Klasyfikacja generalna Arena Grand Prix Puchar Polski cykl 2020-2021

Zdjęcie główne:

Zawody Arena Grand Prix Puchar Polski rozgrywane na pływalni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zakończyły zmagania naszych zawodników w cyklu 2020 - 2021.
W kategorii OPEN najlepszą zawodniczką została Laura Bernat (AZS UMCS Lublin, trener Sławomir Pliszka) uzyskując za najlepsze wyniki na pływalni 25m i 50m w konkurencji 200m stylem grzbietowym 1695 pkt.
Miejsce drugie wywalczyła Klaudia Naziębło (Juvenia Wrocław, trener Grzegorz Widanka) zdobywając 1682 pkt. (konkurencja 50m stylem grzbietowym).
Na trzeciej pozycji uplasowała się Agata Naskręt (G8 Bielany Warszawa, trener Paweł Wołkow) z wynikiem 1681 pkt. w konkurencjach 100m stlem grzbietowym (25m) i 50m stylem grzbietowym (50m).
Wśród mężczyzn największą liczbę punktów zgromadził Jakub Majerski (AZS AWF Katowice, trener Jakub Karpiński) za wyniki w konkurencji 100m stylem motylkowym.
Drugie miejsce wywalczył jego kolega klubowy Tomasz Polewka (1738 pkt.) za wyniki uzyskane w konkurencji 50m stylem grzbietowym.
Trzecie miejsce zajął Paweł Juraszek (MKS Dziewiątka Dzierżoniów, trener Andrzej Wojtal), który w konkurencji 50m stylem dowolnym za dwa najlepsze wyniki na pływalni 25m i 50m zgromadził 1715 pkt.
Klasyfikacja we wszystkich nagradzanych kategoriach w załączniku. Nagrody zostaną wręczone podczas Ceremonii Otwarcia GMP w Lublinie.