X Ogólnopolska Konferencja Trenerów i Instruktorów pływania 19-22.09.2019 r. Kraków

X Ogólnopolska Konferencja Trenerów i Instruktorów pływania 19-22.09.2019 r. Kraków

www.mozp.pl/konferencjaOrganizatorzy, współorganizatorzy i partnerzy zapraszają na X Ogólnopolską Konferencję Szkoleniową Trenerów Pływania, która odbędzie się 19-22 września 2019 r. w Krakowie.

Przypominamy, że zasadniczy etap/termin rejestracji na forum upływa 3 września br. – rejestracja na www.mozp.pl/konferencja

Celem forum jest poszerzenie wiedzy, wspieranie i podnoszenie kwalifikacji uczestników, prezentacja i popularyzacja: nowych trendów wdrażanych do treningu pływackiego w zakresie techniki i metodyki szkolenia, psychologii sportu, dietetyki i suplementacji, a także szerzenie dobrych praktyk trenerskich, mają przyczynić się do pozytywnych zmian w polskim pływaniu – wpływających na kondycję i perspektywy rozwoju tej gałęzi polskiego sportu.
Spotkanie stanowi też okazję do dyskusji nad programami szkoleniowymi oraz do omówienia dotychczasowych wyników przygotowań i szkolenia zawodników. Z uwagi na jubileuszowy charakter forum, doskonałą okazją do rozmów będzie również Jubileuszowa Gala, którą zaplanowano na drugi dzień konferencji.

Jak co roku do grona prelegentów z Polski dołączą wybitni eksperci z zagranicy. W tym roku wśród gości specjalnych, którzy podzielą się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem będą:

ARILSON SOARES DA SILVA – Brazylijczyk, jeden z czołowych trenerów sprintu na świecie, oraz

JOZSEF NAGY – węgierski trener zaproszony ponownie na prośbę i zgodnie z oczekiwaniami uczestników wcześniejszych edycji forum, wychowawca wielu mistrzów olimpijskich i świata. 

To wyjątkowe spotkanie środowiska pływackiego jest otwarte zarówno na doświadczonych specjalistów – trenerów, wykładowców, instruktorów prowadzących szkolenia młodzieży i dzieci w zakresie pływania, jak i na wszystkich innych entuzjastów zainteresowanych dyscypliną pływacką, m.in.: nauczycieli, studentów AWF czy triatlonistów, itd.

Koniecznie zarezerwuj termin i już dziś dołącz do grona uczestników tegorocznego FORUM – zapraszamy!

Informacje na temat X Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania, w tym formularz zgłoszenia oraz ramowy program, są publikowane na: www.mozp.pl/konferencja