Komunikat Wydziału Szkolenia

Zdjęcie główne: 

Wydział szkolenia Polskiego Związku Pływackiego informuje, że w związku z ogłoszeniem programu „Mały Wielki Polak – nadzieje olimpijskie” na rok 2021, dedykowanego dla zawodników w kategorii juniora młodszego 14-16 lat (rok urodzenia 2005-2007), została wytypowana wstępna grupa zawodników mających wziąć w nim udział. Do programu zostali zakwalifikowani zawodnicy, którzy w okresie 1.09.-31.12.2020 osiągnęli 18 i więcej punktów Rudolpha na basenie 25 metrowym w konkurencjach olimpijskich.

W związku z pilnym terminem składania wniosków trenerzy zawodników otrzymają informację dotyczącą szczegółów programu drogą mailową (wraz z załącznikami do wypełnienia). Prosimy o przesłanie wymaganych załączników do dnia 28 stycznia 2021 roku. Liczba zawodników objętych dofinansowaniem oraz ostateczna kwota przeznaczona na zawodnika zależeć będzie od wysokości środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

W przypadku braku umieszczenia zawodnika, spełniającego powyższe wymagania, na załączonej liście prosimy o zgłoszenie tego faktu wraz z uzasadnieniem do trenera Piotra Woźnickiego na adres mailowy wozniak100@interia.pl do dnia 20 stycznia 2021 roku.

W plikach do pobrania lista zawodników (aktualizacja: 21.01.2021) oraz ogłoszenie Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.