W sesji eliminacyjnej sztafeta 4x100 stylem zmiennym dziewcząt w składzie: Herasimowicz Zuzanna, Kramer Aleksandra, Trambowicz Zuzanna, Knop Aleksandra czasem 04:18.28
ustanowiła Rekord Polski w kat. 15 lat.
Podsumowanie piątej sesji popołudniowej:
200m stylem dowolnym
4. miejsce Aleksandra Knop 2:03.16

Podsumowanie czwartej sesji popołudniowej EYOF Gyor 2017
400m stylem zmiennym chłopców – finał
8. miejsce Albert Warzocha 4:33.41

OFICJALNA STRONA EYOF
WYNIKI

Transmisja live

Polski Związek Pływacki informuje, że na podstawie kryteriów kwalifikacyjnych osiągniętych podczas zawodów kwalifikacyjnych powołuje na zawody EYOF w Gyor 2017.
niżej wymienionych zawodników i trenerów.
Plik powołania również do pobrania.

Podsumowanie sesji popołudniowej 8 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
1500m stylem dowolnym
7. miejsce Wojciech Wojdak 15:01.27

Podsumowanie sesji eliminacyjnej 8 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
400m stylem zmiennym
15. miejsce Dawid Szwedzki 4:20.48
10. miejsce sztafeta 4x100 stylem zmiennym w składzie: Tomasz Polewka, Marcin Stolarski, Konrad Czerniak, Kacper Majchrzak 3:34.00

Podsumowanie sesji popołudniowej 7 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.

Podsumowanie sesji finałowej V dnia mistrzostw Europy juniorów:
Marcel Wągrowski brązowym medalistą mistrzostw Europy juniorów na dystansie 400m stylem zmiennym z czasem 4:21.63
5. miejsce w finale na tym samym dystansie zajął Dominik Bujak 4:21.93 [rekord życiowy]
100 m  stylem klasycznym dziewcząt
4.Weronika Hallmann 1:09.65  [rekord życiowy]
6.Aleksandra Iwanowska 1:10.22
100 m  stylem klasycznym chłopców
5.Rafał Kusto 1:02.53
6.Jan Kałusowski 1:02.62
200m stylem dowolnym chłopców
7.Antoni Kałużynski 1:49.70

Medaliści Mistrzostw Świata Windsor 2016
Foto: Paweł Słominski
Radosław Kawęcki MISTRZEM ŚWIATA na dystansie 200m stylem grzbietowym 1:47.63.
Wojciech Wojdak BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW ŚWIATA na dystansie 1500m stylem dowolnym 14:25.37.


Eliminacje dzień VII
50m stylem dowolnym
Anna Dowgiert 37 miejsce 25.54
Aleksandra Urbańczyk Olejarczyk 29 miejsce 25.28

1500m stylem dowolnym
Mateusz Sawrymowicz 33 miejsce 15:26.33
Wojciech Wojdak 28 miejsce 15:13.18

Sztafeta 4x100 stylem zmiennym
Radosław Kawęcki (54.68) , Marcin Stolarski (1:00.32) , Konrad Czerniak (51.82) , Kacper Majchrzak (48.36) 12 miejsce 3:35.18

Strony