Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat - Olsztyn

Zdjęcie główne: 

Zimowe Mistrzostwa Polski – Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn, 01-03 marca 2013
Jest to pierwsza w roku 2013 impreza centralna dla młodych 14-letnich zawodników.
Z pewnością frekwencja będzie więc bardzo duża. Spodziewać można się udziału ok. 450 zawodniczek i zawodników z ponad 100 klubów.
Jak zawsze zawodom tym towarzyszy wielkie zainteresowanie rodziców, którzy wypełniają trybuny i tworzą świetną atmosferę.
Warunki zarówno dla zawodników jak i widzów będą doskonałe na nowym obiekcie w Olsztynie. Jest to obiekt międzynarodowej klasy o wymiarach olimpijskich i dużą widownią.
Od otwarcia pływalni w marcu 2012 roku Olsztyn gościł już wiele imprez centralnych, a  środowisko bardzo dobrze ocenia warunki sportowe i organizację.
Sprzyja temu tradycja bowiem w Olsztynie wychowało się wielu doskonałych zawodników i dyscyplina jest w mieście bardzo dobrze postrzegana.
Z pewnością będzie to więc kolejna udana impreza, która przyniesie wiele satysfakcji młodym pływakom, ich trenerom i rodzicom.
Już dziś trudno sobie wyobrazić kalendarz PZP bez kilku imprez w Olsztynie.
Dzięki przychylności władz miasta i aktywności miejscowego środowiska pływackiego jeszcze w bieżącym roku wystąpią tu najlepsi polscy seniorzy na najważniejszych krajowych zawodach.