Komunikaty

 

Zapraszamy na kolejną konferencję szkoleniową dla trenerów i instruktorów pływania, która odbędzie się w terminie 27 - 29 września 2012 w Krakowie.
Szczegółowy program, formularz zgłoszeniowy i pozostałe informacje w plikach do pobrania.

Arkusz treningowy na rok szkoleniowy 2012/2013 (w pliku do pobrania) dla kadry narodowej pływania, wymagany przez Wydział Szkolenia PZP
Wszelkie uwagi prosimy kierować do Piotra Woźnickiego na adres wozniak100@interia.pl

Arkusz na stałe znajduje się w menu KADRA

Polski Związek Pływacki wraz z Instytutem Sportu w Warszawie informuje, że w ramach programu Identyfikacja Talentów w pływaniu obejmującego zawodników kadry juniorów młodszych (14 lat) oraz Programu Talent obejmującego zawodników kadry juniorów (15 lat) zostaną przeprowadzone obowiązkowe badania diagnostyczne.
Szczegółowy harmonogram badań w plikach do pobrania

OFICJALNA STRONA IGRZYSK PARAOLIMPIJSKICH
LISTY STARTOWE, WYNIKI

Joanna Mendak (Start Białystok) zdobyła złoty medal na dystansie 100m stylem motylkowym (S12) z czasem 1:06,16

Padł rekord w przepłynięciu Zatoki Puckiej!
Petar Stoychev i Christine Jennings zwycięzcami BCT Gdynia Marathon 2012
 

Zapraszamy na zgrupowanie do Oświęcimia.
Wyżywienie i zakwaterowanie w nowym trzy gwiazdkowym Hotelu Olimpijskim-cena od 100zł brutto osobodzień. www.hotelolimpijski.com
Wynajem 1 torogodziny toru 50m - 50zł brutto
Osoba do kontaktu Monika Grzeszkowiak  tel/fax 33 842-32-19 email plywalnia@mosir.oswiecim.pl

Kacper Lesiak zdobył srebrny medal w skokach do wody z trampoliny 1m (481,05 pkt) na Mistrzostwach Europy Juniorów w skokach do wody w  Graz 2012

Serdecznie gratulujemy!
WYNIKI

Uprzejmie informujemy, że w dniu 07 lipca 2012r. Zarząd Polskiego Komitetu Olimpijskiego zatwierdził skład Reprezentacji Polski w pływaniu na Igrzyska Olimpijskie w Londynie.

Skład reprezentacji:
Charlos Natalia, Cieślak Marcin, Czerniak Konrad, Dowgiert Anna, Jędrzejczak Otylia, Kawęcki Radosław, Korzeniowski Paweł, Krupecki Oskar, Kuczko Sławomir, Majchrzak Kacper, Putra Aleksandra, Sawrymowicz Mateusz, Sokołowska Diana, Szczepaniak Karolina, Szulich Dawid, Tarczyński Marcin, Tchórz Alicja, Wilk Katarzyna.

Aktualny stan realizacji.

Strony