LISTY STARTOWE / WYNIKI

Medaliści I Bloku
100m stylem dowolnym
1. Filip Orlicz 50.83 (rekord meetingu)
200m stylem grzbietowym
2. Justyna Traczyk 2:23.79
200m stylem grzbietowym
1. Maciej Raban 2:07.77
400m stylem zmiennym
1. Aleksandra Knop 4:59.55
Sztafeta dziewcząt 4x100 zmiennym
2. POLSKA w składzie Adela Piskorska, Alicja Wojtkowiak, Daria Zielińska, Aleksandra Knop 2:24.74
Sztafeta chłopców 4x100 zmiennym
1. POLSKA w składzie Krzysztof Radziszewski, Jakub Szczepanowski, Mikołaj Kozieł, Filip Orlicz 3:54.50

LISTY STARTOWE / WYNIKI

Medaliści I bloku
400 m stylem zmiennym
3. Kinga Paradowska 4:59.21
100 m stylem dowolnym
3. Karolina Jurczyk 56.83
200 m stylem grzbietowym
2. Alicja Ulicka 2:20.59

Medaliści II bloku
100 m stylem grzbietowym
2. Alicja Ulicka 1:04.39
50 m stylem dowolnym
3. Kacper Piotrowski 23.90
50 m stylem dowolnym
1. Karolina Jurczyk 25.94
Sztafeta dziewcząt 4x200 m stylem dowolnym
3. POLSKA w składzie Dominika Kossakowska, Julia Zaborowicz, Karolina Piechota, Kinga Paradowska 8:28.99

OFICJALNA STRONA FINA Listy startowe / WYNIKI
Transmisja internetowa
Galeria zdjęć: Iza Piszczorowicz

Polski Związek Pływacki uprzejmie powiadamia,
że w dniach  23.08-28.08.2017 odbędą się Mistrzostwa Świata Juniorów – Indianapolis /Stany Zjednoczone/ .
Lista powołanej reprezentacji

Podsumowanie VI sesji finałowej:
5. sztafeta 4x100 stylem zmiennym chłopców w składzie: Kacper Stokowski, Rafał Kusto, Jakub Kraska, Bartosz Piszczorowicz 3:39.14

Podsumowanie V sesji finalowej:
100 m stylem dowolnym chłopców
13. Bartosz Piszczorowicz 50.19
50 m stylem klasycznym chłopców
Rafał Kusto  DSQ
400 m stylem zmiennym chłopców
8. Marcel Wągrowski 4:23.56

Podsumowanie V sesji eliminacyjnej:
100 m stylem dowolnym chłopców
3. Bartosz Piszczorowicz 49.96 - półfinał
19. Jakub Kraska  50.71
100 m stylem motylkowym dziewcząt
32. Katarzyna Kołodziej  1:02.87
400 m stylem zmiennym chłopców
7. Marcel Wągrowski 4:22.68 - finał
14. Dominik Bujak  4:24.91
50 m stylem dowolnym dziewcząt

UNIWERSJADA Tajpej 2017 podsumowanie VII sesji finałowej:
50m stylem dowolnym
8. miejsce Konrad Czerniak 22.41
50 m stylem klasycznym kobiet
5. miejsce Dominika Sztandera 31.59
200m stylem motylkowym
6. miejsce Klaudia Naziębło 2:12.47
400m stylem zmiennym
5. Dawid Szwedzki 4:18.11
Sztafeta 4x100 zmiennym kobiet
8. Polska (Alicja Tchórz, Dominika Sztandera, Klaudia Naziębło, Anna Dowgiert)   4:05.95

OFICJALNA STRONA UNIWERSJADY / WYNIKI
Transmisja internetowa
Galeria zdjęć: Paweł Skraba

Polski Związek Pływacki powołuje niżej wymienionych zawodników, trenerów i osoby towarzyszące na Uniwersjadę w plywaniu Taj Pej (20-27.08.2017r.)
Skład reprezentacji został zatwierdzony przez Zarząd PZP i Zarząd Główny Akademickiego Związku Sportowego.
Powołanie reprezentacji w pliku do pobrania.

W sesji eliminacyjnej sztafeta 4x100 stylem zmiennym dziewcząt w składzie: Herasimowicz Zuzanna, Kramer Aleksandra, Trambowicz Zuzanna, Knop Aleksandra czasem 04:18.28
ustanowiła Rekord Polski w kat. 15 lat.
Podsumowanie piątej sesji popołudniowej:
200m stylem dowolnym
4. miejsce Aleksandra Knop 2:03.16

Podsumowanie czwartej sesji popołudniowej EYOF Gyor 2017
400m stylem zmiennym chłopców – finał
8. miejsce Albert Warzocha 4:33.41
100m stylem dowolnym chłopców – półfinał
11. miejsce Kacper Piotrowski 52.54

Podsumowanie trzeciej sesji popołudniowej
400m stylem dowolnym kobiet
2.miejsce Aleksandra Knop 4:17.01 - srebrny medal
200m stylem grzbietowym kobiet
8.miejsce Zuzanna Herasimowicz 2:19.08 – finał

Podsumowanie drugiej sesji popołudniowej

OFICJALNA STRONA EYOF
WYNIKI

Transmisja live

Polski Związek Pływacki informuje, że na podstawie kryteriów kwalifikacyjnych osiągniętych podczas zawodów kwalifikacyjnych powołuje na zawody EYOF w Gyor 2017.
niżej wymienionych zawodników i trenerów.
Plik powołania również do pobrania.

Podsumowanie sesji popołudniowej 8 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
1500m stylem dowolnym
7. miejsce Wojciech Wojdak 15:01.27

Podsumowanie sesji eliminacyjnej 8 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
400m stylem zmiennym
15. miejsce Dawid Szwedzki 4:20.48
10. miejsce sztafeta 4x100 stylem zmiennym w składzie: Tomasz Polewka, Marcin Stolarski, Konrad Czerniak, Kacper Majchrzak 3:34.00

Podsumowanie sesji popołudniowej 7 dnia Mistrzostw Świata w pływaniu.
50m stylem dowolnym
5. miejsce Paweł Juraszek 21.47 - Rekord Polski
50m stylem grzbietowym
13. miejsce Tomasz Polewka 24.95

Podsumowanie 7 dnia eliminacji Mistrzostw Świata w pływaniu.
50m stylem dowolnym
Aleksandra Urbańczyk Olejarczyk DQ
50m stylem grzbietowym

Strony