jakub19WKS Śląsk Wrocław1:53.11733B25.5128.5629.5929.45
20.KLICH Kacper25KU AZS UMCS Lublin1:53.12733B27.0428.0928.5229.47
21.CHOWANIEC Mateusz16UKS Wodnik Siemianowice Śląski1:53.30729R25.8029.0429.6528.81
22.JEMIELITA Oskar18MPKS Orka Ciechanów1:53.57724R26.7929.4028.4628.92
23.SŁOWIK Rafał19UKS G-8 Bielany Warszawa1:53.8871826.4828.7729.2429.39
24.BUTKIEWICZ Cezary19UKS G-8 Bielany Warszawa1:53.9671725.9628.6928.9330.38
25.BUTKIEWICZ Władysław19AZS AWF Katowice1:53.9971626.7328.5429.4329.29
26.KOZIEJKO Bartłomiej19KS AZS UWM Olsztyn1:54.0471526.6328.5429.3029.57
27.DASZKIEWICZ Michał16UKP Unia Oświęcim1:54.5870526.1728.7129.8829.82
28.DĄBROWSKI Patryk19WKS Śląsk Wrocław1:54.7770125.9728.8529.2230.73
29.JURA Maciej23AZS AWF Warszawa1:54.8969927.2728.9929.6728.96
30.HANO Grzegorz19WKS Śląsk Wrocław1:54.9669826.6628.9929.1430.17
31.GUZIOR Maciej19WKS Śląsk Wrocław1:54.9769826.1828.6130.0130.17
32.BRYŁA Kamil20KU AZS UMCS Lublin1:55.0969627.2329.5429.4328.89
33.JAKIMIAK Jakub16KS Narwal Międzyrzec Podl.1:55.1269527.1429.7729.8028.41
34.LECH Filip18KU AZS UMCS Lublin1:55.2069426.6528.9429.7029.91
35.CIASTOŃ Sebastian20AZS AWF Katowice1:55.3069227.3929.4129.1929.31
36.SADŁOWSKI Piotr19KS AZS UWM Olsztyn1:55.4868926.6429.8229.1029.92
37.SIERADZKI Kamil17UKP Unia Oświęcim1:55.5968726.6729.4030.3829.14
38.JÓŹKÓW Cezary18WKS Śląsk Wrocław1:55.7168427.1729.3529.5729.62
39.URBAŃSKI Michał18KS Delfin Gdynia1:55.8668226.9028.7729.7930.40
40.KOMOROWSKI Jan18MKS Trójka Łódź1:55.9568026.4629.0030.3330.16
41.PAJĄK Bartosz18UKS G-8 Bielany Warszawa1:55.9668027.0028.9329.8930.14
42.MATUSZEWSKI Krzysztof15MUKS ''Piętnastka''1:56.0767826.2829.6030.1330.06
43.ADAMCZEWSKI Eryk19Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:56.2167626.2729.2130.3230.41
44.DOBRZYŃSKI Tomasz21UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.3467326.7629.2429.8230.52
45.ZIELIŃSKI Konrad16UKS 190 Łódź1:56.3667326.7929.6330.5629.38
46.JACKOWSKI Tomasz17WKS Śląsk Wrocław1:56.4067226.3728.6930.4730.87
47.KONARSKI Maciej15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:56.5267026.7328.9330.2830.58
48.JAŚKIEWICZ Adrian17UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.6266926.6129.6930.2330.09
49.GRZEGORCZYK Wiktor17UKS MOS Ełk1:56.6766827.9130.6529.5528.56
50.RÓG Adrian18KP Sokół Rzeszów1:56.7266727.0629.5830.2129.87
51.KRZYKAŁA Emil18KP AVIA Świdnik1:56.7666626.5829.1030.0131.07
52.WARZOCHA Albert18UKS Cityzen1:56.7966626.8229.6430.2530.08
53.OSSES Arkadiusz24KS Warta Poznań1:56.8066527.9229.4830.1129.29
54.DOMINIAK Kacper19WKS Śląsk Wrocław1:56.8166527.2329.8929.8429.85
55.JANICZUK Patryk17MUKS ,,Lider''Chełm1:56.8366526.6529.4430.4130.33
56.GĄSTAŁ Jan16Mokotowski UKP Warszawianka- W1:56.8766426.6429.9430.6829.61
57.SACHA Kamil18WKS Śląsk Wrocław1:56.9166427.6729.7330.0229.49
58.KACZOROWSKI Jakub22UKS G-8 Bielany Warszawa1:57.1166026.2828.9630.5231.35
59.ASTASHEV Bogdan18UKS SMS Galicja Kraków1:57.1665926.8129.5730.2430.54
60.CHODULSKI Jakub19KU AZS UMCS Lublin1:57.2665827.9129.4030.0429.91
61.GOSIENIECKI Juliusz21MKP Astromal-Leszno1:57.3465626.0929.2631.3330.66
62.BUCZKOWSKI Kamil23KU AZS AGH Kraków1:57.3765627.0529.8130.1130.40
63.DURAJCZYK Michał22AZS AWF Warszawa1:57.4365527.6729.9530.0729.74
64.FIKS Krzysztof19UKS 190 Łódź1:57.4665427.8130.2330.6028.82
65.CZERNIAK Konrad21KU AZS UMCS Lublin1:57.4965427.7430.2029.6829.87
66.BOCHEŃ Tomasz20KU AZS UMCS Lublin1:57.5065427.3430.5530.3129.30
67.WIĘZIK Jan16UKP Unia Oświęcim1:57.5665327.1329.7530.5830.10
68.CZAJA Przemysław18UKS Alfa Bukowno1:57.5965226.7329.6430.6630.56
69.SYNOWIEC Mikołaj17UKS SMS Galicja Kraków1:57.7964927.4629.6730.3030.36
70.SZCZERBA Adam17KU AZS UMCS Lublin1:57.8064927.2229.5530.3930.64
71.MENCEL Miłosz17WKS Śląsk Wrocław1:57.9564626.8929.7730.4930.80
72.POWROŹNIK Konrad22WKS Śląsk Wrocław1:58.2764127.3529.6630.7030.56
73.WOŹNIAK Maciej19UKS 190 Łódź1:58.3164026.1429.7630.5531.86
74.BRZOSTOWSKI Axel23AZS AWF Katowice1:58.4563826.5829.2929.7432.84
75.GABRYŚ Maciej15"Sikret" Gliwice1:58.4663826.8130.0730.7730.81
76.CHAŁAT Stanisław20KU AZS UMCS Lublin1:58.7363428.2430.3030.2029.99
77.STEFAŃSKI Patryk16KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.8263228.1230.2230.5929.89
GŁUSZKOWSKI Mateusz18UKS Cityzen1:58.8263227.7630.3830.1630.52
79.MAŁYSKA Bartosz20KU AZS UMCS Lublin1:58.9263127.5830.1030.6530.59
80.WŁODARCZYK Maciej20AZS AWF Warszawa1:59.1262727.6530.4230.7030.35
81.PIÓRO Artur28MKS ,,Pałac Młodzieży''1:59.4162327.7229.8530.8830.96
82.STEC Kacper20AZS AWF Katowice1:59.4962227.4730.1731.0630.79
BORKOWSKI Kacper19KU AZS UMCS Lublin1:59.4962227.6230.3031.0930.48
84.ĆWIEK Wiktor16UKS G-8 Bielany Warszawa1:59.5262127.6830.0430.8430.96
85.WODYŃSKI Bartosz17KU AZS Politechniki Łódzkiej1:59.7161827.8229.8831.0530.96
86.ZAREMBA Jakub18UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.0761328.1330.4130.9230.61
87.ROZMYSŁOWSKI Eryk17UKS GOS Raszyn2:00.2261028.1331.1130.6430.34
88.CZERWIŃSKI Łukasz18UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.2361026.7830.2131.6731.57
89.FAJKOWSKI Piotr18MKS Trójka Łódź2:00.3260927.5330.4431.1331.22
90.BARUSIŃSKI Kordian18UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.3960827.4230.8131.6630.50
91.GAWRON Oliwier16WKS Śląsk Wrocław2:00.4160727.6030.6331.0931.09
92.BUKHOVETS Oleksandr20UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.4360727.2930.7031.8230.62
93.SOBIESZUK Kacper17KU AZS UMCS Lublin2:00.5560528.0631.2230.7030.57
94.KARPIŃSKI Jakub16UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.6660428.0330.4231.1531.06
95.KOTARSKI Jakub18UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.6760328.1230.6031.3030.65
96.MUSZYŃSKI Jakub18MUKS ''Piętnastka''2:00.7660227.9930.6830.5931.50
97.ROMANOWSKI Dawid16UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:00.8260126.6930.4731.9031.76
98.WALTER Jakub15MOSM Tychy2:00.8360128.0631.4832.0629.23
99.JAWORSKI Norbert21KU AZS UMCS Lublin2:01.0759728.2630.3331.5830.90
100.KONCKI Bartłomiej18KS ,,Wisła'' Puławy2:01.1659628.1930.8331.2330.91
101.RAFAŁ Kacper15UKS "V" Łomianki2:01.2159528.3531.1530.6731.04
102.RODKIEWICZ Radosław16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:01.2659527.2530.1131.8132.09
103.MAYERBERG Kacper19UKP Unia Oświęcim2:01.3159428.5631.0631.1330.56
104.ZUBIK Stanisław18UKP ,,Polonia Warszawa''2:01.4159227.5430.2431.3332.30
105.SZARPAK Marcin18AZS AWF Katowice2:01.6358926.8230.0832.4032.33
106.SKIERSKI Radosław19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy2:01.6758927.8330.5830.3832.88
NOSARZEWSKI Kornel16Mokotowski UKP Warszawianka- W2:01.6758928.8330.3831.1831.28
108.BIELAS Jakub17UKS Ruch Grudziądz2:01.7058827.8130.5731.5831.74
109.CHMIELEWSKI Krzysztof15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:01.7858728.0730.6231.4531.64
110.PACŁAWSKI Jakub19Akademia Aqua Sport2:02.0758328.2031.2231.7930.86
111.KAPAŁA Szymon16MTP Kormoran Olsztyn2:02.1158228.8930.8931.5830.75
112.MAJOR Daniel18UKP Unia Oświęcim2:02.1658228.0130.9331.8531.37
RĄPAŁA Tomasz17UKS GOS Raszyn2:02.1658228.0831.0431.8531.19
114.KEMPA Mikołaj20KU AZS UMCS Lublin2:02.2658028.8831.5631.2230.60
115.LEŚNIAK Maksymilian15UKS 190 Łódź2:02.4357827.5331.5031.9831.42
116.KARPIEL Dominik18CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:02.4857727.8030.4231.8632.40
117.NIEDZIAŁEK Michał16MTP Kormoran Olsztyn2:02.8157229.1531.3231.4530.89
118.BOBORYK Wojciech17KS Delfin Gdynia2:02.9257127.4530.7232.2232.53
119.ROGUSKI Mateusz16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:03.1656828.1231.1331.8132.10
120.BORSUK Łukasz18UKP Fala Kraśnik2:03.1856728.1531.5532.3631.12
121.CHMIELEWSKI Michał15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:03.3156528.2731.0631.9432.04
122.RAJCA Wiktor17UKS 190 Łódź2:03.6056229.2331.5432.1530.68
123.MALINOWSKI Jakub16MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:03.6156128.1630.7132.3432.40
124.WÓJCIK Mateusz18UKS ''ORKA'' Lubań2:03.7256027.8631.2032.6632.00
125.BIAŁEK Paweł15UKS G-8 Bielany Warszawa2:03.8155927.1431.0332.8532.79
126.PITYŃSKI Wiktor16WKS Śląsk Wrocław2:03.8955827.9131.5932.5031.89
127.BIEDKA Mikołaj16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:04.0055627.1830.9333.1232.77
128.CHYRCHAŁA Rafał17UKS ,,ORKA'' Zamość2:04.2355328.4930.3732.5432.83
129.KOWALSKI Mateusz14UKS Tri-Team Rumia2:04.2655329.0431.6232.4131.19
130.DOŁOWY Grzegorz17IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:04.4055128.7431.0832.5532.03
131.POPIELA Karol19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy2:04.6654728.1631.4832.8032.22
132.STEFANOWSKI Bartosz16UKS Nawa Skierniewice2:04.7654628.8331.1332.2932.51
133.TOMASZEWSKI Aleks15UKS Tri-Team Rumia2:04.8154528.6131.6032.5532.05
134.KRASICKI Artur24KP Delfin Inowrocław2:04.9454428.3331.5432.9332.14
135.SKIBIAK Hubert15UKS 190 Łódź2:05.0554229.1731.8332.5031.55
136.CIARCZYŃSKI Janusz18St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:05.0754228.6131.9232.5132.03
137.BEDNAREK Przemysław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:05.1754129.0631.5132.4132.19
138.JENDRZEJCZYK Maxim15UKS G-8 Bielany Warszawa2:05.2254028.3031.9033.1031.92
139.GOTOWSKI Dominik17UKS G-8 Bielany Warszawa2:05.4853727.4631.0132.7534.26
140.STAWARUK Michał20AZS Łódź2:05.7053428.0831.6233.0232.98
141.KARLIŃSKI Patryk23SRS Szansa-Start Gdańsk2:05.9053129.0631.7532.3932.70
142.GĄSIOROWSKI Michał16UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:06.1752827.3931.5533.3233.91
143.KUCZMA Jędrzej21KS AZS AWF Wrocław2:06.2052728.4331.5732.8333.37
144.JANECKI Mateusz18MKS ,,Pałac Młodzieży''2:06.3052628.4031.9733.0232.91
145.SOKOŁOWSKI Fabian16Dwójka Morena Gdańsk2:06.3352628.8831.7432.7632.95
146.HRYNIEWICKI Krzysztof15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:06.5952328.2931.9633.0333.31
147.POPIOŁEK Dawid17KU AZS UMCS Lublin2:06.7352128.6632.0033.4932.58
148.CHOJNOWSKI Tomasz17Mokotowski UKP Warszawianka- W2:06.9551827.9631.5535.0432.40
149.PYRZYŃSKI Daniel15Toruń Multisport Team2:07.1251629.0532.0432.9633.07
150.BULIŃSKI Hektor14UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.1451628.5432.9533.6032.05
151.GOŁACKI Sergiusz15UKS 190 Łódź2:07.8350829.6333.0832.9932.13
152.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian15UKS Tri-Team Rumia2:07.9850629.1632.2833.5033.04
153.KACPERSKI Maciej15UKS MOS Ełk2:08.1050428.2232.2333.4434.21
154.DOMALEWSKI Bartłomiej14MTP Kormoran Olsztyn2:08.2650229.1633.0433.7032.36
155.BARCZYK Jan16UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.3250229.3431.7233.5033.76
156.KRUSZEWSKI Adrian15MTKP Delfin Toruń2:08.5050029.1131.8933.9933.51
157.KUPCEWICZ Kajetan16MKS SP 63 Bydgoszcz2:09.6148728.7232.8334.0034.06
158.KOZŁOWSKI Konrad15MTP Kormoran Olsztyn2:10.0448230.6833.1133.7932.46
159.KRASOWSKI Krzysztof15UKS Tri-Team Rumia2:10.0948228.8932.5134.3934.30
160.PAWLAK Hubert16KU AZS Politechniki Łódzkiej2:10.4447828.7433.4434.4433.82
161.WORONKO Maciej14MKS Medyk Giżycko2:10.8547330.2633.2134.6932.69
162.WRZOSEK Bartosz15UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.0047229.2532.3734.2035.18
163.WOŹNY Maksym14KS JUST SWIM Jelenia Góra2:11.0947129.6533.3235.2732.85
164.JAKUBCZYK Patryk18St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:11.2546930.9033.5334.0032.82
165.ZIELIŃSKI Maksymilian16UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.8846228.5733.3235.6134.38
166.SZCZERBA Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.4245727.5932.1935.0337.61
167.GRZEGRZÓŁKA Albert16UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.7045428.6932.7634.8936.36
168.RUTKIEWICZ Jakub18St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:13.3044830.3934.1234.5234.27
169.ZIEMBOWICZ Franciszek15UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:14.4243629.4832.8835.2736.79
170.JAWORSKI Kamil15MOSM Tychy2:14.5143630.3234.0935.3234.78
171.TRYKACZ Kacper14MTP Kormoran Olsztyn2:15.7842330.3135.6635.6634.15
172.CIEŚLEWICZ Wiktor16MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:18.3740029.9334.4237.1636.86
173.OSSOWSKI Damian17MKS SP 63 Bydgoszcz2:18.8339630.4436.1935.7236.48
174.JURCZAK Bartosz15MTP Kormoran Olsztyn2:18.8439631.5335.5237.3334.46
175.ŁAKOTA Wojciech15MOSM Tychy2:19.2339331.9835.6736.6334.95
176.PASIECZNY Bartłomiej15UKP Jedynka Elbląg2:19.9338731.1735.2737.7535.74
177.WOŹNIAK Piotr14MTP Kormoran Olsztyn2:19.9538731.9035.3537.0535.65
178.OSEŁKOWSKI Mateusz14MTP Kormoran Olsztyn2:20.0338631.5335.8437.0135.65
179.AJTEL Jakub16Dwójka Morena Gdańsk2:20.9237932.2835.0036.6237.02
180.DZIEDZIC Dawid20AZS AWF Katowice2:21.3137626.2527.9948.4038.67
181.KRAJEWSKI Mateusz16St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:21.6137331.2035.9238.2536.24
182.KOWALSKI Maciej15St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:21.7837232.6636.3836.5336.21
183.ORŁOWSKI Igor14KS Rekin Świebodzice2:22.0337031.1536.0637.7337.09
184.DULNIAK Ryszard15UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.5135931.1136.0938.2138.10
185.DZIERKACZ Igor14MKS SP 63 Bydgoszcz2:24.7135032.3137.0837.8637.46
186.BAK Szymon14KS Rekin Świebodzice2:26.6433632.9036.7238.7438.28
187.PRZYBYŁA Kacper21AZS AWF Katowice2:26.8933425.0827.1853.0341.60
188.CZERNIAWSKI Tobiasz14KS Płetwal Szczytno2:31.2330633.0338.2440.2039.76
189.TURLIŃSKI Jędrzej14MKS Medyk Giżycko2:31.5330535.1538.8039.6637.92
190.GRITZNER Mikołaj14MKS Medyk Giżycko2:32.2430034.4938.8140.4438.50
191.NORBERCIAK Filip16UKS Wodnik Końskie2:52.2420734.4844.2748.0645.43


