Dzień szósty Mistrzostw Świata w pływaniu Kazań 2015 - Finały

Zdjęcie główne:

RADOSŁAW KAWĘCKI SREBRNYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW ŚWIATA W PŁYWANIU KAZAŃ 2015 NA DYSTANSIE 200 m STYLEM GRZBIETOWYM 1:54,55!
GRATULUJEMY!
Radosław Kawęcki

Alicja Tchórz (Juwenia Wrocław) w wyścigu półfinałowym na dystansie 200 m stylem grzbietowym czasem 2:14,49 zajęła 16 miejsce.
W konkurencji 100 m stylem motylkowym Konrad Czerniak (AZS AWF Katowice)uzyskał najlepszy czas w tym sezonie (51.29 s) i uplasował się na czwartej pozycji, natomiast Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa)poprawił życiówkę (51.51 s) i był ósmy!
Anna Dowgiert (Śląsk Wroclaw) z nowym Rekordem Polski na dystansie 50 m stylem motylkowym ( 25,91 s ) i kwalifikacją do finału.
7:10,34 to czas sztafety 4 x 200 m stylem dowolnym w składzie Jan Świtkowski(Skarpa Lublin), Kacper Klich(Śląsk Wrocław), Michał Domagała (MKP Szczecin) i Kacper Majchrzak(Warta Poznań), która ostatecznie zajęła 8 miejsce.