Komunikaty

Budapeszt 2017: Podsumowanie 3 dnia eliminacji Mistrzostw Świata w pływaniu.
50m stylem klasycznym
25.miejsce Marcin Stolarski 27.73
200m stylem motylkowym
10.miejsce Jan Świtkowski 1:56.20 - półfinał
800m stylem dowolnym
2. miejsce Wojciech Wojdak 7:46.39 - finał

OFICJALNA STRONA EYOF
WYNIKI

Transmisja live

Polski Związek Pływacki informuje, że na podstawie kryteriów kwalifikacyjnych osiągniętych podczas zawodów kwalifikacyjnych powołuje na zawody EYOF w Gyor 2017.
niżej wymienionych zawodników i trenerów.
Plik powołania również do pobrania.

Polski Związek Pływacki zawiadamia, że zgodnie z planem organizuje zgrupowanie w Dębicy, które odbędzie się w dniach 17-20.07.2017, poprzedzające wyjazd na Mistrzostwa Świata w pływaniu.
Powołanie zawodników oraz sztabu szkoleniowego.

Podsumowanie pierwszej sesji popołudniowej EYOF GYOR 2017
200m stylem motylkowy kobiet - Finał
7. miejsce Tatiana Dąbrowska 2:17.66
100m stylem grzbietowym mężczyzn - półfinał
5.miejsce Marcin Goraj 57.63
100m stylem grzbietowym kobiet - półfinał
6.miejsce Zuzanna Herasimowicz 1:03.83
100m stylem klasycznym mężczyzn - półfinał
16. miejsce Mateusz Dubas 1:07.03
400m. stylem zmiennym kobiet - finał
4. miejsce Aleksandra Knop 4:54.43

Podsumowanie sesji popołudniowej 2 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
100m stylem grzbietowym
15. miejsce Tomasz Polewka 54.12
200m stylem dowolnym
9. miejsce Kacper Majchrzak 1:46.40

Komunikat organizacyjny
Karta zgłoszenia
Listy zgłoszonych zawodników w plikach do pobrania
Polski Związek Pływacki uprzejmie informuje, że Mistrzostwa Polski na Wodach Otwartych odbędą się w OLSZTYNIE - jez. Ukiel.
Termin Mistrzostw pozostaje bez zmian.

Podsumowanie 2 dnia eliminacji Mistrzostw Świata w pływaniu.
100m stylem grzbietowym k.
22. miejsce Alicja Tchórz 1:01.26
100m stylem grzbietowym m.
12.miejsce Tomasz Polewka 54.30 - półfinał
17.miejsce Radosław Kawęcki 54.52
100m stylem klasycznym
28. miejsce Dominika Sztandera 1:09.91
200m stylem dowolnym
6. miejsce Kacper Majchrzak 1:46.58 - półfinał
18. miejsce Jan Świtkowski 1:47.42

Podsumowanie sesji popołudniowej 1 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
50m stylem motylkowym
9.miejsce Konrad Czerniak 23.37

Podsumowanie 1 dnia eliminacji Mistrzostw Świata w pływaniu.
400m stylem dowolnym
10. miejsce Wojciech Wojdak 3:46.73
14. miejsce Filip Zaborowski 3:47.35
50m stylem motylkowym
9. miejsce Konrad Czerniak 23.42 - półfinał
100m stylem klasycznym
27. miejsce Marcin Stolarski 1:00.79

Strony