<< TOP >>
Konkurencja 12
2019-05-16 - 10:28
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
27.72
29.13
28.96
29.13
29.62
30.18
27.72
28.22
28.05
28.93
TCHÓRZ Alicja
NAZIĘBŁO Klaudia
TCHÓRZ Alicja
GÓRNIAK Katarzyna
NAZIĘBŁO Klaudia
PORZELSKA Anna
TCHÓRZ Alicja

URBANCZYK Aleksandra
00101
00101
00104
01006
00101
00104
00101

02305
Glasgow (GBR)
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw.
Belgrade (SRB)
Belgrade (SRB)
Ostrowiec Sw.
Glasgow (GBR)

Opole
2018
2011
2009
2011
2008
2009
2018

2017

minimum MSsen : 28.22  /  minimum MEJ dzw 14 - 17: 28.93

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TCHÓRZ Alicja27MKS Juvenia Wrocław28.00902A
minimum MŚ
2.NAZIĘBŁO Klaudia26MKS Juvenia Wrocław28.92819A
3.GÓRNIAK Katarzyna24UKP Gryf Dębica29.47774A
4.NASKRĘT Agata21UKS G-8 Bielany Warszawa29.48773A
5.HERASIMOWICZ Zuzanna17AZS AWF Warszawa29.61763A
6.MOZOŁOWSKA Emilia17UKP ,,Polonia Warszawa''29.90741A
7.KOLUCH Julia19UKS Kapry-Armexim Pruszków30.03731A
8.JURCZYK Karolina18MKS Dziewiątka Dzierżoniów30.04730A
9.TRENTKIEWICZ Dominika15UKS MOS w Opolu30.18720A
10.JUC Aleksandra18UKS Manta Warszawa Włochy30.33710A
11.MODRZEJEWSKA Magdalena17MKS SMS Victoria Racibórz30.34709B
12.MAGIEROWSKA Julia17AZS AWF Katowice30.43703B
13.POGORZELSKA Laura18UKS SMS Galicja Kraków30.52696B
14.MAIK Julia16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.58692B
15.WRZOSEK Iga19St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz30.69685B
16.GÓRECKA Weronika19AZS AWF Warszawa30.78679B
17.ULICKA Alicja18UKS Nawa Skierniewice30.82676B
KRÓL Wiktoria17UKS SMS Galicja Kraków30.82676B
19.GAWRON Paula15CSTiR Strzyżów30.83676B
20.FRYCKOWSKA Natalia20MKP Szczecin30.85674B
21.MACIUSZEK Wiktoria15MKS Juvenia Wrocław30.86674R
22.CIEPLAK Aleksandra18UKS Olimpic Warka30.87673R
23.BUSZKA Kornelia16UKP ,,Polonia Warszawa''30.90671
24.POZNAŃSKA Justyna14UKS SP 8 Chrzanów30.98666
25.PISKORSKA Adela16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica30.99665
26.ROGOWSKA Katarzyna19MKP Szczecin31.03663
SIENKIEWICZ Martyna15TP Zielona Góra31.03663
28.JAKUBCZAK Martyna17Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.05661
29.ROSIŃSKA Karolina17Grudziądzki KP ,,Orka''31.10658
GUS Julia20MUKS ''Piętnastka''31.10658
31.KOZIŃSKA Anna16UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.13656
32.WŁODARCZYK Ewelina23WKS Śląsk Wrocław31.21651
33.RYDYŃSKA Marianna15MUKS ''Piętnastka''31.22651
34.KOWAL Emilia17UKS SMS Galicja Kraków31.33644
35.HEBEL Natalia14UKS Żabianka Gdańsk31.36642
36.PIOTROWICZ Martyna15UKS G-8 Bielany Warszawa31.41639
37.MIGDAŁ Maria18UKS Żabianka Gdańsk31.42638
38.KOŚCIELNIAK Aleksandra17UKS Shark Rudna31.44637
39.WECKWERT Iga15UKS Żabianka Gdańsk31.48635
40.LATAŁA Weronika15Starachowicki Klub Pływacki BA31.52632
41.WYGNAŁ Maja16MKS SMS Victoria Racibórz31.73620
42.PIOTROWSKA Wiktoria16UKS Żabianka Gdańsk31.76618
43.POGORZELSKA Inez19UKS GOS Raszyn31.84613
44.DUDEK Aleksandra18MUKS ''Piętnastka''31.89610
45.SZUPER Katarzyna15UKS ,,ORKA'' Zamość31.90610
46.SIOMA Zuzanna15UKS ,,ORKA'' Zamość32.06601
47.NIEMIEC Aleksandra22MUKP Fala Ropczyce32.17595
48.ADAMSKA Julia16UKS G-8 Bielany Warszawa32.28589
49.GARULA Wiktoria17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej32.29588
50.WAŚNIEWSKA Martyna15UKP Jedynka Elbląg32.33586
51.HERBREDER Gabriela16UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.38583
52.BUJAK Klara17UKS G-8 Bielany Warszawa32.41582
53.PIOTROWICZ Maja17KU AZS UMCS Lublin32.51576
54.BERNAT Laura14KS OLIMPIA Lublin32.54575
55.CZECHYRA Agata16KS Warta Poznań32.66568
56.KOPICZYŃSKA Agata17UKS G-8 Bielany Warszawa32.73565
57.GROŃ Weronika16MUKS ''Piętnastka''32.81561
58.KUŁAKOWSKA Monika16MKS Medyk Giżycko32.85558
59.MACIOŁA Maja16AZS AWF Warszawa33.04549
60.FRĄCKIEWICZ Martyna16TP Zielona Góra33.08547
61.WOŚ Weronika15UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.17542
62.BOGUCKA Dagmara22KS AZS AWF Wrocław33.20541
63.KUROPATWA Weronika18UKS Żabianka Gdańsk33.21540
64.KANTECKA Julia16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn33.24539
65.DEMBOWSKA Weronika16CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej33.59522
66.BIDNIK Wiktoria15UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.68518
67.MAZIAR Alicja17KS Rekin Świebodzice33.96505
68.KOWALSKA Zofia15MKS SP 63 Bydgoszcz34.01503
69.STAWICKA Julia14UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.15497
70.STANSBERRY Liliane16UKS GOS Raszyn34.22494
71.BEJSTER Wiktoria14MKS Dziewiątka Dzierżoniów35.20454
72.ŁABAJ Zuzanna16MTP Kormoran Olsztyn36.41410
73.NOWAK Paulina14UKS Tri-Team Rumia36.50407
74.FALKOWSKA Natalia15MKS SP 63 Bydgoszcz39.19329
75.BELCZEWSKA Monika25SRS Szansa-Start Gdańsk43.18246
DYSKW.SUCHECKA Katarzyna20KU AZS UMCS Lublin
O1
DYSKW.KULAGA Dominika22UKP Gryf Dębica
O1
DYSKW.ŚWIĄTEK Joanna17UKP Gryf Dębica
G1


<< TOP >>
Konkurencja 13
2019-05-16 - 10:39
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
24.71
25.27
25.90
25.82
26.79
26.79
27.58
24.71
25.17
24.71
24.71
25.84
POLEWKA Tomasz
STOKOWSKI Kacper
KAŹMIERCZAK Kamil
RADZISZEWSKI Krzysztof
KAROLCZAK Jan
KAROLCZAK Jan
RADZISZEWSKI Krzysztof
POLEWKA Tomasz

POLEWKA Tomasz
POLEWKA Tomasz
00611
05114
00505
05114
05114
05114
00414
00611

00611
00611
Lublin
Lublin
Szczecin
Lodz
Lublin
Lublin
Berlin (GER)
Lublin

Lublin
Lublin
2017
2017
2016
2018
2016
2016
2016
2017

2017
2017

minimum MSsen : 25.17  /  minimum MEJ chł 15 - 18: 25.84

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.POLEWKA Tomasz25AZS AWF Katowice25.15868A
minimum MS
2.BUGDOL Rafał24AZS AWF Katowice25.60823A
3.UNGEHEUER Mateusz23KU AZS AGH Kraków25.69815A
4.KAŹMIERCZAK Kamil20TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód25.70814A
5.KRASKA Jakub19AZS Łódź25.73811A
6.RADZISZEWSKI Krzysztof17UKS G-8 Bielany Warszawa25.84801A
minimum MEJ
LUDWICZAK Piotr23UKS Shark Rudna25.84801A
8.MOŚCICKI Jakub18UKS G-8 Bielany Warszawa26.04782A
9.STOKOWSKI Kacper20UKS G-8 Bielany Warszawa26.10777A
10.ZBUTOWICZ Karol21UKS G-8 Bielany Warszawa26.17771A
11.FRANKE Paweł20UKS G-8 Bielany Warszawa26.30759B
12.MŁYNARCZYK Karol19UKS G-8 Bielany Warszawa26.49743B
13.CHRZANOWSKI Damian21WKS Śląsk Wrocław26.58736B
14.ŚWIDERSKI Bartłomiej21AZS AWF Warszawa26.80718B
MALEC Mikołaj18MKS Trójka Łódź26.80718B
16.SKIERKA Jakub21TP Zielona Góra26.82716B
17.KOSIŃSKI Filip15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy26.85714B
18.BALCERAK Jakub19MKS Trójka Łódź26.95706B
19.SŁOWIK Rafał19UKS G-8 Bielany Warszawa26.96705B
20.KĘDZIA Wiktor19MKP Szczecin27.09695?
WINIATOWSKI Patryk20MUKS ''Piętnastka''27.09695?
22.BALICKI Michał19UKS SMS Galicja Kraków27.10694R
23.NOWICZKOW Jakub18KU AZS UMCS Lublin27.14691
24.KOŁODZIEJSKI Filip23UKS "AS" Zielona Góra27.22685
25.ŻOŁĄDŹ Stanisław16UKS G-8 Bielany Warszawa27.24683
26.KUCZAK Adam19WKS Śląsk Wrocław27.28680
27.NIEDZIAŁEK Dominik21KU AZS UMCS Lublin27.29680
BRYŁA Kamil20KU AZS UMCS Lublin27.29680
29.ROŻENEK Patryk17KS Górnik Radlin27.35675
30.KAŹMIERCZAK Bruno17UKS GOS Raszyn27.43669
31.WANAT Grzegorz16UKS SMS Galicja Kraków27.45668
32.PUZIO Radosław18UKS ''ORKA'' Lubań27.63655
33.KRÓL Jan17KS KSZO Ostrowiec Św.27.66653
34.KOSTANOWICZ Artur21Mokotowski UKP Warszawianka- W27.74647
35.SIECZEK Oliwier15UKS G-8 Bielany Warszawa27.77645
36.MASIUK Ksawery15UKS G-8 Bielany Warszawa27.79644
37.SMOLIŃSKI Paweł18UKS Junior Kluczbork27.90636
38.ZAJĄC Mateusz17MKS SMS Victoria Racibórz27.94633
39.MILBRANT Kacper18AZS AWF Katowice28.03627
40.MICIUL Michał19TP Zielona Góra28.05626
41.SAWICKI Bartosz19AZS AWF Katowice28.10623
42.NOWODWORSKI Dawid22CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej28.11622
43.BLIŹNIEWSKI Franciszek17MKS Trójka Łódź28.14620
44.CEPUCHOWICZ Jakub17UKS ''ORKA'' Lubań28.24613
45.SUCHAŃSKI Przemysław18UKP Unia Oświęcim28.27611
46.WOŁOSZYN Roman18KU AZS UMCS Lublin28.33607
47.BRĄCZEK Kacper16UKP Unia Oświęcim28.36606
48.NAUMENKO Artem23KU AZS AGH Kraków28.39604
49.WLAZŁOWSKI Damian20MKS Polonia Warszawa28.43601
50.KUŚ Aleksander15UKS Alfa Bukowno28.56593
51.RYBIŃSKI Filip17St. Szkoła Pływania ,,Orka''28.69585
CZERWIŃSKI Łukasz18UKS G-8 Bielany Warszawa28.69585
53.SORDYL Mateusz20AZS AWF Katowice28.82577
WALTER Jakub15MOSM Tychy28.82577
55.ZUBIK Jan16UKP ,,Polonia Warszawa''29.07562
56.GOTOWSKI Dominik17UKS G-8 Bielany Warszawa29.08562
57.KOWALIK Piotr28KU AZS UAM Poznań29.15558
58.WALENCIAK Aleksander17UKS "V" Łomianki29.27551
59.CIERPIAŁ Jakub17UKS ,,Siódemka'' Brodnica29.35546
60.OLSZEWSKI Jakub15MUKS ''Piętnastka''29.38545
61.BIAŁEK Paweł15UKS G-8 Bielany Warszawa29.73526
62.WITAN Daniel23UKS Olimpic Warka29.78523
63.CYCKOWSKI Aleksander16UKP Jedynka Elbląg29.79522
64.KRASICKI Artur24KP Delfin Inowrocław29.82521
65.WNUK Jakub18KS Posnania Poznań29.88518
66.LEŚNIEWSKI Patryk16UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.05509
67.KARPIŃSKI Jakub16UKS G-8 Bielany Warszawa30.15504
68.SADŁO Marcel18CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej30.41491
69.JACHYM Maciej16KS Rekin Świebodzice30.65480
70.WYTYK Marcel18KS Warta Poznań30.88469
71.KACPERSKI Maciej15UKS MOS Ełk30.94466
72.GĄSIOROWSKI Michał16UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.01463
73.CHYRCHAŁA Rafał17UKS ,,ORKA'' Zamość31.03462
74.ŁOKAJ Michał15UKS Shark Rudna31.11459
75.BISKUP Patryk21Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.17456
76.BIELAS Jakub17UKS Ruch Grudziądz31.42445
77.CIEŚLEWICZ Wiktor16MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz31.63436
78.MUSIAŁ Filip15UKS ''ORKA'' Lubań32.36407
79.BRDYS Miłosz17KS AZS AWF Wrocław32.69395
80.GRABOWSKI Mikołaj15MTP Kormoran Olsztyn33.33373
81.OLIWA Oskar15UKS G-8 Bielany Warszawa33.94353
82.NOWACKI Jacek14MTP Kormoran Olsztyn35.21316
83.ŚWIERCZ Filip14UKS Wodnik Końskie38.03251
84.NORBERCIAK Filip16UKS Wodnik Końskie38.45243
DYSKW.KOWALEWSKI Paweł16MKS Juvenia Białystok
O1
DYSKW.SIENKIEWICZ Aleksander16TP Zielona Góra
O1


