XI Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa Trenerów Pływania

http://mozp.pl/konferencja/index.html

Szanowni Państwo,
W sytuacji, która wszystkich nas zaskoczyła skalą i intensywnością ingerencji w nasze życie i pracę, której nikt z nas wcześniej nie doświadczył, nie możemy się doczekać lepszego jutra, a z nim zaplanowanego na 24–27 września br. jednego z najważniejszych wydarzeń dla środowiska pływackiego – największego Forum Pływackiego w Polsce.

Przed nami cztery intensywne dni, kilkadziesiąt wykładów, dyskusje, wywiady – przygotowania do 11. Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania w Krakowie trwają i nabierają tempa. W agendzie nie zabraknie tematów poświęconych zmieniającej się sytuacji sportu pływackiego, który mierzy się z wyzwaniami „nowej normalności”, jak i sesji poruszających kluczowe zagadnienia w zakresie techniki i metodyki szkolenia, psychologii sportu, dietetyki i suplementacji, a także szerzenia dobrych praktyk trenerskich, które mają wpłynąć na kondycję i poszerzyć perspektywy rozwoju tej gałęzi polskiego sportu.

W tym roku rozszerzamy formułę konferencji, między innymi o studio konferencyjne, które poprowadzą dla Państwa Maciej BONECKI oraz Szymon GAGATEK. Na koniec dnia proponujemy podsumowanie w formie dyskusji z udziałem prelegentów i zaproszonych gości. Państwo również będą mogli przyłączyć się do dyskusji – prowadzący studio będą zbierali w ciągu dnia pytania i przedstawią je w trakcie dyskusji.
Przy doborze tematów konferencji nadrzędny cel forum od lat pozostaje ten sam. Chodzi o poszerzenie wiedzy i wspieranie działań, propagowanie, rozwój i polepszenie warunków uprawiania pływania przez zawodników, dzieci i młodzież, o podnoszenie kwalifikacji uczestników, prezentację i popularyzację nowych trendów.

Jak zawsze do grona prelegentów z Polski dołączy wybitny ekspert z zagranicy.
W tym roku gościem specjalnym będzie Andrei VORONTSOV. Jeden z najbardziej cenionych na świecie trenerów pływania, który poprowadził wielu sportowców z Wielkiej Brytanii, Szwecji i jego rodzinnej Rosji do najwyższych stopni podiów na arenie olimpijskiej i światowej. Opowie między innymi o swoich doświadczeniach z okresu, gdy był głównym trenerem kadry narodowej Szwecji (2013–2016), kiedy Sarah SJOSTROM jako pierwsza Szwedka zdobyła olimpijskie złoto, uzyskała tytuł mistrzyni świata i pobiła rekord na 100 m w stylu motylkowym w Rio w 2016. Ma doktorat z biomechaniki i jest jednym z głównych autorytetów w dziedzinie sportu pływackiego – opublikował ponad 130 prac naukowych, raportów i książek.

Stacjonarnie i online

Ze względu na restrykcyjne obostrzenia, kierowani poczuciem odpowiedzialności, w ciągu ostatnich tygodni wraz z naszymi partnerami musieliśmy podjąć kilka niełatwych, ale koniecznych decyzji dotyczących realizacji zaplanowanej na wrzesień konferencji.
Trudno przewidzieć, w jakich realiach przyjdzie nam funkcjonować pod koniec września, dlatego po przeanalizowaniu różnych scenariuszy, z cechującą nas pasją i energią pracujemy nad najlepszymi rozwiązaniami, by sprostać każdej ewentualności i przeprowadzić konferencję bezpiecznie.
Tegoroczną edycję forum poprowadzimy dla Państwa dwutorowo – stacjonarnie oraz online.
Liczba uczestników konferencji stacjonarnej została ograniczona do 60 osób na sali wykładowej plus prelegenci oraz osoby niezbędne i odpowiedzialne za prawidłowy przebieg forum – decyduje kolejność zgłoszeń, czyli rejestracji prowadzonej do wyczerpania ustalonego limitu miejsc.
Liczba uczestników konferencji w formie zdalnej – według kolejności zgłoszeń przyjmowanych najpóźniej na 21 dni przed datą rozpoczęcia forum (tj. do 4 września br.), z uwagi na czas potrzebny na skompletowanie i dostarczenie materiałów konferencyjnych do uczestników forum online przed datą rozpoczęcia wydarzenia, wygenerowanie indywidualnych kont i haseł dostępu do transmisji.

Zarezerwuj termin, wybierz najwygodniejszą dla siebie formę udziału w forum i zgłoś swój udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Strona konferencji

Rejestracja

Serdecznie zapraszamy!