Komunikaty

Arkusz treningowy na rok szkoleniowy 2017/2018 (w pliku do pobrania) dla kadry narodowej pływania, wymagany przez Wydział Szkolenia PZP
Wszelkie uwagi prosimy kierować do Piotra Woźnickiego na adres wozniak100@interia.pl

Krzysztof Pielowski brązowym medalistą Uniwersjady na dystansie 10 km w pływaniu na wodach otwartych 1:55:19.
Gratulacje!
Krzysztof Pielowski
foto: Paweł Skraba

Kacper Stokowski brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów na dystansie 50m stylem grzbietowym z czasem 25.38
Gratulacje!
screen:FINAtv

Kacper Majchrzak srebrnym medalistą Uniwersjady na dystansie 100m stylem dowolnym‼️
Gratulacje!
Kacper Majchrzakfoto: Paweł Skraba

Srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów w sztafecie 4x100 m stylem dowolnym chłopców w składzie: Karol Ostrowski, Bartosz Piszczorowicz, Kacper Stokowski, Jakub Kraska  3:18.53 Gratulacje!
sztafeta 4x100m stylem dowolnym

Kacper Majchrzak srebrnym medalistą Uniwersjady na dystansie 200m stylem dowolnym z nowym rekordem Polski! 1:46,19 Gratulacje!
foto: Michał Skraba
Kacper Majchrzak

W dniach 20 - 26.07.2017r. odbyły się XXIII Letnie Igrzyska Osób Niesłyszących w Samsun w Turcji.
Polska reprezentacja zajęła 6 miejsce w kasyfikacji medalowej.
Medale zdobyli:
Konrad Powroźnik złoty medal na dystansie 200m stylem motylkowym z czasem 2:04.94
Artur Pióro srebrny medal na dystansie 400m stylem dowolnym z czasem 4:02.74
Artur Pióro brązowy medal na dystansie 1500m stylem dowolnym z czasem (16:12.34)
Julia Chmielewska brązową medal na dystansie 50m stylem klasycznym z czasem 34.09

Wojciech Wojdak (BOSiR Brzesko) na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie zdobył srebrny medal na dystansie 800m stylem dowolnym z czasem 7:41.73 który jest nowym Rekordem Polski.
Gratulacje!

Wojciech Wojdak

Aleksandra Knop (UKS 190 Łódź) na Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy zdobyła srebrny medal na dystansie 400m stylem dowolnym z czasem 4:17.01.
Gratulacje!

Aleksandra Knop

W dniach 18 – 30 lipca 2017 r. w Samsunie (Turcja) odbędą się XXIII Letnie Igrzyska Olimpijskie Niesłyszących, w których wystartuje mocna reprezentacja polskich pływaków.
Skład naszej kadry jest następujący:
Kobiety: Nina Bęben, Julia Chmielewska, Julia Dragan, Sandra Michałowska i Anna Zadworna
Mężczyźni: Jakub Kramarczyk, Kacper Nowicki, Artur Pióro, Konrad Powroźnik, Juliusz Sawka i Mateusz Siejo
trenerzy: Marek Jabczyk i Artur Kieljan

Strony