<< TOP >>
Konkurencja 14
2019-05-16 - 10:50
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
1:07.92
1:08.25
1:09.65
1:09.19
1:10.43
1:12.17
1:07.92
1:07.43
1:07.92
1:07.92
1:10.15
SZTANDERA Dominika
HALLMANN Weronika
HALLMANN Weronika
KRAWCZYK Paulina
KRAWCZYK Paulina
CHRZAN Zofia
SZTANDERA Dominika

SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
00101
00114
01310
00416
00416
03310
00101

00101
00101
Lublin
Lodz
Netanya (ISR)
Prague (CZE)
Gorzow Wlkp.
Oswiecim
Lublin

Lublin
Lublin
2017
2018
2017
2009
2008
2019
2017

2017
2017

minimum MSsen : 1:07.43  /  minimum MEJ dzw 14 - 17: 1:10.15

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.HALLMANN Weronika19AZS AWF Warszawa1:09.87773A32.9136.96
2.SZTANDERA Dominika22MKS Juvenia Wrocław1:09.97769A31.9837.99
3.IWANOWSKA Alexandra19MKS Juvenia Wrocław1:10.04767A32.7837.26
4.SAMUŁA Wiktoria20KU AZS UMCS Lublin1:10.53751A33.1937.34
5.KOBUSZEWSKA Karolina23UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 1:12.21700A34.1538.06
6.WOJTKOWIAK Alicja16MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:12.35696A33.5338.82
7.KRAWCZYK Paulina26KS AZS UWM Olsztyn1:12.42694A33.5438.88
8.SZOPA Marta19CSTiR Strzyżów1:12.83682A34.4638.37
9.URYGA Paulina24KU AZS AGH Kraków1:13.09675A34.1738.92
10.CHRZAN Zofia14UKS ,,Lokomotywa''1:13.24671A34.1939.05
11.WIKIEŁ Angelika21SP ,,Narew'' w Ostrołęce1:13.45665B34.2539.20
12.RUTKOWSKA Agnieszka18TP Skalar Słupsk1:13.54663B35.6637.88
13.ŻMUDA Weronika19KU AZS UMCS Lublin1:13.60661B34.2639.34
14.CHMIEL Liwia17UKS Trójka Środa Wlkp.1:13.69659B34.3839.31
15.KLIMCZYK Katarzyna15UKS MOS w Opolu1:13.78656B34.4539.33
16.SKOWROŃSKA Wiktoria18MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:14.23644B34.0840.15
17.MARUSZCZYK Beata19MKS SMS Victoria Racibórz1:14.44639B34.3340.11
18.HELLAK Emilia16WKS Śląsk Wrocław1:14.85628B34.7640.09
19.MALEC Klaudia15UKS ,,ORKA'' Zamość1:15.00625B35.0739.93
20.KERTYŃSKA Nadia16WKS Śląsk Wrocław1:15.44614B35.7039.74
21.BURA Julia17UKS SMS Galicja Kraków1:15.49613R35.3340.16
22.KOCJAN Victoria19MKS SMS Victoria Racibórz1:15.55611R34.9340.62
23.AMILKIEWICZ Aleksandra14KS OLIMPIA Lublin1:15.7360734.8640.87
24.DOBOSZ Kalina17UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.7860635.3740.41
25.HERBREDER Gabriela16UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:15.9460235.4640.48
26.OBAJTEK Aleksandra16AZS AWF Warszawa1:16.2859434.4641.82
27.PRZYBYSZ Olga18UKS ''ORKA'' Lubań1:16.3659235.4440.92
28.OLESZAK Maja17TP Zielona Góra1:16.4159135.5340.88
29.DZWONNIK Zuzanna19KU AZS Politechniki Łódzkiej1:16.4559035.7340.72
30.KEMPA Anna18MMKS Kędzierzyn-Koźle1:16.4659035.4241.04
31.CYGAN Julia15MUKS ''Piętnastka''1:16.8658035.9040.96
32.TOMASZEK Aleksandra19MKS Polonia Warszawa1:16.8958036.0040.89
33.RUSSEK Agata16UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.9057935.8141.09
34.MOTYL Sara16KU AZS Politechniki Łódzkiej1:16.9257936.1640.76
35.HOROVA Oksana17UKS SMS Galicja Kraków1:17.0157735.7241.29
36.PRUSIK Kamila17MKP Szczecin1:17.0257735.0741.95
37.PIECHOWICZ Karolina14KS Płetwal Szczytno1:17.0657635.2141.85
38.KACZOROWSKA Alicja15UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.5156636.6040.91
39.HERMANOWSKA Natalia15MUKS ''Piętnastka''1:17.5756536.1641.41
40.STAWICKA Julia14UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:17.5856435.5842.00
41.MAJSZUTOWICZ Paulina21MKP Szczecin1:17.6156436.0741.54
42.DRAGAN Julia15KS OLIMPIA Lublin1:17.8455936.1941.65
43.ADAMEK Barbara17KS OLIMPIA Lublin1:18.1255335.7042.42
44.OWERKO Julia17UKS GOS Raszyn1:18.2655036.5641.70
45.KISIEL Gabriela19MKP Szczecin1:18.4154736.1942.22
46.PIEKARSKA Agata17UKS ,,Pływacy'' Augustów1:18.4354636.3542.08
47.BEDNARZ Julia15UKS ,,ORKA'' Zamość1:18.4454636.1442.30
48.ZIENTARSKA Karolina17UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.9453636.7642.18
49.ZIELIŃSKA Maria15MPKS Orka Ciechanów1:19.2353036.9142.32
50.WOŚ Weronika15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:19.2952936.3142.98
51.KRASZEWSKA Martyna14MTP Kormoran Olsztyn1:19.6452237.6941.95
52.FILIPEK Jagoda20KS AZS AWF Wrocław1:19.6852137.0442.64
53.LALA Nadia15UKS Salmo Żory1:20.1651238.4341.73
54.DOROSZKIEWICZ Anna14UKP Jedynka Elbląg1:20.1951136.2043.99
55.KOWALCZYK Agata18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy1:20.3650838.3841.98
KOPROWSKA Kinga14MKS SP 63 Bydgoszcz1:20.3650838.3242.04
57.WECKWERT Iga15UKS Żabianka Gdańsk1:20.7850038.3342.45
58.GLEJZER Marcelina17KS Rekin Świebodzice1:20.8549938.2142.64
59.KOZIŃSKA Anna16UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:21.5548638.5143.04
60.KUCHARSKA Dominika14UKS Trójka Środa Wlkp.1:22.3547235.7946.56
61.GOMUŁKA Natalia15UKS 190 Łódź1:22.5546838.8943.66
62.LASECKA Aleksandra16MKS SP 63 Bydgoszcz1:22.7346538.5644.17
63.CZERWIŃSKA Maja14MKS SP 63 Bydgoszcz1:23.2345738.3944.84
64.PIASECKA Alicja15UKS Żabianka Gdańsk1:23.7744839.0844.69
65.KULIK Wiktoria16MTP Kormoran Olsztyn1:23.8244739.9943.83
66.KUROPATWA Weronika18UKS Żabianka Gdańsk1:24.4143840.3544.06
67.KOWALSKA Jessica15KS JUST SWIM Jelenia Góra1:27.2139740.6046.61
POLASIK Natalia17MKS Medyk Giżycko1:27.2139740.8146.40
69.CAJZER Emilia14KS Rekin Świebodzice1:28.1838440.7047.48
70.FRANKOWSKA Monika14MKS SP 63 Bydgoszcz1:28.9237541.2747.65
71.CIEMIEWSKA Marcelina14MPKS Orka Ciechanów1:32.9532842.2150.74


<< TOP >>
Konkurencja 15
2019-05-16 - 11:07
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MŚJ (Budapeszt/Węgry)
Minimum MEJ (Kazań/Rosja)
1:00.24
1:02.04
1:02.25
1:02.45
1:04.62
1:07.05
1:00.24
59.95
1:00.24
1:00.24
1:03.26
STOLARSKI Marcin
KUSTO Robert
TOKARSKI Krzysztof
MACHNIK Mikołaj
SIEMIŃSKI Piotr
MACHNIK Mikołaj
STOLARSKI Marcin

STOLARSKI Marcin
STOLARSKI Marcin
02314
02101
01311
01111
02314
01111
02314

02314
02314
Szczecin
Hodmezovasarhely (HUN)
Dubai (UAE)
Ostrowiec Sw.
Hodmezovasarhely (HUN)
Drzonkow
Szczecin

Szczecin
Szczecin
2016
2016
2013
2009
2015
2007
2016

2016
2016

minimum MSsen : 59.95  /  minimum MEJ chł 15 - 18: 1:03.26

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.KAŁUSOWSKI Jan19MKS Trójka Łódź1:01.50800A28.6832.82
2.ROGUSKI Bartłomiej26AZS AWF Warszawa1:02.50762A29.6032.90
3.ARENTEWICZ Jacek22UKS Shark Rudna1:02.77752A29.5133.26
4.HOŁUB Maciej24AZS AWF Katowice1:02.93747A29.4333.50
5.SOLAK Łukasz20KU AZS AGH Kraków1:02.98745A29.6333.35
6.SZER Michał24MKS Piaseczno1:03.13739A28.6134.52
KUSTO Rafał20UKS ''ORKA'' Lubań1:03.13739A29.9733.16
8.ROMANOWSKI Kamil22AZS AWF Katowice1:03.28734A29.8233.46
SUZIN Marcin26KU AZS AGH Kraków1:03.28734A29.6533.63
10.SZWEDZKI Dawid25WKS Śląsk Wrocław1:03.46728A30.4433.02
11.NOWAK Patryk24AZS AWF Katowice1:03.70720B29.6234.08
12.KUSTO Robert21AZS AWF Warszawa1:03.81716B29.8533.96
13.KRULIKOWSKI Maciej20AZS AWF Katowice1:03.82716B29.7734.05
14.BĄCZKOWSKI Bartosz22MKS Polonia Warszawa1:04.01709B30.2433.77
15.KADROW Konrad22KU AZS UMCS Lublin1:04.27701B30.2534.02
16.WIEKIERA Dawid17MKP ,,Wodnik 29'' Tychy1:04.39697B30.3534.04
17.DUBAS Mateusz18AZS AWF Katowice1:04.41696B30.5633.85
18.ŻURAWEL Nazar16WKS Śląsk Wrocław1:04.50693B30.1234.38
19.PIOTROWICZ Kamil19MKS Trójka Łódź1:04.53692B29.6334.90
20.BEBEROK Filip19TP Zielona Góra1:04.58691B29.4535.13
21.RĘBACZ Maciej19UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.81683R31.1333.68
22.PACZYŃSKI Oliwer22KU AZS UMCS Lublin1:05.02677R30.1034.92
23.KARNIK Kacper18MKS Wodnik Radom1:05.2167130.2234.99
24.STOLARSKI Marcin23KU AZS UMCS Lublin1:05.3766631.1834.19
25.BACHLAJ Dorian20MKS SMS Victoria Racibórz1:05.5166231.2434.27
26.KAMINIARZ Jakub23UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.5266130.9634.56
27.KAŁA Mikołaj19"Sikret" Gliwice1:05.5566030.7134.84
28.JUNG Krzysztof20AZS AWF Katowice1:05.7265530.5135.21
29.LECHOWICZ Filip22KU AZS AGH Kraków1:05.7565430.8634.89
30.WIECIŃSKI Andrzej18MTKP Delfin Toruń1:05.8865130.3735.51
31.DOBKOWSKI Francesco18MTP Kormoran Olsztyn1:06.1164430.8335.28
32.DROŚ Patryk22CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:06.1864230.5635.62
33.KLIMAS Michał17KS KSZO Ostrowiec Św.1:06.4063531.3335.07
34.NOWAK Kacper19UKP Unia Oświęcim1:06.7962430.6336.16
35.BUBAK Dawid17MKS SMS Victoria Racibórz1:06.9162131.0035.91
36.SKÓRA Bartosz16UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:06.9462030.4636.48
37.ŁUKASIK Mikołaj17WKS Śląsk Wrocław1:07.0661731.0236.04
38.GUZY Marcel18DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob1:07.1561431.5935.56
39.TARASEWICZ Marcel15UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.1761431.7135.46
40.GREBER Artur18UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.2761131.2136.06
41.LEJMAN Kacper25AZS AWFiS Gdańsk1:07.3360931.8935.44
42.GOLENIEC Kamil20AZS AWF Katowice1:07.3660930.8536.51
43.MAŃCZAK Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.4660631.2336.23
44.SZYNAWA Oskar19UKP Unia Oświęcim1:07.5160531.6835.83
45.MICHALCZYK Andrzej19UKP Unia Oświęcim1:07.6860030.2737.41
46.ŚLIWKA Jakub15UKS Salmo Żory1:07.6960031.8635.83
47.WAWRZYNKIEWICZ Piotr21MKP Szczecin1:07.7359930.7936.94
48.SZCZUTKOWSKI Robert21KS AZS AWF Wrocław1:07.9159430.9236.99
49.CEBULA Oskar16WKS Śląsk Wrocław1:08.1758731.5136.66
50.BIELAWA Dominik17KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.2458532.2535.99
51.DZIEDZIC Dawid20AZS AWF Katowice1:08.3058430.7037.60
52.BIEG Oskar19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy1:08.5157831.2437.27
53.KONARSKI Maciej15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.5257832.3636.16
54.PARTYKA Damian18AZS AWFiS Gdańsk1:08.6357531.9836.65
55.PAKUŁA Mateusz19KU AZS Politechniki Łódzkiej1:08.8557031.7737.08
56.KUBOT Szymon22KS Warta Poznań1:09.0556531.9037.15
57.PRZYSTAŁ Adam16UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.4955432.4137.08
58.KRASZEWSKI Daniel18UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.5255430.8638.66
59.CELIŃSKI Jakub17KS Narwal Międzyrzec Podl.1:09.6155131.2838.33
60.GAWRON Oskar20WKS Śląsk Wrocław1:10.0354233.2236.81
61.REDON Alexandre24KS AZS AWF Wrocław1:10.1853832.3537.83
62.DUDZIK Sebastian18UKS SMS Galicja Kraków1:10.2153732.5637.65
63.SOBIECKI Jakub18UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.3653431.9438.42
64.KOMOROWSKI Kacper16MOSM Tychy1:10.4953132.9137.58
URBAŃSKI Filip15UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.4953132.7937.70
66.TOMCZAK Tymoteusz17KS Posnania Poznań1:10.9852032.5038.48
MINICHOWSKI Maksymilian15UKS "V" Łomianki1:10.9852033.3937.59
68.KRACZKOWSKI Tomasz15Starachowicki Klub Pływacki BA1:11.3751232.7338.64
69.KOZIEŃSKI Oliwier15KS ,,Wisła'' Puławy1:11.5050932.8838.62
70.BIEDKA Mikołaj16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:11.8050233.1038.70
71.WOJTALEWICZ Robert18UKP Jedynka Elbląg1:11.8250233.5638.26
72.TUSZYŃSKI Dominik18KP Delfin Inowrocław1:12.1349632.9639.17
73.MALAK Mikołaj18MKS SP 63 Bydgoszcz1:12.4748934.0138.46
74.BARCZYK Jan16UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.4646933.4240.04
75.ŁAKOTA Wojciech15MOSM Tychy1:13.4746934.1239.35
76.KALISIAK Norbert17UKS Nawa Skierniewice1:13.9346034.2139.72
77.JAWORSKI Kamil15MOSM Tychy1:14.6644734.5540.11
78.SZUSTAK Hubert20UKS GOS Raszyn1:14.7744533.3841.39
79.KOŻUCH Kazimerz19KS OLIMPIA Lublin1:14.8744333.0541.82
80.ZIEMBOWICZ Franciszek15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:15.2243734.1941.03
81.KALINOWSKI Rafał22UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.3543535.3939.96
82.KOWALSKI Alexander14MPKS Orka Ciechanów1:16.4541635.1641.29
83.RAJCA Wiktor17UKS 190 Łódź1:16.4941636.3740.12
84.JONOWSKI Michał15St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:16.7641135.5841.18
85.POPIOŁEK Dawid17KU AZS UMCS Lublin1:16.8840936.1140.77
86.MISIEWICZ Igor14UKP Jedynka Elbląg1:19.8336536.6943.14
87.ŁOKAJ Michał15UKS Shark Rudna1:20.5735537.4943.08
88.WRZOSEK Bartosz15UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.7035436.5544.15
89.SULKOWSKI Oskar14MTP Kormoran Olsztyn1:21.2634638.6042.66
90.CZERNIAWSKI Tobiasz14KS Płetwal Szczytno1:23.6831738.6345.05
91.GROT Szymon14UKS Wodnik Końskie1:25.1530140.1345.02
92.GROT Wojciech16UKS Wodnik Końskie1:25.2130039.0446.17
93.OLIWA Oskar15UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.0029239.3946.61
94.TURLIŃSKI Jędrzej14MKS Medyk Giżycko1:26.8728339.8347.04
95.SOBCZAK Mateusz15MTP Kormoran Olsztyn1:26.9828240.4946.49
96.SALAGIERSKI Mateusz15UKS Wodnik Końskie1:32.4023543.2749.13


