Podsumowanie VI sesji finałowej:
5. sztafeta 4x100 stylem zmiennym chłopców w składzie: Kacper Stokowski, Rafał Kusto, Jakub Kraska, Bartosz Piszczorowicz 3:39.14

Podsumowanie V sesji finalowej:
100 m stylem dowolnym chłopców
13. Bartosz Piszczorowicz 50.19
50 m stylem klasycznym chłopców
Rafał Kusto  DSQ
400 m stylem zmiennym chłopców
8. Marcel Wągrowski 4:23.56

Podsumowanie V sesji eliminacyjnej:

UNIWERSJADA Tajpej 2017 podsumowanie VII sesji finałowej:
50m stylem dowolnym
8. miejsce Konrad Czerniak 22.41
50 m stylem klasycznym kobiet
5. miejsce Dominika Sztandera 31.59
200m stylem motylkowym
6. miejsce Klaudia Naziębło 2:12.47
400m stylem zmiennym
5. Dawid Szwedzki 4:18.11
Sztafeta 4x100 zmiennym kobiet
8. Polska (Alicja Tchórz, Dominika Sztandera, Klaudia Naziębło, Anna Dowgiert)   4:05.95

W sesji eliminacyjnej sztafeta 4x100 stylem zmiennym dziewcząt w składzie: Herasimowicz Zuzanna, Kramer Aleksandra, Trambowicz Zuzanna, Knop Aleksandra czasem 04:18.28
ustanowiła Rekord Polski w kat. 15 lat.
Podsumowanie piątej sesji popołudniowej:
200m stylem dowolnym
4. miejsce Aleksandra Knop 2:03.16

Podsumowanie czwartej sesji popołudniowej EYOF Gyor 2017
400m stylem zmiennym chłopców – finał
8. miejsce Albert Warzocha 4:33.41

OFICJALNA STRONA EYOF
WYNIKI

Transmisja live

Polski Związek Pływacki informuje, że na podstawie kryteriów kwalifikacyjnych osiągniętych podczas zawodów kwalifikacyjnych powołuje na zawody EYOF w Gyor 2017.
niżej wymienionych zawodników i trenerów.
Plik powołania również do pobrania.

Podsumowanie sesji popołudniowej 8 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
1500m stylem dowolnym
7. miejsce Wojciech Wojdak 15:01.27

Podsumowanie sesji eliminacyjnej 8 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
400m stylem zmiennym
15. miejsce Dawid Szwedzki 4:20.48
10. miejsce sztafeta 4x100 stylem zmiennym w składzie: Tomasz Polewka, Marcin Stolarski, Konrad Czerniak, Kacper Majchrzak 3:34.00

Podsumowanie sesji popołudniowej 7 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.

Podsumowanie sesji finałowej V dnia mistrzostw Europy juniorów:
Marcel Wągrowski brązowym medalistą mistrzostw Europy juniorów na dystansie 400m stylem zmiennym z czasem 4:21.63
5. miejsce w finale na tym samym dystansie zajął Dominik Bujak 4:21.93 [rekord życiowy]
100 m  stylem klasycznym dziewcząt
4.Weronika Hallmann 1:09.65  [rekord życiowy]
6.Aleksandra Iwanowska 1:10.22
100 m  stylem klasycznym chłopców
5.Rafał Kusto 1:02.53
6.Jan Kałusowski 1:02.62
200m stylem dowolnym chłopców
7.Antoni Kałużynski 1:49.70

Strony