Komunikaty

Srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów w sztafecie 4x100 m stylem dowolnym chłopców w składzie: Karol Ostrowski, Bartosz Piszczorowicz, Kacper Stokowski, Jakub Kraska  3:18.53 Gratulacje!
sztafeta 4x100m stylem dowolnym

Podsumowanie I sesji finałowej
Finały
400 m stylem dowolnym chłopców
4. Antoni Kałużyński  3:51.08
4x100 m stylem dowolnym chłopców
2. Polska (Karol Ostrowski, Bartosz Piszczorowicz, Kacper Stokowski, Jakub Kraska) 3:18.53

Półfinały
50 m stylem klasycznym dziewcząt
5. Weronika Hallmann   31.87 - finał (rekord Polski)

100 m stylem grzbietowym chłopców
6. Kacper Stokowski 55.44 - finał

Podsumowanie I sesji eliminacyjnej:
400 m stylem dowolnym chłopców
5. Antoni Kałużyński  3:52.45 - FINAŁ

50 m stylem klasycznym dziewcząt
8. Weronika Hallmann   31.87 - półfinał

100 m stylem grzbietowym chłopców
5. Kacper Stokowski  55.24 - półfinał
15. Kamil Kaźmierczak   56.49 - półfinał

100 m stylem klasycznym chłopców

UNIWERSJADA Tajpej 2017 Podsumowanie IV sesji finałowej:
Finały:
50m stylem grzbietowym
5. miejsce Tomasz Polewka 28.18

Półfinały:
100m stylem dowolnym
2.miejsce Kacper Majchrzak 48.68 - Finał

UNIWERSJADA Tajpej 2017: podsumowanie III sesji popołudniowej:
Finały:
200m stylem dowolnym
2. miejsce Kacper Majchrzak 1:46.19 Rekord Polski
200m stylem zmiennym
6. miejsce Michał Poprawa 2:01.17

Półfinały:
200m stylem zmiennym
13. miejsce Paula Żukowska 2:17.24 (rekord życiowy)
100m stylem grzbietowym
9. miejsce Alicja Tchórz 1:01.25
50m stylem grzbietowym

Kacper Majchrzak srebrnym medalistą Uniwersjady na dystansie 200m stylem dowolnym z nowym rekordem Polski! 1:46,19 Gratulacje!
foto: Michał Skraba
Kacper Majchrzak

Program szkolenia sportowego w pływaniu dla oddziałów sportowych, szkół sportowych oraz oddziałów mistrzostwa sportowego i szkół mistrzostwa sportowego
Programy zatwierdzone przez MSiT oraz przez Zarząd Polskiego Związku Pływackiego w plikach do pobrania.

UNIWERSJADA Tajpej 2017: podsumowanie II sesji popołudniowej:
Finały:
50 m stylem motylkowym
5. miejsce Anna Dowgiert 26.63
50 m stylem motylkowym
5. miejsce Konrad Czerniak 23.62
100m stylem klasycznym
8. miejsce Marcin Stolarski 1:01.30

Półfinały:
200m stylem dowolnym
4.miejsce Kacper Majchrzak 1:47.91 - Finał
200m stylem zmiennym
5. miejsce Michał Poprawa 2:01.09 - Finał (rekord życiowy)

Strony