<< TOP >>
4 - Finały dzień 22019-05-16 - 17:00


Konkurencja 10
2019-05-16 - 17:06
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
1:57.15
1:58.62
2:00.40
2:01.17
2:00.03
2:02.37
1:58.66
JEDRZEJCZAK Otylia
BARZYCKA Paulina
SZCZEPANIAK Karolina
SOKOŁOWSKA Diana
KNOP Aleksandra
KNOP Aleksandra
00114
POL
00114
00309
01605
01605
Budapest (HUN)
Athens (GRE)
Rome (ITA)
Antwerp (BEL)
Lodz
Olsztyn
2006
2004
2009
2012
2018
2017

minimum MSsen : 1:58.66  /  minimum MEJ dzw 14 - 17: 2:02.86

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.POLAŃSKA Aleksandra19UKS GOS Raszyn1:59.5984328.7430.5030.6129.74
2.KOSSAKOWSKA Dominika18AZS AWF Katowice2:01.0081428.6630.5930.7231.03
3.KLIMEK Marta16UKP Unia Oświęcim2:01.1781028.4430.6931.4130.63
minimum MEJ
4.KNOP Aleksandra16UKS 190 Łódź2:01.2380928.3331.43
minimum MEJ
5.GUŚĆ Wiktoria15UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:01.6280128.3431.1431.0331.11
minimum MEJ
6.GEORGES Daniela22KU AZS UMCS Lublin2:03.2277029.6831.4231.1231.00
7.KARPISZ Milena22AZS Łódź2:03.4276729.0131.2831.6131.52
8.TARASIEWICZ Klaudia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:05.2173428.7231.5232.4932.48
9.SKIBIAK Klaudia17UKS 190 Łódź2:05.5372928.9831.6432.5632.35
10.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra18WKS Śląsk Wrocław2:06.0372028.8132.0532.6032.57
Finał B
11.ANDRZEJEWSKA Kamila20KU AZS UMCS Lublin2:05.0673729.6131.2032.1132.14
12.OSINIAK Ewa19KU AZS UMCS Lublin2:06.3371529.9132.1532.2632.01
13.RABINIAK Zuzanna18KU AZS UMCS Lublin2:06.7270829.6631.7132.5932.76
14.ADAMCZYK Julia20KU AZS UMCS Lublin2:06.7870729.8331.8532.5932.51
15.DĄBROWSKA Wiktoria16UKP ,,Polonia Warszawa''2:06.8170729.8732.0732.3132.56
16.SZLĘK Katarzyna17KU AZS Politechniki Łódzkiej2:06.9770429.8532.5033.3231.30
17.MICIAK Agata17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:07.8868929.8832.49
18.WOJCIECHOWSKA Joanna21KU AZS UMCS Lublin2:08.0268729.8732.2532.6233.28
19.NITA Daria18KS Korona Kraków2:08.1768429.9132.5933.4032.27
20.ZARĘBA-PARADOWSKA Julia17UKS G-8 Bielany Warszawa2:09.7865930.0532.4133.4933.83


<< TOP >>
Konkurencja 11
2019-05-16 - 17:14
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
1:46.19
1:48.65
1:48.51
1:51.87
1:53.87
1:57.30
1:47.40
MAJCHRZAK Kacper
KRASKA Jakub
STOKOWSKI Kacper
MŁYNARCZYK Karol
BUJOCZEK Filip
ORLICZ Filip
00115
03805
05114
05114
02711
05114
Taipei (TPE)
Buenos Aires (ARG)
Hodmezovasarhely (HUN)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Olsztyn
2017
2018
2016
2016
2009
2016

minimum MSsen : 1:47.40  /  minimum MEJ chł 15 - 18: 1:50.06

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.MAJCHRZAK Kacper27KS Warta Poznań1:47.3285824.5626.9927.7628.01
minimum MŚ
2.HOŁUB Jan23KU AZS UMCS Lublin1:49.0781725.7727.5327.8827.89
3.KRASKA Jakub19AZS Łódź1:49.2381425.1727.9028.3527.81
4.STOKOWSKI Kacper20UKS G-8 Bielany Warszawa1:49.4480925.8929.1027.2027.25
5.ZABOROWSKI Filip25MKP Szczecin1:49.6580425.8628.0027.7928.00
6.WERNER Paweł26MKS Juvenia Wrocław1:50.2679125.7628.3028.3827.82
7.OSTROWSKI Karol20MKP Szczecin1:50.8777825.4528.1128.9128.40
8.ARNDT Mateusz21KS Delfin Gdynia1:52.1075326.2828.5528.6928.58
9.KAŁUŻYŃSKI Antoni20Mokotowski UKP Warszawianka- W1:52.2275025.6828.5029.0828.96
10.KAROLCZAK Jan18UKS G-8 Bielany Warszawa1:53.8571926.0228.3929.3430.10
Finał B
11.PIOTROWSKI Kacper18UKS G-8 Bielany Warszawa1:51.5576425.3928.3229.2828.56
12.JAWORSKI Szymon18WKS Śląsk Wrocław1:51.6676225.9928.0528.8328.79
13.DUBIEL Adam26AZS AWF Warszawa1:52.1075326.5528.5229.0527.98
14.JEMIELITA Oskar18MPKS Orka Ciechanów1:52.6874125.9328.4329.0829.24
15.KLICH Kacper25KU AZS UMCS Lublin1:53.7372126.7628.9129.1028.96
16.BUTKIEWICZ Władysław19AZS AWF Katowice1:54.4970726.7928.9029.3129.49
17.KISZCZAK Jakub19WKS Śląsk Wrocław1:54.5270626.3728.8929.7329.53
18.JURA Maciej23AZS AWF Warszawa1:54.6070526.9328.6829.5829.41
19.DASZKIEWICZ Michał16UKP Unia Oświęcim1:55.6968527.0829.1030.0329.48
20.DĄBROWSKI Patryk19WKS Śląsk Wrocław1:55.9068127.0229.3929.7229.77


<< TOP >>
Konkurencja 12
2019-05-16 - 17:22
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
27.72
29.13
28.96
29.13
29.62
30.18
28.22
TCHÓRZ Alicja
NAZIĘBŁO Klaudia
TCHÓRZ Alicja
GÓRNIAK Katarzyna
NAZIĘBŁO Klaudia
PORZELSKA Anna
00101
00101
00104
01006
00101
00104
Glasgow (GBR)
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw.
Belgrade (SRB)
Belgrade (SRB)
Ostrowiec Sw.
2018
2011
2009
2011
2008
2009

minimum MSsen : 28.22  /  minimum MEJ dzw 14 - 17: 28.93

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.TCHÓRZ Alicja27MKS Juvenia Wrocław28.06896
minimum MŚ
2.NAZIĘBŁO Klaudia26MKS Juvenia Wrocław28.89821
3.HERASIMOWICZ Zuzanna17AZS AWF Warszawa28.93818
minimum MEJ
4.NASKRĘT Agata21UKS G-8 Bielany Warszawa28.98814
5.GÓRNIAK Katarzyna24UKP Gryf Dębica29.21795
6.JURCZYK Karolina18MKS Dziewiątka Dzierżoniów29.67758
7.MOZOŁOWSKA Emilia17UKP ,,Polonia Warszawa''29.72754
8.KOLUCH Julia19UKS Kapry-Armexim Pruszków29.79749
9.TRENTKIEWICZ Dominika15UKS MOS w Opolu29.95737
10.JUC Aleksandra18UKS Manta Warszawa Włochy30.14723
Finał B
11.ULICKA Alicja18UKS Nawa Skierniewice30.18720
12.MAGIEROWSKA Julia17AZS AWF Katowice30.31711
13.POGORZELSKA Laura18UKS SMS Galicja Kraków30.40705
14.MODRZEJEWSKA Magdalena17MKS SMS Victoria Racibórz30.43703
15.MAIK Julia16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.46701
16.GAWRON Paula15CSTiR Strzyżów30.53696
17.WRZOSEK Iga19St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz30.54695
18.KRÓL Wiktoria17UKS SMS Galicja Kraków30.70684
FRYCKOWSKA Natalia20MKP Szczecin30.70684
20.MACIUSZEK Wiktoria15MKS Juvenia Wrocław30.83676


<< TOP >>
Konkurencja 13
2019-05-16 - 17:27
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
24.71
25.27
25.84
25.82
26.79
26.79
27.58
25.17
POLEWKA Tomasz
STOKOWSKI Kacper
RADZISZEWSKI Krzysztof
RADZISZEWSKI Krzysztof
KAROLCZAK Jan
KAROLCZAK Jan
RADZISZEWSKI Krzysztof
00611
05114
05114
05114
05114
05114
00414
Lublin
Lublin
OLSZTYN
Lodz
Lublin
Lublin
Berlin (GER)
2017
2017
2019
2018
2016
2016
2016

minimum MSsen : 25.17  /  minimum MEJ chł 15 - 18: 25.84

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.BUGDOL Rafał24AZS AWF Katowice25.42841
2.POLEWKA Tomasz25AZS AWF Katowice25.55828
3.KAŹMIERCZAK Kamil20TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód25.56827
4.UNGEHEUER Mateusz23KU AZS AGH Kraków25.60823
5.LUDWICZAK Piotr23UKS Shark Rudna25.69815
6.RADZISZEWSKI Krzysztof17UKS G-8 Bielany Warszawa25.78806
minimum MEJ
7.KRASKA Jakub19AZS Łódź25.87798
8.ZBUTOWICZ Karol21UKS G-8 Bielany Warszawa26.11776
9.MOŚCICKI Jakub18UKS G-8 Bielany Warszawa26.16772
10.STOKOWSKI Kacper20UKS G-8 Bielany Warszawa26.71725
Finał B
11.FRANKE Paweł20UKS G-8 Bielany Warszawa26.34756
12.MŁYNARCZYK Karol19UKS G-8 Bielany Warszawa26.66729
13.CHRZANOWSKI Damian21WKS Śląsk Wrocław26.76721
14.MALEC Mikołaj18MKS Trójka Łódź26.80718
15.ŚWIDERSKI Bartłomiej21AZS AWF Warszawa26.83715
16.WINIATOWSKI Patryk20MUKS ''Piętnastka''26.87712
17.KĘDZIA Wiktor19MKP Szczecin26.99703
18.KOSIŃSKI Filip15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy27.01701
19.BALICKI Michał19UKS SMS Galicja Kraków27.12693
20.BALCERAK Jakub19MKS Trójka Łódź28.00629


<< TOP >>
Konkurencja 14
2019-05-16 - 17:44
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
1:07.92
1:08.25
1:09.65
1:09.19
1:10.43
1:12.17
1:07.43
SZTANDERA Dominika
HALLMANN Weronika
HALLMANN Weronika
KRAWCZYK Paulina
KRAWCZYK Paulina
CHRZAN Zofia
00101
00114
01310
00416
00416
03310
Lublin
Lodz
Netanya (ISR)
Prague (CZE)
Gorzow Wlkp.
Oswiecim
2017
2018
2017
2009
2008
2019

minimum MSsen : 1:07.43  /  minimum MEJ dzw 14 - 17: 1:10.15

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
Finał A
1.HALLMANN Weronika19AZS AWF Warszawa1:08.7581132.5436.21
2.IWANOWSKA Alexandra19MKS Juvenia Wrocław1:08.9580432.2836.67
3.SZTANDERA Dominika22MKS Juvenia Wrocław1:09.0480132.0237.02
4.SAMUŁA Wiktoria20KU AZS UMCS Lublin1:10.1976232.9437.25
5.KOBUSZEWSKA Karolina23UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 1:11.6371733.8137.82
6.CHRZAN Zofia14UKS ,,Lokomotywa''1:11.8171233.1338.68
7.KRAWCZYK Paulina26KS AZS UWM Olsztyn1:12.0470534.2037.84
8.WOJTKOWIAK Alicja16MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:13.1867233.8739.31
9.URYGA Paulina24KU AZS AGH Kraków1:13.2467133.7239.52
10.SZOPA Marta19CSTiR Strzyżów1:13.3166934.1339.18
Finał B
11.RUTKOWSKA Agnieszka18TP Skalar Słupsk1:12.2469934.6837.56
12.KLIMCZYK Katarzyna15UKS MOS w Opolu1:12.7568434.5838.17
13.ŻMUDA Weronika19KU AZS UMCS Lublin1:12.8268333.5039.32
14.MARUSZCZYK Beata19MKS SMS Victoria Racibórz1:13.3866734.7438.64
15.CHMIEL Liwia17UKS Trójka Środa Wlkp.1:13.4666534.5338.93
16.WIKIEŁ Angelika21SP ,,Narew'' w Ostrołęce1:13.7365834.2439.49
17.HELLAK Emilia16WKS Śląsk Wrocław1:14.1864634.1640.02
18.KERTYŃSKA Nadia16WKS Śląsk Wrocław1:14.4263935.2339.19
19.MALEC Klaudia15UKS ,,ORKA'' Zamość1:15.0562334.9840.07
20.SKOWROŃSKA Wiktoria18MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:15.7260734.1741.55


