LISTY STARTOWE

WYNIKI LIVE


Polski Związek Pływacki uprzejmie powiadamia, że w dniach 5-8.04.2018r. w Sztokholmie odbędą się zawody SWIM OPEN STOCKHOLM.
Powołanie reprezentacji w pliku do pobrania.

WYNIKI

Polski Związek Pływacki informuje, że w dniach 05-06.05.2018r. w Pilznie (Czechy) odbędzie się wielomecz pływacki juniorów z udziałem reprezentacji Czech, Węgier i Polski.
Powołnie reprezentacji w pliku do pobrania.

LISTY STARTOWE / WYNIKI

Medaliści I Bloku
100m stylem dowolnym
1. Filip Orlicz 50.83 (rekord meetingu)
200m stylem grzbietowym
2. Justyna Traczyk 2:23.79
200m stylem grzbietowym
1. Maciej Raban 2:07.77
400m stylem zmiennym

LISTY STARTOWE / WYNIKI

Medaliści I bloku
400 m stylem zmiennym
3. Kinga Paradowska 4:59.21
100 m stylem dowolnym
3. Karolina Jurczyk 56.83
200 m stylem grzbietowym
2. Alicja Ulicka 2:20.59

Medaliści II bloku
100 m stylem grzbietowym
2. Alicja Ulicka 1:04.39
50 m stylem dowolnym

Podsumowanie VI sesji finałowej:
5. sztafeta 4x100 stylem zmiennym chłopców w składzie: Kacper Stokowski, Rafał Kusto, Jakub Kraska, Bartosz Piszczorowicz 3:39.14

Podsumowanie V sesji finalowej:
100 m stylem dowolnym chłopców
13. Bartosz Piszczorowicz 50.19
50 m stylem klasycznym chłopców
Rafał Kusto  DSQ
400 m stylem zmiennym chłopców
8. Marcel Wągrowski 4:23.56

Podsumowanie V sesji eliminacyjnej:

UNIWERSJADA Tajpej 2017 podsumowanie VII sesji finałowej:
50m stylem dowolnym
8. miejsce Konrad Czerniak 22.41
50 m stylem klasycznym kobiet
5. miejsce Dominika Sztandera 31.59
200m stylem motylkowym
6. miejsce Klaudia Naziębło 2:12.47
400m stylem zmiennym
5. Dawid Szwedzki 4:18.11
Sztafeta 4x100 zmiennym kobiet
8. Polska (Alicja Tchórz, Dominika Sztandera, Klaudia Naziębło, Anna Dowgiert)   4:05.95

W sesji eliminacyjnej sztafeta 4x100 stylem zmiennym dziewcząt w składzie: Herasimowicz Zuzanna, Kramer Aleksandra, Trambowicz Zuzanna, Knop Aleksandra czasem 04:18.28
ustanowiła Rekord Polski w kat. 15 lat.
Podsumowanie piątej sesji popołudniowej:
200m stylem dowolnym
4. miejsce Aleksandra Knop 2:03.16

Podsumowanie czwartej sesji popołudniowej EYOF Gyor 2017
400m stylem zmiennym chłopców – finał
8. miejsce Albert Warzocha 4:33.41

Strony