Komunikaty

Budapeszt 2017: Podsumowanie sesji popołudniowej 6 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
50m stylem dowolnym
7. miejsce Paweł Juraszek 21.74 - finał
50m stylem motylkowym
14. miejsce Aleksandra Urbańczyk Olejarczyk 25.94 (rekord życiowy)
100m stylem motylkowym
13. miejsce Konrad Czerniak 51.60
16. miejsce Jan Świtkowski 52.02
Sztefeta 4x200m stylem dowolnym
7. miejsce (Kacper Majchrzak, Filip Zaborowski, Antoni Kałużyński, Jan Świtkowski) 7:09.62

Budapeszt 2017:Podsumowanie 6 dnia eliminacji Mistrzostw Świata w pływaniu.
50m stylem dowolnym
5. miejsce Paweł Juraszek 21.74 - półfinał
32. miejsce Filip Wypych 22.57
50m stylem motylkowym
13. miejsce Aleksandra Urbańczyk Olejarczyk 26.00 półfinał (rekord życiowy)
100m stylem motylkowym
9. miejsce Konrad Czerniak 51.50 - półfinał
13. miejsce Jan Świtkowski 51.82 - półfinał (rekord życiowy)

Podsumowanie czwartej sesji popołudniowej EYOF Gyor 2017
400m stylem zmiennym chłopców – finał
8. miejsce Albert Warzocha 4:33.41
100m stylem dowolnym chłopców – półfinał
11. miejsce Kacper Piotrowski 52.54

Budapeszt 2017:Podsumowanie 5 dnia eliminacji Mistrzostw Świata w pływaniu.
200m stylem grzbietowym
18. miejsce Radosław Kawęcki 1:58.41
26. miejsce Jakub Skierka 2:00.44

Wojciech Wojdak (BOSiR Brzesko) na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie zdobył srebrny medal na dystansie 800m stylem dowolnym z czasem 7:41.73 który jest nowym Rekordem Polski.
Gratulacje!

Wojciech Wojdak

Aleksandra Knop (UKS 190 Łódź) na Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy zdobyła srebrny medal na dystansie 400m stylem dowolnym z czasem 4:17.01.
Gratulacje!

Aleksandra Knop

Budapeszt 2017:Podsumowanie 4 dnia sesji popołudniowej Mistrzostw Świata w pływaniu.
50m stylem grzbietowym kobiet
15.miejsce Alicja Tchórz 28.13
800m stylem dowolnym
2. miejsce Wojciech Wojdak 7:41.73 Rekord Polski

EYOF GYOR 2017:Podsumowanie drugiej sesji popołudniowej
400m stylem dowolnym kobiet
2.miejsce Aleksandra Knop 4:17.01 - strbrny medal
200m stylem grzbietowym kobiet
8.miejsce Zuzanna Herasimowicz 2:19.08 – finał

Budapeszt 2017:Podsumowanie 4 dnia eliminacji Mistrzostw Świata w pływaniu.
50m stylem grzbietowym kobiet
14.miejsce Alicja Tchórz 28.13 - półfinał (rekord życiowy)
24.miejsce Aleksandra Urbańczyk Olejarczyk 28.49
100m stylem dowolnym
23.miejsce Kacper Majchrzak 48.98
200m stylem motylkowym
22.miejsce Klaudia Naziębło 2:11.34 (rekord życiowy)
200m stylem zmiennym
25.miejsce Dawid Szwedzki 2:01.96 (rekord życiowy)

Budapeszt 2017: Podsumowanie sesji popołudniowej 3 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
200m stylem motylkowym
10.miejsce Jan Świtkowski 1:55.84

Strony