<< TOP >>
Konkurencja 15
2019-05-16 - 17:50
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Minimum MŚ (Gwangju/Korea)
1:00.24
1:02.04
1:02.25
1:02.45
1:04.62
1:07.05
59.95
STOLARSKI Marcin
KUSTO Robert
TOKARSKI Krzysztof
MACHNIK Mikołaj
SIEMIŃSKI Piotr
MACHNIK Mikołaj
02314
02101
01311
01111
02314
01111
Szczecin
Hodmezovasarhely (HUN)
Dubai (UAE)
Ostrowiec Sw.
Hodmezovasarhely (HUN)
Drzonkow
2016
2016
2013
2009
2015
2007

minimum MSsen : 59.95  /  minimum MEJ chł 15 - 18: 1:03.26

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
Finał A
1.KAŁUSOWSKI Jan19MKS Trójka Łódź1:01.4080428.4932.91
2.HOŁUB Maciej24AZS AWF Katowice1:01.6379528.3433.29
3.ROGUSKI Bartłomiej26AZS AWF Warszawa1:02.2277228.8533.37
4.ARENTEWICZ Jacek22UKS Shark Rudna1:02.5775929.5633.01
5.SOLAK Łukasz20KU AZS AGH Kraków1:02.6575729.6033.05
6.KUSTO Rafał20UKS ''ORKA'' Lubań1:03.0074429.3333.67
7.SZER Michał24MKS Piaseczno1:03.0174428.9634.05
SUZIN Marcin26KU AZS AGH Kraków1:03.0174429.3633.65
9.ROMANOWSKI Kamil22AZS AWF Katowice1:03.4872729.2034.28
10.SZWEDZKI Dawid25WKS Śląsk Wrocław1:03.9471230.4233.52
Finał B
11.KUSTO Robert21AZS AWF Warszawa1:03.4572829.9333.52
12.NOWAK Patryk24AZS AWF Katowice1:03.6972029.0634.63
13.KADROW Konrad22KU AZS UMCS Lublin1:04.1270630.4133.71
14.DUBAS Mateusz18AZS AWF Katowice1:04.1870430.2833.90
15.ŻURAWEL Nazar16WKS Śląsk Wrocław1:04.2270229.9634.26
16.PIOTROWICZ Kamil19MKS Trójka Łódź1:04.2570129.7834.47
17.BĄCZKOWSKI Bartosz22MKS Polonia Warszawa1:04.3769831.0033.37
18.KRULIKOWSKI Maciej20AZS AWF Katowice1:04.4469529.8234.62
19.WIEKIERA Dawid17MKP ,,Wodnik 29'' Tychy1:04.4969430.1634.33
20.BEBEROK Filip19TP Zielona Góra1:04.9867830.2334.75


<< TOP >>
Konkurencja 16
2019-05-16 - 18:21
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski3:46.80MKS JUVENIA Wrocław00101Lodz2018

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:42.87837
Rekord Polski, Rekord Polski indyw 1 zmiana
WASICK Katarzyna
KOSSAKOWSKA Dominika
+0,65
+0,16
25.86
26.96
54.22
55.95
CIEŚLA Marta
PEDA Paulina
+0,27
+0,38
26.30
26.46
56.11
56.59
2.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław3:45.26810
FIEDKIEWICZ Kornelia
NAZIĘBŁO Klaudia
+0,64
+0,27
26.55
27.64
56.14
57.20
SZTANDERA Dominika
TCHÓRZ Alicja
+0,31
+0,12
26.78
25.46
56.73
55.19
3.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin3:52.71735
GEORGES Daniela
ŻUKOWSKA Paula
+0,72
+0,30
28.23
27.98
58.07
58.31
CZARNECKA Wiktoria
RABINIAK Zuzanna
+0,27
+0,39
27.63
27.17
58.08
58.25
4.KU AZS UMCS Lublin 2KU AZS UMCS Lublin3:55.03713
OSINIAK Ewa
ADAMCZYK Julia
+0,63
+0,14
28.14
27.89
58.79
58.51
ANDRZEJEWSKA Kamila
SAMUŁA Wiktoria
+0,53
+0,38
28.39
28.14
59.03
58.70
5.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa3:55.86706
KLONOWSKA Julia
ZARĘBA-PARADOWSKA Julia
+0,73
+0,49
28.14
28.80
59.99
1:00.20
SKIBCZAK Natalia
WOŹNIAK Zofia
+0,39
+0,48
27.76
27.33
58.23
57.44
6.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''3:56.77698
Rekord Polski 16, 17
BUSZKA Kornelia
MURAWSKA Maria
+0,75
+0,22
27.84
28.18
58.42
1:00.62
DĄBROWSKA Wiktoria
TARASIEWICZ Klaudia
+0,03
+0,27
27.09
28.39
58.23
59.50
7.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków3:57.74689
PECIAK Katarzyna
KOWAL Emilia
+0,71
+0,50
28.40
28.50
1:00.09
59.85
HOROVA Oksana
ŚWISTUŃ Julia
+0,33
+0,24
27.44
27.67
58.76
59.04
8.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa3:57.80689
HERASIMOWICZ Zuzanna
GÓRECKA Weronika

+0,41
28.16
28.19
58.22
59.02
WARDZIŃSKA Martyna
HALLMANN Weronika
+0,41
+0,39
29.10
28.45
1:00.48
1:00.08
9.MKP Szczecin 1MKP Szczecin3:59.39675
ROGOWSKA Katarzyna
FRYCKOWSKA Natalia
+0,68
+0,47
27.77
27.80
58.72
58.26
BARYŁA Julia
MARGULA Weronika
+0,34
+0,49
29.30
28.99
1:01.00
1:01.41
10.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa4:01.41658
BUJAK Klara
PAKUŁA Alicja
+0,66
+0,31
28.97
29.18
1:00.62
1:00.34
MIELCZAREK Sandra
ZAWADZKA Hanna
+0,43
+0,04
28.90
28.06
1:01.53
58.92
11.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań4:03.91638
SZCZEPAŃSKA Maria
GRZEGORCZYK Izabella
+0,79
+0,24
27.96
27.92
1:00.14
59.30
CIEŚLAK Joanna
CZECHYRA Agata
+0,29
+0,33
29.51
29.25
1:02.48
1:01.99
12.KU AZS UMCS Lublin 3KU AZS UMCS Lublin4:05.82623
KOŁODZIEJ Katarzyna
WOJCIECHOWSKA Joanna
+0,71
+0,39
28.43
28.96
59.39
1:00.10
ŻMUDA Weronika
SUCHECKA Katarzyna
+0,68
+0,48
30.34
29.43
1:02.42
1:03.91
13.KU AZS AGH Kraków 1KU AZS AGH Kraków4:06.39619
SIRIGNANO Luigia
IŻYCKA Marta
+0,70
+0,55
27.26
30.19
58.21
1:05.13
PISARCZYK Amelia
URYGA Paulina
+0,33
+0,38
29.13
29.23
1:01.54
1:01.51
14.UKS ,,ORKA'' Zamość 1UKS ,,ORKA'' Zamość4:09.28598
MALEC Klaudia
SZUPER Katarzyna
+0,81
+0,52
29.88
29.41
1:03.11
1:02.01
BEDNARZ Julia
MALINOŚ Julia
+0,39
+0,33
30.46
28.60
1:03.51
1:00.65
15.UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:10.70588
HERBREDER Gabriela
KAWKA Nina
+0,61
+0,24
28.89
27.74
1:01.76
1:00.02
WOŚ Weronika
BIDNIK Wiktoria
+0,19
+0,25
29.80
29.70
1:04.01
1:04.91
16.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa4:13.15571
PIOTROWICZ Martyna
BORYS Zofia
+0,72
+0,07
29.86
29.58
1:04.31
1:02.20
KACZOROWSKA Alicja
ŁOTOWSKA Maja
+0,32
+0,10
28.77
30.53
1:01.39
1:05.25
17.UKS GOS Raszyn 1UKS GOS Raszyn4:14.27563
KULIK Julia
POGORZELSKA Inez
+0,76
+0,14
29.45
27.60
1:01.62
59.72
STANSBERRY Liliane
OWERKO Julia
+0,47
+0,39
31.31
31.97
1:05.99
1:06.94
18.AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk 1AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk4:23.66505
ILCEWICZ Edyta
MAZUR Maja
+0,7030.02DAŁKOWSKA Martyna
STAROS Sandra
+0,25
+0,62
33.62
30.90
1:09.44
1:04.43


<< TOP >>
Konkurencja 17
2019-05-16 - 18:27
Mężczyzn, 4 x 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski3:16.08Warschau PZPOstrowiec Sw.2009

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
1.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa3:19.99833
PISZCZOROWICZ Bartosz
ORLICZ Filip
+0,69
+0,30
24.14
23.56
49.98
50.17
PIOTROWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
+0,34
+0,23
24.24
24.15
50.28
49.56
2.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa3:22.19806
KOSTER Adam
WOJDAK Wojciech
+0,61
+0,32
23.76
24.36
49.66
50.69
DUBIEL Adam
KAWĘCKI Radosław
+0,21
+0,23
24.37
23.63
51.53
50.31
3.KU AZS AGH Kraków 1KU AZS AGH Kraków3:23.34793
SOLAK Łukasz
WYSOCZYŃSKI Mateusz
+0,67
+0,31
24.35
24.04
50.82
50.74
SUZIN Marcin
UNGEHEUER Mateusz
+0,18
+0,31
25.16
23.89
51.78
50.00
4.MKP Szczecin 1MKP Szczecin3:23.87787
OSTROWSKI Karol
MŁYNARCZYK Piotr
+0,59
+0,22
23.86
24.27
49.52
51.67
KĘDZIA Wiktor
KSIĄŻEK Jakub
+0,49
+0,40
25.58
23.51
53.28
49.40
5.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:24.79776
POLEWKA Tomasz
POPRAWA Michał
+0,66
+0,25
24.85
24.12
52.53
50.57
PRZYBYŁA Kacper
BUGDOL Rafał
+1,53
+0,28
24.62
23.42
51.73
49.96
6.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa3:25.19772
SŁOWIK Rafał
ZBUTOWICZ Karol
+0,67
+0,32
24.34
24.84
50.62
51.57
BUTKIEWICZ Cezary
DOBRZYŃSKI Tomasz
+0,36
+0,09
24.51
24.28
51.28
51.72
7.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:26.85753
DĄBROWSKI Patryk
GUZIOR Maciej
+0,68
+0,34
24.86
24.52
52.72
51.41
CHRZANOWSKI Damian
KISZCZAK Jakub
+0,42
+0,28
24.91
23.90
51.90
50.82
8.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin3:28.33737
HOŁUB Jan
BOCHEŃ Tomasz
+0,71
+0,29
24.47
24.76
50.73
52.68
NIEDZIAŁEK Dominik
BRYŁA Kamil
+0,29
+0,39
24.81
25.18
52.57
52.35
9.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:31.26707
BUTKIEWICZ Władysław
KRULIKOWSKI Maciej
+0,68
+0,48
25.37
25.90
52.55
53.42
DZIEDZIC Dawid
BRZOSTOWSKI Axel
+0,17
+0,13
24.62
24.54
53.02
52.27
10.KU AZS AGH Kraków 2KU AZS AGH Kraków3:32.76692
NAUMENKO Artem
LITWA Krzysztof
+0,67
+0,18
25.49
24.84
54.35
52.90
LECHOWICZ Filip
BUCZKOWSKI Kamil
+0,32
+0,43
25.56
25.10
53.27
52.24
11.WKS Śląsk Wrocław 2WKS Śląsk Wrocław3:33.09689
MIKOŁAJCZYK Michał
HANO Grzegorz
+0,64
+0,35
24.48
25.56
52.44
53.13
DOMINIAK Kacper
JÓŹKÓW Cezary
+0,41
+0,48
26.24
25.04
54.86
52.66
12.KS Delfin Gdynia 1KS Delfin Gdynia3:34.43676
ARNDT Mateusz
LESZEGA Szymon
+0,69
+0,41
25.30
24.60
52.44
52.47
URBAŃSKI Michał
BOBORYK Wojciech
+0,56
+0,36
25.59
25.97
54.30
55.22
13.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice3:34.60674
GOLENIEC Kamil
SORDYL Mateusz
+0,62
+0,32
25.29
25.39
52.73
54.88
STEC Kacper
CIASTOŃ Sebastian
+0,29
+0,30
25.42
24.98
54.02
52.97
14.AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice3:34.75673
DUBAS Mateusz
KWAŚNY Jakub
+0,70
+0,20
26.07
25.23
54.42
54.09
CIEŚLA Oskar
MILBRANT Kacper
+0,38
+0,34
25.59
25.15
53.61
52.63
15.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków3:35.40667
ASTASHEV Bogdan
SYNOWIEC Mikołaj
+0,73
+0,18
25.78
25.37
53.20
53.01
DUDZIK Sebastian
BALICKI Michał
+0,34
+0,15
26.14
24.61
56.41
52.78
16.UKS G-8 Bielany Warszawa 4UKS G-8 Bielany Warszawa3:36.05661
ŻOŁĄDŹ Stanisław
ĆWIEK Wiktor
+0,70
+0,45
25.56
25.99
54.79
54.12
KARPIŃSKI Jakub
URYNIUK Paweł
+0,21
+0,41
26.33
23.80
54.61
52.53
17.KU AZS UMCS Lublin 2KU AZS UMCS Lublin3:36.96653
CZERNIAK Konrad
BORKOWSKI Kacper
+0,70
+0,42
26.40
25.18
54.36
54.03
PACZYŃSKI Oliwer
CHODULSKI Jakub
+0,23
+0,34
25.60
26.03
54.68
53.89
18.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa3:37.68646
ZAREMBA Jakub
KOTARSKI Jakub
+0,67
+0,28
26.58
25.73
55.49
54.45
CZERWIŃSKI Łukasz
PAJĄK Bartosz
+0,47
+0,15
26.11
25.09
54.97
52.77
19.AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk 1AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk3:37.84645
RZADKOWSKI Daniel
RĘBAS Igor
+0,71
+0,05
24.37
25.47
51.47
54.37
BARANOWSKI Marek
PUZAN Yauheni
+0,38
+0,32
27.25
26.22
57.17
54.83
20.KU AZS UMCS Lublin 3KU AZS UMCS Lublin3:40.47622
JAWORSKI Norbert
MAŁYSKA Bartosz
+0,68
+0,56
26.31
26.88
54.43
55.30
CHAŁAT Stanisław
OLLER Krzysztof
+0,17
+0,25
26.73
26.79
55.30
55.44
21.UKS G-8 Bielany Warszawa 5UKS G-8 Bielany Warszawa3:41.83611
SIECZEK Oliwier
MASIUK Ksawery
+0,66
+0,39
25.60
25.56
54.67
54.91
BIAŁEK Paweł
JENDRZEJCZYK Maxim
+0,34
+0,59
26.05
27.04
55.51
56.74
22.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:44.00593
MICHALCZYK Andrzej
SZYNAWA Oskar
+0,70
+0,43
26.00
26.85
54.93
56.77
MAYERBERG Kacper
NOWAK Kacper
+0,20
+0,25
26.86
25.69
56.70
55.60
23.KS AZS AWF Wrocław 1KS AZS AWF Wrocław3:44.41590
SZCZUTKOWSKI Robert
GRZYMSKI Mateusz
+0,69
+0,06
25.51
26.32
53.75
57.10
KUCZMA Jędrzej
PINKOSZ Mateusz
+0,38
+0,22
27.58
25.85
58.69
54.87
24.UKS Tri-Team Rumia 1UKS Tri-Team Rumia3:48.59558
TOMASZEWSKI Aleks
SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian
+0,70
+0,40
26.32
27.24
55.45
57.27
KRASOWSKI Krzysztof
MUSIŃSKI Kacper
+0,45
+0,55
27.76
26.97
58.54
57.33
25.UKS G-8 Bielany Warszawa 7UKS G-8 Bielany Warszawa3:53.40524
BARCZYK Jan
PRZYSTAŁ Adam
+0,71
+0,31
27.23
27.43
58.03
59.23
GRZEGRZÓŁKA Albert
ZIELIŃSKI Maksymilian
+0,20
+0,39
26.04
27.77
56.66
59.48
26.St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1St. Szkoła Pływania ,,Orka''3:54.32518
CIARCZYŃSKI Janusz
RUTKIEWICZ Jakub
+0,65
+0,37
26.52
26.99
55.64
57.95
RYBIŃSKI Filip
JAKUBCZYK Patryk
+0,16
+0,30
28.24
28.15
1:01.70
59.03
27.UKS G-8 Bielany Warszawa 6UKS G-8 Bielany Warszawa3:56.41504
BULIŃSKI Hektor
WRZOSEK Bartosz
+0,65
-0,03
26.81
26.91
58.38
59.01
TARASEWICZ Marcel
URBAŃSKI Filip
+0,52
+0,45
26.78
28.69
58.87
1:00.15
DYSKW.MOSM Tychy 1MOSM Tychy
S1 1/2 zmiana
KOMOROWSKI Kacper, JAWORSKI Kamil, ŁAKOTA Wojciech, WALTER Jakub


