Komunikaty

W załączniku umieszczamy listę zawodników oraz trenerów powołanych na zgrupowanie przed ME juniorów w pływaniu na wodach otwartych. Zgrupowanie zostanie przeprowadzone w Bydgoszczy w terminie 21.06-10.07.2021 r.

Letnie Otwarte Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w pływaniu w kategoriach Masters 2021
26.05 - 30.06.2021 Wrocław/Gliwice/Łódź/Dębica/Oświęcim/Bydgoszcz/Opole/Lublin/Warszawa/Poznań
Szczegóły w komunikacie organizacyjnym (aktualizacja: 07.06.2021) w załączonym pliku do pobrania.

W załączniku publikujemy powołanie na zgrupowanie Kadry Olimpijskiej w pływaniu, Bydgoszcz 14.06-24.06.2021 r.

W dniach 19-20.06.2021 r. w Setubal (Portugalia) odbędą się kwalifikacje olimpijskie w pływaniu na wodach otwartych. Powołanie na te zawody w załączniku.

Informujemy, że 2 czerwca 2021 r. Zarząd PZP Uchwałą 190/E/2021 zatwierdził skład Reprezentacji Polski w pływaniu na XXXII Igrzyska Olimpijskie w Tokio. (załącznik).

W załączniku zamieszczamy powołanie na zgrupowanie Kadry juniorów w pływaniu w Nowej Goricy (20.06-04.07.2021 r.).

Informujemy, że Zarząd PZP uchwałą 189/E/2021 z 2 czerwca 2021 r. powołuje w skład Kadry Narodowej PZP wszystkich zawodników posiadających status AKTYWNY w systemie SEL. Uchwała Zarządu PZP w załączniku.

WYNIKI Niedziela 30 maja

mecz nr 9: Łotwa – Białoruś 2-25 (0-5, 1-7, 0-3, 1-10)

Łotwa: Georgijs SMORODOVS - Aleksandrs KOPITOVS, Valerijs LEVSUKS (1), Roberts ROZITIS, Matvejs PASKO, Daniels IVANOVS, Nikita PASKO, Nikita JEGOROVS (1), Izidors VIKELIS, Juris ADUKONIS, Marjans MIHNOVICS, Arturs BLUSINS

Białoruś: Dzmitry PAULENKA – Daniil STARATSITARAU (1), Daniil LABACHOU, Daniil HASIULEVICH (3), Aleh HLADUN (1), Ihar YERMAKOU (1), Yahor SHULHA (4), Ivan Perasvet TURKEVICH (2), Karnei MURASHKA (2), Ivan Khanda (4), Ilya KAVALIOU (4), Stsiapan SUFRANAU (3), Viachaslau SAPESHKA

mecz nr 10: Polska – Ukraina 10-10 (4-4, 1-1, 4-4, 1-1)

Polska: Olaf KSIĄŻKIEWICZ - Piotr FALARZ, Piotr KĘDZIOR (1), Adam GUZY, Jakub BŁOCH (2), Wiktor STANISZEWSKI (2), Bartosz GRABIŃSKI (1), Paweł BRONIECKI, Jacek RÓŻYCKI, Aleksander PYREK (3), Mateusz CIUŁA, Kamil GREIF (1), Mateusz GOIK

WYNIKI Sobota 29 maja (mecz przedpołudniowe)

mecz nr 5: Rosja – Białoruś 20-2 (4-1, 6-0, 5-0, 5-1)

Rosja: : Egor EFREMOV - Iaroslav NIZEV (4), Ilia BASHKIROV (1), Ilia VASILEV (1), Savelii NOSKOV (3), Roman KRYLOV (1), Andrei KIRSANOV (2), Grigorii SERGIENKO (2), Makar SOLDATOV (2), Kamil SHAIDULLIN (1), Sergei IAHTIN (2), Igor Tulin (1), Daniil KUDRIAVTSEV

Białoruś: Dzmitry PAULENKA – Daniil STARATSITARAU, Daniil LABACHOU, Daniil HASIULEVICH (1), Aleh HLADUN, Ihar YERMAKOU, Yahor SHULHA, Ivan Perasvet TURKEVICH, Karnei MURASHKA, Ivan Khanda (1), Ilya KAVALIOU, Stsiapan SUFRANAU, Viachaslau SAPESHKA

mecz nr 6: Polska – Łotwa 26-4 (7-2, 5-1, 6-0, 8-1)

Polska: Olaf KSIĄŻKIEWICZ - Piotr FALARZ, Piotr KĘDZIOR (1), Adam GUZY (3), Jakub BŁOCH (3), Wiktor STANISZEWSKI (2), Bartosz GRABIŃSKI (3), Paweł BRONIECKI (4), Jacek RÓŻYCKI (1), Aleksander PYREK (6), Mateusz CIUŁA (3), Kajetan ŻABSKI, Mateusz GOIK

WYNIKI Piątek 28 maja

mecz nr 3: Ukraina – Łotwa 35-3 (8-0, 5-1, 8-1, 14-1)

Ukraina: Marko KHYTRYI - Yevhen CHARNOSH (2), Yarema ARTSYSHEVSKYY (2), Yurii SEMENKOV (4), Kyrylo LEVIN (11), Oleksandr SHEVTSOV (1), Maksym YARMOLIUK (4), Artem NAKONECHNYI, Maksym PASEMKO, Yehor KARASOV (4), Yurii LEMISH (4), Yurii CHYZHUK (3), Artem STRELNIKOV

Łotwa: Georgijs SMORODOVS - Aleksandrs KOPITOVS, Valerijs LEVSUKS, Roberts ROZITIS, Matvejs PASKO (3), Daniels IVANOVS, Nikita PASKO, Nikita JEGOROVS, Izidors VIKELIS, Juris ADUKONIS, Marjans MIHNOVICS, Arturs BLUSINS

mecz nr 4: Polska – Rosja 4-28 (2-7, 2-4, 0-7, 0-10)

Polska: Olaf KSIĄŻKIEWICZ - Piotr FALARZ, Piotr KĘDZIOR (1), Adam GUZY, Jakub BLOCH, Wiktor STANISZEWSKI (2), Bartosz GRABIŃSKI (1), Paweł BRONIECKI, Jacek RÓŻYCKI, Aleksander PYREK, Kajetan ŻABSKI, Kamil GREIF, Mateusz GOIK

Strony