<< TOP >>
5 - Eliminacje dzień 32019-05-17 - 9:00


Konkurencja 18
2019-05-17 - 9:00
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
25.91
25.91
26.94
27.03
27.04
27.89
28.40
25.91
DOWGIERT Anna
DOWGIERT Anna
URBANCZYK Aleksandra
JURCZYK Karolina
KORC Agata
JURCZYK Karolina
SOKOŁOWSKA Diana
DOWGIERT Anna
00601
00601
POL
00701
POL
00701
00309
00601
Kazan (RUS)
Kazan (RUS)
Praha (CZE)
Helsinki (FIN)
Berlin (GER)
Szczecin
Debica
Kazan (RUS)
2015
2015
2005
2018
2002
2016
2010
2015

minimum MSsen : 26.34  /  minimum MEJ dzw 14 - 17: 27.29  /  minimum MSJ dzw 14 - 18: 27.18

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.DOWGIERT Anna29KS Warta Poznań26.38794A
2.FIEDKIEWICZ Kornelia18MKS Juvenia Wrocław27.12730A
minimum MSJ
3.ŚWIĄTEK Joanna17UKP Gryf Dębica27.46704A
4.JURCZYK Karolina18MKS Dziewiątka Dzierżoniów27.52699A
5.NOGAJ Paulina21MKS Wodnik Radom27.56696A
6.PEDA Paulina21AZS AWF Katowice27.88672A
7.WOŹNIAK Zofia18UKS G-8 Bielany Warszawa28.12655A
8.FRYCKOWSKA Natalia20MKP Szczecin28.22648A
9.JABŁOŃSKA Martyna16MKS Piaseczno28.27645A
10.KOŁODZIEJ Katarzyna19KU AZS UMCS Lublin28.43634A
11.KOSSAKOWSKA Dominika18AZS AWF Katowice28.46632B
12.ROGOWSKA Katarzyna19MKP Szczecin28.52628B
13.CIERPIAŁOWSKA Paulina14WOPR Malbork28.78611B
14.MAZURKIEWICZ Barbara18KU AZS UMCS Lublin28.79611B
15.PIOTROWSKA Wiktoria16UKS Żabianka Gdańsk28.82609B
16.WRZOSEK Iga19St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz28.92602B
17.SOLAK Anna19WKS Śląsk Wrocław28.97599B
18.ZIELIŃSKA Daria16UKP ,,Polonia Warszawa''29.01597B
CIEPLAK Aleksandra18UKS Olimpic Warka29.01597B
20.SIENKIEWICZ Martyna15TP Zielona Góra29.02596B
21.CZARNECKA Wiktoria20KU AZS UMCS Lublin29.06594R
22.KOŚCIELNIAK Aleksandra17UKS Shark Rudna29.07593R
23.BUSZKA Kornelia16UKP ,,Polonia Warszawa''29.11591
GÓRNIAK Katarzyna24UKP Gryf Dębica29.11591
25.MAGIEROWSKA Julia17AZS AWF Katowice29.15588
26.WARDAK Maria17MKP Szczecin29.23583
27.MACIUSZEK Wiktoria15MKS Juvenia Wrocław29.26582
KOWAL Emilia17UKS SMS Galicja Kraków29.26582
29.SIRIGNANO Luigia23KU AZS AGH Kraków29.28580
CICHOWSKA Julia18MKS Juvenia Wrocław29.28580
31.PISARCZYK Amelia21KU AZS AGH Kraków29.30579
32.MURAWSKA Maria16UKP ,,Polonia Warszawa''29.32578
33.LEWANDOWSKA Natalia18AZS AWF Katowice29.35576
34.FRĄCKIEWICZ Martyna16TP Zielona Góra29.39574
35.GAWRON Paula15CSTiR Strzyżów29.40573
HERBREDER Gabriela16UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.40573
37.URBAN Karolina16UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs29.47569
38.POGORZELSKA Inez19UKS GOS Raszyn29.52566
39.WRÓBEL Julia16UKP ,,Polonia Warszawa''29.53566
40.MAIK Julia16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.56564
41.GRYGIENCZA Iga15MKS Medyk Giżycko29.59562
NIEMIEC Aleksandra22MUKP Fala Ropczyce29.59562
KULAGA Dominika22UKP Gryf Dębica29.59562
44.KOZIŃSKA Anna16UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.64559
45.PECIAK Katarzyna17UKS SMS Galicja Kraków29.74554
46.KAWKA Nina16UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.77552
47.GUS Julia20MUKS ''Piętnastka''29.79551
48.SASIN Dominika25KS AZS AWF Wrocław29.85548
RYDYŃSKA Marianna15MUKS ''Piętnastka''29.85548
50.SZCZEPAŃSKA Maria16KS Warta Poznań29.87547
51.WOJTKOWIAK Alicja16MKS Park Wodny Tarnowskie Góry29.90545
52.SZOPA Marta19CSTiR Strzyżów29.91544
53.AMILKIEWICZ Aleksandra14KS OLIMPIA Lublin29.93543
54.DOMŻALSKA Wiktoria19UKP Jedynka Elbląg29.94543
55.TASAK Aleksandra16UKS SMS Galicja Kraków29.97541
56.DUDEK Aleksandra18MUKS ''Piętnastka''30.02538
POZNAŃSKA Justyna14UKS SP 8 Chrzanów30.02538
58.ZAWADZKA Hanna17UKS G-8 Bielany Warszawa30.13533
59.DEMBOWSKA Weronika16CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej30.16531
HEBEL Natalia14UKS Żabianka Gdańsk30.16531
61.TRAMBOWICZ Zuzanna17MKS SP 63 Bydgoszcz30.22528
62.GARULA Wiktoria17CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej30.25526
63.POGORZELSKA Laura18UKS SMS Galicja Kraków30.31523
64.LATAŁA Weronika15Starachowicki Klub Pływacki BA30.32523
65.JAKUBCZAK Martyna17Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.37520
66.GRZEGORCZYK Izabella26KS Warta Poznań30.38520
67.KACZOROWSKA Alicja15UKS G-8 Bielany Warszawa30.42517
68.SZUPER Katarzyna15UKS ,,ORKA'' Zamość30.46515
WALZ Kornelia19UKS Nawa Skierniewice30.46515
70.ZROBEK Natalia20KU AZS Politechniki Łódzkiej30.48514
71.SZCZUDŁO Gabriela14UKP Gryf Dębica30.49514
72.DĄBROWSKA Tatiana17UKS 190 Łódź30.51513
73.ROSIŃSKA Karolina17Grudziądzki KP ,,Orka''30.52512
MIELCZAREK Sandra17UKS G-8 Bielany Warszawa30.52512
75.PISKORSKA Adela16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica30.57510
76.KLONOWSKA Julia19UKS G-8 Bielany Warszawa30.59509
77.KUŁAKOWSKA Monika16MKS Medyk Giżycko30.62507
78.DOPART Marcelina16AZS AWF Warszawa30.68504
79.ŁOTOWSKA Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa30.79499
80.BARTCZAK Julia19KU AZS Politechniki Łódzkiej30.86496
81.PIASECKA Alicja15UKS Żabianka Gdańsk30.87495
82.TOMKOWICZ Wiktoria19MUKS ''Piętnastka''30.89494
83.GIL Beata14MUKP Korona-Swim Kielce30.94492
84.SIOMA Zuzanna15UKS ,,ORKA'' Zamość30.95491
85.MICHALSKA Julia14MUKP Korona-Swim Kielce31.11484
86.GLEJZER Marcelina17KS Rekin Świebodzice31.16481
87.MIŁEK Marcelina17UKS SMS Galicja Kraków31.20480
88.FIJOŁEK Aleksandra18MKP ,,Wodnik 29'' Tychy31.22479
89.BOGUCKA Dagmara22KS AZS AWF Wrocław31.26477
90.PIECHOWICZ Karolina14KS Płetwal Szczytno31.37472
91.BIELEWICZ Joanna19KS Warta Poznań31.42470
92.WOŚ Weronika15UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.44469
93.DĄBROWSKA Zuzanna16UKP Jedynka Elbląg31.47467
94.IŻYCKA Marta19KU AZS AGH Kraków31.51466
95.HERMANOWSKA Natalia15MUKS ''Piętnastka''31.55464
96.MOTYL Sara16KU AZS Politechniki Łódzkiej31.56463
97.BRZOSTEK Emilia16MKS SP 63 Bydgoszcz31.57463
98.PAKUŁA Alicja17UKS G-8 Bielany Warszawa31.60462
99.ADAMEK Barbara17KS OLIMPIA Lublin31.62461
100.FIRA Weronika15UKS Salmo Żory31.66459
101.RACZYŃSKA Wiktoria15AZS Łódź31.69458
102.RUSSEK Agata16UKP ,,Polonia Warszawa''31.72456
103.ZIENTARSKA Karolina17UKS G-8 Bielany Warszawa31.78454
104.KUKIEŁKA Liliana17St. Szkoła Pływania ,,Orka''31.89449
105.RADEK Wiktoria14MUKS Gilus Gilowice31.94447
106.KRASZEWSKA Martyna14MTP Kormoran Olsztyn31.95447
107.LALA Nadia15UKS Salmo Żory31.96446
108.GAJDOWSKA Agnieszka24UKS Shark Rudna32.07442
109.KSIĄŻEK Dominika14KS JUST SWIM Jelenia Góra32.08441
110.BYLIŃSKA Agnieszka17UKS Żabianka Gdańsk32.15438
111.JANIK Julia17UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica32.29433
112.KRYGIEL Pola16KS JUST SWIM Jelenia Góra32.46426
113.PORĘBSKA Paulina16MKS Dziewiątka Dzierżoniów32.52423
114.STANSBERRY Liliane16UKS GOS Raszyn32.53423
115.STAWICKA Julia14UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.55422
116.KOWALSKA Jessica15KS JUST SWIM Jelenia Góra32.83412
117.WISZNIEWSKA Julia15MKS Medyk Giżycko33.06403
118.DZIERKACZ Kaja17MKS SP 63 Bydgoszcz33.07403
119.NEUMAN Marta15MKS SP 63 Bydgoszcz33.20398
120.SKARZYŃSKA Aleksandra20UKS ,,Victoria Józefów''33.39391
121.ŁABAJ Zuzanna16MTP Kormoran Olsztyn33.46389
122.KOPROWSKA Kinga14MKS SP 63 Bydgoszcz33.67381
123.BEJSTER Wiktoria14MKS Dziewiątka Dzierżoniów34.60351
124.CZERWIŃSKA Maja14MKS SP 63 Bydgoszcz35.01339
125.KOWALSKA Zofia15MKS SP 63 Bydgoszcz35.35330
126.ĆWIĄKAŁA Malwina14KS JUST SWIM Jelenia Góra35.92314
127.KORENIK Karolina14MKS Medyk Giżycko37.25282
128.FALKOWSKA Natalia15MKS SP 63 Bydgoszcz38.64252
129.BELCZEWSKA Monika25SRS Szansa-Start Gdańsk39.61234


<< TOP >>
Konkurencja 19
2019-05-17 - 9:17
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
23.07
23.97
24.19
24.66
25.18
25.18
25.71
23.07
CZERNIAK Konrad
SENDYK Paweł
STOKOWSKI Kacper
CHOWANIEC Mateusz
SMOLIŃSKI Jakub
SMOLIŃSKI Jakub
URYNIUK Paweł
CZERNIAK Konrad
00603
00116
05114
01711
01014
01014
05114
00603
Kazan (RUS)
Baku (AZE)
Szczecin
Oswiecim
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Warsaw
Kazan (RUS)
2015
2015
2016
2019
2015
2015
2017
2015

minimum MSsen : 23.66  /  minimum MEJ chł 15 - 18: 24.24  /  minimum MSJ chł 15 - 18: 24.16

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.CZERNIAK Konrad30KU AZS UMCS Lublin23.41860A
minimum MSsen
2.CHUDY Michał22KS Warta Poznań23.89810A
3.STOKOWSKI Kacper20UKS G-8 Bielany Warszawa24.30769A
4.KSIĄŻEK Jakub21MKP Szczecin24.31768A
5.MAJERSKI Jakub19UKS SMS Galicja Kraków24.35765A
6.CIEŚLAK Marcin27UKS G-8 Bielany Warszawa24.39761A
7.POPRAWA Michał25AZS AWF Katowice24.51750A
8.LASSEK Bartłomiej25KU AZS Politechniki Łódzkiej24.64738A
9.GAWRYSIAK Przemysław27LKS ,,OMEGA'' Kleszczów24.67735A
10.KAŹMIERCZAK Kamil20TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód24.81723A
11.MAKOWSKI Bartosz23MKS Juvenia Wrocław24.88717B
12.CHOWANIEC Mateusz16UKS Wodnik Siemianowice Śląski24.92713B
13.SADŁOWSKI Piotr19KS AZS UWM Olsztyn24.96710B
14.GOSIENIECKI Juliusz21MKP Astromal-Leszno24.98708B
15.BARTOSIEWICZ Jakub24UKS G-8 Bielany Warszawa25.01706B
16.NOWODWORSKI Dawid22CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej25.10698B
ORLICZ Filip17UKS G-8 Bielany Warszawa25.10698B
18.SŁOWIK Rafał19UKS G-8 Bielany Warszawa25.13695B
19.POLEWKA Tomasz25AZS AWF Katowice25.28683B
CUKANOW Michał20TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód25.28683B
21.MŁYNARCZYK Piotr20MKP Szczecin25.34678R
22.BIEROŃSKI Michał20WKS Śląsk Wrocław25.37676R
23.URYNIUK Paweł16UKS G-8 Bielany Warszawa25.39674
24.CHRZANOWSKI Damian21WKS Śląsk Wrocław25.41673
25.PRZYBYŁA Kacper21AZS AWF Katowice25.42672
26.PUZIO Radosław18UKS ''ORKA'' Lubań25.44670
JAŚKIEWICZ Adrian17UKS G-8 Bielany Warszawa25.44670
28.LUDWICZAK Piotr23UKS Shark Rudna25.45670
29.KOWALIK Piotr28KU AZS UAM Poznań25.51665
30.GOLENIEC Kamil20AZS AWF Katowice25.52664
SMOLIŃSKI Jakub19St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz25.52664
32.ROMANOWSKI Kamil22AZS AWF Katowice25.54662
KOŁODZIEJSKI Filip23UKS "AS" Zielona Góra25.54662
34.BUCZKOWSKI Kamil23KU AZS AGH Kraków25.57660
35.DOBRZYŃSKI Tomasz21UKS G-8 Bielany Warszawa25.58659
KISZCZAK Jakub19WKS Śląsk Wrocław25.58659
37.WINIATOWSKI Patryk20MUKS ''Piętnastka''25.60658
38.SZAL Mateusz19UKS MOS w Opolu25.62656
39.NAUMENKO Artem23KU AZS AGH Kraków25.68652
SAWICKI Oskar18Mokotowski UKP Warszawianka- W25.68652
41.DĄBROWSKI Patryk19WKS Śląsk Wrocław25.77645
42.WALENCIAK Aleksander17UKS "V" Łomianki25.78644
43.CIĘŻKOWSKI Dominik23AZS AWF Warszawa25.80643
KRZYWNICKI Adrian18MPKS Orka Ciechanów25.80643
45.SIERADZKI Kamil17UKP Unia Oświęcim25.81642
46.CIEŚLA Oskar18AZS AWF Katowice25.82641
SZULKOWSKI Szymon17UKS ,,Siódemka'' Brodnica25.82641
48.SAWICKI Bartosz19AZS AWF Katowice25.84640
49.BLACHURA Patryk20AZS AWF Katowice25.89636
WERNER Paweł26MKS Juvenia Wrocław25.89636
51.BUTKIEWICZ Cezary19UKS G-8 Bielany Warszawa25.91634
52.PIWOWARSKI Konrad21KU AZS Politechniki Łódzkiej25.93633
GORAJ Marcin18UKS SMS Galicja Kraków25.93633
54.KOŁODZIEJSKI Mateusz27UKS "AS" Zielona Góra25.95632
55.BOCHEŃ Tomasz20KU AZS UMCS Lublin26.03626
56.SMOLIŃSKI Paweł18UKS Junior Kluczbork26.04625
57.DEJNEŻENKO Daniel19MKS Polonia Warszawa26.05624
ĆWIEK Wiktor16UKS G-8 Bielany Warszawa26.05624
59.PUZAN Yauheni24AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk26.06624
60.KUBOT Szymon22KS Warta Poznań26.08622
KONARSKI Maciej15UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.08622
62.BUTKIEWICZ Władysław19AZS AWF Katowice26.11620
SORDYL Mateusz20AZS AWF Katowice26.11620
64.WRÓBLEWSKI Kamil17UKS ''ORKA'' Lubań26.12619
DEREZIŃSKI Szymon18UKS G-8 Bielany Warszawa26.12619
66.KWAŚNY Jakub18AZS AWF Katowice26.16616
67.DZIEDZIC Dawid20AZS AWF Katowice26.17616
CZAJA Przemysław18UKS Alfa Bukowno26.17616
69.ADAMCZEWSKI Eryk19Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.18615
POPIELA Karol19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy26.18615
CHEREDIS Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa26.18615
72.RYBAK Konrad21UKS ,,Victoria Józefów''26.19614
73.BORKOWSKI Kacper19KU AZS UMCS Lublin26.23612
74.MICHALCZYK Andrzej19UKP Unia Oświęcim26.24611
75.BIELAWA Dominik17KS KSZO Ostrowiec Św.26.25610
76.FIKS Krzysztof19UKS 190 Łódź26.26609
ASTASHEV Bogdan18UKS SMS Galicja Kraków26.26609
78.CIARCZYŃSKI Janusz18St. Szkoła Pływania ,,Orka''26.27609
79.ŚWIDERSKI Bartłomiej21AZS AWF Warszawa26.28608
80.PARTYKA Damian18AZS AWFiS Gdańsk26.29607
81.DUDYS Dominik17MKS SMS Victoria Racibórz26.34604
82.KOWALIK Damian25KU AZS UAM Poznań26.36603
OGORZAŁEK Kamil20UKS  Wodnik-29 Katowice26.36603
84.WARDAWA Filip18UKS G-8 Bielany Warszawa26.38601
85.JANICZUK Patryk17MUKS ,,Lider''Chełm26.39600
86.GABRYŚ Maciej15"Sikret" Gliwice26.40600
87.KAŹMIERCZAK Bruno17UKS GOS Raszyn26.42598
88.MAJOR Daniel18UKP Unia Oświęcim26.43598
89.WLAZŁOWSKI Damian20MKS Polonia Warszawa26.48594
90.MAJSAK Dawid17KS KSZO Ostrowiec Św.26.49594
91.DUBAS Mateusz18AZS AWF Katowice26.50593
92.KASPRZYK Albert19MKS SMS Victoria Racibórz26.54590
WOŹNIAK Maciej19UKS 190 Łódź26.54590
94.WIEKIERA Dawid17MKP ,,Wodnik 29'' Tychy26.58588
BORSUK Łukasz18UKP Fala Kraśnik26.58588
96.JAKIMIAK Jakub16KS Narwal Międzyrzec Podl.26.60586
TŁOMAK Andrzej18St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.60586
98.PYTLARCZYK Szymon19Mokotowski UKP Warszawianka- W26.61586
GREBER Artur18UKS G-8 Bielany Warszawa26.61586
100.BUKHOVETS Oleksandr20UKS G-8 Bielany Warszawa26.65583
101.POWROŹNIK Konrad22WKS Śląsk Wrocław26.71579
102.PACŁAWSKI Jakub19Akademia Aqua Sport26.74577
103.ROMANOWSKI Dawid16UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.81573
104.GAWRON Oliwier16WKS Śląsk Wrocław26.84571
105.OLESKI Tomasz16KU AZS Politechniki Łódzkiej26.85570
106.TOMASZEWSKI Aleks15UKS Tri-Team Rumia26.86569
107.STEC Kacper20AZS AWF Katowice26.93565
108.OLLER Krzysztof19KU AZS UMCS Lublin26.98562
109.LIS Patryk21AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk26.99561
110.SADŁO Marcel18CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej27.01560
111.OSSES Arkadiusz24KS Warta Poznań27.02559
112.KUŚ Aleksander15UKS Alfa Bukowno27.04558
113.CELIŃSKI Jakub17KS Narwal Międzyrzec Podl.27.05558
114.GĄSTAŁ Jan16Mokotowski UKP Warszawianka- W27.11554
115.KOZIEŃSKI Oliwier15KS ,,Wisła'' Puławy27.19549
116.STEFAŃSKI Patryk16KS KSZO Ostrowiec Św.27.20548
117.CIERPIAŁ Jakub17UKS ,,Siódemka'' Brodnica27.22547
118.MUSIŃSKI Kacper15UKS Tri-Team Rumia27.25545
119.MILBRANT Kacper18AZS AWF Katowice27.28544
WALTER Jakub15MOSM Tychy27.28544
121.STEFANOWSKI Bartosz16UKS Nawa Skierniewice27.30542
122.PAKUŁA Mateusz19KU AZS Politechniki Łódzkiej27.37538
123.TOMCZAK Tymoteusz17KS Posnania Poznań27.40536
124.MAŃCZAK Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa27.43535
125.CICHOCKI Maciej19UKS Ostrobramska27.51530
BIELAS Jakub17UKS Ruch Grudziądz27.51530
127.BARCZYK Jan16UKS G-8 Bielany Warszawa27.55528
ŚLIWKA Jakub15UKS Salmo Żory27.55528
129.KARLIŃSKI Patryk23SRS Szansa-Start Gdańsk27.57527
130.LESZEGA Szymon18KS Delfin Gdynia27.59525
131.BIEDKA Mikołaj16Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.62524
132.MYNARSKI Wojciech20KS JUST SWIM Jelenia Góra27.67521
OSSOWSKI Damian17MKS SP 63 Bydgoszcz27.67521
134.TARASEWICZ Marcel15UKS G-8 Bielany Warszawa27.71519
135.KRACZKOWSKI Tomasz15Starachowicki Klub Pływacki BA27.78515
136.KOTARSKI Jakub18UKS G-8 Bielany Warszawa27.80514
137.KRASICKI Artur24KP Delfin Inowrocław27.81513
138.ZALEWSKI Igor26KS AZS AWF Wrocław27.92507
139.GRZYMSKI Mateusz21KS AZS AWF Wrocław27.94506
140.SOBIESZUK Kacper17KU AZS UMCS Lublin27.97504
141.RAFAŁ Kacper15UKS "V" Łomianki27.98504
142.LABICH Wiktor16MKS Trójka Łódź28.00503
OLSZEWSKI Jakub15MUKS ''Piętnastka''28.00503
144.WYTYK Marcel18KS Warta Poznań28.03501
145.NOSARZEWSKI Kornel16Mokotowski UKP Warszawianka- W28.04500
146.WNUK Jakub18KS Posnania Poznań28.08498
147.GĄSIOROWSKI Michał16UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.15495
148.KRASZEWSKI Daniel18UKP ,,Polonia Warszawa''28.17494
149.KUPCEWICZ Kajetan16MKS SP 63 Bydgoszcz28.18493
150.BARSZCZEWSKI Maksymilian18UKS G-8 Bielany Warszawa28.22491
151.GRZEGRZÓŁKA Albert16UKS G-8 Bielany Warszawa28.26489
152.SKÓRA Bartosz16UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.27488
CEBULA Oskar16WKS Śląsk Wrocław28.27488
154.BIAŁEK Paweł15UKS G-8 Bielany Warszawa28.33485
155.KUCZMA Jędrzej21KS AZS AWF Wrocław28.49477
156.STAWARUK Michał20AZS Łódź28.58473
157.RAJCA Wiktor17UKS 190 Łódź28.63470
158.WRZOSEK Bartosz15UKS G-8 Bielany Warszawa28.77463
159.BŁAUT Maciej14MUKP Korona-Swim Kielce28.78463
160.MŁYNARCZYK Mateusz15UKS 190 Łódź28.79462
161.LEŚNIAK Maksymilian15UKS 190 Łódź28.81461
162.GOŁACKI Sergiusz15UKS 190 Łódź28.87459
163.SZUSTAK Hubert20UKS GOS Raszyn28.90457
164.RYBIŃSKI Filip17St. Szkoła Pływania ,,Orka''28.91457
LEŚNIEWSKI Patryk16UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.91457
166.ZIEMBOWICZ Franciszek15UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.94455
167.MILISZKIEWICZ Jakub15KS JUST SWIM Jelenia Góra29.05450
168.KOMOROWSKI Kacper16MOSM Tychy29.08449
169.JACHYM Maciej16KS Rekin Świebodzice29.09448
170.TRYKACZ Kacper14MTP Kormoran Olsztyn29.17444
MUSIAŁ Filip15UKS ''ORKA'' Lubań29.17444
172.RUTKIEWICZ Jakub18St. Szkoła Pływania ,,Orka''29.25441
ZIELIŃSKI Maksymilian16UKS G-8 Bielany Warszawa29.25441
174.BULIŃSKI Hektor14UKS G-8 Bielany Warszawa29.37435
175.JAWORSKI Kamil15MOSM Tychy29.55428
176.PRZYSTAŁ Adam16UKS G-8 Bielany Warszawa29.70421
177.BRDYS Miłosz17KS AZS AWF Wrocław29.82416
178.DZIERKACZ Igor14MKS SP 63 Bydgoszcz30.26398
179.JONOWSKI Michał15St. Szkoła Pływania ,,Orka''30.37394
180.DULNIAK Ryszard15UKS G-8 Bielany Warszawa30.56386
181.JAKUBCZYK Patryk18St. Szkoła Pływania ,,Orka''30.67382
182.ŁAKOTA Wojciech15MOSM Tychy30.74380
183.URBAŃSKI Filip15UKS G-8 Bielany Warszawa31.59350
184.BISKUP Patryk21Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.76344
185.ORŁOWSKI Igor14KS Rekin Świebodzice31.81343
186.KRAJEWSKI Mateusz16St. Szkoła Pływania ,,Orka''31.91339
187.OLIWA Oskar15UKS G-8 Bielany Warszawa32.13332
188.KOWALSKI Maciej15St. Szkoła Pływania ,,Orka''32.49322
189.KUNDERA Olaf14MUKP Korona-Swim Kielce32.65317
190.JANUS Kamil14MUKP Korona-Swim Kielce33.08305
191.TURLIŃSKI Jędrzej14MKS Medyk Giżycko33.28299
192.CZERNIAWSKI Tobiasz14KS Płetwal Szczytno33.44295
193.NOWACKI Jacek14MTP Kormoran Olsztyn33.57291
194.AJTEL Jakub16Dwójka Morena Gdańsk33.97281
195.BAK Szymon14KS Rekin Świebodzice34.16277
196.KORSAK Antoni14MKS Medyk Giżycko34.97258
197.SOBCZAK Mateusz15MTP Kormoran Olsztyn35.20253


<< TOP >>
Konkurencja 20
2019-05-17 - 9:43
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 18
Rekord Polski 17
Rekord Polski 16
Rekord Polski 15
Rekord Polski 14
Rekord Polski młodzieżowców
4:04.23
4:16.05
4:15.07
4:12.62
4:16.14
4:16.54
4:04.23
JEDRZEJCZAK Otylia
BUDZIS Joanna
KILIJAŃSKA Donata
ZUKOWSKA Paula
KNOP Aleksandra
KILIJAŃSKA Donata
JEDRZEJCZAK Otylia
00114
00914
00612
00107
01605
00612
00114
Melbourne (AUS)
Prague (CZE)
Olsztyn
Doha (QAT)
Lodz
Tampere (FIN)
Melbourne (AUS)
2007
2008
2012
2009
2018
2009
2007

minimum MSsen : 4:10.57  /  minimum MEJ dzw 14 - 17: 4:19.13  /  minimum MSJ dzw 14 - 18: 4:16.17

Punkty: FINA 2019
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TARASIEWICZ Klaudia15UKP ,,Polonia Warszawa''4:21.87736A
50m:
100m:
30.90
1:03.93
30.90
33.03
150m:
200m:
1:37.50
2:11.24
33.57
33.74
250m:
300m:
2:43.90
3:16.99
32.66
33.09
350m:
400m:
3:49.82
4:21.87
32.83
32.05
2.KNOP Aleksandra16UKS 190 Łódź4:22.79728A
50m:
100m:
29.97
1:03.44
29.97
33.47
150m:
200m:
1:37.08
2:10.79
33.64
33.71
250m:
300m:
2:44.31
3:16.86
33.52
32.55
350m:
400m:
3:50.06
4:22.79
33.20
32.73
3.POLAŃSKA Aleksandra19UKS GOS Raszyn4:23.22724A
50m:
100m:
30.14
1:02.49
30.14
32.35
150m:
200m:
1:35.98
2:09.62
33.49
33.64
250m:
300m:
2:43.25
3:16.98
33.63
33.73
350m:
400m:
3:50.79
4:23.22
33.81
32.43
4.KARPISZ Milena22AZS Łódź4:23.23724A
50m:
100m:
30.43
1:03.54
30.43
33.11
150m:
200m:
1:37.12
2:10.71
33.58
33.59
250m:
300m:
2:43.84
3:17.30
33.13
33.46
350m:
400m:
3:50.63
4:23.23
33.33
32.60
5.GUŚĆ Wiktoria15UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun4:23.38723A
50m:
100m:
30.11
1:02.73
30.11
32.62
150m:
200m:
1:35.98
2:09.59
33.25
33.61
250m:
300m:
2:43.78
3:17.68
34.19
33.90
350m:
400m:
3:50.89
4:23.38
33.21
32.49
6.PIECHOTA Paulina20UKS 190 Łódź4:24.13717A
50m:
100m:
29.98
1:02.63
29.98
32.65
150m:
200m:
1:35.83
2:09.46
33.20
33.63
250m:
300m:
2:43.05
3:16.88
33.59
33.83
350m:
400m:
3:50.69
4:24.13
33.81
33.44
7.SKIBIAK Klaudia17UKS 190 Łódź4:25.88703A
50m:
100m:
31.52
1:04.98
31.52
33.46
150m:
200m:
1:38.79
2:13.06
33.81
34.27
250m:
300m:
2:46.67
3:20.37
33.61
33.70
350m:
400m:
3:53.63
4:25.88
33.26
32.25
8.GEORGES Daniela22KU AZS UMCS Lublin4:26.32699A
50m:
100m:
30.75
1:04.09
30.75
33.34
150m:
200m:
1:38.11
2:12.28
34.02
34.17
250m:
300m:
2:46.67
3:21.24
34.39
34.57
350m:
400m:
3:54.30
4:26.32
33.06
32.02
9.BURSKA Justyna24KS AZS UWM Olsztyn4:26.98694A
50m:
100m:
31.45
1:04.76
31.45
33.31
150m:
200m:
1:38.37
2:12.14
33.61
33.77
250m:
300m:
2:45.55
3:19.37
33.41
33.82
350m:
400m:
3:52.90
4:26.98
33.53
34.08
10.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra18WKS Śląsk Wrocław4:27.35691A
50m:
100m:
30.35
1:03.66
30.35
33.31
150m:
200m:
1:37.67
2:11.86
34.01
34.19
250m:
300m:
2:46.23
3:20.78
34.37
34.55
350m:
400m:
3:54.46
4:27.35
33.68
32.89
11.PIECHOTA Karolina18UKS 190 Łódź4:28.09686B
50m:
100m:
31.03
1:03.96
31.03
32.93
150m:
200m:
1:37.31
2:11.03
33.35
33.72
250m:
300m:
2:45.21
3:19.75
34.18
34.54
350m:
400m:
3:54.28
4:28.09
34.53
33.81
12.NITA Daria18KS Korona Kraków4:28.91679B
50m:
100m:
31.21
1:05.40
31.21
34.19
150m:
200m:
1:40.14
2:15.00
34.74
34.86
250m:
300m:
2:49.37
3:23.68
34.37
34.31
350m:
400m:
3:56.42
4:28.91
32.74
32.49
13.KUCHTA Maria17UKS ,,Dwójka'' Tczew4:29.62674B
50m:
100m:
31.21
1:05.23
31.21
34.02
150m:
200m:
1:39.63
2:13.70
34.40
34.07
250m:
300m:
2:48.19
3:22.91
34.49
34.72
350m:
400m:
3:57.54
4:29.62
34.63
32.08
14.KLIMEK Marta16UKP Unia Oświęcim4:30.13670B
50m:
100m:
30.79
1:04.95
30.79
34.16
150m:
200m:
1:39.69
2:14.64
34.74
34.95
250m:
300m:
2:49.31
3:24.18
34.67
34.87
350m:
400m:
3:58.85
4:30.13
34.67
31.28
15.MICIAK Agata17MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:30.93664B
50m:
100m:
31.19
1:05.70
31.19
34.51
150m:
200m:
1:40.56
2:15.03
34.86
34.47
250m:
300m:
2:49.85
3:24.66
34.82
34.81
350m:
400m:
3:58.36
4:30.93
33.70
32.57
16.CIERPIAŁOWSKA Paulina14WOPR Malbork4:31.10663B
50m:
100m:
31.08
1:05.26
31.08
34.18
150m:
200m:
1:40.10
2:15.08
34.84
34.98
250m:
300m:
2:49.28
3:24.05
34.20
34.77
350m:
400m:
3:58.33
4:31.10
34.28
32.77
17.ZABOROWICZ Julia18KS ,,Górnik'' Sosnowiec4:31.17663B
50m:
100m:
31.88
1:05.80
31.88
33.92
150m:
200m:
1:40.40
2:15.34
34.60
34.94
250m:
300m:
2:49.87
3:25.27
34.53
35.40
350m:
400m:
3:58.45
4:31.17
33.18
32.72
18.WOJCIECHOWSKA Joanna21KU AZS UMCS Lublin4:32.40654B
50m:
100m:
31.42
1:05.27
31.42
33.85
150m:
200m:
1:39.60
2:14.54
34.33
34.94
250m:
300m:
2:49.01
3:23.79
34.47
34.78
350m:
400m:
3:58.52
4:32.40
34.73
33.88
19.ANDRZEJEWSKA Kamila20KU AZS UMCS Lublin4:32.58652B
50m:
100m:
31.33
1:05.23
31.33
33.90
150m:
200m:
1:39.70
2:14.39
34.47
34.69
250m:
300m:
2:48.80
3:23.20
34.41
34.40
350m:
400m:
3:57.47
4:32.58
34.27
35.11
20.MARGULA Weronika19MKP Szczecin4:32.88650B
50m:
100m:
31.68
1:05.59
31.68
33.91
150m:
200m:
1:39.53
2:13.70
33.94
34.17
250m:
300m:
2:48.22
3:22.79
34.52
34.57
350m:
400m:
3:57.99
4:32.88
35.20
34.89
21.SZLĘK Katarzyna17KU AZS Politechniki Łódzkiej4:33.27647R
50m:
100m:
31.46
1:05.53
31.46
34.07
150m:
200m:
1:40.41
2:15.43
34.88
35.02
250m:
300m:
2:49.98
3:24.98
34.55
35.00
350m:
400m:
3:59.81
4:33.27
34.83
33.46
22.RABINIAK Zuzanna18KU AZS UMCS Lublin4:35.15634R
50m:
100m:
31.34
1:05.53
31.34
34.19
150m:
200m:
1:40.41
2:15.52
34.88
35.11
250m:
300m:
2:50.64
3:25.70
35.12
35.06
350m:
400m:
4:00.63
4:35.15
34.93
34.52
23.BOCIEK Wiktoria15KS ,,Górnik'' Sosnowiec4:35.25634
50m:
100m:
32.23
1:06.44
32.23
34.21
150m:
200m:
1:41.47
2:16.39
35.03
34.92
250m:
300m:
2:51.53
3:27.02
35.14
35.49
350m:
400m:
4:02.34
4:35.25
35.32
32.91
24.JABŁOŃSKA Oliwia22Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow4:35.40632
50m:
100m:
32.01
1:06.19
32.01
34.18
150m:
200m:
1:41.24
2:16.35
35.05
35.11
250m:
300m:
2:51.33
3:26.71
34.98
35.38
350m:
400m:
4:01.71
4:35.40
35.00
33.69
25.TERESKO Anna22CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej4:37.06621
50m:
100m:
30.91
1:04.73
30.91
33.82
150m:
200m:
1:39.46
2:14.52
34.73
35.06
250m:
300m:
2:49.78
3:25.70
35.26
35.92
350m:
400m:
4:01.79
4:37.06
36.09
35.27
26.BART Patrycja22MKS ,,Pałac Młodzieży''4:37.52618
50m:
100m:
31.12
1:05.74
31.12
34.62
150m:
200m:
1:40.76
2:16.03
35.02
35.27
250m:
300m:
2:51.42
3:27.22
35.39
35.80
350m:
400m:
4:02.57
4:37.52
35.35
34.95
27.NOWAK Maja16AZS AWF Warszawa4:37.55618
50m:
100m:
32.41
1:07.32
32.41
34.91
150m:
200m:
1:42.67
2:18.49
35.35
35.82
250m:
300m:
2:54.21
3:30.39
35.72
36.18
350m:
400m:
4:05.21
4:37.55
34.82
32.34
28.NEUBAUER Paulina16UKS ,,Dwójka'' Tczew4:38.10614
50m:
100m:
31.66
1:06.33
31.66
34.67
150m:
200m:
1:41.61
2:17.15
35.28
35.54
250m:
300m:
2:52.83
3:28.71
35.68
35.88
350m:
400m:
4:03.91
4:38.10
35.20
34.19
29.CYNARSKA Weronika16UKP ,,Polonia Warszawa''4:38.50612
50m:
100m:
31.46
1:05.48
31.46
34.02
150m:
200m:
1:40.07
2:15.08
34.59
35.01
250m:
300m:
2:50.23
3:26.82
35.15
36.59
350m:
400m:
4:03.72
4:38.50
36.90
34.78
30.ZAWADZKA Anna19MKP ,,Wodnik 29'' Tychy4:38.59611
50m:
100m:
32.45
1:07.03
32.45
34.58
150m:
200m:
1:41.84
2:17.54
34.81
35.70
250m:
300m:
2:52.31
3:28.60
34.77
36.29
350m:
400m:
4:04.32
4:38.59
35.72
34.27
31.CYGAN Julia15MUKS ''Piętnastka''4:39.69604
50m:
100m:
31.73
1:07.62
31.73
35.89
150m:
200m:
1:43.42
2:19.52
35.80
36.10
250m:
300m:
2:54.77
3:30.13
35.25
35.36
350m:
400m:
4:05.59
4:39.69
35.46
34.10
32.KULIK Wiktoria16MTP Kormoran Olsztyn4:39.70604
50m:
100m:
31.35
1:06.07
31.35
34.72
150m:
200m:
1:41.58
2:17.36
35.51
35.78
250m:
300m:
2:53.21
3:29.26
35.85
36.05
350m:
400m:
4:04.98
4:39.70
35.72
34.72
33.KAWKA Nina16UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:40.03602
50m:
100m:
31.71
1:06.35
31.71
34.64
150m:
200m:
1:41.17
2:17.07
34.82
35.90
250m:
300m:
2:53.04
3:29.20
35.97
36.16
350m:
400m:
4:05.00
4:40.03
35.80
35.03
34.DĄBROWSKA Wiktoria16UKP ,,Polonia Warszawa''4:40.81597
50m:
100m:
31.69
1:06.24
31.69
34.55
150m:
200m:
1:41.03
2:16.67
34.79
35.64
250m:
300m:
2:52.15
3:28.37
35.48
36.22
350m:
400m:
4:04.95
4:40.81
36.58
35.86
35.KERTYŃSKA Nadia16WKS Śląsk Wrocław4:41.32593
50m:
100m:
32.00
1:07.32
32.00
35.32
150m:
200m:
1:43.12
2:19.81
35.80
36.69
250m:
300m:
2:56.07
3:32.35
36.26
36.28
350m:
400m:
4:08.47
4:41.32
36.12
32.85
36.MIZIK Julia15UKS Manta Warszawa Włochy4:41.44593
50m:
100m:
31.56
1:06.20
31.56
34.64
150m:
200m:
1:41.83
2:18.20
35.63
36.37
250m:
300m:
2:54.19
3:31.15
35.99
36.96
350m:
400m:
4:06.99
4:41.44
35.84
34.45
37.ZARĘBA-PARADOWSKA Julia17UKS G-8 Bielany Warszawa4:41.63591
50m:
100m:
31.81
1:06.43
31.81
34.62
150m:
200m:
1:41.86
2:17.19
35.43
35.33
250m:
300m:
2:53.14
3:29.43
35.95
36.29
350m:
400m:
4:05.88
4:41.63
36.45
35.75
38.SŁABOSZ Emilia14MOSM Tychy4:41.84590
50m:
100m:
31.64
1:06.84
31.64
35.20
150m:
200m:
1:43.11
2:19.65
36.27
36.54
250m:
300m:
2:55.56
3:31.75
35.91
36.19
350m:
400m:
4:07.21
4:41.84
35.46
34.63
39.WRZESIŃSKA Wiktoria15UKS 190 Łódź4:41.97589
50m:
100m:
32.85
1:08.18
32.85
35.33
150m:
200m:
1:44.25
2:20.45
36.07
36.20
250m:
300m:
2:56.47
3:32.45
36.02
35.98
350m:
400m:
4:07.91
4:41.97
35.46
34.06
40.BEDNARZ Julia15UKS ,,ORKA'' Zamość4:42.12588
50m:
100m:
32.49
1:07.43
32.49
34.94
150m:
200m:
1:42.73
2:18.64
35.30
35.91
250m:
300m:
2:54.60
3:31.04
35.96
36.44
350m:
400m:
4:07.17
4:42.12
36.13
34.95
41.WILCZEWSKA Aleksandra17KU AZS UMCS Lublin4:42.40587
50m:
100m:
32.08
1:07.12
32.08
35.04
150m:
200m:
1:43.17
2:18.84
36.05
35.67
250m:
300m:
2:55.14
3:31.26
36.30
36.12
350m:
400m:
4:07.51
4:42.40
36.25
34.89
42.KULIK Julia14UKS GOS Raszyn4:42.61585
50m:
100m:
31.97
1:07.72
31.97
35.75
150m:
200m:
1:43.90
2:19.68
36.18
35.78
250m:
300m:
2:55.73
3:31.70
36.05
35.97
350m:
400m:
4:07.80
4:42.61
36.10
34.81
43.ZMIERCZAK Natalia16MTP Kormoran Olsztyn4:42.87584
50m:
100m:
31.50
1:06.23
31.50
34.73
150m:
200m:
1:42.49
2:18.68
36.26
36.19
250m:
300m:
2:55.06
3:31.08
36.38
36.02
350m:
400m:
4:07.16
4:42.87
36.08
35.71
44.ROGOWSKA Paulina21St. Lok. SALOS Cortile Kielce4:43.20582
50m:
100m:
32.39
1:07.65
32.39
35.26
150m:
200m:
1:44.73
2:21.42
37.08
36.69
250m:
300m:
2:57.45
3:33.34
36.03
35.89
350m:
400m:
4:08.83
4:43.20
35.49
34.37
45.KRYPA Marta17UKS Manta Warszawa Włochy4:43.22581
50m:
100m:
31.54
1:06.70
31.54
35.16
150m:
200m:
1:42.25
2:18.38
35.55
36.13
250m:
300m:
2:54.19
3:30.78
35.81
36.59
350m:
400m:
4:07.16
4:43.22
36.38
36.06
46.SMĘTEK Wiktoria18MMKS Kędzierzyn-Koźle4:44.07576
50m:
100m:
32.69
1:08.64
32.69
35.95
150m:
200m:
1:45.44
2:22.43
36.80
36.99
250m:
300m:
2:58.04
3:33.84
35.61
35.80
350m:
400m:
4:09.30
4:44.07
35.46
34.77
47.SUJKOWSKA Roksana14MTP Kormoran Olsztyn4:45.17570
50m:
100m:
32.70
1:08.94
32.70
36.24
150m:
200m:
1:45.23
2:21.99
36.29
36.76
250m:
300m:
2:58.40
3:34.88
36.41
36.48
350m:
400m:
4:11.28
4:45.17
36.40
33.89
48.FIRA Weronika15UKS Salmo Żory4:45.21569